XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 468 utakmica za dan
Subota, 15 April 2023


Fudbal

OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Železničar
Pančevo
15.04.2023 16:00
OFK Vršac
1 : 1
Železničar
IMT
Beograd
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
15.04.2023 16:00
IMT
1 : 0
Zlatibor
Rad
Beograd
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
15.04.2023 16:00
Rad
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Loznica
Loznica
1 : 1
Trayal
Kruševac
15.04.2023 16:00
Loznica
1 : 1
Trayal
Mačva
Šabac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
15.04.2023 16:00
Mačva
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
15.04.2023 16:00
Radnički (SM)
3 : 1
RFK Grafičar
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 3
GFK Sloboda
Užice
15.04.2023 16:00
Metalac
4 : 3
GFK Sloboda
Inđija Toyo Tires
Inđija
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
15.04.2023 16:00
Inđija Toyo Tires
3 : 0
Radnički (NB)
Podunavac
Belegiš
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
15.04.2023 16:30
Podunavac
2 : 2
Omladinac
Stanišić
Stanišić
0 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
15.04.2023 16:30
Stanišić
0 : 2
Jedinstvo
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
15.04.2023 16:30
Kabel
3 : 0
Dinamo 1945
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 1
Naftagas
Elemir
15.04.2023 16:30
Borac (Š)
3 : 1
Naftagas
Hajduk 1912
Kula
0 : 4
Tekstilac
Odžaci
15.04.2023 16:30
Hajduk 1912
0 : 4
Tekstilac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
15.04.2023 16:30
Radnički (Zr)
1 : 3
1. Maj Ruma
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Borac
Lazarevac
15.04.2023 16:00
Budućnost
2 : 1
Borac
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Zvezdara
Beograd
15.04.2023 10:00
Sinđelić
1 : 0
Zvezdara
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
15.04.2023 16:00
OFK Beograd
2 : 0
Ušće Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Prva iskra
Barič
15.04.2023 16:00
BSK Borča
0 : 1
Prva iskra
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Torlak
Beograd
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Torlak
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
15.04.2023 16:00
Zemun
2 : 1
Radnički (O)
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 3
Polet (Lj)
Ljubić
15.04.2023 12:30
Takovo
2 : 3
Polet (Lj)
Sloga (P)
Požega
1 : 0
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
15.04.2023 16:00
Sloga (P)
1 : 0
OFK Mihajlovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Rađevac
Krupanj
15.04.2023 16:00
Sloga (BB)
0 : 1
Rađevac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Budućnost (A)
Arilje
15.04.2023 16:00
Smederevo 1924
2 : 1
Budućnost (A)
Real
Podunavci
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
15.04.2023 16:00
Real
3 : 1
Mladi radnik 1926
Tutin
Tutin
0 : 0
Mačva 1929
Bogatić
15.04.2023 16:00
Tutin
0 : 0
Mačva 1929
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 4
Borac 1926
Čačak
15.04.2023 16:00
Sloga (K)
1 : 4
Borac 1926
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
FAP
Priboj
15.04.2023 16:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
FAP
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
15.04.2023 16:00
Radnički (P)
4 : 0
Jedinstvo (P)
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Dunav
Prahovo
15.04.2023 16:00
Vlasina
1 : 2
Dunav
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
Car Konstantin
Niš
15.04.2023 16:00
Radnički (S)
7 : 0
Car Konstantin
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 0
Pčinja
Trgovište
15.04.2023 16:00
GFK Jagodina
0 : 0
Pčinja
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
15.04.2023 16:00
OFK Topličanin
2 : 2
Timočanin
Budućnost (P)
Popovac
3 : 2
Meševo
Meševo
15.04.2023 16:00
Budućnost (P)
3 : 2
Meševo
Timok 1919
Zaječar
0 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
15.04.2023 16:00
Timok 1919
0 : 2
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 2
SFS Borac
Paraćin
15.04.2023 16:00
GFK Dubočica
5 : 2
SFS Borac
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Mladost (T)
Turija
15.04.2023 16:30
Sloga
2 : 1
Mladost (T)
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
15.04.2023 16:30
Obilić
1 : 1
Hercegovac
Senta
Senta
4 : 2
Radnički 1905
Bajmok
15.04.2023 16:30
Senta
4 : 2
Radnički 1905
OFK Vrbas
Vrbas
7 : 1
Preporod
Novi Žednik
15.04.2023 16:30
OFK Vrbas
7 : 1
Preporod
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
15.04.2023 16:30
Bratstvo 2019
4 : 0
Radnički 1918
Bajša
Bajša
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
15.04.2023 16:30
Bajša
3 : 0
Krila Krajine
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
15.04.2023 16:30
Vojvodina
3 : 0
OFK Mladost APA
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
15.04.2023 16:30
Bačka 1901
3 : 0
Mladost (BP)
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
15.04.2023 16:30
Slavija
0 : 2
Sloboda
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
15.04.2023 16:30
GFK Sloven
1 : 0
Jedinstvo
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
15.04.2023 16:30
Radnički (NP)
2 : 1
Dunav
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Index
Novi Sad
15.04.2023 16:30
Sloga (T)
1 : 1
Index
Veternik
Veternik
0 : 1
Železničar
Inđija
15.04.2023 16:30
Veternik
0 : 1
Železničar
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Radnički (Š)
Šid
15.04.2023 16:30
Sloga (E)
4 : 1
Radnički (Š)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
15.04.2023 16:30
Kozara
2 : 1
Vojvodina 1928
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 4
Begej
Žitište
15.04.2023 16:30
Jedinstvo Stević
2 : 4
Begej
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
15.04.2023 16:30
Sloboda
2 : 1
Proleter
Polet
Idvor
2 : 2
Crvena Zvezda
Rusko Selo
15.04.2023 16:30
Polet
2 : 2
Crvena Zvezda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
15.04.2023 16:30
Jedinstvo (BK)
0 : 3
OFK Kikinda
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
15.04.2023 16:00
Žitorađa
3 : 0
Svetlost
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 3
Jablanica
Medveđa
15.04.2023 16:00
OFK Kosanica
1 : 3
Jablanica
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
15.04.2023 16:00
Plantaža
1 : 0
Nebeski Andjeli
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 4
Pusta Reka
Bojnik
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
1 : 4
Pusta Reka
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 1
Gracko
Staro Gracko
15.04.2023 16:00
SFK Morava
3 : 1
Gracko
Morava
Žitkovac
1 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
15.04.2023 16:00
Morava
1 : 2
Jedinstvo
Malošište
Malošište
1 : 5
Delijski Vis
Niš
15.04.2023 16:00
Malošište
1 : 5
Delijski Vis
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Rudar
Jelašnica
15.04.2023 16:00
Svrljig
1 : 1
Rudar
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Palilulac
Niš
15.04.2023 16:00
Pukovac
1 : 0
Palilulac
OFK Niš
Niš
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
15.04.2023 16:00
OFK Niš
0 : 3
OFK Sinđelić
Mladost (M)
Medoševac
1 : 3
Bukovik
Razanj
15.04.2023 16:00
Mladost (M)
1 : 3
Bukovik
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
15.04.2023 16:00
Mladost (B)
3 : 0
OFK Napredak 1929
Orljane
Orljane
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
15.04.2023 16:00
Orljane
2 : 0
Naša krila 1936
Rembas
Resavica
8 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
15.04.2023 16:00
Rembas
8 : 0
OFK Lugomir
Majdevo-Kupci
Majdevo
1 : 0
Vinogradar
Zleginje
15.04.2023 16:00
Majdevo-Kupci
1 : 0
Vinogradar
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
15.04.2023 16:00
Morava 1918
2 : 0
Župa
Levač
Rekovac
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
15.04.2023 16:00
Levač
2 : 1
Kušiljevo
Mladi borac
Sedlare
2 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
15.04.2023 16:00
Mladi borac
2 : 3
Jedinstvo 1936
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Orlovi
Jasenovo
15.04.2023 16:00
Trstenik PPT
0 : 1
Orlovi
Sloga (D)
Despotovac
3 : 2
Blagotin
Poljna
15.04.2023 16:00
Sloga (D)
3 : 2
Blagotin
Lužnica
Babušnica
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
15.04.2023 16:00
Lužnica
3 : 0
OFK Knjaz
Rtanj
Boljevac
6 : 1
Brodoremont
Kladovo
15.04.2023 16:00
Rtanj
6 : 1
Brodoremont
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 1
Ozren
Sokobanja
15.04.2023 11:00
Tanasko Rajić
6 : 1
Ozren
OFK Zlot
Zlot
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
15.04.2023 16:00
OFK Zlot
0 : 1
Radnički 1946
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Bor 1919
Bor
15.04.2023 16:00
Balkanski
1 : 0
Bor 1919
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
15.04.2023 16:00
Đerdap
3 : 1
Rajko Mitić
OFK Slatina
Bor
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
15.04.2023 16:00
OFK Slatina
1 : 1
Hajduk Veljko
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Gruža
Gruža
15.04.2023 16:00
Jošanica
1 : 0
Gruža
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Napredak (G)
Gračac
15.04.2023 16:00
Mokra Gora
0 : 2
Napredak (G)
Bane 1931
Raška
3 : 0
Korićani
Korićani
15.04.2023 16:00
Bane 1931
3 : 0
Korićani
Polet (R)
Ratina
2 : 1
Budućnost (R)
Resnik
15.04.2023 16:00
Polet (R)
2 : 1
Budućnost (R)
Karađorđe
Ribnica
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
15.04.2023 16:00
Karađorđe
0 : 2
Šumadija 1903
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Srbija
Ilićevo
15.04.2023 13:30
Trepča
2 : 0
Srbija
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
15.04.2023 16:00
Goč
2 : 0
OFK Ras
Kej
Čačak
3 : 0
Jasen
Brodarevo
15.04.2023 16:00
Kej
3 : 0
Jasen
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
15.04.2023 16:00
Polimlje
1 : 0
Crnokosa
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
15.04.2023 16:00
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Omladinac (Z)
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Spartak 1976
Trnava
15.04.2023 16:00
Zlatar
0 : 3
Spartak 1976
Savinac 1933
Visibaba
1 : 5
Jedinstvo (K)
Konjevići
15.04.2023 16:00
Savinac 1933
1 : 5
Jedinstvo (K)
Polet (T)
Trbušani
2 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
15.04.2023 16:00
Polet (T)
2 : 3
Sloboda (Č)
Lazarica
Prilipac
0 : 2
Sevojno
Sevojno
15.04.2023 16:00
Lazarica
0 : 2
Sevojno
VGSK
Veliko Gradište
1 : 4
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
15.04.2023 16:00
VGSK
1 : 4
Sloga 33
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
15.04.2023 16:00
Morava (VP)
2 : 1
Pomoravlje 1946
Sloboda
Lipe
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.04.2023 16:00
Sloboda
1 : 2
Šumadija (A)
Đerdap
Golubac
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
15.04.2023 16:00
Đerdap
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
RSK
Rabrovo
4 : 0
Karađorđe
Topola
15.04.2023 16:00
RSK
4 : 0
Karađorđe
Sloga 1924
Batočina
1 : 0
Borac 1932
Ralja
15.04.2023 16:00
Sloga 1924
1 : 0
Borac 1932
Omladinac
Šetonje
0 : 2
Rudar
Stamnica
15.04.2023 16:00
Omladinac
0 : 2
Rudar
Borac
Lešnica
4 : 0
Kačer
Belanovica
15.04.2023 16:00
Borac
4 : 0
Kačer
OFK Divci
Divci
1 : 1
Mladost
Prnjavor
15.04.2023 16:00
OFK Divci
1 : 1
Mladost
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 3
Ribnica
Mionica
15.04.2023 16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
0 : 3
Ribnica
Zadrugar
Lajkovac
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
15.04.2023 16:00
Zadrugar
0 : 3
Radnički (V)
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 0
OFK Osečina
Osečina
15.04.2023 16:00
Vrelo Sport
4 : 0
OFK Osečina
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Vulturul
Grebenac
15.04.2023 16:30
BAK
4 : 0
Vulturul
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Dolina
Padina
15.04.2023 16:30
Potporanj
1 : 0
Dolina
Unirea
Uzdin
8 : 3
Partizan (U)
Uljma
15.04.2023 16:30
Unirea
8 : 3
Partizan (U)
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
15.04.2023 16:30
Glogonj
3 : 1
Sloga (P)
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
15.04.2023 16:30
Budućnost (A)
2 : 1
Crvena zvezda
Jadran
Feketić
1 : 1
Tavankut
Tavankut
15.04.2023 16:30
Jadran
1 : 1
Tavankut
Iskra
Kucura
0 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
15.04.2023 16:30
Iskra
0 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 2
Srbobran
Srbobran
15.04.2023 16:30
Jedinstvo
2 : 2
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
15.04.2023 16:30
Proleter
0 : 0
Sutjeska
Budućnost
Savino Selo
5 : 2
Napredak
Nadalj
15.04.2023 16:30
Budućnost
5 : 2
Napredak
Sloga
Ostojićevo
0 : 10
AFK
Ada
15.04.2023 16:30
Sloga
0 : 10
AFK
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 0
Đurđin
Đurđin
15.04.2023 16:30
Udarnik Višnjevac
1 : 0
Đurđin
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
15.04.2023 16:30
Soko
1 : 0
ČSK Pivara
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
Hajduk
Stapar
15.04.2023 16:30
Rusin
2 : 2
Hajduk
Polet
Karavukovo
4 : 3
Lipar
Lipar
15.04.2023 16:30
Polet
4 : 3
Lipar
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
15.04.2023 16:30
Crvenka
4 : 0
Naša Zvezda
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 3
Borac 46
Obrovac
15.04.2023 16:30
Borac (BG)
3 : 3
Borac 46
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
15.04.2023 16:30
Radnički 1911
1 : 1
Budućnost
Delija
Mokrin
1 : 2
Rusanda
Melenci
15.04.2023 16:30
Delija
1 : 2
Rusanda
Polet
Nakovo
11 : 0
ASK
Aradac
15.04.2023 16:30
Polet
11 : 0
ASK
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 1
Krajina
Krajišnik
15.04.2023 16:30
Vojvodina
3 : 1
Krajina
Banat
Čenta
0 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
15.04.2023 16:30
Banat
0 : 3
OFK Stajićevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
15.04.2023 16:30
ŽFK Banat
0 : 2
Crvena zvezda
Sloga
Voganj
0 : 1
Napredak Meridian
Popinci
15.04.2023 16:30
Sloga
0 : 1
Napredak Meridian
Radnički
Irig
2 : 2
Partizan
Vitojevci
15.04.2023 16:30
Radnički
2 : 2
Partizan
Hajduk (B)
Beška
6 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
15.04.2023 16:30
Hajduk (B)
6 : 3
Graničar (K)
Borac 1925
Martinci
0 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
15.04.2023 16:30
Borac 1925
0 : 2
Hajduk (V)
Jadran
Golubinci
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
15.04.2023 16:30
Jadran
3 : 1
Srem
Šumar
Ogar
2 : 0
Sremac (V)
Vojka
15.04.2023 16:30
Šumar
2 : 0
Sremac (V)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
15.04.2023 16:30
Podrinje
0 : 0
Budućnost
Bačka (B)
Begeč
6 : 1
ŽSK
Žabalj
15.04.2023 17:00
Bačka (B)
6 : 1
ŽSK
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
15.04.2023 17:00
OFK Sirig
2 : 1
Jedinstvo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Cement
Beočin
15.04.2023 17:00
Fruškogorac
1 : 0
Cement
TSK
Temerin
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
15.04.2023 17:00
TSK
1 : 1
Omladinac
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 2
OFK Futog
Futog
15.04.2023 17:00
Fruškogorski partizan
4 : 2
OFK Futog
Tatra
Kisač
1 : 2
Dinamo
Budisava
15.04.2023 17:00
Tatra
1 : 2
Dinamo
Crvena zvezda
Novi Sad
5 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
15.04.2023 17:00
Crvena zvezda
5 : 1
Petrovaradin
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 0
Jugović
Kać
15.04.2023 17:00
Bačka 1923
1 : 0
Jugović
Šumadija
Šopić
6 : 0
Krtinska
Krtinska
15.04.2023 16:00
Šumadija
6 : 0
Krtinska
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
15.04.2023 16:30
Bošnjane
2 : 1
Sloga (L)
Polet 57
Milutovac
1 : 0
Rubin
Donji Stupanj
15.04.2023 16:30
Polet 57
1 : 0
Rubin
Sloga (D)
Dašnica
0 : 0
Trudbenik
Stalać
15.04.2023 16:30
Sloga (D)
0 : 0
Trudbenik
13. April
Lomnica
7 : 3
Parunovac
Parunovac
15.04.2023 16:30
13. April
7 : 3
Parunovac
Dedina
Dedina
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
15.04.2023 16:30
Dedina
1 : 1
Temnić 1924
Gradina
Pejovac
1 : 6
Mačkovac
Mačkovac
15.04.2023 16:30
Gradina
1 : 6
Mačkovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Čitluk
Čitluk
15.04.2023 16:30
Gornji Stepoš
2 : 1
Čitluk
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
15.04.2023 16:00
OFK Brđanac
0 : 3
Iskra
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
15.04.2023 16:00
Čučuge
3 : 0
Žabari
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 2
Mladost
Dračić
15.04.2023 16:00
Dimitrije Tucović
0 : 2
Mladost
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
BSK (Bo)
Borač
15.04.2023 16:00
Šumadinac (N)
2 : 0
BSK (Bo)
Jastrebac
Tešica
2 : 2
Toplica
Šarlinac
15.04.2023 16:30
Jastrebac
2 : 2
Toplica
Radnički 1924
Kočane
6 : 0
Sloga (K)
Korman
15.04.2023 16:30
Radnički 1924
6 : 0
Sloga (K)
Sloga 1980
Jovanovac
3 : 1
Rad
Merošina
15.04.2023 16:30
Sloga 1980
3 : 1
Rad
Polet
Radevac
4 : 0
Taskovići
Taskovići
15.04.2023 16:30
Polet
4 : 0
Taskovići
Naisus 1977
Rožina
1 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
15.04.2023 16:30
Naisus 1977
1 : 1
Moravac (ZT)
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Borac
Azbresnica
15.04.2023 16:30
Zemljoradnik
1 : 0
Borac
Baličevac
Baličevac
6 : 0
Pobeda
Rusna
15.04.2023 16:30
Baličevac
6 : 0
Pobeda
BSK
Belanovce
4 : 7
Polet
Stajkovce
15.04.2023 16:00
BSK
4 : 7
Polet
Železničar
Brestovac
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
15.04.2023 16:00
Železničar
5 : 0
Moravac Orion
Milanovo
Milanovo
0 : 0
OFK Morava
Leskovac
15.04.2023 16:00
Milanovo
0 : 0
OFK Morava
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
Polet
Trnovče
15.04.2023 16:00
Crvena zvezda
2 : 0
Polet
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
15.04.2023 16:00
Jasenica 2017
4 : 3
Železničar Kusadak
Sloga (K)
Kobišnica
5 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
15.04.2023 16:30
Sloga (K)
5 : 0
Rudna Glava
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
15.04.2023 16:30
Miloševo
3 : 2
Mala Vrbica
Branik
Štubik
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
15.04.2023 16:30
Branik
1 : 0
Nemetali
Polet
Jabukovac
0 : 3
Poreč
Donji milanovac
15.04.2023 16:30
Polet
0 : 3
Poreč
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 2
Radnički (K)
Klokočevac
15.04.2023 16:30
Šarbanovac
4 : 2
Radnički (K)
Blizna
Blizna
4 : 2
Urovica
Urovica
15.04.2023 16:30
Blizna
4 : 2
Urovica
Ključ
Podvrška
2 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
15.04.2023 16:30
Ključ
2 : 0
Brestovac
Polom
Leskovo
2 : 0
Krivelj
Krivelj
15.04.2023 16:30
Polom
2 : 0
Krivelj
Rudar 2001
Kostolac
2 : 2
BSK 1931
Brežane
15.04.2023 16:00
Rudar 2001
2 : 2
BSK 1931
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
15.04.2023 16:00
Borac (K)
2 : 1
Rudar (Kr)
Mladost
Vrdila
2 : 0
Budućnost
Konarevo
15.04.2023 16:30
Mladost
2 : 0
Budućnost
Rudar
Baljevac
4 : 0
Ribnica
Jovac
15.04.2023 16:30
Rudar
4 : 0
Ribnica
OFK Progorelica
Progorelica
0 : 1
Proleter
Pečenog
15.04.2023 16:30
OFK Progorelica
0 : 1
Proleter
Sloga
Voljavče
2 : 5
Osaonica
Bagrdan
15.04.2023 16:30
Sloga
2 : 5
Osaonica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 0
Napredak
Drenovac
15.04.2023 16:30
Donja Mutnica
1 : 0
Napredak
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Moravac 2015
Krušar
15.04.2023 16:30
Mladost (D)
2 : 1
Moravac 2015
Budućnost (M)
Miliva
3 : 4
Kolare
Kolare
15.04.2023 16:30
Budućnost (M)
3 : 4
Kolare
Dragocvet
Dragocvet
4 : 1
Borac 1950
Bošnjane
15.04.2023 16:30
Dragocvet
4 : 1
Borac 1950
Juhor
Glavinci
2 : 1
GFK Tabane
Jagodina
15.04.2023 16:30
Juhor
2 : 1
GFK Tabane
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Radnički 2020
Knez Selo
15.04.2023 16:00
Vulkan 1963
2 : 0
Radnički 2020
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
15.04.2023 16:00
Stevan Nešticki
1 : 2
Omladinac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
15.04.2023 16:00
Sloboda
2 : 0
Čegar 1946
Drina (Lj)
Ljubovija
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
15.04.2023 16:00
Drina (Lj)
1 : 0
Podrinje
Gučevo 1929
Banja Koviljača
5 : 0
Majur
Majur
15.04.2023 16:00
Gučevo 1929
5 : 0
Majur
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Jevremovac
Jevremovac
15.04.2023 16:00
Lipolist
3 : 2
Jevremovac
Stanovo 1941
Stanovo
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
15.04.2023 16:00
Stanovo 1941
1 : 2
Jedinstvo
Sloga 1934
Desimirovac
1 : 8
Divostin
Kragujevac
15.04.2023 16:00
Sloga 1934
1 : 8
Divostin
Sloboda (G)
Grbice
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
15.04.2023 16:00
Sloboda (G)
2 : 1
Pobeda 1926
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
15.04.2023 16:00
Slavija
0 : 0
Bratstvo 1975
Bakionica
Bakionica
3 : 2
Sloga
Sjenica
15.04.2023 16:00
Bakionica
3 : 2
Sloga
Jedinstvo
Kalenić
0 : 0
Omladinac
Zdravčići
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Omladinac
Čajetina
Čajetina
2 : 1
Polet
Rasna
15.04.2023 16:00
Čajetina
2 : 1
Polet
Orlovac 1932
Mrčajevci
3 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
15.04.2023 16:00
Orlovac 1932
3 : 0
Ozrem PMH
Ovčar
Markovica
5 : 2
Gorušica
Viča
15.04.2023 16:00
Ovčar
5 : 2
Gorušica
Morava
Katrga
6 : 0
Čačak 94
Čačak
15.04.2023 16:00
Morava
6 : 0
Čačak 94
Polet (S)
Sivac
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
15.04.2023 16:30
Polet (S)
4 : 0
OFK Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
15.04.2023 16:30
Zadrugar
1 : 4
Omladinac (B)
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Omladinac (O)
Opovo
15.04.2023 16:30
Budućnost
3 : 0
Omladinac (O)
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
15.04.2023 16:30
Jugoslavija
2 : 0
Omladinac (D)
Partizan
Kajtasovo
0 : 4
Dunav
Banatska Palanka
15.04.2023 16:30
Partizan
0 : 4
Dunav
Car Uroš
Jazak
0 : 3
Polet (NK)
Novi Karlovci
15.04.2023 16:30
Car Uroš
0 : 3
Polet (NK)
Graničar
Obrež
1 : 1
Rudar
Vrdnik
15.04.2023 16:30
Graničar
1 : 1
Rudar
Polet (N)
Nikinci
1 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
15.04.2023 16:30
Polet (N)
1 : 0
Hajduk 1932
ČSK Čortanovci
Čortanovci
4 : 3
Mladost
Buđanovci
15.04.2023 16:30
ČSK Čortanovci
4 : 3
Mladost
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Omladinac
Šaludovac
15.04.2023 16:30
Beljanica
3 : 0
Omladinac
Mladost
Bukovče
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
15.04.2023 16:30
Mladost
2 : 0
Pomoravlje
Istok 63
Plana
2 : 2
Radnički
Tekija
15.04.2023 16:30
Istok 63
2 : 2
Radnički
GFK Strelište
Jagodina
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
15.04.2023 13:00
GFK Strelište
5 : 1
Šumadinac
Ursule
Ursule
1 : 0
Sloboda
Šuljkovac
15.04.2023 16:30
Ursule
1 : 0
Sloboda
Morava (R)
Ribare
0 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
15.04.2023 16:30
Morava (R)
0 : 0
Jedinstvo
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
15.04.2023 16:30
Vinorača
1 : 0
Mladost (K)
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
15.04.2023 16:30
Jedinstvo (G)
0 : 1
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
Rudno
0 : 1
Lazac
Lazac
15.04.2023 11:00
Mineral 2015
0 : 1
Lazac
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Gruža
Vitanovac
15.04.2023 16:30
Mlada krila
2 : 1
Gruža
Borac (R)
Radenković
0 : 0
Srem
Sremska Rača
15.04.2023 16:00
Borac (R)
0 : 0
Srem
Kumane
Kumane
2 : 1
Dizel
Bare
15.04.2023 16:00
Kumane
2 : 1
Dizel
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Borac
Vizić
15.04.2023 16:30
Maglić
2 : 1
Borac
Milicionar
Bogatić
3 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
15.04.2023 16:00
Milicionar
3 : 2
Napredak
Jedinstvo
Šišava
15.04.2023
16:00
Kumarevo 65
Kumarevo
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
:
Kumarevo 65
Moravac (G)
Guberevac
5 : 2
Mladi borac
Živkovo
15.04.2023 16:00
Moravac (G)
5 : 2
Mladi borac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
15.04.2023 16:00
Mladost (PP)
5 : 0
OFK Letnjikovac 1983
7. Juli
Bela Crkva
6 : 5
Luk
Voćnjak
15.04.2023 16:00
7. Juli
6 : 5
Luk
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
2 : 2
Kapidžija
Kapidžija
15.04.2023 16:30
Pepeljevac 1947
2 : 2
Kapidžija
Borac
Bivolje
6 : 0
Kaonik
Kaonik
15.04.2023 16:30
Borac
6 : 0
Kaonik
Selevac 1919
Selevac
0 : 1
Proleter
Mala Plana
15.04.2023 16:00
Selevac 1919
0 : 1
Proleter
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Jadran
Kragujevac
15.04.2023 16:00
Vodojaža
1 : 1
Jadran
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
6 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
15.04.2023 16:00
Hajduk Jovanovac
6 : 1
OFK Žeželj
Jedinstvo
Gornja Toponica
0 : 8
Sloga 1948
Malča
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
0 : 8
Sloga 1948
Spartak
Sićevo
1 : 4
Supovac
Supovac
15.04.2023 16:00
Spartak
1 : 4
Supovac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 1
Vrtište
Vrtište
15.04.2023 16:00
Moravac 1948
3 : 1
Vrtište
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Bačka
Mol
15.04.2023 16:30
Obilić
3 : 0
Bačka
Mladost (P)
Pretoke
1 : 1
Mladi radnik
Dragušica
15.04.2023 16:00
Mladost (P)
1 : 1
Mladi radnik
Borac
Pajsijevići
0 : 2
Mladost (R)
Rašković
15.04.2023 16:00
Borac
0 : 2
Mladost (R)
Rekreativo
Zabrežje
0 : 7
Duboko
Mala Moštanica
15.04.2023 16:30
Rekreativo
0 : 7
Duboko
OFK Urovci
Urovci
0 : 2
Skela
Skela
15.04.2023 16:30
OFK Urovci
0 : 2
Skela
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Pobednik
Piroman
15.04.2023 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Pobednik
Landol
Landol
5 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
15.04.2023 16:00
Landol
5 : 1
Stari Hrast 2018
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Čantavir
Čantavir
15.04.2023 16:30
Vinogradar
0 : 0
Čantavir
Brezova
Brezova
0 : 7
Voćar
Kotraža
15.04.2023 16:00
Brezova
0 : 7
Voćar
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 2
Bjelica
Milatovići
15.04.2023 16:00
Vrelo
0 : 2
Bjelica
Gradina
Rti
0 : 3
Devići
Devići
15.04.2023 16:00
Gradina
0 : 3
Devići
Radnički
Turica
5 : 1
Jelica
Goračići
15.04.2023 16:00
Radnički
5 : 1
Jelica
Lugovi
Čačak
3 : 0
Budućnost
Stančići
15.04.2023 12:00
Lugovi
3 : 0
Budućnost
Tigrovi Mija Gold
Preljina
2 : 1
Mršinci
Mršinci
15.04.2023 16:30
Tigrovi Mija Gold
2 : 1
Mršinci
Vujan
Prislonica
2 : 1
Gaučosi
Čačak
15.04.2023 15:30
Vujan
2 : 1
Gaučosi
Tomislavci
Tomislavci
5 : 0
Bačka
Pačir
15.04.2023
Tomislavci
5 : 0
Bačka
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
15.04.2023
Plavi Tok
1 : 2
Pobeda
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 2
Knjaz
Srednja Dobrinja
15.04.2023
Napredak
0 : 2
Knjaz
Grkinja
Grkinja
4 : 1
Donji Barbeš
Donji Barbeš
15.04.2023 16:00
Grkinja
4 : 1
Donji Barbeš
Mladost
Resnik
3 : 2
Rtanj
Vrmdža
15.04.2023 16:30
Mladost
3 : 2
Rtanj
PIK
Sombor
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
15.04.2023 16:30
PIK
2 : 1
Jedinstvo
14. oktobar
Draginac
4 : 1
Jadar 07
Loznica
15.04.2023 16:30
14. oktobar
4 : 1
Jadar 07
Respekt
Loznica
1 : 1
Borac
Kozjak
15.04.2023 16:30
Respekt
1 : 1
Borac
Stolice
Krupanj
1 : 1
Sloga
Korenita
15.04.2023 16:30
Stolice
1 : 1
Sloga
Paskovac
Paskovac
0 : 1
Sinđelić
Lipnica
15.04.2023 16:30
Paskovac
0 : 1
Sinđelić
Zvizdar
Zvizdar
3 : 2
Vukona
Vukona
15.04.2023 16:00
Zvizdar
3 : 2
Vukona
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 0
SFK Glogovac
Glogovac
15.04.2023 16:30
Domaćin
0 : 0
SFK Glogovac
Morava
Rajkinac
2 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
15.04.2023 16:30
Morava
2 : 2
Dražmirovac
Napredak
Staro Lanište
1 : 7
OFK Dragoševac
Dragoševac
15.04.2023 16:30
Napredak
1 : 7
OFK Dragoševac
Belica
Belica
2 : 0
OFK Borac
Lovci
15.04.2023 16:30
Belica
2 : 0
OFK Borac
Pobeda
Samoš
1 : 5
Borac (P)
Pločica
15.04.2023 16:30
Pobeda
1 : 5
Borac (P)
Kolonija
Kovin
1 : 5
Tempo
Sefkerin
15.04.2023 16:30
Kolonija
1 : 5
Tempo
Metaloplastika 2006
Šabac
4 : 0
Partizan
Drenovac
15.04.2023 16:00
Metaloplastika 2006
4 : 0
Partizan
Savacium
Šabac
1 : 1
Proleter
Šabac
15.04.2023 13:30
Savacium
1 : 1
Proleter
Atletiko
Donja Jajina
3 : 2
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
15.04.2023 16:00
Atletiko
3 : 2
Mladost (DB)
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 0
Todorovce
Todorovce
15.04.2023 16:00
Mladost (DL)
3 : 0
Todorovce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
7 : 1
Rudar 1973
Rudare
15.04.2023 16:00
ŠFU Derbi 2016
7 : 1
Rudar 1973
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Graničar
Grabovci
15.04.2023 16:30
Donji Petrovci
3 : 0
Graničar
Partizan
Vrba
7 : 0
Studen Vitez
Studenica
15.04.2023 17:00
Partizan
7 : 0
Studen Vitez
Budućnost
Samaila
1 : 2
Mladi radnik 1925
Grdica
15.04.2023 17:00
Budućnost
1 : 2
Mladi radnik 1925
Šumadija
Šumarice
2 : 0
Mladost 1925
Oplanići
15.04.2023 17:00
Šumadija
2 : 0
Mladost 1925
Morava
Sirča
4 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
15.04.2023 17:00
Morava
4 : 0
Vrnjačka Banja
Milakovac 2018
Milakovac
2 : 1
Sloga Obrva
Obrva
15.04.2023 17:00
Milakovac 2018
2 : 1
Sloga Obrva
Sinđelić
Gibarac
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
15.04.2023 16:30
Sinđelić
3 : 0
OFK Bingula
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Bukorovac
Kragujevac
15.04.2023 16:00
Kremenac
1 : 2
Bukorovac
Arsenal 1930
Kragujevac
1 : 1
Borba
Cvetojevac
15.04.2023 16:00
Arsenal 1930
1 : 1
Borba
Borac 1935
Maršić
2 : 4
Šumadija
Čumić
15.04.2023 16:00
Borac 1935
2 : 4
Šumadija
Sloga (Č)
Čalma
0 : 2
OFK Sparta
Grgurevci
15.04.2023 16:30
Sloga (Č)
0 : 2
OFK Sparta
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloboda
Šašinci
15.04.2023 16:30
Trgovački
3 : 0
Sloboda
Kotlenik
Selo Leskovac
0 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
15.04.2023 00:00
Kotlenik
0 : 0
Beli Orlovi
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 3
Rapid
Nikolinci
15.04.2023 16:30
Solunac
1 : 3
Rapid
Naša Krajina
Kupinik
0 : 1
Dobrica
Dobrica
15.04.2023 16:30
Naša Krajina
0 : 1
Dobrica
Pobeda
Parta
1 : 3
Vitorul
Straža
15.04.2023 16:30
Pobeda
1 : 3
Vitorul
Mip Majdan
Požarevac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
15.04.2023 16:00
Mip Majdan
3 : 1
Dunav
Sloga (D)
Drmno
4 : 1
Stig
Beranje
15.04.2023 16:00
Sloga (D)
4 : 1
Stig
Lipovica
Lipovica
0 : 0
Kupinovac
Kupinovac
15.04.2023 16:30
Lipovica
0 : 0
Kupinovac
Melnica
Melnica
3 : 0
Rudar 1947
Stamnica
15.04.2023 16:00
Melnica
3 : 0
Rudar 1947
Burovac
Burovac
1 : 3
Vukan
Ždrelo
15.04.2023 16:00
Burovac
1 : 3
Vukan
Soko
Krvije
1 : 2
Borac
Veliko Laole
15.04.2023 16:00
Soko
1 : 2
Borac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 4
Šumadinac
Kruševica
15.04.2023 16:00
TEK Sloga
1 : 4
Šumadinac
OFK Borac
Arapovac
3 : 5
Mladost (C)
Cvetovac
15.04.2023 16:00
OFK Borac
3 : 5
Mladost (C)
Sloboda
Stubica
2 : 3
Sloga
Lukavica
15.04.2023 16:00
Sloboda
2 : 3
Sloga
Mladi radnik
Junkovac
1 : 2
Mladost
Baroševac
15.04.2023 16:00
Mladi radnik
1 : 2
Mladost
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
15.04.2023 16:00
Homoljac
4 : 1
Budućnost
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 2
SFU Osanica
Osanica
15.04.2023 16:00
Vrelo 1971
3 : 2
SFU Osanica
Stig (C)
Crljenac
2 : 0
Radnik
Salakovac
15.04.2023 16:00
Stig (C)
2 : 0
Radnik
Napredak (T)
Toponica
3 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
15.04.2023 16:00
Napredak (T)
3 : 0
Napredak (VC)
Jedinstvo
Oreovica
1 : 0
Budućnost
Kočetin
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Budućnost
Igman
Konjic
1 : 1
Sloboda
Tuzla
15.04.2023 16:00
Igman
1 : 1
Sloboda
Sloga Meridian
Doboj
2 : 0
Posušje
Posušje
15.04.2023 16:00
Sloga Meridian
2 : 0
Posušje
Leotar
Trebinje
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
15.04.2023 16:00
Leotar
0 : 3
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 3
Borac
Banja Luka
15.04.2023 18:30
Široki Brijeg
2 : 3
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 4
Kozara
Gradiška
15.04.2023 15:30
Slavija
0 : 4
Kozara
Omarska
Omarska
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
15.04.2023 15:30
Omarska
1 : 0
Krupa
Modriča
Modriča
2 : 3
Laktaši
Laktaši
15.04.2023 15:30
Modriča
2 : 3
Laktaši
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 1
Tekstilac
Derventa
15.04.2023 15:30
Sloboda (NG)
2 : 1
Tekstilac
Podrinje
Janja
1 : 1
Sutjeska
Foča
15.04.2023 15:30
Podrinje
1 : 1
Sutjeska
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
4 : 0
Famos
Vojkovići
15.04.2023 15:30
Zvijezda 09
4 : 0
Famos
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 0
Radnik
Bijeljina
15.04.2023 15:30
Sloboda (MG)
1 : 0
Radnik
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
15.04.2023 15:30
Rudar Prijedor
3 : 1
Ljubić
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Drina
Zvornik
15.04.2023 15:30
Željezničar
1 : 0
Drina
Goražde
Goražde
1 : 0
Gradina
Srebrenik
15.04.2023 16:30
Goražde
1 : 0
Gradina
Bratstvo
Gračanica
2 : 4
Zvijezda
Gradačac
15.04.2023 16:30
Bratstvo
2 : 4
Zvijezda
Rudar
Kakanj
0 : 1
Travnik
Travnik
15.04.2023 16:30
Rudar
0 : 1
Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 0
Jedinstvo
Bihać
15.04.2023 16:30
Tomislav
0 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Banovići
3 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
15.04.2023 16:30
Budućnost
3 : 1
Mladost
Simm-Bau
Kosova
0 : 2
Radnik
Hadžići
15.04.2023 16:30
Simm-Bau
0 : 2
Radnik
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
15.04.2023 19:00
OFK Petrovac
2 : 3
Jedinstvo
Arsenal
Tivat
1 : 0
Jezero
Plav
15.04.2023 16:00
Arsenal
1 : 0
Jezero
Sutjeska
Nikšić
4 : 1
Mornar
Bar
15.04.2023 13:00
Sutjeska
4 : 1
Mornar
Rudar
Pljevlja
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
15.04.2023 16:00
Rudar
3 : 1
Iskra
Dečić
Tuzi
4 : 3
Budućnost
Podgorica
15.04.2023 19:00
Dečić
4 : 3
Budućnost
Aston Villa
Birmingham
3 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
15.04.2023 13:30
Aston Villa
3 : 0
Newcastle United
Chelsea
London
1 : 2
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
15.04.2023 16:00
Chelsea
1 : 2
Brighton & Hove Albion
Everton
Liverpool
1 : 3
Fulham
15.04.2023 16:00
Everton
1 : 3
Fulham
Manchester City
Manchester
3 : 1
Leicester City
Leicester
15.04.2023 18:30
Manchester City
3 : 1
Leicester City
Southampton
Southampton, Hampshire
0 : 2
Crystal Palace
London
15.04.2023 16:00
Southampton
0 : 2
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
London
2 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
15.04.2023 16:15
Tottenham Hotspur
2 : 3
AFC Bournemouth
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 0
Brentford
15.04.2023 16:00
Wolverhampton
2 : 0
Brentford
1. FC Köln
Köln
1 : 1
1. FSV Mainz 05
Mainz
15.04.2023 15:30
1. FC Köln
1 : 1
1. FSV Mainz 05
Bayern München
München
1 : 1
1899 Hoffenheim
15.04.2023 15:30
Bayern München
1 : 1
1899 Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
15.04.2023 18:30
Eintracht Frankfurt
1 : 1
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
Leipzig
3 : 2
FC Augsburg
Augsburg
15.04.2023 15:30
RB Leipzig
3 : 2
FC Augsburg
VfB Stuttgart
Stuttgart
3 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
15.04.2023 15:30
VfB Stuttgart
3 : 3
Borussia Dortmund
Paris Saint-Germain
3 : 1
RC Lens
15.04.2023 21:00
Paris Saint-Germain
3 : 1
RC Lens
Stade Rennais
3 : 0
Stade de Reims
15.04.2023 17:00
Stade Rennais
3 : 0
Stade de Reims
Bologna
Bologna
1 : 1
Milan
Milano
15.04.2023 15:00
Bologna
1 : 1
Milan
Inter
Milan
0 : 1
Monza
Monza
15.04.2023 20:45
Inter
0 : 1
Monza
Napoli
Napoli
0 : 0
Hellas Verona
Verona
15.04.2023 18:00
Napoli
0 : 0
Hellas Verona
Cádiz CF
Cadiz
0 : 2
Real Madrid
Madrid
15.04.2023 21:00
Cádiz CF
0 : 2
Real Madrid
Real Betis Balompié
Seville
3 : 1
Espanyol
Barcelona
15.04.2023 18:30
Real Betis Balompié
3 : 1
Espanyol
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Real Valladolid
Valladolid
15.04.2023 14:00
Villarreal
1 : 2
Real Valladolid
Spartak
Subotica
4 : 0
Sloga
Zemun
15.04.2023 13:00
Spartak
4 : 0
Sloga
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
TSC
Kanjiža
15.04.2023 17:00
Crvena zvezda
4 : 0
TSC
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
15.04.2023 13:00
Vojvodina
3 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Mašinac
Niš
1 : 0
Spartak DOO
Subotica
15.04.2023 13:00
Mašinac
1 : 0
Spartak DOO
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
15.04.2023 16:00
Radnički 1923
3 : 0
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
5 : 0
Moskva
Novi Sad
15.04.2023 13:00
ŽGFK Lavice Dubočica
5 : 0
Moskva
Radnički 2012
Niš
4 : 1
Požarevac
Požarevac
15.04.2023 14:00
Radnički 2012
4 : 1
Požarevac
Karađorđe
Topola
6 : 1
Kraljica Marija
Novo Selo
15.04.2023 16:00
Karađorđe
6 : 1
Kraljica Marija
Mladost 2015
Podgorica
0 : 4
Breznica
Pljevlja
15.04.2023 12:30
Mladost 2015
0 : 4
Breznica
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Železničar
Pančevo
15.04.2023 10:00
Petar Puača
1 : 0
Železničar
Inđija
Inđija
9 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
15.04.2023 10:00
Inđija
9 : 1
Dinamo 1945
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
Kabel
Novi Sad
15.04.2023 10:00
Radnički 1912
0 : 1
Kabel
Borac 1926
Čačak
2 : 0
GFK Sloboda
Užice
15.04.2023 12:30
Borac 1926
2 : 0
GFK Sloboda
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
15.04.2023 13:00
Radnički 1923
4 : 1
Javor Matis
Timočanin
Knjaževac
2 : 5
Radnički (N)
Niš
15.04.2023 10:00
Timočanin
2 : 5
Radnički (N)
Meševo
Meševo
0 : 3
Real
Niš
15.04.2023 10:00
Meševo
0 : 3
Real
Trayal
Kruševac
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
15.04.2023 11:00
Trayal
2 : 0
GFK Dubočica
Polet (Lj)
Ljubić
3 : 0
Budućnost (A)
Arilje
15.04.2023 11:00
Polet (Lj)
3 : 0
Budućnost (A)
ODR
Petrovaradin
7 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
15.04.2023 10:00
ODR
7 : 0
Omladinac (NB)
Proleter 1951
Novi Sad
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
15.04.2023 16:00
Proleter 1951
1 : 3
Vinogradar
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
15.04.2023 11:00
OFK Vršac
3 : 0
Vojvodina
Borac 1926
Čačak
3 : 1
GFK Sloboda
Užice
15.04.2023 10:00
Borac 1926
3 : 1
GFK Sloboda
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Javor Matis
Ivanjica
15.04.2023 11:00
Radnički 1923
4 : 0
Javor Matis
Savacijum
Šabac
1 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
15.04.2023 11:00
Savacijum
1 : 0
Apolon 2018
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2023 12:00
Sušica
2 : 1
Radnički 1923
Železničar
Lajkovac
0 : 6
OFK Senjak
Valjevo
15.04.2023 10:00
Železničar
0 : 6
OFK Senjak
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
15.04.2023 11:00
Vrelo Sport
2 : 1
Sunrise Šabac
Real Niš
Niš
4 : 1
OFK Radnički
Niš
15.04.2023 00:00
Real Niš
4 : 1
OFK Radnički
Kopernikus Želežničar
Niš
0 : 6
Radnički (N)
Niš
15.04.2023 00:00
Kopernikus Želežničar
0 : 6
Radnički (N)
Budućnost
Popovac
2 : 2
Meševo
Meševo
15.04.2023
Budućnost
2 : 2
Meševo
Filip Filipović
Niš
3 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
15.04.2023 00:00
Filip Filipović
3 : 2
GFK Dubočica
Trayal
Kruševac
5 : 0
Lider MGM
Leskovac
15.04.2023 00:00
Trayal
5 : 0
Lider MGM
Radnik
Surdulica
2 : 4
Radnički (P)
Pirot
15.04.2023
Radnik
2 : 4
Radnički (P)
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
15.04.2023
Timočanin
2 : 1
Timok 1919
Arena Su
Subotica
0 : 2
Derby 2015
Novi Sad
15.04.2023 10:00
Arena Su
0 : 2
Derby 2015
Železničar
Inđija
1 : 0
Sloven
Ruma
15.04.2023 12:00
Železničar
1 : 0
Sloven
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
15.04.2023 10:00
Dinamo 1945
0 : 4
Jedinstvo (SP)
Podunavac
Belegiš
3 : 3
Voja Gačić
Pančevo
15.04.2023 10:00
Podunavac
3 : 3
Voja Gačić
OFK Stajićevo
Stajićevo
9 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
15.04.2023 11:00
OFK Stajićevo
9 : 1
Omladinac (NB)
Petar Puača
Novi Sad
1 : 5
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
15.04.2023 13:00
Petar Puača
1 : 5
Radnički (SM)
Sloboda (Č)
Čačak
8 : 0
Budućnost
Arilje
15.04.2023 16:00
Sloboda (Č)
8 : 0
Budućnost
Radnički 1905
Bajmok
1 : 2
ŽAK
Sombor
15.04.2023 10:00
Radnički 1905
1 : 2
ŽAK
Graničar
Kuzmin
15.04.2023
11:00
Ljukovo
LJukovo
15.04.2023 11:00
Graničar
:
Ljukovo
Hajduk
Beška
15.04.2023
11:00
LSK
Laćarak
15.04.2023 11:00
Hajduk
:
LSK
Napredak
Popinci
15.04.2023
11:00
Jadran
Golubinci
15.04.2023 11:00
Napredak
:
Jadran
Sloboda
Donji Tovarnik
15.04.2023
11:00
Jedinstvo
Ruma
15.04.2023 11:00
Sloboda
:
Jedinstvo
Srem
Sremski Mihaljevci
15.04.2023
11:00
Budućnost
Salaš Noćajski
15.04.2023 11:00
Srem
:
Budućnost
ČSK
Čortanovci