01.12
13:00
Akademija 10
Polet 1980
4
1
|
01.12.2019 13:00 | Akademija 10 | 4 : 1 | Polet 1980 |
01.12
13:00
Mladi borac
Mladost (DD)
1
2
|
01.12.2019 13:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Mladost (DD) |
01.12
13:00
Napredak
Ovčar
1
3
|
01.12.2019 13:00 | Napredak | 1 : 3 | Ovčar | |||||
01.12
13:00
Zadrugar
Omladinac (Z)
0
2
|
01.12.2019 13:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
01.12
13:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (P)
1
1
|
01.12.2019 13:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
01.12
13:00
Donja Vrbava
Slatina
2
2
|
01.12.2019 13:00 | Donja Vrbava | 2 : 2 | Slatina | |||||
01.12
13:00
Rudar
Jedinstvo (GG)
3
0
|
01.12.2019 13:00 | Rudar | 3 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
01.12
13:00
Mladost (P)
Mladost (A)
4
0
|
01.12.2019 13:00 | Mladost (P) | 4 : 0 | Mladost (A) | |||||
01.12
13:00
Dedinje Junajted
Parmenac
0
7
|
01.12.2019 13:00 | Dedinje Junajted | 0 : 7 | Parmenac |
01.12
13:00
Dragocvet
Bratstvo
0
4
|
01.12.2019 13:00 | Dragocvet | 0 : 4 | Bratstvo | |||||
01.12
13:00
Mladost (J)
Mladost (K)
1
3
|
01.12.2019 13:00 | Mladost (J) | 1 : 3 | Mladost (K) | |||||
01.12
13:00
Partizan (M)
OFK Bratstvo
0
0
|
01.12.2019 13:00 | Partizan (M) | 0 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
01.12
13:00
Juhor
Kolare
3
1
|
01.12.2019 13:00 | Juhor | 3 : 1 | Kolare | |||||
01.12
13:00
Javor
OFK Batinac
6
0
|
01.12.2019 13:00 | Javor | 6 : 0 | OFK Batinac | |||||
01.12
13:00
Morava (KS)
Mladost (D)
3
0
|
01.12.2019 13:00 | Morava (KS) | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
01.12
13:00
Moravac 2015
Orlovi
2
1
|
01.12.2019 13:00 | Moravac 2015 | 2 : 1 | Orlovi | |||||
01.12
13:00
Morava (R)
Resavac
3
1
|
01.12.2019 13:00 | Morava (R) | 3 : 1 | Resavac |
01.12
12:30
Palilula
Rasovača
2
5
|
01.12.2019 12:30 | Palilula | 2 : 5 | Rasovača | |||||
01.12
12:30
OFK Rutevac 1908
Baličevac
4
1
|
01.12.2019 12:30 | OFK Rutevac 1908 | 4 : 1 | Baličevac | |||||
01.12
12:30
Naisus 1977
Radnički 1924
2
0
|
01.12.2019 12:30 | Naisus 1977 | 2 : 0 | Radnički 1924 | |||||
01.12
12:30
Elid
Sloga
1
1
|
01.12.2019 12:30 | Elid | 1 : 1 | Sloga | |||||
01.12
12:30
Mladost (B)
Moravac (Č)
4
1
|
01.12.2019 12:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Moravac (Č) | |||||
01.12
12:30
Zaplanjac
Rudar Alpos
2
3
|
01.12.2019 12:30 | Zaplanjac | 2 : 3 | Rudar Alpos |
01.12
13:00
Mladost (B)
FSU Južna pruga
|
01.12.2019 13:00 | Mladost (B) | : | FSU Južna pruga |
01.12
13:00
Dobrič
Trbunje
4
2
|
01.12.2019 13:00 | Dobrič | 4 : 2 | Trbunje |
01.12
13:00
Čenej
Obilić
3
2
|
01.12.2019 13:00 | Čenej | 3 : 2 | Obilić | |||||
01.12
13:00
Moskva
Vinogradar
1
1
|
01.12.2019 13:00 | Moskva | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
01.12
13:00
Proleter
Hajduk
4
0
|
01.12.2019 13:00 | Proleter | 4 : 0 | Hajduk | |||||
01.12
13:00
Jedinstvo (G)
Sloga
16
0
|
01.12.2019 13:00 | Jedinstvo (G) | 16 : 0 | Sloga | |||||
01.12
13:00
Susek
Železničar
3
1
|
01.12.2019 13:00 | Susek | 3 : 1 | Železničar | |||||
01.12
13:00
Dinamo
Titel
4
1
|
01.12.2019 13:00 | Dinamo | 4 : 1 | Titel |
01.12
15:00
14. Oktobar
Mladost
1
2
|
01.12.2019 15:00 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Mladost |
01.12
13:00
Rudar (SR)
Budućnost
0
2
|
01.12.2019 13:00 | Rudar (SR) | 0 : 2 | Budućnost |
01.12
13:00
Jezava
Zeppelin 026
3
0
|
01.12.2019 13:00 | Jezava | 3 : 0 | Zeppelin 026 | |||||
01.12
13:00
OFK Slavija
Budućnost
0
7
|
01.12.2019 13:00 | OFK Slavija | 0 : 7 | Budućnost | |||||
01.12
13:00
Proleter 1947
Hajduk Veljko 1934
2
5
|
01.12.2019 13:00 | Proleter 1947 | 2 : 5 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
01.12
13:00
Stari Hrast 2018
Skobalj
1
1
|
01.12.2019 13:00 | Stari Hrast 2018 | 1 : 1 | Skobalj |
01.12
13:00
Sloga Obrva
Stara Čaršija
3
1
|
01.12.2019 13:00 | Sloga Obrva | 3 : 1 | Stara Čaršija |
01.12
10:00
Mlava (R)
Sloga (J)
6
1
|
01.12.2019 10:00 | Mlava (R) | 6 : 1 | Sloga (J) |
01.12
13:00
Radnik
Velež
0
1
|
01.12.2019 13:00 | Radnik | 0 : 1 | Velež | |||||
01.12
16:00
Široki Brijeg
Zvijezda 09
4
0
|
01.12.2019 16:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
01.12
13:00
Čelik
Borac
1
2
|
01.12.2019 13:00 | Čelik | 1 : 2 | Borac |
01.12
16:00
Podgorica
Zeta
2
0
|
01.12.2019 16:00 | Podgorica | 2 : 0 | Zeta | |||||
01.12
13:00
Rudar
Kom
3
2
|
01.12.2019 13:00 | Rudar | 3 : 2 | Kom | |||||
01.12
13:00
Iskra
OFK Petrovac
1
2
|
01.12.2019 13:00 | Iskra | 1 : 2 | OFK Petrovac | |||||
01.12
15:00
Sutjeska
Budućnost
0
2
|
01.12.2019 15:00 | Sutjeska | 0 : 2 | Budućnost | |||||
01.12
15:00
OFK Titograd
Grbalj
1
0
|
01.12.2019 15:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Grbalj |
01.12
13:00
Lovćen
Bokelj
0
2
|
01.12.2019 13:00 | Lovćen | 0 : 2 | Bokelj | |||||
01.12
13:00
Drezga
Otrant Olympic
0
0
|
01.12.2019 13:00 | Drezga | 0 : 0 | Otrant Olympic | |||||
01.12
13:00
Dečić
Ibar
3
3
|
01.12.2019 13:00 | Dečić | 3 : 3 | Ibar | |||||
01.12
13:00
Mornar
Jedinstvo (BP)
1
3
|
01.12.2019 13:00 | Mornar | 1 : 3 | Jedinstvo (BP) | |||||
01.12
13:00
Arsenal
Jezero
0
0
|
01.12.2019 13:00 | Arsenal | 0 : 0 | Jezero |
01.12
17:30
Leicester City
Everton
2
1
|
01.12.2019 17:30 | Leicester City | 2 : 1 | Everton | |||||
01.12
17:30
Manchester United
Aston Villa
2
2
|
01.12.2019 17:30 | Manchester United | 2 : 2 | Aston Villa | |||||
01.12
15:00
Norwich City
Arsenal
2
2
|
01.12.2019 15:00 | Norwich City | 2 : 2 | Arsenal |
01.12
14:00
Athletic Club
Granada
2
0
|
01.12.2019 14:00 | Athletic Club | 2 : 0 | Granada | |||||
01.12
21:00
Atlético Madrid
Barcelona
0
1
|
01.12.2019 21:00 | Atlético Madrid | 0 : 1 | Barcelona | |||||
01.12
16:00
Espanyol
Osasuna
2
4
|
01.12.2019 16:00 | Espanyol | 2 : 4 | Osasuna | |||||
01.12
18:30
Getafe
Levante
4
0
|
01.12.2019 18:30 | Getafe | 4 : 0 | Levante | |||||
01.12
12:00
Sevilla
Leganés
1
0
|
01.12.2019 12:00 | Sevilla | 1 : 0 | Leganés |
01.12
18:00
Wolfsburg
Werder Bremen
2
3
|
01.12.2019 18:00 | Wolfsburg | 2 : 3 | Werder Bremen |
01.12
20:45
Verona
Roma
1
3
|
01.12.2019 20:45 | Verona | 1 : 3 | Roma | |||||
01.12
15:00
Internazionale
SPAL
2
1
|
01.12.2019 15:00 | Internazionale | 2 : 1 | SPAL | |||||
01.12
12:30
Juventus
Sassuolo
2
2
|
01.12.2019 12:30 | Juventus | 2 : 2 | Sassuolo | |||||
01.12
15:00
Lazio
Udinese
3
0
|
01.12.2019 15:00 | Lazio | 3 : 0 | Udinese | |||||
01.12
18:00
Napoli
Bologna
1
2
|
01.12.2019 18:00 | Napoli | 1 : 2 | Bologna | |||||
01.12
15:00
Parma
Milan
0
1
|
01.12.2019 15:00 | Parma | 0 : 1 | Milan |
01.12
15:00
Nantes
Toulouse
2
1
|
01.12.2019 15:00 | Nantes | 2 : 1 | Toulouse | |||||
01.12
17:00
Rennes
Saint-Étienne
2
1
|
01.12.2019 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Saint-Étienne |
01.12
14:00
Musongati
Vital'O
2
0
|
01.12.2019 14:00 | Musongati | 2 : 0 | Vital'O |
01.12
15:00
Mačva
Partizan
0
2
|
01.12.2019 15:00 | Mačva | 0 : 2 | Partizan |
01.12
15:00
Grafičar
Partizan
0
3
|
01.12.2019 15:00 | Grafičar | 0 : 3 | Partizan | |||||
01.12
11:00
Mladost (L)
Rad
2
1
|
01.12.2019 11:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Rad | |||||
01.12
13:00
Vojvodina
Trajal
4
0
|
01.12.2019 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Trajal |
01.12
17:00
RFK Grafičar
Partizan
2
4
|
01.12.2019 17:00 | RFK Grafičar | 2 : 4 | Partizan | |||||
01.12
11:00
Vojvodina
OFK Vršac
6
0
|
01.12.2019 11:00 | Vojvodina | 6 : 0 | OFK Vršac |
01.12
13:00
Kolašin
Zvečan
3
0
|
01.12.2019 13:00 | Kolašin | 3 : 0 | Zvečan | |||||
01.12
12:00
Kolašin
Rudar
4
2
|
01.12.2019 12:00 | Kolašin | 4 : 2 | Rudar |
01.12
20:00
Cibona
Koper Primorska
80
78
|
01.12.2019 20:00 | Cibona | 80 : 78 | Koper Primorska | |||||
01.12
12:00
Igokea
Mega Bemax
69
72
|
01.12.2019 12:00 | Igokea | 69 : 72 | Mega Bemax | |||||
01.12
20:00
Partizan NIS
Krka
102
80
|
01.12.2019 20:00 | Partizan NIS | 102 : 80 | Krka | |||||
01.12
17:00
Cedevita Olimpija
Crvena zvezda MTS
75
64
|
01.12.2019 17:00 | Cedevita Olimpija | 75 : 64 | Crvena zvezda MTS |
01.12
12:30
Omladinac
Star Beočin
75
92
|
01.12.2019 12:30 | Omladinac | 75 : 92 | Star Beočin | |||||
01.12
18:30
Železničar
Sloboda (NS)
79
86
|
01.12.2019 18:30 | Železničar | 79 : 86 | Sloboda (NS) |
01.12
17:00
Beko
Barajevo
115
59
|
01.12.2019 17:00 | Beko | 115 : 59 | Barajevo | |||||
01.12
16:30
Slodes
Vizura
105
67
|
01.12.2019 16:30 | Slodes | 105 : 67 | Vizura |
01.12
19:30
Niš
Radnik
69
86
|
01.12.2019 19:30 | Niš | 69 : 86 | Radnik | |||||
01.12
20:00
Topličanin
Marinos
67
86
|
01.12.2019 20:00 | Topličanin | 67 : 86 | Marinos |
01.12
17:00
Osečina
Šabac
65
58
|
01.12.2019 17:00 | Osečina | 65 : 58 | Šabac | |||||
01.12
17:00
Student 014
M015
78
104
|
01.12.2019 17:00 | Student 014 | 78 : 104 | M015 | |||||
01.12
13:30
Mix
Radnički (V)
76
88
|
01.12.2019 13:30 | Mix | 76 : 88 | Radnički (V) |
01.12
17:00
Bane
Prva Petoletka
70
80
|
01.12.2019 17:00 | Bane | 70 : 80 | Prva Petoletka |
01.12
19:30
Joker
Srbobran
96
61
|
01.12.2019 19:30 | Joker | 96 : 61 | Srbobran |
01.12
14:00
Kris Kros
Dinamo
55
84
|
01.12.2019 14:00 | Kris Kros | 55 : 84 | Dinamo |
01.12
15:30
Ru koš
Jadran
74
85
|
01.12.2019 15:30 | Ru koš | 74 : 85 | Jadran |
01.12
12:30
Ras
Veba Basket
102
88
|
01.12.2019 12:30 | Ras | 102 : 88 | Veba Basket | |||||
01.12
15:50
AS Basket
Pobednik 011
49
79
|
01.12.2019 15:50 | AS Basket | 49 : 79 | Pobednik 011 |
01.12
17:00
Actavis Academy
Hisar
132
52
|
01.12.2019 17:00 | Actavis Academy | 132 : 52 | Hisar | |||||
01.12
17:00
Vlasotince
Pusta Reka
100
41
|
01.12.2019 17:00 | Vlasotince | 100 : 41 | Pusta Reka | |||||
01.12
15:00
Radan
Kuršumlija
84
87
|
01.12.2019 15:00 | Radan | 84 : 87 | Kuršumlija |
01.12
18:00
Zicer
Zone Boys
80
78
|
01.12.2019 18:00 | Zicer | 80 : 78 | Zone Boys | |||||
01.12
17:30
Hajduk Veljko
Trijumf
79
100
|
01.12.2019 17:30 | Hajduk Veljko | 79 : 100 | Trijumf |
01.12
18:00
Vršac
Borac
83
72
|
01.12.2019 18:00 | Vršac | 83 : 72 | Borac | |||||
01.12
18:00
OKK Novi Pazar
Dynamic
95
89
|
01.12.2019 18:00 | OKK Novi Pazar | 95 : 89 | Dynamic |
01.12
18:30
Beovuk 72
Konstantin
78
86
|
01.12.2019 18:30 | Beovuk 72 | 78 : 86 | Konstantin |
01.12
18:00
Paraćin
Trstenik
59
56
|
01.12.2019 18:00 | Paraćin | 59 : 56 | Trstenik |
01.12
18:00
Čelarevo
Proleter
108
59
|
01.12.2019 18:00 | Čelarevo | 108 : 59 | Proleter |
01.12
16:30
Girl Basket
Stara Pazova
73
83
|
01.12.2019 16:30 | Girl Basket | 73 : 83 | Stara Pazova |
01.12
19:30
Karaburma
Srbobran
105
68
|
01.12.2019 19:30 | Karaburma | 105 : 68 | Srbobran | |||||
01.12
16:30
Radnički 2016
Mileševka
73
67
|
01.12.2019 16:30 | Radnički 2016 | 73 : 67 | Mileševka |
01.12
13:30
Sloboda (NS)
Borac
60
80
|
01.12.2019 13:30 | Sloboda (NS) | 60 : 80 | Borac | |||||
01.12
16:30
Dinamik VIP PAY
Sloboda (U)
90
70
|
01.12.2019 16:30 | Dinamik VIP PAY | 90 : 70 | Sloboda (U) |
01.12
10:30
Partizan NIS
Krka
98
91
|
01.12.2019 10:30 | Partizan NIS | 98 : 91 | Krka | |||||
01.12
12:45
Budućnost Voli
Cibona
87
106
|
01.12.2019 12:45 | Budućnost Voli | 87 : 106 | Cibona | |||||
01.12
15:00
Mega Bemax
Igokea
72
68
|
01.12.2019 15:00 | Mega Bemax | 72 : 68 | Igokea |
01.12
09:30
Mornar
Cedevita Olimpija
70
67
|
01.12.2019 09:30 | Mornar | 70 : 67 | Cedevita Olimpija | |||||
01.12
11:45
MZT Skoplje Aerodrom
Koper Primorska
82
87
|
01.12.2019 11:45 | MZT Skoplje Aerodrom | 82 : 87 | Koper Primorska | |||||
01.12
14:00
Zadar
Crvena Zvezda MTS
45
100
|
01.12.2019 14:00 | Zadar | 45 : 100 | Crvena Zvezda MTS |
01.12
15:20
Duga
Crvena zvezda Kombank
23
84
|
01.12.2019 15:20 | Duga | 23 : 84 | Crvena zvezda Kombank | |||||
01.12
17:30
Art Basket
Gimnazijalac Tigar
82
35
|
01.12.2019 17:30 | Art Basket | 82 : 35 | Gimnazijalac Tigar | |||||
01.12
14:30
Radivoj Korać
Radnički
69
34
|
01.12.2019 14:30 | Radivoj Korać | 69 : 34 | Radnički |
01.12
14:30
Tehničar (Kv)
Gračac
0
3
|
01.12.2019 14:30 | Tehničar (Kv) | 0 : 3 | Gračac | |||||
01.12
14:00
FAP Livnica
Lotus
3
1
|
01.12.2019 14:00 | FAP Livnica | 3 : 1 | Lotus | |||||
01.12
18:00
Bukovica Putevi
Ribnica 2
3
2
|
01.12.2019 18:00 | Bukovica Putevi | 3 : 2 | Ribnica 2 | |||||
01.12
15:30
Partizan Lipljan
Tutin 020
3
0
|
01.12.2019 15:30 | Partizan Lipljan | 3 : 0 | Tutin 020 |
01.12
15:00
MOK Topličanin 97
Toplički Vitezovi
2
3
|
01.12.2019 15:00 | MOK Topličanin 97 | 2 : 3 | Toplički Vitezovi |
01.12
17:00
Jedinstvo 2
Botafogo
3
0
|
01.12.2019 17:00 | Jedinstvo 2 | 3 : 0 | Botafogo |
01.12
19:00
Partizan 2
Kikinda
1
3
|
01.12.2019 19:00 | Partizan 2 | 1 : 3 | Kikinda |
01.12
17:00
Borac
VA-014 Bauwesen
3
0
|
01.12.2019 17:00 | Borac | 3 : 0 | VA-014 Bauwesen |
01.12
20:00
Bavanište
Dubočica
2
3
|
01.12.2019 20:00 | Bavanište | 2 : 3 | Dubočica | |||||
01.12
18:00
Topličanin
Loznica
3
0
|
01.12.2019 18:00 | Topličanin | 3 : 0 | Loznica | |||||
01.12
16:00
Borac
Kosovska Mitrovica
3
0
|
01.12.2019 16:00 | Borac | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
01.12
15:00
Majdanpek
Kuršumlija
1
3
|
01.12.2019 15:00 | Majdanpek | 1 : 3 | Kuršumlija | |||||
01.12
17:00
Bor
Desetka
1
3
|
01.12.2019 17:00 | Bor | 1 : 3 | Desetka |
01.12
17:30
Srbijanka 014 - 2
As Batajnica
1
3
|
01.12.2019 17:30 | Srbijanka 014 - 2 | 1 : 3 | As Batajnica | |||||
01.12
19:30
Lazarevac
Volleyland
3
1
|
01.12.2019 19:30 | Lazarevac | 3 : 1 | Volleyland | |||||
01.12
18:00
Šumadija
Fortuna plus
3
1
|
01.12.2019 18:00 | Šumadija | 3 : 1 | Fortuna plus |
01.12
17:00
Star
Panonija
1
3
|
01.12.2019 17:00 | Star | 1 : 3 | Panonija | |||||
01.12
16:00
Futog
Futog West
1
3
|
01.12.2019 16:00 | Futog | 1 : 3 | Futog West |
01.12
16:00
Sloboda S
Novi Pazar
3
1
|
01.12.2019 16:00 | Sloboda S | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
01.12
18:00
Mokra Gora
Tutin
3
0
|
01.12.2019 18:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Tutin |
01.12
15:30
Maks
NS Tim
1
3
|
01.12.2019 15:30 | Maks | 1 : 3 | NS Tim | |||||
01.12
12:00
Srem 2
Štrand Volej
2
3
|
01.12.2019 12:00 | Srem 2 | 2 : 3 | Štrand Volej |
01.12
14:00
SK Volej
Beočin
3
0
|
01.12.2019 14:00 | SK Volej | 3 : 0 | Beočin | |||||
01.12
16:00
Novi Sad 2
Elan Volej
3
0
|
01.12.2019 16:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Elan Volej | |||||
01.12
17:00
Grbić
Blok Aut
3
2
|
01.12.2019 17:00 | Grbić | 3 : 2 | Blok Aut |
01.12
14:00
Vrbas
CVS
3
0
|
01.12.2019 14:00 | Vrbas | 3 : 0 | CVS | |||||
01.12
18:00
Goks IN
Apatin
0
3
|
01.12.2019 18:00 | Goks IN | 0 : 3 | Apatin |
01.12
18:00
Ruma
FOK
3
0
|
01.12.2019 18:00 | Ruma | 3 : 0 | FOK | |||||
01.12
20:00
Novi Sad
Ivanjica
3
0
|
01.12.2019 20:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Ivanjica |
01.12
18:00
Vrbas Petrol
Jugović
29
30
|
01.12.2019 18:00 | Vrbas Petrol | 29 : 30 | Jugović | |||||
01.12
17:30
Lavovi BP
Smederevo
32
23
|
01.12.2019 17:30 | Lavovi BP | 32 : 23 | Smederevo |
01.12
18:00
Priboj
Kuršumlija
27
32
|
01.12.2019 18:00 | Priboj | 27 : 32 | Kuršumlija |
01.12
18:00
Hercegovina
Radnički
32
21
|
01.12.2019 18:00 | Hercegovina | 32 : 21 | Radnički | |||||
01.12
18:00
Potisje Pleteks
Dolovo
32
25
|
01.12.2019 18:00 | Potisje Pleteks | 32 : 25 | Dolovo | |||||
01.12
20:00
Nova Pazova
Inđija
26
35
|
01.12.2019 20:00 | Nova Pazova | 26 : 35 | Inđija |
01.12
20:00
PKB
Metalac
25
31
|
01.12.2019 20:00 | PKB | 25 : 31 | Metalac | |||||
01.12
21:00
Novi Beograd
Sloga (PM)
38
35
|
01.12.2019 21:00 | Novi Beograd | 38 : 35 | Sloga (PM) | |||||
01.12
17:30
Sinđelić
Ub
21
24
|
01.12.2019 17:30 | Sinđelić | 21 : 24 | Ub |
01.12
18:00
Župa 54
Mladost
29
24
|
01.12.2019 18:00 | Župa 54 | 29 : 24 | Mladost |
01.12
19:00
Aleksinac
Rtanj
41
29
|
01.12.2019 19:00 | Aleksinac | 41 : 29 | Rtanj | |||||
01.12
14:30
Mladost Vranje
Radnički (Ć)
24
30
|
01.12.2019 14:30 | Mladost Vranje | 24 : 30 | Radnički (Ć) | |||||
01.12
19:30
BSK Heba
Paraćin
|
01.12.2019 19:30 | BSK Heba | : | Paraćin | |||||
01.12
19:30
Hajduk Veljko 2
Knjaz 1957
25
23
|
01.12.2019 19:30 | Hajduk Veljko 2 | 25 : 23 | Knjaz 1957 | |||||
01.12
19:00
Vlasotince
Zaječar 1949
30
25
|
01.12.2019 19:00 | Vlasotince | 30 : 25 | Zaječar 1949 |
01.12
16:00
Dalmatinac
Budućnost
41
34
|
01.12.2019 16:00 | Dalmatinac | 41 : 34 | Budućnost |
01.12
18:00
Nišava
Morava 84
10
0
|
01.12.2019 18:00 | Nišava | 10 : 0 | Morava 84 |
01.12
18:00
Beli andjeo
SU Pazar
38
31
|
01.12.2019 18:00 | Beli andjeo | 38 : 31 | SU Pazar |
01.12
19:30
Partizan
Kikinda Grindex
28
35
|
01.12.2019 19:30 | Partizan | 28 : 35 | Kikinda Grindex |
01.12
18:00
Jadran
Petrovaradin
24
35
|
01.12.2019 18:00 | Jadran | 24 : 35 | Petrovaradin | |||||
01.12
20:00
Mokrin
Proleter
20
31
|
01.12.2019 20:00 | Mokrin | 20 : 31 | Proleter |
01.12
16:30
SU ŽR Radnički
ORK Loznica
28
25
|
01.12.2019 16:30 | SU ŽR Radnički | 28 : 25 | ORK Loznica | |||||
01.12
20:00
Rudar
Metalac 2015
24
41
|
01.12.2019 20:00 | Rudar | 24 : 41 | Metalac 2015 |
01.12
14:00
Pazar 2003
Košutnjak
20
37
|
01.12.2019 14:00 | Pazar 2003 | 20 : 37 | Košutnjak | |||||
01.12
16:00
Prijepolje 2019
Napredak 12
18
17
|
01.12.2019 16:00 | Prijepolje 2019 | 18 : 17 | Napredak 12 |
01.12
19:30
Rtanj
Radan
25
27
|
01.12.2019 19:30 | Rtanj | 25 : 27 | Radan | |||||
01.12
19:00
Remesiana
Radnički (S)
25
24
|
01.12.2019 19:00 | Remesiana | 25 : 24 | Radnički (S) |
01.12
13:00
Kučevo
ORK Beograd
28
29
|
01.12.2019 13:00 | Kučevo | 28 : 29 | ORK Beograd | |||||
01.12
19:30
Pančevo
Junior
30
17
|
01.12.2019 19:30 | Pančevo | 30 : 17 | Junior | |||||
01.12
16:30
Beograd
Đerdap
35
24
|
01.12.2019 16:30 | Beograd | 35 : 24 | Đerdap | |||||
01.12
17:00
Mladi radnik
Bor RTB
27
30
|
01.12.2019 17:00 | Mladi radnik | 27 : 30 | Bor RTB | |||||
01.12
19:00
Sloga
Kikinda
24
33
|
01.12.2019 19:00 | Sloga | 24 : 33 | Kikinda |
01.12
18:30
Šabac
KVK Radnički
8
10
|
01.12.2019 18:30 | Šabac | 8 : 10 | KVK Radnički |
01.12
10:30
Singidunum
Wind Sport
11
13
|
01.12.2019 10:30 | Singidunum | 11 : 13 | Wind Sport |
01.12
Steaua
Olympia
13
4
|
01.12.2019 | Steaua | 13 : 4 | Olympia | |||||
01.12
Eger
Palilula
24
7
|
01.12.2019 | Eger | 24 : 7 | Palilula | |||||
01.12
Crvena zvezda
Senteš
6
16
|
01.12.2019 | Crvena zvezda | 6 : 16 | Senteš | |||||
01.12
Rapid
Vojvodina
14
7
|
01.12.2019 | Rapid | 14 : 7 | Vojvodina |
01.12
19:00
Raška
Partenon
4
5
|
01.12.2019 19:00 | Raška | 4 : 5 | Partenon | |||||
01.12
17:00
Olimp
Požarevac
1
2
|
01.12.2019 17:00 | Olimp | 1 : 2 | Požarevac |
01.12
19:00
Leskovac
Timok 2013
3
1
|
01.12.2019 19:00 | Leskovac | 3 : 1 | Timok 2013 | |||||
01.12
18:00
Pirot
Aleksinac 2015
4
4
|
01.12.2019 18:00 | Pirot | 4 : 4 | Aleksinac 2015 |
01.12
19:00
Hajduk
Leteći Bajmočani
2
9
|
01.12.2019 19:00 | Hajduk | 2 : 9 | Leteći Bajmočani |
01.12
19:00
Viking
Indians
5
8
|
01.12.2019 19:00 | Viking | 5 : 8 | Indians |
01.12
18:30
Flash
Seničani
1
6
|
01.12.2019 18:30 | Flash | 1 : 6 | Seničani |
01.12
21:00
Babušnica 2011
Temnić
2
1
|
01.12.2019 21:00 | Babušnica 2011 | 2 : 1 | Temnić |
01.12
15:30
Triglav
Vojvodina
3
4
|
01.12.2019 15:30 | Triglav | E 3 : 4 | Vojvodina |