23.04
16:30
Sloga (D)
Timočanin
1
0
|
23.04.2016 16:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Timočanin | |||||
23.04
16:30
Dunav
Sinđelić
1
1
|
23.04.2016 16:30 | Dunav | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
23.04
16:30
Trstenik PPT
OFK Bor
7
0
|
23.04.2016 16:30 | Trstenik PPT | 7 : 0 | OFK Bor | |||||
23.04
16:30
Tabane 1970
Jedinstvo (B)
2
1
|
23.04.2016 16:30 | Tabane 1970 | 2 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
23.04
16:30
Timok
Radan
2
0
|
23.04.2016 16:30 | Timok | 2 : 0 | Radan | |||||
23.04
16:30
Radnički (S)
Ozren
2
3
|
23.04.2016 16:30 | Radnički (S) | 2 : 3 | Ozren |
23.04
16:00
Radnički (SM)
Borac (S)
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Borac (S) | |||||
23.04
16:00
Vršac
Radnički (Š)
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Vršac | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
23.04
16:00
Bačka 1901
Banat
0
0
|
23.04.2016 16:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Banat | |||||
23.04
16:00
Omladinac
Dunav
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Dunav | |||||
23.04
16:00
TSC
Odžaci
0
0
|
23.04.2016 16:00 | TSC | 0 : 0 | Odžaci |
23.04
16:00
Radnički (NB)
IMR
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | IMR | |||||
23.04
11:00
GSP Polet
Žarkovo
0
3
|
23.04.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 3 | Žarkovo | |||||
23.04
16:00
Radnički (O)
Budućnost
4
5
|
23.04.2016 16:00 | Radnički (O) | 4 : 5 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Teleoptik
Brodarac 1947
1
1
|
23.04.2016 16:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
23.04
16:00
Sopot
Dorćol
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Sopot | 0 : 1 | Dorćol | |||||
23.04
16:00
IMT
Srem
1
0
|
23.04.2016 16:00 | IMT | 1 : 0 | Srem |
23.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 0 | Šumadija (A) | |||||
23.04
16:00
Sloga (K)
Smederevo 1924
0
2
|
23.04.2016 16:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
23.04
16:00
Šumadija 1903
Mokra Gora
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
23.04
16:00
Karađorđe
Mačva
0
0
|
23.04.2016 16:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Mačva | |||||
23.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
23.04.2016 16:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi |
23.04
16:30
SFS Borac
Bošnjane
4
0
|
23.04.2016 16:30 | SFS Borac | 4 : 0 | Bošnjane | |||||
23.04
16:30
Žitorađa
FUD
0
1
|
23.04.2016 16:30 | Žitorađa | 0 : 1 | FUD | |||||
23.04
16:30
Kosanica
Poljoprivrednik
4
1
|
23.04.2016 16:30 | Kosanica | 4 : 1 | Poljoprivrednik |
23.04
16:30
Kablovi
Pukovac
0
1
|
23.04.2016 16:30 | Kablovi | 0 : 1 | Pukovac |
23.04
16:30
Budućnost (O)
Vranjska Banja
1
2
|
23.04.2016 16:30 | Budućnost (O) | 1 : 2 | Vranjska Banja | |||||
23.04
16:30
Nebeski Andjeli
Ropotovo
2
4
|
23.04.2016 16:30 | Nebeski Andjeli | 2 : 4 | Ropotovo | |||||
23.04
16:30
Balkanski
Vlasina
0
1
|
23.04.2016 16:30 | Balkanski | 0 : 1 | Vlasina |
23.04
16:00
Radnički (S)
ŽAK
7
0
|
23.04.2016 16:00 | Radnički (S) | 7 : 0 | ŽAK | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Budućnost
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Radnički Zrenjanin
Slavia
2
0
|
23.04.2016 16:00 | Radnički Zrenjanin | 2 : 0 | Slavia | |||||
23.04
16:00
Mladost (L)
Vršac United
0
3
|
23.04.2016 16:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Vršac United | |||||
23.04
16:00
Sloga
Proleter (BK)
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Proleter (BK) | |||||
23.04
16:00
Sloboda
Jedinstvo (NB)
4
2
|
23.04.2016 16:00 | Sloboda | 4 : 2 | Jedinstvo (NB) |
23.04
16:00
Sloga (Č)
Tekstilac
8
1
|
23.04.2016 16:00 | Sloga (Č) | 8 : 1 | Tekstilac | |||||
23.04
16:00
ŽAK
OFK Mladost APA
2
2
|
23.04.2016 16:00 | ŽAK | 2 : 2 | OFK Mladost APA | |||||
23.04
16:00
Polet (S)
Mladost (T)
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Polet (S) | 0 : 1 | Mladost (T) | |||||
23.04
16:00
Zadrugar
Bratstvo 1946
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
23.04
16:00
Srbobran
Bačka (P)
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Srbobran | 1 : 2 | Bačka (P) | |||||
23.04
16:00
OFK Vrbas
Subotica
2
2
|
23.04.2016 16:00 | OFK Vrbas | 2 : 2 | Subotica |
23.04
16:00
Mladost (BJ)
Veternik
3
2
|
23.04.2016 16:00 | Mladost (BJ) | 3 : 2 | Veternik | |||||
23.04
16:00
Jugović
Sremac
3
4
|
23.04.2016 16:00 | Jugović | 3 : 4 | Sremac | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Kupinovo
6
0
|
23.04.2016 16:00 | Jedinstvo (SP) | 6 : 0 | Kupinovo | |||||
23.04
16:00
Slavija
Sloga
4
1
|
23.04.2016 16:00 | Slavija | 4 : 1 | Sloga |
23.04
16:00
Lokomotiva
Zvezdara
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Zvezdara |
23.04
16:00
VGSK
Basarac
2
1
|
23.04.2016 16:00 | VGSK | 2 : 1 | Basarac | |||||
23.04
11:00
Sloga
Šapine
2
4
|
23.04.2016 11:00 | Sloga | 2 : 4 | Šapine | |||||
23.04
16:00
Rudar
GFK Jasenica 1911
1
1
|
23.04.2016 16:00 | Rudar | 1 : 1 | GFK Jasenica 1911 |
23.04
16:00
Sloga 1940 (BB)
Sloga (S)
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Sloga 1940 (BB) | 0 : 1 | Sloga (S) | |||||
23.04
16:00
Polimlje
Zlatibor
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Polimlje | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
23.04
16:00
Ribnica
Radnički Stobex
5
2
|
23.04.2016 16:00 | Ribnica | 5 : 2 | Radnički Stobex | |||||
23.04
16:00
Spartak 1924
Brezovica
0
0
|
23.04.2016 16:00 | Spartak 1924 | 0 : 0 | Brezovica | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo 1945
Rađevac
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 1 | Rađevac |
23.04
16:00
Jošanica
Sloboda (Č)
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Jošanica | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
23.04
16:00
Trepča
Ovčar
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Trepča | 3 : 0 | Ovčar |
23.04
17:00
OFK Tekstilac
Kušiljevo
2
3
|
23.04.2016 17:00 | OFK Tekstilac | 2 : 3 | Kušiljevo |
23.04
Blagotin
Jastrebac
5
0
|
23.04.2016 | Blagotin | 5 : 0 | Jastrebac |
23.04
16:30
Topličanin
Kaćuša
5
0
|
23.04.2016 16:30 | Topličanin | 5 : 0 | Kaćuša |
23.04
16:30
Palilula
Zemljoradnik
2
3
|
23.04.2016 16:30 | Palilula | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
23.04
16:30
Orljane
Koprijan 1975
2
1
|
23.04.2016 16:30 | Orljane | 2 : 1 | Koprijan 1975 | |||||
23.04
16:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Doljevac
4
0
|
23.04.2016 16:30 | Mladost 1976 (Bilj.) | 4 : 0 | Doljevac | |||||
23.04
16:30
Radnički 1947 (Č)
Mladost (Batuš.)
2
2
|
23.04.2016 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 2 | Mladost (Batuš.) | |||||
23.04
16:30
Polet
Radnički 1924
2
1
|
23.04.2016 16:30 | Polet | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
23.04
16:30
Morava
Jedinstvo (B)
3
4
|
23.04.2016 16:30 | Morava | 3 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
23.04
16:30
Malošište
Naša krila 1936
3
2
|
23.04.2016 16:30 | Malošište | 3 : 2 | Naša krila 1936 |
23.04
16:00
Rudna Glava
BSK
0
3
|
23.04.2016 16:00 | Rudna Glava | 0 : 3 | BSK | |||||
23.04
16:00
Poreč
Krivelj
4
2
|
23.04.2016 16:00 | Poreč | 4 : 2 | Krivelj |
23.04
Rudar
ŠSK
1
1
|
23.04.2016 | Rudar | 1 : 1 | ŠSK | |||||
23.04
17:00
Mladost (S)
Polet
1
1
|
23.04.2016 17:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | Polet | |||||
23.04
Midžor
Svrljiška Topla
4
3
|
23.04.2016 | Midžor | 4 : 3 | Svrljiška Topla | |||||
23.04
Sloga
BSK
0
3
|
23.04.2016 | Sloga | 0 : 3 | BSK | |||||
23.04
Grlište
Rgotina
3
2
|
23.04.2016 | Grlište | 3 : 2 | Rgotina | |||||
23.04
Osnić
Trebič
7
1
|
23.04.2016 | Osnić | 7 : 1 | Trebič | |||||
23.04
Malinik
OFK Knjaz
5
1
|
23.04.2016 | Malinik | 5 : 1 | OFK Knjaz | |||||
23.04
Omladinac
Vratarnica
1
1
|
23.04.2016 | Omladinac | 1 : 1 | Vratarnica |
23.04
16:30
Zvezda
Borac
2
3
|
23.04.2016 16:30 | Zvezda | 2 : 3 | Borac | |||||
23.04
16:30
Spartak
Gnjilan
4
1
|
23.04.2016 16:30 | Spartak | 4 : 1 | Gnjilan |
23.04
16:00
Levosoje
Samolica
0
5
|
23.04.2016 16:00 | Levosoje | 0 : 5 | Samolica |
23.04
16:30
Crvena zastava
Brzi Brod
0
2
|
23.04.2016 16:30 | Crvena zastava | 0 : 2 | Brzi Brod | |||||
23.04
16:30
OFK Niš
Mramor
2
2
|
23.04.2016 16:30 | OFK Niš | 2 : 2 | Mramor | |||||
23.04
16:30
Palilulac
Proleter
2
0
|
23.04.2016 16:30 | Palilulac | 2 : 0 | Proleter |
23.04
16:30
Partizan (U)
Mladost (V)
2
0
|
23.04.2016 16:30 | Partizan (U) | 2 : 0 | Mladost (V) |
23.04
16:00
Begej
Banat
0
4
|
23.04.2016 16:00 | Begej | 0 : 4 | Banat | |||||
23.04
16:00
Krajina
Napredak
3
1
|
23.04.2016 16:00 | Krajina | 3 : 1 | Napredak | |||||
23.04
16:00
Roham
Radnički 1911
0
4
|
23.04.2016 16:00 | Roham | 0 : 4 | Radnički 1911 |
23.04
16:30
Stanišić
BSK
0
3
|
23.04.2016 16:30 | Stanišić | 0 : 3 | BSK | |||||
23.04
16:30
Mladost
Kula
3
1
|
23.04.2016 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Kula | |||||
23.04
16:30
Graničar (G)
Radnički 1918
1
3
|
23.04.2016 16:30 | Graničar (G) | 1 : 3 | Radnički 1918 | |||||
23.04
16:30
Polet
OFK Šikara
6
3
|
23.04.2016 16:30 | Polet | 6 : 3 | OFK Šikara |
23.04
17:00
Njegoš
Bačka
4
1
|
23.04.2016 17:00 | Njegoš | 4 : 1 | Bačka | |||||
23.04
17:00
Obilić
Sloga
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Obilić | 0 : 1 | Sloga |
23.04
16:00
Partizan
Rudar
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Rudar | |||||
23.04
16:00
1. Maj Ruma
Graničar 1924
3
0
|
23.04.2016 16:00 | 1. Maj Ruma | 3 : 0 | Graničar 1924 |
23.04
16:30
Vojvodina
Budućnost
0
0
|
23.04.2016 16:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Budućnost | |||||
23.04
16:30
Proleter
Krila Krajine
1
2
|
23.04.2016 16:30 | Proleter | 1 : 2 | Krila Krajine |
23.04
17:00
Sofeks
Omladinac
5
1
|
23.04.2016 17:00 | Sofeks | 5 : 1 | Omladinac | |||||
23.04
17:00
OFK Sirig
Mladost
0
2
|
23.04.2016 17:00 | OFK Sirig | 0 : 2 | Mladost | |||||
23.04
17:00
OFK Futog
Šajkaš 1908
2
2
|
23.04.2016 17:00 | OFK Futog | 2 : 2 | Šajkaš 1908 |
23.04
16:00
Napredak
Strelac
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Strelac | |||||
23.04
16:00
TEK Sloga
Šumadija
0
2
|
23.04.2016 16:00 | TEK Sloga | 0 : 2 | Šumadija | |||||
23.04
16:00
Mladost (Č)
OFK Zabrežje
2
0
|
23.04.2016 16:00 | Mladost (Č) | 2 : 0 | OFK Zabrežje |
23.04
11:00
Poštar Zvezdara
Sindjelić 2012
0
0
|
23.04.2016 11:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | Sindjelić 2012 |
23.04
16:00
Avala 1939
OFK Leštane
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Avala 1939 | 4 : 0 | OFK Leštane | |||||
23.04
16:00
Vinča
Ropočevo
7
1
|
23.04.2016 16:00 | Vinča | 7 : 1 | Ropočevo |
23.04
16:00
Mladi borac
Bresje Superior
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Mladi borac | 4 : 0 | Bresje Superior | |||||
23.04
16:00
Sloboda
Osipaonica
2
0
|
23.04.2016 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Osipaonica |
23.04
16:00
Đerdap
Sloga (B)
2
2
|
23.04.2016 16:00 | Đerdap | 2 : 2 | Sloga (B) |
23.04
16:00
Lepenica
ŽSK
0
0
|
23.04.2016 16:00 | Lepenica | 0 : 0 | ŽSK | |||||
23.04
16:00
Karađorđe
Šumadinac
2
5
|
23.04.2016 16:00 | Karađorđe | 2 : 5 | Šumadinac |
23.04
Crnokosa
Savinac
3
0
|
23.04.2016 | Crnokosa | 3 : 0 | Savinac | |||||
23.04
Čajetina
Jedinstvo
5
0
|
23.04.2016 | Čajetina | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.04
Soko
Napredak
4
3
|
23.04.2016 | Soko | 4 : 3 | Napredak | |||||
23.04
Jasen
Sevojno
3
6
|
23.04.2016 | Jasen | 3 : 6 | Sevojno |
23.04
17:00
Jadar
Mladost (PP)
2
4
|
23.04.2016 17:00 | Jadar | 2 : 4 | Mladost (PP) | |||||
23.04
17:00
Mačva 2005
Jedinstvo (Š)
0
0
|
23.04.2016 17:00 | Mačva 2005 | 0 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
23.04
17:00
Radnički Šabački
Lipolist
3
0
|
23.04.2016 17:00 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Lipolist |
23.04
16:30
OFK Jabučje
Trlić
2
0
|
23.04.2016 16:30 | OFK Jabučje | 2 : 0 | Trlić | |||||
23.04
16:30
Banjani
Tulari
3
3
|
23.04.2016 16:30 | Banjani | 3 : 3 | Tulari | |||||
23.04
16:30
Pepeljevac
Tvrdojevac
2
2
|
23.04.2016 16:30 | Pepeljevac | 2 : 2 | Tvrdojevac |
23.04
16:00
Ćava
Vinogradi DB
6
2
|
23.04.2016 16:00 | Ćava | 6 : 2 | Vinogradi DB | |||||
23.04
16:00
Maršić
Sloga (D)
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Maršić | 4 : 0 | Sloga (D) |
23.04
16:30
Stubal
Pazar Juniors 2011
1
0
|
23.04.2016 16:30 | Stubal | 1 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
23.04
16:30
Goč
OFK Ras
1
1
|
23.04.2016 16:30 | Goč | 1 : 1 | OFK Ras |
23.04
17:00
Rudar (SR)
Mladost (S)
3
2
|
23.04.2016 17:00 | Rudar (SR) | 3 : 2 | Mladost (S) |
23.04
17:00
Blagotin
Budućnost
2
2
|
23.04.2016 17:00 | Blagotin | 2 : 2 | Budućnost | |||||
23.04
17:00
Ursule
Kolare
1
0
|
23.04.2016 17:00 | Ursule | 1 : 0 | Kolare | |||||
23.04
17:00
Mladost (G)
Resavac
1
3
|
23.04.2016 17:00 | Mladost (G) | 1 : 3 | Resavac |
23.04
16:30
Kamenorezac 76
Varvarin
0
3
|
23.04.2016 16:30 | Kamenorezac 76 | 0 : 3 | Varvarin |
23.04
16:30
Jastrebac (T)
Pobeda 1976
6
1
|
23.04.2016 16:30 | Jastrebac (T) | 6 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
23.04
16:30
Feniks 2012
Napredak 2012
2
0
|
23.04.2016 16:30 | Feniks 2012 | 2 : 0 | Napredak 2012 | |||||
23.04
16:30
OFK Sloga
Vukašinovac
4
4
|
23.04.2016 16:30 | OFK Sloga | 4 : 4 | Vukašinovac |
23.04
16:00
Mala Vrbica
Omladinac
3
1
|
23.04.2016 16:00 | Mala Vrbica | 3 : 1 | Omladinac | |||||
23.04
16:00
Lovćen
Velika Vrbica
5
2
|
23.04.2016 16:00 | Lovćen | 5 : 2 | Velika Vrbica | |||||
23.04
16:00
Rtkovo
Milutinovac
7
0
|
23.04.2016 16:00 | Rtkovo | 7 : 0 | Milutinovac | |||||
23.04
16:00
Kladušnica
Egeta
4
1
|
23.04.2016 16:00 | Kladušnica | 4 : 1 | Egeta | |||||
23.04
16:00
Pontes
Koča Andjelković
1
1
|
23.04.2016 16:00 | Pontes | 1 : 1 | Koča Andjelković |
23.04
16:30
Polet 1959
Velika Jasikova
1
2
|
23.04.2016 16:30 | Polet 1959 | 1 : 2 | Velika Jasikova | |||||
23.04
16:30
Lovac
Kastrum
1
1
|
23.04.2016 16:30 | Lovac | 1 : 1 | Kastrum | |||||
23.04
16:30
Timok 1928
Kosovo
3
0
|
23.04.2016 16:30 | Timok 1928 | 3 : 0 | Kosovo |
23.04
16:30
Sloboda
Jerma
2
5
|
23.04.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 5 | Jerma |
23.04
16:00
Bratstvo
BSK
1
4
|
23.04.2016 16:00 | Bratstvo | 1 : 4 | BSK | |||||
23.04
16:00
Marjan MB
Morava
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Marjan MB | 3 : 0 | Morava | |||||
23.04
16:00
OFK Bobište
Polet
0
1
|
23.04.2016 16:00 | OFK Bobište | 0 : 1 | Polet |
23.04
16:30
Rastina 1918
Dunav
3
1
|
23.04.2016 16:30 | Rastina 1918 | 3 : 1 | Dunav |
23.04
17:00
Dušan Silni
Lokomotiva
0
3
|
23.04.2016 17:00 | Dušan Silni | 0 : 3 | Lokomotiva |
23.04
16:00
Mitros
Sloga
8
0
|
23.04.2016 16:00 | Mitros | 8 : 0 | Sloga |
23.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
1
0
|
23.04.2016 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Fruškogorac |
23.04
14:30
Dedinje
Sparta
3
0
|
23.04.2016 14:30 | Dedinje | 3 : 0 | Sparta | |||||
23.04
16:00
Mladost
Crvenka
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Crvenka |
23.04
16:00
Studenski Grad
Šećeranac Ada
0
0
|
23.04.2016 16:00 | Studenski Grad | 0 : 0 | Šećeranac Ada |
23.04
16:00
Žitkovica
Jedinstvo (D)
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Žitkovica | 3 : 0 | Jedinstvo (D) |
23.04
16:00
Napredak
Omladinac (S)
1
3
|
23.04.2016 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Omladinac (S) |
23.04
16:00
Meteor
Mladost (R)
1
1
|
23.04.2016 16:00 | Meteor | 1 : 1 | Mladost (R) |
23.04
17:00
OFK Jelen
Sloga
2
1
|
23.04.2016 17:00 | OFK Jelen | 2 : 1 | Sloga |
23.04
17:00
Čobanče
Crnča
4
1
|
23.04.2016 17:00 | Čobanče | 4 : 1 | Crnča |
23.04
17:00
Majur
Drina
8
2
|
23.04.2016 17:00 | Majur | 8 : 2 | Drina |
23.04
16:30
Rubribreza
Crvena Jabuka
1
1
|
23.04.2016 16:30 | Rubribreza | 1 : 1 | Crvena Jabuka |
23.04
16:00
OFK Bagremar
Hajduk
1
2
|
23.04.2016 16:00 | OFK Bagremar | 1 : 2 | Hajduk |
23.04
16:00
Ozremica
Takovski Ustanak
2
0
|
23.04.2016 16:00 | Ozremica | 2 : 0 | Takovski Ustanak |
23.04
15:30
Badljevica
Podunavac
0
8
|
23.04.2016 15:30 | Badljevica | 0 : 8 | Podunavac |
23.04
16:30
Bjelica
Vrelo
4
1
|
23.04.2016 16:30 | Bjelica | 4 : 1 | Vrelo |
23.04
17:00
Jedinstvo (M)
Hajduk
1
2
|
23.04.2016 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Hajduk | |||||
23.04
17:00
Tisa B
Jadran
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Tisa B | 0 : 1 | Jadran | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo (SK)
Čoka
3
0
|
23.04.2016 17:00 | Jedinstvo (SK) | 3 : 0 | Čoka |
23.04
16:30
Banaćanin
Padina
4
2
|
23.04.2016 16:30 | Banaćanin | 4 : 2 | Padina | |||||
23.04
16:30
Jugovići
Arbanasce
0
3
|
23.04.2016 16:30 | Jugovići | 0 : 3 | Arbanasce | |||||
23.04
16:30
Borac
Baličevac
3
3
|
23.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 3 | Baličevac |
23.04
16:00
Lugovi
Budućnost
1
5
|
23.04.2016 16:00 | Lugovi | 1 : 5 | Budućnost |
23.04
16:00
Bačka B
Tomislavci
|
23.04.2016 16:00 | Bačka B | : | Tomislavci |
23.04
17:00
Belo Polje
Borac
1
1
|
23.04.2016 17:00 | Belo Polje | 1 : 1 | Borac | |||||
23.04
17:00
Duboko
Rvati
3
0
|
23.04.2016 17:00 | Duboko | 3 : 0 | Rvati |
23.04
17:00
Šumadija
Borac
1
3
|
23.04.2016 17:00 | Šumadija | 1 : 3 | Borac |
23.04
16:30
OFK Slatina
Mladost (MI)
5
2
|
23.04.2016 16:30 | OFK Slatina | 5 : 2 | Mladost (MI) | |||||
23.04
16:30
Sibnica
Vis
0
3
|
23.04.2016 16:30 | Sibnica | 0 : 3 | Vis |
23.04
17:00
Radnik
Železničar
8
1
|
23.04.2016 17:00 | Radnik | 8 : 1 | Železničar | |||||
23.04
17:00
OFK Borac
Sloboda
3
1
|
23.04.2016 17:00 | OFK Borac | 3 : 1 | Sloboda |
23.04
17:00
Sindjelić
Mladi radnik
7
0
|
23.04.2016 17:00 | Sindjelić | 7 : 0 | Mladi radnik | |||||
23.04
17:00
Beljanica
Resavac
5
3
|
23.04.2016 17:00 | Beljanica | 5 : 3 | Resavac | |||||
23.04
17:00
Planinac
15. Avgust 1950
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Planinac | 0 : 1 | 15. Avgust 1950 |
23.04
16:00
Jugovići
Topoljak
0
0
|
23.04.2016 16:00 | Jugovići | 0 : 0 | Topoljak | |||||
23.04
16:00
Borjak 2013
Vinogradar
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Borjak 2013 | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
23.04
16:00
Stara Čaršija
Velika Drenova
2
2
|
23.04.2016 16:00 | Stara Čaršija | 2 : 2 | Velika Drenova |
23.04
16:00
Pomoravlje
Nomanica
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Pomoravlje | 4 : 0 | Nomanica | |||||
23.04
16:00
Radnik 2013
Veternica
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Radnik 2013 | 3 : 0 | Veternica | |||||
23.04
16:00
Gornje Krajince
Todorovce
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Gornje Krajince | 2 : 1 | Todorovce |
23.04
16:00
Milanovo
Grdanica 024
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Milanovo | 3 : 0 | Grdanica 024 | |||||
23.04
16:00
Moravac
Turekovac
8
1
|
23.04.2016 16:00 | Moravac | 8 : 1 | Turekovac |
23.04
16:30
Naša Krajina
Dobrica
1
2
|
23.04.2016 16:30 | Naša Krajina | 1 : 2 | Dobrica | |||||
23.04
16:30
Graničar
Mladost
3
1
|
23.04.2016 16:30 | Graničar | 3 : 1 | Mladost | |||||
23.04
16:30
Crvena Zvezda
Sloga
1
4
|
23.04.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 4 | Sloga |
23.04
16:00
Krušedol
Borac
5
0
|
23.04.2016 16:00 | Krušedol | 5 : 0 | Borac | |||||
23.04
16:00
Fruškogorac
Dunav
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Fruškogorac | 1 : 2 | Dunav | |||||
23.04
16:00
Sloga
Železničar
0
2
|
23.04.2016 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Železničar | |||||
23.04
16:00
Borac
Polet
|
23.04.2016 16:00 | Borac | : | Polet |
23.04
16:00
Udarnik 2015
Omladinac B
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Udarnik 2015 | 0 : 1 | Omladinac B |
23.04
16:00
Veliko Laole
Omladinac
0
5
|
23.04.2016 16:00 | Veliko Laole | 0 : 5 | Omladinac | |||||
23.04
16:00
Zabrđe 1936
Burovac
2
3
|
23.04.2016 16:00 | Zabrđe 1936 | 2 : 3 | Burovac |
23.04
Omladinac
Bečevica
6
0
|
23.04.2016 | Omladinac | 6 : 0 | Bečevica | |||||
23.04
Mladost
Kotlenik
3
1
|
23.04.2016 | Mladost | 3 : 1 | Kotlenik | |||||
23.04
10:00
Polet
Beli Orlovi
1
5
|
23.04.2016 10:00 | Polet | 1 : 5 | Beli Orlovi |
23.04
16:00
Mladost (J)
Krćevac 04
5
1
|
23.04.2016 16:00 | Mladost (J) | 5 : 1 | Krćevac 04 | |||||
23.04
16:00
Plaskovac
Jarmenovci
3
1
|
23.04.2016 16:00 | Plaskovac | 3 : 1 | Jarmenovci | |||||
23.04
16:00
Borac
Kralj Petar I
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Borac | 0 : 1 | Kralj Petar I |
23.04
Venčani
Gorski Car
5
1
|
23.04.2016 | Venčani | 5 : 1 | Gorski Car |
23.04
17:00
Jedinstvo 2014
Provo 2015
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 1 | Provo 2015 |
23.04
17:00
OFK Varna
Volujac
1
0
|
23.04.2016 17:00 | OFK Varna | 1 : 0 | Volujac | |||||
23.04
17:00
Bojić
Šipurske livade
1
1
|
23.04.2016 17:00 | Bojić | 1 : 1 | Šipurske livade | |||||
23.04
17:00
Pocerina
Mladost (S)
1
0
|
23.04.2016 17:00 | Pocerina | 1 : 0 | Mladost (S) |
23.04
17:00
Sloboda
Stojan Lazarac
2
2
|
23.04.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Stojan Lazarac | |||||
23.04
17:00
Omladinac
Napredak (BP)
1
7
|
23.04.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 7 | Napredak (BP) |
23.04
16:30
Kalenić
Šarbane
3
1
|
23.04.2016 16:30 | Kalenić | 3 : 1 | Šarbane |
23.04
16:30
Vrelo Sport
Vrelo
6
1
|
23.04.2016 16:30 | Vrelo Sport | 6 : 1 | Vrelo |
23.04
16:30
Stara Čaršija
Jedinstvo
0
2
|
23.04.2016 16:30 | Stara Čaršija | 0 : 2 | Jedinstvo |
23.04
16:30
Bane 1931
Omladinac
1
1
|
23.04.2016 16:30 | Bane 1931 | 1 : 1 | Omladinac |
23.04
16:00
OFK Homolje
OFK Selište
4
1
|
23.04.2016 16:00 | OFK Homolje | 4 : 1 | OFK Selište | |||||
23.04
16:00
Jasenovac
Budućnost
5
0
|
23.04.2016 16:00 | Jasenovac | 5 : 0 | Budućnost | |||||
23.04
16:00
Best
Borac
2
5
|
23.04.2016 16:00 | Best | 2 : 5 | Borac |
23.04
16:30
Vitanovac 08
Lipovac
1
3
|
23.04.2016 16:30 | Vitanovac 08 | 1 : 3 | Lipovac | |||||
23.04
16:30
Mladost 2015
Polet
1
4
|
23.04.2016 16:30 | Mladost 2015 | 1 : 4 | Polet |
23.04
16:30
Padež
Konjuh
3
1
|
23.04.2016 16:30 | Padež | 3 : 1 | Konjuh |
23.04
16:00
Pobeda
Feniks
1
1
|
23.04.2016 16:00 | Pobeda | 1 : 1 | Feniks | |||||
23.04
16:00
Mladost
Šumadija
2
4
|
23.04.2016 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Šumadija |
23.04
17:00
Zadrugar
Sloga
1
4
|
23.04.2016 17:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Sloga | |||||
23.04
17:00
Baljevac
Rekreativo
2
6
|
23.04.2016 17:00 | Baljevac | 2 : 6 | Rekreativo | |||||
23.04
17:00
Draževac-Tornado
Skela
1
2
|
23.04.2016 17:00 | Draževac-Tornado | 1 : 2 | Skela | |||||
23.04
17:00
Roma-Iverić
Proleter
2
1
|
23.04.2016 17:00 | Roma-Iverić | 2 : 1 | Proleter |
23.04
17:00
Mladi Radnik
Proleter
0
3
|
23.04.2016 17:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Proleter | |||||
23.04
17:00
Strmovo
20. Oktobar
1
2
|
23.04.2016 17:00 | Strmovo | 1 : 2 | 20. Oktobar |
23.04
17:00
Lipar
Dobra Voda
2
1
|
23.04.2016 17:00 | Lipar | 2 : 1 | Dobra Voda | |||||
23.04
17:00
OFK Dragoševac
Mladost
0
3
|
23.04.2016 17:00 | OFK Dragoševac | 0 : 3 | Mladost |
23.04
16:30
Bokelj
Mornar
2
0
|
23.04.2016 16:30 | Bokelj | 2 : 0 | Mornar | |||||
23.04
16:30
Sutjeska
Budućnost
0
4
|
23.04.2016 16:30 | Sutjeska | 0 : 4 | Budućnost | |||||
23.04
16:30
Dečić
Rudar
0
1
|
23.04.2016 16:30 | Dečić | 0 : 1 | Rudar | |||||
23.04
16:30
Grbalj
Mladost
2
0
|
23.04.2016 16:30 | Grbalj | 2 : 0 | Mladost | |||||
23.04
16:30
Lovćen
OFK Petrovac
1
0
|
23.04.2016 16:30 | Lovćen | 1 : 0 | OFK Petrovac | |||||
23.04
16:30
Iskra
Zeta
1
1
|
23.04.2016 16:30 | Iskra | 1 : 1 | Zeta |
23.04
17:00
Široki Brijeg
Slavija
4
0
|
23.04.2016 17:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Slavija | |||||
23.04
17:00
Rudar
Borac
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Borac | |||||
23.04
17:00
Čelik
Radnik
2
0
|
23.04.2016 17:00 | Čelik | 2 : 0 | Radnik | |||||
23.04
17:00
Zrinjski
Vitez
1
0
|
23.04.2016 17:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Vitez | |||||
23.04
17:00
Sarajevo
Željezničar
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Sarajevo | 0 : 1 | Željezničar | |||||
23.04
17:00
Travnik
Velež
7
1
|
23.04.2016 17:00 | Travnik | 7 : 1 | Velež | |||||
23.04
17:00
Drina
Mladost
0
2
|
23.04.2016 17:00 | Drina | 0 : 2 | Mladost | |||||
23.04
17:00
Olimpic
Sloboda
0
1
|
23.04.2016 17:00 | Olimpic | 0 : 1 | Sloboda |
23.04
16:00
Borac
Zvijezda 09
0
2
|
23.04.2016 16:00 | Borac | 0 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
23.04
16:00
Kozara
Tekstilac
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Kozara | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
23.04
16:00
Krupa
Mladost (VO)
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Krupa | 2 : 1 | Mladost (VO) |
23.04
16:00
Vlasenica
Sutjeska
1
2
|
23.04.2016 16:00 | Vlasenica | 1 : 2 | Sutjeska | |||||
23.04
16:00
Drina HE
Leotar
0
1
|
23.04.2016 16:00 | Drina HE | 0 : 1 | Leotar |
23.04
Ljubić
Proleter
4
3
|
23.04.2016 | Ljubić | 4 : 3 | Proleter | |||||
23.04
Sloga (D)
BSK
5
0
|
23.04.2016 | Sloga (D) | 5 : 0 | BSK | |||||
23.04
Laktaši
Župa
2
1
|
23.04.2016 | Laktaši | 2 : 1 | Župa | |||||
23.04
Modriča
Mladost (DS)
1
0
|
23.04.2016 | Modriča | 1 : 0 | Mladost (DS) |
23.04
16:00
Napredak
Jedinstvo (Bč)
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo (Bč) | |||||
23.04
16:00
Ilićka 01
Mladost (G)
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Mladost (G) | |||||
23.04
16:00
Glasinac 2011
Podrinje
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Podrinje |
23.04
16:00
FSA
Naprijed
4
2
|
23.04.2016 16:00 | FSA | 4 : 2 | Naprijed | |||||
23.04
16:00
Lijevče
Progres
3
1
|
23.04.2016 16:00 | Lijevče | 3 : 1 | Progres | |||||
23.04
16:00
OFK Lauš
Sloga DIPO
1
0
|
23.04.2016 16:00 | OFK Lauš | 1 : 0 | Sloga DIPO |
23.04
16:00
OFK Pridjel
Vranjak
1
2
|
23.04.2016 16:00 | OFK Pridjel | 1 : 2 | Vranjak | |||||
23.04
16:00
Polet 1926
Budućnost
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Budućnost |
23.04
16:00
Bratstvo
Podrinje
3
1
|
23.04.2016 16:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Podrinje | |||||
23.04
16:00
Guber
Partizan
2
0
|
23.04.2016 16:00 | Guber | 2 : 0 | Partizan |
23.04
16:30
Omladinac
Polet-Krajišnik
0
2
|
23.04.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Polet-Krajišnik | |||||
23.04
16:30
Mladost
Borac
1
0
|
23.04.2016 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Borac |
23.04
16:00
Željezničar
Kiseljak
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Željezničar | 3 : 0 | Kiseljak | |||||
23.04
16:00
Radnik
Blatna
4
0
|
23.04.2016 16:00 | Radnik | 4 : 0 | Blatna |
23.04
17:30
Novi Napredak
Bratstvo
4
0
|
23.04.2016 17:30 | Novi Napredak | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
23.04
17:30
Kalemi
Jablanica
8
0
|
23.04.2016 17:30 | Kalemi | 8 : 0 | Jablanica |
23.04
17:00
Brodac
Drina
1
0
|
23.04.2016 17:00 | Brodac | 1 : 0 | Drina |
23.04
16:00
Ljeskovac
Čengić
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Ljeskovac | 3 : 0 | Čengić |
23.04
19:00
Partizan
Čukarički
1
2
|
23.04.2016 19:00 | Partizan | 1 : 2 | Čukarički | |||||
23.04
19:00
Radnički
Voždovac
2
0
|
23.04.2016 19:00 | Radnički | 2 : 0 | Voždovac | |||||
23.04
19:00
Radnik
Vojvodina
1
0
|
23.04.2016 19:00 | Radnik | 1 : 0 | Vojvodina |
23.04
17:00
Rad
Javor Matis
1
0
|
23.04.2016 17:00 | Rad | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
23.04
17:00
OFK Beograd
Novi Pazar
1
2
|
23.04.2016 17:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
23.04
17:00
Spartak
Metalac
5
1
|
23.04.2016 17:00 | Spartak | 5 : 1 | Metalac |
23.04
16:00
Sindjelić
ČSK Pivara
0
2
|
23.04.2016 16:00 | Sindjelić | 0 : 2 | ČSK Pivara | |||||
23.04
16:00
Sloga (PM)
BSK Borča
3
3
|
23.04.2016 16:00 | Sloga (PM) | 3 : 3 | BSK Borča | |||||
23.04
16:00
Kolubara
Dinamo
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Kolubara | 1 : 0 | Dinamo | |||||
23.04
16:00
Bačka (BP)
Proleter
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Bačka (BP) | 2 : 1 | Proleter | |||||
23.04
16:00
Radnički 1923
Napredak
2
3
|
23.04.2016 16:00 | Radnički 1923 | 2 : 3 | Napredak | |||||
23.04
16:00
Inđija
Sloboda
1
0
|
23.04.2016 16:00 | Inđija | 1 : 0 | Sloboda |
23.04
11:00
Bukovička Banja
Sloga 036
3
8
|
23.04.2016 11:00 | Bukovička Banja | 3 : 8 | Sloga 036 | |||||
23.04
16:00
Una Fortuna 04
Požega
0
9
|
23.04.2016 16:00 | Una Fortuna 04 | 0 : 9 | Požega | |||||
23.04
11:30
Šabac
Slatke Male
1
2
|
23.04.2016 11:30 | Šabac | 1 : 2 | Slatke Male |
23.04
Banjaluka
Modriča
1
2
|
23.04.2016 | Banjaluka | 1 : 2 | Modriča | |||||
23.04
Gradina
SFK 2000
0
3
|
23.04.2016 | Gradina | 0 : 3 | SFK 2000 |
23.04
Mladost
Mostar
3
6
|
23.04.2016 | Mladost | 3 : 6 | Mostar | |||||
23.04
Lokomotiva
Radnik Bumerang
1
2
|
23.04.2016 | Lokomotiva | 1 : 2 | Radnik Bumerang |
23.04
15:00
Mladost Poljavnice
Čelik
1
1
|
23.04.2016 15:00 | Mladost Poljavnice | 1 : 1 | Čelik | |||||
23.04
13:00
Sokolac
Proleter
0
1
|
23.04.2016 13:00 | Sokolac | 0 : 1 | Proleter |
23.04
Trijumf
Obilić
0
2
|
23.04.2016 | Trijumf | 0 : 2 | Obilić | |||||
23.04
16:00
Kolibri
Fruškogorac
3
0
|
23.04.2016 16:00 | Kolibri | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
23.04
17:00
Polet
Jagodina
2
1
|
23.04.2016 17:00 | Polet | 2 : 1 | Jagodina | |||||
23.04
16:00
Šumadija 1903
Lavice-Dubočica
2
2
|
23.04.2016 16:00 | Šumadija 1903 | 2 : 2 | Lavice-Dubočica |
23.04
11:00
Jagodina
Rad
1
0
|
23.04.2016 11:00 | Jagodina | 1 : 0 | Rad |
23.04
12:00
Borac
Široki Brijeg
0
0
|
23.04.2016 12:00 | Borac | 0 : 0 | Široki Brijeg | |||||
23.04
12:00
Radnik
Slavija
1
0
|
23.04.2016 12:00 | Radnik | 1 : 0 | Slavija | |||||
23.04
12:00
Vitez
Rudar Prijedor
2
1
|
23.04.2016 12:00 | Vitez | 2 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
23.04
12:00
Željezničar
Čelik
1
0
|
23.04.2016 12:00 | Željezničar | 1 : 0 | Čelik | |||||
23.04
12:00
Velež
Zrinjski
1
3
|
23.04.2016 12:00 | Velež | 1 : 3 | Zrinjski | |||||
23.04
12:00
Mladost
Sarajevo
1
3
|
23.04.2016 12:00 | Mladost | 1 : 3 | Sarajevo | |||||
23.04
12:00
Sloboda
Travnik
11
0
|
23.04.2016 12:00 | Sloboda | 11 : 0 | Travnik | |||||
23.04
12:00
Olimpic
Drina
4
0
|
23.04.2016 12:00 | Olimpic | 4 : 0 | Drina |
23.04
10:00
Jedinstvo
Loznica
0
3
|
23.04.2016 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Loznica |
23.04
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
2
2
|
23.04.2016 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 2 | Radnički (SM) |
23.04
11:00
Budućnost
Šumadija 1903
2
2
|
23.04.2016 11:00 | Budućnost | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
23.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Metalac (K)
3
0
|
23.04.2016 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Metalac (K) |
23.04
10:00
Siti Sport Klub
Voždovac
1
2
|
23.04.2016 10:00 | Siti Sport Klub | 1 : 2 | Voždovac | |||||
23.04
09:00
IM Rakovica
Bežanija
0
1
|
23.04.2016 09:00 | IM Rakovica | 0 : 1 | Bežanija |
23.04
11:00
Glogonj
Dolina
1
2
|
23.04.2016 11:00 | Glogonj | 1 : 2 | Dolina | |||||
23.04
11:00
Omladinac
Slavija
5
0
|
23.04.2016 11:00 | Omladinac | 5 : 0 | Slavija | |||||
23.04
11:00
Unirea
Borac (S)
0
19
|
23.04.2016 11:00 | Unirea | 0 : 19 | Borac (S) |
23.04
15:00
Borac (P)
Borac (S)
5
1
|
23.04.2016 15:00 | Borac (P) | 5 : 1 | Borac (S) | |||||
23.04
11:00
Stari Tamiš
Partizan (U)
2
0
|
23.04.2016 11:00 | Stari Tamiš | 2 : 0 | Partizan (U) |
23.04
11:00
Vrcin
Turbina
6
1
|
23.04.2016 11:00 | Vrcin | 6 : 1 | Turbina | |||||
23.04
11:00
Studentski Grad
Srem
6
1
|
23.04.2016 11:00 | Studentski Grad | 6 : 1 | Srem |
23.04
10:00
Zmaj 1953
Milenium
0
1
|
23.04.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | Milenium | |||||
23.04
13:00
Banja
Sopot
5
0
|
23.04.2016 13:00 | Banja | 5 : 0 | Sopot | |||||
23.04
17:00
Omladinac
Dunavac Grocka
0
3
|
23.04.2016 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Dunavac Grocka |
23.04
16:00
Pobeda
Šumadija
5
4
|
23.04.2016 16:00 | Pobeda | 5 : 4 | Šumadija |
23.04
12:00
Udarnik
Bresje Superior
3
0
|
23.04.2016 12:00 | Udarnik | 3 : 0 | Bresje Superior |
23.04
18:30
Berane
Bokelj
2
0
|
23.04.2016 18:30 | Berane | 2 : 0 | Bokelj | |||||
23.04
18:30
Bratstvo
Rudar
4
0
|
23.04.2016 18:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Rudar | |||||
23.04
18:30
Ibar
Cetinje
11
1
|
23.04.2016 18:30 | Ibar | 11 : 1 | Cetinje |
23.04
10:00
Rudar Prijedor
Široki Brijeg
2
1
|
23.04.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Široki Brijeg | |||||
23.04
10:00
Slavija
Čelik
1
1
|
23.04.2016 10:00 | Slavija | 1 : 1 | Čelik | |||||
23.04
10:00
Borac
Zrinjski
1
4
|
23.04.2016 10:00 | Borac | 1 : 4 | Zrinjski | |||||
23.04
10:00
Radnik
Sarajevo
0
4
|
23.04.2016 10:00 | Radnik | 0 : 4 | Sarajevo | |||||
23.04
10:00
Vitez
Travnik
1
2
|
23.04.2016 10:00 | Vitez | 1 : 2 | Travnik | |||||
23.04
10:00
Željezničar
Drina
5
0
|
23.04.2016 10:00 | Željezničar | 5 : 0 | Drina | |||||
23.04
10:00
Velež
Olimpic
1
3
|
23.04.2016 10:00 | Velež | 1 : 3 | Olimpic | |||||
23.04
10:00
Mladost
Sloboda
1
1
|
23.04.2016 10:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda |
23.04
Rudo
Hercegovac
1
2
|
23.04.2016 | Rudo | 1 : 2 | Hercegovac | |||||
23.04
Stakorina
Velež
0
5
|
23.04.2016 | Stakorina | 0 : 5 | Velež |
23.04
16:30
Jedinstvo
Radnicki
4
0
|
23.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Radnicki | |||||
23.04
16:30
Brskovo
Igalo
0
2
|
23.04.2016 16:30 | Brskovo | 0 : 2 | Igalo |
23.04
13:30
Jagodina
Rad
2
0
|
23.04.2016 13:30 | Jagodina | 2 : 0 | Rad | |||||
23.04
13:00
Zemun
OFK Hajduk
3
3
|
23.04.2016 13:00 | Zemun | 3 : 3 | OFK Hajduk | |||||
23.04
10:00
Brodarac
OFK Beograd
0
2
|
23.04.2016 10:00 | Brodarac | 0 : 2 | OFK Beograd |
23.04
12:00
Spartak
Hajduk junior
4
1
|
23.04.2016 12:00 | Spartak | 4 : 1 | Hajduk junior | |||||
23.04
11:30
Vojvodina
Vršac
1
1
|
23.04.2016 11:30 | Vojvodina | 1 : 1 | Vršac |
23.04
12:00
Donji Srem
Petar Puača
0
3
|
23.04.2016 12:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Petar Puača |
23.04
12:00
Železničar (P)
Mladost (L)
3
1
|
23.04.2016 12:00 | Železničar (P) | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
23.04
12:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
7
1
|
23.04.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 7 : 1 | Radnički (K) |
23.04
12:00
TSC
Bečej 1918
2
3
|
23.04.2016 12:00 | TSC | 2 : 3 | Bečej 1918 |
23.04
18:00
Sindjelić
Borča
2
0
|
23.04.2016 18:00 | Sindjelić | 2 : 0 | Borča | |||||
23.04
09:00
Lokomotiva
Studentski Grad
0
1
|
23.04.2016 09:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Studentski Grad | |||||
23.04
13:00
Kolubara
011
1
1
|
23.04.2016 13:00 | Kolubara | 1 : 1 | 011 | |||||
23.04
16:00
IM Rakovica
Voždovac
1
4
|
23.04.2016 16:00 | IM Rakovica | 1 : 4 | Voždovac |
23.04
13:00
Nacional
Radnički 1923
0
2
|
23.04.2016 13:00 | Nacional | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
23.04
11:00
Novi Pazar
Kiker
0
1
|
23.04.2016 11:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Kiker | |||||
23.04
13:00
Tutin
Junior
3
1
|
23.04.2016 13:00 | Tutin | 3 : 1 | Junior | |||||
23.04
11:00
Rudar
Apolon 4
0
2
|
23.04.2016 11:00 | Rudar | 0 : 2 | Apolon 4 |
23.04
14:00
Budućnost
Radnički (O)
0
7
|
23.04.2016 14:00 | Budućnost | 0 : 7 | Radnički (O) | |||||
23.04
15:00
GSP Polet
PKB
0
5
|
23.04.2016 15:00 | GSP Polet | 0 : 5 | PKB |
23.04
12:00
Savacium
Budućnost Krušik 2014
1
2
|
23.04.2016 12:00 | Savacium | 1 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
23.04
12:00
Železničar
Loznica
0
1
|
23.04.2016 12:00 | Železničar | 0 : 1 | Loznica | |||||
23.04
10:00
Šampion
OFK Šabac
0
7
|
23.04.2016 10:00 | Šampion | 0 : 7 | OFK Šabac |
23.04
16:00
Subotica
Tornjoš
2
1
|
23.04.2016 16:00 | Subotica | 2 : 1 | Tornjoš |
23.04
10:00
Sremcica
Avala
6
0
|
23.04.2016 10:00 | Sremcica | 6 : 0 | Avala | |||||
23.04
10:00
Pinosava
Borac
0
3
|
23.04.2016 10:00 | Pinosava | 0 : 3 | Borac | |||||
23.04
12:00
Apolon 2010
Vinca
3
2
|
23.04.2016 12:00 | Apolon 2010 | 3 : 2 | Vinca | |||||
23.04
13:00
Hajduk
Dorćol
5
4
|
23.04.2016 13:00 | Hajduk | 5 : 4 | Dorćol |
23.04
17:00
Vršac United
Jugoslavija
3
0
|
23.04.2016 17:00 | Vršac United | 3 : 0 | Jugoslavija |
23.04
10:00
Jedinstvo
Crvena zastava
3
0
|
23.04.2016 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Crvena zastava | |||||
23.04
10:00
Zadrugar
Budućnost
2
3
|
23.04.2016 10:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Budućnost |
23.04
Rudo
Hercegovac
0
6
|
23.04.2016 | Rudo | 0 : 6 | Hercegovac | |||||
23.04
Stakorina
Velež
0
0
|
23.04.2016 | Stakorina | 0 : 0 | Velež | |||||
23.04
Han Pijesak
Mladost (G)
0
0
|
23.04.2016 | Han Pijesak | 0 : 0 | Mladost (G) |
23.04
10:00
Spartak
Radnički
5
2
|
23.04.2016 10:00 | Spartak | 5 : 2 | Radnički | |||||
23.04
09:30
Vojvodina
Železničar
9
0
|
23.04.2016 09:30 | Vojvodina | 9 : 0 | Železničar |
23.04
10:00
Donji Srem
Indeks
0
2
|
23.04.2016 10:00 | Donji Srem | 0 : 2 | Indeks |
23.04
10:00
TSC
Bečej 1918
6
1
|
23.04.2016 10:00 | TSC | 6 : 1 | Bečej 1918 |
23.04
10:00
Proleter 2006
Radnički (Z)
1
0
|
23.04.2016 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 0 | Radnički (Z) |
23.04
13:30
Kiker
Radnički 1923
4
2
|
23.04.2016 13:30 | Kiker | 4 : 2 | Radnički 1923 | |||||
23.04
13:00
Pazar Juniors
Tutin
10
1
|
23.04.2016 13:00 | Pazar Juniors | 10 : 1 | Tutin | |||||
23.04
13:00
Kosmet
Slavija
3
0
|
23.04.2016 13:00 | Kosmet | 3 : 0 | Slavija |
23.04
10:30
011
Rad
0
6
|
23.04.2016 10:30 | 011 | 0 : 6 | Rad | |||||
23.04
12:00
Crvena zvezda
BSK
7
0
|
23.04.2016 12:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | BSK | |||||
23.04
11:00
Partizan
Čukarički
0
2
|
23.04.2016 11:00 | Partizan | 0 : 2 | Čukarički | |||||
23.04
16:00
FSFV
OFK Beograd
0
1
|
23.04.2016 16:00 | FSFV | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
23.04
12:15
Brodarac
Teleoptik
0
1
|
23.04.2016 12:15 | Brodarac | 0 : 1 | Teleoptik |
23.04
13:30
Budućnost
Mladi radnik 1940
0
6
|
23.04.2016 13:30 | Budućnost | 0 : 6 | Mladi radnik 1940 |
23.04
14:00
Pobeda
Šumadija
7
0
|
23.04.2016 14:00 | Pobeda | 7 : 0 | Šumadija |
23.04
14:00
Udarnik
Bresje Superior
5
1
|
23.04.2016 14:00 | Udarnik | 5 : 1 | Bresje Superior | |||||
23.04
14:00
Omladinac
Jedinstvo
2
2
|
23.04.2016 14:00 | Omladinac | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.04
Sloga
Napredak
1
2
|
23.04.2016 | Sloga | 1 : 2 | Napredak |
23.04
10:00
Savacijum
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
23.04.2016 10:00 | Savacijum | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
23.04
10:00
Železničar
Loznica
0
0
|
23.04.2016 10:00 | Železničar | 0 : 0 | Loznica |
23.04
17:00
Novi Beograd
IMT
1
1
|
23.04.2016 17:00 | Novi Beograd | 1 : 1 | IMT | |||||
23.04
10:00
13.maj
Borac O.
6
0
|
23.04.2016 10:00 | 13.maj | 6 : 0 | Borac O. | |||||
23.04
09:30
Vranić
OFK Zabrežje
4
3
|
23.04.2016 09:30 | Vranić | 4 : 3 | OFK Zabrežje | |||||
23.04
15:00
BASK
Budućnost D.
11
0
|
23.04.2016 15:00 | BASK | 11 : 0 | Budućnost D. |
23.04
11:00
Radnički (K)
Jedinstvo Stević
9
0
|
23.04.2016 11:00 | Radnički (K) | 9 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
23.04
17:00
Spartak
Borac
4
1
|
23.04.2016 17:00 | Spartak | 4 : 1 | Borac |
23.04
15:00
Pionir
Balkan
|
23.04.2016 15:00 | Pionir | : | Balkan |
23.04
10:00
Čoka
Slavija
|
23.04.2016 10:00 | Čoka | : | Slavija |
23.04
10:00
Institut MK
Studentski Grad MK
6
1
|
23.04.2016 10:00 | Institut MK | 6 : 1 | Studentski Grad MK | |||||
23.04
10:30
Zemun B
Zmaj 1953
5
0
|
23.04.2016 10:30 | Zemun B | 5 : 0 | Zmaj 1953 |
23.04
10:30
Knjaževac 2015
Jagodina
3
5
|
23.04.2016 10:30 | Knjaževac 2015 | 3 : 5 | Jagodina |
23.04
10:00
Kolubara
Brodarac
5
0
|
23.04.2016 10:00 | Kolubara | 5 : 0 | Brodarac | |||||
23.04
12:00
Radnički Obrenovac
Čukarički
1
9
|
23.04.2016 12:00 | Radnički Obrenovac | 1 : 9 | Čukarički | |||||
23.04
10:00
Partizan
OFK Beograd
2
0
|
23.04.2016 10:00 | Partizan | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
23.04
18:30
Voždovac
BSK Borča
0
3
|
23.04.2016 18:30 | Voždovac | 0 : 3 | BSK Borča | |||||
23.04
08:30
Zemun
Teleoptik
1
2
|
23.04.2016 08:30 | Zemun | 1 : 2 | Teleoptik |
23.04
09:30
Radnički (NB)
Sindjelić 2012
3
3
|
23.04.2016 09:30 | Radnički (NB) | 3 : 3 | Sindjelić 2012 | |||||
23.04
12:00
Fer Plej 06
Studentski Grad
3
1
|
23.04.2016 12:00 | Fer Plej 06 | 3 : 1 | Studentski Grad |
23.04
12:00
BASK
Internacional
0
3
|
23.04.2016 12:00 | BASK | 0 : 3 | Internacional | |||||
23.04
12:30
Ada
Sindjelić
5
0
|
23.04.2016 12:30 | Ada | 5 : 0 | Sindjelić |
23.04
13:00
Baćevac
Napredak
2
7
|
23.04.2016 13:00 | Baćevac | 2 : 7 | Napredak |
23.04
08:00
Brodarac 1947
Dunav (VS)
9
0
|
23.04.2016 08:00 | Brodarac 1947 | 9 : 0 | Dunav (VS) | |||||
23.04
18:00
Lokomotiva (B)
Petlić
3
1
|
23.04.2016 18:00 | Lokomotiva (B) | 3 : 1 | Petlić |
23.04
09:30
Subotica '03
Arena SU
0
5
|
23.04.2016 09:30 | Subotica '03 | 0 : 5 | Arena SU | |||||
23.04
10:00
Bačka 1901
Spartak '04
0
1
|
23.04.2016 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Spartak '04 |
23.04
Bambi
Plana
3
0
|
23.04.2016 | Bambi | 3 : 0 | Plana |
23.04
12:00
Urovci
Zvezda
0
0
|
23.04.2016 12:00 | Urovci | 0 : 0 | Zvezda | |||||
23.04
09:00
Buducnost
Radnicki Obrenovac
4
0
|
23.04.2016 09:00 | Buducnost | 4 : 0 | Radnicki Obrenovac | |||||
23.04
11:00
Zabrezje
Duboko
2
0
|
23.04.2016 11:00 | Zabrezje | 2 : 0 | Duboko |
23.04
11:00
Sloga
Ljubinic
3
0
|
23.04.2016 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Ljubinic | |||||
23.04
10:00
Skela
Omladinac
2
2
|
23.04.2016 10:00 | Skela | 2 : 2 | Omladinac | |||||
23.04
09:00
Posavina
Zadrugar
0
4
|
23.04.2016 09:00 | Posavina | 0 : 4 | Zadrugar | |||||
23.04
12:00
Polet
Pobeda
1
1
|
23.04.2016 12:00 | Polet | 1 : 1 | Pobeda |
23.04
09:00
Radnički
Feniks
2
2
|
23.04.2016 09:00 | Radnički | 2 : 2 | Feniks | |||||
23.04
09:50
Duboko
Sloga
2
0
|
23.04.2016 09:50 | Duboko | 2 : 0 | Sloga | |||||
23.04
10:40
Obrenovac 1905
Posavina
4
0
|
23.04.2016 10:40 | Obrenovac 1905 | 4 : 0 | Posavina |
23.04
Bambi
Plana
1
2
|
23.04.2016 | Bambi | 1 : 2 | Plana |
23.04
18:00
Jablanica
Morava
67
57
|
23.04.2016 18:00 | Jablanica | 67 : 57 | Morava | |||||
23.04
19:00
Knjaževac
Rtanj
75
84
|
23.04.2016 19:00 | Knjaževac | 75 : 84 | Rtanj |
23.04
19:00
Prva Petoletka
Klik
82
106
|
23.04.2016 19:00 | Prva Petoletka | 82 : 106 | Klik | |||||
23.04
21:00
Železničar
Polet
95
85
|
23.04.2016 21:00 | Železničar | 95 : 85 | Polet | |||||
23.04
17:00
Crnokosa
Zlatar
62
81
|
23.04.2016 17:00 | Crnokosa | 62 : 81 | Zlatar | |||||
23.04
18:00
Šabac
Svilajnac Kompo
98
69
|
23.04.2016 18:00 | Šabac | 98 : 69 | Svilajnac Kompo |
23.04
Borac
Astra
82
90
|
23.04.2016 | Borac | 82 : 90 | Astra | |||||
23.04
18:00
Kolubara LA 2003
Zvezdara
70
67
|
23.04.2016 18:00 | Kolubara LA 2003 | 70 : 67 | Zvezdara | |||||
23.04
15:20
Žitko Basket
Barajevo
97
89
|
23.04.2016 15:20 | Žitko Basket | 97 : 89 | Barajevo | |||||
23.04
Torlak Aboca
Zemun
57
73
|
23.04.2016 | Torlak Aboca | 57 : 73 | Zemun |
23.04
18:00
Akademik
Futog Tehnomer
82
74
|
23.04.2016 18:00 | Akademik | 82 : 74 | Futog Tehnomer |
23.04
19:00
Sutjeska
Rogatica
51
48
|
23.04.2016 19:00 | Sutjeska | 51 : 48 | Rogatica | |||||
23.04
20:00
HEO
Prijedor
74
66
|
23.04.2016 20:00 | HEO | 74 : 66 | Prijedor |
23.04
16:00
Pazar
Šabac
77
84
|
23.04.2016 16:00 | Pazar | 77 : 84 | Šabac | |||||
23.04
17:00
Ljubovija
Gimnazijalac
65
33
|
23.04.2016 17:00 | Ljubovija | 65 : 33 | Gimnazijalac |
23.04
Železničar
Lazarevac
67
94
|
23.04.2016 | Železničar | 67 : 94 | Lazarevac | |||||
23.04
LA Basket
MIX
40
73
|
23.04.2016 | LA Basket | 40 : 73 | MIX | |||||
23.04
Mladost
M-015
|
23.04.2016 | Mladost | : | M-015 |
23.04
Šabac
Mladost 014
|
23.04.2016 | Šabac | : | Mladost 014 | |||||
23.04
Student
MIX
|
23.04.2016 | Student | : | MIX | |||||
23.04
Železničar
Osečina
55
31
|
23.04.2016 | Železničar | 55 : 31 | Osečina |
23.04
18:00
Vizura
Jedinstvo (SP)
0
3
|
23.04.2016 18:00 | Vizura | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | 1:1 |
23.04
19:00
Crvena zvezda
ŽSK
26
29
|
23.04.2016 19:00 | Crvena zvezda | 26 : 29 | ŽSK | |||||
23.04
19:00
Jedinstvo
Kikinda
19
27
|
23.04.2016 19:00 | Jedinstvo | 19 : 27 | Kikinda | |||||
23.04
19:00
Apatin
Lavovi BP
30
28
|
23.04.2016 19:00 | Apatin | 30 : 28 | Lavovi BP | |||||
23.04
19:00
Jabuka
Inđija
24
25
|
23.04.2016 19:00 | Jabuka | 24 : 25 | Inđija | |||||
23.04
19:00
Metalac
Banatski Karlovac
29
36
|
23.04.2016 19:00 | Metalac | 29 : 36 | Banatski Karlovac |
23.04
19:00
Jastrebac
Hajduk Veljko
30
30
|
23.04.2016 19:00 | Jastrebac | 30 : 30 | Hajduk Veljko | |||||
23.04
19:00
Vranje 1957
Rembas
53
15
|
23.04.2016 19:00 | Vranje 1957 | 53 : 15 | Rembas | |||||
23.04
19:00
Planinka PV
Žitorađa
28
26
|
23.04.2016 19:00 | Planinka PV | 28 : 26 | Žitorađa |
23.04
18:30
Omladinac
Radnički 2
28
26
|
23.04.2016 18:30 | Omladinac | 28 : 26 | Radnički 2 | |||||
23.04
20:00
Župa 54
Metalac
30
29
|
23.04.2016 20:00 | Župa 54 | 30 : 29 | Metalac | |||||
23.04
19:00
Omladinac
Napredak
22
28
|
23.04.2016 19:00 | Omladinac | 22 : 28 | Napredak | |||||
23.04
19:00
Lokomotiva
Priboj
25
33
|
23.04.2016 19:00 | Lokomotiva | 25 : 33 | Priboj | |||||
23.04
19:00
Mladost
Arilje
35
28
|
23.04.2016 19:00 | Mladost | 35 : 28 | Arilje |
23.04
19:00
Radnički (JT)
Radnički 1958
10
0
|
23.04.2016 19:00 | Radnički (JT) | 10 : 0 | Radnički 1958 | |||||
23.04
19:00
Mladost TSK
Kljajićevo
23
27
|
23.04.2016 19:00 | Mladost TSK | 23 : 27 | Kljajićevo | |||||
23.04
19:00
Crvenka 2
Srem SM
30
28
|
23.04.2016 19:00 | Crvenka 2 | 30 : 28 | Srem SM | |||||
23.04
19:00
Mladost
Sivac
33
29
|
23.04.2016 19:00 | Mladost | 33 : 29 | Sivac | |||||
23.04
19:00
Beočin
Vojvoda Stepa
38
30
|
23.04.2016 19:00 | Beočin | 38 : 30 | Vojvoda Stepa | |||||
23.04
19:00
Nova Pazova
Potisje Pleteks
35
29
|
23.04.2016 19:00 | Nova Pazova | 35 : 29 | Potisje Pleteks | |||||
23.04
19:00
Slavija
Hajduk
27
22
|
23.04.2016 19:00 | Slavija | 27 : 22 | Hajduk |
23.04
13:30
Dorćol
Metaloplastika 2
33
26
|
23.04.2016 13:30 | Dorćol | 33 : 26 | Metaloplastika 2 | |||||
23.04
12:00
Prva Iskra Barič
Zemun 1957
34
27
|
23.04.2016 12:00 | Prva Iskra Barič | 34 : 27 | Zemun 1957 |
23.04
Niška Banja
Vlasotince
31
32
|
23.04.2016 | Niška Banja | 31 : 32 | Vlasotince |
23.04
Radnički
Omladinac (I)
22
34
|
23.04.2016 | Radnički | 22 : 34 | Omladinac (I) | |||||
23.04
Omladinac (I)
Gaj
39
21
|
23.04.2016 | Omladinac (I) | 39 : 21 | Gaj | |||||
23.04
Unirea
Jabuka 2
21
16
|
23.04.2016 | Unirea | 21 : 16 | Jabuka 2 | |||||
23.04
Omladinac (D)
Radnički
37
20
|
23.04.2016 | Omladinac (D) | 37 : 20 | Radnički |
23.04
18:00
Krajina
Vogošća
35
33
|
23.04.2016 18:00 | Krajina | 35 : 33 | Vogošća | |||||
23.04
18:00
Izviđač
Prijedor
37
21
|
23.04.2016 18:00 | Izviđač | 37 : 21 | Prijedor | |||||
23.04
18:00
Maglaj
Konjuh
40
30
|
23.04.2016 18:00 | Maglaj | 40 : 30 | Konjuh | |||||
23.04
18:00
Zrinjski
Bosna
29
26
|
23.04.2016 18:00 | Zrinjski | 29 : 26 | Bosna | |||||
23.04
18:00
Sloga
Derventa
25
20
|
23.04.2016 18:00 | Sloga | 25 : 20 | Derventa | |||||
23.04
18:00
Bosna
Sloboda
31
23
|
23.04.2016 18:00 | Bosna | 31 : 23 | Sloboda | |||||
23.04
18:00
Čelik
Gračanica
31
29
|
23.04.2016 18:00 | Čelik | 31 : 29 | Gračanica | |||||
23.04
18:00
Igman
Gradačac
0
10
|
23.04.2016 18:00 | Igman | 0 : 10 | Gradačac |
23.04
18:30
Metaloplastika
Partizan
25
17
|
23.04.2016 18:30 | Metaloplastika | 25 : 17 | Partizan | |||||
23.04
18:30
Vojvodina
Crvena zvezda
32
30
|
23.04.2016 18:30 | Vojvodina | 32 : 30 | Crvena zvezda | |||||
23.04
19:00
Sloga
Spartak Vojput
29
30
|
23.04.2016 19:00 | Sloga | 29 : 30 | Spartak Vojput |
23.04
Morava
Železničar 1949
27
19
|
23.04.2016 | Morava | 27 : 19 | Železničar 1949 | |||||
23.04
Rudar
Požarevac
30
27
|
23.04.2016 | Rudar | 30 : 27 | Požarevac | |||||
23.04
Radnički
Jugović
23
25
|
23.04.2016 | Radnički | 23 : 25 | Jugović |
23.04
19:00
Topličanin
Metalac
31
27
|
23.04.2016 19:00 | Topličanin | 31 : 27 | Metalac | |||||
23.04
20:00
Kolubara
Dinamo
31
35
|
23.04.2016 20:00 | Kolubara | 31 : 35 | Dinamo |
23.04
18:00
Halas Jožef
Jadran
32
13
|
23.04.2016 18:00 | Halas Jožef | 32 : 13 | Jadran |
23.04
20:00
Goražde
Mira
22
24
|
23.04.2016 20:00 | Goražde | 22 : 24 | Mira | |||||
23.04
20:00
Zrinjski
Lokomotiva
33
32
|
23.04.2016 20:00 | Zrinjski | 33 : 32 | Lokomotiva | |||||
23.04
20:00
Rogatica
Ilidža
19
25
|
23.04.2016 20:00 | Rogatica | 19 : 25 | Ilidža | |||||
23.04
20:00
Bihać
Jedinstvo
21
22
|
23.04.2016 20:00 | Bihać | 21 : 22 | Jedinstvo | |||||
23.04
20:00
Krivaja
Katarina
27
24
|
23.04.2016 20:00 | Krivaja | 27 : 24 | Katarina | |||||
23.04
20:00
Grude
Izviđač
39
25
|
23.04.2016 20:00 | Grude | 39 : 25 | Izviđač |
23.04
Vojvodina
Šabac
8
4
|
23.04.2016 | Vojvodina | 8 : 4 | Šabac | 2:1 |
23.04
20:00
Leteći Holandjanin
Tvrdjava
7
0
|
23.04.2016 20:00 | Leteći Holandjanin | 7 : 0 | Tvrdjava |
23.04
20:00
Ekonomist
Put-inženjering
2
6
|
23.04.2016 20:00 | Ekonomist | 2 : 6 | Put-inženjering | |||||
23.04
17:00
Gurgusovac
Babušnica 2011
3
7
|
23.04.2016 17:00 | Gurgusovac | 3 : 7 | Babušnica 2011 |
23.04
18:15
Handy United
Intelektualac
5
2
|
23.04.2016 18:15 | Handy United | 5 : 2 | Intelektualac | |||||
23.04
20:15
Samo pravo
TMF
3
6
|
23.04.2016 20:15 | Samo pravo | 3 : 6 | TMF |
23.04
18:30
Kopernikus
Niš 92
6
4
|
23.04.2016 18:30 | Kopernikus | 6 : 4 | Niš 92 | |||||
23.04
19:00
Deus
FON
8
3
|
23.04.2016 19:00 | Deus | 8 : 3 | FON |
23.04
11:30
Wild Boars
Legionaries
42
20
|
23.04.2016 11:30 | Wild Boars | 42 : 20 | Legionaries |