04.04
15:30
LovÄen
Breznica
1
6
|
04.04.2016 15:30 | LovÄen | 1 : 6 | Breznica |
04.04
10:00
Proleter 2006
Vojvodina
0
3
|
04.04.2016 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 3 | Vojvodina |
04.04
17:00
Banat
Begej
2
1
|
04.04.2016 17:00 | Banat | 2 : 1 | Begej |
04.04
12:00
VrŔac United
RadniÄki (Z)
2
6
|
04.04.2016 12:00 | VrÅ”ac United | 2 : 6 | RadniÄki (Z) |
04.04
16:30
Srem
Jedinstvo
3
4
|
04.04.2016 16:30 | Srem | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
04.04
16:30
Policajac
VinÄa
6
1
|
04.04.2016 16:30 | Policajac | 6 : 1 | VinÄa | |||||
04.04
20:00
Matiko
BuduÄnost
5
0
|
04.04.2016 20:00 | Matiko | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
04.04
16:30
Kosovo i Metohija
Plavi 2000
3
6
|
04.04.2016 16:30 | Kosovo i Metohija | 3 : 6 | Plavi 2000 | |||||
04.04
16:30
Resnik
Mladenovac
1
4
|
04.04.2016 16:30 | Resnik | 1 : 4 | Mladenovac | |||||
04.04
16:30
BASK
GSP Polet
6
1
|
04.04.2016 16:30 | BASK | 6 : 1 | GSP Polet |
04.04
16:30
TENT 1994
Lokomotiva
3
1
|
04.04.2016 16:30 | TENT 1994 | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
04.04
16:30
BUSK
Beograd
4
2
|
04.04.2016 16:30 | BUSK | 4 : 2 | Beograd | |||||
04.04
16:30
Stefan Brown
Barajevo
1
1
|
04.04.2016 16:30 | Stefan Brown | 1 : 1 | Barajevo | |||||
04.04
16:30
Dunavac
Borac O
5
3
|
04.04.2016 16:30 | Dunavac | 5 : 3 | Borac O | |||||
04.04
16:30
SinÄeliÄ U
Institut
2
3
|
04.04.2016 16:30 | SinÄeliÄ U | 2 : 3 | Institut | |||||
04.04
16:30
BSK BorÄa
Duga
0
0
|
04.04.2016 16:30 | BSK BorÄa | 0 : 0 | Duga |
04.04
16:30
Belo Polje
Torlak
2
1
|
04.04.2016 16:30 | Belo Polje | 2 : 1 | Torlak | |||||
04.04
16:30
Železnik
LeŔtane
5
2
|
04.04.2016 16:30 | Železnik | 5 : 2 | LeŔtane | |||||
04.04
17:30
Å eÄeranac
Dunav VS
0
2
|
04.04.2016 17:30 | Å eÄeranac | 0 : 2 | Dunav VS | |||||
04.04
16:30
Bubamara 2010
Zuce
4
0
|
04.04.2016 16:30 | Bubamara 2010 | 4 : 0 | Zuce | |||||
04.04
16:30
Mladost JR
SremÄica
2
2
|
04.04.2016 16:30 | Mladost JR | 2 : 2 | SremÄica |
04.04
16:30
Rosenborg
Rekreativo
3
7
|
04.04.2016 16:30 | Rosenborg | 3 : 7 | Rekreativo | |||||
04.04
16:30
Zvezdara
BoleÄ
2
6
|
04.04.2016 16:30 | Zvezdara | 2 : 6 | BoleÄ | |||||
04.04
16:30
Crvenka
VlaŔka
3
2
|
04.04.2016 16:30 | Crvenka | 3 : 2 | VlaŔka | |||||
04.04
16:30
Peks
Banja
2
3
|
04.04.2016 16:30 | Peks | 2 : 3 | Banja |
04.04
16:30
SLAVIJA
LAVIRINT Company
9
0
|
04.04.2016 16:30 | SLAVIJA | 9 : 0 | LAVIRINT Company | |||||
04.04
16:30
OBRENOVAC
13. Maj
3
0
|
04.04.2016 16:30 | OBRENOVAC | 3 : 0 | 13. Maj | |||||
04.04
16:30
POSAVINA
VETERANI 78
0
1
|
04.04.2016 16:30 | POSAVINA | 0 : 1 | VETERANI 78 | |||||
04.04
16:30
SINÄELIÄ
RUÅ ANJ
4
0
|
04.04.2016 16:30 | SINÄELIÄ | 4 : 0 | RUÅ ANJ | |||||
04.04
16:30
BSK 1925
KRAJIÅ NIK
4
0
|
04.04.2016 16:30 | BSK 1925 | 4 : 0 | KRAJIÅ NIK |
04.04
17:00
Podunavac
Omladinac
2
1
|
04.04.2016 17:00 | Podunavac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
04.04
17:00
ŽelezniÄar
Smederevo
3
4
|
04.04.2016 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 4 | Smederevo | |||||
04.04
17:00
Mihajlovac
VuÄak
6
5
|
04.04.2016 17:00 | Mihajlovac | 6 : 5 | VuÄak | |||||
04.04
17:00
RadniÄki-Vojska
Selevac
7
4
|
04.04.2016 17:00 | RadniÄki-Vojska | 7 : 4 | Selevac | |||||
04.04
17:00
Mladi Radnik
Borac
6
1
|
04.04.2016 17:00 | Mladi Radnik | 6 : 1 | Borac |
04.04
17:00
Kolonija
Sloboda
1
4
|
04.04.2016 17:00 | Kolonija | 1 : 4 | Sloboda | |||||
04.04
17:00
Crvena Zvezda
Jezava
0
2
|
04.04.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 0 : 2 | Jezava | |||||
04.04
17:00
Drugovac
BSK
4
1
|
04.04.2016 17:00 | Drugovac | 4 : 1 | BSK | |||||
04.04
17:00
Vig Dunav
Osipaonica
1
2
|
04.04.2016 17:00 | Vig Dunav | 1 : 2 | Osipaonica |
04.04
19:00
Banjica
Prokuplje
2
1
|
04.04.2016 19:00 | Banjica | 2 : 1 | Prokuplje |
04.04
18:30
KalÄa Memoris
Novi Pazar
1
3
|
04.04.2016 18:30 | KalÄa Memoris | 1 : 3 | Novi Pazar |