05.09
16:30
Timočanin
Trstenik PPT
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Timočanin | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
05.09
16:30
Dunav
Car Konstantin
1
3
|
05.09.2015 16:30 | Dunav | 1 : 3 | Car Konstantin | |||||
05.09
16:30
Sloga (D)
Tabane 1970
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Tabane 1970 | |||||
05.09
16:30
Sinđelić
Radnički (P)
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Sinđelić | 0 : 0 | Radnički (P) | |||||
05.09
16:30
Moravac Orion
Radnički (S)
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Moravac Orion | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo (B)
Ozren
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo (B) | 0 : 0 | Ozren | |||||
05.09
16:30
Temnić 1924
Radan
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Radan |
05.09
16:30
Radnički (NP)
Vršac
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Vršac | |||||
05.09
16:30
Radnički (SM)
Bačka 1901
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Bačka 1901 | |||||
05.09
16:30
Borac (S)
TSC
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Borac (S) | 0 : 1 | TSC | |||||
05.09
16:30
Radnički (Š)
Senta
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (Š) | 0 : 0 | Senta | |||||
05.09
16:30
Banat
Dolina
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Banat | 0 : 0 | Dolina | |||||
05.09
16:30
Dunav
Cement
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Dunav | 2 : 0 | Cement | |||||
05.09
16:30
Odžaci
Sloga
4
2
|
05.09.2015 16:30 | Odžaci | 4 : 2 | Sloga |
05.09
16:30
IMR
GSP Polet
0
1
|
05.09.2015 16:30 | IMR | 0 : 1 | GSP Polet | |||||
05.09
16:30
Radnički (NB)
Teleoptik
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Teleoptik |
05.09
16:30
Polet (LJ)
Mačva
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Polet (LJ) | 1 : 1 | Mačva | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.09
16:30
Sloga (P)
Mokra Gora
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | Mokra Gora | |||||
05.09
16:30
Karađorđe
FAP
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Karađorđe | 4 : 1 | FAP | |||||
05.09
16:30
Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
2
3
|
05.09.2015 16:30 | Mihajlovac 1934 | 2 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
05.09
16:30
Šumadija 1903
Šumadija (A)
3
2
|
05.09.2015 16:30 | Šumadija 1903 | 3 : 2 | Šumadija (A) | |||||
05.09
16:30
Zvižd
Železničar
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Zvižd | 0 : 1 | Železničar |
05.09
16:30
Žitorađa
Lugomir
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Žitorađa | 2 : 0 | Lugomir | |||||
05.09
16:30
SFS Borac
Kopaonik
1
3
|
05.09.2015 16:30 | SFS Borac | 1 : 3 | Kopaonik | |||||
05.09
16:30
FUD
Kosanica
1
1
|
05.09.2015 16:30 | FUD | 1 : 1 | Kosanica |
05.09
16:30
Brodoremont
Kablovi
3
4
|
05.09.2015 16:30 | Brodoremont | 3 : 4 | Kablovi | |||||
05.09
16:30
Svrljig
Moravica
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Svrljig | 2 : 0 | Moravica | |||||
05.09
16:30
Napredak
Rtanj
2
2
|
05.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Rtanj |
05.09
16:30
Vranjska Banja
Bobište
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Bobište | |||||
05.09
16:30
Nebeski Andjeli
Lužnica
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Nebeski Andjeli | 0 : 2 | Lužnica | |||||
05.09
16:30
Budućnost (O)
Budućnost (P)
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Budućnost (O) | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
05.09
16:30
Pusta Reka
Mladost (M)
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Pusta Reka | 2 : 0 | Mladost (M) | |||||
05.09
16:30
Morava
Sloga (L)
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Morava | 3 : 0 | Sloga (L) |
05.09
16:30
Radnički (S)
Crvena zvezda (RS)
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (S) | 2 : 0 | Crvena zvezda (RS) | |||||
05.09
16:30
Kozara
Mladost (L)
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Kozara | 4 : 1 | Mladost (L) | |||||
05.09
16:30
Budućnost
Sloga
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Sloga | |||||
05.09
16:30
Radnički (K)
Jedinstvo (NB)
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (K) | 0 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
05.09
16:30
Vršac United
Proleter (BK)
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Vršac United | 2 : 0 | Proleter (BK) |
05.09
16:30
ŽAK
Polet (S)
4
2
|
05.09.2015 16:30 | ŽAK | 4 : 2 | Polet (S) | |||||
05.09
16:30
Sloga (Č)
Zadrugar
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
05.09
16:30
OFK Mladost APA
Srbobran
2
1
|
05.09.2015 16:30 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | Srbobran | |||||
05.09
16:30
Bečej 1918
Tisa (A)
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Tisa (A) | |||||
05.09
16:30
Bratstvo 1946
Subotica
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Bratstvo 1946 | 1 : 0 | Subotica |
05.09
16:30
Veternik
Kabel
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Veternik | 1 : 1 | Kabel | |||||
05.09
16:30
ŽSK
Jugović
5
2
|
05.09.2015 16:30 | ŽSK | 5 : 2 | Jugović | |||||
05.09
16:30
Mladost (BJ)
Budućnost (G)
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost (BJ) | 1 : 0 | Budućnost (G) | |||||
05.09
16:30
Crvena Zvezda
Slavija
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Slavija | |||||
05.09
16:30
Sremac
Hajduk (B)
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Sremac | 1 : 1 | Hajduk (B) |
05.09
16:30
Balkan
Lokomotiva
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Balkan | 1 : 1 | Lokomotiva |
05.09
16:30
GFK Jasenica 1911
Šapine
2
2
|
05.09.2015 16:30 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 2 | Šapine | |||||
05.09
16:30
Rudar
Homoljac
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Rudar | 0 : 0 | Homoljac | |||||
05.09
16:30
Gruža
VGSK
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Gruža | 4 : 1 | VGSK |
05.09
16:30
Sloga 1940 (BB)
Rađevac
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga 1940 (BB) | 2 : 1 | Rađevac | |||||
05.09
16:30
Radnički (V)
Provo
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Radnički (V) | 1 : 1 | Provo | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo 1945
Budućnost
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 0 | Budućnost | |||||
05.09
16:30
Spartak 1924
Zlatibor
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Spartak 1924 | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
05.09
16:30
Zlatar
Sloga (S)
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Zlatar | 1 : 1 | Sloga (S) | |||||
05.09
16:30
Ribnica
Polimlje
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Ribnica | 0 : 0 | Polimlje |
05.09
16:30
Jošanica
Ovčar
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Jošanica | 1 : 0 | Ovčar | |||||
05.09
16:30
Takovo
Orlovac
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Takovo | 1 : 1 | Orlovac | |||||
05.09
16:30
Trepča
Tutin
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Trepča | 1 : 1 | Tutin | |||||
05.09
16:30
Omladinac (NS)
Arsenal
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Omladinac (NS) | 1 : 2 | Arsenal |
05.09
16:00
OFK Tekstilac
Mladost (K)
9
0
|
05.09.2015 16:00 | OFK Tekstilac | 9 : 0 | Mladost (K) | |||||
05.09
16:00
Morava 1918
BSK
1
0
|
05.09.2015 16:00 | Morava 1918 | 1 : 0 | BSK |
05.09
16:30
Topličanin
Partizanski put
8
0
|
05.09.2015 16:30 | Topličanin | 8 : 0 | Partizanski put |
05.09
16:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Palilula
0
3
|
05.09.2015 16:30 | Mladost 1976 (Bilj.) | 0 : 3 | Palilula | |||||
05.09
16:30
Mladost (Batuš.)
Malošište
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost (Batuš.) | 2 : 0 | Malošište |
05.09
16:30
Rudna Glava
Majdanpek
1
4
|
05.09.2015 16:30 | Rudna Glava | 1 : 4 | Majdanpek |
05.09
16:30
Midžor
Rudar
4
0
|
05.09.2015 16:30 | Midžor | 4 : 0 | Rudar | |||||
05.09
16:30
Mladost (S)
Sloga
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost (S) | 0 : 0 | Sloga | |||||
05.09
16:30
BSK
Omladinac
4
1
|
05.09.2015 16:30 | BSK | 4 : 1 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
Rgotina
Vratarnica
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Rgotina | 2 : 1 | Vratarnica |
05.09
16:30
Mladost
Spartak
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Spartak | |||||
05.09
16:30
Vladimir Durković
Željuša
5
0
|
05.09.2015 16:30 | Vladimir Durković | 5 : 0 | Željuša | |||||
05.09
16:30
Borac
Gnjilan
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 2 | Gnjilan |
05.09
16:00
Samolica
Čelik
0
2
|
05.09.2015 16:00 | Samolica | 0 : 2 | Čelik | |||||
05.09
16:00
Biljači
Corrotica
0
0
|
05.09.2015 16:00 | Biljači | 0 : 0 | Corrotica | |||||
05.09
16:00
Mladost (S)
Levosoje Talenat
1
0
|
05.09.2015 16:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | Levosoje Talenat |
05.09
16:30
GFK Dubočica
Jedinstvo GS
3
0
|
05.09.2015 16:30 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Jedinstvo GS |
05.09
Palilulac
Morava
6
0
|
05.09.2015 | Palilulac | 6 : 0 | Morava | |||||
05.09
OFK Niš
Brzi Brod
7
2
|
05.09.2015 | OFK Niš | 7 : 2 | Brzi Brod |
05.09
16:30
Partizan (U)
Jugoslavija
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Partizan (U) | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
05.09
16:30
BAK
Dinamo 1945
1
6
|
05.09.2015 16:30 | BAK | 1 : 6 | Dinamo 1945 |
05.09
16:30
Polet
Bilećanin
5
1
|
05.09.2015 16:30 | Polet | 5 : 1 | Bilećanin | |||||
05.09
16:30
Radnički 1911
Borac Aleksandrovo
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Radnički 1911 | 0 : 2 | Borac Aleksandrovo | |||||
05.09
16:30
Roham
Napredak
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Roham | 0 : 2 | Napredak | |||||
05.09
16:30
Zadrugar
Kikinda 1909
4
0
|
05.09.2015 16:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
05.09
16:30
Vojvodina 1928
Banat
5
0
|
05.09.2015 16:30 | Vojvodina 1928 | 5 : 0 | Banat | |||||
05.09
16:30
Krajina
Naftagas
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Krajina | 2 : 0 | Naftagas | |||||
05.09
16:30
Crvena zvezda
Proleter 2006
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
05.09
16:30
Begej
Mladost
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Begej | 2 : 1 | Mladost |
05.09
16:30
Polet
Kula
6
0
|
05.09.2015 16:30 | Polet | 6 : 0 | Kula | |||||
05.09
16:30
Graničar (G)
BSK
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Graničar (G) | 0 : 2 | BSK | |||||
05.09
16:30
Mladost
Omladinac (B)
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Omladinac (B) | |||||
05.09
16:30
Stanišić
Rusin
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Stanišić | 1 : 0 | Rusin |
05.09
16:00
Jadran
Radnički 1905
2
3
|
05.09.2015 16:00 | Jadran | 2 : 3 | Radnički 1905 | |||||
05.09
16:30
Tornjoš
Panonija IM Topola
0
4
|
05.09.2015 16:30 | Tornjoš | 0 : 4 | Panonija IM Topola |
05.09
17:00
Partizan
Graničar 1924
2
3
|
05.09.2015 17:00 | Partizan | 2 : 3 | Graničar 1924 | |||||
05.09
17:00
1. Maj Ruma
Hrtkovci
2
1
|
05.09.2015 17:00 | 1. Maj Ruma | 2 : 1 | Hrtkovci |
05.09
Stari Grad
Hercegovac
3
0
|
05.09.2015 | Stari Grad | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
05.09
17:00
Titel
Jedinstvo
3
2
|
05.09.2015 17:00 | Titel | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.09
Tvrdjava
Vojvodina
2
3
|
05.09.2015 | Tvrdjava | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
05.09
Mladost
Napredak
4
0
|
05.09.2015 | Mladost | 4 : 0 | Napredak | |||||
05.09
17:00
Sutjeska
Proleter
3
1
|
05.09.2015 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Proleter | |||||
05.09
Hajduk
Miletić
4
1
|
05.09.2015 | Hajduk | 4 : 1 | Miletić | |||||
05.09
Budućnost
Kulpin
4
1
|
05.09.2015 | Budućnost | 4 : 1 | Kulpin | |||||
05.09
Borac
Krila Krajine
1
2
|
05.09.2015 | Borac | 1 : 2 | Krila Krajine |
05.09
16:30
Mladost
Omladinac
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
Šajkaš 1908
Proleter
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Šajkaš 1908 | 3 : 1 | Proleter | |||||
05.09
16:30
Železničar
Susek
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Susek | |||||
05.09
16:30
OFK Futog
TSK
0
1
|
05.09.2015 16:30 | OFK Futog | 0 : 1 | TSK | |||||
05.09
16:30
OFK Sirig
Sofeks
1
0
|
05.09.2015 16:30 | OFK Sirig | 1 : 0 | Sofeks | |||||
05.09
16:30
Fruškogorski partizan
Vinogradar
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo
Petrovaradin
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Petrovaradin |
05.09
16:30
Napredak
TEK Sloga
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | TEK Sloga | |||||
05.09
16:30
Šumadija
OFK Zabrežje
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Šumadija | 1 : 0 | OFK Zabrežje |
05.09
11:00
Poštar Zvezdara
Borac
1
1
|
05.09.2015 11:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 1 | Borac | |||||
05.09
16:30
Milutinac
PKB Kovilovo
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Milutinac | 4 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
05.09
16:30
Policajac
Komgrap
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Policajac | 1 : 1 | Komgrap |
05.09
16:30
Avala 1939
Boleč
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Avala 1939 | 1 : 1 | Boleč | |||||
05.09
16:30
Mladenovac
Dunavac
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladenovac | 1 : 0 | Dunavac |
05.09
16:30
Đerdap
Rudar
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Đerdap | 1 : 2 | Rudar |
05.09
16:00
Mladost (PP)
Mačva 2005
0
3
|
05.09.2015 16:00 | Mladost (PP) | 0 : 3 | Mačva 2005 | |||||
05.09
16:00
Jadar
Mladost (P)
1
0
|
05.09.2015 16:00 | Jadar | 1 : 0 | Mladost (P) |
05.09
17:00
Polet
Kolubara
2
1
|
05.09.2015 17:00 | Polet | 2 : 1 | Kolubara | |||||
05.09
17:00
Mladost
Tvrdojevac
3
2
|
05.09.2015 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Tvrdojevac | |||||
05.09
17:00
Sovljak
Tulari
0
3
|
05.09.2015 17:00 | Sovljak | 0 : 3 | Tulari | |||||
05.09
17:00
Joševa
Trlić
0
2
|
05.09.2015 17:00 | Joševa | 0 : 2 | Trlić | |||||
05.09
17:00
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
4
2
|
05.09.2015 17:00 | Pepeljevac | 4 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
05.09
17:00
Banjani
OFK Divci
1
1
|
05.09.2015 17:00 | Banjani | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
05.09
17:00
OFK Jabučje
ZSK
1
0
|
05.09.2015 17:00 | OFK Jabučje | 1 : 0 | ZSK | |||||
05.09
17:00
Tešnjar
Kačer
5
0
|
05.09.2015 17:00 | Tešnjar | 5 : 0 | Kačer |
05.09
17:00
Maršić
Pobeda
0
3
|
05.09.2015 17:00 | Maršić | 0 : 3 | Pobeda | |||||
05.09
17:00
Ćava
Kolonija
2
3
|
05.09.2015 17:00 | Ćava | 2 : 3 | Kolonija | |||||
05.09
Mladost
Sloboda
1
2
|
05.09.2015 | Mladost | 1 : 2 | Sloboda | |||||
05.09
Vinogradi DB
Borac
2
0
|
05.09.2015 | Vinogradi DB | 2 : 0 | Borac | |||||
05.09
Sloga (D)
Jedinstvo
2
1
|
05.09.2015 | Sloga (D) | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.09
Vodojaža
Budućnost
3
1
|
05.09.2015 | Vodojaža | 3 : 1 | Budućnost | |||||
05.09
13:00
Srbija
Jadran
2
1
|
05.09.2015 13:00 | Srbija | 2 : 1 | Jadran | |||||
05.09
Sušica
Partizan
3
2
|
05.09.2015 | Sušica | 3 : 2 | Partizan |
05.09
17:00
Slatina
Jedinstvo
1
1
|
05.09.2015 17:00 | Slatina | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.09
17:00
Spartak
Miokovci
2
2
|
05.09.2015 17:00 | Spartak | 2 : 2 | Miokovci | |||||
05.09
17:00
Mladost
Backovac Junajted
3
2
|
05.09.2015 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Backovac Junajted | |||||
05.09
17:00
Donja Vrbava
Majdan
0
2
|
05.09.2015 17:00 | Donja Vrbava | 0 : 2 | Majdan | |||||
05.09
17:00
Omladinac
Lunjevica
2
0
|
05.09.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Lunjevica |
05.09
16:00
Rudar (P)
Supska
6
0
|
05.09.2015 16:00 | Rudar (P) | 6 : 0 | Supska | |||||
05.09
16:00
Radnički
Javor
4
2
|
05.09.2015 16:00 | Radnički | 4 : 2 | Javor |
05.09
16:00
Vinorača
Resavac
2
0
|
05.09.2015 16:00 | Vinorača | 2 : 0 | Resavac |
05.09
17:00
Borac
Budućnost
2
1
|
05.09.2015 17:00 | Borac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
05.09
17:00
Sebečevac
BSK
1
1
|
05.09.2015 17:00 | Sebečevac | 1 : 1 | BSK | |||||
05.09
17:00
Žabare
Jedinstvo 1936
2
0
|
05.09.2015 17:00 | Žabare | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
05.09
17:00
Dvorane
Rasina
3
1
|
05.09.2015 17:00 | Dvorane | 3 : 1 | Rasina | |||||
05.09
17:00
Čarapan
Sokolovi
3
2
|
05.09.2015 17:00 | Čarapan | 3 : 2 | Sokolovi | |||||
05.09
17:00
Sloga
Kupci
2
1
|
05.09.2015 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Kupci | |||||
05.09
17:00
Bukovica
Kapidžija
3
1
|
05.09.2015 17:00 | Bukovica | 3 : 1 | Kapidžija |
05.09
16:30
Polet
Jastrebac (T)
4
2
|
05.09.2015 16:30 | Polet | 4 : 2 | Jastrebac (T) | |||||
05.09
16:30
Gredetin
OFK Draževac
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Gredetin | 0 : 1 | OFK Draževac | |||||
05.09
16:30
Sloga (K)
Feniks 2012
5
2
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (K) | 5 : 2 | Feniks 2012 | |||||
05.09
16:30
Tempo
Borac
2
2
|
05.09.2015 16:30 | Tempo | 2 : 2 | Borac |
05.09
16:30
Deli Jovan
Polet 1959
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Deli Jovan | 1 : 1 | Polet 1959 |
05.09
16:30
Mladost
Rongo Siti
3
3
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 3 | Rongo Siti | |||||
05.09
16:30
Veliki Suvodol
Sloga
0
7
|
05.09.2015 16:30 | Veliki Suvodol | 0 : 7 | Sloga |
05.09
16:30
OFK Bobište
BSK
2
2
|
05.09.2015 16:30 | OFK Bobište | 2 : 2 | BSK |
05.09
16:30
Kolonija
Dolovo
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Kolonija | 0 : 0 | Dolovo | |||||
05.09
16:30
Budućnost
Proleter
5
1
|
05.09.2015 16:30 | Budućnost | 5 : 1 | Proleter | |||||
05.09
16:30
Borac
BSK Bavanište
2
2
|
05.09.2015 16:30 | Borac | 2 : 2 | BSK Bavanište |
05.09
16:30
Polet
Pobeda
5
0
|
05.09.2015 16:30 | Polet | 5 : 0 | Pobeda | |||||
05.09
16:30
Unirea
Stari Tamiš
5
0
|
05.09.2015 16:30 | Unirea | 5 : 0 | Stari Tamiš | |||||
05.09
16:30
Glogonj
Mika Antić
6
0
|
05.09.2015 16:30 | Glogonj | 6 : 0 | Mika Antić | |||||
05.09
16:30
Omladinac
Tempo
3
2
|
05.09.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Tempo |
05.09
16:30
KFK Kula
Hajduk Junior
0
8
|
05.09.2015 16:30 | KFK Kula | 0 : 8 | Hajduk Junior | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo 1947
Graničar
2
4
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo 1947 | 2 : 4 | Graničar | |||||
05.09
16:30
Crvenka
Dinamo
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Crvenka | 3 : 1 | Dinamo |
05.09
16:30
Dušan Silni
Solid
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Dušan Silni | 1 : 1 | Solid |
05.09
17:00
Mitros
Graničar
3
0
|
05.09.2015 17:00 | Mitros | 3 : 0 | Graničar |
05.09
16:30
Dedinje
Dunavac
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Dedinje | 3 : 1 | Dunavac | |||||
05.09
16:30
Heroj Polet
Minel
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Heroj Polet | 1 : 1 | Minel | |||||
05.09
16:30
Mladi proleter
Mladost
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Mladi proleter | 1 : 1 | Mladost |
05.09
16:30
Studenski Grad
Busije
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Studenski Grad | 0 : 2 | Busije |
05.09
16:30
Glavaš
Proleter
2
2
|
05.09.2015 16:30 | Glavaš | 2 : 2 | Proleter |
05.09
16:30
Polet (V)
Žitkovica
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Žitkovica | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Polet (B)
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 1 | Polet (B) |
05.09
16:30
Rade Milošević
Radnik
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Rade Milošević | 2 : 1 | Radnik |
05.09
16:30
Meteor
Bare
4
4
|
05.09.2015 16:30 | Meteor | 4 : 4 | Bare |
05.09
16:00
Mladost (DB)
Gučevo
2
1
|
05.09.2015 16:00 | Mladost (DB) | 2 : 1 | Gučevo |
05.09
16:00
Milicionar
Omladinac 2013
3
1
|
05.09.2015 16:00 | Milicionar | 3 : 1 | Omladinac 2013 |
05.09
16:30
Crvena Jabuka
Polet (DL)
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Crvena Jabuka | 2 : 1 | Polet (DL) | |||||
05.09
16:30
Rubribreza
Polet (T)
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Rubribreza | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
05.09
16:30
Radnik
Stepanje
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Radnik | 2 : 1 | Stepanje |
05.09
17:00
OFK Bagremar
Košutnjak
1
2
|
05.09.2015 17:00 | OFK Bagremar | 1 : 2 | Košutnjak |
05.09
17:00
Voćar
Vrelo
4
1
|
05.09.2015 17:00 | Voćar | 4 : 1 | Vrelo | |||||
05.09
17:00
Bjelica
Prilike
4
3
|
05.09.2015 17:00 | Bjelica | 4 : 3 | Prilike |
05.09
16:30
Mladost
Moravac 1948
5
2
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 5 : 2 | Moravac 1948 | |||||
05.09
16:30
Delijski Vis
Proleter DV
0
3
|
05.09.2015 16:30 | Delijski Vis | 0 : 3 | Proleter DV | |||||
05.09
16:30
Sloga 1948
AZ Borac 2014
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Sloga 1948 | 1 : 2 | AZ Borac 2014 | |||||
05.09
16:30
Čegar 1946
Morava
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Čegar 1946 | 3 : 1 | Morava | |||||
05.09
16:30
Stevan Nešticki
Čegar 2013
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Stevan Nešticki | 1 : 0 | Čegar 2013 | |||||
05.09
16:30
Durlan siti
Supovac
0
6
|
05.09.2015 16:30 | Durlan siti | 0 : 6 | Supovac |
05.09
17:00
Hajduk
Rtanj
0
3
|
05.09.2015 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Rtanj | |||||
05.09
17:00
Sloboda 2013
Omladinac (BL)
1
1
|
05.09.2015 17:00 | Sloboda 2013 | 1 : 1 | Omladinac (BL) | |||||
05.09
17:00
Bukovik
Sloga
5
1
|
05.09.2015 17:00 | Bukovik | 5 : 1 | Sloga |
05.09
16:30
Barajevo
Vranić
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Barajevo | 0 : 1 | Vranić |
05.09
16:30
OFK Borac
Budućnost
3
0
|
05.09.2015 16:30 | OFK Borac | 3 : 0 | Budućnost |
05.09
17:00
Velika Drenova
Morava
1
1
|
05.09.2015 17:00 | Velika Drenova | 1 : 1 | Morava | |||||
05.09
17:00
Stragari
Vinogradar
3
2
|
05.09.2015 17:00 | Stragari | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
05.09
17:00
Mladost
Topoljak
1
2
|
05.09.2015 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Topoljak | |||||
05.09
17:00
Stara Čaršija
Stevka Božurevka
1
2
|
05.09.2015 17:00 | Stara Čaršija | 1 : 2 | Stevka Božurevka | |||||
05.09
17:00
Borjak 2013
Sloboda 1948
3
1
|
05.09.2015 17:00 | Borjak 2013 | 3 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
05.09
17:00
Jugovići
Omladinac
1
0
|
05.09.2015 17:00 | Jugovići | 1 : 0 | Omladinac |
05.09
16:30
Badince
Nomanica
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Badince | 3 : 0 | Nomanica | |||||
05.09
16:30
Radnik 2013
Gornje Krajince
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Radnik 2013 | 2 : 0 | Gornje Krajince | |||||
05.09
16:30
Todorovce
Pomoravlje
2
3
|
05.09.2015 16:30 | Todorovce | 2 : 3 | Pomoravlje |
05.09
16:30
Grdanica 024
Turekovac
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Grdanica 024 | 3 : 0 | Turekovac | |||||
05.09
16:30
Bratstvo
Mladost
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Bratstvo | 4 : 1 | Mladost |
05.09
16:00
Sloga
Gaj
4
1
|
05.09.2015 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Gaj | |||||
05.09
16:00
Crvena Zvezda
Dobrica
1
2
|
05.09.2015 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Dobrica | |||||
05.09
16:00
Graničar
Solunac
3
0
|
05.09.2015 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Solunac | |||||
05.09
16:00
Janošik
Naša Krajina
0
0
|
05.09.2015 16:00 | Janošik | 0 : 0 | Naša Krajina |
05.09
16:30
Vukan
Omladinac B
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Vukan | 0 : 2 | Omladinac B | |||||
05.09
16:30
Mladost (L)
Mladost (R)
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Mladost (L) | 0 : 2 | Mladost (R) | |||||
05.09
16:30
Brana Paunović
Melnica
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Brana Paunović | 3 : 0 | Melnica | |||||
05.09
16:30
Udarnik 2015
Jedinstvo
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Udarnik 2015 | 0 : 1 | Jedinstvo |
05.09
16:30
Burovac
Dobrnje
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Burovac | 1 : 1 | Dobrnje | |||||
05.09
16:30
Zabrđe 1936
Omladinac
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Zabrđe 1936 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
7. juli
BSK
5
1
|
05.09.2015 16:30 | 7. juli | 5 : 1 | BSK | |||||
05.09
16:30
Radnik
Veliko Laole
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Veliko Laole |
05.09
16:30
Borac
Mladost (R)
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Borac | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
05.09
16:30
Plaskovac
Radoje Domanović
1
5
|
05.09.2015 16:30 | Plaskovac | 1 : 5 | Radoje Domanović |
05.09
16:30
Maovi MH
Volujac
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Maovi MH | 3 : 0 | Volujac | |||||
05.09
16:30
Pocerina
Bojić
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Pocerina | 1 : 0 | Bojić |
05.09
16:30
Jadar 1961
Mladost (G)
8
0
|
05.09.2015 16:30 | Jadar 1961 | 8 : 0 | Mladost (G) | |||||
05.09
16:30
Granit
Mladost (B)
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Granit | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
05.09
16:30
Jelav
TE Gučevo
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Jelav | 0 : 2 | TE Gučevo | |||||
05.09
16:30
Luk
Prva Iskra
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Luk | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
05.09
16:30
Mladost (DD)
Rudar
4
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost (DD) | 4 : 0 | Rudar | |||||
05.09
16:30
Hajduk
Sloga
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Sloga |
05.09
16:30
Bratstvo
Tolisavac - VT
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Tolisavac - VT |
05.09
16:00
Omladinac
Stojan Lazarac
1
4
|
05.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 4 | Stojan Lazarac | |||||
05.09
16:00
Sloboda
Radnik
8
0
|
05.09.2015 16:00 | Sloboda | 8 : 0 | Radnik |
05.09
16:30
Culjković
OFK Letnjikovac 1983
2
4
|
05.09.2015 16:30 | Culjković | 2 : 4 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
05.09
16:30
Sloga
OFK Šabac
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK Šabac | |||||
05.09
16:30
Metaloplastika
Zadrugar
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Metaloplastika | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
05.09
16:30
POFK Letnjikovac
Napredak
3
3
|
05.09.2015 16:30 | POFK Letnjikovac | 3 : 3 | Napredak |
05.09
17:00
Mladost
Sloga
3
0
|
05.09.2015 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga |
05.09
Omladinac
Sloga
1
1
|
05.09.2015 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.09
Strelac 001
Kolubara
5
3
|
05.09.2015 | Strelac 001 | 5 : 3 | Kolubara | |||||
05.09
Vukona
Vrelo Sport
0
5
|
05.09.2015 | Vukona | 0 : 5 | Vrelo Sport | |||||
05.09
OFK Takovo
Jedinstvo
1
1
|
05.09.2015 | OFK Takovo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.09
Vrelo
Brgule
1
0
|
05.09.2015 | Vrelo | 1 : 0 | Brgule |
05.09
17:00
Mladost Teferič
Šumarice 2008
3
0
|
05.09.2015 17:00 | Mladost Teferič | 3 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
05.09
17:00
Borac
Dobrača
2
2
|
05.09.2015 17:00 | Borac | 2 : 2 | Dobrača | |||||
05.09
17:00
Erdoglija
Bukorovac
2
0
|
05.09.2015 17:00 | Erdoglija | 2 : 0 | Bukorovac |
05.09
17:00
Mlada krila
Bane 1931
3
0
|
05.09.2015 17:00 | Mlada krila | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
05.09
17:00
Bogutovačka Banja
Progorelica
2
4
|
05.09.2015 17:00 | Bogutovačka Banja | 2 : 4 | Progorelica |
05.09
16:30
Sirakovo
Mladi Borac
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Sirakovo | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
05.09
16:30
Baštovan 2015
Srednjevo
0
4
|
05.09.2015 16:30 | Baštovan 2015 | 0 : 4 | Srednjevo | |||||
05.09
16:30
Kumane
Dunavac
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Kumane | 1 : 2 | Dunavac | |||||
05.09
16:30
Ram
Pečanica
1
3
|
05.09.2015 16:30 | Ram | 1 : 3 | Pečanica | |||||
05.09
16:30
Sloga
Radnički
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Radnički |
05.09
17:00
Zdravinje
Štitari
4
1
|
05.09.2015 17:00 | Zdravinje | 4 : 1 | Štitari | |||||
05.09
17:00
Jablanica
Mladost VPD
0
6
|
05.09.2015 17:00 | Jablanica | 0 : 6 | Mladost VPD | |||||
05.09
17:00
Zmajevac
Modrica
3
1
|
05.09.2015 17:00 | Zmajevac | 3 : 1 | Modrica | |||||
05.09
17:00
Polet
Polet
4
2
|
05.09.2015 17:00 | Polet | 4 : 2 | Polet | |||||
05.09
17:00
Mudrakovac
Lipovac
2
2
|
05.09.2015 17:00 | Mudrakovac | 2 : 2 | Lipovac | |||||
05.09
11:00
Grkljane
Mladost 2015
5
2
|
05.09.2015 11:00 | Grkljane | 5 : 2 | Mladost 2015 |
05.09
17:00
Gaglovo
Padež
2
3
|
05.09.2015 17:00 | Gaglovo | 2 : 3 | Padež | |||||
05.09
17:00
Konjuh
Dedina
1
5
|
05.09.2015 17:00 | Konjuh | 1 : 5 | Dedina | |||||
05.09
17:00
Kruševica
Meševo
1
2
|
05.09.2015 17:00 | Kruševica | 1 : 2 | Meševo | |||||
05.09
17:00
Knez Lazar
Vratare
5
2
|
05.09.2015 17:00 | Knez Lazar | 5 : 2 | Vratare | |||||
05.09
17:00
Pepeljevac 1947
Pasjak 2013
4
3
|
05.09.2015 17:00 | Pepeljevac 1947 | 4 : 3 | Pasjak 2013 | |||||
05.09
17:00
Dušan Ristić
Srnje
|
05.09.2015 17:00 | Dušan Ristić | : | Srnje |
05.09
Sečica
Lauš
2
0
|
05.09.2015 | Sečica | 2 : 0 | Lauš | |||||
05.09
Lazarica
Omladinac
1
1
|
05.09.2015 | Lazarica | 1 : 1 | Omladinac | |||||
05.09
Blagaja
Borac
2
3
|
05.09.2015 | Blagaja | 2 : 3 | Borac | |||||
05.09
Ježevica
Dobrinjac
1
4
|
05.09.2015 | Ježevica | 1 : 4 | Dobrinjac | |||||
05.09
Duškovci
Plavi Tok
3
0
|
05.09.2015 | Duškovci | 3 : 0 | Plavi Tok | |||||
05.09
Bakionica
Avijatičar Vranjani
1
1
|
05.09.2015 | Bakionica | 1 : 1 | Avijatičar Vranjani | |||||
05.09
Trešnjica
Glumač
2
1
|
05.09.2015 | Trešnjica | 2 : 1 | Glumač | |||||
05.09
Pobeda
Gorobilje
2
1
|
05.09.2015 | Pobeda | 2 : 1 | Gorobilje |
05.09
16:30
Feniks
Mladost
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Feniks | 1 : 2 | Mladost |
05.09
17:00
Proleter
Rekreativo
1
2
|
05.09.2015 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Rekreativo | |||||
05.09
17:00
Roma-Iverić
Sloga
2
5
|
05.09.2015 17:00 | Roma-Iverić | 2 : 5 | Sloga | |||||
05.09
17:00
Draževac-Tornado
Barič-Munja
3
2
|
05.09.2015 17:00 | Draževac-Tornado | 3 : 2 | Barič-Munja | |||||
05.09
17:00
Baljevac
Zadrugar
2
1
|
05.09.2015 17:00 | Baljevac | 2 : 1 | Zadrugar |
05.09
16:30
Strmovo
Šumadinac
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Strmovo | 2 : 1 | Šumadinac |
05.09
16:30
Dobra Voda
Mladost
0
5
|
05.09.2015 16:30 | Dobra Voda | 0 : 5 | Mladost | |||||
05.09
16:30
Lipar
Oniks
4
0
|
05.09.2015 16:30 | Lipar | 4 : 0 | Oniks | |||||
05.09
16:30
OFK Dragoševac
Dražmirovac
3
3
|
05.09.2015 16:30 | OFK Dragoševac | 3 : 3 | Dražmirovac |
05.09
16:30
Mladost
Vlasenica
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Vlasenica | |||||
05.09
16:30
Borac
Krupa
1
0
|
05.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 0 | Krupa | |||||
05.09
16:30
Sloboda (NG)
Tekstilac
0
3
|
05.09.2015 16:30 | Sloboda (NG) | 0 : 3 | Tekstilac | |||||
05.09
16:30
Kozara
Sloboda (MG)
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Kozara | 0 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
05.09
16:30
Sutjeska
Leotar
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Sutjeska | 2 : 1 | Leotar | |||||
05.09
16:30
Drina HE
Zvijezda 09
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Drina HE | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
05.09
16:30
Željezničar
Jedinstvo (Ž)
3
2
|
05.09.2015 16:30 | Željezničar | 3 : 2 | Jedinstvo (Ž) | |||||
05.09
16:30
Ljubić
Sloga (T)
2
2
|
05.09.2015 16:30 | Ljubić | 2 : 2 | Sloga (T) | |||||
05.09
16:30
Proleter
Liješće
5
1
|
05.09.2015 16:30 | Proleter | 5 : 1 | Liješće | |||||
05.09
16:30
BSK
Mladost (DS)
1
1
|
05.09.2015 16:30 | BSK | 1 : 1 | Mladost (DS) | |||||
05.09
16:30
Sloga (S)
Župa
8
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (S) | 8 : 1 | Župa |
05.09
16:30
Rudar
Napredak
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Rudar | 0 : 2 | Napredak | |||||
05.09
16:30
Sloga Junajted
Mladost (BS)
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Sloga Junajted | 2 : 0 | Mladost (BS) | |||||
05.09
16:30
Proleter
Radnički (K)
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
05.09
16:30
Famos
Ilićka 01
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Famos | 3 : 1 | Ilićka 01 | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo (Bč)
Lokomotiva
4
0
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo (Bč) | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
05.09
16:30
Mladost (R)
Glasinac 2011
0
6
|
05.09.2015 16:30 | Mladost (R) | 0 : 6 | Glasinac 2011 | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo (Br)
Podrinje
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Jedinstvo (Br) | 1 : 1 | Podrinje |
05.09
16:00
Željezničar
Dubrave
3
3
|
05.09.2015 16:00 | Željezničar | 3 : 3 | Dubrave | |||||
05.09
16:00
Mladost
Lijevče
4
1
|
05.09.2015 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Lijevče | |||||
05.09
16:00
Karanovac
OFK Lauš
1
0
|
05.09.2015 16:00 | Karanovac | 1 : 0 | OFK Lauš | |||||
05.09
16:00
Progres
Budućnost
5
0
|
05.09.2015 16:00 | Progres | 5 : 0 | Budućnost |
05.09
16:30
Bratstvo
Guber
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Guber | |||||
05.09
16:30
Partizan
Milići
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Partizan | 0 : 0 | Milići | |||||
05.09
16:30
Lokanj
Majevica
5
1
|
05.09.2015 16:30 | Lokanj | 5 : 1 | Majevica |
05.09
17:00
Mladost (B)
Sloboda
3
0
|
05.09.2015 17:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
05.09
17:00
Mladi Krajišnik
Milan
0
1
|
05.09.2015 17:00 | Mladi Krajišnik | 0 : 1 | Milan | |||||
05.09
17:00
Kladari
Bratstvo
5
2
|
05.09.2015 17:00 | Kladari | 5 : 2 | Bratstvo | |||||
05.09
17:00
Torpedo
Tamaris
1
0
|
05.09.2015 17:00 | Torpedo | 1 : 0 | Tamaris | |||||
05.09
17:00
Borac (M)
Kozara
2
4
|
05.09.2015 17:00 | Borac (M) | 2 : 4 | Kozara | |||||
05.09
17:00
Biseri
Borac (Š)
1
4
|
05.09.2015 17:00 | Biseri | 1 : 4 | Borac (Š) |
05.09
16:30
Gomionica
Krajina
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Gomionica | 2 : 0 | Krajina | |||||
05.09
16:30
Borac
Sloga-Nektar
3
2
|
05.09.2015 16:30 | Borac | 3 : 2 | Sloga-Nektar | |||||
05.09
16:30
Mladost
Vrbas
3
2
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Vrbas | |||||
05.09
16:30
Gorica
Rekreativo
3
3
|
05.09.2015 16:30 | Gorica | 3 : 3 | Rekreativo | |||||
05.09
16:30
Šnjegotina
Džaja
5
1
|
05.09.2015 16:30 | Šnjegotina | 5 : 1 | Džaja | |||||
05.09
16:30
Čelinac
Omladinac
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Čelinac | 2 : 1 | Omladinac |
05.09
16:30
Sloga
Drina
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Drina | |||||
05.09
16:30
Majevica
Miloš Obilić
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Majevica | 2 : 0 | Miloš Obilić |
05.09
16:30
Radnik
Rudar
2
4
|
05.09.2015 16:30 | Radnik | 2 : 4 | Rudar | |||||
05.09
16:30
Željezničar
Podgrmeč
1
3
|
05.09.2015 16:30 | Željezničar | 1 : 3 | Podgrmeč |
05.09
17:30
OFK Laminci
13 Skojevki
1
1
|
05.09.2015 17:30 | OFK Laminci | 1 : 1 | 13 Skojevki | |||||
05.09
17:30
Polet
Stevan Dukić
5
2
|
05.09.2015 17:30 | Polet | 5 : 2 | Stevan Dukić | |||||
05.09
17:30
Borac
Bratstvo
4
2
|
05.09.2015 17:30 | Borac | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
05.09
17:30
Obradovac
Romanovci
2
0
|
05.09.2015 17:30 | Obradovac | 2 : 0 | Romanovci |
05.09
16:30
Željezničar
Polet
4
2
|
05.09.2015 16:30 | Željezničar | 4 : 2 | Polet | |||||
05.09
16:30
Borac 1975
Zadrugar
2
3
|
05.09.2015 16:30 | Borac 1975 | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
05.09
16:30
Vučijak
4. Juli
6
0
|
05.09.2015 16:30 | Vučijak | 6 : 0 | 4. Juli | |||||
05.09
16:30
BSK
Borac (L)
1
3
|
05.09.2015 16:30 | BSK | 1 : 3 | Borac (L) | |||||
05.09
16:30
Radnički
Hajduk
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Radnički | 0 : 1 | Hajduk | |||||
05.09
16:30
OFK Zborište
27. Juli
2
1
|
05.09.2015 16:30 | OFK Zborište | 2 : 1 | 27. Juli |
05.09
16:30
Trebavac
Omladinac
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Trebavac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
Mladost
Sloga 73
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Sloga 73 | |||||
05.09
16:30
Skugrić 1964
Partizan
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Skugrić 1964 | 2 : 0 | Partizan |
05.09
11:00
Bobetino Brdo
Zadrugar
1
4
|
05.09.2015 11:00 | Bobetino Brdo | 1 : 4 | Zadrugar | |||||
05.09
11:00
Čelik
Borac
0
3
|
05.09.2015 11:00 | Čelik | 0 : 3 | Borac | |||||
05.09
11:00
Jedinstvo
Budućnost Red Star
6
2
|
05.09.2015 11:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Budućnost Red Star |
05.09
16:30
Stević Jovan
Koridor 2011
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Stević Jovan | 3 : 0 | Koridor 2011 | |||||
05.09
16:30
Proleter
Magnojević 2001
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Magnojević 2001 | |||||
05.09
16:30
Građanski
Obarska
1
4
|
05.09.2015 16:30 | Građanski | 1 : 4 | Obarska | |||||
05.09
16:30
Sloboda
Jedinstvo
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.09
16:30
Panteri
Ljeljenča
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Panteri | 3 : 0 | Ljeljenča | |||||
05.09
16:30
Omladinac
OFK Magnojević
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Magnojević |
05.09
16:30
Modran
Tavna
0
0
|
05.09.2015 16:30 | Modran | 0 : 0 | Tavna | |||||
05.09
16:30
OFK Batković
VSK
3
0
|
05.09.2015 16:30 | OFK Batković | 3 : 0 | VSK | |||||
05.09
16:30
Glogovac
Bjeloševac
3
2
|
05.09.2015 16:30 | Glogovac | 3 : 2 | Bjeloševac | |||||
05.09
16:30
Mladost
Kolektiv
0
3
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Kolektiv | |||||
05.09
16:30
OFK Janja 2009
Brodac
2
1
|
05.09.2015 16:30 | OFK Janja 2009 | 2 : 1 | Brodac | |||||
05.09
16:30
Sloga
Drina
0
8
|
05.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 8 | Drina |
05.09
10:30
Sloga
Semberija Gaj
5
1
|
05.09.2015 10:30 | Sloga | 5 : 1 | Semberija Gaj | |||||
05.09
10:30
Mladen Perić
Sava
0
1
|
05.09.2015 10:30 | Mladen Perić | 0 : 1 | Sava | |||||
05.09
10:30
Kovačići 08
Buk
3
0
|
05.09.2015 10:30 | Kovačići 08 | 3 : 0 | Buk |
05.09
17:00
Čengić
Polet
2
4
|
05.09.2015 17:00 | Čengić | 2 : 4 | Polet | |||||
05.09
17:00
Ljeskovac
Lazarevica
3
1
|
05.09.2015 17:00 | Ljeskovac | 3 : 1 | Lazarevica | |||||
05.09
17:00
Napredak
Nacional
0
3
|
05.09.2015 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Nacional |
05.09
16:30
ČSK Pivara
Zemun
1
0
|
05.09.2015 16:30 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Zemun | |||||
05.09
16:30
Sloga (PM)
Kolubara
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Kolubara | |||||
05.09
16:30
Sindjelić
Bačka (BP)
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Sindjelić | 0 : 1 | Bačka (BP) | |||||
05.09
16:30
BSK Borča
Radnički 1923
5
2
|
05.09.2015 16:30 | BSK Borča | 5 : 2 | Radnički 1923 | |||||
05.09
16:30
Dinamo
Donji Srem
3
0
|
05.09.2015 16:30 | Dinamo | 3 : 0 | Donji Srem | |||||
05.09
16:30
Proleter
Loznica
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Loznica | |||||
05.09
19:00
Napredak
Sloboda
2
1
|
05.09.2015 19:00 | Napredak | 2 : 1 | Sloboda |
05.09
11:00
Požega
Karađorđe
1
0
|
05.09.2015 11:00 | Požega | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
05.09
16:30
Šabac
Radnički 2013
0
3
|
05.09.2015 16:30 | Šabac | 0 : 3 | Radnički 2013 |
05.09
17:00
Obilić
Cvetex
12
0
|
05.09.2015 17:00 | Obilić | 12 : 0 | Cvetex | |||||
05.09
16:00
Ekonomist
Sjeverna zvijezda
1
0
|
05.09.2015 16:00 | Ekonomist | 1 : 0 | Sjeverna zvijezda |
05.09
15:00
Gradina
Mladost
0
0
|
05.09.2015 15:00 | Gradina | 0 : 0 | Mladost | |||||
05.09
15:00
Radnik Bumerang
Modriča
2
1
|
05.09.2015 15:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | Modriča | |||||
05.09
15:00
Banjaluka
Lokomotiva
5
0
|
05.09.2015 15:00 | Banjaluka | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
05.09
15:00
Mostar
SFK 2000
0
10
|
05.09.2015 15:00 | Mostar | 0 : 10 | SFK 2000 |
05.09
16:30
Mačva
Napredak
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Mačva | 2 : 1 | Napredak |
05.09
Obilić
Kolibri
3
0
|
05.09.2015 | Obilić | 3 : 0 | Kolibri | |||||
05.09
Trijumf
Polet
2
1
|
05.09.2015 | Trijumf | 2 : 1 | Polet | |||||
05.09
Fruškogorac
Šumadija 1903
1
0
|
05.09.2015 | Fruškogorac | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
05.09
Jagodina
Lavice-Dubočica
2
0
|
05.09.2015 | Jagodina | 2 : 0 | Lavice-Dubočica |
05.09
10:00
Brodarac
Čukarički
2
0
|
05.09.2015 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Čukarički | |||||
05.09
11:00
Napredak
Radnički 1923
6
0
|
05.09.2015 11:00 | Napredak | 6 : 0 | Radnički 1923 |
05.09
12:00
Široki Brijeg
Čelik
7
1
|
05.09.2015 12:00 | Široki Brijeg | 7 : 1 | Čelik | |||||
05.09
12:00
Zrinjski
Rudar Prijedor
3
2
|
05.09.2015 12:00 | Zrinjski | 3 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
05.09
12:00
Sarajevo
Slavija
5
0
|
05.09.2015 12:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Slavija | |||||
05.09
12:00
Travnik
Borac
1
2
|
05.09.2015 12:00 | Travnik | 1 : 2 | Borac | |||||
05.09
12:00
Drina
Radnik
0
3
|
05.09.2015 12:00 | Drina | 0 : 3 | Radnik | |||||
05.09
12:00
Olimpic
Vitez
2
0
|
05.09.2015 12:00 | Olimpic | 2 : 0 | Vitez | |||||
05.09
12:00
Sloboda
Željezničar
2
5
|
05.09.2015 12:00 | Sloboda | 2 : 5 | Željezničar | |||||
05.09
12:00
Mladost
Velež
3
3
|
05.09.2015 12:00 | Mladost | 3 : 3 | Velež |
05.09
10:00
Železničar
Jedinstvo
1
1
|
05.09.2015 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Jedinstvo |
05.09
10:00
Omladinac (NB)
Begej
7
2
|
05.09.2015 10:00 | Omladinac (NB) | 7 : 2 | Begej |
05.09
10:00
Bačka 1901
Hajduk Junior
5
2
|
05.09.2015 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 2 | Hajduk Junior | |||||
05.09
09:30
Radnički (S)
Spartak
0
5
|
05.09.2015 09:30 | Radnički (S) | 0 : 5 | Spartak | |||||
05.09
10:00
Bačka (BP)
ČSK Pivara
0
2
|
05.09.2015 10:00 | Bačka (BP) | 0 : 2 | ČSK Pivara |
05.09
16:30
Sloga (PM)
Mihajlovac 1934
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (PM) | 1 : 2 | Mihajlovac 1934 |
05.09
16:30
Javor
Metalac (GM)
2
0
|
05.09.2015 16:30 | Javor | 2 : 0 | Metalac (GM) | |||||
05.09
16:30
Sloboda (Č)
Polet
6
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloboda (Č) | 6 : 1 | Polet | |||||
05.09
16:30
Sloga (P)
Budućnost
6
0
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (P) | 6 : 0 | Budućnost | |||||
05.09
16:30
Sloga (K)
Sloga (BB)
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Sloga (BB) | |||||
05.09
16:30
Mladost
Jedinstvo Putevi
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
05.09
16:30
FAP
Metalac (K)
4
3
|
05.09.2015 16:30 | FAP | 4 : 3 | Metalac (K) |
05.09
12:00
BASK
Kolubara
4
1
|
05.09.2015 12:00 | BASK | 4 : 1 | Kolubara | |||||
05.09
09:00
Internacional
Siti Sport Klub
4
0
|
05.09.2015 09:00 | Internacional | 4 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
05.09
10:00
Jedinstvo
BSK Borča
0
0
|
05.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
05.09
09:00
Zemun
Policajac
10
0
|
05.09.2015 09:00 | Zemun | 10 : 0 | Policajac |
05.09
11:00
Borac (S)
Glogonj
5
1
|
05.09.2015 11:00 | Borac (S) | 5 : 1 | Glogonj | |||||
05.09
11:00
Unirea
Omladinac
0
2
|
05.09.2015 11:00 | Unirea | 0 : 2 | Omladinac |
05.09
11:00
Budućnost (A)
Partizan (U)
6
4
|
05.09.2015 11:00 | Budućnost (A) | 6 : 4 | Partizan (U) | |||||
05.09
11:00
Partizan (G)
Borac (S)
3
6
|
05.09.2015 11:00 | Partizan (G) | 3 : 6 | Borac (S) | |||||
05.09
17:30
Strela
C.zvezda
2
2
|
05.09.2015 17:30 | Strela | 2 : 2 | C.zvezda | |||||
05.09
11:00
Stari Tamiš
Borac (P)
5
5
|
05.09.2015 11:00 | Stari Tamiš | 5 : 5 | Borac (P) |
05.09
11:00
IMT
Prva Iskra
6
1
|
05.09.2015 11:00 | IMT | 6 : 1 | Prva Iskra | |||||
05.09
16:00
Vrcin
Studentski Grad
2
5
|
05.09.2015 16:00 | Vrcin | 2 : 5 | Studentski Grad | |||||
05.09
16:00
Zvezdara
BSK 1925
0
4
|
05.09.2015 16:00 | Zvezdara | 0 : 4 | BSK 1925 |
05.09
10:00
Dunavac Grocka
Grafičar
|
05.09.2015 10:00 | Dunavac Grocka | : | Grafičar | |||||
05.09
13:30
Torlak
Milenium
3
0
|
05.09.2015 13:30 | Torlak | 3 : 0 | Milenium | |||||
05.09
16:30
Buducnost
Banja
|
05.09.2015 16:30 | Buducnost | : | Banja | |||||
05.09
19:30
011
Omladinac
3
1
|
05.09.2015 19:30 | 011 | 3 : 1 | Omladinac |
05.09
16:00
Lokomotiva MO
Voždovac MO
1
1
|
05.09.2015 16:00 | Lokomotiva MO | 1 : 1 | Voždovac MO |
05.09
11:00
OFK Petrovac
Jezero
5
1
|
05.09.2015 11:00 | OFK Petrovac | 5 : 1 | Jezero | |||||
05.09
11:00
Bokelj
Brskovo
0
1
|
05.09.2015 11:00 | Bokelj | 0 : 1 | Brskovo |
05.09
17:00
OFK Beograd
Spartak
1
1
|
05.09.2015 17:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Spartak | |||||
05.09
16:30
Brodarac
Čukarički
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Brodarac | 0 : 2 | Čukarički | |||||
05.09
13:00
Teleoptik
Real Niš
2
1
|
05.09.2015 13:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Real Niš | |||||
05.09
13:00
Napredak
OFK Hajduk
1
1
|
05.09.2015 13:00 | Napredak | 1 : 1 | OFK Hajduk | |||||
05.09
15:30
Partizan
Zemun
2
0
|
05.09.2015 15:30 | Partizan | 2 : 0 | Zemun |
05.09
12:00
Vojvodina
Inđija
3
1
|
05.09.2015 12:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Inđija | |||||
05.09
12:00
Donji Srem
RFK N.S. 1921
1
3
|
05.09.2015 12:00 | Donji Srem | 1 : 3 | RFK N.S. 1921 | |||||
05.09
12:00
Petar Puača
Radnički (SM)
1
3
|
05.09.2015 12:00 | Petar Puača | 1 : 3 | Radnički (SM) |
05.09
12:00
Železničar
Kikinda 1909
3
0
|
05.09.2015 12:00 | Železničar | 3 : 0 | Kikinda 1909 |
05.09
12:00
Internacional
Studentski Grad
1
5
|
05.09.2015 12:00 | Internacional | 1 : 5 | Studentski Grad | |||||
05.09
10:00
Kolubara
Dominus
3
0
|
05.09.2015 10:00 | Kolubara | 3 : 0 | Dominus |
05.09
11:00
Šumadija 1903
Tutin
4
1
|
05.09.2015 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Tutin | |||||
05.09
11:00
Novi Pazar
Rudar
2
2
|
05.09.2015 11:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Rudar | |||||
05.09
13:00
Nacional
Bane
1
2
|
05.09.2015 13:00 | Nacional | 1 : 2 | Bane | |||||
05.09
17:00
Kiker
Junior
5
2
|
05.09.2015 17:00 | Kiker | 5 : 2 | Junior |
05.09
14:00
Budućnost
PKB
0
3
|
05.09.2015 14:00 | Budućnost | 0 : 3 | PKB | |||||
05.09
13:00
Brodarac 1947
Mladenovac
5
3
|
05.09.2015 13:00 | Brodarac 1947 | 5 : 3 | Mladenovac |
05.09
11:00
Senjak
Budućnost Krušik 2014
1
3
|
05.09.2015 11:00 | Senjak | 1 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
05.09
12:00
Drina
Mačva
0
4
|
05.09.2015 12:00 | Drina | 0 : 4 | Mačva | |||||
05.09
10:00
Šampion
Savacium
2
3
|
05.09.2015 10:00 | Šampion | 2 : 3 | Savacium |
05.09
16:30
AF Đokić
Petlić 2006
2
4
|
05.09.2015 16:30 | AF Đokić | 2 : 4 | Petlić 2006 | |||||
05.09
16:30
Sloga (PM)
Šumadija
1
2
|
05.09.2015 16:30 | Sloga (PM) | 1 : 2 | Šumadija | |||||
05.09
16:30
Smederevo 1924
GFK Jasenice 1911
0
2
|
05.09.2015 16:30 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | GFK Jasenice 1911 | |||||
05.09
16:30
Mihajlovac 1934
AF Duljaj
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Mihajlovac 1934 | 3 : 1 | AF Duljaj | |||||
05.09
16:30
Obilić
VGSK
3
1
|
05.09.2015 16:30 | Obilić | 3 : 1 | VGSK |
05.09
12:00
Njerš Ištvan
Subotica
0
0
|
05.09.2015 12:00 | Njerš Ištvan | 0 : 0 | Subotica |
05.09
Pinosava
Jedinstvo
0
0
|
05.09.2015 | Pinosava | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.09
11:00
Dorćol
Zuce
3
5
|
05.09.2015 11:00 | Dorćol | 3 : 5 | Zuce |
05.09
17:00
Polet
Dolina
1
9
|
05.09.2015 17:00 | Polet | 1 : 9 | Dolina | |||||
05.09
10:00
Vršac United
Vojvodina
2
1
|
05.09.2015 10:00 | Vršac United | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
05.09
09:30
Dinamo 1945
Jugoslavija
5
0
|
05.09.2015 09:30 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Jugoslavija |
05.09
10:00
Levač
Tabane 1970
5
2
|
05.09.2015 10:00 | Levač | 5 : 2 | Tabane 1970 | |||||
05.09
10:00
Morava
Mladi Radnik
1
5
|
05.09.2015 10:00 | Morava | 1 : 5 | Mladi Radnik | |||||
05.09
10:00
Bratstvo
Lugomir
1
2
|
05.09.2015 10:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Lugomir |
05.09
10:00
Mačva 2005
Radnički Stobex
4
0
|
05.09.2015 10:00 | Mačva 2005 | 4 : 0 | Radnički Stobex | |||||
05.09
12:00
Radnički
Rađevac
0
3
|
05.09.2015 12:00 | Radnički | 0 : 3 | Rađevac |
05.09
10:00
Vojvodina
Inđija
16
0
|
05.09.2015 10:00 | Vojvodina | 16 : 0 | Inđija | |||||
05.09
10:00
Donji Srem
RFK N.S. 1921
0
12
|
05.09.2015 10:00 | Donji Srem | 0 : 12 | RFK N.S. 1921 | |||||
05.09
10:00
Petar Puača
Radnički (SM)
8
1
|
05.09.2015 10:00 | Petar Puača | 8 : 1 | Radnički (SM) |
05.09
10:00
Železničar
Kikinda 1909
1
1
|
05.09.2015 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Kikinda 1909 |
05.09
11:00
Bane
Šumadija 1903
3
1
|
05.09.2015 11:00 | Bane | 3 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
05.09
Apolon 4
Tutin
6
0
|
05.09.2015 | Apolon 4 | 6 : 0 | Tutin | |||||
05.09
slobodan tim
Radnički 1923
|
05.09.2015 | slobodan tim | : | Radnički 1923 |
05.09
12:00
Crvena zvezda
Dominus
8
0
|
05.09.2015 12:00 | Crvena zvezda | 8 : 0 | Dominus | |||||
05.09
14:00
OFK Beograd
011
1
0
|
05.09.2015 14:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | 011 | |||||
05.09
19:00
Čukarički
Teleoptik
5
2
|
05.09.2015 19:00 | Čukarički | 5 : 2 | Teleoptik | |||||
05.09
12:00
Voždovac
Rad
2
2
|
05.09.2015 12:00 | Voždovac | 2 : 2 | Rad |
05.09
11:00
Lokomotiva
BSK 1925
2
1
|
05.09.2015 11:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | BSK 1925 |
05.09
10:00
Drina
Mačva
0
3
|
05.09.2015 10:00 | Drina | 0 : 3 | Mačva | |||||
05.09
10:00
Loznica
OFK Osečina
10
0
|
05.09.2015 10:00 | Loznica | 10 : 0 | OFK Osečina | |||||
05.09
10:00
Radnički
Savacijum
0
1
|
05.09.2015 10:00 | Radnički | 0 : 1 | Savacijum |
05.09
16:30
Presing
Smederevo 1924
4
1
|
05.09.2015 16:30 | Presing | 4 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
05.09
16:30
Petlić 2006
AF Duljaj
1
1
|
05.09.2015 16:30 | Petlić 2006 | 1 : 1 | AF Duljaj | |||||
05.09
16:30
Plana
Obilić
0
5
|
05.09.2015 16:30 | Plana | 0 : 5 | Obilić | |||||
05.09
16:30
Cepelin 026
Zvižd
2
1
|
05.09.2015 16:30 | Cepelin 026 | 2 : 1 | Zvižd | |||||
05.09
16:30
Bačinac
OŠ Karađorđe 2009
0
1
|
05.09.2015 16:30 | Bačinac | 0 : 1 | OŠ Karađorđe 2009 |
05.09
09:00
Borac O.
Srem J.
0
6
|
05.09.2015 09:00 | Borac O. | 0 : 6 | Srem J. | |||||
05.09
10:00
Vranić
Institut
2
1
|
05.09.2015 10:00 | Vranić | 2 : 1 | Institut | |||||
05.09
11:30
Budućnost D.
Novi Beograd
1
3
|
05.09.2015 11:30 | Budućnost D. | 1 : 3 | Novi Beograd | |||||
05.09
11:00
OFK Zabrežje
IMT
3
2
|
05.09.2015 11:00 | OFK Zabrežje | 3 : 2 | IMT | |||||
05.09
14:00
BASK
13.maj
3
0
|
05.09.2015 14:00 | BASK | 3 : 0 | 13.maj |
05.09
11:30
Dinamo 1945
Radnički (K)
4
2
|
05.09.2015 11:30 | Dinamo 1945 | 4 : 2 | Radnički (K) | |||||
05.09
09:00
Spartak
BAK
2
2
|
05.09.2015 09:00 | Spartak | 2 : 2 | BAK | |||||
05.09
17:30
Jedinstvo Stević
BSK
5
2
|
05.09.2015 17:30 | Jedinstvo Stević | 5 : 2 | BSK |
05.09
Pavliš
Hajdučica
3
6
|
05.09.2015 | Pavliš | 3 : 6 | Hajdučica | |||||
05.09
10:00
Jedinstvo (V)
Vulturul
2
15
|
05.09.2015 10:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 15 | Vulturul |
05.09
10:00
CFK
Spartak
6
0
|
05.09.2015 10:00 | CFK | 6 : 0 | Spartak | |||||
05.09
10:00
Njerš Ištvan
Subotica
2
1
|
05.09.2015 10:00 | Njerš Ištvan | 2 : 1 | Subotica |
05.09
Karlsdorf
Sloga (BNS)
0
1
|
05.09.2015 | Karlsdorf | 0 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
05.09
Omladinac (D)
Borac (P)
3
0
|
05.09.2015 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
05.09
Vojvodina (S)
Vladimirovac
0
11
|
05.09.2015 | Vojvodina (S) | 0 : 11 | Vladimirovac |
05.09
10:00
Trudbenik
Balkan
1
5
|
05.09.2015 10:00 | Trudbenik | 1 : 5 | Balkan | |||||
05.09
09:00
PKB PS
Beograd 1929
2
0
|
05.09.2015 09:00 | PKB PS | 2 : 0 | Beograd 1929 | |||||
05.09
Palilulac
Hajduk
3
0
|
05.09.2015 | Palilulac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
05.09
16:00
Torlak
Sremčica
4
1
|
05.09.2015 16:00 | Torlak | 4 : 1 | Sremčica | |||||
05.09
13:00
Zvezdara
Pionir
0
11
|
05.09.2015 13:00 | Zvezdara | 0 : 11 | Pionir |
05.09
Borac
Petar Urošev
5
2
|
05.09.2015 | Borac | 5 : 2 | Petar Urošev | |||||
05.09
Mladost (V)
Polet
4
0
|
05.09.2015 | Mladost (V) | 4 : 0 | Polet |
05.09
10:00
Jedinstvo (Š)
Radnički Šabački
|
05.09.2015 10:00 | Jedinstvo (Š) | : | Radnički Šabački | |||||
05.09
12:00
OFK Šabac
Karađorđe
6
0
|
05.09.2015 12:00 | OFK Šabac | 6 : 0 | Karađorđe |
05.09
10:00
Studentski Grad MK
Radnički MK
5
0
|
05.09.2015 10:00 | Studentski Grad MK | 5 : 0 | Radnički MK | |||||
05.09
12:30
Zmaj 1953
Milutinac MK
4
1
|
05.09.2015 12:30 | Zmaj 1953 | 4 : 1 | Milutinac MK | |||||
05.09
10:00
Zemun B
13. Maj MK
4
3
|
05.09.2015 10:00 | Zemun B | 4 : 3 | 13. Maj MK |
05.09
10:00
OFK Atletiko
Akademija RAĐ
0
2
|
05.09.2015 10:00 | OFK Atletiko | 0 : 2 | Akademija RAĐ | |||||
05.09
10:00
POFK Savacium
OFK Šabac
2
4
|
05.09.2015 10:00 | POFK Savacium | 2 : 4 | OFK Šabac | |||||
05.09
10:00
Karađorđe
Mačva (Š)
|
05.09.2015 10:00 | Karađorđe | : | Mačva (Š) | |||||
05.09
10:00
Radnički (K)
Rađevac
|
05.09.2015 10:00 | Radnički (K) | : | Rađevac | |||||
05.09
10:00
POFK Letnjikovac
Donjošorac
|
05.09.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Donjošorac |
05.09
13:00
Partizan
Kolubara
6
0
|
05.09.2015 13:00 | Partizan | 6 : 0 | Kolubara | |||||
05.09
10:00
Radnički Obrenovac
Voždovac
0
3
|
05.09.2015 10:00 | Radnički Obrenovac | 0 : 3 | Voždovac | |||||
05.09
09:00
Čukarički
Zemun
3
0
|
05.09.2015 09:00 | Čukarički | 3 : 0 | Zemun | |||||
05.09
11:00
OFK Beograd
Teleoptik
1
1
|
05.09.2015 11:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Teleoptik |
05.09
09:30
Budućnost (D)
Radnički (NB)
0
6
|
05.09.2015 09:30 | Budućnost (D) | 0 : 6 | Radnički (NB) |
05.09
14:00
DIF
OLE
4
2
|
05.09.2015 14:00 | DIF | 4 : 2 | OLE | |||||
05.09
09:30
Internacional
Ada
3
0
|
05.09.2015 09:30 | Internacional | 3 : 0 | Ada |
05.09
12:00
Baćevac
Borac
3
0
|
05.09.2015 12:00 | Baćevac | 3 : 0 | Borac | |||||
05.09
11:00
Napredak
Lokomotiva
4
2
|
05.09.2015 11:00 | Napredak | 4 : 2 | Lokomotiva |
05.09
18:00
Lokomotiva (B)
Brodarac 1947
0
5
|
05.09.2015 18:00 | Lokomotiva (B) | 0 : 5 | Brodarac 1947 | |||||
05.09
10:00
Dunav (VS)
Hajduk
0
3
|
05.09.2015 10:00 | Dunav (VS) | 0 : 3 | Hajduk |
05.09
09:00
Vinogradar
Subotica '04
1
7
|
05.09.2015 09:00 | Vinogradar | 1 : 7 | Subotica '04 | |||||
05.09
12:00
Bačka 1901
Subotica '03
2
0
|
05.09.2015 12:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Subotica '03 |
05.09
Stari Grad
Sloga
0
1
|
05.09.2015 | Stari Grad | 0 : 1 | Sloga | |||||
05.09
Presing
Plana
0
3
|
05.09.2015 | Presing | 0 : 3 | Plana | |||||
05.09
Petlić
Kolonija
0
0
|
05.09.2015 | Petlić | 0 : 0 | Kolonija |
05.09
10:00
Stari Grad
Sloga
1
4
|
05.09.2015 10:00 | Stari Grad | 1 : 4 | Sloga | |||||
05.09
10:00
Presing
Plana
0
8
|
05.09.2015 10:00 | Presing | 0 : 8 | Plana | |||||
05.09
10:00
Petlić
Kolonija
9
1
|
05.09.2015 10:00 | Petlić | 9 : 1 | Kolonija | |||||
05.09
10:00
Jasenica 1911
Bambi
0
10
|
05.09.2015 10:00 | Jasenica 1911 | 0 : 10 | Bambi | |||||
05.09
10:00
Pinkum
Đokić
2
5
|
05.09.2015 10:00 | Pinkum | 2 : 5 | Đokić |
05.09
Maks Strumica
Vardar Pro
26
35
|
05.09.2015 | Maks Strumica | 26 : 35 | Vardar Pro | |||||
05.09
Tatran
Spartak Vojput
42
23
|
05.09.2015 | Tatran | 42 : 23 | Spartak Vojput |
05.09
17:00
Flash Bečej
Smederevo
2
8
|
05.09.2015 17:00 | Flash Bečej | 2 : 8 | Smederevo | |||||
05.09
18:30
Niš 92
Vranje
5
3
|
05.09.2015 18:30 | Niš 92 | 5 : 3 | Vranje |