23.04
16:00
Tutin
Arsenal
3
0
|
23.04.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
23.04
14:30
Metalac
Takovo
0
1
|
23.04.2014 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
Slavija
Mokra Gora
3
0
|
23.04.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
23.04
16:00
Å umadija
Å umadinac 1913
0
3
|
23.04.2014 16:00 | 0 : 3 |
23.04
16:00
Mladost (DD)
Sloga (S)
1
2
|
23.04.2014 16:00 | 1 : 2 | |||||||
23.04
16:00
Zlatar
RadniÄki Stobeks
0
1
|
23.04.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
Sloga 1940
RadniÄki (V)
1
0
|
23.04.2014 16:00 | 1 : 0 |
|
23.04
15:30
Radan
Svrljig
2
0
|
23.04.2014 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
16:30
Zaplanjac
Sloga
3
2
|
23.04.2014 16:30 | 3 : 2 |
|
23.04
16:30
Rtanj
OFK Bor
1
1
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 1 |
23.04
17:00
RadniÄki (NB)
Balkan Mirijevo
3
0
|
23.04.2014 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
LepuŔnica
BaÄevac
2
2
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
23.04
17:00
Resnik
GrafiÄar
0
2
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
23.04
17:00
GSP Polet
ŽelezniÄar
0
0
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
VrÄin
RadniÄki (R)
1
0
|
23.04.2014 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
SremÄica
Zvezdara
0
0
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
Palilulac
PKB
0
1
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 1 |
|
23.04
16:30
BuduÄnost
Morava
5
1
|
23.04.2014 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
23.04
16:30
BraÄa VukoviÄ
Ribnica
2
0
|
23.04.2014 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
16:30
Lazac
Borac (V)
1
3
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
23.04
16:30
Pazar Juniors 2011
Polet
1
1
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
16:30
Ibar
Mataruge
1
0
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
23.04
16:30
RadniÄki
Kraljevo Hajduk
0
1
|
23.04.2014 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
23.04
16:30
GoÄ
Granit
0
2
|
23.04.2014 16:30 | 0 : 2 |
|
23.04
15:30
Äajetina
Crnokosa
1
0
|
23.04.2014 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
23.04
15:30
Zlatibor
Omladinac
10
0
|
23.04.2014 15:30 | 10 : 0 |
|
23.04
16:00
Sloga (B)
Sloga (R)
0
3
|
23.04.2014 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
23.04
16:00
Mineralac
Morava
1
1
|
23.04.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
23.04
16:00
Gradina
Naupare
3
2
|
23.04.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
23.04
16:00
Sloga ÄiÄevac
Sloga DaŔnica
1
1
|
23.04.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
FUD
Jastrebac
3
2
|
23.04.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
23.04
16:00
Å anac
MaÄkovac
1
1
|
23.04.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
Jasika
BoŔnjane
1
1
|
23.04.2014 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
Poljoprivrednik
Pepeljevac
4
1
|
23.04.2014 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
Äitluk
Jedinstvo 1936
0
1
|
23.04.2014 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
23.04
16:00
Mladost
Vinogradar
2
0
|
23.04.2014 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
16:00
Trudbenik
TemniÄ 1924
0
7
|
23.04.2014 16:00 | 0 : 7 |
|
23.04
17:00
Partizan (G)
ŽelezniÄar
1
4
|
23.04.2014 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
23.04
17:00
Vulturul
Jugoslavija
1
2
|
23.04.2014 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
23.04
17:00
Sloga (BNS)
BuduÄnost (A)
5
1
|
23.04.2014 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
23.04
17:00
Crvena zvezda
RadniÄki (B)
2
0
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
Polet
Kolonija
7
1
|
23.04.2014 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
23.04
17:00
Slavija
Sloga (P)
2
0
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
Tempo
Vojvodina
1
0
|
23.04.2014 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
Mladost (O)
BAK
2
1
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 1 |
|
23.04
16:30
Lugovi
Kej
3
0
|
23.04.2014 16:30 | 3 : 0 |
|
23.04
16:30
Napredak 2012
Jedinstvo
1
2
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
23.04
17:00
Aleksandrovo
Koprijan 1975
1
2
|
23.04.2014 17:00 | 1 : 2 |
|
23.04
17:00
Zenit
Kupinovac
0
0
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 0 |
|
23.04
16:30
FruŔkogorac
Å ajkaÅ” 1908
2
2
|
23.04.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
23.04
16:30
Proleter
Sirig
1
1
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
16:30
Vinogradar
Sofeks
3
3
|
23.04.2014 16:30 | 3 : 3 | |||||||
23.04
16:30
Omladinac
Slavija
1
3
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
23.04
16:30
Sremac Beomal
Susek
0
3
|
23.04.2014 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
23.04
16:30
FruŔkogorski partizan
ŽelezniÄar
1
2
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
23.04
16:30
Äenej
OFK Futog
1
4
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
23.04
16:30
Tatra
Dinamo
2
2
|
23.04.2014 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
23.04
16:30
BaÄka
Borac
4
3
|
23.04.2014 16:30 | 4 : 3 |
|
23.04
17:00
Olimpija
Mladi proleter
0
9
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 9 |
|
23.04
17:00
Jedinstvo
Omladinac
2
7
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 7 |
|
||||||
23.04
17:00
Polet
Moravac
2
0
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
17:00
Radnik
Heroj
2
1
|
23.04.2014 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
23.04
17:00
Mladost (GM)
BuduÄnost (L)
6
1
|
23.04.2014 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
23.04
17:00
Vihor
ISK Izvor
0
2
|
23.04.2014 17:00 | 0 : 2 |
|
23.04
15:30
Stara ÄarÅ”ija
Topoljak
2
1
|
23.04.2014 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
23.04
15:30
JugoviÄi
Vinogradar
3
0
|
23.04.2014 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
23.04
15:30
RujiŔnik
Sloboda 1948
5
2
|
23.04.2014 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
23.04
15:30
Stragari
Omladinac (O)
2
2
|
23.04.2014 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
23.04
15:30
Borjak 2013
Moravac-C 74
2
4
|
23.04.2014 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
23.04
15:30
Mladost
Kamenorezac 76
1
1
|
23.04.2014 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
15:30
Polet 57
FK Stari Trstenik
0
1
|
23.04.2014 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
23.04
16:30
Stevka Bozurevka
Omladinac (U)
1
2
|
23.04.2014 16:30 | 1 : 2 |
|
23.04
15:00
Ibar
Zabjelo
1
0
|
23.04.2014 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
23.04
16:00
Zora
Kom
0
2
|
23.04.2014 16:00 | 0 : 2 |
|
23.04
13:00
Sloga (K)
Partizan
0
2
|
23.04.2014 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
23.04
13:00
RadniÄki 1923
Rad
0
0
|
23.04.2014 13:00 | 0 : 0 |
|
23.04
10:00
RadniÄki (S)
Dinamo
2
0
|
23.04.2014 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
10:00
RadniÄki (NP)
Donji Srem
2
0
|
23.04.2014 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
10:00
Proleter (NS)
Proleter 2006
3
1
|
23.04.2014 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
23.04
10:00
VrŔac United
Indeks
3
1
|
23.04.2014 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
23.04
10:00
InÄija
Omladinac
6
0
|
23.04.2014 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
23.04
10:00
Banat
OFK Hajduk
1
0
|
23.04.2014 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
23.04
10:00
RadniÄki (SM)
Novi Sad
1
3
|
23.04.2014 10:00 | 1 : 3 |
|
23.04
14:00
Hajduk Veljko
RadniÄki (N)
1
4
|
23.04.2014 14:00 | 1 : 4 |
|
23.04
13:00
Partizan
Vojvodina
2
0
|
23.04.2014 13:00 | 2 : 0 |
|
23.04
12:00
Mladost (L)
TSC
3
0
|
23.04.2014 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
23.04
12:00
Novi Sad
Vojvodina
1
1
|
23.04.2014 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
23.04
12:00
Spartak
Banat
13
0
|
23.04.2014 12:00 | 13 : 0 |
|
||||||
23.04
12:00
OFK Hajduk
InÄija
4
1
|
23.04.2014 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
23.04
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (S)
0
2
|
23.04.2014 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
23.04
12:00
Proleter 2006
VrŔac
2
0
|
23.04.2014 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
12:00
BeÄej
BaÄka 1901
2
0
|
23.04.2014 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
12:00
Dinamo
Vrbas
4
0
|
23.04.2014 12:00 | 4 : 0 |
|
23.04
JoŔanica ND
Rudar
0
3
|
23.04.2014 | 0 : 3 |
|
23.04
14:00
Rad
AS
2
0
|
23.04.2014 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
23.04
13:00
Smederevo
Nacional
0
1
|
23.04.2014 13:00 | 0 : 1 |
|
23.04
10:00
Mladost (L)
TSC
2
3
|
23.04.2014 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
23.04
10:00
Novi Sad
Vojvodina
0
2
|
23.04.2014 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
23.04
10:00
Spartak
Banat
7
0
|
23.04.2014 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
23.04
10:00
OFK Hajduk
InÄija
0
1
|
23.04.2014 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
23.04
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (S)
3
0
|
23.04.2014 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
23.04
10:00
Proleter 2006
VrŔac
7
2
|
23.04.2014 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
23.04
10:00
BeÄej
BaÄka 1901
2
2
|
23.04.2014 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
23.04
10:00
Dinamo
Vrbas
1
1
|
23.04.2014 10:00 | 1 : 1 |
|
23.04
13:00
DragaÄevo
Metalac (GM)
5
1
|
23.04.2014 13:00 | 5 : 1 |
|
23.04
11:00
Rudar (B)
Pazar Juniors
2
4
|
23.04.2014 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
23.04
Kosmet
JoŔanica ND
6
0
|
23.04.2014 | 6 : 0 |
|
23.04
19:30
Topola
Dunav
69
60
|
23.04.2014 19:30 | 69 : 60 | |||||||
23.04
20:30
Hajduk
Odžaci
20
0
|
23.04.2014 20:30 | 20 : 0 |
|
23.04
21:40
Zemun
BKK RadniÄki
87
77
|
23.04.2014 21:40 | 87 : 77 |
23.04
Flash
Zvezdara 2
96
80
|
23.04.2014 | 96 : 80 |
|
23.04
19:00
Dinamo
Vojka
90
71
|
23.04.2014 19:00 | 90 : 71 |
23.04
17:30
Kolubara LA 2003
Mladost (Z)
86
83
|
23.04.2014 17:30 | 86 : 83 |
23.04
19:30
Vrbas
Radivoj KoraÄ
77
71
|
23.04.2014 19:30 | 77 : 71 | |||||||
23.04
18:00
Partizan
Crvena zvezda
84
96
|
23.04.2014 18:00 | 84 : 96 |
23.04
15:30
Hisar
Pirot
41
21
|
23.04.2014 15:30 | 41 : 21 |
|
23.04
20:00
Prigrevica
Sombor
34
28
|
23.04.2014 20:00 | 34 : 28 |
|
||||||
23.04
20:00
Äonoplja 1947
GraniÄar
25
31
|
23.04.2014 20:00 | 25 : 31 |
|
||||||
23.04
20:00
Dalmatinac
KljajiÄevo
30
29
|
23.04.2014 20:00 | 30 : 29 |
|
||||||
23.04
20:00
Vojput 2
GrafiÄar
27
25
|
23.04.2014 20:00 | 27 : 25 |
|
23.04
19:00
Metaloplastika
Crvena Zvezda
32
30
|
23.04.2014 19:00 | 32 : 30 | |||||||
23.04
18:00
Vojvodina
RadniÄki
29
25
|
23.04.2014 18:00 | 29 : 25 |
23.04
18:00
Radan
Rtanj
21
26
|
23.04.2014 18:00 | 21 : 26 |
|
23.04
18:30
Naisa
BMS Milenijum
29
30
|
23.04.2014 18:30 | 29 : 30 | |||||||
23.04
20:00
Vojvodina
RadniÄki (S)
36
33
|
23.04.2014 20:00 | 36 : 33 | |||||||
23.04
17:30
Crvena Zvezda
Knjaz MiloÅ”
30
25
|
23.04.2014 17:30 | 30 : 25 |
23.04
13:00
DorÄol
Bijeli ZeÄevi
66
18
|
23.04.2014 13:00 | 66 : 18 |
|