XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 186 utakmica za dan
Sreda, 16 April 2014

Fudbal

16.04.2014 16:00 Dolina 2 : 0 Teleoptik
16.04.2014 16:00 Smederevo 0 : 1 Mladost (L)
16.04.2014 16:00 Radnik 0 : 0 Borac
16.04.2014 16:00 Timok 0 : 0 Sloga (K)
16.04.2014 13:00 Bežanija 2 : 1 Proleter
16.04.2014 16:00 Inđija 3 : 1 Jedinstvo Putevi
16.04.2014 16:00 Sloga (PM) 0 : 0 Metalac (GM)
16.04.2014 16:00 Sindjelić 2 : 0 BSK Borča
16.04.2014 16:00 Bane 1 : 3 Rudar
16.04.2014 16:00 Partizan 0 : 2 Šapine
16.04.2014 16:00 Železničar 8 : 0 Sloboda
16.04.2014 16:00 Pobeda 1 : 3 Loznica
16.04.2014 16:00 Mladi radnik 0 : 1 Šumadija
16.04.2014 16:00 GFK Jasenica 1911 0 : 1 Jošanica ND 2011
16.04.2014 16:00 Polet 3 : 0 Seljak
16.04.2014 16:00 Mačva 2 : 1 Krušik
16.04.2014 16:00 SFK Moravac 5 : 0 Jedinstvo (P)
16.04.2014 16:00 Timočanin 1 : 1 Tabane Trgovački
16.04.2014 16:00 Sinđelić 1 : 1 Žitorađa
16.04.2014 16:00 Sloga (D) 3 : 1 Dubočica 1923
16.04.2014 16:00 Đerdap 1 : 0 Trstenik PPT
16.04.2014 16:00 Car Konstantin 2 : 1 Hajduk Veljko
16.04.2014 16:00 Radnički (S) 1 : 2 Radnički (P)
16.04.2014 16:00 Moravac Orion 3 : 1 Kopaonik
16.04.2014 16:00 Novi Sad 1 : 0 Radnički (NP)
16.04.2014 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Radnički (SM)
16.04.2014 16:00 Senta 1 : 3 ČSK Pivara
16.04.2014 16:00 Dunav 0 : 1 Dinamo
16.04.2014 16:00 Palić 1 : 0 Bačka 1901
16.04.2014 16:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Tekstilac
16.04.2014 16:00 Bačka (BP) 2 : 1 Radnički (Š)
16.04.2014 16:00 Banat 1 : 1 Sloga
16.04.2014 17:00 Turbina 1 : 0 Železnik Lasta
16.04.2014 17:00 Srem 3 : 1 IM Rakovica
16.04.2014 17:00 Budućnost 3 : 2 Hajduk
16.04.2014 17:00 BASK 5 : 0 Lokomotiva
16.04.2014 17:00 Šumadija 1 : 1 Zemun
16.04.2014 17:00 Radnički (O) 3 : 2 Žarkovo
16.04.2014 17:00 Kolubara 1 : 2 Sopot
16.04.2014 17:00 Dorćol 3 : 1 OFK Mladenovac
16.04.2014 16:00 Mokra Gora 4 : 0 Metalac
16.04.2014 16:00 Trepča 2 : 1 Slavija
16.04.2014 16:00 Karađorđe 1 : 1 Vodojaža
16.04.2014 16:00 Sloboda 0 : 2 Šumadija 1903
16.04.2014 16:00 Orlovac 0 : 0 Dragačevo
16.04.2014 16:00 Rudar 6 : 0 Omladinac
16.04.2014 16:00 Takovo 2 : 1 Polet
16.04.2014 16:00 Šumadinac (B) 2 : 0 Obilić
16.04.2014 16:00 Železničar 2 : 3 Napredak
16.04.2014 16:00 Šumadinac 1913 0 : 0 Sloga
16.04.2014 16:00 Borac 4 : 2 Šumadija
16.04.2014 16:00 Mladi radnik 0 : 1 Gruža
16.04.2014 16:00 Zvižd 1 : 2 Karađorđe
16.04.2014 16:00 Udarnik 0 : 2 Homoljac
16.04.2014 16:00 Morava 2 : 0 VGSK
16.04.2014 16:00 Ribnica 3 : 1 Sloga 1940
16.04.2014 16:00 Polimlje 0 : 0 Budućnost
16.04.2014 16:00 FAP 1 : 2 Jedinstvo (UB)
16.04.2014 16:00 Jedinstvo 1945 1 : 1 Borac
16.04.2014 16:00 Brezovica 1 : 2 Sloga (P)
16.04.2014 16:00 Radnički (V) 4 : 1 Sevojno
16.04.2014 16:00 Vlasina 3 : 0 Zaplanjac
16.04.2014 16:00 Pusta Reka 6 : 1 Budućnost
16.04.2014 16:00 Lužnica 3 : 1 Bukovik
16.04.2014 16:00 Balkanski 3 : 1 BSK Bujanovac
16.04.2014 16:00 Rudar Alpos 0 : 0 Napredak
16.04.2014 16:00 Topličanin 0 : 0 Radan
16.04.2014 16:00 Pukovac 2 : 1 Dinamo
16.04.2014 16:00 Sloga 1 : 0 Svrljig
16.04.2014 16:00 Kablovi 2 : 0 SFS Borac
16.04.2014 16:00 Ozren 8 : 0 Rembas
16.04.2014 16:00 Rudar 4 : 0 Radnički
16.04.2014 16:00 Trajal 1 : 2 Župa
16.04.2014 16:00 Lugomir 2 : 3 Majdanpek
16.04.2014 16:00 Dragocvet 2 : 1 Dunav
16.04.2014 16:00 Borac (B) 0 : 2 Juhor
16.04.2014 16:00 TSC 4 : 1 Bilećanin
16.04.2014 16:00 Proleter 2 : 0 OFK Kikinda
16.04.2014 16:00 Vršac United 3 : 2 Borac (Sakule)
16.04.2014 16:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 Budućnost
16.04.2014 16:00 Kozara 3 : 0 Sloboda
16.04.2014 16:00 Borac (Starčevo) 3 : 1 Vršac
16.04.2014 16:00 Tisa 0 : 1 Radnički (K)
16.04.2014 16:00 Jedinstvo (BK) 5 : 0 Bačka (P)
16.04.2014 16:00 Jugović 2 : 0 Graničar 1924
16.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Hajduk
16.04.2014 16:00 Polet 2 : 2 Vrbas
16.04.2014 16:00 Sloga 1 : 2 Mladost
16.04.2014 16:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Index
16.04.2014 16:00 Srbobran 1 : 3 PIK Prigrevica
16.04.2014 16:00 Borac 2 : 1 Omladinac
16.04.2014 16:00 ŽSK 4 : 1 Vitlina-Bokanja
16.04.2014 16:00 Banja 0 : 1 Junkovac
16.04.2014 16:00 Marjan 1 : 0 Šumadinac
16.04.2014 16:00 Prvi srpski ustanak 5 : 0 Lokomotiva
16.04.2014 16:00 Borac 1 : 2 Šatornja
16.04.2014 16:00 Partizan 3 : 2 Lepenica
16.04.2014 16:00 Aranđelovac 0 : 3 Vinča
16.04.2014 16:00 Beli orlovi 3 : 3 Karađorđe
16.04.2014 16:00 Tulari 2 : 1 OFK Divci
16.04.2014 16:00 OFK Osečina 6 : 1 Pepeljevac
16.04.2014 16:00 Trlić 7 : 0 Mladost (D)
16.04.2014 16:00 ZSK 1 : 1 OFK Jabučje
16.04.2014 16:00 Kolubara 1 : 0 Mladost (V)
16.04.2014 16:00 Joševa 1 : 2 Zadrugar
16.04.2014 16:00 Rubribreza 4 : 1 Kačer
16.04.2014 16:00 Spartak 1924 1 : 1 Banjani
16.04.2014 16:00 Omladinac 0 : 5 Sloboda
16.04.2014 16:00 OFK Niš 3 : 2 Moravac 1948
16.04.2014 16:00 Aluminjum 0 : 4 Mladost (M)
16.04.2014 16:00 Morava 2 : 1 Proleter (DV)
16.04.2014 16:00 Proleter (M) 0 : 3 Jedinstvo
16.04.2014 16:00 Rudar 0 : 0 Mladost (L)
16.04.2014 16:00 Vrtište 1 : 0 Crvena zastava
16.04.2014 16:00 Brzi Brod 5 : 1 Budućnost
16.04.2014 16:00 Čekmin 1 : 1 Plantaža
16.04.2014 16:00 Sloga 5 : 3 Bobište
16.04.2014 16:00 Jedinstvo (G) 3 : 4 Vučje
16.04.2014 16:00 Jedinstvo (GS) 5 : 2 Radnički
16.04.2014 16:00 Budućnost 5 : 0 Gradac
16.04.2014 16:00 Progres 3 : 0 Umac
16.04.2014 16:00 Jablanica 2 : 1 Zloćudovo
16.04.2014 11:00 Lemind Livnica 4 : 2 Mladi Borac
16.04.2014 16:00 Jedinstvo (B) 7 : 0 Šumadija
16.04.2014 17:00 Levač 6 : 3 Mladost (D)
16.04.2014 17:00 Bratstvo 2 : 0 OFK Bratstvo
16.04.2014 17:00 Mladost (K) 2 : 0 Budućnost
16.04.2014 17:00 Morava 1918 9 : 1 Vinorača
16.04.2014 17:00 BSK 4 : 0 Kušiljevo
16.04.2014 17:00 Morava (R) 1 : 0 Sloga
16.04.2014 17:00 Mladost (J) 1 : 2 Jedinstvo
16.04.2014 17:00 OFK Tekstilac 2 : 2 Napredak (D)
16.04.2014 16:00 Blizna 2 : 0 Sloga
16.04.2014 16:00 Poreč 1 : 0 Radnički
16.04.2014 16:00 Branik 1 : 4 Nemetali
16.04.2014 16:00 Ključ 3 : 1 Rudna Glava
16.04.2014 16:00 Zlot 3 : 0 Rajac
16.04.2014 16:30 Jadran 7 : 1 Vinogradar
16.04.2014 16:30 Čoka 1 : 0 Olimpija (G)
16.04.2014 16:30 Tavankut 2 : 0 Preporod
16.04.2014 16:30 Bajša 3 : 0 AFK
16.04.2014 16:30 Panonija IM Topola 0 : 0 Njegoš
16.04.2014 16:30 Čantavir 2 : 1 Krivaja
16.04.2014 16:30 Subotica 9 : 0 Proleter
16.04.2014 16:30 Bačka 3 : 0 Olimpija (TS)
16.04.2014 16:00 Terekveš 2 : 2 Rusin
16.04.2014 16:00 Rastina 1918 3 : 2 Dinamo
16.04.2014 16:00 Mladost 4 : 0 Graničar
16.04.2014 16:00 Lipar 3 : 0 Panonija
16.04.2014 16:00 Dunav 0 : 1 OFK Metalac
16.04.2014 16:00 OFK Šikara 1 : 0 Aleksa Šantić
16.04.2014 16:00 Jedinstvo 1947 2 : 0 Radnički 1918
16.04.2014 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Partizan
16.04.2014 16:00 Arsenal 1 : 1 Bratstvo
16.04.2014 16:00 Cetinje 0 : 1 Jezero
16.04.2014 16:00 Kom 1 : 0 Berane
16.04.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Zora
16.04.2014 16:00 Zabjelo 0 : 2 Bokelj
16.04.2014 16:00 Igalo 2 : 0 Ibar
16.04.2014 16:00 Spartak 2 : 0 LASK Crvena zvezda
16.04.2014 13:30 Napredak 3 : 2 Mašinac
16.04.2014 10:00 Dinamo 2 : 0 Radnički (NP)
16.04.2014 16:00 Sušica 2 : 1 Mladost (L)
16.04.2014 16:30 Mladost (O) 10 : 0 Omladinac (D)
16.04.2014 10:00 Železničar 0 : 3 Mika Antić
16.04.2014 Tutin 4 : 1 Granit

Košarka

16.04.2014 20:00 Mega Vizura 76 : 89 Crvena zvezda Telekom
16.04.2014 19:00 Radnički 80 : 69 Metalac Farmakom
16.04.2014 19:30 Partizan NIS 101 : 71 Crnokosa
16.04.2014 19:30 Spartak 86 : 63 Vojvodina
16.04.2014 20:30 Bor RTB 93 : 113 Prokuplje
16.04.2014 19:00 Kuršumlija 70 : 79 OKK Junior
16.04.2014 19:00 Nova Pazova 47 : 93 Vrbas
16.04.2014 21:45 Zemun 74 : 72 Milan Trivić
16.04.2014 19:00 Kris Kros 87 : 81 Jadran
Polufinale
16.04.2014 19:30 Radivoj Korać 73 : 64 Vrbas 1:0
16.04.2014 19:30 Crvena zvezda 92 : 73 Partizan 1:0

Odbojka

16.04.2014 Proleter 0 : 3 Vojvodina 2
16.04.2014 Sloga 3 : 0 Lučani

Rukomet

16.04.2014 18:30 Železničar 1949 31 : 26 Crvena Zvezda
16.04.2014 18:00 Partizan 22 : 21 Radnički
16.04.2014 19:00 Metaloplastika 25 : 21 Vojvodina
16.04.2014 Vranje 1957 27 : 42 Planinka
16.04.2014 16:00 Šamot 65 23 : 20 Priboj
16.04.2014 18:00 Mladost 36 : 30 Trepča
16.04.2014 Napredak 26 : 37 Banatski Karlovac
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu