XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 692 utakmica za dan
Nedelja, 15 Septembar 2013

Fudbal

15.09.2013 16:00 Krušik 0 : 0 Rudar
15.09.2013 16:00 Mačva 1 : 0 Seljak
15.09.2013 11:00 Polet 1 : 0 Jošanica ND 2011
15.09.2013 16:00 GFK Jasenica 1911 1 : 1 Šumadija
15.09.2013 16:00 Mladi radnik 1 : 1 Loznica
15.09.2013 16:00 Pobeda 2 : 0 Sloboda
15.09.2013 16:00 Železničar 2 : 1 Šapine
15.09.2013 16:00 Partizan 2 : 0 Bane
15.09.2013 16:00 Kopaonik 1 : 0 Jedinstvo (P)
15.09.2013 16:00 Moravac Orion 2 : 0 Radnički (P)
15.09.2013 16:00 Radnički (S) 8 : 0 Hajduk Veljko
15.09.2013 11:00 Car Konstantin 0 : 0 Trstenik PPT
15.09.2013 16:00 Đerdap 1 : 0 Dubočica 1923
15.09.2013 16:00 Sloga (D) 1 : 0 Žitorađa
15.09.2013 16:00 Sinđelić 1 : 2 Tabane Trgovački
15.09.2013 16:00 Timočanin 2 : 1 SFK Moravac
15.09.2013 16:00 Sloga 3 : 0 Radnički (NP)
15.09.2013 16:00 Banat 1 : 2 Radnički (Š)
15.09.2013 16:00 Bačka (BP) 2 : 0 Tekstilac
15.09.2013 16:00 Jedinstvo (NB) 0 : 1 Bačka 1901
15.09.2013 16:00 Palić 0 : 1 Dinamo
15.09.2013 16:00 Dunav 1 : 0 ČSK Pivara
15.09.2013 16:00 Senta 3 : 1 Radnički (SM)
15.09.2013 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Novi Sad
15.09.2013 16:00 OFK Mladenovac 0 : 1 Železnik Lasta
15.09.2013 16:00 Dorćol 0 : 0 Sopot
15.09.2013 16:00 Kolubara 2 : 0 Žarkovo
15.09.2013 16:00 Radnički (O) 0 : 0 Zemun
15.09.2013 16:00 Šumadija 3 : 0 Lokomotiva
15.09.2013 16:00 BASK 1 : 0 Hajduk
15.09.2013 16:00 Budućnost 4 : 1 IM Rakovica
15.09.2013 16:00 Srem 2 : 0 Turbina
15.09.2013 16:00 Polet 0 : 0 Metalac
15.09.2013 16:00 Takovo 1 : 1 Omladinac
15.09.2013 16:00 Tutin 2 : 0 Dragačevo
15.09.2013 16:00 Orlovac 0 : 1 Šumadija 1903
15.09.2013 16:00 Sloboda 0 : 2 Vodojaža
15.09.2013 16:00 Karađorđe 3 : 1 Slavija
15.09.2013 16:00 Morava 1 : 1 Homoljac
15.09.2013 16:00 Udarnik 1 : 0 Karađorđe
15.09.2013 16:00 Zvižd 4 : 2 Gruža
15.09.2013 16:00 Mladi radnik 1 : 0 Šumadija
15.09.2013 16:00 Borac 2 : 1 Sloga
15.09.2013 11:00 Šumadinac 1913 2 : 0 Napredak
15.09.2013 16:00 Zlatar 0 : 0 Sloga (S)
15.09.2013 16:00 Brezovica 1 : 1 Borac
15.09.2013 16:00 Polimlje 2 : 1 Ribnica
15.09.2013 16:00 Pukovac 1 : 2 Radan
15.09.2013 16:00 Rudar Alpos 0 : 3 BSK Bujanovac
15.09.2013 16:00 Juhor 2 : 2 OFK Bor
15.09.2013 16:00 Borac (B) 3 : 2 Dunav
15.09.2013 16:00 Dragocvet 1 : 1 Majdanpek
15.09.2013 16:00 Lugomir 1 : 0 Župa
15.09.2013 16:00 Trajal 4 : 1 Radnički
15.09.2013 16:00 Kablovi 3 : 1 Rtanj
15.09.2013 16:00 Bačka (P) 3 : 0 Bilećanin
15.09.2013 16:00 Tisa 1 : 6 Vršac
15.09.2013 16:00 Borac (Starčevo) 5 : 1 Sloboda
15.09.2013 16:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 0 Borac (Sakule)
15.09.2013 16:00 Borac 0 : 2 PIK Prigrevica
15.09.2013 16:00 Baćevac 3 : 1 Resnik
15.09.2013 10:00 Grafičar 1 : 2 Vrčin
15.09.2013 10:00 Železničar 2 : 0 Sremčica
15.09.2013 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Palilulac
15.09.2013 16:00 Zvezdara 0 : 1 IMT
15.09.2013 16:30 Braća Vuković 3 : 0 Budućnost
15.09.2013 16:30 Morava 1 : 3 Lazac
15.09.2013 16:30 Ribnica 5 : 0 Pazar Juniors 2011
15.09.2013 16:30 Borac (V) 0 : 1 Grdica
15.09.2013 16:30 Polet 3 : 1 Ibar
15.09.2013 16:30 Radnik 2 : 0 Radnički
15.09.2013 16:30 Mataruge 0 : 1 Goč
15.09.2013 16:30 Kraljevo Hajduk 4 : 0 Granit
15.09.2013 16:30 Mladost (A) 2 : 1 Gorušica
15.09.2013 16:30 Spartak 5 : 1 Prijevor
15.09.2013 16:30 Jedinstvo (K) 2 : 0 Jedinstvo (GG)
15.09.2013 16:30 Donja Vrbava 1 : 1 Backovac Junajted
15.09.2013 16:30 Rudar 3 : 0 Miokovci
15.09.2013 16:30 Ovčar 0 : 0 Morava
15.09.2013 16:30 Omladinac 0 : 6 Napredak
15.09.2013 16:30 Jadran 8 : 1 Šumadinac
15.09.2013 16:30 Sušica 0 : 0 Partizan
15.09.2013 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Budućnost
15.09.2013 16:30 Kolonija 4 : 0 Seljak
15.09.2013 16:30 Srbija 1 : 1 Ćava
15.09.2013 16:30 Vinogradi DB 0 : 1 Sloga D
15.09.2013 16:00 ŽSK 3 : 0 Karađorđe
15.09.2013 16:00 Beli orlovi 1 : 0 Vinča
15.09.2013 16:00 Aranđelovac 0 : 1 Lepenica
15.09.2013 16:00 Partizan 0 : 0 Šatornja
15.09.2013 16:00 Borac 2 : 4 Lokomotiva
15.09.2013 16:00 Prvi srpski ustanak 5 : 1 Šumadinac
15.09.2013 16:00 Marjan 3 : 1 Junkovac
15.09.2013 16:00 Banja 6 : 2 Vitlina-Bokanja
15.09.2013 16:00 Glavaš 3 : 2 Bresje Superior
15.09.2013 16:00 Polet 2 : 4 Sloboda
15.09.2013 16:00 Budućnost (MK) 1 : 0 Bačinac
15.09.2013 16:00 Proleter 3 : 1 Osipaonica
15.09.2013 16:00 SASK 2 : 1 Železničar (S)
15.09.2013 16:00 Pobeda 2 : 0 Mladi borac
15.09.2013 16:00 Železničar (K) 3 : 2 Šumadija
15.09.2013 16:00 Budućnost (R) 0 : 1 Borac
15.09.2013 16:00 Rudar 4 : 1 Mlava
15.09.2013 16:00 Mladost 0 : 1 RSK
15.09.2013 16:00 Makce 4 : 0 Polet
15.09.2013 16:00 Basarac 0 : 0 Sloga
15.09.2013 16:00 Omladinac 2 : 1 Napredak 1936
15.09.2013 16:00 Beli Orao 1 : 0 Trgovački
15.09.2013 16:00 Petar Dobrnjac 3 : 1 Vihor
15.09.2013 16:00 Lipolist 4 : 1 Jedinstvo (MZ)
15.09.2013 16:00 Mladi Borac 1 : 5 Hajduk Stanko
15.09.2013 16:00 Antimon 2 : 0 Majur
15.09.2013 16:00 Provo 3 : 0 Sindjelić
15.09.2013 16:00 Radjevac 2 : 1 Gučevo
15.09.2013 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 2 Mačva 2005
15.09.2013 16:00 Podrinje 3 : 0 Mladost (P)
15.09.2013 16:00 Tulari 2 : 0 Banjani
15.09.2013 16:00 ZSK 3 : 0 Mladost (D)
15.09.2013 16:00 Trlić 4 : 2 Pepeljevac
15.09.2013 16:00 Polet 5 : 0 Jedinstvo (K)
15.09.2013 16:00 Višesava 5 : 3 Omladinac
15.09.2013 16:00 Zlatibor 3 : 0 GP Zlatibor
15.09.2013 16:00 Budućnost 3 : 1 Sečica
15.09.2013 16:00 Perućac 2 : 4 Ariljska rampa
15.09.2013 16:00 Morava 2 : 1 Rutevac
15.09.2013 16:00 Rad 5 : 1 Borac (T)
15.09.2013 16:00 Mladost (B) 2 : 0 Radnički 1947 (Č)
15.09.2013 16:00 Orljane 2 : 1 Moravica
15.09.2013 16:00 Mladi Radnik 1 : 1 Malošište
15.09.2013 16:00 Vrtište 5 : 1 Budućnost
15.09.2013 16:00 Rudar 1 : 1 Crvena zastava
15.09.2013 16:00 Proleter (M) 1 : 0 Mladost (L)
15.09.2013 16:00 Morava 1 : 1 Jedinstvo
15.09.2013 16:00 Sloboda 5 : 0 Moravac 1948
15.09.2013 16:00 Plantaža 1 : 1 Čekmin
15.09.2013 16:00 Bobište 5 : 0 Sloga
15.09.2013 16:00 Vučje 7 : 0 Jedinstvo (G)
15.09.2013 16:00 Gradac 0 : 3 Budućnost
15.09.2013 16:00 Umac 1 : 1 Progres
15.09.2013 16:00 Mladi Borac 3 : 1 Lemind Livnica
15.09.2013 16:00 Šumadija 2 : 0 Jedinstvo (B)
15.09.2013 16:00 Jastrebac 10 : 0 Polet
15.09.2013 16:00 Partizanski put 1 : 1 Dobrič
15.09.2013 16:00 Kosovac 2 : 2 Svetlost
15.09.2013 16:00 Omladinac 1 : 2 Dunđerski
15.09.2013 16:00 Pobeda 1 : 4 Borac
15.09.2013 16:00 Gnjilan 0 : 2 Željuša
15.09.2013 16:00 Sloga 1 : 3 Napredak
15.09.2013 16:00 Padež 2 : 1 Jedinstvo ( P )
15.09.2013 16:00 Trešnjevka 1 : 2 Besa 2005
15.09.2013 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Mladost (S)
15.09.2013 16:00 OFK Pavlovac 1 : 5 Morava
15.09.2013 16:00 Vihor 2 : 5 Nebeski Anđeli
15.09.2013 16:00 OFK Alakince 1 : 1 Pčinja
15.09.2013 16:00 Ternoci 2 : 1 Čelik
15.09.2013 16:00 Ropotovo 7 : 1 Sloga (B)
15.09.2013 16:00 Rudar 2 : 3 Mineralac
15.09.2013 16:00 Napredak (D) 5 : 2 Mladost (D)
15.09.2013 16:00 Mladost (J) 0 : 0 Sloga
15.09.2013 16:00 Morava (R) 1 : 1 Kušiljevo
15.09.2013 16:00 BSK 0 : 1 Vinorača
15.09.2013 16:00 Mladost (K) 1 : 0 OFK Bratstvo
15.09.2013 16:00 Bratstvo 1 : 2 Levač
15.09.2013 16:30 Temnić 1924 3 : 1 Naupare
15.09.2013 16:30 Trudbenik 3 : 0 Vinogradar
15.09.2013 16:30 Mladost 2 : 1 Jedinstvo 1936
15.09.2013 16:30 Čitluk 3 : 3 Pepeljevac
15.09.2013 16:30 Jasika 3 : 2 Mačkovac
15.09.2013 16:30 Šanac 3 : 1 Jastrebac
15.09.2013 16:30 Sloga Ćićevac 4 : 1 Gradina
15.09.2013 16:00 Sloga 0 : 0 Poreč
15.09.2013 16:00 Blizna 1 : 0 Branik
15.09.2013 16:00 Radnički 0 : 1 Krivelj
15.09.2013 16:00 Slatina 2 : 1 Ključ
15.09.2013 16:00 Mladost 1 : 4 Rudar (VČ)
15.09.2013 16:00 OFK Knjaz 1 : 2 Trebič
15.09.2013 16:00 Polet 3 : 2 Borac
15.09.2013 16:00 Omladinac 0 : 4 BSK
15.09.2013 16:00 ŠSK 2 : 1 Sloga
15.09.2013 16:00 Osnić 2 : 1 Rgotina
15.09.2013 16:30 Vulturul 4 : 1 Partizan (G)
15.09.2013 16:30 Železničar 4 : 1 Sloga (BNS)
15.09.2013 16:30 Jugoslavija 4 : 0 Crvena zvezda
15.09.2013 16:30 Budućnost (A) 1 : 1 Polet
15.09.2013 16:30 Radnički (B) 0 : 3 Slavija
15.09.2013 16:30 Kolonija 8 : 0 Tempo
15.09.2013 16:30 Vojvodina 2 : 0 BAK
15.09.2013 16:00 Bačka 1 : 7 Subotica
15.09.2013 16:00 Proleter 0 : 1 Krivaja
15.09.2013 16:00 Čantavir 2 : 3 Njegoš
15.09.2013 16:00 Bajša 0 : 1 Preporod
15.09.2013 16:00 Tavankut 1 : 0 Olimpija (G)
15.09.2013 16:30 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički (S)
15.09.2013 16:30 Potisje 2 : 1 Jedinstvo
15.09.2013 16:30 Borac 2 : 1 Omladinac
15.09.2013 16:30 Vojvodina (NM) 1 : 0 Naftagas
15.09.2013 16:30 Zadrugar 1 : 0 Radnički (Z)
15.09.2013 16:00 Kordun 0 : 1 Hajduk
15.09.2013 16:00 Omladinac (D) 0 : 1 OFK Mladost APA
15.09.2013 16:00 BSK 1 : 2 Zadrugar
15.09.2013 16:30 Radnički 0 : 0 Rudar
15.09.2013 16:30 Jadran 0 : 0 Hajduk (V)
15.09.2013 16:30 Budućnost 1 : 4 Ljukovo
15.09.2013 16:30 LSK Laćarak 4 : 0 Donji Petrovci
15.09.2013 16:30 Sremac 3 : 0 Kupinovo
15.09.2013 16:30 Hrtkovci 4 : 2 Hajduk 1932
15.09.2013 16:00 TSK 2 : 0 Budućnost (G)
15.09.2013 10:00 Kabel 2 : 0 Mladost (T)
15.09.2013 16:00 Mladost (BP) 1 : 2 Budućnost (M)
15.09.2013 16:00 Sutjeska 1 : 2 Petrovaradin
15.09.2013 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Mladost (NS)
15.09.2013 16:00 PKB Kovilovo 1 : 0 13. maj
15.09.2013 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Komgrap
15.09.2013 16:00 Obilić 0 : 0 Zmaj 1953
15.09.2013 16:00 Banja 1 : 2 BSK 2012
15.09.2013 10:00 Borac 0 : 2 Budućnost
15.09.2013 16:00 Veliki Borak 2 : 6 Stepojevac VAGA
15.09.2013 11:00 Prva Iskra 1 : 2 Mladost (B)
15.09.2013 16:00 Vranić 2 : 0 Šumadija
15.09.2013 16:00 Velika Krsna 1 : 0 Kosmaj
15.09.2013 16:00 Napredak 1 : 0 Vlaška
15.09.2013 10:00 Selo Mladenovac 3 : 0 Boleč
15.09.2013 16:00 Podunavac 4 : 1 Nemenikuće
15.09.2013 16:00 Dunavac 6 : 0 Pudarci
15.09.2013 10:00 Torlak 2 : 1 OFK Leštane
15.09.2013 16:30 Zvezda 2 : 1 Vrnjci
15.09.2013 16:30 Stubal 3 : 0 Morava (S)
15.09.2013 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Partizan
15.09.2013 16:30 OFK Ras 1 : 0 Šumadija
15.09.2013 16:30 Tavnik 0 : 0 Čibukovac
15.09.2013 16:00 Ozremica 1 : 4 Šumadija
15.09.2013 16:00 Takovski Ustanak 0 : 1 Brezak
15.09.2013 16:00 Ozrem PMH 4 : 2 Šilopaj
15.09.2013 16:00 Velereč 94 0 : 0 Omladinac
15.09.2013 16:00 Mladost 09 2 : 2 Lunjevica
15.09.2013 16:30 Lugovi 2 : 1 Planinac
15.09.2013 11:00 Rakova 4 : 0 Strelac
15.09.2013 16:30 Kej 1 : 1 Zadrugar
15.09.2013 11:00 Polet (G) 2 : 2 Budućnost
15.09.2013 16:30 Vujan 4 : 1 Premeća
15.09.2013 16:00 Jelica 2 : 2 Bjelica
15.09.2013 16:00 Kotraža 3 : 1 Jedinstvo (P)
15.09.2013 16:00 Brezova 4 : 0 Gradina
15.09.2013 16:30 Kremenac 0 : 6 Šumadija 1934
15.09.2013 16:30 OFK Žeželj 4 : 2 Košutnjak
15.09.2013 16:30 Hajduk 1 : 0 Sloga
15.09.2013 16:30 21. oktobar 4 : 0 Azbest
15.09.2013 16:30 Mladost 2 : 0 Borac
15.09.2013 16:30 Botunje 1 : 0 Kutlovo
15.09.2013 16:30 Mladost Teferič 2 : 0 Zastava
15.09.2013 16:30 Radoje Domanović 0 : 1 Jasenica
15.09.2013 16:30 Kopljari 0 : 2 Plaskovac
15.09.2013 16:30 Trnava 2 : 1 Žabare
15.09.2013 16:30 BSK 3 : 0 Mladi rudar
15.09.2013 16:00 Mladost (B) 0 : 1 Pobeda (Đ)
15.09.2013 16:00 Grivac 1 : 4 Pobeda (S)
15.09.2013 16:00 Mladost MG (S) 3 : 1 Omladinac
15.09.2013 11:00 Karađorđe 2 : 1 BSK
15.09.2013 16:00 Sloga (M) 1 : 0 Mladost (R)
15.09.2013 16:00 Petrijevac 0 : 3 Šumadinac
15.09.2013 16:00 Drugovac 4 : 3 Ravni Gaj
15.09.2013 16:00 7. Jul 4 : 1 Podunavac
15.09.2013 16:00 Jezava 0 : 2 Kolarac
15.09.2013 16:00 Vrbovac 3 : 1 Slavija
15.09.2013 16:00 Sloga 4 : 1 Skobalj
15.09.2013 16:00 Vučak 5 : 1 Papazovac
15.09.2013 16:00 Budućnost 2 : 2 Zadrugar
15.09.2013 16:00 Polet 3 : 1 Krilaš
15.09.2013 16:00 Napredak 5 : 1 Mladost
15.09.2013 16:00 Borac 2 : 0 Omladinac (S)
15.09.2013 16:00 Radnički 4 : 1 Bata Bulić
15.09.2013 16:00 Dragoš 1 : 1 Omladinac (B)
15.09.2013 16:00 Rudar 2 : 0 Omladinac (M)
15.09.2013 16:00 Sloga (Ć) 2 : 1 Žitkovica
15.09.2013 16:00 Borac 3 : 1 Napredak
15.09.2013 16:00 Mladi Borac 1 : 3 Jedinstvo (D)
15.09.2013 16:00 Vojvoda Milenko 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
15.09.2013 16:00 Sloga (D) 1 : 0 Dunavac
15.09.2013 16:00 Karađorđe 2 : 2 Cerić
15.09.2013 16:00 Volujac 3 : 9 Vlašić
15.09.2013 16:00 Dobrava 4 : 1 Dumača
15.09.2013 16:00 Trešnjevka 0 : 2 Mladost PP
15.09.2013 16:00 Sloga Mat 1 : 3 Borac
15.09.2013 16:00 Mladost Zvezd 1 : 1 Sloga Krnic
15.09.2013 16:00 Mrovska 0 : 2 Galeb
15.09.2013 16:00 Sloga K 2 : 0 Jedinstvo
15.09.2013 16:00 Milan Orlić 2 : 3 Borac Lešnica
15.09.2013 16:00 Sloga LŠ 6 : 0 Stolice
15.09.2013 16:00 Cerova 1 : 3 Borac K
15.09.2013 16:00 Velika Reka 3 : 1 Cer
15.09.2013 16:00 Bratstvo 2 : 0 Studenac
15.09.2013 16:00 Mladost 2 : 0 Hajduk
15.09.2013 16:00 Drina 3 : 0 Napredak BP
15.09.2013 16:00 Proleter 1 : 4 BMR Petlovača
15.09.2013 16:00 Napredak MB 4 : 2 Torpedo
15.09.2013 16:00 Budućnost ZM 3 : 1 Partizan
15.09.2013 16:00 Duško 2 : 3 Gorki
15.09.2013 16:00 Sloga 4 : 2 Budućnost PD
15.09.2013 16:00 Sloboda 3 : 1 Premijer
15.09.2013 16:00 Iskra 8 : 1 Borac
15.09.2013 16:00 Polet 1 : 1 Tešnjar
15.09.2013 16:00 Ribnikar 2 : 1 Kolubara 2
15.09.2013 16:00 Rajac 5 : 3 Milenko Pavlović
15.09.2013 16:30 Ratkovac 1 : 1 Sovljak
15.09.2013 16:30 Polet (T) 5 : 1 Stepanje
15.09.2013 16:30 Proleter 1 : 1 Rudar 1945
15.09.2013 16:30 Omladinac 2 : 3 Tvrdojevac
15.09.2013 16:30 Polet (DL) 1 : 3 Gunjevac
15.09.2013 16:30 OFK Stublenica 1 : 0 Kalenić
15.09.2013 16:00 Prvi partizan 2 : 1 Policajac 92
15.09.2013 16:00 Bioska 0 : 1 Tara
15.09.2013 16:30 Ježevica 3 : 1 Lauš
15.09.2013 16:30 Napredak 1 : 2 Lazarica
15.09.2013 16:30 Glumač 1 : 2 Savinac
15.09.2013 16:30 Pobeda 1 : 2 Gorobilje
15.09.2013 16:30 Duškovci 3 : 9 Avijatičar
15.09.2013 16:00 Gredetin 1 : 5 Polet (R)
15.09.2013 16:00 OFK Sloga (D) 1 : 5 Sloga (K)
15.09.2013 16:00 Vukašinovac 0 : 2 Ratar
15.09.2013 16:00 Kraljevo 2 : 1 Feniks 2012
15.09.2013 16:00 Sloga 1948 (M) 0 : 4 Radnički 1936
15.09.2013 16:00 Mladost (DK) 5 : 2 Sloga (DT)
15.09.2013 16:00 Sečanica 2 : 1 Vulkan 1963
15.09.2013 16:00 Supovac 3 : 1 Stevan Nešticki
15.09.2013 16:00 Mramor 1927 5 : 1 Delijski Vis
15.09.2013 16:00 Čegar 1946 (DM) 0 : 2 Palilulac
15.09.2013 16:00 Čegar 2013 (K) 0 : 0 Mladost 1954 (DM)
15.09.2013 16:00 Mladost (DL) 2 : 0 Kumarevo
15.09.2013 16:00 Veternica 1 : 1 Polet
15.09.2013 16:00 Omladinac 2 : 1 Morava
15.09.2013 16:00 OFK Brza 4 : 0 Železničar
15.09.2013 16:00 OFK Morava 5 : 0 Navalin
15.09.2013 16:00 Mladost (V) 2 : 0 Sloboda
15.09.2013 16:00 Jerma 2 : 3 Borac
15.09.2013 16:00 Pobeda 0 : 4 Dragoš
15.09.2013 16:00 Crni Vrh 5 : 0 Sindjelić (G)
15.09.2013 16:00 Kolare 2 : 2 Sloga
15.09.2013 16:00 Juhor 1 : 0 Napredak (SL)
15.09.2013 16:00 Mladi radnik 3 : 0 Resavac (S)
15.09.2013 16:00 Kupinovac 1 : 1 Zenit
15.09.2013 16:00 Šumadija 1 : 2 Rudar
15.09.2013 16:00 Mladost (S) 2 : 0 Hajduk
15.09.2013 16:00 Resavac (VP) 7 : 0 Napredak (SV)
15.09.2013 16:00 Javor 6 : 1 Radnički
15.09.2013 16:00 Polet 1 : 6 Napredak (Z)
15.09.2013 16:00 Istok 63 0 : 1 Napredak (ST)
15.09.2013 16:30 Rubin (Z) 2 : 3 Ribnik
15.09.2013 16:30 Mladost (T) 2 : 4 Donji Kopaonik
15.09.2013 16:30 Župski biseri 1 : 0 Rubin (DS)
15.09.2013 16:30 14. Oktobar 0 : 3 Blagotin
15.09.2013 16:30 Beli Orlovi 2 : 5 Mladost (DK)
15.09.2013 16:30 Ušće 1 : 2 Sloga
15.09.2013 16:30 Mladi radnik 2 : 0 Omladinac
15.09.2013 16:30 Kupci 2 : 1 OFK Ribare
15.09.2013 16:30 Dedina 2 : 1 Dvorane
15.09.2013 16:30 Mudrakovac 2 : 1 Kapidžija
15.09.2013 16:30 Parunovac 1 : 0 13. April
15.09.2013 16:30 BSK 1 : 2 Gornji Stepoš
15.09.2013 16:30 Sebečevac 1 : 1 Dušan Ristić
15.09.2013 16:30 Sloga 2 : 1 Rasina
15.09.2013 16:00 Omladinac 1 : 1 Rtkovo
15.09.2013 16:00 Mala Vrbica 1958 5 : 1 Egeta
15.09.2013 16:00 Kladušnica 2 : 0 Pontes
15.09.2013 16:00 Koča Andjelković 1 : 2 Napredak
15.09.2013 16:00 Velika Vrbica 1 : 1 Lokomotiva
15.09.2013 16:30 Ratar 0 : 3 Vidrovac
15.09.2013 16:30 Srbovo 0 : 3 Graničar
15.09.2013 16:30 Urovica 1 : 1 OFK Sikole
15.09.2013 16:30 Rečka 2 : 2 Miloševo
15.09.2013 11:00 OFK Tamnič 1 : 2 Smedovac
15.09.2013 16:30 Polet 1 : 0 Deli Jovan
15.09.2013 16:30 Čubra 3 : 0 Slatina
15.09.2013 16:00 Sloga 6 : 0 Palilulac
15.09.2013 16:00 Pobeda 0 : 0 Rtanj
15.09.2013 16:00 Omladinac 2 : 2 Napredak 1976
15.09.2013 16:30 Spartak 1 : 0 Pobeda
15.09.2013 16:30 Polet 4 : 4 Omladinac (O)
15.09.2013 16:30 Unirea 3 : 0 Jedinstvo Stević
15.09.2013 16:30 BSK Bavanište 4 : 1 Plavi Dunav 1932
15.09.2013 16:30 Borac (P) 0 : 3 Stari Tamiš
15.09.2013 16:30 Omladinac (D) 6 : 0 Dolovo
15.09.2013 16:30 Strela 2 : 5 Budućnost (BB)
15.09.2013 16:30 Borac (VS) 3 : 1 Karaš (J)
15.09.2013 16:30 Vinogradar 3 : 3 Dunav
15.09.2013 16:30 Ratar 3 : 0 Jedinstvo
15.09.2013 16:30 Karaš (K) 3 : 1 Vladimirovac
15.09.2013 16:30 Hajduk 2 : 1 Borac (VG)
15.09.2013 16:30 Hajdučica 2 : 1 Potporanj
15.09.2013 16:30 Ševac 3 : 2 Partizan (K)
15.09.2013 16:00 Jadran 2 : 1 Slavija
15.09.2013 16:00 Horgoš 1911 5 : 0 Tromedja
15.09.2013 16:00 Graničar 4 : 1 Tisa B (A)
15.09.2013 16:00 Tisa (P) 5 : 2 Jedinstvo (M)
15.09.2013 16:00 Bratstvo 0 : 0 Đurđin
15.09.2013 16:00 Solid 3 : 1 Lokomotiva
15.09.2013 16:00 Bikovo 0 : 3 Elektrovojvodina
15.09.2013 16:00 Žednik 0 : 2 Radnički 1905
15.09.2013 16:00 Zrinjski 1932 0 : 0 Dušan Silni
15.09.2013 16:00 Hajduk 9 : 3 Udarnik
15.09.2013 16:00 Pobeda 0 : 3 Mladost 1952
15.09.2013 16:30 OFK Gradnulica 1 : 0 OFK Klek
15.09.2013 16:30 Lehel 1 : 0 Omladinac
15.09.2013 16:30 ŽFK Banat-Bagljaš 3 : 0 Banat
15.09.2013 16:30 Naftagas 2 : 1 Zlatica
15.09.2013 16:30 Mladost 3 : 0 Radnički Ratar
15.09.2013 16:30 Delija 1 : 0 2. Oktobar
15.09.2013 16:30 ŽAK 2 : 1 Napredak
15.09.2013 16:30 1.Oktobar 3 : 1 Budućnost
15.09.2013 16:30 Progresul 1 : 8 Napredak
15.09.2013 16:30 Bega 0 : 1 Roham
15.09.2013 16:30 Olimpija 4 : 3 Proleter
15.09.2013 16:00 Partizan 1 : 1 Rusin
15.09.2013 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Radnički 1918
15.09.2013 16:00 OFK Šikara 0 : 5 OFK Metalac
15.09.2013 16:00 Dunav 3 : 1 Panonija
15.09.2013 16:00 Lipar 3 : 0 Graničar
15.09.2013 16:00 Rastina 1918 0 : 2 Terekveš
15.09.2013 16:30 Sremac 1 : 0 Jedinstvo (P)
15.09.2013 16:30 Napredak (Ž) 1 : 2 ČSK Čortanovci
15.09.2013 16:30 Sloga Milšped 1 : 2 Napredak (P)
15.09.2013 16:30 Šumar 0 : 4 PSK Putinci
15.09.2013 16:30 Dunav 0 : 1 Fruška Gora
15.09.2013 16:30 Jedinstvo (R) 3 : 0 Sloven
15.09.2013 16:30 Podunavac 3 : 4 Graničar
15.09.2013 17:30 Graničar (K) 4 : 0 Napredak (V)
15.09.2013 17:30 OFK Zeka Buljubaša 4 : 0 Sinđelić
15.09.2013 17:30 Omladinac (M) 0 : 1 Borac (M)
15.09.2013 17:30 Noćaj 3 : 1 Sloboda
15.09.2013 17:30 Srem 0 : 4 Podrinje
15.09.2013 17:30 Jedinstvo (M) 2 : 0 OFK Bačinci
15.09.2013 17:30 Hajduk 1 : 0 Fruškogorac (K)
15.09.2013 16:30 Bačka 0 : 1 Dinamo
15.09.2013 16:30 Tatra 3 : 0 OFK Futog
15.09.2013 16:30 Čenej 2 : 2 Železničar
15.09.2013 16:30 Sremac Beomal 3 : 2 Slavija
15.09.2013 16:30 Omladinac 1 : 1 Sofeks
15.09.2013 16:30 Vinogradar 4 : 1 Sirig
15.09.2013 16:30 Proleter 1 : 4 Fruškogorac
15.09.2013 16:00 Hajduk (Čurug) 1 : 0 Budućnost (S.S.)
15.09.2013 16:00 Napredak (Nadalj) 1 : 1 Obilić (Vilovo)
15.09.2013 16:00 Bečej 1918 14 : 0 Sloga (Lok)
15.09.2013 16:00 Bačka (Đurđ.) 1 : 0 Miletić (Mošorin)
15.09.2013 16:00 Jedinstvo (B.P.S.) 0 : 7 Mladost Radost (Srbob)
15.09.2013 16:00 Mladost (Radič.) 1 : 6 Titel
15.09.2013 16:00 Jedinstvo (Gosp.) 2 : 1 Obilić (Zmajevo)
15.09.2013 16:00 Proleter (R.S.) 5 : 0 Hajduk (Gard.)
15.09.2013 16:30 Bačka 2 : 4 Borac 46
15.09.2013 16:30 Bački Hajduk 0 : 0 Krila Krajine
15.09.2013 16:30 Maglić 1 : 0 Kulpin
15.09.2013 16:30 Krivanj 0 : 3 Slavija
15.09.2013 16:00 Busije 0 : 2 Studenski Grad
15.09.2013 16:00 Institut 1 : 3 Borac
15.09.2013 10:00 Šećeranac 9 : 1 Olimpija
15.09.2013 16:00 Mladost 1 : 0 Pobednik
15.09.2013 10:00 Mladi proleter 0 : 1 Crvenka
15.09.2013 16:00 Sparta 1 : 7 Dunav
15.09.2013 16:00 Dunavac 2 : 3 Pionir
15.09.2013 16:30 Mladi Borac 0 : 5 Mladost (Č)
15.09.2013 16:30 Bistrica 1 : 3 Rudar
15.09.2013 16:30 OFK Budućnost 7 : 1 Sloga
15.09.2013 16:30 Polet 2 : 1 Dimitrije Tucović
15.09.2013 16:00 Šepšin 2 : 1 Senaja
15.09.2013 16:00 Markovac 1 : 0 Ivanča
15.09.2013 16:00 Borac 2 : 1 Napredak
15.09.2013 16:00 Radnički PDM 1 : 1 Omladinac
15.09.2013 16:00 Partizan 1 : 3 Heroj 1925
15.09.2013 16:00 Pinosava 3 : 1 Zuce
15.09.2013 16:00 Heroj-Polet 2 : 0 Hajduk
15.09.2013 16:30 Musina Reka 3 : 0 Žiča
15.09.2013 16:30 Budućnost 3 : 1 Progorelica
15.09.2013 16:30 Studen Vitez 1 : 0 Stara Čaršija
15.09.2013 16:30 Mladost 1925 0 : 2 Real
15.09.2013 16:30 Miločajac 0 : 2 Popovići
15.09.2013 16:30 Jedinstvo 5 : 1 Borac (A)
15.09.2013 17:00 Studenac 4 : 2 Borac
15.09.2013 10:00 Mladost 2 : 4 ZT Gorovič
15.09.2013 16:30 Trešnjevica 1 : 0 Venčani
15.09.2013 10:00 Šamot 2 : 1 Tulež
15.09.2013 16:30 Ranilović 4 : 2 Vrbica
15.09.2013 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Mladost
15.09.2013 16:00 Borac 1 : 1 Polet
15.09.2013 16:30 Mladost 0 : 3 Šumadija
15.09.2013 16:30 Karađorđe 1 : 1 Crvena zvezda
15.09.2013 16:30 Badnjevac 2 : 1 Napredak
15.09.2013 16:00 Napredak 2 : 1 OFK Porodin
15.09.2013 16:00 Mladost 2 : 3 Udarnik
15.09.2013 16:00 Jedinstvo 5 : 0 Pomoravlje
15.09.2013 16:00 Sloga 5 : 1 Proleter
15.09.2013 16:00 BSK 4 : 1 Budućnost
15.09.2013 11:00 Budućnost (A) 0 : 2 Radnik
15.09.2013 11:00 Stig (MC) 3 : 2 Jedinstvo (S)
15.09.2013 16:00 Carevac 2 : 0 Usije
15.09.2013 16:00 Električar 6 : 0 Ram
15.09.2013 16:00 Kumane 5 : 0 Srednjevo
15.09.2013 16:00 Radnički 1 : 1 Barič
15.09.2013 16:00 Pek 1 : 0 OFK Vinci
15.09.2013 16:00 Žika Marković Uča 9 : 1 Mrčkovac
15.09.2013 16:00 Desine 1 : 2 Graničar 2013
15.09.2013 16:00 OFK Braničevo 4 : 3 Polet
15.09.2013 16:00 Napredak 1947 3 : 2 Napredak (P)
15.09.2013 16:00 Dunav 4 : 0 Proleter
15.09.2013 16:00 Stig 1955 1 : 3 Sloga (D)
15.09.2013 16:00 Metalac 2 : 1 Sopot
15.09.2013 16:00 Sloga 1936 1 : 1 Sloga (L)
15.09.2013 16:00 Dizel 3 : 0 Zemljoradnik
15.09.2013 16:00 Radenka 1 : 0 Homolje
15.09.2013 16:00 Neresnica 0 : 2 Sloga
15.09.2013 16:30 Polet 3 : 0 Dragojevac
15.09.2013 11:00 Skupljen 2013 1 : 0 Mladost PB
15.09.2013 16:30 Petrovac 74 3 : 0 Žika
15.09.2013 11:00 Sloga Trgošped 5 : 3 Sloga Ridj
15.09.2013 11:00 Mladost 2013 3 : 1 Hajduk
15.09.2013 16:30 Torpedo 0 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
15.09.2013 11:00 Jevremovac 3 : 0 Bojić
15.09.2013 11:00 Zablaće 2 : 5 Mladost 2011
15.09.2013 11:00 Mladost 1 : 3 Korman
15.09.2013 11:00 Jedinstvo 1 : 2 Dušan Silni
15.09.2013 11:00 Miloš Pocerac 0 : 5 Žabar
15.09.2013 11:00 Sava 1 : 4 OFK Jelen
15.09.2013 16:00 Jelav 2 : 0 Mladost Lo
15.09.2013 11:00 Šumice 3 : 0 Radnik
15.09.2013 11:00 Mladost O 5 : 4 Omladinac
15.09.2013 15:00 Bair 3 : 2 Stojan Lazarac
15.09.2013 16:00 Gornji Mušić 1 : 2 Jedinstvo
15.09.2013 16:00 Popadić 2 : 3 Komanice
15.09.2013 16:00 Veliševac 3 : 5 Mionica
15.09.2013 16:00 Gornji Lajkovac 12 : 2 Proleter
15.09.2013 16:00 Orao 0 : 3 Mladost
15.09.2013 16:00 Dupljaj 3 : 1 Zabari
15.09.2013 16:00 OFK Povlen 7 : 0 Bujacic
15.09.2013 16:00 Borac 0 : 4 Gradac
15.09.2013 16:00 Paune 0 : 3 Lukavac
15.09.2013 16:00 Mali korak 0 : 2 Kotešica
15.09.2013 16:00 Jadar 2013 5 : 2 Zadrugar
15.09.2013 16:00 Rakac Stave 0 : 0 Mladost
15.09.2013 16:30 Nepričava 2 : 2 Sloga
15.09.2013 16:30 Vrelo 1 : 1 Jedinstvo
15.09.2013 16:30 Crvena Jabuka 4 : 2 Kolubara
15.09.2013 16:30 Sloga 3 : 2 Brgule
15.09.2013 16:30 Vukona 4 : 1 Radnik
15.09.2013 16:30 Čučuge 0 : 1 Pambukovica
15.09.2013 16:30 Sloga 1 : 4 OFK Paljuvi
15.09.2013 16:30 Murgaš 2012 1 : 3 Dokmir
15.09.2013 16:00 Napredak 2 : 1 Gornje Krajince
15.09.2013 16:00 Jašunja 3 : 1 Moravac
15.09.2013 16:00 OFK Blagotin 0 : 0 Beočić
15.09.2013 16:00 Šumadija 4 : 6 Goša
15.09.2013 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Lipar
15.09.2013 16:30 Dražmirovac 0 : 3 Osaonica
15.09.2013 16:30 Sloboda 0 : 4 Ribnik
15.09.2013 16:30 Morava (R) 2 : 0 Trnava
15.09.2013 16:30 Partizan (M) 2 : 5 Morava (KS)
15.09.2013 16:30 Partizan (G) 2 : 1 Kolonija
15.09.2013 16:00 Sloboda 2 : 2 Budućnost (L)
15.09.2013 16:00 Vihor 0 : 1 Mladost (R)
15.09.2013 16:00 Mladost (GM) 2 : 1 Heroj
15.09.2013 16:00 Popovac 1 : 0 Omladinac
15.09.2013 16:00 Polet 4 : 2 Jedinstvo
15.09.2013 16:00 Sindjelić 7 : 1 Mladi Radnik
15.09.2013 16:00 Planinac 0 : 7 Rudar (SR)
15.09.2013 16:00 Beljanica 1 : 4 Rudar (ST)
15.09.2013 16:30 Kiseljak 0 : 2 Varvarin
15.09.2013 16:30 Gradac 5 : 0 Čukarički
15.09.2013 16:30 Omladinac (U) 3 : 1 Kamenorezac 76
15.09.2013 16:30 Polet 57 3 : 0 Omladinac (O)
15.09.2013 16:30 Borjak 2013 3 : 0 Vinogradar
15.09.2013 17:00 Mladi Gorani 2 : 0 Ratajac
15.09.2013 17:00 Mladost (R) 5 : 3 Garevina
15.09.2013 16:00 Globoder 1 : 0 Žabare
15.09.2013 16:30 Meševo 1 : 1 Pasjak 2013
15.09.2013 16:00 Kruševica 2 : 5 Gaglovo
15.09.2013 16:00 Jablanica 3 : 0 Zmajevac
15.09.2013 16:00 Polet (K) 3 : 1 Grkljane
15.09.2013 16:00 Polet (Š) 3 : 2 Rasinac
15.09.2013 16:00 Trmčare 7 : 3 Drugari
15.09.2013 16:00 OFK Budućnost 7 : 2 Lipovac
15.09.2013 11:00 Štitari 5 : 2 Zdravinje
15.09.2013 16:00 Modrica 6 : 4 Bukovica
15.09.2013 16:00 Janošik 1 : 1 Crvena Zvezda
15.09.2013 16:00 Vojvodina 2 : 1 Banat
15.09.2013 16:00 Solunac 3 : 1 Gaj
15.09.2013 16:30 Radnički 1927 4 : 0 Pobeda
15.09.2013 16:30 Omladinac 2 : 7 Jedinstvo
15.09.2013 16:30 Tamiš 3 : 1 Proleter
15.09.2013 16:30 MSK 0 : 1 ASK
15.09.2013 16:30 Sloga 0 : 7 OFK Stajićevo
15.09.2013 16:30 Jedinstvo 3 : 4 Mladost
15.09.2013 16:30 Krušedol 2 : 0 Vojvodina
15.09.2013 16:30 Mladost (B) 1 : 2 Borac (S)
15.09.2013 16:30 Car Uroš 2 : 2 Sremac
15.09.2013 16:30 Sloga 5 : 1 Mladost (P)
15.09.2013 16:30 OFK Kraljevci 0 : 4 Fruškogorac
15.09.2013 16:30 27. Oktobar 0 : 6 Borac (K)
15.09.2013 16:30 Planinac 1 : 0 Polet
15.09.2013 16:30 Graničar 4 : 1 Lovac
15.09.2013 16:30 Sloboda 0 : 3 Kameni
15.09.2013 16:30 Polet 3 : 1 Borac
15.09.2013 16:30 Mladost 2 : 1 Srem
15.09.2013 16:30 Sloga 3 : 0 OFK Brestač
15.09.2013 Napredak 0 : 1 Sremac
15.09.2013 Planinac 2 : 0 Sloga (Z-I)
15.09.2013 Grgurevci 2 : 3 Sloga (Č)
15.09.2013 Fruškogorac 4 : 0 Borac (R)
15.09.2013 BSK 0 : 0 OFK Bosut
15.09.2013 16:30 Graničar 4 : 4 OFK Bingula
15.09.2013 16:30 Omladinac 1 : 3 Bratstvo
15.09.2013 16:30 Jednota 1 : 0 Sremac
15.09.2013 16:30 OFK Bikić 2 : 0 Borac
15.09.2013 16:30 Mladost 2 : 1 Slavija
15.09.2013 16:30 Naša Zvezda 2 : 1 Vajska
15.09.2013 16:30 Neštin 3 : 0 Sloga
15.09.2013 16:30 Šumadinac (K) 0 : 3 Vreoci
15.09.2013 16:30 OFK Radnički 7 : 1 OFK Sokolovo
15.09.2013 16:30 Proleter 1 : 0 Mladost (L)
15.09.2013 16:30 OFK Borac 3 : 3 20. Oktobar
15.09.2013 16:00 Pobeda 2 : 0 Crvena Zastava
15.09.2013 16:00 Baljevac 1 : 5 Zvezda Konatice
15.09.2013 16:00 Sloga 2 : 1 Skela
15.09.2013 16:00 Proleter 1 : 3 Duboko
15.09.2013 16:00 Borac 8 : 0 Rekreativo
15.09.2013 16:00 Ljubinić 0 : 2 Partizan
15.09.2013 16:00 Mogren 1 : 1 Čelik
15.09.2013 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Zora
15.09.2013 16:00 Arsenal 0 : 0 Jezero
15.09.2013 16:00 Bokelj 1 : 0 Igalo
15.09.2013 16:00 Bratstvo 2 : 3 Cetinje
15.09.2013 16:00 Kom 2 : 0 Zabjelo
15.09.2013 16:00 Ibar 0 : 3 Berane
15.09.2013 Velež 3 : 0 Borac
15.09.2013 16:30 Sloboda (MG) 1 : 0 Mladost
15.09.2013 10:00 ŽFK Bukovička Banja 3 : 4 Unafortuna 04
15.09.2013 13:00 Železničar 5 : 0 Rubin
15.09.2013 16:00 Radnički 1919 5 : 3 Sremice
15.09.2013 16:00 Metalmania 0 : 3 Polet
15.09.2013 16:00 Budućnost 1 : 1 Bačka Žabalj
15.09.2013 13:00 Sloboda Piont 1 : 5 BSK Borča
15.09.2013 15:00 Rad 3 : 0 Radnički (P)
15.09.2013 10:00 Novi Pazar 0 : 2 Crvena zvezda
15.09.2013 11:00 Jagodina 4 : 1 Napredak
15.09.2013 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Sloga (K)
15.09.2013 13:00 Indeks 3 : 0 Banat
15.09.2013 10:00 Omladinac 1 : 2 Vojvodina
15.09.2013 10:00 Spartak 5 : 1 Novi Sad
15.09.2013 11:00 Metalac (GM) 7 : 0 Arsenal
15.09.2013 11:00 Mladost (L) 5 : 1 Sušica
15.09.2013 15:00 FAP 3 : 3 Sloga 1940
15.09.2013 13:00 Vlasina 0 : 1 Timok
15.09.2013 10:00 Palilulac 0 : 0 Žarkovo
15.09.2013 10:00 BSK Borča 2 0 : 5 Čukarički
15.09.2013 10:00 Balkan 2 : 2 Grafičar
15.09.2013 11:30 Bresje Superior 3 : 0 Pobeda
15.09.2013 13:30 Glogonj 5 : 2 Radnički (B)
15.09.2013 12:00 Spartak 1 : 1 Vojvodina
15.09.2013 13:30 Borac 6 : 1 Sloga (L)
15.09.2013 13:30 Jagodina 1 : 2 Čukarički
15.09.2013 16:00 OFK Beograd 2 : 0 Sloboda Point
15.09.2013 11:00 Sušica 1 : 0 Metalac (K)
15.09.2013 12:30 Javor 1 : 0 Čačak 94
15.09.2013 10:00 Sevojno 3 : 3 Šumadija 1903
15.09.2013 10:00 Mika Antić 1 : 3 Banat
15.09.2013 11:00 Borac 0 : 3 OFK Beograd
15.09.2013 10:00 Čačak 94 2 : 0 Bane
15.09.2013 10:00 Budućnost 0 : 7 Kiker
15.09.2013 10:00 Javor 0 : 0 Sloga (K)
15.09.2013 11:00 Subotica 16 : 0 Obilić
15.09.2013 11:00 Potisje 7 : 0 AFK
15.09.2013 09:00 Partizan (U) 0 : 6 Vršac United
15.09.2013 10:00 Sloga (P) 12 : 0 Radnički 1927
15.09.2013 10:00 Polet 3 : 2 Vršac
15.09.2013 11:00 Radnički (K) 6 : 0 BSK
15.09.2013 12:00 Omladinac (D) 2 : 7 Mladost (O)
15.09.2013 11:30 Jedinstvo Stević 9 : 0 Jugoslavija
15.09.2013 11:00 Dobrica 2 : 2 Unirea
15.09.2013 10:00 Slavija 6 : 0 Budućnost (A)
15.09.2013 10:00 Borac (S) 0 : 5 Vladimirovac
15.09.2013 11:00 Mladi radnik 3 : 0 Sloga
15.09.2013 09:30 Bresje Superior 1 : 5 Pobeda
15.09.2013 16:30 Mladost (P) 3 : 1 Takovo Junior
15.09.2013 OFK Nacional 2 : 1 Tutin
15.09.2013 09:30 Subotica 8 : 0 Obilić
15.09.2013 09:00 Spartak '01 6 : 0 Čoka
15.09.2013 09:30 Potisje 0 : 7 Bačka 1901
15.09.2013 Sampion 4 : 1 OFK Osecina
15.09.2013 10:00 OFK Senjak 1 : 6 Krusik
15.09.2013 10:00 Karađorđe 3 : 1 Šumadija 1903 II
15.09.2013 10:00 Radnicki 1923 II 3 : 1 Šumadija 1903 I
15.09.2013 10:00 Duljaj 9 : 0 Karađorđe
15.09.2013 OFK Lešak 4 : 1 Rudar (B)
15.09.2013 Pazar Juniors 1 : 0 OFK Vlada Dimitrijević

Rukomet

15.09.2013 18:00 Radnički 24 : 20 Metaloplastika
15.09.2013 20:00 Radnički (KG) 26 : 14 Radnički (S)
15.09.2013 18:00 Junior 30 : 40 Vojvodina
petipuk i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu