XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 447 utakmica za dan
Subota, 21 Septembar 2013

Fudbal

21.09.2013 16:00 Sparta 1 : 1 Rekreativo 011
21.09.2013 16:30 Radnički 1923 2 : 0 Donji Srem
21.09.2013 16:30 Voždovac 1 : 0 Crvena zvezda
21.09.2013 16:30 Spartak 3 : 2 Napredak
21.09.2013 16:30 Čukarički 0 : 0 Jagodina
21.09.2013 16:30 Novi Pazar 2 : 0 Javor Matis
21.09.2013 18:00 Radnički (N) 1 : 1 Vojvodina
21.09.2013 16:30 Partizan 2 : 0 OFK Beograd
21.09.2013 16:30 Rad 0 : 0 Sloboda Point
21.09.2013 16:30 Teleoptik 0 : 1 Smederevo
21.09.2013 16:30 Dolina 2 : 0 Radnik
21.09.2013 16:30 Mladost (L) 3 : 0 Timok
21.09.2013 16:30 Borac 1 : 0 Bežanija
21.09.2013 16:30 Sloga (K) 4 : 2 Inđija
21.09.2013 16:30 Proleter 3 : 4 Sloga (PM)
21.09.2013 16:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sindjelić
21.09.2013 19:30 Metalac (GM) 5 : 0 BSK Borča
21.09.2013 16:00 Omladinac 2 : 1 Rudar
21.09.2013 16:00 Sloga 1 : 1 Šumadinac 1913
21.09.2013 16:00 Gruža 0 : 2 Mladi radnik
21.09.2013 16:00 Karađorđe 3 : 2 Zvižd
21.09.2013 16:00 VGSK 2 : 0 Morava
21.09.2013 16:00 Sloga 1940 1 : 0 Ribnica
21.09.2013 16:00 Budućnost 3 : 0 Polimlje
21.09.2013 16:00 Jedinstvo (UB) 2 : 0 FAP
21.09.2013 16:00 Borac 0 : 2 Jedinstvo 1945
21.09.2013 16:00 Sloga (P) 3 : 1 Brezovica
21.09.2013 16:00 Sevojno 0 : 0 Radnički (V)
21.09.2013 16:00 Bukovik 3 : 0 Lužnica
21.09.2013 16:00 Napredak 2 : 3 Rudar Alpos
21.09.2013 16:00 Svrljig 2 : 0 Sloga
21.09.2013 16:00 SFS Borac 2 : 0 Kablovi
21.09.2013 16:00 Radnički 1 : 3 Rudar
21.09.2013 16:00 Dunav 1 : 0 Dragocvet
21.09.2013 16:00 Bilećanin 5 : 2 TSC
21.09.2013 16:00 OFK Kikinda 4 : 0 Proleter
21.09.2013 16:00 Budućnost 2 : 2 Crvena Zvezda (RS)
21.09.2013 16:00 Sloboda 2 : 0 Kozara
21.09.2013 16:00 Vršac 0 : 0 Borac (Starčevo)
21.09.2013 16:00 Radnički (K) 3 : 1 Tisa
21.09.2013 16:00 Vrbas 2 : 1 Polet
21.09.2013 16:00 Mladost 1 : 0 Sloga
21.09.2013 16:00 PIK Prigrevica 1 : 0 Srbobran
21.09.2013 16:00 Omladinac 2 : 0 Borac
21.09.2013 16:00 IMT 2 : 0 PKB
21.09.2013 16:00 Palilulac 1 : 0 Zvezdara
21.09.2013 11:00 GSP Polet 2 : 0 Grafičar
21.09.2013 16:00 Lepušnica 2 : 3 Radnički (NB)
21.09.2013 16:30 Goč 1 : 1 Kraljevo Hajduk
21.09.2013 16:30 Grdica 4 : 0 Polet
21.09.2013 16:30 Slatina 0 : 0 Mladost (A)
21.09.2013 16:30 Partizan 3 : 1 Jedinstvo
21.09.2013 15:30 Ibar 4 : 2 Sočanica
21.09.2013 16:00 Bresje Superior 1 : 2 Borac
21.09.2013 16:00 Mladi borac 2 : 0 Železničar (K)
21.09.2013 16:00 Polet 2 : 0 Basarac
21.09.2013 16:00 Gučevo 2 : 2 Jedinstvo (Š)
21.09.2013 16:00 Sindjelić 1 : 2 Radjevac
21.09.2013 16:00 Majur 4 : 1 Jadar
21.09.2013 16:00 Rubribreza 2 : 0 Banjani
21.09.2013 16:00 Joševa 3 : 0 Kačer
21.09.2013 16:00 Kolubara 0 : 0 Zadrugar
21.09.2013 16:00 OFK Osečina 3 : 1 Mladost (D)
21.09.2013 16:00 OFK Divci 4 : 1 Pepeljevac
21.09.2013 16:00 Crnokosa 1 : 2 Čajetina
21.09.2013 16:00 Borac (A) 2 : 1 Mladi Radnik
21.09.2013 16:00 Radnički 1947 (Č) 1 : 1 Orljane
21.09.2013 16:00 Naisus 2 : 1 Mekiš
21.09.2013 16:00 Borac (T) 0 : 4 Radnički 1924 (K)
21.09.2013 15:30 Jedinstvo (B) 0 : 0 Plantaža
21.09.2013 15:30 Budućnost 4 : 0 Umac
21.09.2013 16:00 Polet 3 : 2 Borac
21.09.2013 16:00 Tanasko Rajić 2 : 4 Zadrugar
21.09.2013 16:00 Spartak 3 : 1 Gnjilan
21.09.2013 16:00 Čelik 3 : 0 Biljači
21.09.2013 15:30 Morava 2 : 2 Glama
21.09.2013 15:30 Oskar 2 : 1 Ropotovo
21.09.2013 16:30 Bošnjane 2 : 2 Jasika
21.09.2013 16:30 Vinogradar 2 : 1 Mladost
21.09.2013 16:00 Zlot 2 : 1 Rudna Glava
21.09.2013 16:00 Poreč 3 : 0 Blizna
21.09.2013 16:00 Rgotina 0 : 2 Bučje
21.09.2013 16:00 BSK 7 : 2 ŠSK
21.09.2013 16:00 Olimpija (G) 2 : 0 Čoka
21.09.2013 16:00 AFK 2 : 2 Bajša
21.09.2013 16:00 Njegoš 1 : 2 Panonija IM Topola
21.09.2013 16:00 Krivaja 2 : 0 Čantavir
21.09.2013 16:00 Proleter 0 : 0 Subotica
21.09.2013 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Radnički (Z)
21.09.2013 16:00 Naftagas 1 : 1 Zadrugar
21.09.2013 16:00 Mladost Bambi 1 : 2 Potisje
21.09.2013 16:00 Crvenka 0 : 3 OFK Odžaci
21.09.2013 16:00 Polet 0 : 1 ŽAK
21.09.2013 16:00 OFK Mladost APA 3 : 0 BSK
21.09.2013 16:00 Graničar 6 : 3 Omladinac (D)
21.09.2013 16:00 Partizan 4 : 0 Železničar
21.09.2013 16:00 Rudar 2 : 0 Jadran
21.09.2013 16:00 1. Maj 3 : 1 Radnički
21.09.2013 16:00 Tvrdjava 2 : 0 Mladost (BP)
21.09.2013 19:00 Brodarac 0 : 1 Banja
21.09.2013 11:00 Poštar Zvezdara 3 : 1 Milutinac
21.09.2013 11:00 Zmaj 1953 0 : 2 Slavija
21.09.2013 11:00 Komgrap 2 : 0 Obilić
21.09.2013 16:00 Šumadija 2 : 0 OFK Zabrežje
21.09.2013 16:00 Napredak 3 : 2 Borac
21.09.2013 16:00 Vinča 0 : 1 Dunavac
21.09.2013 16:30 Bogutovačka Banja 3 : 5 Magnohrom
21.09.2013 16:00 Radnički 2 : 2 Kotraža
21.09.2013 16:00 Bjelica 4 : 2 Bratstvo
21.09.2013 16:00 Vrelo 4 : 4 Jelica
21.09.2013 16:00 Žabare 0 : 1 BSK
21.09.2013 16:00 Bata Bulić 3 : 1 Dragoš
21.09.2013 16:00 Žitkovica 0 : 3 Borac
21.09.2013 16:00 Mladost PP 6 : 0 Mrovska
21.09.2013 16:00 Gorki 2 : 1 Sloga
21.09.2013 16:00 Rudar 1945 3 : 3 Omladinac
21.09.2013 16:30 Trešnjica 0 : 1 Blagaja
21.09.2013 16:00 Real 2 : 2 Dušnik
21.09.2013 15:30 Tempo 0 : 3 Sloga (K)
21.09.2013 15:30 OFK Draževac 9 : 0 Ratar
21.09.2013 16:00 Delijski Vis 1 : 0 Čegar 1946 (DM)
21.09.2013 16:00 MB Marjan 6 : 3 Veternica
21.09.2013 16:00 Zvezda 0 : 2 Pobeda
21.09.2013 16:00 Borac 0 : 3 Mladost (M.S)
21.09.2013 16:00 Veliki Suvodol 3 : 4 Temac
21.09.2013 15:30 Zenit 1 : 0 Crni Vrh
21.09.2013 15:30 Resavac (S) 1 : 3 Kupinovac
21.09.2013 15:30 Radnički 3 : 0 Polet
21.09.2013 15:30 Rudar 5 : 2 Mladost (S)
21.09.2013 16:30 Blagotin 3 : 0 Beli Orlovi
21.09.2013 16:30 Donji Kopaonik 3 : 2 Župski biseri
21.09.2013 16:30 Malajnica 0 : 1 OFK Sikole
21.09.2013 16:00 Lovac 1 : 0 Nacional
21.09.2013 16:00 Vratarnica 6 : 2 Kosovo
21.09.2013 16:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Hajduk
21.09.2013 16:00 Tisa B (A) 2 : 3 Tisa (P)
21.09.2013 16:00 Radnički Gladiolus 5 : 2 Jadran
21.09.2013 16:00 Radnički 1905 2 : 0 Zrinjski 1932
21.09.2013 16:00 Jedinstvo 1947 3 : 0 Partizan
21.09.2013 16:00 Mladost 4 : 0 Panonija
21.09.2013 17:30 OFK Bačinci 0 : 3 Hajduk
21.09.2013 17:30 Podrinje 3 : 0 Jedinstvo (M)
21.09.2013 16:00 Fruškogorski partizan 2 : 0 OFK Futog
21.09.2013 16:00 Krila Krajine 0 : 1 Soko
21.09.2013 15:00 Studenski Grad 2 : 2 Novi Beograd
21.09.2013 16:00 Pionir 3 : 1 Šećeranac
21.09.2013 16:00 Mladi radnik 2 : 2 OFK Burovo
21.09.2013 16:00 Šumadija (MC) 2 : 4 OFK Budućnost
21.09.2013 16:00 Rudar 3 : 0 Lazarevac
21.09.2013 16:00 Mladost (Č) 5 : 1 Bistrica
21.09.2013 16:00 Barajevo 0 : 1 Beljina
21.09.2013 16:00 Belo Polje 3 : 2 Jedinstvo
21.09.2013 16:00 Trstenica 1 : 4 Urovci
21.09.2013 16:00 Rvati 0 : 0 Vukićevica
21.09.2013 16:00 Zadrugar 0 : 2 Polet
21.09.2013 16:00 Omladinac 1 : 2 Poljane
21.09.2013 16:00 Denim 4 : 2 OFK Slatina
21.09.2013 16:00 Vis 2 : 2 Drlupa
21.09.2013 16:00 Mladost 1 : 4 Ropočevo
21.09.2013 16:00 Rudar 2012 0 : 1 Sloga 2012
21.09.2013 Stojnik 0 : 2 Mladost
21.09.2013 Sibnica 1 : 7 OFK Rogača
21.09.2013 Vojvoda 0 : 10 4 Juli
21.09.2013 16:00 Hajduk 0 : 3 Partizan
21.09.2013 16:30 Popovići 2 : 2 Jedinstvo
21.09.2013 16:00 Tulež 0 : 1 Ranilović
21.09.2013 15:30 Mladost 3 : 4 Kusovac
21.09.2013 15:30 Kotlenik 1 : 0 Mladi Radnik
21.09.2013 16:30 Feniks 3 : 2 Badnjevac
21.09.2013 16:00 Melnica 1 : 2 Mladost(L)
21.09.2013 16:00 Omladinac B 1 : 1 Rade Milošević
21.09.2013 16:00 Napredak 3 : 0 Brana Paunović
21.09.2013 16:00 Vukan 2 : 1 Mladost (R)
21.09.2013 16:00 Manastirica 6 : 3 Jedinstvo
21.09.2013 16:00 Čokordin 0 : 0 B.S.K.
21.09.2013 16:00 Radnik 1 : 2 Sloga 1952
21.09.2013 16:00 Mlava 4 : 1 7 juli
21.09.2013 16:00 Laolac 2 : 3 Soko
21.09.2013 16:00 Burovac 3 : 0 Dobrnje
21.09.2013 16:00 Zadrugar 1 : 1 Jasenovac
21.09.2013 16:00 Mladost 3 : 1 Zvezda
21.09.2013 16:00 OFK Homolje 2 : 3 Borac
21.09.2013 16:00 Kobilje 2 : 1 Sloga (VS)
21.09.2013 16:00 Jedinstvo (S) 2 : 0 Stig (C)
21.09.2013 16:00 BSK 6 : 0 Budućnost (A)
21.09.2013 16:00 Kaona 0 : 5 Sloga
21.09.2013 16:00 Pocerina 1 : 0 OFK Varna
21.09.2013 16:00 Bojić 1 : 0 Zablaće
21.09.2013 16:00 OFK Jelen 12 : 1 Mladost
21.09.2013 16:00 Dušan Silni 2 : 0 Miloš Pocerac
21.09.2013 16:00 Mladost Lo 1 : 1 Granit
21.09.2013 16:00 Luk 0 : 5 Rudar
21.09.2013 13:00 Sloga DB 2 : 2 Crnča
21.09.2013 16:00 Vrhpolje 5 : 0 Grabovica
21.09.2013 16:00 DB Junajted 2 : 3 Tolisavac - VT
21.09.2013 16:00 7. Juli 0 : 3 Krasava
21.09.2013 11:00 Omladinac 1 : 2 Mladost MM
21.09.2013 16:00 Napredak 0 : 1 Bair
21.09.2013 16:00 Sloga 9 : 1 Napredak
21.09.2013 16:00 Cer 7 : 1 Letnjikovac
21.09.2013 16:00 Fortuna Miki 4 : 2 Zadrugar
21.09.2013 11:00 Culjkovic 1 : 0 Maovi MH
21.09.2013 16:00 Sloga 0 : 1 Strmovo 1968
21.09.2013 16:00 Lajkovac 3 : 1 Nepričava
21.09.2013 16:00 Goblen 3 : 0 Bratstvo
21.09.2013 16:00 Moravac 2 : 0 Nomanica
21.09.2013 16:00 Gornje Krajince 3 : 2 Jašunja
21.09.2013 16:00 Jedinstvo 5 : 3 Napredak
21.09.2013 16:00 Radnik 2013 0 : 3 Bratstvo
21.09.2013 15:30 OFK Tvrđava 0 : 5 OFK Blagotin
21.09.2013 15:30 Mladost 1 : 2 Šumadinac
21.09.2013 15:30 Radnik 3 : 2 Moravac
21.09.2013 16:00 Parcane 2 : 1 Čukarički
21.09.2013 16:00 Varvarin 2 : 0 Gradac
21.09.2013 16:00 Borac 3 : 4 Velika Morava
21.09.2013 16:00 Stara Čaršija 3 : 1 Omladinac (U)
21.09.2013 16:00 Stevka Bozurevka 2 : 1 FK Stari Trstenik
21.09.2013 16:00 Mladost 1 : 5 Moravac-C 74
21.09.2013 16:00 Stragari 3 : 0 Sloboda 1948
21.09.2013 16:00 Jugovići 0 : 2 Topoljak
21.09.2013 16:00 Zmajevac 0 : 4 Bukovica
21.09.2013 16:00 Graničar 4 : 2 Janošik
21.09.2013 16:00 Mladost 0 : 7 Šantarovac
21.09.2013 16:00 Bresje 1 : 3 Crnovršanin
21.09.2013 16:00 Oniks 0 : 3 OFK Borac
21.09.2013 16:00 Omladinac 4 : 1 OFK Dragoševac
21.09.2013 16:00 Hajduk 1 : 5 PSS-192
21.09.2013 16:00 Strmovo 1 : 2 Šumadinac (K)
21.09.2013 15:30 Budućnost 2 : 0 Dečić
21.09.2013 15:30 Rudar 1 : 0 Grbalj
21.09.2013 15:30 Lovćen 0 : 1 OFK Petrovac
21.09.2013 15:30 Čelik 3 : 0 Mornar
21.09.2013 15:30 Mladost 0 : 0 Mogren
21.09.2013 Borac 2 : 0 Zrinjski
21.09.2013 Široki Brijeg 3 : 2 Željezničar
21.09.2013 Leotar 0 : 0 Vitez
21.09.2013 Čelik 1 : 1 Travnik
21.09.2013 Olimpic 2 : 3 Zvijezda
21.09.2013 Velež 0 : 0 Sarajevo
21.09.2013 16:00 Sloga 0 : 1 Drina (Z)
21.09.2013 16:00 Proleter 1 : 2 Drina HE
21.09.2013 16:00 Modriča Maxima 1 : 2 Podrinje
21.09.2013 16:00 Kozara 1 : 0 Sloboda (NG)
21.09.2013 16:00 Mladost 2 : 1 Borac
21.09.2013 16:00 Rudar 1 : 5 Sloboda (MG)
21.09.2013 16:00 Napredak 1 : 1 Sutjeska
21.09.2013 16:00 Gradac 1 : 3 ŽFK Užice
21.09.2013 16:00 Unafortuna 04 4 : 1 ŽFK Jerina
21.09.2013 16:00 Slatke male 4 : 2 ŽFK Bukovička Banja
21.09.2013 11:00 Sremice 3 : 2 Metalmania
21.09.2013 16:00 Rubin 0 : 2 Radnički 1919
21.09.2013 12:30 Partizan 1 : 1 Brodarac
21.09.2013 11:00 Crvena zvezda 3 : 1 Jagodina
21.09.2013 13:00 Radnički (P) 3 : 1 Radnički 1923
21.09.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Novi Sad
21.09.2013 10:00 Radnički (SM) 1 : 3 Spartak
21.09.2013 10:00 Vojvodina 2 : 1 OFK Hajduk
21.09.2013 10:00 Banat 0 : 1 Omladinac
21.09.2013 10:00 Inđija 5 : 2 Indeks
21.09.2013 10:00 Radnički (NP) 3 : 1 Dinamo
21.09.2013 16:00 Sloga 1940 6 : 1 Jadran
21.09.2013 16:00 Sušica 7 : 2 FAP
21.09.2013 11:00 Takovo 1 : 0 Jedinstvo Putevi
21.09.2013 11:00 Metalac (K) 2 : 1 BIP
21.09.2013 11:00 Arsenal 1 : 3 Šumadija 1903
21.09.2013 13:00 Sloboda (Č) 3 : 2 Metalac (GM)
21.09.2013 11:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Vlasina
21.09.2013 11:00 Dinamo 3 : 0 Žitoradja
21.09.2013 11:00 Palilulac 5 : 0 Radan
21.09.2013 10:00 Internacional 1 : 2 Voždovac
21.09.2013 09:00 Zemun 3 : 0 Bežanija
21.09.2013 10:00 BSK Borča 2 2 : 3 Sinđelić
21.09.2013 13:00 BASK 3 : 0 Žarkovo
21.09.2013 11:00 Radnički (O) 0 : 1 Brodarac 2
21.09.2013 10:00 Kolubara 1 : 0 Grafičar
21.09.2013 14:00 Lokomotiva 1 : 6 Radnički (NB)
21.09.2013 16:00 Budućnost 3 : 2 Osipaonica
21.09.2013 12:00 Proleter 1 : 1 Sloboda
21.09.2013 16:00 Sloga 2 : 1 Podunavac
21.09.2013 16:00 Budućnost 0 : 2 Jedinstvo
21.09.2013 16:00 Pobeda 5 : 0 Šumadija
21.09.2013 16:00 Glavaš 2 : 0 Bresje Superior
21.09.2013 16:00 Polet 3 : 0 Udarnik
21.09.2013 10:00 Partizan (G) 2 : 4 Kolonija
21.09.2013 14:00 C.zvezda 1 : 6 Budućnost (BB)
21.09.2013 14:00 Sloga (BNS) 2 : 5 Mladost (O)
21.09.2013 16:00 Vojvodina 0 : 2 Spartak
21.09.2013 16:00 Slavija 1 : 5 Polet
21.09.2013 16:00 Radnički (B) 0 : 4 Dobrica
21.09.2013 10:00 Dolina 1 : 1 Glogonj
21.09.2013 10:00 Rad 1 : 1 OFK Beograd
21.09.2013 10:00 Čukarički 0 : 7 Partizan
21.09.2013 13:00 Crvena zvezda 1 : 0 Jagodina
21.09.2013 12:00 Mladost (L) 1 : 2 Vrbas
21.09.2013 12:00 Dinamo 0 : 1 Bačka 1901
21.09.2013 12:00 Bečej 1 : 0 Vršac
21.09.2013 12:00 Proleter 2006 2 : 1 Radnički (S)
21.09.2013 12:00 Železničar 1 : 0 Inđija
21.09.2013 12:00 OFK Hajduk 3 : 0 Banat
21.09.2013 12:00 Spartak 1 : 1 Vojvodina
21.09.2013 12:00 Novi Sad 1 : 1 TSC
21.09.2013 Zemun 8 : 0 Radnički (O)
21.09.2013 Kolubara 0 : 2 Internacional
21.09.2013 Bežanija 1 : 2 BSK Borča
21.09.2013 Voždovac 2 : 1 Radnički (NB)
21.09.2013 Lokomotiva 2 : 1 Dominus
21.09.2013 Brodarac 2 : 0 BASK
21.09.2013 Teleoptik 4 : 0 Sinđelić
21.09.2013 11:00 Metalac (GM) 1 : 0 Bane
21.09.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga 1940
21.09.2013 10:00 Mladost (L) 2 : 0 Sevojno
21.09.2013 16:00 Jedinstvo Putevi 0 : 3 Novi Pazar
21.09.2013 14:00 Metalac (K) 1 : 3 Javor
21.09.2013 11:00 Sloga (K) 4 : 0 Sušica
21.09.2013 16:30 Polet (LJ) 3 : 0 Sloboda 2
21.09.2013 11:00 Čantavir 0 : 5 Subotica
21.09.2013 10:00 Bačka 1 : 1 Olimpia A
21.09.2013 14:00 Dinamo 1 : 1 Proleter
21.09.2013 12:00 Banat 1 : 1 Jedinstvo Stević
21.09.2013 10:00 Borac (St) 13 : 0 Mika Antić
21.09.2013 12:30 Rad 2 : 1 Partizan
21.09.2013 11:00 Radnički 1923 3 : 1 Brodarac
21.09.2013 15:00 Crvena zvezda 5 : 0 Savacijum
21.09.2013 13:00 Nacional 1 : 1 Napredak
21.09.2013 13:00 OFK Beograd 4 : 0 Loznica
21.09.2013 13:00 Sloboda Point 2 : 0 Borac
21.09.2013 10:00 Dinamo 1 : 2 Bačka 1901
21.09.2013 10:00 Bečej 3 : 0 Vršac
21.09.2013 10:00 Proleter 2006 4 : 0 Radnički (S)
21.09.2013 10:00 Železničar 0 : 3 Inđija
21.09.2013 10:00 OFK Hajduk 5 : 1 Banat
21.09.2013 10:00 Spartak 0 : 0 Vojvodina
21.09.2013 10:00 Novi Sad 8 : 1 TSC
21.09.2013 16:00 Kiker 2 : 0 Javor
21.09.2013 16:00 Jedinstvo Putevi 0 : 5 Novi Pazar
21.09.2013 13:00 Bane 4 : 0 Bubamara
21.09.2013 11:00 Senta 1 : 0 Subotica
21.09.2013 10:00 Vršac United 4 : 3 Sloga (P)
21.09.2013 11:00 Hajdučica 6 : 2 BAK
21.09.2013 10:00 Mladost (V) 1 : 3 Radnički (K)
21.09.2013 10:00 Budućnost (A) 2 : 5 Borac (S)
21.09.2013 10:00 Jedinstvo Stević 6 : 0 Dolina
21.09.2013 14:00 Budućnost 9 : 1 Osipaonica
21.09.2013 10:00 Proleter 1 : 2 Sloboda
21.09.2013 14:00 SASK 3 : 0 Železničar
21.09.2013 14:00 Sloga 4 : 0 Podunavac
21.09.2013 14:00 Budućnost 0 : 0 Jedinstvo
21.09.2013 10:30 Napredak 3 : 0 Železničar Kusadak
21.09.2013 14:00 Pobeda 0 : 3 Šumadija
21.09.2013 14:00 Glavaš 1 : 3 Bresje Superior
21.09.2013 14:00 Polet 3 : 0 Udarnik
21.09.2013 16:30 Borac 2 4 : 0 Takovo Junior
21.09.2013 16:30 Mladost Radost 1 : 0 Mladost (L)
21.09.2013 16:00 Obilić 1 : 0 Trgovački
21.09.2013 14:00 Tutin 0 : 1 Rudar (KM)
21.09.2013 11:00 Jošanica ND 2 : 2 ŠF Fenerbahče
21.09.2013 11:00 Bane 0 : 0 OFK Vlada Dimitrijević
21.09.2013 17:00 OFK Ras 1 : 2 Pazar Juniors
21.09.2013 11:00 Morava 2 : 0 Budućnost
21.09.2013 Mladenovac 0 : 2 Internacional
21.09.2013 Sinđelić 2 : 3 BSK
21.09.2013 Lokomotiva 3 : 2 BASK
21.09.2013 Dominus 4 : 1 Ada
21.09.2013 011 0 : 3 Teleoptik
21.09.2013 09:30 Čantavir 0 : 7 Bačka 1901
21.09.2013 10:00 Čoka 3 : 3 TSC
21.09.2013 09:30 Senta 1 : 1 Subotica
21.09.2013 Radnicki 3 : 1 OFK Senjak
21.09.2013 OFK Osecina 0 : 3 Buducnost
21.09.2013 Jedinstvo 4 : 0 Sampion
21.09.2013 10:00 Radnicki 1923 I 2 : 5 Šumadija
21.09.2013 10:00 Apolon 4 II 5 : 2 Slavija
21.09.2013 10:00 Šumadija 1903 I 6 : 0 Gruža
21.09.2013 10:00 Šumadija 1903 II 1 : 13 Radnicki 1923 II
21.09.2013 10:00 Sušica 0 : 5 Karađorđe
21.09.2013 11:00 Pazar Juniors 2 : 1 Kosmet
21.09.2013 12:30 Tutin 1 : 0 Rudar (KM)
21.09.2013 Trepča 1 : 2 Mokra Gora

Rukomet

21.09.2013 19:00 Nexe 33 : 19 Borac M:TEL
21.09.2013 18:00 Partizan 26 : 23 Lovćen
21.09.2013 18:00 Tatran 37 : 26 Vojvodina
21.09.2013 19:00 Jugović Unimet 23 : 19 Napredak
21.09.2013 19:00 Morava 23 : 26 Crvena Zvezda
21.09.2013 18:30 Metaloplastika 29 : 19 Kolubara
21.09.2013 19:00 Rudar 23 : 20 PKB
21.09.2013 19:30 Železničar 1949 28 : 27 Vrbas Carnex
21.09.2013 19:30 Dinamo 25 : 25 Crvenka
21.09.2013 19:00 Hercegovina 31 : 24 Lavovi BP
21.09.2013 19:30 Dinamo 25 : 25 Crvenka
21.09.2013 17:30 Proleter 29 : 23 Inđija
21.09.2013 18:00 Mladost 29 : 22 Jedinstvo
21.09.2013 20:00 Obilić 29 : 19 Mladost Palanački Kiseljak
21.09.2013 18:30 Novi Beograd 43 : 18 Loznica
21.09.2013 13:00 Smederevo 24 : 19 Partizan Dunav osigiranje 2
21.09.2013 19:00 Jastrebac 31 : 23 Žitorađa
21.09.2013 19:00 Vranje 1957 25 : 28 Jagodina
21.09.2013 19:00 Hajduk Veljko 20 : 31 Planinka
21.09.2013 19:00 Mokra Gora 37 : 28 Trepča
21.09.2013 18:00 Sloga 32 : 22 Zlatar
21.09.2013 19:00 Novi Pazar 20 : 22 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
21.09.2013 19:00 Jedinstvo 33 : 19 Hajduk
21.09.2013 20:30 Metalac 25 : 20 Kikinda
21.09.2013 19:00 Somborelektro 32 : 22 Crvenka II
21.09.2013 Dorćol 17 : 26 Studentski grad
21.09.2013 Jedinstvo 1974 31 : 35 Sloga
21.09.2013 Junior 34 : 29 Ub
21.09.2013 Mačva 28 : 27 Udarnik
21.09.2013 Radnički 24 : 26 Rekreativo
21.09.2013 Crepaja 17 : 32 Dinamo 2
21.09.2013 Radnički 30 : 16 Mladost (O)
21.09.2013 Spartak 30 : 29 Dolovo
21.09.2013 Omladinac (D) 31 : 29 Omladinac (I)
21.09.2013 20:00 Grafičar 40 : 28 Borac
21.09.2013 20:00 Vojput 2 29 : 31 Graničar
21.09.2013 Smederevo 2 35 : 36 Kosmaj
21.09.2013 Gučevo 19 : 37 Umčari
21.09.2013 Zemun 1957 28 : 22 Rukobel
21.09.2013 Metaloplastika 2 28 : 28 Prva-Iskra Barič
21.09.2013 Naftagas 28 : 19 Jedinstvo
21.09.2013 Senta 32 : 23 Crvena Zvezda 2
21.09.2013 Obilić 24 : 29 Radnički
21.09.2013 Partizan (H) 17 : 27 DjurA Jakšić Gradnulica
21.09.2013 Srbobran 39 : 23 ŽSK 2
21.09.2013 Bačka Palanka 37 : 27 Bačka-Tikvara
21.09.2013 Partizan 19 : 18 Slavija
21.09.2013 20:00 Max Sport 26 : 27 Železničar
21.09.2013 19:00 Jagodina 37 : 28 Crvena Zvezda
21.09.2013 19:00 Vojvodina 23 : 39 BMS Milenijum
21.09.2013 18:00 Kikinda 33 : 22 Junior
21.09.2013 19:00 Radnički (S) 22 : 26 Knjaz Miloš
21.09.2013 17:30 Naisa 21 : 23 Radnički (KG)
21.09.2013 19:00 Sloga 26 : 25 Kučevo
21.09.2013 13:00 Slodes 17 : 32 Topčider
21.09.2013 14:30 ORK Beograd 31 : 28 Voždovac 1955
21.09.2013 Sloga 15 : 23 Župa
21.09.2013 Laki 20 : 14 Želja
21.09.2013 Naftagas 18 : 18 Vrbas
21.09.2013 Radnički 26 : 21 Jedinstvo
21.09.2013 Petrovaradin 28 : 20 Topola
21.09.2013 Dolovo 39 : 20 Aleksandrovo
21.09.2013 Obilić 9 : 31 Partizan
21.09.2013 Odžaci 15 : 15 Deronje
21.09.2013 Tikvara 49 : 11 Železničar 2
21.09.2013 Eret 20 : 22 Rusin
21.09.2013 Hajduk 21 : 15 Temerin 2

Ragbi 13

21.09.2013 Novi Beograd 0 : 18 Dorćol
21.09.2013 Niš 22 : 44 Radnički
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.