XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 19:30 Partizan - Inđija 2:1
2 04.09.2010 20:00 Partizan - Hajduk 2:0
3 29.08.2010 17:00 OFK Beograd - Partizan 0:2
4 11.09.2010 19:00 Partizan - Rad 3:0
5 19.09.2010 15:30 Borac - Partizan 0:2
6 24.09.2010 19:00 Partizan - Spartak ZV 0:0
7 03.10.2010 15:30 Vojvodina - Partizan 2:0
8 15.10.2010 18:00 Partizan - Smederevo 5:3
9 23.10.2010 13:00 Crvena zvezda - Partizan 0:1
10 30.10.2010 16:00 Partizan - Jagodina 3:0
11 07.11.2010 13:00 BSK Borča - Partizan 0:3
12 13.11.2010 18:00 Partizan - Javor 4:1
13 20.11.2010 13:00 Čukarički Stankom - Partizan 2:4
14 28.11.2010 17:00 Partizan - Metalac 5:0
15 04.12.2010 13:00 Partizan - Sloboda PS 5:2
16 05.03.2011 13:00 Inđija - Partizan 1:3
17 09.03.2011 14:00 Hajduk - Partizan 0:4
18 12.03.2011 15:00 Partizan - OFK Beograd 2:1
19 20.03.2011 14:00 Rad - Partizan 2:2
20 02.04.2011 18:00 Partizan - Borac 2:0
21 10.04.2011 15:30 Spartak ZV - Partizan 1:2
22 16.04.2011 19:30 Partizan - Vojvodina 0:1
23 20.04.2011 16:30 Smederevo - Partizan 1:4
24 23.04.2011 18:30 Partizan - Crvena zvezda 1:0
25 30.04.2011 15:00 Jagodina - Partizan 0:2
26 06.05.2011 19:00 Partizan - BSK Borča 4:0
27 15.05.2011 15:00 Javor - Partizan 1:1
28 21.05.2011 19:00 Partizan - Čukarički Stankom 4:0
29 25.05.2011 17:00 Metalac - Partizan 1:1
30 29.05.2011 17:00 Sloboda PS - Partizan 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za ligu Šampiona Partizan 30 24 4 2 76
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Crvena zvezda 30 22 4 4 70
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 20 7 3 67
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Rad 30 14 10 6 52
5 Spartak ZV 30 11 10 9 43
6 Sloboda PS 30 12 7 11 43
7 OFK Beograd 30 12 6 12 42
8 Javor 30 10 11 9 41
9 Borac 30 8 12 10 36
10 Smederevo 30 8 11 11 35
11 BSK Borča 30 8 9 13 33
12 Jagodina 30 8 8 14 32
13 Hajduk 30 7 8 15 29
14 Metalac 30 8 5 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Inđija 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Čukarički Stankom 30 0 5 25 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu