XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 19:30 Partizan - Inđija 2:1
2 22.08.2010 17:00 Inđija - Crvena zvezda 0:1
3 29.08.2010 17:00 Hajduk - Inđija 1:3
4 11.09.2010 16:30 Inđija - Jagodina 2:0
5 18.09.2010 16:30 OFK Beograd - Inđija 2:1
6 25.09.2010 16:00 Inđija - BSK Borča 0:0
7 03.10.2010 14:30 Rad - Inđija 2:0
8 16.10.2010 14:30 Inđija - Javor 1:1
9 23.10.2010 14:30 Borac - Inđija 0:0
10 30.10.2010 13:30 Inđija - Čukarički Stankom 0:0
11 06.11.2010 13:00 Spartak ZV - Inđija 5:2
12 13.11.2010 13:00 Inđija - Metalac 1:0
13 20.11.2010 13:00 Vojvodina - Inđija 2:0
14 27.11.2010 13:00 Inđija - Sloboda PS 1:3
15 04.12.2010 13:00 Smederevo - Inđija 2:1
16 05.03.2011 13:00 Inđija - Partizan 1:3
17 09.03.2011 18:00 Crvena zvezda - Inđija 3:1
18 16.03.2011 14:30 Inđija - Hajduk 1:2
19 19.03.2011 15:00 Jagodina - Inđija 2:0
20 02.04.2011 15:00 Inđija - OFK Beograd 1:2
21 09.04.2011 15:30 BSK Borča - Inđija 4:0
22 16.04.2011 15:30 Inđija - Rad 1:1
23 20.04.2011 16:30 Javor - Inđija 2:1
24 23.04.2011 16:30 Inđija - Borac 2:0
25 30.04.2011 17:00 Čukarički Stankom - Inđija 1:2
26 10.05.2011 17:00 Inđija - Spartak ZV 2:1
27 15.05.2011 17:00 Metalac - Inđija 2:1
28 21.05.2011 17:00 Inđija - Vojvodina 1:2
29 25.05.2011 17:00 Sloboda PS - Inđija 1:0
30 29.05.2011 17:00 Inđija - Smederevo 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za ligu Šampiona Partizan 30 24 4 2 76
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Crvena zvezda 30 22 4 4 70
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 20 7 3 67
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Rad 30 14 10 6 52
5 Spartak ZV 30 11 10 9 43
6 Sloboda PS 30 12 7 11 43
7 OFK Beograd 30 12 6 12 42
8 Javor 30 10 11 9 41
9 Borac 30 8 12 10 36
10 Smederevo 30 8 11 11 35
11 BSK Borča 30 8 9 13 33
12 Jagodina 30 8 8 14 32
13 Hajduk 30 7 8 15 29
14 Metalac 30 8 5 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Inđija 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Čukarički Stankom 30 0 5 25 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu