XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 OFK Lugomir - Sloga 1:1
2 25.08.2018 16:30 Sloga - Jastrebac (B) 3:1
3 02.09.2018 16:30 Rembas - Sloga 1:1
4 08.09.2018 16:00 Sloga - OFK Topličanin 0:2
5 16.09.2018 16:00 Župa - Sloga 1:0
6 22.09.2018 15:30 Sloga - Juhor 1:0
7 29.09.2018 15:30 OFK Kosanica - Sloga 3:2
8 06.10.2018 15:00 Sloga - Žitorađa 3:0
9 14.10.2018 15:00 Dragocvet - Sloga 2:2
10 20.10.2018 15:00 Sloga - Napredak (D) 6:2
11 28.10.2018 14:00 Morava 1918 - Sloga 1:0
12 03.11.2018 13:30 Sloga - Jedinstvo (M) 1:1
13 11.11.2018 13:30 Jastrebac (VŠ) - Sloga 0:1
14 18.11.2018 13:00 Sloga - Levač 4:0
15 25.11.2018 13:00 Bošnjane - Sloga 2:2
16 09.03.2019 15:00 Sloga - OFK Lugomir
17 17.03.2019 15:00 Jastrebac (B) - Sloga
18 23.03.2019 16:00 Sloga - Rembas
19 31.03.2019 16:00 OFK Topličanin - Sloga
20 06.04.2019 16:00 Sloga - Župa
21 14.04.2019 16:00 Juhor - Sloga
22 20.04.2019 16:30 Sloga - OFK Kosanica
23 27.04.2019 16:30 Žitorađa - Sloga
24 04.05.2019 16:30 Sloga - Dragocvet
25 08.05.2019 16:30 Napredak (D) - Sloga
26 11.05.2019 16:30 Sloga - Morava 1918
27 19.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) - Sloga
28 25.05.2019 17:30 Sloga - Jastrebac (VŠ)
29 02.06.2019 17:30 Levač - Sloga
30 09.06.2019 17:30 Sloga - Bošnjane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Kosanica 15 10 5 0 35
2 OFK Topličanin 15 9 4 2 31
3 Rembas 15 9 4 2 31
4 Župa 15 8 5 2 29
5 Morava 1918 15 7 3 5 24
6 Sloga 15 6 5 4 23
7 Juhor 15 7 1 7 22
8 Jastrebac (VŠ) 15 5 4 6 19
9 Napredak (D) 15 6 0 9 18
10 Jastrebac (B) 15 5 2 8 17
11 Levač 15 5 2 8 17
12 Jedinstvo (M) 15 5 2 8 17
13 OFK Lugomir 15 3 6 6 15
14 Bošnjane 15 4 2 9 14
15 Dragocvet (-1) 15 2 5 8 10
16 Žitorađa (-1) 15 2 4 9 9
Drugari da li moze neko da napise ako zna raspored prijateljskih utakmica na teritoriji Beograda i okoline u narednih nedelju dana? Daleko je mart i pocetak sezone nizih liga. :) Pozdrav i svako dobro.
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zvonko Sladakovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu