XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 272 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2019

Fudbal

09.06.2019 17:30 SFS Borac : Zaplanjac
09.06.2019 17:30 GFK Dubočica : Car Konstantin
09.06.2019 17:30 Pukovac : Radnički (S)
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (B)
09.06.2019 17:30 Budućnost : Radan
09.06.2019 17:30 Radnički (P) : OFK Sinđelić
09.06.2019 17:30 Moravac Orion : Trstenik PPT
09.06.2019 17:30 Dunav : Rtanj
09.06.2019 17:30 Temnić 1924 : Jagodina Tabane
09.06.2019 17:00 Sloga (E) : Radnički (Š)
09.06.2019 17:00 Hajduk (B) : Sremac Vojka
09.06.2019 17:00 Sloga (T) : 1. Maj Ruma
09.06.2019 17:00 Hajduk (D) : Jedinstvo (SP)
09.06.2019 17:00 Podunavac : Tatra
09.06.2019 17:00 Podrinje : Hajduk (Č)
09.06.2019 17:00 Borac (Š) : Jugović
09.06.2019 17:00 Mladost (T) : Budućnost
09.06.2019 17:00 Polet (K) : Tisa
09.06.2019 17:00 Mladost (BP) : OFK Mladost APA
09.06.2019 17:00 OFK Vrbas : BSK
09.06.2019 17:00 Radnički 1912 : Radnički (S)
09.06.2019 17:00 Bajša : Tekstilac
09.06.2019 17:00 Bačka : Crvenka
09.06.2019 17:00 Tavankut : Sloga (Č)
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (GS) : Mladost (B)
09.06.2019 17:30 Jablanica : Tanasko Rajić
09.06.2019 17:30 OFK Brzi Brod : Budućnost
09.06.2019 17:30 Balkanski : OFK Niš
09.06.2019 17:30 Pčinja : Vranjska Banja
09.06.2019 17:30 Pusta Reka : Mladost (M)
09.06.2019 17:30 Vlasina : Sloga
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (P) : Morava
09.06.2019 17:30 Sloga : Bošnjane
09.06.2019 17:30 Jastrebac (VŠ) : Jastrebac (B)
09.06.2019 17:30 Morava 1918 : OFK Topličanin
09.06.2019 17:30 Dragocvet : Juhor
09.06.2019 17:30 OFK Kosanica : Žitorađa
09.06.2019 17:30 Župa : Napredak (D)
09.06.2019 17:30 Rembas : Jedinstvo (M)
09.06.2019 17:30 OFK Lugomir : Levač
09.06.2019 17:30 Majdanpek : BSK
09.06.2019 17:30 Orljane : Hajduk Veljko
09.06.2019 17:30 Kablovi : Brodoremont
09.06.2019 17:30 OFK Slatina : Rudar Alpos
09.06.2019 17:30 Bukovik : Timočanin
09.06.2019 17:30 Timok 1919 : Svrljig
09.06.2019 17:30 Đerdap : Naša krila 1936
09.06.2019 17:30 Moravica : Malošište
09.06.2019 17:00 Torlak : BSK Baćevac
09.06.2019 17:00 Komgrap : Milutinac
09.06.2019 17:00 Studenski Grad : Sremčica
09.06.2019 17:00 Sopot : Budućnost
09.06.2019 17:00 Hajduk : Mladenovac
09.06.2019 17:00 Leštane : Napredak
09.06.2019 17:00 TEK Sloga : Borac
09.06.2019 17:00 BSK Batajnica : Turbina
09.06.2019 17:30 Banja : Lokomotiva
09.06.2019 17:30 Borac : Omladinac
09.06.2019 17:30 Trnava : BSK
09.06.2019 17:30 Vinča : Junkovac
09.06.2019 17:30 Plaskovac : Mladost MG
09.06.2019 17:30 Sloga Bat 1924 : Mladi rudar 1954
09.06.2019 17:30 Prvi srpski ustanak : ŽSK
09.06.2019 18:00 Fruškogorski partizan : Omladinac
09.06.2019 18:00 Miletić : Bačka
09.06.2019 18:00 ŽSK : Jedinstvo
09.06.2019 18:00 Šajkaš 1908 : RFK Novi Sad 1921
09.06.2019 18:00 Petrovaradin : OFK Sirig
09.06.2019 18:00 Fruškogorac : Slavija
09.06.2019 18:00 Mladost : TSK
09.06.2019 18:00 Javor : Kolare
09.06.2019 18:00 Hajduk : Mladost (D)
09.06.2019 18:00 Kušiljevo : Juhor
09.06.2019 18:00 Napredak : Partizan
09.06.2019 10:00 Omladinac : OFK Bratstvo
09.06.2019 18:00 OFK Batinac : Bratstvo
09.06.2019 18:00 Resavac : Mladost (S)
09.06.2019 17:00 Srem : Balkan Mirijevo
09.06.2019 17:00 Borac (P) : Zmaj
09.06.2019 17:00 Poštar Zvezdara : Borac (O)
09.06.2019 17:00 Dunav : Institut
09.06.2019 17:00 PKB Kovilovo : Crvenka
09.06.2019 17:00 Atakante : Rakovica
09.06.2019 17:00 Sinđelić : Šumadinac
09.06.2019 17:00 Strelac : Sloboda
09.06.2019 17:00 Rušanj : Duboko
09.06.2019 17:00 Šumadija : Zabrežje
09.06.2019 17:00 Omladinac : Borac
09.06.2019 17:00 Lisović : Budućnost
09.06.2019 17:00 Mladost (B) : Zvezda
09.06.2019 17:00 Radnički : Mladost (C)
09.06.2019 17:00 Kosmaj : Selo Mladenovac
09.06.2019 17:00 Pudarci : Boleč
09.06.2019 17:00 Dunavac : Kosmajac
09.06.2019 17:00 Šumadija : Kovačevac
09.06.2019 17:00 Vrčin : Velika Krsna
09.06.2019 17:00 Ropočevo : Rabrovac
09.06.2019 18:00 Radnik : Lasta
09.06.2019 18:00 Napredak : Gruža
09.06.2019 18:00 Omladinac : Kraljevo Hajduk
09.06.2019 18:00 Popovići Vrnjci : Rudar
09.06.2019 18:00 Granit : Mataruge
09.06.2019 18:00 Ribnica : Budućnost
09.06.2019 18:00 Stubal : OFK Ras
09.06.2019 18:00 Proleter : Ibar
09.06.2019 18:00 Mladi Borac : Sloga (BO)
09.06.2019 18:00 Sloga (LŠ) : Cer
09.06.2019 18:00 Podrinje : Hajduk Stanko
09.06.2019 18:00 Mladost (PR) : Karađorđe
09.06.2019 18:00 Dušan Silni : Sindjelić
09.06.2019 18:00 Duško : Jedinstvo (ŠT)
09.06.2019 18:00 Jedinstvo 1945 (VL) : Jedinstvo (MZ)
09.06.2019 18:00 Mladost (DD) : Jevremovac
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (V) : Dunav
09.06.2019 17:30 Partizan (U) : Radnički (B)
09.06.2019 17:30 Jugoslavija : Strela
09.06.2019 17:30 Borac (St) : Vulturul
09.06.2019 17:30 Partizan (G) : Dolina
09.06.2019 17:30 Potporanj : Vojvodina (S)
09.06.2019 17:30 Spartak 1911 : Crvena zvezda
09.06.2019 17:30 Sloga (BNS) : Polet
09.06.2019 17:30 Rudar (K) : Rudar 2001
09.06.2019 17:30 Polet (SD) : Pomoravlje
09.06.2019 17:30 Budućnost : Omladinac (Š)
09.06.2019 17:30 Makce : Trgovački
09.06.2019 17:30 Železničar : Borac (Ž)
09.06.2019 17:30 Đerdap : Borac (K)
09.06.2019 17:30 Sloga (B) : Mlava (ML)
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (Lj) : Obilić
09.06.2019 17:30 Radnički 1947 : Sloga
09.06.2019 17:30 Padina : Doljevac
09.06.2019 17:30 Moravac : Morava (Ž)
09.06.2019 17:30 Elid : OFK Napredak 1929
09.06.2019 17:30 Zemljoradnik : Radnički 1924
09.06.2019 17:30 Mladost (B) : Moravac
09.06.2019 17:30 Napredak 2012 : Naisus 1977
09.06.2019 17:30 Crvena zvezda : Palilula
09.06.2019 17:00 Čajetina : Višesava
09.06.2019 17:00 Perućac : Jasen
09.06.2019 17:00 Jedinstvo : Polet
09.06.2019 17:00 Crnokosa : Omladinac
09.06.2019 17:00 Sečica : Ariljska rampa
09.06.2019 17:00 Ježevica : Lazarica
09.06.2019 17:00 Prvi partizan : Lauš
09.06.2019 18:00 Malinik : OFK Rtanj
09.06.2019 18:00 Sloga (M) : Omladinac
09.06.2019 18:00 Midžor (K) : Bučje Podvis
09.06.2019 18:00 Rgotina : Radnički 1946
09.06.2019 18:00 Ozren : slobodno kolo
09.06.2019 18:00 OFK Knjaz : Velika Jasikova
09.06.2019 18:00 OFK 019 : Trebič
09.06.2019 18:00 Graničar : Kosovo
09.06.2019 18:00 Osnić : Rudar Vrška Čuka
09.06.2019 Joševa : Pambukovica
09.06.2019 Dimitrije Tucović : Kalenić
09.06.2019 Mladost : Gunjevac
09.06.2019 OFK Paljuvi : Čučuge
09.06.2019 Polet (T) : Šarbane
09.06.2019 17:30 Jedinstvo : Krtinska
09.06.2019 17:30 Sloga : Borac
09.06.2019 17:30 Skela : Belo Polje
09.06.2019 17:30 Posavina : Rvati
09.06.2019 18:00 Susek : Jedinstvo
09.06.2019 18:00 Vinogradar : Hajduk
09.06.2019 18:00 Titel : Moskva
09.06.2019 17:30 Karaš (K) : Janošik
09.06.2019 17:30 Sloga (M) : Hajdučica
09.06.2019 17:30 Ševac : Budućnost (A)
09.06.2019 17:30 Karaš (J) : Ratar
09.06.2019 17:30 Vojvodina (CC) : Vinogradar
09.06.2019 17:30 Partizan (K) : Borac (VG)
09.06.2019 17:30 Dobrica : Borac (VS)
09.06.2019 18:00 Mladost (GM) : Budućnost
09.06.2019 18:00 Mladost (J) : Pomoravlje
09.06.2019 18:00 Orlovi : Rudar (St)
09.06.2019 18:00 Omladinski : Radnički
09.06.2019 18:00 Rudar (SR) : Moravac 2015
09.06.2019 18:00 15. Avgust 1950 : Beljanica
09.06.2019 18:00 Istok 63 : Napredak
09.06.2019 17:00 Žabari : Rakac Stave
09.06.2019 17:00 Rajac : Komanice
09.06.2019 17:00 Junior Novo Naselje : Milenko Pavlović
09.06.2019 17:00 Lukavac : Jadar 2013
09.06.2019 17:00 Borac : Mladost (VK)
09.06.2019 17:00 Mladost (L) : Polet
09.06.2019 17:00 Popadić : Stari drugari
09.06.2019 11:00 13. Maj : Rekreativo 011
09.06.2019 17:00 Sparta Železnik : Busije
09.06.2019 10:00 Penjarol : Mladi Proleter
09.06.2019 16:30 Umka : Novi Beograd
09.06.2019 17:00 Dedinje : BUSK
09.06.2019 12:00 011 : Šećeranac Ada
09.06.2019 17:00 Mladost : Minel
09.06.2019 17:00 Zuce : PKB Padinska Skela
09.06.2019 17:00 Pionir : Avala
09.06.2019 17:00 Sveti Stefan : Siti Sport Klub
09.06.2019 17:00 Poštar : Heroj Polet
09.06.2019 17:00 Pinosava : Lepušnica
09.06.2019 18:00 Budućnost (PD) : Cer
09.06.2019 18:00 Torpedo 1924 : Drina
09.06.2019 18:00 Gorki : Napredak
09.06.2019 18:00 Zadrugar : Majur
09.06.2019 18:00 Premijer : Sloboda
09.06.2019 18:00 Milicionar : OFK Šabac
09.06.2019 17:00 Potisje : Tornjoš
09.06.2019 17:00 Tisa : Hajduk
09.06.2019 17:00 Slavija : Šampion
09.06.2019 17:00 Bačka : AFK
09.06.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Graničar
09.06.2019 17:00 Tromedja : Horgoš 1911
09.06.2019 17:00 Čoka : Jadran
09.06.2019 18:15 Budućnost : Maglić
09.06.2019 18:15 Naša Zvezda : Bačka 1945
09.06.2019 18:15 Krivanj : Borac
09.06.2019 18:15 Neštin : Bačka (D)
09.06.2019 18:15 Mladost : Slavija
09.06.2019 17:30 Desine : Polet (V)
09.06.2019 17:30 Sloga (L) : Žika Marković Uča
09.06.2019 17:30 Dizel : Sloga (M)
09.06.2019 17:30 Napredak 1934 : Polet (B)
09.06.2019 17:30 Napredak (P) : Stig 1955
09.06.2019 17:30 Žitkovica 2017 : Vihor
09.06.2019 17:30 Sirakovo : Mladost (B)
09.06.2019 17:30 Bata Bulić : Rade Milošević
09.06.2019 17:30 Zadrugar (T) : Jedinstvo (K)
09.06.2019 17:30 BSK : Integral
09.06.2019 17:30 Napredak 1936 : Omladinac (B)
09.06.2019 17:30 Jasenovac : Napredak (S)
09.06.2019 17:30 Manastirica : Sloga 1952
09.06.2019 17:30 Divostin : Maršić
09.06.2019 17:30 Košutnjak : Seljak
09.06.2019 17:30 Kolonija : Sloga Lužnice 2016
09.06.2019 17:30 Bratstvo 1975 : OFK Žeželj
09.06.2019 17:30 Ćava : Vinogradi DB
09.06.2019 11:00 Dragojevac : Mrovska
09.06.2019 11:00 Verko : Sparta
09.06.2019 11:00 Petrovac 74 : Polet
09.06.2019 11:00 Torpedo : Mladost 2013
09.06.2019 11:00 Hajduk : Skupljen 2013
09.06.2019 17:30 Popovac : Donja Mutnica
09.06.2019 17:30 Šumadija : ISK Izvor
09.06.2019 17:30 OFK Juhor 2016 : Heroj
09.06.2019 17:30 Razvitak : Radnik
09.06.2019 17:30 Budućnost : Jedinstvo
09.06.2019 17:30 Napredak : BSK Buljane
09.06.2019 11:00 Jedinstvo : OFK Jelen
09.06.2019 11:00 Mladost Slatina : Cerić
09.06.2019 11:00 Rudar : OFK Varna
09.06.2019 11:00 Galeb : Korman
09.06.2019 11:00 Bojić : Borac BTG
09.06.2019 11:00 Mladost Svileuva : Zablaće
09.06.2019 11:00 Žabar : Volujac
09.06.2019 11:00 Maovi MH : POFK Letnjikovac
09.06.2019 11:00 Culjković : Omladinac
09.06.2019 11:00 Budućnost 1995 : Jedinstvo
09.06.2019 11:00 OFK Stublenica : Vukona
09.06.2019 11:00 Murgaš : Sloga
09.06.2019 11:00 Kolubara : OFK Takovo
09.06.2019 11:00 Strelac 001 : Zvizdar
09.06.2019 11:00 Brgule : Omladinac
09.06.2019 17:30 Partizan : Trstenica
09.06.2019 17:30 Ljubinić : Crvena Zastava
09.06.2019 17:30 Bukorovac : Azbest
09.06.2019 17:30 Dobrača : Hajduk
09.06.2019 10:30 Preporod : Njerš Ištvan
09.06.2019 10:00 Bajša : Obilić
09.06.2019 11:00 Spartak : Čantavir
09.06.2019 10:00 Đurđin : Vinogradar
09.06.2019 13:00 Bačka 1901 : Radnički 1905
09.06.2019 10:00 Tavankut : Preporod
09.06.2019 09:30 Spartak '07 : Čantavir
09.06.2019 11:30 Arena SU : Njerš Ištvan