XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 309 utakmica za dan
Nedelja, 2 Jun 2019

Fudbal

02.06.2019 17:30 Jagodina Tabane : SFS Borac
02.06.2019 17:30 Rtanj : Temnić 1924
02.06.2019 17:30 Trstenik PPT : Dunav
02.06.2019 17:30 OFK Sinđelić : Moravac Orion
02.06.2019 17:30 Radan : Radnički (P)
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (B) : Budućnost
02.06.2019 17:30 Radnički (S) : Jedinstvo (P)
02.06.2019 17:30 Car Konstantin : Pukovac
02.06.2019 17:30 Zaplanjac : GFK Dubočica
02.06.2019 17:00 Jugović : Sloga (E)
02.06.2019 17:00 Hajduk (Č) : Borac (Š)
02.06.2019 17:00 Tatra : Podrinje
02.06.2019 17:00 Jedinstvo (SP) : LSK Laćarak
02.06.2019 17:00 1. Maj Ruma : Hajduk (D)
02.06.2019 17:00 Sremac Vojka : Sloga (T)
02.06.2019 17:00 Radnički (Š) : Hajduk (B)
02.06.2019 17:00 Sloga (Č) : Mladost (T)
02.06.2019 17:00 Crvenka : Tavankut
02.06.2019 17:00 Tekstilac : Bačka
02.06.2019 17:00 Radnički (S) : Bajša
02.06.2019 17:00 BSK : Radnički 1912
02.06.2019 17:00 OFK Mladost APA : OFK Vrbas
02.06.2019 17:00 Tisa : Mladost (BP)
02.06.2019 17:00 Budućnost : Polet (K)
02.06.2019 17:30 Morava : Jedinstvo (GS)
02.06.2019 17:30 Sloga : Jedinstvo (P)
02.06.2019 17:30 Mladost (M) : Vlasina
02.06.2019 17:30 Vranjska Banja : Pusta Reka
02.06.2019 17:30 OFK Niš : Pčinja
02.06.2019 17:30 Budućnost : Balkanski
02.06.2019 17:30 Tanasko Rajić : OFK Brzi Brod
02.06.2019 17:30 Mladost (B) : Jablanica
02.06.2019 17:30 Levač : Sloga
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (M) : OFK Lugomir
02.06.2019 17:30 Napredak (D) : Rembas
02.06.2019 17:30 Žitorađa : Župa
02.06.2019 17:30 Juhor : OFK Kosanica
02.06.2019 17:30 OFK Topličanin : Dragocvet
02.06.2019 17:30 Jastrebac (B) : Morava 1918
02.06.2019 17:30 Bošnjane : Jastrebac (VŠ)
02.06.2019 17:30 Malošište : Majdanpek
02.06.2019 17:30 Naša krila 1936 : Moravica
02.06.2019 17:30 Svrljig : Đerdap
02.06.2019 17:30 Timočanin : Timok 1919
02.06.2019 17:30 Rudar Alpos : Bukovik
02.06.2019 17:30 Brodoremont : OFK Slatina
02.06.2019 17:30 Hajduk Veljko : Kablovi
02.06.2019 17:30 BSK : Orljane
02.06.2019 17:00 Turbina : Torlak
02.06.2019 17:00 Borac : BSK Batajnica
02.06.2019 17:00 Napredak : TEK Sloga
02.06.2019 17:00 Mladenovac : Leštane
02.06.2019 17:00 Budućnost : Hajduk
02.06.2019 17:00 Sremčica : Sopot
02.06.2019 17:00 Milutinac : Studenski Grad
02.06.2019 17:00 BSK Baćevac : Komgrap
02.06.2019 17:30 Vojvodina : Crvena Zvezda (RS)
02.06.2019 17:30 Crvena zvezda (VS) : Mladost (L)
02.06.2019 17:30 Mladost (BD) : Borac
02.06.2019 17:30 2. Oktobar : Radnički 1911
02.06.2019 17:30 Banat : Naftagas
02.06.2019 17:30 Rusanda : Lehel
02.06.2019 Hercegovac : Vojvodina (T)
02.06.2019 Kulpin : Rusin
02.06.2019 Polet (S) : Krila Krajine
02.06.2019 Kula : Radnički 1918
02.06.2019 OFK Odžaci : Budućnost (P)
02.06.2019 Stari Grad : Tvrđava
02.06.2019 Borac 46 : Slavija
02.06.2019 17:30 Lokomotiva : ŽSK
02.06.2019 17:30 Mladi rudar 1954 : Prvi srpski ustanak
02.06.2019 17:30 Mladost MG : Sloga Bat 1924
02.06.2019 17:30 Šumadinac (N) : Plaskovac
02.06.2019 17:30 BSK : Vinča
02.06.2019 17:30 Omladinac : Trnava
02.06.2019 17:30 Banja : Borac
02.06.2019 10:00 Index : Fruškogorski partizan
02.06.2019 18:00 ŽSK : Omladinac
02.06.2019 18:00 Šajkaš 1908 : Bačka
02.06.2019 18:00 Petrovaradin : Jedinstvo
02.06.2019 18:00 Fruškogorac : RFK Novi Sad 1921
02.06.2019 18:00 Mladost : OFK Sirig
02.06.2019 18:00 TSK : Slavija
02.06.2019 17:00 Proleter (Nj) : Jadran
02.06.2019 17:00 Sloga : Senta
02.06.2019 17:00 Vojvodina : Sutjeska
02.06.2019 17:00 Panonija IM Topola : Napredak
02.06.2019 17:00 Njegoš : Iskra
02.06.2019 17:00 Đurđin : Radnički 1905
02.06.2019 17:00 Vinogradar : Proleter (RS)
02.06.2019 17:00 Preporod : Obilić
02.06.2019 17:30 Mladost (S) : Javor
02.06.2019 17:30 Bratstvo : Resavac
02.06.2019 17:30 OFK Bratstvo : OFK Batinac
02.06.2019 17:30 Partizan : Omladinac
02.06.2019 17:30 Juhor : Napredak
02.06.2019 17:30 Mladost (D) : Kušiljevo
02.06.2019 17:30 Mladost (K) : Hajduk
02.06.2019 17:00 Šumadinac : Srem
02.06.2019 17:00 Rakovica : Sinđelić
02.06.2019 17:00 Crvenka : Atakante
02.06.2019 17:00 Institut : PKB Kovilovo
02.06.2019 17:00 Borac (O) : Dunav
02.06.2019 17:00 Zmaj : Poštar Zvezdara
02.06.2019 17:00 Balkan Mirijevo : Borac (P)
02.06.2019 17:00 Mladost (C) : Strelac
02.06.2019 17:00 Zvezda : Radnički
02.06.2019 17:00 Budućnost : Mladost (B)
02.06.2019 17:00 Borac : Lisović
02.06.2019 17:00 Zabrežje : Omladinac
02.06.2019 17:00 Duboko : Šumadija
02.06.2019 17:00 Sloboda : Rušanj
02.06.2019 17:00 Rabrovac : Vinča
02.06.2019 17:00 Velika Krsna : Ropočevo
02.06.2019 17:00 Kovačevac : Vrčin
02.06.2019 17:00 Kosmajac : Šumadija
02.06.2019 17:00 Boleč : Dunavac
02.06.2019 17:00 Selo Mladenovac : Pudarci
02.06.2019 18:00 Ibar : Radnik
02.06.2019 18:00 OFK Ras : Proleter
02.06.2019 18:00 Budućnost : Stubal
02.06.2019 18:00 Mataruge : Ribnica
02.06.2019 18:00 Rudar : Granit
02.06.2019 18:00 Kraljevo Hajduk : Popovići Vrnjci
02.06.2019 18:00 Gruža : Omladinac
02.06.2019 18:00 Lasta : Napredak
02.06.2019 17:30 Polet : Jedinstvo (V)
02.06.2019 17:30 Crvena zvezda : Sloga (BNS)
02.06.2019 17:30 Vojvodina (S) : Spartak 1911
02.06.2019 17:30 Dolina : Potporanj
02.06.2019 17:30 Vulturul : Partizan (G)
02.06.2019 17:30 Strela : Jedinstvo Stević
02.06.2019 17:30 Radnički (B) : Jugoslavija
02.06.2019 17:30 Dunav : Partizan (U)
02.06.2019 17:30 Mlava (ML) : Jedinstvo (Lj)
02.06.2019 17:30 Borac (K) : Sloga (B)
02.06.2019 17:30 Borac (Ž) : Đerdap
02.06.2019 17:30 Omladinac (Š) : Makce
02.06.2019 17:30 Pomoravlje : Budućnost
02.06.2019 17:30 Rudar (K) : Polet (SD)
02.06.2019 17:30 Sloga : Palilula
02.06.2019 17:30 Naisus 1977 : Crvena zvezda
02.06.2019 17:30 Moravac : Napredak 2012
02.06.2019 17:30 Rasovača : Mladost (B)
02.06.2019 17:30 Doljevac : Moravac
02.06.2019 17:30 Radnički 1947 : Padina
02.06.2019 17:30 Radnički (K) : Rudna Glava
02.06.2019 17:30 Ključ : Zlot
02.06.2019 17:30 Blizna : Nemetali
02.06.2019 17:00 Iskra : ZSK
02.06.2019 17:00 Sovljak : Trlić
02.06.2019 17:00 Tvrdojevac : Mladost
02.06.2019 17:00 Tulari : Banjani
02.06.2019 17:00 Tešnjar : Ribnikar
02.06.2019 17:00 Kolubara 2 : Rubribreza
02.06.2019 17:00 Lauš : Čajetina
02.06.2019 17:00 Savinac : Prvi partizan
02.06.2019 17:00 Ariljska rampa : Ježevica
02.06.2019 17:00 Omladinac : Sečica
02.06.2019 17:00 Polet : Crnokosa
02.06.2019 17:00 Jasen : Jedinstvo
02.06.2019 17:00 Višesava : Perućac
02.06.2019 18:00 Sloga (M) : OFK Rtanj
02.06.2019 18:00 OFK Knjaz : Radnički 1946
02.06.2019 18:00 OFK 019 : slobodno kolo
02.06.2019 18:00 Graničar : Velika Jasikova
02.06.2019 18:00 Osnić : Trebič
02.06.2019 Šarbane : Joševa
02.06.2019 Čučuge : Polet (T)
02.06.2019 Polet (DL) : OFK Paljuvi
02.06.2019 Vrelo : Rudar
02.06.2019 Gunjevac : Crvena Jabuka
02.06.2019 Pambukovica : Dimitrije Tucović
02.06.2019 17:30 Polet : Pobednik
02.06.2019 17:30 Rvati : Rojkovac
02.06.2019 17:30 Belo Polje : Posavina
02.06.2019 17:30 Borac : Skela
02.06.2019 17:30 Krtinska : Sloga
02.06.2019 18:00 Moskva : Borac
02.06.2019 18:00 Hajduk : Titel
02.06.2019 18:00 Čenej : Vinogradar
02.06.2019 18:00 Obilić : Železničar
02.06.2019 18:00 Dinamo : Veternik
02.06.2019 18:00 Susek : OFK Futog
02.06.2019 17:30 Janošik : Borac (VS)
02.06.2019 17:30 Borac (VG) : Dobrica
02.06.2019 17:30 Vinogradar : Partizan (K)
02.06.2019 17:30 Ratar : Vojvodina (CC)
02.06.2019 17:30 Budućnost (A) : Karaš (J)
02.06.2019 17:30 Hajdučica : Ševac
02.06.2019 17:30 Karaš (K) : Sloga (M)
02.06.2019 17:30 Napredak : Mladost (GM)
02.06.2019 17:30 Beljanica : Istok 63
02.06.2019 17:30 Moravac 2015 : 15. Avgust 1950
02.06.2019 17:30 Radnički : Borac 1805
02.06.2019 17:30 Rudar (St) : Omladinski
02.06.2019 17:30 Pomoravlje : Orlovi
02.06.2019 17:30 Budućnost : Mladost (J)
02.06.2019 17:00 Stari drugari : Žabari
02.06.2019 17:00 Polet : Popadić
02.06.2019 17:00 Mladost (VK) : Mladost (L)
02.06.2019 17:00 Jadar 2013 : Borac
02.06.2019 17:00 Milenko Pavlović : Lukavac
02.06.2019 17:00 Komanice : Junior Novo Naselje
02.06.2019 17:00 Rakac Stave : Rajac
02.06.2019 10:00 Šećeranac Ada : Posavac Tišma
02.06.2019 17:00 BUSK : 011
02.06.2019 17:00 Novi Beograd : Dedinje
02.06.2019 11:00 Mladi Proleter : Umka
02.06.2019 17:00 Busije : Penjarol
02.06.2019 10:00 Rekreativo 011 : Sparta Železnik
02.06.2019 17:00 Lepušnica : Mladost
02.06.2019 17:00 Heroj Polet : Pinosava
02.06.2019 17:00 Siti Sport Klub : Poštar
02.06.2019 17:00 Minel : Zuce
02.06.2019 18:00 Borac : Velika Reka
02.06.2019 18:00 Mladost : Jadar 1961 (GD)
02.06.2019 18:00 Prva Iskra : Azbukovica
02.06.2019 18:00 7. Juli : Jedinstvo
02.06.2019 18:00 Milan Orlić : Rudar
02.06.2019 18:00 Jadar (ST) : Vidojevica
02.06.2019 18:00 Antimon : Sloga
02.06.2019 17:30 Kopljari : Ranilović
02.06.2019 17:30 Šamot : B 2000
02.06.2019 17:30 Borac : Kralj Petar I
02.06.2019 17:30 Šumadinac (S) : Radoje Domanović
02.06.2019 17:30 Vrbica : Mladost (J)
02.06.2019 11:00 Brezovac : Sloga
02.06.2019 17:30 Trešnjevica : Jasenica
02.06.2019 18:00 Šipurske livade : Mladost
02.06.2019 18:00 Trešnjevka : Provo 2015
02.06.2019 18:00 Rankovac : Sava
02.06.2019 18:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Radnički
02.06.2019 18:00 Vlašić : Sloga (MA)
02.06.2019 18:00 Pričinović : Sloga (KR)
02.06.2019 17:00 Horgoš 1911 : Čoka
02.06.2019 17:00 Graničar : Tromedja
02.06.2019 17:00 Šampion : Bačka
02.06.2019 17:00 Hajduk : Slavija
02.06.2019 17:00 Jedinstvo (SK) : Potisje
02.06.2019 18:15 Bački Hajduk : Mladost
02.06.2019 18:15 Borac : Neštin
02.06.2019 18:15 Bačka 1945 : Krivanj
02.06.2019 18:15 Maglić : Naša Zvezda
02.06.2019 18:15 Sloga : Budućnost
02.06.2019 17:30 Polet (V) : Mladost (B)
02.06.2019 17:30 Vihor : Sirakovo
02.06.2019 17:30 Stig 1955 : Žitkovica 2017
02.06.2019 17:30 Polet (B) : Napredak (P)
02.06.2019 17:30 Sloga (M) : Napredak 1934
02.06.2019 17:30 Žika Marković Uča : Dizel
02.06.2019 17:30 Desine : Sloga (L)
02.06.2019 17:30 Napredak (S) : Manastirica
02.06.2019 17:30 Omladinac (B) : Jasenovac
02.06.2019 17:30 Integral : Radnički (K)
02.06.2019 17:30 Jedinstvo (K) : BSK
02.06.2019 17:30 Bata Bulić : Zadrugar (T)
02.06.2019 17:30 OFK Žeželj : Ćava
02.06.2019 17:30 Sloga Lužnice 2016 : Bratstvo 1975
02.06.2019 17:30 Seljak : Kolonija
02.06.2019 17:30 Maršić : Košutnjak
02.06.2019 17:30 Zastava : Divostin
02.06.2019 18:00 Mrovska : Skupljen 2013
02.06.2019 11:00 Mladost (Z) : Hajduk
02.06.2019 11:00 Polet : Torpedo
02.06.2019 11:00 Dragojevac : Verko
02.06.2019 17:30 BSK Buljane : Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Radnik : Budućnost
02.06.2019 17:30 Heroj : Razvitak
02.06.2019 17:30 ISK Izvor : OFK Juhor 2016
02.06.2019 17:30 Donja Mutnica : Šumadija
02.06.2019 17:30 Sloga : Popovac
02.06.2019 11:00 OFK Jelen : Volujac
02.06.2019 11:00 Zablaće : Žabar
02.06.2019 11:00 Borac BTG : Mladost Svileuva
02.06.2019 11:00 Korman : Bojić
02.06.2019 11:00 OFK Varna : Galeb
02.06.2019 11:00 Cerić : Rudar
02.06.2019 11:00 Jedinstvo : Mladost Slatina
02.06.2019 16:00 Borac : OFK Letnjikovac 1983
02.06.2019 11:00 Lipolist : Metaloplastika
02.06.2019 11:00 Napredak : POFK Letnjikovac
02.06.2019 11:00 Maovi MH : Culjković
02.06.2019 11:00 OFK Takovo : Strelac 001
02.06.2019 11:00 Sloga : Kolubara
02.06.2019 11:00 Vukona : Murgaš
02.06.2019 11:00 Jedinstvo : OFK Stublenica
02.06.2019 11:00 Dokmir : Budućnost 1995
02.06.2019 17:30 Zadrugar : Ljubinić
02.06.2019 17:30 Crvena Zastava : Partizan
02.06.2019 17:30 Trstenica : Proleter
02.06.2019 11:00 Napredak 1927 : Sloga 1945
02.06.2019 11:00 Jedinstvo (S) : BSK 1924
02.06.2019 11:00 Stig (C) : Stig (MC)
02.06.2019 17:30 Azbest : Dobrača
02.06.2019 17:30 Kremenac : Bukorovac
02.06.2019 10:00 Radnički 1905 : Tavankut
02.06.2019 11:00 Vinogradar : Bačka 1901
02.06.2019 10:00 Čantavir : Đurđin
02.06.2019 10:00 Posavina : Partizan
02.06.2019 10:00 Jedinstvo : Duboko
02.06.2019 17:00 Mačva : Požega
02.06.2019 17:00 Šampion : Karađordje
02.06.2019 17:00 Ad Drinum : Sloga 036
02.06.2019 17:00 Požarevac : Šabac
02.06.2019 17:00 Savac : Plana
02.06.2019 17:00 Jedinstvo : Radnicki 1923
02.06.2019 10:00 Spartak '06 : Bajša
02.06.2019 09:30 Vinogradar : Arena SU