XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 171 utakmica za dan
Subota, 25 Maj 2019

Fudbal

25.05.2019 16:30 Cement : ČSK Pivara
25.05.2019 16:30 Mladost : Dinamo 1945
25.05.2019 16:30 OFK Vršac : Radnički (SM)
25.05.2019 16:30 Radnički (ZR) : Bratstvo 1946
25.05.2019 16:30 Omladinac : Crvena zvezda
25.05.2019 17:00 Mokra Gora : Loznica
25.05.2019 17:00 Smederevo 1924 : Jošanica
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (Ub) : Proleter Mihajlovac
25.05.2019 17:00 Mladi radnik 1926 : Tutin
25.05.2019 17:00 Šumadija (A) : Polet (LJ)
25.05.2019 17:00 Sloga 33 : Drina
25.05.2019 17:00 Sloga (PŽ) : Budućnost Krušik 2014
25.05.2019 17:00 Rtanj : SFS Borac
25.05.2019 17:00 Trstenik PPT : Jagodina Tabane
25.05.2019 17:00 OFK Sinđelić : Temnić 1924
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (B) : Moravac Orion
25.05.2019 17:00 Radnički (S) : Radnički (P)
25.05.2019 17:00 GFK Dubočica : Pukovac
25.05.2019 17:00 Radnički (NB) : Kolubara
25.05.2019 17:00 BSK Borča : Brodarac
25.05.2019 17:00 Radnički (O) : Crvena Zvezda
25.05.2019 17:00 Grafičar : Zvezdara
25.05.2019 17:00 IMT : GSP Polet Dorćol
25.05.2019 17:00 OFK Beograd : Prva Iskra
25.05.2019 10:00 BASK : Stepojevac Vaga
25.05.2019 16:30 Krajina : Jedinstvo (BK)
25.05.2019 16:30 Sloboda : ŽAK
25.05.2019 16:30 Radnički (K) : OFK Proleter
25.05.2019 16:30 Kikinda 1909 : Sloga
25.05.2019 16:30 Budućnost : Kozara
25.05.2019 16:30 Begej : Jedinstvo (NB)
25.05.2019 16:30 Sloga (E) : Hajduk (B)
25.05.2019 16:30 Sloga (T) : Radnički (Š)
25.05.2019 16:00 OFK Vrbas : Tisa
25.05.2019 16:00 Sloga (Č) : Crvenka
25.05.2019 17:00 Gruža : Sloga
25.05.2019 17:00 Trepča : Bane 1931
25.05.2019 17:00 Goč : Novi Pazar 1928
25.05.2019 17:00 Radnički (V) : Zadrugar
25.05.2019 17:00 Spartak 1924 : Mačva 2005
25.05.2019 17:00 Ribnica : OFK Divci
25.05.2019 17:00 Takovo : LFK Mladost
25.05.2019 17:30 Balkanski : Tanasko Rajić
25.05.2019 17:30 Pčinja : Budućnost
25.05.2019 17:30 Pusta Reka : OFK Niš
25.05.2019 17:30 Morava : Sloga
25.05.2019 17:30 Sloga : Jastrebac (VŠ)
25.05.2019 17:30 OFK Kosanica : OFK Topličanin
25.05.2019 17:30 Timok 1919 : Rudar Alpos
25.05.2019 17:30 Đerdap : Timočanin
25.05.2019 17:00 Studenski Grad : BSK Baćevac
25.05.2019 17:00 Sopot : Milutinac
25.05.2019 17:00 Turbina : Borac
25.05.2019 17:00 Polet : Banat
25.05.2019 17:00 Mladost (L) : Mladost (BD)
25.05.2019 17:00 Sloga Bat 1924 : Šumadinac (N)
25.05.2019 17:30 Slavija : Index
25.05.2019 17:30 RFK Novi Sad 1921 : Mladost
25.05.2019 17:30 Omladinac : Šajkaš 1908
25.05.2019 17:30 Fruškogorski partizan : Miletić
25.05.2019 17:00 Proleter (RS) : Preporod
25.05.2019 17:00 Radnički 1905 : Vinogradar
25.05.2019 17:00 Napredak : Njegoš
25.05.2019 17:00 Sloga : Proleter (Nj)
25.05.2019 17:00 Dunav : Zmaj
25.05.2019 17:00 Atakante : Institut
25.05.2019 17:00 Šumadija : Sloboda
25.05.2019 17:00 Vinča : Velika Krsna
25.05.2019 17:30 Omladinac : Lasta
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 1945 (VL) : Sindjelić
25.05.2019 17:30 Jevremovac : Jedinstvo (MZ)
25.05.2019 17:30 Dunav : Jedinstvo Stević
25.05.2019 17:00 Polet (SD) : Rudar 2001
25.05.2019 17:00 Makce : Pomoravlje
25.05.2019 17:00 Đerdap : Trgovački
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (Lj) : Borac (K)
25.05.2019 17:00 Zemljoradnik : Morava (Ž)
25.05.2019 17:00 Crvena zvezda : Moravac
25.05.2019 17:30 Krivelj : Brestovac
25.05.2019 17:30 Šarbanovac : Blizna
25.05.2019 17:30 Polom : BSK
25.05.2019 17:30 Zlot : OFK Bor
25.05.2019 17:30 Rudna Glava : Ključ
25.05.2019 17:00 Banjani : Tešnjar
25.05.2019 17:00 Radnik : Tvrdojevac
25.05.2019 17:00 OFK Jabučje : Pepeljevac
25.05.2019 17:00 21. oktobar : Slavija
25.05.2019 17:00 Čajetina : Perućac
25.05.2019 17:00 Crnokosa : Jasen
25.05.2019 17:30 Velika Jasikova : Osnić
25.05.2019 17:00 Lužnica : Borac
25.05.2019 17:00 Rajko Mitić : Padež
25.05.2019 17:00 Sloga : Zadrugar
25.05.2019 Crvena Jabuka : Kalenić
25.05.2019 Rudar : Gunjevac
25.05.2019 17:30 OFK Futog : Jedinstvo
25.05.2019 17:30 Veternik : Susek
25.05.2019 17:30 Železničar : Bačka
25.05.2019 17:30 Vojvodina (CC) : Budućnost (A)
25.05.2019 17:30 Garevina : Stari Trstenik
25.05.2019 17:30 Sloga (D) : Beli Orlovi
25.05.2019 17:30 Kamenorezac 76 : Borac
25.05.2019 17:30 Omladinski : Pomoravlje
25.05.2019 17:30 Borac 1805 : Rudar (St)
25.05.2019 17:30 Istok 63 : Moravac 2015
25.05.2019 16:30 Junior Novo Naselje : Rakac Stave
25.05.2019 17:30 Mladi Radnik 1925 : Progorelica
25.05.2019 17:30 Azbukovica : 7. Juli
25.05.2019 17:00 Kralj Petar I : Šumadinac (S)
25.05.2019 17:30 Torpedo 1924 : Cer
25.05.2019 17:30 Milicionar : Majur
25.05.2019 17:30 OFK Šabac : Sloboda
25.05.2019 17:30 Radnički : Vlašić
25.05.2019 17:00 Žitkovica 2017 : Polet (B)
25.05.2019 17:00 Bratstvo 1975 : Seljak
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 2014 : Dragojevac
25.05.2019 17:30 Belpos : Polet
25.05.2019 16:00 Petlovača : Maovi MH
25.05.2019 16:00 Dumača : Omladinac
25.05.2019 16:00 Metaloplastika : Napredak
25.05.2019 16:00 Pocerina : Lipolist
25.05.2019 16:00 OFK Letnjikovac 1983 : Partizan
25.05.2019 16:00 Sloga : Borac
25.05.2019 00:00 Amiens SC : Guingamp
25.05.2019 00:00 Angers : Saint-Étienne
25.05.2019 00:00 Caen : Bordeaux
25.05.2019 00:00 Dijon : Toulouse
25.05.2019 00:00 Olympique Marseille : Montpellier
25.05.2019 00:00 Nantes : Strasbourg
25.05.2019 00:00 Nice : Monaco
25.05.2019 00:00 Nîmes : Olympique Lyonnais
25.05.2019 00:00 Reims : PSG
25.05.2019 00:00 Rennes : Lille
25.05.2019 Karađorđe : Rad
25.05.2019 Polet : Kolibri
25.05.2019 Zemun : Kolubara
25.05.2019 TSC : Mačva
25.05.2019 Radnički 2012 : Lavice Dubočica
25.05.2019 Spartak ŽK : Voždovac
25.05.2019 Rad : Partizan
25.05.2019 Internacional : Trajal
25.05.2019 Jedinstvo : Crvena Zvezda
25.05.2019 BASK : Inđija
25.05.2019 Vojvodina : Brodarac
25.05.2019 OFK Beograd : Čukarički
25.05.2019 Dinamo (P) : Radnički (N)
25.05.2019 13:00 Posavina : Jedinstvo
25.05.2019 13:00 Budućnost : Rvati
25.05.2019 10:00 Strelac : Polet
25.05.2019 Spartak ŽK : Voždovac
25.05.2019 Rad : Partizan
25.05.2019 Zemun : Radnički (Z)
25.05.2019 Kiker : Crvena Zvezda
25.05.2019 Apolon 4 : Sloboda
25.05.2019 Vojvodina : Brodarac
25.05.2019 OFK Beograd : Čukarički
25.05.2019 Teleoptik : Real Niš
25.05.2019 10:00 Tavankut : Njerš Ištvan
25.05.2019 10:00 Bačka 1901 : Radnički 1905
25.05.2019 11:00 Zvezda : Urovci
25.05.2019 10:00 Zadrugar : Polet
25.05.2019 10:30 Preporod : Radnički 1905
25.05.2019 10:00 Radnički : Jedinstvo
25.05.2019 10:00 Duboko : Posavina
25.05.2019 Voja Gačić : Inđija
25.05.2019 Vojvodina : Mladost
25.05.2019 Polet : Spartak
25.05.2019 Banat : Bačka
25.05.2019 09:30 Bajša : Spartak '07
25.05.2019 10:00 Subotica : AFK
25.05.2019 11:00 TSC : Vinogradar
1:2
Gol
1:2
Gol
1:2
Gol
1:2
Gol
1:0
(Dokmir)
Nenad Milosevic i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
missM i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu