01.05
16:00
Provo
Smederevo 1924
0
0
|
01.05.2019 16:00 | Provo | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
01.05
16:00
Mladi radnik 1926
FAP
3
0
|
01.05.2019 16:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | FAP | |||||
01.05
16:00
Šumadija (A)
Loznica
1
0
|
01.05.2019 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Loznica | |||||
01.05
16:00
Sloga 33
Jošanica
1
0
|
01.05.2019 16:00 | Sloga 33 | 1 : 0 | Jošanica | |||||
01.05
16:00
Sloga (PŽ)
Proleter Mihajlovac
1
0
|
01.05.2019 16:00 | Sloga (PŽ) | 1 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
01.05
16:00
Budućnost Krušik 2014
Tutin
0
0
|
01.05.2019 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Tutin | |||||
01.05
16:00
Drina
Polet (LJ)
3
0
|
01.05.2019 16:00 | Drina | 3 : 0 | Polet (LJ) |
01.05
16:30
Vinča
Lokomotiva
4
1
|
01.05.2019 16:30 | Vinča | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
01.05
16:30
Plaskovac
Borac
4
2
|
01.05.2019 16:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Borac | |||||
01.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Omladinac
2
0
|
01.05.2019 16:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 0 | Omladinac | |||||
01.05
16:30
ŽSK
BSK
1
1
|
01.05.2019 16:30 | ŽSK | 1 : 1 | BSK | |||||
01.05
16:30
Mladi rudar 1954
Junkovac
4
2
|
01.05.2019 16:30 | Mladi rudar 1954 | 4 : 2 | Junkovac | |||||
01.05
16:30
Mladost MG
Šumadinac (N)
4
2
|
01.05.2019 16:30 | Mladost MG | 4 : 2 | Šumadinac (N) |
01.05
17:00
Radnik
Popovići Vrnjci
5
0
|
01.05.2019 17:00 | Radnik | 5 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
01.05
17:00
Granit
Omladinac
2
3
|
01.05.2019 17:00 | Granit | 2 : 3 | Omladinac | |||||
01.05
17:00
Ribnica
Napredak
0
2
|
01.05.2019 17:00 | Ribnica | 0 : 2 | Napredak | |||||
01.05
17:00
Stubal
Lasta
1
2
|
01.05.2019 17:00 | Stubal | 1 : 2 | Lasta | |||||
01.05
17:00
Proleter
Gruža
1
2
|
01.05.2019 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Gruža | |||||
01.05
17:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
1
1
|
01.05.2019 17:00 | Ibar | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
01.05
17:00
OFK Ras
Rudar
4
0
|
01.05.2019 17:00 | OFK Ras | 4 : 0 | Rudar | |||||
01.05
17:00
Budućnost
Mataruge
2
2
|
01.05.2019 17:00 | Budućnost | 2 : 2 | Mataruge |
01.05
Plana
Podunavac
2
0
|
01.05.2019 | Plana | 2 : 0 | Podunavac | |||||
01.05
Proleter 1947
Mladi radnik
3
4
|
01.05.2019 | Proleter 1947 | 3 : 4 | Mladi radnik | |||||
01.05
Sloga (L)
Polet
1
1
|
01.05.2019 | Sloga (L) | 1 : 1 | Polet | |||||
01.05
Železničar Kusadak
Bresje Superior
8
0
|
01.05.2019 | Železničar Kusadak | 8 : 0 | Bresje Superior | |||||
01.05
Pobeda
Crvena zvezda
2
1
|
01.05.2019 | Pobeda | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.05
Sloga (M)
Sloboda
1
3
|
01.05.2019 | Sloga (M) | 1 : 3 | Sloboda | |||||
01.05
SASK
Cerovac
7
0
|
01.05.2019 | SASK | 7 : 0 | Cerovac |
01.05
17:00
ZSK
Banjani
3
2
|
01.05.2019 17:00 | ZSK | 3 : 2 | Banjani |
01.05
16:30
Jedinstvo
Šumadinac (KG)
1
3
|
01.05.2019 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Šumadinac (KG) | |||||
01.05
16:30
Kutlovo
Pobeda 1926
6
1
|
01.05.2019 16:30 | Kutlovo | 6 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
01.05
16:30
21. oktobar
Korićani
1
3
|
01.05.2019 16:30 | 21. oktobar | 1 : 3 | Korićani | |||||
01.05
16:30
Šumadija 1934
Jadran
1
4
|
01.05.2019 16:30 | Šumadija 1934 | 1 : 4 | Jadran | |||||
01.05
16:30
OFK Bagremar
Borac (D)
2
3
|
01.05.2019 16:30 | OFK Bagremar | 2 : 3 | Borac (D) | |||||
01.05
16:30
Mladost (P)
Sloboda
3
4
|
01.05.2019 16:30 | Mladost (P) | 3 : 4 | Sloboda | |||||
01.05
16:30
Srbija
Budućnost
3
2
|
01.05.2019 16:30 | Srbija | 3 : 2 | Budućnost |
01.05
16:30
Sloga
Omladinac
3
0
|
01.05.2019 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Omladinac |
01.05
16:00
Zeppelin 026
Jezava
2
1
|
01.05.2019 16:00 | Zeppelin 026 | 2 : 1 | Jezava | |||||
01.05
16:00
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
1
14
|
01.05.2019 16:00 | OFK Slavija | 1 : 14 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
01.05
16:00
Stari Hrast 2018
Budućnost
3
0
|
01.05.2019 16:00 | Stari Hrast 2018 | 3 : 0 | Budućnost |
01.05
16:00
Mladost
Hajduk
1
1
|
01.05.2019 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Hajduk |
01.05
Čelik
Ribnica
0
3
|
01.05.2019 | Čelik | 0 : 3 | Ribnica | |||||
01.05
15:00
Gorštak
Karioke
0
2
|
01.05.2019 15:00 | Gorštak | 0 : 2 | Karioke | |||||
01.05
14:00
Drezga
Adria
0
1
|
01.05.2019 14:00 | Drezga | 0 : 1 | Adria | |||||
01.05
17:30
Zabjelo
Polet Stars
0
2
|
01.05.2019 17:30 | Zabjelo | 0 : 2 | Polet Stars |
01.05
19:00
Rennes
Monaco
2
2
|
01.05.2019 19:00 | Rennes | 2 : 2 | Monaco |
01.05
16:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
5
|
01.05.2019 16:00 | Vojvodina | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
01.05
18:00
Partizan
Mladost
2
1
|
01.05.2019 18:00 | Partizan | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.05
18:00
Čukarički
Napredak
5
2
|
01.05.2019 18:00 | Čukarički | 5 : 2 | Napredak |
01.05
18:00
Mačva
Spartak ŽK
2
1
|
01.05.2019 18:00 | Mačva | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
01.05
16:00
Radnik
Voždovac
4
2
|
01.05.2019 16:00 | Radnik | 4 : 2 | Voždovac | |||||
01.05
16:00
Rad
Dinamo
1
0
|
01.05.2019 16:00 | Rad | 1 : 0 | Dinamo | |||||
01.05
16:00
Zemun
OFK Bačka
7
0
|
01.05.2019 16:00 | Zemun | 7 : 0 | OFK Bačka |
01.05
16:00
Sinđelić
TSC
2
2
|
01.05.2019 16:00 | Sinđelić | 2 : 2 | TSC | |||||
01.05
20:00
Metalac
Javor Matis
1
1
|
01.05.2019 20:00 | Metalac | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
01.05
16:00
Bežanija
Inđija
3
1
|
01.05.2019 16:00 | Bežanija | 3 : 1 | Inđija |
01.05
18:00
Sloboda
Trajal
2
1
|
01.05.2019 18:00 | Sloboda | 2 : 1 | Trajal | |||||
01.05
16:00
Bečej 1918
Teleoptik
1
0
|
01.05.2019 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
01.05
19:00
Novi Pazar
OFK Žarkovo
3
0
|
01.05.2019 19:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
01.05
16:00
Budućnost
Borac
0
2
|
01.05.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | Borac |
01.05
16:30
Jedinstvo
Rad
0
1
|
01.05.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Rad | |||||
01.05
13:00
BASK
Spartak ŽK
0
3
|
01.05.2019 13:00 | BASK | 0 : 3 | Spartak ŽK | |||||
01.05
13:00
OFK Beograd
Trajal
3
1
|
01.05.2019 13:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Trajal | |||||
01.05
16:00
Dinamo (P)
Crvena Zvezda
3
3
|
01.05.2019 16:00 | Dinamo (P) | 3 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
01.05
11:00
Čukarički
Brodarac
0
0
|
01.05.2019 11:00 | Čukarički | 0 : 0 | Brodarac |
01.05
Borac
Cer
3
0
|
01.05.2019 | Borac | 3 : 0 | Cer |
01.05
10:00
Zemun
Voždovac
7
0
|
01.05.2019 10:00 | Zemun | 7 : 0 | Voždovac | |||||
01.05
13:00
Kiker
Rad
2
0
|
01.05.2019 13:00 | Kiker | 2 : 0 | Rad | |||||
01.05
11:00
Teleoptik
Crvena Zvezda
1
4
|
01.05.2019 11:00 | Teleoptik | 1 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
01.05
13:30
Čukarički
Brodarac
2
0
|
01.05.2019 13:30 | Čukarički | 2 : 0 | Brodarac |
01.05
Kosmet
Apolon 4
2
5
|
01.05.2019 | Kosmet | 2 : 5 | Apolon 4 | |||||
01.05
Bane
Sport Klub 99
0
1
|
01.05.2019 | Bane | 0 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
01.05
Apolon
Jošanica
8
0
|
01.05.2019 | Apolon | 8 : 0 | Jošanica | |||||
01.05
Mokra Gora
OFK AS 2003
2
2
|
01.05.2019 | Mokra Gora | 2 : 2 | OFK AS 2003 | |||||
01.05
Šumadija 1903
Novi Pazar
2
1
|
01.05.2019 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
01.05
Pazar Juniors
Radnički 1923
3
3
|
01.05.2019 | Pazar Juniors | 3 : 3 | Radnički 1923 |
01.05
Morava
Jagodina
3
0
|
01.05.2019 | Morava | 3 : 0 | Jagodina | |||||
01.05
Radnički 2012
Vučice
9
1
|
01.05.2019 | Radnički 2012 | 9 : 1 | Vučice | |||||
01.05
Jedinstvo 2014
Preševo
3
1
|
01.05.2019 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Preševo | |||||
01.05
Levač
Mašinac
1
2
|
01.05.2019 | Levač | 1 : 2 | Mašinac | |||||
01.05
Majdanpek
Kolibri
2
1
|
01.05.2019 | Majdanpek | 2 : 1 | Kolibri | |||||
01.05
Krstarica
Lavice Dubočica
3
0
|
01.05.2019 | Krstarica | 3 : 0 | Lavice Dubočica |
01.05
18:00
FMP
Borac
89
69
|
01.05.2019 18:00 | FMP | 89 : 69 | Borac | |||||
01.05
20:00
Dunav
OKK Beograd
71
81
|
01.05.2019 20:00 | Dunav | 71 : 81 | OKK Beograd | |||||
01.05
19:00
Zlatibor
Crvena zvezda MTS
68
82
|
01.05.2019 19:00 | Zlatibor | 68 : 82 | Crvena zvezda MTS |
01.05
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina
1
3
|
01.05.2019 17:30 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Vojvodina | 1:3 |
01.05
18:00
Metaloplastika
Vojvodina
29
36
|
01.05.2019 18:00 | Metaloplastika | 29 : 36 | Vojvodina | |||||
01.05
18:30
Železničar 1949
Partizan
30
22
|
01.05.2019 18:30 | Železničar 1949 | 30 : 22 | Partizan |