XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Jastrebac (VŠ) - OFK Topličanin 1:0
2 26.08.2018 16:30 OFK Topličanin - Bošnjane 3:0
3 02.09.2018 16:30 Jastrebac (B) - OFK Topličanin 1:3
4 08.09.2018 16:00 Sloga - OFK Topličanin 0:2
5 16.09.2018 16:00 OFK Topličanin - Juhor 3:0
6 23.09.2018 15:30 Žitorađa - OFK Topličanin 0:0
7 30.09.2018 15:30 OFK Topličanin - Napredak (D) 2:0
8 07.10.2018 15:00 Jedinstvo (M) - OFK Topličanin 2:1
9 14.10.2018 15:00 OFK Topličanin - Levač 3:0
10 21.10.2018 15:00 OFK Lugomir - OFK Topličanin 2:3
11 28.10.2018 14:00 OFK Topličanin - Rembas 2:1
12 04.11.2018 13:30 Župa - OFK Topličanin 0:0
13 11.11.2018 13:30 OFK Topličanin - OFK Kosanica 0:0
14 18.11.2018 13:00 Dragocvet - OFK Topličanin 0:0
15 25.11.2018 13:00 OFK Topličanin - Morava 1918 1:0
16 10.03.2019 15:00 OFK Topličanin - Jastrebac (VŠ)
17 17.03.2019 15:00 Bošnjane - OFK Topličanin
18 24.03.2019 16:00 OFK Topličanin - Jastrebac (B)
19 31.03.2019 16:00 OFK Topličanin - Sloga
20 07.04.2019 16:00 Juhor - OFK Topličanin
21 14.04.2019 16:00 OFK Topličanin - Žitorađa
22 21.04.2019 16:30 Napredak (D) - OFK Topličanin
23 27.04.2019 16:30 OFK Topličanin - Jedinstvo (M)
24 05.05.2019 16:30 Levač - OFK Topličanin
25 08.05.2019 16:30 OFK Topličanin - OFK Lugomir
26 12.05.2019 16:30 Rembas - OFK Topličanin
27 19.05.2019 17:00 OFK Topličanin - Župa
28 25.05.2019 17:30 OFK Kosanica - OFK Topličanin
29 02.06.2019 17:30 OFK Topličanin - Dragocvet
30 09.06.2019 17:30 Morava 1918 - OFK Topličanin
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Kosanica 15 10 5 0 35
2 OFK Topličanin 15 9 4 2 31
3 Rembas 15 9 4 2 31
4 Župa 15 8 5 2 29
5 Morava 1918 15 7 3 5 24
6 Sloga 15 6 5 4 23
7 Juhor 15 7 1 7 22
8 Jastrebac (VŠ) 15 5 4 6 19
9 Napredak (D) 15 6 0 9 18
10 Jastrebac (B) 15 5 2 8 17
11 Levač 15 5 2 8 17
12 Jedinstvo (M) 15 5 2 8 17
13 OFK Lugomir 15 3 6 6 15
14 Bošnjane 15 4 2 9 14
15 Dragocvet (-1) 15 2 5 8 10
16 Žitorađa (-1) 15 2 4 9 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu