XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 11:00 Hajduk - Napredak 4:3
2 25.08.2018 16:30 Napredak - Sopot 2:1
3 02.09.2018 16:30 Studenski Grad - Napredak 1:2
4 08.09.2018 16:00 Napredak - Komgrap 3:3
5 16.09.2018 16:00 BSK Baćevac - Napredak 0:3
6 22.09.2018 15:30 Napredak - Milutinac 4:1
7 30.09.2018 15:30 Sremčica - Napredak 2:2
8 06.10.2018 14:30 Napredak - Budućnost 3:1
9 13.10.2018 14:30 Mladenovac - Napredak 3:0
10 21.10.2018 10:00 Torlak - Napredak 3:1
11 27.10.2018 13:30 Napredak - Borac 3:0
12 04.11.2018 13:30 Turbina - Napredak 0:3
13 10.11.2018 13:00 Napredak - BSK Batajnica 0:2
14 16.11.2018 13:00 TEK Sloga - Napredak 2:0
15 24.11.2018 13:00 Napredak - Leštane 2:0
16 09.03.2019 Napredak - Hajduk
17 16.03.2019 Sopot - Napredak
18 23.03.2019 Napredak - Studenski Grad
19 30.03.2019 Komgrap - Napredak
20 06.04.2019 Napredak - BSK Baćevac
21 13.04.2019 Milutinac - Napredak
22 20.04.2019 Napredak - Sremčica
23 27.04.2019 Budućnost - Napredak
24 04.05.2019 Napredak - Mladenovac
25 11.05.2019 Napredak - Torlak
26 18.05.2019 Borac - Napredak
27 25.05.2019 Napredak - Turbina
28 01.06.2019 BSK Batajnica - Napredak
29 08.06.2019 Napredak - TEK Sloga
30 15.06.2019 Leštane - Napredak
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladenovac 15 9 3 3 30
2 TEK Sloga 15 7 8 0 29
3 Sremčica 15 8 4 3 28
4 Budućnost 15 8 3 4 27
5 Napredak 15 8 2 5 26
6 BSK Batajnica 15 7 4 4 25
7 Torlak 15 7 3 5 24
8 Studenski Grad 15 6 4 5 22
9 Komgrap 15 5 5 5 20
10 BSK Baćevac 15 6 1 8 19
11 Hajduk 15 5 4 6 19
12 Leštane 15 5 3 7 18
13 Milutinac 15 4 4 7 16
14 Turbina 15 3 4 8 13
15 Sopot 15 2 4 9 10
16 Borac (-1) 15 1 2 12 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu