XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Sloboda - 1. Maj Ruma 1:0
2 20.08.2016 17:30 1. Maj Ruma - Sloven 4:0
3 28.08.2016 17:00 Jadran - 1. Maj Ruma 2:1
4 03.09.2016 17:00 1. Maj Ruma - Ljukovo 6:0
5 10.09.2016 16:30 Mitros - 1. Maj Ruma 0:0
6 17.09.2016 16:30 1. Maj Ruma - Podrinje 1:0
7 25.09.2016 16:00 Napredak - 1. Maj Ruma 0:2
8 01.10.2016 16:00 1. Maj Ruma - FK Graničar 1924 6:0
9 09.10.2016 15:30 Hajduk - 1. Maj Ruma 0:0
10 15.10.2016 15:00 1. Maj Ruma - Donji Petrovci 5:0
11 22.10.2016 14:00 Rudar - 1. Maj Ruma 1:2
12 29.10.2016 13:30 1. Maj Ruma - Borac 1:1
13 06.11.2016 13:30 Budućnost - 1. Maj Ruma 1:1
14 13.11.2016 13:00 Hrtkovci - 1. Maj Ruma 2:1
15 19.11.2016 13:00 1. Maj Ruma - Partizan 6:0
16 11.03.2017 14:30 1. Maj Ruma - Sloboda 4:0
17 18.03.2017 14:30 Sloven - 1. Maj Ruma 1:1
18 25.03.2017 15:00 1. Maj Ruma - Jadran 1:1
19 01.04.2017 15:30 Ljukovo - 1. Maj Ruma 0:3
20 08.04.2017 16:00 1. Maj Ruma - Mitros 9:0
21 15.04.2017 16:00 Podrinje - 1. Maj Ruma 2:0
22 22.04.2017 16:00 1. Maj Ruma - Napredak 5:0
23 30.04.2017 16:00 FK Graničar 1924 - 1. Maj Ruma 1:3
24 06.05.2017 16:30 1. Maj Ruma - Hajduk 1:0
25 14.05.2017 17:00 Donji Petrovci - 1. Maj Ruma 2:3
26 17.05.2017 17:00 1. Maj Ruma - Rudar 5:1
27 21.05.2017 17:00 Borac - 1. Maj Ruma 0:1
28 27.05.2017 17:00 1. Maj Ruma - Budućnost 6:0
29 03.06.2017 17:00 1. Maj Ruma - Hrtkovci 6:0
30 10.06.2017 17:00 Partizan - 1. Maj Ruma 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Jug"Vojvođanska liga "Jug" Hajduk 30 21 4 5 67
2 1. Maj Ruma 30 20 6 4 66
3 Podrinje 30 19 7 4 64
4 Sloboda 30 16 1 13 49
5 Jadran 30 13 8 9 47
6 Ljukovo 30 11 6 13 39
7 Borac 30 11 6 13 39
8 Budućnost 30 11 6 13 39
9 FK Graničar 1924 30 11 6 13 39
10 Sloven 30 10 8 12 38
11 Hrtkovci 30 11 3 16 36
12 Napredak 30 9 8 13 35
13 Rudar 30 11 2 17 35
14 Partizan 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Srem Mitros 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Srem Donji Petrovci 30 7 1 22 22
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu