30.04
16:30
Železničar
Radnički (Zr)
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Železničar | 1 : 0 | Radnički (Zr) |
30.04
11:00
Polet (LJ)
Radnički 1923
1
2
|
30.04.2017 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo Putevi
FAP
2
0
|
30.04.2017 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | FAP |
30.04
16:30
Moravac Orion
Tabane 1970
4
2
|
30.04.2017 16:30 | Moravac Orion | 4 : 2 | Tabane 1970 | |||||
30.04
16:30
Temnić 1924
Sloga (D)
7
0
|
30.04.2017 16:30 | Temnić 1924 | 7 : 0 | Sloga (D) |
30.04
16:30
BSK Batajnica
GSP Polet
1
2
|
30.04.2017 16:30 | BSK Batajnica | 1 : 2 | GSP Polet | |||||
30.04
11:00
Žarkovo
Crvena Zvezda
2
0
|
30.04.2017 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
30.04
11:00
Grafičar
Dorćol
2
2
|
30.04.2017 11:00 | Grafičar | 2 : 2 | Dorćol |
30.04
16:30
Bačka (P)
Tavankut
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Bačka (P) | 1 : 1 | Tavankut | |||||
30.04
16:30
Mladost (T)
Subotica
5
2
|
30.04.2017 16:30 | Mladost (T) | 5 : 2 | Subotica | |||||
30.04
16:30
Zadrugar
Tekstilac
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Tekstilac |
30.04
16:30
ŽAK
Jedinstvo (BK)
3
2
|
30.04.2017 16:30 | ŽAK | 3 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
30.04
16:30
Slavia
Sloboda
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Slavia | 3 : 0 | Sloboda |
30.04
10:00
Kabel
ŽSK
3
0
|
30.04.2017 10:00 | Kabel | 3 : 0 | ŽSK | |||||
30.04
16:30
Kupinovo
Hajduk 1925 Podunavac
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Kupinovo | 0 : 3 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
30.04
16:30
Hajduk (B)
Sofeks
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Hajduk (B) | 3 : 0 | Sofeks | |||||
30.04
16:30
Borac
Slavija
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Borac | 3 : 1 | Slavija |
30.04
16:00
Miokovci
Sušica
0
0
|
30.04.2017 16:00 | Miokovci | 0 : 0 | Sušica |
30.04
16:00
Mladi radnik 1940
Šumadija (T)
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Šumadija (T) | |||||
30.04
16:00
Borac 1932
Gruža
0
3
|
30.04.2017 16:00 | Borac 1932 | 0 : 3 | Gruža | |||||
30.04
16:00
Borac (Ž)
Radnički 1926
0
4
|
30.04.2017 16:00 | Borac (Ž) | 0 : 4 | Radnički 1926 | |||||
30.04
16:00
Proleter
Šumadija (A)
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Šumadija (A) | |||||
30.04
16:00
RSK
Napredak
1
0
|
30.04.2017 16:00 | RSK | 1 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:00
Morava
Homoljac
3
2
|
30.04.2017 16:00 | Morava | 3 : 2 | Homoljac | |||||
30.04
16:00
Petar Dobrnjac
VGSK
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | VGSK |
30.04
16:00
OFK Divci
Radjevac
1
1
|
30.04.2017 16:00 | OFK Divci | 1 : 1 | Radjevac | |||||
30.04
16:00
Spartak 1924
Provo
0
2
|
30.04.2017 16:00 | Spartak 1924 | 0 : 2 | Provo | |||||
30.04
16:00
Drina
Jedinstvo 1945
5
0
|
30.04.2017 16:00 | Drina | 5 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
30.04
16:00
Sloga (S)
Radnički Stobex
3
2
|
30.04.2017 16:00 | Sloga (S) | 3 : 2 | Radnički Stobex | |||||
30.04
16:00
OFK Osečina
Polimlje
0
0
|
30.04.2017 16:00 | OFK Osečina | 0 : 0 | Polimlje |
30.04
16:30
Šarbanovac
Napredak
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Šarbanovac | 5 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Majdanpek
Hajduk Veljko
4
0
|
30.04.2017 16:30 | Majdanpek | 4 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
30.04
16:30
Zaplanjac
Brodoremont
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Zaplanjac | 1 : 1 | Brodoremont | |||||
30.04
16:30
Bukovik
Rtanj
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Bukovik | 2 : 1 | Rtanj | |||||
30.04
16:30
Timočanin
OFK Bor
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Timočanin | 3 : 0 | OFK Bor |
30.04
16:30
Poljoprivrednik
Župa
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Župa | |||||
30.04
16:30
Trajal
Levač
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Trajal | 3 : 0 | Levač | |||||
30.04
16:30
Žitorađa
Bošnjane
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Žitorađa | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
30.04
16:30
Sloga
Rembas
4
2
|
30.04.2017 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Rembas | |||||
30.04
16:30
Juhor
Jedinstvo
1
3
|
30.04.2017 16:30 | Juhor | 1 : 3 | Jedinstvo |
30.04
16:30
Morava (VH)
Pčinja
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Morava (VH) | 2 : 1 | Pčinja | |||||
30.04
16:30
OFK Brzi Brod
Mladost (M)
2
0
|
30.04.2017 16:30 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | Mladost (M) | |||||
30.04
16:30
Budućnost (P)
Vranjska Banja
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost (P) | 5 : 1 | Vranjska Banja |
30.04
16:30
Jedinstvo
Budućnost
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
11:00
Hajduk
Avala
3
1
|
30.04.2017 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Avala | |||||
30.04
16:30
PKB Padinska Skela
Lokomotiva
1
4
|
30.04.2017 16:30 | PKB Padinska Skela | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
30.04
10:00
Torlak
Balkan Mirijevo
2
1
|
30.04.2017 10:00 | Torlak | 2 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
30.04
16:30
Zvezdara
Turbina
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Zvezdara | 1 : 1 | Turbina | |||||
30.04
16:30
Sremčica
Milutinac
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Sremčica | 1 : 1 | Milutinac | |||||
30.04
16:30
Borac (O)
Vrčin
0
2
|
30.04.2017 16:30 | Borac (O) | 0 : 2 | Vrčin | |||||
30.04
10:00
Borac (L)
Srem
1
1
|
30.04.2017 10:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Srem |
30.04
17:00
Jadran (F)
Radnički 1905
4
2
|
30.04.2017 17:00 | Jadran (F) | 4 : 2 | Radnički 1905 | |||||
30.04
17:00
Vinogradar
Bajša
1
2
|
30.04.2017 17:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Bajša | |||||
30.04
17:00
Čantavir
Proleter (RS)
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Čantavir | 1 : 1 | Proleter (RS) | |||||
30.04
17:00
Eđšeg
Proleter (Nj)
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Eđšeg | 1 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
30.04
17:00
Krivaja
Njegoš
0
0
|
30.04.2017 17:00 | Krivaja | 0 : 0 | Njegoš |
30.04
16:30
OFK Šikara
Lipar
2
3
|
30.04.2017 16:30 | OFK Šikara | 2 : 3 | Lipar | |||||
30.04
16:30
Terekveš
Rusin
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Terekveš | 5 : 0 | Rusin | |||||
30.04
16:30
Stari Grad
Krila Krajine
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Stari Grad | 3 : 2 | Krila Krajine | |||||
30.04
16:30
Hercegovac
Slavija
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Hercegovac | 0 : 0 | Slavija | |||||
30.04
16:30
Budućnost
ŽAK
6
0
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost | 6 : 0 | ŽAK | |||||
30.04
16:30
Borac (BG)
BSK
1
4
|
30.04.2017 16:30 | Borac (BG) | 1 : 4 | BSK |
30.04
16:30
Jugoslavija
Partizan (G)
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Jugoslavija | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
30.04
16:30
Borac (St)
Vojvodina (C)
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Borac (St) | 1 : 1 | Vojvodina (C) | |||||
30.04
16:30
Strela
Vojvodina (S)
2
0
|
30.04.2017 16:30 | Strela | 2 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
30.04
16:30
Sloga (BNS)
Jedinstvo Stević
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Sloga (BNS) | 3 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
30.04
16:30
Vulturul
Crvena zvezda
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Vulturul | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.04
16:30
Polet
BAK
0
5
|
30.04.2017 16:30 | Polet | 0 : 5 | BAK | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (V)
Mladost (O)
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 2 | Mladost (O) |
30.04
16:30
Borac
Mladost (L)
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Borac | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
30.04
16:30
C. Zvezda (VS)
Omladinac
5
1
|
30.04.2017 16:30 | C. Zvezda (VS) | 5 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Lehel
C. Zvezda (RS)
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Lehel | 3 : 0 | C. Zvezda (RS) | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Naftagas (B)
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Naftagas (B) |
30.04
16:00
Donji Petrovci
Borac
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Borac | |||||
30.04
16:00
Hajduk
Budućnost
4
0
|
30.04.2017 16:00 | Hajduk | 4 : 0 | Budućnost | |||||
30.04
16:00
FK Graničar 1924
1. Maj Ruma
1
3
|
30.04.2017 16:00 | FK Graničar 1924 | 1 : 3 | 1. Maj Ruma | |||||
30.04
16:00
Napredak
Partizan
1
1
|
30.04.2017 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Partizan | |||||
30.04
16:00
Ljukovo
Jadran
1
1
|
30.04.2017 16:00 | Ljukovo | 1 : 1 | Jadran |
30.04
17:00
Vinogradar
TSK
0
2
|
30.04.2017 17:00 | Vinogradar | 0 : 2 | TSK | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo
Petrovaradin
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Petrovaradin | |||||
30.04
17:00
Miletić
Tatra
0
4
|
30.04.2017 17:00 | Miletić | 0 : 4 | Tatra | |||||
30.04
17:00
Bačka
Proleter
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Bačka | 3 : 1 | Proleter | |||||
30.04
17:00
Titel
Jugović
0
7
|
30.04.2017 17:00 | Titel | 0 : 7 | Jugović |
30.04
17:00
Proleter
Ribnica
0
3
|
30.04.2017 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Ribnica | |||||
30.04
17:00
Mataruge
Magnohrom
0
2
|
30.04.2017 17:00 | Mataruge | 0 : 2 | Magnohrom | |||||
30.04
17:00
Borac
Ibar
3
3
|
30.04.2017 17:00 | Borac | 3 : 3 | Ibar | |||||
30.04
17:00
Stubal
Granit
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Stubal | 3 : 2 | Granit | |||||
30.04
17:00
Radnik
Novi Pazar 1928
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
30.04
17:00
Polet
OFK Ras
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Polet | 2 : 1 | OFK Ras |
30.04
16:30
Šumadinac
Šumadija 1934
4
2
|
30.04.2017 16:30 | Šumadinac | 4 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Vodojaža
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Vodojaža | |||||
30.04
16:30
Sloboda
Vinogradi DB
4
0
|
30.04.2017 16:30 | Sloboda | 4 : 0 | Vinogradi DB | |||||
30.04
16:30
Sloga D
Kutlovo
2
2
|
30.04.2017 16:30 | Sloga D | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Srbija
0
6
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 6 | Srbija | |||||
30.04
16:30
Kolonija
Borac
5
4
|
30.04.2017 16:30 | Kolonija | 5 : 4 | Borac |
30.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Polet (T)
3
2
|
30.04.2017 16:00 | Jedinstvo (GG) | 3 : 2 | Polet (T) | |||||
30.04
16:00
Zadrugar
Backovac Junajted
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Backovac Junajted | |||||
30.04
16:00
Napredak
LFK Mladost
1
3
|
30.04.2017 16:00 | Napredak | 1 : 3 | LFK Mladost | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo (K)
Slatina
0
0
|
30.04.2017 16:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Slatina | |||||
30.04
16:00
Brezak
Spartak
1
1
|
30.04.2017 16:00 | Brezak | 1 : 1 | Spartak | |||||
30.04
16:00
Omladinac (Z)
Donja Vrbava
6
0
|
30.04.2017 16:00 | Omladinac (Z) | 6 : 0 | Donja Vrbava |
30.04
16:00
7. Juli
Podunavac
1
0
|
30.04.2017 16:00 | 7. Juli | 1 : 0 | Podunavac | |||||
30.04
16:00
Polet
Pobeda
4
0
|
30.04.2017 16:00 | Polet | 4 : 0 | Pobeda | |||||
30.04
16:00
Udarnik
Bresje Superior
4
0
|
30.04.2017 16:00 | Udarnik | 4 : 0 | Bresje Superior | |||||
30.04
16:00
Budućnost
Sloboda
6
2
|
30.04.2017 16:00 | Budućnost | 6 : 2 | Sloboda | |||||
30.04
16:00
Osipaonica
Sloga
3
3
|
30.04.2017 16:00 | Osipaonica | 3 : 3 | Sloga | |||||
30.04
16:00
Crvena zvezda
Omladinac
9
0
|
30.04.2017 16:00 | Crvena zvezda | 9 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
16:00
Mladi borac
SASK
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Mladi borac | 1 : 0 | SASK |
30.04
16:00
OFK Aranđelovac
Omladinac
4
0
|
30.04.2017 16:00 | OFK Aranđelovac | 4 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
16:00
ŽSK
BSK
0
3
|
30.04.2017 16:00 | ŽSK | 0 : 3 | BSK | |||||
30.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
2
2
|
30.04.2017 16:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
30.04
16:00
Borac
Trnava
6
1
|
30.04.2017 16:00 | Borac | 6 : 1 | Trnava | |||||
30.04
16:00
Proleter 1976
OFK Šatornja
5
2
|
30.04.2017 16:00 | Proleter 1976 | 5 : 2 | OFK Šatornja | |||||
30.04
16:00
Vinča
Banja 1957
5
2
|
30.04.2017 16:00 | Vinča | 5 : 2 | Banja 1957 |
30.04
16:00
Krilaš
Đerdap
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Krilaš | 1 : 0 | Đerdap | |||||
30.04
16:00
Rudar (S)
Polet (SD)
1
1
|
30.04.2017 16:00 | Rudar (S) | 1 : 1 | Polet (SD) | |||||
30.04
16:00
Makce
Mlava (ML)
2
0
|
30.04.2017 16:00 | Makce | 2 : 0 | Mlava (ML) | |||||
30.04
16:00
Sloga (B)
Mladost (B)
4
2
|
30.04.2017 16:00 | Sloga (B) | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
30.04
16:00
Borac (K)
Napredak 1936
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Borac (K) | 1 : 0 | Napredak 1936 | |||||
30.04
16:00
Radnik (S)
Budućnost (V)
3
2
|
30.04.2017 16:00 | Radnik (S) | 3 : 2 | Budućnost (V) |
30.04
17:00
Podrinje
Borac (L)
0
2
|
30.04.2017 17:00 | Podrinje | 0 : 2 | Borac (L) | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo
Mladost (PP)
5
1
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Mladost (PP) | |||||
30.04
17:00
Borac (V)
Mladost (P)
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Borac (V) | 3 : 2 | Mladost (P) | |||||
30.04
17:00
Mladi Borac
Radnički Šabački
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Mladi Borac | 2 : 1 | Radnički Šabački | |||||
30.04
17:00
Majur
Jevremovac
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Majur | 1 : 0 | Jevremovac | |||||
30.04
17:00
Hajduk Stanko
Cer
0
0
|
30.04.2017 17:00 | Hajduk Stanko | 0 : 0 | Cer |
30.04
16:00
Iskra
Mladost
6
2
|
30.04.2017 16:00 | Iskra | 6 : 2 | Mladost | |||||
30.04
16:00
Joševa
Tešnjar
0
1
|
30.04.2017 16:00 | Joševa | 0 : 1 | Tešnjar | |||||
30.04
16:00
ZSK
Trlić
1
0
|
30.04.2017 16:00 | ZSK | 1 : 0 | Trlić | |||||
30.04
16:00
Tvrdojevac
Sovljak
1
4
|
30.04.2017 16:00 | Tvrdojevac | 1 : 4 | Sovljak |
30.04
16:00
Lazarica
Zlatar
1
3
|
30.04.2017 16:00 | Lazarica | 1 : 3 | Zlatar | |||||
30.04
16:00
Železničar
Jasen
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Jasen | |||||
30.04
16:00
Savinac
Perućac
2
4
|
30.04.2017 16:00 | Savinac | 2 : 4 | Perućac | |||||
30.04
16:00
Višesava
Ariljska rampa
0
2
|
30.04.2017 16:00 | Višesava | 0 : 2 | Ariljska rampa | |||||
30.04
16:00
Prvi partizan
Polet
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Prvi partizan | 3 : 0 | Polet |
30.04
16:30
Blizna
Nemetali
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Blizna | 3 : 1 | Nemetali | |||||
30.04
11:00
Ključ
Deli Jovan
4
2
|
30.04.2017 11:00 | Ključ | 4 : 2 | Deli Jovan | |||||
30.04
16:30
Polom
Poreč
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Polom | 1 : 1 | Poreč | |||||
30.04
16:30
Slatina
Radnički
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Slatina | 3 : 1 | Radnički | |||||
30.04
16:30
BSK
Sloga
0
5
|
30.04.2017 16:30 | BSK | 0 : 5 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Krivelj
Branik
1
4
|
30.04.2017 16:30 | Krivelj | 1 : 4 | Branik | |||||
30.04
16:30
Čubra
Brestovac
4
0
|
30.04.2017 16:30 | Čubra | 4 : 0 | Brestovac |
30.04
16:30
Zemljoradnik
Radnički 1947
1
4
|
30.04.2017 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 4 | Radnički 1947 | |||||
30.04
16:30
Naša krila
Orljane
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Naša krila | 1 : 0 | Orljane | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo GVD
Rasovača
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo GVD | 0 : 3 | Rasovača | |||||
30.04
16:30
Naisus 1977
Morava (Ž)
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Naisus 1977 | 3 : 0 | Morava (Ž) | |||||
30.04
16:30
Mladost (Ba)
Rudar Alpos
2
3
|
30.04.2017 16:30 | Mladost (Ba) | 2 : 3 | Rudar Alpos | |||||
30.04
16:30
Doljevac 1971
Moravac (ZT)
2
3
|
30.04.2017 16:30 | Doljevac 1971 | 2 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
30.04
16:30
Mladost 1976
Palilula
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Mladost 1976 | 0 : 1 | Palilula | |||||
30.04
16:30
Radnički 1924
Crvena Zvezda
6
1
|
30.04.2017 16:30 | Radnički 1924 | 6 : 1 | Crvena Zvezda |
30.04
16:30
Omladinac
Osnić
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Osnić | |||||
30.04
Vratarnica
ŠSK
0
4
|
30.04.2017 | Vratarnica | 0 : 4 | ŠSK | |||||
30.04
Kablovi
Radnički (L)
2
1
|
30.04.2017 | Kablovi | 2 : 1 | Radnički (L) | |||||
30.04
16:30
Malinik
Sloga
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Malinik | 2 : 1 | Sloga |
30.04
17:00
Hajduk
Bratstvo
1
2
|
30.04.2017 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
30.04
17:00
Juhor
Kušiljevo
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Juhor | 1 : 1 | Kušiljevo | |||||
30.04
17:00
Budućnost
OFK Tekstilac
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
30.04
17:00
Morava
Dragocvet
2
3
|
30.04.2017 17:00 | Morava | 2 : 3 | Dragocvet | |||||
30.04
17:00
Resavac
Napredak (D)
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Resavac | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
30.04
17:00
OFK Batinac
Partizan
0
2
|
30.04.2017 17:00 | OFK Batinac | 0 : 2 | Partizan |
30.04
Dobrič
Jastrebac
2
1
|
30.04.2017 | Dobrič | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
30.04
Trbunje
Jastreb
5
2
|
30.04.2017 | Trbunje | 5 : 2 | Jastreb | |||||
30.04
16:30
Nikodije Stojanović Tatko
Spartak
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 2 : 1 | Spartak |
30.04
Pobeda
Dunđerski
0
3
|
30.04.2017 | Pobeda | 0 : 3 | Dunđerski | |||||
30.04
Borac
Polet
3
2
|
30.04.2017 | Borac | 3 : 2 | Polet |
30.04
11:00
Crvena zastava
Proleter (M)
2
0
|
30.04.2017 11:00 | Crvena zastava | 2 : 0 | Proleter (M) | |||||
30.04
16:30
Proleter (DV)
Vrtište
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Proleter (DV) | 1 : 1 | Vrtište | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Mladost
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Morava
Sloga 1948
1
4
|
30.04.2017 16:30 | Morava | 1 : 4 | Sloga 1948 |
30.04
16:30
Padež
Zvezda
4
1
|
30.04.2017 16:30 | Padež | 4 : 1 | Zvezda | |||||
30.04
16:30
Mladost (PR)
Dragoš
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Mladost (PR) | 0 : 1 | Dragoš |
30.04
16:30
Progres
Jedinstvo (GS)
1
3
|
30.04.2017 16:30 | Progres | 1 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
30.04
16:30
Radnički (P)
Umac
2
0
|
30.04.2017 16:30 | Radnički (P) | 2 : 0 | Umac | |||||
30.04
16:30
Jablanica
Zloćudovo
2
0
|
30.04.2017 16:30 | Jablanica | 2 : 0 | Zloćudovo | |||||
30.04
16:30
Železničar
Sloga
1
3
|
30.04.2017 16:30 | Železničar | 1 : 3 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Polet
Čekmin
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Polet | 1 : 0 | Čekmin | |||||
30.04
16:30
Vučje
Jedinstvo (Š)
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Vučje | 3 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
30.04
16:30
Plantaža
Bobište
4
1
|
30.04.2017 16:30 | Plantaža | 4 : 1 | Bobište | |||||
30.04
16:30
Mladi Borac
Omladinac (DS)
5
4
|
30.04.2017 16:30 | Mladi Borac | 5 : 4 | Omladinac (DS) | |||||
30.04
16:30
Brza
Kumarevo 65
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Brza | 5 : 0 | Kumarevo 65 |
30.04
Mladost (B)
Južna pruga
9
0
|
30.04.2017 | Mladost (B) | 9 : 0 | Južna pruga | |||||
30.04
Trešnjevka
Čelik
1
2
|
30.04.2017 | Trešnjevka | 1 : 2 | Čelik |
30.04
Ugljare
Gracko
1
1
|
30.04.2017 | Ugljare | 1 : 1 | Gracko | |||||
30.04
Radnički
Sitnica
0
3
|
30.04.2017 | Radnički | 0 : 3 | Sitnica |
30.04
11:00
Brodarac
Borac
3
0
|
30.04.2017 11:00 | Brodarac | 3 : 0 | Borac | |||||
30.04
16:30
Mladi proleter
Banja
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Mladi proleter | 0 : 3 | Banja | |||||
30.04
16:30
Sinđelić 2012
Lepušnica
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Sinđelić 2012 | 5 : 1 | Lepušnica | |||||
30.04
16:30
Zmaj 1953
Komgrap
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | Komgrap | |||||
30.04
16:30
PKB Kovilovo
Poštar Zvezdara
2
3
|
30.04.2017 16:30 | PKB Kovilovo | 2 : 3 | Poštar Zvezdara | |||||
30.04
16:30
Dunav
Šumadinac
7
0
|
30.04.2017 16:30 | Dunav | 7 : 0 | Šumadinac | |||||
30.04
11:00
13. Maj Zemun
Institut
2
0
|
30.04.2017 11:00 | 13. Maj Zemun | 2 : 0 | Institut |
30.04
16:30
Urovci
Radnički
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Urovci | 0 : 0 | Radnički | |||||
30.04
16:30
Barajevo
Strelac
0
6
|
30.04.2017 16:30 | Barajevo | 0 : 6 | Strelac | |||||
30.04
16:30
Rušanj
Mladost (C)
1
3
|
30.04.2017 16:30 | Rušanj | 1 : 3 | Mladost (C) |
30.04
16:30
Boleč
Selo Mladenovac
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Boleč | 5 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
30.04
16:30
Hajduk
Velika Krsna
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Velika Krsna | |||||
30.04
16:30
Kosmaj
Mladost
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Kosmaj | 2 : 1 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Dunavac
Ropočevo
5
2
|
30.04.2017 16:30 | Dunavac | 5 : 2 | Ropočevo | |||||
30.04
16:30
Kovačevac
Mladenovac
5
2
|
30.04.2017 16:30 | Kovačevac | 5 : 2 | Mladenovac | |||||
30.04
16:30
Leštane
Pudarci
7
0
|
30.04.2017 16:30 | Leštane | 7 : 0 | Pudarci |
30.04
17:00
Supska
Moravac
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Supska | 2 : 1 | Moravac | |||||
30.04
17:00
Šumadija
Radnički (T)
6
2
|
30.04.2017 17:00 | Šumadija | 6 : 2 | Radnički (T) | |||||
30.04
17:00
Napredak (S)
Mladost (S)
3
4
|
30.04.2017 17:00 | Napredak (S) | 3 : 4 | Mladost (S) | |||||
30.04
17:00
Istok 63
Moravac 2015
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Istok 63 | 3 : 0 | Moravac 2015 | |||||
30.04
17:00
15. Avgust 1950
Zemljoradnik
3
0
|
30.04.2017 17:00 | 15. Avgust 1950 | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
30.04
17:00
Omladinski
Borac 1805
0
1
|
30.04.2017 17:00 | Omladinski | 0 : 1 | Borac 1805 |
30.04
17:00
Sloga
Vinorača
2
4
|
30.04.2017 17:00 | Sloga | 2 : 4 | Vinorača | |||||
30.04
17:00
Šumadinac
Morava
4
0
|
30.04.2017 17:00 | Šumadinac | 4 : 0 | Morava | |||||
30.04
17:00
Crni Vrh
Zenit
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Crni Vrh | 3 : 2 | Zenit | |||||
30.04
17:00
Kupinovac
Mladost (K)
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Kupinovac | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
30.04
17:00
Osaonica
Kolare
1
2
|
30.04.2017 17:00 | Osaonica | 1 : 2 | Kolare | |||||
30.04
17:00
Mladost (D)
Sinđelić 1934
5
2
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (D) | 5 : 2 | Sinđelić 1934 | |||||
30.04
17:00
Mladi radnik
Mladost (G)
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Mladost (G) |
30.04
11:00
Ratar
Pobeda 1976
5
0
|
30.04.2017 11:00 | Ratar | 5 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
30.04
11:00
OFK Draževac
Mladi Radnik
5
2
|
30.04.2017 11:00 | OFK Draževac | 5 : 2 | Mladi Radnik | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Planinac 2015
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Planinac 2015 | |||||
30.04
11:00
Borac
Sloga (K)
1
0
|
30.04.2017 11:00 | Borac | 1 : 0 | Sloga (K) |
30.04
16:30
Pobeda
Jedinstvo 1952
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Pobeda | 0 : 3 | Jedinstvo 1952 | |||||
30.04
16:30
Rtanj
Hajduk
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Rtanj | 1 : 1 | Hajduk | |||||
30.04
16:30
Sloboda 2013
Sloga
1
12
|
30.04.2017 16:30 | Sloboda 2013 | 1 : 12 | Sloga |
30.04
17:00
Navalin
Mladost (DL)
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Navalin | 2 : 1 | Mladost (DL) | |||||
30.04
17:00
Real
Napredak
5
3
|
30.04.2017 17:00 | Real | 5 : 3 | Napredak | |||||
30.04
17:00
Gradac
Mladost (B)
2
2
|
30.04.2017 17:00 | Gradac | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
30.04
17:00
Šumadija
Milanovo
2
2
|
30.04.2017 17:00 | Šumadija | 2 : 2 | Milanovo | |||||
30.04
11:00
Bratstvo
OFK Morava
1
2
|
30.04.2017 11:00 | Bratstvo | 1 : 2 | OFK Morava | |||||
30.04
17:00
Sloboda (DB)
Lemind
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Sloboda (DB) | 1 : 1 | Lemind | |||||
30.04
17:00
Mladost (V)
Marjan MB
6
2
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (V) | 6 : 2 | Marjan MB | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo (G)
Sušica 2012
4
2
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 2 | Sušica 2012 |
30.04
10:00
Sparta Železnik
Rekreativo 011
2
3
|
30.04.2017 10:00 | Sparta Železnik | 2 : 3 | Rekreativo 011 | |||||
30.04
16:30
011
Busije
2
3
|
30.04.2017 16:30 | 011 | 2 : 3 | Busije | |||||
30.04
10:00
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
5
1
|
30.04.2017 10:00 | Šećeranac Ada | 5 : 1 | Posavac Tišma |
30.04
17:00
Hajduk
Bratstvo
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
30.04
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Lokomotiva
0
6
|
30.04.2017 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 6 | Lokomotiva | |||||
30.04
17:00
Solid
Udarnik Višnjevac
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Solid | 3 : 0 | Udarnik Višnjevac | |||||
30.04
17:00
Elektrovojvodina
Žednik
5
1
|
30.04.2017 17:00 | Elektrovojvodina | 5 : 1 | Žednik | |||||
30.04
17:00
Palić
Bikovo
2
2
|
30.04.2017 17:00 | Palić | 2 : 2 | Bikovo |
30.04
16:30
Mladost Radost
Iskra
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Mladost Radost | 0 : 3 | Iskra | |||||
30.04
16:30
Obilić
Pobeda
2
0
|
30.04.2017 16:30 | Obilić | 2 : 0 | Pobeda | |||||
30.04
16:30
Vojvodina
Tomislavci
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Vojvodina | 5 : 1 | Tomislavci |
30.04
17:00
Horgoš 1911
AFK
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Horgoš 1911 | 2 : 1 | AFK | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo (SK)
Tisa
3
3
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo (SK) | 3 : 3 | Tisa | |||||
30.04
17:00
Hajduk
Šampion
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Šampion | |||||
30.04
17:00
Slavija
Čoka
2
0
|
30.04.2017 17:00 | Slavija | 2 : 0 | Čoka | |||||
30.04
17:00
Graničar
Jedinstvo (M)
6
0
|
30.04.2017 17:00 | Graničar | 6 : 0 | Jedinstvo (M) |
30.04
16:30
Dunav
Aleksa Šantić
4
1
|
30.04.2017 16:30 | Dunav | 4 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
30.04
16:30
Kula
Omladinac (B)
2
3
|
30.04.2017 16:30 | Kula | 2 : 3 | Omladinac (B) |
30.04
17:00
Budućnost
Soko
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Soko | |||||
30.04
17:00
Maglić
Borac
4
2
|
30.04.2017 17:00 | Maglić | 4 : 2 | Borac | |||||
30.04
17:00
Neštin
Krivanj
2
4
|
30.04.2017 17:00 | Neštin | 2 : 4 | Krivanj | |||||
30.04
17:00
Kulpin
Tvrdjava
4
0
|
30.04.2017 17:00 | Kulpin | 4 : 0 | Tvrdjava |
30.04
16:30
Borac (VS)
Partizan (K)
4
1
|
30.04.2017 16:30 | Borac (VS) | 4 : 1 | Partizan (K) | |||||
30.04
16:30
Borac (VG)
Ševac
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Borac (VG) | 0 : 1 | Ševac | |||||
30.04
16:30
Potporanj
Hajdučica
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Potporanj | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
30.04
12:30
Vladimirovac
Karaš (K)
3
2
|
30.04.2017 12:30 | Vladimirovac | 3 : 2 | Karaš (K) | |||||
30.04
16:30
Dunav
Vojvodina (CC)
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Dunav | 1 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
30.04
16:30
Dobrica
Banat
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Dobrica | 3 : 2 | Banat | |||||
30.04
16:30
Radnički 1927
Ratar
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Radnički 1927 | 0 : 3 | Ratar |
30.04
16:30
Polet
Mladost
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Polet | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Radnički (B)
Tempo
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Radnički (B) | 3 : 0 | Tempo | |||||
30.04
16:30
Glogonj
Spartak 1911
3
3
|
30.04.2017 16:30 | Glogonj | 3 : 3 | Spartak 1911 | |||||
30.04
16:30
Unirea
Pobeda
6
2
|
30.04.2017 16:30 | Unirea | 6 : 2 | Pobeda |
30.04
16:30
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
5
3
|
30.04.2017 16:30 | Stari Tamiš | 5 : 3 | Budućnost (BB) | |||||
30.04
16:30
Omladinac (D)
Kolonija
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac (D) | 3 : 1 | Kolonija | |||||
30.04
16:30
Borac
Dolovo
1
5
|
30.04.2017 16:30 | Borac | 1 : 5 | Dolovo | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Proleter
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Proleter |
30.04
16:30
Jedinstvo
ASK
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | ASK | |||||
30.04
16:30
Rusanda
OFK Klek
6
1
|
30.04.2017 16:30 | Rusanda | 6 : 1 | OFK Klek | |||||
30.04
16:30
Potisje
Zlatica
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Potisje | 0 : 0 | Zlatica | |||||
30.04
16:30
ŽFK Banat
Omladinac
2
3
|
30.04.2017 16:30 | ŽFK Banat | 2 : 3 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Radnički 1911
OFK Stajićevo
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Radnički 1911 | 0 : 0 | OFK Stajićevo | |||||
30.04
16:30
Zadrugar
OFK Gradnulica
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Zadrugar | 3 : 2 | OFK Gradnulica |
30.04
16:30
1.Oktobar
2. Oktobar
4
2
|
30.04.2017 16:30 | 1.Oktobar | 4 : 2 | 2. Oktobar | |||||
30.04
16:30
Proleter
Napredak (Č)
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Napredak (Č) | |||||
30.04
16:30
Roham
Vojvodina (NM)
3
4
|
30.04.2017 16:30 | Roham | 3 : 4 | Vojvodina (NM) | |||||
30.04
16:30
Bega
Terekves
2
3
|
30.04.2017 16:30 | Bega | 2 : 3 | Terekves |
30.04
16:00
Sloga
Mladost
0
0
|
30.04.2017 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Mladost | |||||
30.04
16:00
Napredak
Obilić 1993
7
1
|
30.04.2017 16:00 | Napredak | 7 : 1 | Obilić 1993 | |||||
30.04
16:00
Hajduk
Borac
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Hajduk | 1 : 0 | Borac | |||||
30.04
16:00
Železničar
OFK Zeka Buljubaša
3
1
|
30.04.2017 16:00 | Železničar | 3 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
30.04
16:00
Graničar (O)
Jedinstvo (M)
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Graničar (O) | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
30.04
16:00
Graničar (K)
Fruškogorac
2
0
|
30.04.2017 16:00 | Graničar (K) | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
30.04
16:00
OFK Brestač
PSK Putinci
2
1
|
30.04.2017 16:00 | OFK Brestač | 2 : 1 | PSK Putinci |
30.04
16:30
Moskva
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Moskva | 0 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Centar
6
1
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Centar | |||||
30.04
16:30
Čenej
Susek
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Čenej | 2 : 1 | Susek | |||||
30.04
16:30
Obilić
Bačka
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Obilić | 3 : 0 | Bačka |
30.04
17:00
Zvezda
Mlada krila
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Zvezda | 3 : 0 | Mlada krila | |||||
30.04
17:00
Napredak (G)
Kraljevo Hajduk
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Napredak (G) | 3 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
30.04
17:00
Mladost (V)
Grdica
1
2
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (V) | 1 : 2 | Grdica | |||||
30.04
17:00
Lazac
Gruža
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Lazac | 3 : 1 | Gruža | |||||
30.04
17:00
Popovići
Borac (A)
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Popovići | 3 : 0 | Borac (A) | |||||
30.04
17:00
Tavnik
Jedinstvo (D)
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Tavnik | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
30.04
17:00
Partizan
Budućnost (K)
1
3
|
30.04.2017 17:00 | Partizan | 1 : 3 | Budućnost (K) |
30.04
16:30
Azbest
Erdoglija
0
2
|
30.04.2017 16:30 | Azbest | 0 : 2 | Erdoglija | |||||
30.04
16:25
Korićani
Hajduk
8
0
|
30.04.2017 16:25 | Korićani | 8 : 0 | Hajduk | |||||
30.04
16:30
Kremenac
OFK Žeželj
2
2
|
30.04.2017 16:30 | Kremenac | 2 : 2 | OFK Žeželj | |||||
30.04
16:30
21. oktobar
OFK Bagremar
0
7
|
30.04.2017 16:30 | 21. oktobar | 0 : 7 | OFK Bagremar | |||||
30.04
16:30
Seljak
Maršić
5
2
|
30.04.2017 16:30 | Seljak | 5 : 2 | Maršić | |||||
30.04
16:30
Košutnjak
Zastava
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Košutnjak | 1 : 1 | Zastava |
30.04
16:30
Planinac
Lugovi
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Planinac | 3 : 2 | Lugovi | |||||
30.04
16:30
Morava (K)
Vujan
6
2
|
30.04.2017 16:30 | Morava (K) | 6 : 2 | Vujan | |||||
30.04
16:30
Rudar
Rakova
6
0
|
30.04.2017 16:30 | Rudar | 6 : 0 | Rakova | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Kej
4
1
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost | 4 : 1 | Kej | |||||
30.04
16:30
Malba
Morava (M)
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Malba | 0 : 0 | Morava (M) | |||||
30.04
16:30
Gavrilo Princip
Čačak 94
2
5
|
30.04.2017 16:30 | Gavrilo Princip | 2 : 5 | Čačak 94 |
30.04
16:30
Gradina
Bjelica
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Gradina | 3 : 1 | Bjelica | |||||
30.04
16:30
Prilike
Jedinstvo
2
2
|
30.04.2017 16:30 | Prilike | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Sloga
Bratstvo
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
30.04
16:30
Jelica
Brezova
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Jelica | 1 : 2 | Brezova | |||||
30.04
16:30
Voćar
Gorušica
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Voćar | 3 : 2 | Gorušica |
30.04
Šumadija
Omladinac
4
1
|
30.04.2017 | Šumadija | 4 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
Šilopaj
Jablanica
3
2
|
30.04.2017 | Šilopaj | 3 : 2 | Jablanica | |||||
30.04
Velereč 94
Sparta
3
2
|
30.04.2017 | Velereč 94 | 3 : 2 | Sparta |
30.04
11:00
Selevac
Beli Orlovi
2
5
|
30.04.2017 11:00 | Selevac | 2 : 5 | Beli Orlovi |
30.04
16:00
Mladi rudar
Ranilović
4
5
|
30.04.2017 16:00 | Mladi rudar | 4 : 5 | Ranilović | |||||
30.04
16:00
Partizan
Plaskovac
4
2
|
30.04.2017 16:00 | Partizan | 4 : 2 | Plaskovac | |||||
30.04
16:00
Budućnost
Žabare
1
5
|
30.04.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 5 | Žabare | |||||
30.04
16:00
Brezovac
Šumadinac (N)
3
4
|
30.04.2017 16:00 | Brezovac | 3 : 4 | Šumadinac (N) | |||||
30.04
11:00
Šumadinac (S)
Sloga
2
0
|
30.04.2017 11:00 | Šumadinac (S) | 2 : 0 | Sloga | |||||
30.04
11:00
B 2000
Šamot
9
0
|
30.04.2017 11:00 | B 2000 | 9 : 0 | Šamot | |||||
30.04
16:00
Jasenica
Kopljari
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Jasenica | 2 : 1 | Kopljari |
30.04
16:00
Grivac
Udarnik
1
2
|
30.04.2017 16:00 | Grivac | 1 : 2 | Udarnik | |||||
30.04
16:00
Mladost (R)
Pobeda (S)
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Pobeda (S) | |||||
30.04
16:00
Crvena zvezda
Karađorđe
0
0
|
30.04.2017 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
30.04
16:00
BSK
Omladinac (V)
3
2
|
30.04.2017 16:00 | BSK | 3 : 2 | Omladinac (V) | |||||
30.04
16:00
Pobeda (Đ)
Kotlenik
2
0
|
30.04.2017 16:00 | Pobeda (Đ) | 2 : 0 | Kotlenik | |||||
30.04
16:00
Bare
Mladost MG
5
0
|
30.04.2017 16:00 | Bare | 5 : 0 | Mladost MG | |||||
30.04
16:00
Marjan
Sloga (M)
1
0
|
30.04.2017 16:00 | Marjan | 1 : 0 | Sloga (M) |
30.04
16:00
Sloga 1952
Omladinac (S)
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Sloga 1952 | 2 : 1 | Omladinac (S) | |||||
30.04
16:00
Zadrugar (T)
Mladost (R)
3
1
|
30.04.2017 16:00 | Zadrugar (T) | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
30.04
16:00
BSK
Stig (MC)
6
1
|
30.04.2017 16:00 | BSK | 6 : 1 | Stig (MC) | |||||
30.04
16:00
Omladinac (Š)
Integral
1
2
|
30.04.2017 16:00 | Omladinac (Š) | 1 : 2 | Integral | |||||
30.04
16:00
Radnički (K)
Napredak (S)
1
2
|
30.04.2017 16:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Napredak (S) |
30.04
16:00
Desine
Kurjače
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Desine | 3 : 0 | Kurjače | |||||
30.04
16:00
Napredak (P)
Žika Marković Uča
4
1
|
30.04.2017 16:00 | Napredak (P) | 4 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
30.04
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
6
1
|
30.04.2017 16:00 | Napredak 1934 | 6 : 1 | Polet (V) | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo (D)
Železničar
1
3
|
30.04.2017 16:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 3 | Železničar | |||||
30.04
16:00
Obilić
Dunavac (P)
4
1
|
30.04.2017 16:00 | Obilić | 4 : 1 | Dunavac (P) | |||||
30.04
16:00
Dizel
Radnički (P)
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Dizel | 2 : 1 | Radnički (P) |
30.04
17:00
Omladinac
Sloga (B)
2
5
|
30.04.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 5 | Sloga (B) | |||||
30.04
17:00
Mladost (MM)
Milicionar
3
4
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (MM) | 3 : 4 | Milicionar | |||||
30.04
17:00
Sloga (D)
Torpedo
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Sloga (D) | 3 : 2 | Torpedo | |||||
30.04
17:00
Duško
Cer
2
0
|
30.04.2017 17:00 | Duško | 2 : 0 | Cer | |||||
30.04
17:00
Budućnost (Z)
Gorki
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Budućnost (Z) | 2 : 1 | Gorki | |||||
30.04
17:00
Budućnost (PD)
Proleter
0
0
|
30.04.2017 17:00 | Budućnost (PD) | 0 : 0 | Proleter |
30.04
17:00
Dobrava
Vlašić
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Dobrava | 3 : 1 | Vlašić | |||||
30.04
17:00
Sloga (K)
Vojvoda Stepa Stepanović
4
2
|
30.04.2017 17:00 | Sloga (K) | 4 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
30.04
17:00
Torpedo
Varna 012
4
0
|
30.04.2017 17:00 | Torpedo | 4 : 0 | Varna 012 | |||||
30.04
17:00
Cerić
Karađorđe
6
1
|
30.04.2017 17:00 | Cerić | 6 : 1 | Karađorđe | |||||
30.04
17:00
Šipurske Livade
Miloš Pocerac 2013
0
3
|
30.04.2017 17:00 | Šipurske Livade | 0 : 3 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
30.04
17:00
Trešnjevka
OFK Jelen
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Trešnjevka | 2 : 1 | OFK Jelen | |||||
30.04
17:00
Radnički (К)
Mladost 2013
5
0
|
30.04.2017 17:00 | Radnički (К) | 5 : 0 | Mladost 2013 |
30.04
17:00
Cerova
7. Juli
4
2
|
30.04.2017 17:00 | Cerova | 4 : 2 | 7. Juli | |||||
30.04
17:00
Milan Orlić
Borac (K)
2
0
|
30.04.2017 17:00 | Milan Orlić | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
30.04
11:00
Velika Reka
Jadar (S)
0
1
|
30.04.2017 11:00 | Velika Reka | 0 : 1 | Jadar (S) | |||||
30.04
17:00
Vidojevica
Prva Iskra
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Vidojevica | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
30.04
17:00
Sloga (LŠ)
Mladost (DD)
2
3
|
30.04.2017 17:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 3 | Mladost (DD) | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (Z)
5
0
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 5 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
30.04
17:00
Gučevo
Stolice
4
2
|
30.04.2017 17:00 | Gučevo | 4 : 2 | Stolice |
30.04
16:00
OFK Stublenica
Mladost
3
0
|
30.04.2017 16:00 | OFK Stublenica | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.04
16:00
Polet (T)
Vrelo Sport
1
3
|
30.04.2017 16:00 | Polet (T) | 1 : 3 | Vrelo Sport | |||||
30.04
16:00
OFK Paljuvi
Rubribreza
2
0
|
30.04.2017 16:00 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Rubribreza | |||||
30.04
16:00
Gunjevac
Polet (DL)
0
5
|
30.04.2017 16:00 | Gunjevac | 0 : 5 | Polet (DL) |
30.04
11:00
Jadar 2013
Polet
1
0
|
30.04.2017 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Polet | |||||
30.04
16:00
Milenko Pavlović
Rajac
2
0
|
30.04.2017 16:00 | Milenko Pavlović | 2 : 0 | Rajac | |||||
30.04
16:00
OFK Brđanac
Komanice
0
3
|
30.04.2017 16:00 | OFK Brđanac | 0 : 3 | Komanice | |||||
30.04
16:00
Kolubara 2
Mladost
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Kolubara 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.04
16:00
Borac
Ribnikar
0
1
|
30.04.2017 16:00 | Borac | 0 : 1 | Ribnikar | |||||
30.04
16:00
Popadić
Liplje
5
0
|
30.04.2017 16:00 | Popadić | 5 : 0 | Liplje |
30.04
17:00
Glumač
Dobrinjac
1
3
|
30.04.2017 17:00 | Glumač | 1 : 3 | Dobrinjac | |||||
30.04
14:00
Plavi Tok
Napredak
3
0
|
30.04.2017 14:00 | Plavi Tok | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.04
17:00
Duškovci
Sečica
1
7
|
30.04.2017 17:00 | Duškovci | 1 : 7 | Sečica | |||||
30.04
14:00
Omladinac
Pobeda
3
0
|
30.04.2017 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Pobeda | |||||
30.04
14:00
Borac
Trešnjica
1
3
|
30.04.2017 14:00 | Borac | 1 : 3 | Trešnjica | |||||
30.04
17:00
Avijatičar
Bakionica
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Avijatičar | 1 : 1 | Bakionica | |||||
30.04
17:00
Lauš
Gorobilje
9
3
|
30.04.2017 17:00 | Lauš | 9 : 3 | Gorobilje |
30.04
16:30
Velika Vrbica
Napredak
1
11
|
30.04.2017 16:30 | Velika Vrbica | 1 : 11 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Koča Andjelković
Pontes
6
1
|
30.04.2017 16:30 | Koča Andjelković | 6 : 1 | Pontes | |||||
30.04
16:30
Milutinovac
Egeta
2
6
|
30.04.2017 16:30 | Milutinovac | 2 : 6 | Egeta | |||||
30.04
16:30
Rtkovo
Mala Vrbica
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Rtkovo | 1 : 2 | Mala Vrbica | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Kladušnica
1
4
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | Kladušnica |
30.04
16:30
Rečka
Kovilovo
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Rečka | 1 : 2 | Kovilovo | |||||
30.04
16:30
Graničar
OFK Sikole
10
2
|
30.04.2017 16:30 | Graničar | 10 : 2 | OFK Sikole | |||||
30.04
16:30
Slatina
Ratar
4
0
|
30.04.2017 16:30 | Slatina | 4 : 0 | Ratar | |||||
30.04
16:30
Urovica
Malajnica
6
2
|
30.04.2017 16:30 | Urovica | 6 : 2 | Malajnica | |||||
30.04
11:00
Miloševo
OFK Tamnič
2
0
|
30.04.2017 11:00 | Miloševo | 2 : 0 | OFK Tamnič |
30.04
11:00
Sloga
Budućnost
5
1
|
30.04.2017 11:00 | Sloga | 5 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
11:00
Čarapan
BSK
3
0
|
30.04.2017 11:00 | Čarapan | 3 : 0 | BSK | |||||
30.04
11:00
Žabare
Mladost VPD
6
3
|
30.04.2017 11:00 | Žabare | 6 : 3 | Mladost VPD | |||||
30.04
16:30
Borac
Kapidžija
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Borac | 3 : 0 | Kapidžija | |||||
30.04
11:00
Bukovica
Dedina
0
2
|
30.04.2017 11:00 | Bukovica | 0 : 2 | Dedina |
30.04
16:30
Poštar
Dunavac
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Poštar | 1 : 0 | Dunavac | |||||
30.04
16:30
Crvenka
Sveti Stefan
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Crvenka | 5 : 1 | Sveti Stefan | |||||
30.04
16:30
Podunavac
Minel
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Podunavac | 1 : 2 | Minel | |||||
30.04
16:30
Pinosava
Dedinje
0
2
|
30.04.2017 16:30 | Pinosava | 0 : 2 | Dedinje | |||||
30.04
16:30
Heroj Polet
Mladost
2
0
|
30.04.2017 16:30 | Heroj Polet | 2 : 0 | Mladost |
30.04
17:00
Vis
Stojnik
10
0
|
30.04.2017 17:00 | Vis | 10 : 0 | Stojnik | |||||
30.04
17:00
Mladost (G)
Nemenikuće
7
1
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (G) | 7 : 1 | Nemenikuće | |||||
30.04
14:00
Mladost (MI)
Popović
7
0
|
30.04.2017 14:00 | Mladost (MI) | 7 : 0 | Popović |
30.04
16:30
Sloga
Nišavac
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Nišavac | |||||
30.04
16:30
Jerma
Senjak
0
5
|
30.04.2017 16:30 | Jerma | 0 : 5 | Senjak | |||||
30.04
16:30
Željuša
Lokomotiva
4
0
|
30.04.2017 16:30 | Željuša | 4 : 0 | Lokomotiva |
30.04
16:30
Radnički 1936
Omladinac
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Radnički 1936 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Čegar 2013
Stevan Nešticki
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Čegar 2013 | 1 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
30.04
16:30
Delijski Vis
Čegar 1946
1
4
|
30.04.2017 16:30 | Delijski Vis | 1 : 4 | Čegar 1946 | |||||
30.04
16:30
Morava 1949
Sečanica
0
6
|
30.04.2017 16:30 | Morava 1949 | 0 : 6 | Sečanica | |||||
30.04
11:00
Mladost
Supovac
1
0
|
30.04.2017 11:00 | Mladost | 1 : 0 | Supovac |
30.04
Elid
Marina Kutina
2
0
|
30.04.2017 | Elid | 2 : 0 | Marina Kutina | |||||
30.04
Toplica
Knežica
3
0
|
30.04.2017 | Toplica | 3 : 0 | Knežica |
30.04
16:30
Timok 1928
Velika Jasikova
2
2
|
30.04.2017 16:30 | Timok 1928 | 2 : 2 | Velika Jasikova | |||||
30.04
16:30
Polet 1959
Kastrum
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Polet 1959 | 2 : 1 | Kastrum | |||||
30.04
16:30
Šljivar
Nacional
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Šljivar | 3 : 0 | Nacional | |||||
30.04
16:30
Lovac
Kosovo
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Lovac | 3 : 0 | Kosovo | |||||
30.04
16:30
Deli Jovan
Mladost
2
4
|
30.04.2017 16:30 | Deli Jovan | 2 : 4 | Mladost |
30.04
Jugovići 1976
Borac
3
0
|
30.04.2017 | Jugovići 1976 | 3 : 0 | Borac | |||||
30.04
11:00
Banaćanin
Dobrič 1974
2
2
|
30.04.2017 11:00 | Banaćanin | 2 : 2 | Dobrič 1974 | |||||
30.04
11:00
Padina 1989
Arbanasce
1
4
|
30.04.2017 11:00 | Padina 1989 | 1 : 4 | Arbanasce | |||||
30.04
Koprijan 1975
Baličevac 1974
3
0
|
30.04.2017 | Koprijan 1975 | 3 : 0 | Baličevac 1974 |
30.04
17:30
Mladost
Polet
4
0
|
30.04.2017 17:30 | Mladost | 4 : 0 | Polet | |||||
30.04
Goša
Blagotin
3
1
|
30.04.2017 | Goša | 3 : 1 | Blagotin |
30.04
16:30
Partizan
Panonija
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Panonija | |||||
30.04
16:30
OFK Metalac
Dinamo 1923
2
0
|
30.04.2017 16:30 | OFK Metalac | 2 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
30.04
16:30
Sport
Telečka
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Sport | 3 : 0 | Telečka |
30.04
17:00
Verko
Sloga Trgošped
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Verko | 1 : 0 | Sloga Trgošped | |||||
30.04
17:00
Dragojevac
Hajduk
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Dragojevac | 3 : 2 | Hajduk | |||||
30.04
17:00
Jedinstvo 2014
Provo 2015
0
3
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 3 | Provo 2015 | |||||
30.04
17:00
Sloga 1949
Skupljen 2013
4
0
|
30.04.2017 17:00 | Sloga 1949 | 4 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
30.04
17:00
Sloga (R)
Petrovac 74
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Sloga (R) | 2 : 1 | Petrovac 74 | |||||
30.04
11:00
Mladost (B)
Mrovska
3
0
|
30.04.2017 11:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Mrovska | |||||
30.04
11:00
Polet
Mladost (Z)
4
3
|
30.04.2017 11:00 | Polet | 4 : 3 | Mladost (Z) |
30.04
17:00
Jedinstvo
Krtinska
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Krtinska | |||||
30.04
17:00
Rvati
Sloga
6
0
|
30.04.2017 17:00 | Rvati | 6 : 0 | Sloga | |||||
30.04
17:00
Posavina
Partizan
5
0
|
30.04.2017 17:00 | Posavina | 5 : 0 | Partizan | |||||
30.04
17:00
Omladinac
Zvezda
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Zvezda | |||||
30.04
17:00
Rekreativo
Borac
3
4
|
30.04.2017 17:00 | Rekreativo | 3 : 4 | Borac | |||||
30.04
17:00
Duboko
Belo Polje
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Duboko | 1 : 1 | Belo Polje |
30.04
11:00
Bujačić
OFK Povlen
3
2
|
30.04.2017 11:00 | Bujačić | 3 : 2 | OFK Povlen | |||||
30.04
16:00
Dupljaj 2016
Paune
1
1
|
30.04.2017 16:00 | Dupljaj 2016 | 1 : 1 | Paune | |||||
30.04
16:00
Zadrugar
Mladi radnik
1
3
|
30.04.2017 16:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
30.04
16:00
Gradac Pričević
Lukavac
0
3
|
30.04.2017 16:00 | Gradac Pričević | 0 : 3 | Lukavac | |||||
30.04
16:00
Žabari
Sloga Gorić
5
2
|
30.04.2017 16:00 | Žabari | 5 : 2 | Sloga Gorić | |||||
30.04
16:00
Mali korak
Dupljaj
4
1
|
30.04.2017 16:00 | Mali korak | 4 : 1 | Dupljaj | |||||
30.04
16:00
Beloševac
Rakac Stave
2
3
|
30.04.2017 16:00 | Beloševac | 2 : 3 | Rakac Stave |
30.04
16:30
Velika Moštanica
Guncate
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Velika Moštanica | 3 : 0 | Guncate | |||||
30.04
16:30
Veliki Borak
Lisović
4
0
|
30.04.2017 16:30 | Veliki Borak | 4 : 0 | Lisović | |||||
30.04
16:30
OFK Borac
Beljina
1
0
|
30.04.2017 16:30 | OFK Borac | 1 : 0 | Beljina |
30.04
16:30
Hajduk
Banat
2
4
|
30.04.2017 16:30 | Hajduk | 2 : 4 | Banat | |||||
30.04
16:30
Pobeda
Vitorul
0
4
|
30.04.2017 16:30 | Pobeda | 0 : 4 | Vitorul | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Vinogradar
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Vinogradar |
30.04
11:00
Grkljane
Doljane Meševo
8
1
|
30.04.2017 11:00 | Grkljane | 8 : 1 | Doljane Meševo | |||||
30.04
11:00
Štitari
Polet (Š)
1
6
|
30.04.2017 11:00 | Štitari | 1 : 6 | Polet (Š) | |||||
30.04
11:00
Mladost 2015
Mudrakovac
0
5
|
30.04.2017 11:00 | Mladost 2015 | 0 : 5 | Mudrakovac | |||||
30.04
11:00
Zmajevac
Polet (K)
5
1
|
30.04.2017 11:00 | Zmajevac | 5 : 1 | Polet (K) |
30.04
16:30
Meševo
Kruševica
5
1
|
30.04.2017 16:30 | Meševo | 5 : 1 | Kruševica | |||||
30.04
11:00
Padež
Globoder
1
2
|
30.04.2017 11:00 | Padež | 1 : 2 | Globoder | |||||
30.04
16:30
Gaglovo
Srnje
4
1
|
30.04.2017 16:30 | Gaglovo | 4 : 1 | Srnje |
30.04
11:00
Mladost
Gornje Krajince
5
0
|
30.04.2017 11:00 | Mladost | 5 : 0 | Gornje Krajince |
30.04
16:30
Borac
Omladinac (B)
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Borac | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
30.04
16:30
Burovac
Soko
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Burovac | 3 : 0 | Soko |
30.04
11:00
Udarnik 2015
Jedinstvo
1
0
|
30.04.2017 11:00 | Udarnik 2015 | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
11:00
Napredak
Omladinac B
3
0
|
30.04.2017 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Omladinac B |
30.04
17:00
Mladi Borac
Bistrica
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Bistrica | |||||
30.04
17:00
BSK
Polet
0
2
|
30.04.2017 17:00 | BSK | 0 : 2 | Polet | |||||
30.04
17:00
Sloboda
Rudar
1
5
|
30.04.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 5 | Rudar |
30.04
16:00
Toplica
Gornji Lajkovac
0
0
|
30.04.2017 16:00 | Toplica | 0 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
30.04
16:00
Tolić
Orao
8
1
|
30.04.2017 16:00 | Tolić | 8 : 1 | Orao | |||||
30.04
16:00
Mladost
Gornji Mušić
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Gornji Mušić | |||||
30.04
13:00
Babajić
Proleter
17
1
|
30.04.2017 13:00 | Babajić | 17 : 1 | Proleter | |||||
30.04
13:00
Stari drugari
Paštrić
5
0
|
30.04.2017 13:00 | Stari drugari | 5 : 0 | Paštrić |
30.04
16:00
Proleter 1932
Ljubičevo
3
1
|
30.04.2017 16:00 | Proleter 1932 | 3 : 1 | Ljubičevo | |||||
30.04
16:00
Sopot
Sloga (L)
0
3
|
30.04.2017 16:00 | Sopot | 0 : 3 | Sloga (L) | |||||
30.04
16:00
Sloga (Du)
Rudar Kostolac 2008
3
3
|
30.04.2017 16:00 | Sloga (Du) | 3 : 3 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
30.04
16:00
Metalac
Dunav
2
1
|
30.04.2017 16:00 | Metalac | 2 : 1 | Dunav |
30.04
16:00
Mlava (B)
Zemljoradnik 1932
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Mlava (B) | 3 : 0 | Zemljoradnik 1932 | |||||
30.04
16:00
Napredak (B)
Vihor
0
3
|
30.04.2017 16:00 | Napredak (B) | 0 : 3 | Vihor | |||||
30.04
16:00
Beli Orao
Stig 1955
1
7
|
30.04.2017 16:00 | Beli Orao | 1 : 7 | Stig 1955 | |||||
30.04
16:00
Sloga (Dr)
Vojvoda Milenko
0
1
|
30.04.2017 16:00 | Sloga (Dr) | 0 : 1 | Vojvoda Milenko |
30.04
17:00
Partizan
Morava
4
0
|
30.04.2017 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Morava | |||||
30.04
17:00
Trnava
Mladost
3
2
|
30.04.2017 17:00 | Trnava | 3 : 2 | Mladost | |||||
30.04
17:00
OFK Borac
Napredak
3
0
|
30.04.2017 17:00 | OFK Borac | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.04
17:00
Omladinac
Šantarovac
1
3
|
30.04.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Šantarovac |
30.04
16:30
Borjak 2013
Topoljak
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Borjak 2013 | 0 : 1 | Topoljak | |||||
30.04
16:30
Rujišnik
Mladost
0
1
|
30.04.2017 16:30 | Rujišnik | 0 : 1 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Morava
Kamenorezac 76
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Morava | 3 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Stara Čaršija
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Stara Čaršija |
30.04
11:00
Kolubara
OFK Takovo
0
1
|
30.04.2017 11:00 | Kolubara | 0 : 1 | OFK Takovo | |||||
30.04
13:00
Vukona
Omladinac
1
1
|
30.04.2017 13:00 | Vukona | 1 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
14:00
Brgule
Jedinstvo
2
2
|
30.04.2017 14:00 | Brgule | 2 : 2 | Jedinstvo |
30.04
Dokmir
Pambukovica
2
0
|
30.04.2017 | Dokmir | 2 : 0 | Pambukovica | |||||
30.04
16:00
Zvizdar 2012
Šarbane
1
2
|
30.04.2017 16:00 | Zvizdar 2012 | 1 : 2 | Šarbane | |||||
30.04
16:00
Čučuge
Murgaš 2012
6
0
|
30.04.2017 16:00 | Čučuge | 6 : 0 | Murgaš 2012 |
30.04
17:00
Heroj
Sloboda
2
2
|
30.04.2017 17:00 | Heroj | 2 : 2 | Sloboda | |||||
30.04
17:00
Polet
Popovac
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Polet | 2 : 1 | Popovac | |||||
30.04
17:00
Razvitak
Jedinstvo
0
2
|
30.04.2017 17:00 | Razvitak | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.04
17:00
Donja Mutnica
Budućnost
2
0
|
30.04.2017 17:00 | Donja Mutnica | 2 : 0 | Budućnost | |||||
30.04
17:00
OFK Juhor 2016
OFK Borac
1
3
|
30.04.2017 17:00 | OFK Juhor 2016 | 1 : 3 | OFK Borac | |||||
30.04
17:00
Mladost
Vihor
6
0
|
30.04.2017 17:00 | Mladost | 6 : 0 | Vihor |
30.04
Mladost (B)
TE Gučevo
4
0
|
30.04.2017 | Mladost (B) | 4 : 0 | TE Gučevo | |||||
30.04
Jelav
Mladost (G)
4
3
|
30.04.2017 | Jelav | 4 : 3 | Mladost (G) | |||||
30.04
Hajduk
Studenac
1
1
|
30.04.2017 | Hajduk | 1 : 1 | Studenac | |||||
30.04
17:00
Mladost (DB)
Jadar 1961
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Mladost (DB) | 2 : 1 | Jadar 1961 |
30.04
17:00
Kablar
Vrnjci
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Kablar | 3 : 0 | Vrnjci | |||||
30.04
17:00
Stara Čaršija
Miločajac
1
2
|
30.04.2017 17:00 | Stara Čaršija | 1 : 2 | Miločajac | |||||
30.04
17:00
Zgodačica
Mladost 1981
0
4
|
30.04.2017 17:00 | Zgodačica | 0 : 4 | Mladost 1981 | |||||
30.04
17:00
Jovo Kursula
Jedinstvo
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Jovo Kursula | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
17:00
Šumadija
Lasta
1
3
|
30.04.2017 17:00 | Šumadija | 1 : 3 | Lasta |
30.04
17:00
Progorelica
BSK 2014
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Progorelica | 3 : 0 | BSK 2014 | |||||
30.04
17:00
Budućnost
Studen Vitez
0
2
|
30.04.2017 17:00 | Budućnost | 0 : 2 | Studen Vitez | |||||
30.04
17:00
Morava
Omladinac
2
1
|
30.04.2017 17:00 | Morava | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
17:00
Mineral 2015
National AG
1
0
|
30.04.2017 17:00 | Mineral 2015 | 1 : 0 | National AG |
30.04
11:00
Krćevac 04
Budućnost MI
0
1
|
30.04.2017 11:00 | Krćevac 04 | 0 : 1 | Budućnost MI | |||||
30.04
11:00
Maskar
Mladost (J)
1
5
|
30.04.2017 11:00 | Maskar | 1 : 5 | Mladost (J) | |||||
30.04
11:00
Mladost (R)
Kralj Petar I
0
1
|
30.04.2017 11:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Kralj Petar I |
30.04
17:00
Srem
Sloven
0
3
|
30.04.2017 17:00 | Srem | 0 : 3 | Sloven | |||||
30.04
17:00
Šumar
Mladost
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Šumar | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.04
17:00
Lovac
Vitez
7
0
|
30.04.2017 17:00 | Lovac | 7 : 0 | Vitez | |||||
30.04
17:00
Hajduk
Donji Srem 2015
0
1
|
30.04.2017 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
30.04
17:00
Kameni
Sremac
3
1
|
30.04.2017 17:00 | Kameni | 3 : 1 | Sremac |
30.04
10:00
Bečevica
Kotlenik
5
1
|
30.04.2017 10:00 | Bečevica | 5 : 1 | Kotlenik |
30.04
17:00
Borac
Bačka
1
1
|
30.04.2017 17:00 | Borac | 1 : 1 | Bačka | |||||
30.04
17:00
Slavija
OFK Bačka 1945
5
2
|
30.04.2017 17:00 | Slavija | 5 : 2 | OFK Bačka 1945 | |||||
30.04
17:00
Sloga
Labudnjača
3
0
|
30.04.2017 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Labudnjača | |||||
30.04
17:00
Mladost
Proleter
4
1
|
30.04.2017 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Proleter |
30.04
11:00
Šumice
Omladinac
6
1
|
30.04.2017 11:00 | Šumice | 6 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
11:00
Premijer
Radnik
5
4
|
30.04.2017 11:00 | Premijer | 5 : 4 | Radnik |
30.04
16:30
Kumane
Pečanica
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Kumane | 5 : 0 | Pečanica | |||||
30.04
16:30
Sirakovo
Srednjevo
7
0
|
30.04.2017 16:30 | Sirakovo | 7 : 0 | Srednjevo | |||||
30.04
16:30
Mladi Borac
Sloga-TOP
3
2
|
30.04.2017 16:30 | Mladi Borac | 3 : 2 | Sloga-TOP | |||||
30.04
16:30
Stiški Kurjak
Baštovan 2015
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Stiški Kurjak | 3 : 1 | Baštovan 2015 | |||||
30.04
16:30
Dunavac 1929
Ram
10
1
|
30.04.2017 16:30 | Dunavac 1929 | 10 : 1 | Ram | |||||
30.04
16:30
Mirko Tomić
Pek
1
7
|
30.04.2017 16:30 | Mirko Tomić | 1 : 7 | Pek |
30.04
16:30
Vojvodina
27. Oktobar
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Vojvodina | 1 : 0 | 27. Oktobar | |||||
30.04
16:30
Car Uroš
Polet
2
2
|
30.04.2017 16:30 | Car Uroš | 2 : 2 | Polet | |||||
30.04
16:30
Borac
Jedinstvo (R)
1
6
|
30.04.2017 16:30 | Borac | 1 : 6 | Jedinstvo (R) | |||||
30.04
16:30
Fruška Gora
Planinac
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Fruška Gora | 3 : 1 | Planinac | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
S.V.Radnički
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | S.V.Radnički | |||||
30.04
16:30
Fruškogorac
Graničar
1
2
|
30.04.2017 16:30 | Fruškogorac | 1 : 2 | Graničar | |||||
30.04
16:30
Sremac
Sloga
5
0
|
30.04.2017 16:30 | Sremac | 5 : 0 | Sloga |
30.04
16:30
OFK Bačinci
Jednota
3
1
|
30.04.2017 16:30 | OFK Bačinci | 3 : 1 | Jednota | |||||
30.04
16:30
OFK Bikić
Napredak
3
0
|
30.04.2017 16:30 | OFK Bikić | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Sremac
Sinđelić
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Sremac | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
30.04
16:30
Graničar
Jedinstvo
2
3
|
30.04.2017 16:30 | Graničar | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
OFK Bingula
Borac
3
0
|
30.04.2017 16:30 | OFK Bingula | 3 : 0 | Borac |
30.04
16:30
ČSK 1939
Dunav
1
3
|
30.04.2017 16:30 | ČSK 1939 | 1 : 3 | Dunav | |||||
30.04
16:30
Krušedol
Fruškogorac
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Krušedol | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
30.04
16:30
Polet
Sloga (M)
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Polet | 3 : 1 | Sloga (M) |
30.04
11:00
Zablaće
Metlić
3
5
|
30.04.2017 11:00 | Zablaće | 3 : 5 | Metlić | |||||
30.04
11:00
Maovi MH
Pocerina
1
1
|
30.04.2017 11:00 | Maovi MH | 1 : 1 | Pocerina | |||||
30.04
11:00
Mladost (S)
Bojić
2
2
|
30.04.2017 11:00 | Mladost (S) | 2 : 2 | Bojić |
30.04
16:30
Šepšin
Šumadija 1962
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Šepšin | 1 : 1 | Šumadija 1962 | |||||
30.04
16:30
OFK Student
Napredak
0
1
|
30.04.2017 16:30 | OFK Student | 0 : 1 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Rabrovac
Sloga
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Rabrovac | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Ivanča
1
0
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Ivanča | |||||
30.04
16:30
Kosmajac
Borac
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Kosmajac | 3 : 0 | Borac |
30.04
11:00
Mladost
Korman
4
1
|
30.04.2017 11:00 | Mladost | 4 : 1 | Korman | |||||
30.04
11:00
Pričinović
Žabar
4
1
|
30.04.2017 11:00 | Pričinović | 4 : 1 | Žabar | |||||
30.04
11:00
Sava
Borac BTG
2
3
|
30.04.2017 11:00 | Sava | 2 : 3 | Borac BTG |
30.04
16:00
BSK 2015
Radenka
1
1
|
30.04.2017 16:00 | BSK 2015 | 1 : 1 | Radenka | |||||
30.04
16:00
Sloga
Pobeda
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Pobeda | |||||
30.04
16:00
Neresnica
Zviždic
1
2
|
30.04.2017 16:00 | Neresnica | 1 : 2 | Zviždic |
30.04
16:30
Parcane
Ušće
0
2
|
30.04.2017 16:30 | Parcane | 0 : 2 | Ušće |
30.04
16:00
Mladost
Polet
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Polet | |||||
30.04
16:00
BSK
Udarnik
3
0
|
30.04.2017 16:00 | BSK | 3 : 0 | Udarnik | |||||
30.04
16:00
Proleter
Budućnost
1
5
|
30.04.2017 16:00 | Proleter | 1 : 5 | Budućnost |
30.04
16:00
Mladost 1970
Borac 2016
1
4
|
30.04.2017 16:00 | Mladost 1970 | 1 : 4 | Borac 2016 | |||||
30.04
16:00
OFK Vinci
Električar
1
3
|
30.04.2017 16:00 | OFK Vinci | 1 : 3 | Električar | |||||
30.04
16:00
OFK Braničevo
Mrčkovac
0
3
|
30.04.2017 16:00 | OFK Braničevo | 0 : 3 | Mrčkovac |
30.04
16:00
Mladost
Napredak
0
3
|
30.04.2017 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Napredak | |||||
30.04
16:00
Badnjevac
Šumadija
3
3
|
30.04.2017 16:00 | Badnjevac | 3 : 3 | Šumadija | |||||
30.04
16:00
Karađorđe
Meteor
3
0
|
30.04.2017 16:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Meteor |
30.04
17:00
Dimitrije Tucović
Petka
0
5
|
30.04.2017 17:00 | Dimitrije Tucović | 0 : 5 | Petka | |||||
30.04
17:00
Vreoci
20. Oktobar
0
1
|
30.04.2017 17:00 | Vreoci | 0 : 1 | 20. Oktobar | |||||
30.04
17:00
Šumadinac
Proleter
2
4
|
30.04.2017 17:00 | Šumadinac | 2 : 4 | Proleter |
30.04
16:30
Jedinstvo
Iskra
0
2
|
30.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Iskra | |||||
30.04
16:30
Bokelj
Rudar
0
0
|
30.04.2017 16:30 | Bokelj | 0 : 0 | Rudar | |||||
30.04
16:30
Lovćen
OFK Petrovac
6
0
|
30.04.2017 16:30 | Lovćen | 6 : 0 | OFK Petrovac | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Grbalj
0
2
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Grbalj | |||||
30.04
16:30
Mladost
Sutjeska
1
3
|
30.04.2017 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Sutjeska | |||||
30.04
16:30
Zeta
Dečić
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Zeta | 3 : 0 | Dečić |
30.04
18:29
Čelik
Radnički
4
1
|
30.04.2017 18:29 | Čelik | 4 : 1 | Radnički | |||||
30.04
18:29
Bratstvo
Cetinje
1
2
|
30.04.2017 18:29 | Bratstvo | 1 : 2 | Cetinje | |||||
30.04
18:29
Ibar
Berane
2
1
|
30.04.2017 18:29 | Ibar | 2 : 1 | Berane | |||||
30.04
18:29
Kom
Mornar
2
0
|
30.04.2017 18:29 | Kom | 2 : 0 | Mornar | |||||
30.04
18:29
Otrant Olympic
Jezero
0
2
|
30.04.2017 18:29 | Otrant Olympic | 0 : 2 | Jezero |
30.04
16:30
Fair Play
Komovi
2
1
|
30.04.2017 16:30 | Fair Play | 2 : 1 | Komovi | |||||
30.04
16:30
Brskovo
OFK Borac
6
1
|
30.04.2017 16:30 | Brskovo | 6 : 1 | OFK Borac | |||||
30.04
16:30
Pljevlja 97
Gusinje
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Pljevlja 97 | 3 : 0 | Gusinje |
30.04
17:00
Drezga
Zabjelo
0
1
|
30.04.2017 17:00 | Drezga | 0 : 1 | Zabjelo |
30.04
16:30
Landol
Vrbovac
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Landol | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
30.04
16:30
Lunjevac
Jezava
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Lunjevac | 1 : 1 | Jezava |
30.04
16:30
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
1
1
|
30.04.2017 16:30 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 1 | OFK Slavija | |||||
30.04
16:30
Skobalj
Vučak
3
1
|
30.04.2017 16:30 | Skobalj | 3 : 1 | Vučak | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Železničar
2
3
|
30.04.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 3 | Železničar |
30.04
16:30
Kolarac
Petrijevac
2
6
|
30.04.2017 16:30 | Kolarac | 2 : 6 | Petrijevac | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Drugovac
3
0
|
30.04.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Drugovac |
30.04
18:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
0
|
30.04.2017 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
30.04
16:00
Partizan
Napredak
3
1
|
30.04.2017 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Napredak |
30.04
19:00
Čukarički
Metalac
2
0
|
30.04.2017 19:00 | Čukarički | 2 : 0 | Metalac |
30.04
15:05
Everton
Chelsea
0
3
|
30.04.2017 15:05 | Everton | 0 : 3 | Chelsea | |||||
30.04
13:00
Manchester Utd
Swansea
1
1
|
30.04.2017 13:00 | Manchester Utd | 1 : 1 | Swansea | |||||
30.04
15:05
Middlesbrough
Manchester City
2
2
|
30.04.2017 15:05 | Middlesbrough | 2 : 2 | Manchester City | |||||
30.04
17:30
Tottenham
Arsenal
2
0
|
30.04.2017 17:30 | Tottenham | 2 : 0 | Arsenal |
30.04
15:30
Augsburg
Hamburger SV
4
0
|
30.04.2017 15:30 | Augsburg | 4 : 0 | Hamburger SV | |||||
30.04
17:30
Hoffenheim
Eintracht
1
0
|
30.04.2017 17:30 | Hoffenheim | 1 : 0 | Eintracht |
30.04
15:00
Genoa
Chievo
1
2
|
30.04.2017 15:00 | Genoa | 1 : 2 | Chievo | |||||
30.04
15:00
Palermo
Fiorentina
2
0
|
30.04.2017 15:00 | Palermo | 2 : 0 | Fiorentina | |||||
30.04
12:30
Roma
Lazio
1
3
|
30.04.2017 12:30 | Roma | 1 : 3 | Lazio | |||||
30.04
15:00
Crotone
Milan
1
1
|
30.04.2017 15:00 | Crotone | 1 : 1 | Milan | |||||
30.04
20:45
Internazionale
Napoli
0
1
|
30.04.2017 20:45 | Internazionale | 0 : 1 | Napoli | |||||
30.04
15:00
Cagliari
Pescara
1
0
|
30.04.2017 15:00 | Cagliari | 1 : 0 | Pescara | |||||
30.04
15:00
Empoli
Sassuolo
1
3
|
30.04.2017 15:00 | Empoli | 1 : 3 | Sassuolo | |||||
30.04
15:00
Bologna
Udinese
4
0
|
30.04.2017 15:00 | Bologna | 4 : 0 | Udinese |
30.04
21:00
Nice
PSG
3
1
|
30.04.2017 21:00 | Nice | 3 : 1 | PSG | |||||
30.04
17:00
Dijon
Bordeaux
0
0
|
30.04.2017 17:00 | Dijon | 0 : 0 | Bordeaux | |||||
30.04
15:00
Caen
Marseille
1
5
|
30.04.2017 15:00 | Caen | 1 : 5 | Marseille |
30.04
20:45
Celta Vigo
Athletic Club
0
3
|
30.04.2017 20:45 | Celta Vigo | 0 : 3 | Athletic Club | |||||
30.04
16:15
Betis
Alavés
1
4
|
30.04.2017 16:15 | Betis | 1 : 4 | Alavés | |||||
30.04
18:30
Eibar
Leganés
2
0
|
30.04.2017 18:30 | Eibar | 2 : 0 | Leganés | |||||
30.04
12:00
Osasuna
La Coruña
2
2
|
30.04.2017 12:00 | Osasuna | 2 : 2 | La Coruña |
30.04
17:00
Rad
Polet
5
3
|
30.04.2017 17:00 | Rad | 5 : 3 | Polet |
30.04
13:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
1
|
30.04.2017 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
30.04
17:00
Voždovac
Partizan
0
0
|
30.04.2017 17:00 | Voždovac | 0 : 0 | Partizan | |||||
30.04
12:00
Napredak
Čukarički
3
1
|
30.04.2017 12:00 | Napredak | 3 : 1 | Čukarički | |||||
30.04
14:00
Vojvodina
Jagodina
0
0
|
30.04.2017 14:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Jagodina |
30.04
10:00
Dinamo 1945
Bačka (BP)
3
0
|
30.04.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Bačka (BP) |
30.04
10:00
Proleter
Veternik
2
0
|
30.04.2017 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Veternik | |||||
30.04
13:00
Indeks
OFK Hajduk
1
4
|
30.04.2017 13:00 | Indeks | 1 : 4 | OFK Hajduk | |||||
30.04
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
4
1
|
30.04.2017 10:00 | Radnički (SM) | 4 : 1 | Radnički (NP) |
30.04
10:00
Begej
Jedinstvo
2
1
|
30.04.2017 10:00 | Begej | 2 : 1 | Jedinstvo |
30.04
10:00
ČSK Pivara
Radnički (S)
1
0
|
30.04.2017 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Radnički (S) |
30.04
11:00
Sloga (K)
Novi Pazar
2
1
|
30.04.2017 11:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
30.04
16:30
Partizan
Rudar
0
3
|
30.04.2017 16:30 | Partizan | 0 : 3 | Rudar | |||||
30.04
11:00
Goč
Jošanica
3
3
|
30.04.2017 11:00 | Goč | 3 : 3 | Jošanica |
30.04
11:00
Savacijum
Radnički Šabački
|
30.04.2017 11:00 | Savacijum | : | Radnički Šabački |
30.04
12:00
Smederevo 1924
Mihajlovac
2
1
|
30.04.2017 12:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Mihajlovac |
30.04
10:00
Radnički (O)
Studentski Grad
3
2
|
30.04.2017 10:00 | Radnički (O) | 3 : 2 | Studentski Grad | |||||
30.04
11:30
Siti Sport Klub
Bežanija
0
5
|
30.04.2017 11:30 | Siti Sport Klub | 0 : 5 | Bežanija | |||||
30.04
19:00
IM Rakovica
Žarkovo
5
0
|
30.04.2017 19:00 | IM Rakovica | 5 : 0 | Žarkovo | |||||
30.04
09:00
Radnički (NB)
Sindjelic
1
1
|
30.04.2017 09:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Sindjelic | |||||
30.04
15:00
IMT
Balkan
3
1
|
30.04.2017 15:00 | IMT | 3 : 1 | Balkan |
30.04
14:30
BSK Borča MK
Zemun MK
1
3
|
30.04.2017 14:30 | BSK Borča MK | 1 : 3 | Zemun MK |
30.04
09:00
Zemun B MK
IMT MK
0
4
|
30.04.2017 09:00 | Zemun B MK | 0 : 4 | IMT MK | |||||
30.04
13:30
Stepojevac Vaga MK
Crvena zvezda MML MK
2
2
|
30.04.2017 13:30 | Stepojevac Vaga MK | 2 : 2 | Crvena zvezda MML MK |
30.04
16:30
Studentski Grad
Partizan
2
2
|
30.04.2017 16:30 | Studentski Grad | 2 : 2 | Partizan | |||||
30.04
11:00
Teleoptik
Čukarički
2
3
|
30.04.2017 11:00 | Teleoptik | 2 : 3 | Čukarički | |||||
30.04
12:00
Vojvodina
Jagodina
3
0
|
30.04.2017 12:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Jagodina |
30.04
12:00
Novi Sad 1921
Radnički (SM)
2
0
|
30.04.2017 12:00 | Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Radnički (SM) |
30.04
12:00
Vršac
Železničar
3
0
|
30.04.2017 12:00 | Vršac | 3 : 0 | Železničar |
30.04
12:00
Vrbas
Hajduk junior
3
0
|
30.04.2017 12:00 | Vrbas | 3 : 0 | Hajduk junior |
30.04
12:00
Radnički (V)
Senjak
|
30.04.2017 12:00 | Radnički (V) | : | Senjak |
30.04
10:00
BSK
Kolubara
6
3
|
30.04.2017 10:00 | BSK | 6 : 3 | Kolubara | |||||
30.04
11:00
Radnicki (NB)
Lokomotiva
0
2
|
30.04.2017 11:00 | Radnicki (NB) | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
30.04
12:30
PKB
Mladenovac
0
4
|
30.04.2017 12:30 | PKB | 0 : 4 | Mladenovac | |||||
30.04
13:30
Teleoptik
011
4
1
|
30.04.2017 13:30 | Teleoptik | 4 : 1 | 011 |
30.04
Partizan
Mladost
3
0
|
30.04.2017 | Partizan | 3 : 0 | Mladost |
30.04
11:00
Dinamo 1945
Mladost (O)
8
0
|
30.04.2017 11:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Mladost (O) |
30.04
10:00
Crvena Zastava
Zadrugar
4
2
|
30.04.2017 10:00 | Crvena Zastava | 4 : 2 | Zadrugar |
30.04
10:00
Jadar
Loznica
2
3
|
30.04.2017 10:00 | Jadar | 2 : 3 | Loznica |
30.04
13:00
Žarkovo
OFK Balkan
1
3
|
30.04.2017 13:00 | Žarkovo | 1 : 3 | OFK Balkan | |||||
30.04
12:00
IMT
Hajduk
3
2
|
30.04.2017 12:00 | IMT | 3 : 2 | Hajduk |
30.04
12:30
Postar 1930
Omladinac
4
0
|
30.04.2017 12:30 | Postar 1930 | 4 : 0 | Omladinac |
30.04
13:00
Voždovac MK
BASK MK
5
0
|
30.04.2017 13:00 | Voždovac MK | 5 : 0 | BASK MK |
30.04
10:30
DIF MK
Zemun MK-V
3
1
|
30.04.2017 10:30 | DIF MK | 3 : 1 | Zemun MK-V | |||||
30.04
11:00
Rad MK
13. Maj MK
4
4
|
30.04.2017 11:00 | Rad MK | 4 : 4 | 13. Maj MK | |||||
30.04
15:00
OFK Zabrežje MK
OFK Beograd V MK
2
3
|
30.04.2017 15:00 | OFK Zabrežje MK | 2 : 3 | OFK Beograd V MK |
30.04
10:00
Železničar
CFK
0
2
|
30.04.2017 10:00 | Železničar | 0 : 2 | CFK |
30.04
10:00
Novi Sad 1921
Radnički (SM)
3
1
|
30.04.2017 10:00 | Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Radnički (SM) |
30.04
10:00
Radnički (K)
Bečkerek 023
2
3
|
30.04.2017 10:00 | Radnički (K) | 2 : 3 | Bečkerek 023 | |||||
30.04
10:00
Vršac
Dinamo 1945
3
1
|
30.04.2017 10:00 | Vršac | 3 : 1 | Dinamo 1945 |
30.04
10:00
Vrbas
Hajduk junior
1
0
|
30.04.2017 10:00 | Vrbas | 1 : 0 | Hajduk junior | |||||
30.04
12:00
Bačka 1901
Bečej 1918
1
6
|
30.04.2017 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 6 | Bečej 1918 |
30.04
11:00
Šumadija 1903
Apolon
1
1
|
30.04.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Apolon | |||||
30.04
14:00
Sloga (K)
Apolon 4
6
1
|
30.04.2017 14:00 | Sloga (K) | 6 : 1 | Apolon 4 | |||||
30.04
12:00
Kiker
Sport Klub 99
5
3
|
30.04.2017 12:00 | Kiker | 5 : 3 | Sport Klub 99 | |||||
30.04
11:00
AS
Pazar Juniors
0
0
|
30.04.2017 11:00 | AS | 0 : 0 | Pazar Juniors |
30.04
10:00
Mačva 2005
Ribnica
10
2
|
30.04.2017 10:00 | Mačva 2005 | 10 : 2 | Ribnica |
30.04
12:00
BSK
FSFV
1
6
|
30.04.2017 12:00 | BSK | 1 : 6 | FSFV |
30.04
10:00
Loznica
Borac
8
4
|
30.04.2017 10:00 | Loznica | 8 : 4 | Borac |
30.04
10:00
Luk-Kompenzatori
Podrinje
3
11
|
30.04.2017 10:00 | Luk-Kompenzatori | 3 : 11 | Podrinje |
30.04
10:00
Polet
Belo Polje
1
2
|
30.04.2017 10:00 | Polet | 1 : 2 | Belo Polje |
30.04
11:00
RSK
Sloga (L)
1
0
|
30.04.2017 11:00 | RSK | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
30.04
11:00
Homoljac
Rudar 2001
1
1
|
30.04.2017 11:00 | Homoljac | 1 : 1 | Rudar 2001 |
30.04
11:00
Zuce
IMT
3
0
|
30.04.2017 11:00 | Zuce | 3 : 0 | IMT | |||||
30.04
15:00
Graficar
Buducnost
2
2
|
30.04.2017 15:00 | Graficar | 2 : 2 | Buducnost |
30.04
10:00
Studentski Grad
BASK
3
0
|
30.04.2017 10:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | BASK |
30.04
15:00
Žarkovo
Vinca
3
4
|
30.04.2017 15:00 | Žarkovo | 3 : 4 | Vinca |
30.04
11:00
Teleoptik MK
Zemun MK
0
1
|
30.04.2017 11:00 | Teleoptik MK | 0 : 1 | Zemun MK | |||||
30.04
10:00
Voždovac MK
Rad MK
0
1
|
30.04.2017 10:00 | Voždovac MK | 0 : 1 | Rad MK |
30.04
11:00
Prva Iskra MK
Lokomotiva MK
2
1
|
30.04.2017 11:00 | Prva Iskra MK | 2 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
30.04
11:00
Obrenovac 1905 MK
Napredak MK
2
4
|
30.04.2017 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 2 : 4 | Napredak MK |
30.04
Krstarica
Morava
4
0
|
30.04.2017 | Krstarica | 4 : 0 | Morava |
30.04
09:00
Rad
Čukarički
1
0
|
30.04.2017 09:00 | Rad | 1 : 0 | Čukarički | |||||
30.04
10:00
OFK Beograd
Zemun
0
2
|
30.04.2017 10:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Zemun |
30.04
Pčelinjo
Loznica II
3
1
|
30.04.2017 | Pčelinjo | 3 : 1 | Loznica II |
30.04
09:00
Belo Polje
Obrenovac 1905
6
2
|
30.04.2017 09:00 | Belo Polje | 6 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
30.04
10:00
Duboko
Zabrezje
0
9
|
30.04.2017 10:00 | Duboko | 0 : 9 | Zabrezje |
30.04
Njerš Ištvan
Sloga
10
1
|
30.04.2017 | Njerš Ištvan | 10 : 1 | Sloga | |||||
30.04
AFK
Obilić
0
2
|
30.04.2017 | AFK | 0 : 2 | Obilić | |||||
30.04
Kevi
Horgoš 1911
0
5
|
30.04.2017 | Kevi | 0 : 5 | Horgoš 1911 |
30.04
13:00
Studentski Grad
Bezanija
2
1
|
30.04.2017 13:00 | Studentski Grad | 2 : 1 | Bezanija |
30.04
10:00
Postar
Hajduk
1
5
|
30.04.2017 10:00 | Postar | 1 : 5 | Hajduk | |||||
30.04
14:00
Lepusnica
Zvezdara
2
5
|
30.04.2017 14:00 | Lepusnica | 2 : 5 | Zvezdara |
30.04
13:30
Komgrap
Borac
2
0
|
30.04.2017 13:30 | Komgrap | 2 : 0 | Borac |
30.04
12:30
OFK Beograd B
Vinca
15
1
|
30.04.2017 12:30 | OFK Beograd B | 15 : 1 | Vinca |
30.04
14:00
Torlak
IMT
1
9
|
30.04.2017 14:00 | Torlak | 1 : 9 | IMT |
30.04
14:00
Duga
Gimnazijalac
60
58
|
30.04.2017 14:00 | Duga | 60 : 58 | Gimnazijalac |
30.04
18:00
Jedinstvo
Vizura
3
0
|
30.04.2017 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vizura | 1:1 |
30.04
16:00
Srem Sm
Mladost
34
31
|
30.04.2017 16:00 | Srem Sm | 34 : 31 | Mladost |
30.04
17:30
Loznica
Mačva
24
27
|
30.04.2017 17:30 | Loznica | 24 : 27 | Mačva | |||||
30.04
21:00
Partizan 2
Studentski grad
30
26
|
30.04.2017 21:00 | Partizan 2 | 30 : 26 | Studentski grad |
30.04
20:00
Vladimirovac
Potisje Pleteks
24
23
|
30.04.2017 20:00 | Vladimirovac | 24 : 23 | Potisje Pleteks | |||||
30.04
11:00
Putinci
Lavovi BP
23
47
|
30.04.2017 11:00 | Putinci | 23 : 47 | Lavovi BP |
30.04
17:00
Smederevo
Ub
32
26
|
30.04.2017 17:00 | Smederevo | 32 : 26 | Ub | |||||
30.04
17:30
Lazarevac
Prva Iskra Barič
36
30
|
30.04.2017 17:30 | Lazarevac | 36 : 30 | Prva Iskra Barič | |||||
30.04
15:00
BASK Soko
Gučevo
44
21
|
30.04.2017 15:00 | BASK Soko | 44 : 21 | Gučevo |
30.04
Radan
Pirot
34
24
|
30.04.2017 | Radan | 34 : 24 | Pirot | |||||
30.04
Progres
Morava 84
34
24
|
30.04.2017 | Progres | 34 : 24 | Morava 84 |
30.04
15:30
Zlatar 2
Bane
28
28
|
30.04.2017 15:30 | Zlatar 2 | 28 : 28 | Bane | |||||
30.04
14:00
Sloga
Radnički 1964 2
30
30
|
30.04.2017 14:00 | Sloga | 30 : 30 | Radnički 1964 2 |
30.04
19:00
Radnički
Vojvoda Stepa
28
24
|
30.04.2017 19:00 | Radnički | 28 : 24 | Vojvoda Stepa | |||||
30.04
15:00
Naftagas
Jedinstvo
24
34
|
30.04.2017 15:00 | Naftagas | 24 : 34 | Jedinstvo | |||||
30.04
15:00
Gradnulica
Obilić
34
29
|
30.04.2017 15:00 | Gradnulica | 34 : 29 | Obilić |
30.04
18:30
ORK Pančevo
Gaj
38
7
|
30.04.2017 18:30 | ORK Pančevo | 38 : 7 | Gaj | |||||
30.04
16:00
Crepaja
Omladinac (I)
36
23
|
30.04.2017 16:00 | Crepaja | 36 : 23 | Omladinac (I) |
30.04
17:00
Jedinstvo
Titel
20
36
|
30.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 20 : 36 | Titel |
30.04
19:00
Zlatar
Mokra Gora
25
24
|
30.04.2017 19:00 | Zlatar | 25 : 24 | Mokra Gora |
30.04
19:00
Žitorađa
Dubočica
30
18
|
30.04.2017 19:00 | Žitorađa | 30 : 18 | Dubočica |
30.04
15:00
Apatin
Deronje
27
29
|
30.04.2017 15:00 | Apatin | 27 : 29 | Deronje |
30.04
16:00
Mladost
Obilić
25
14
|
30.04.2017 16:00 | Mladost | 25 : 14 | Obilić |
30.04
19:00
Župa
Mladi radnik
26
25
|
30.04.2017 19:00 | Župa | 26 : 25 | Mladi radnik | |||||
30.04
18:00
Metalac
Voždovac 1955
25
37
|
30.04.2017 18:00 | Metalac | 25 : 37 | Voždovac 1955 |
30.04
Pirot
Vranje
4
1
|
30.04.2017 | Pirot | 4 : 1 | Vranje | |||||
30.04
Bor
Banjica
2
3
|
30.04.2017 | Bor | 2 : 3 | Banjica |
30.04
18:00
Sombor
Kikinda
5
0
|
30.04.2017 18:00 | Sombor | 5 : 0 | Kikinda |
30.04
As
Leskovac
3
10
|
30.04.2017 | As | 3 : 10 | Leskovac | |||||
30.04
18:30
Zufo
Dolap
8
1
|
30.04.2017 18:30 | Zufo | 8 : 1 | Dolap |
30.04
19:00
Deus Rol. Mošić
Jastrebac
7
2
|
30.04.2017 19:00 | Deus Rol. Mošić | 7 : 2 | Jastrebac |
30.04
16:00
Morava Gepardi
Car Dušan Silni
40
4
|
30.04.2017 16:00 | Morava Gepardi | 40 : 4 | Car Dušan Silni | |||||
30.04
Soko
Radnički (NB)
|
30.04.2017 | Soko | : | Radnički (NB) |
30.04
14:30
GRK Vrsac
RK Vojvodina/Petrovgrad
12
39
|
30.04.2017 14:30 | GRK Vrsac | 12 : 39 | RK Vojvodina/Petrovgrad | |||||
30.04
15:00
RK Loznica
RK Dinamo 1954
10
20
|
30.04.2017 15:00 | RK Loznica | 10 : 20 | RK Dinamo 1954 |
30.04
14:00
Celtis Sombor
Sirmium Legionaries SM
14
30
|
30.04.2017 14:00 | Celtis Sombor | 14 : 30 | Sirmium Legionaries SM | |||||
30.04
15:00
Wild Boars Kragujevac
Panthers Pančevo
48
6
|
30.04.2017 15:00 | Wild Boars Kragujevac | 48 : 6 | Panthers Pančevo | |||||
30.04
16:30
Vukovi Beograd
GAT Dukes Novi Sad
28
23
|
30.04.2017 16:30 | Vukovi Beograd | 28 : 23 | GAT Dukes Novi Sad |
30.04
16:00
Bečej GTC Vianor Vidre
Sharks Šabac
20
0
|
30.04.2017 16:00 | Bečej GTC Vianor Vidre | 20 : 0 | Sharks Šabac |
30.04
16:00
Royal Crowns Kraljevo
Smederevo Bedemi
16
0
|
30.04.2017 16:00 | Royal Crowns Kraljevo | 16 : 0 | Smederevo Bedemi |