XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 138 utakmica za dan
Nedelja, 14 Avgust 2016

Fudbal

14.08.2016 20:00 Mladost 1 : 0 Napredak
14.08.2016 20:00 Voždovac 0 : 0 Metalac
14.08.2016 19:00 Radnički (N) 0 : 3 Crvena zvezda
14.08.2016 20:00 Radnik 1 : 1 Borac
14.08.2016 20:00 Novi Pazar 0 : 2 Rad
14.08.2016 17:00 Partizan 1 : 0 Čukarički
14.08.2016 20:00 Vojvodina 4 : 0 Javor Matis
14.08.2016 17:30 Dinamo 1 : 1 Proleter
14.08.2016 17:00 Arsenal 3 : 4 Liverpool
14.08.2016 14:30 Bournemouth 1 : 3 Manchester Utd
14.08.2016 15:00 Nancy 0 : 3 Lyon
14.08.2016 17:00 Nice 1 : 0 Rennes
14.08.2016 20:45 Marseille 0 : 0 Toulouse
14.08.2016 17:00 Ibar 1 : 1 Berane
14.08.2016 17:00 Bratstvo 1 : 0 Igalo
14.08.2016 17:00 Čelik 0 : 3 Jezero
14.08.2016 17:00 Cetinje 0 : 0 Mornar
14.08.2016 17:00 Radnički 2 : 1 Kom
14.08.2016 17:00 Dunav 3 : 0 Radnički (Zr)
14.08.2016 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Jošanica
14.08.2016 17:30 Mihajlovac 1934 3 : 2 Šumadija 1903
14.08.2016 17:30 Železničar 0 : 0 Mokra Gora
14.08.2016 17:00 Temnić 1924 2 : 1 Jedinstvo (B)
14.08.2016 17:00 Pukovac 1 : 1 Car Konstantin
14.08.2016 11:00 Žarkovo 3 : 2 Grafičar
14.08.2016 17:00 Brodarac 1947 4 : 1 Radnički (NB)
14.08.2016 17:00 Crvena Zvezda 2 : 3 Prva Iskra
14.08.2016 17:00 Bačka (P) 4 : 2 Zadrugar
14.08.2016 17:00 Tavankut 2 : 1 Subotica
14.08.2016 17:00 Tisa (A) 3 : 0 Radnički (S)
14.08.2016 17:00 Kupinovo 1 : 2 Kabel
14.08.2016 17:00 LSK Laćarak 3 : 1 Hajduk (B)
14.08.2016 17:00 Hajduk (Č) 1 : 0 Sofeks
14.08.2016 17:00 Index 0 : 0 Hajduk 1925 Podunavac
14.08.2016 17:30 Bane 3 : 0 Orlovac
14.08.2016 17:30 Karađorđe 2 : 0 Miokovci
14.08.2016 17:30 Arsenal 0 : 1 Slavija
14.08.2016 17:30 Napredak 4 : 1 Radnički 1926
14.08.2016 17:30 Homoljac 3 : 3 Gruža
14.08.2016 17:30 Petar Dobrnjac 1 : 1 Mladi radnik 1940
14.08.2016 17:30 RSK 2 : 0 Borac 1932
14.08.2016 11:00 Proleter 3 : 1 Borac (Ž)
14.08.2016 17:30 Provo 3 : 0 Zadrugar
14.08.2016 17:30 Radnički Stobex 1 : 2 Ribnica
14.08.2016 17:30 Polimlje 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
14.08.2016 17:30 OFK Osečina 2 : 3 Radnički Gorenje
14.08.2016 17:30 Sloga (S) 0 : 0 Sevojno
14.08.2016 17:30 Drina 1 : 1 Sloga 1940 (BB)
14.08.2016 17:00 Majdanpek 3 : 1 Malošište
14.08.2016 17:00 Šarbanovac 2 : 0 Timočanin
14.08.2016 17:00 Moravica 2 : 2 Hajduk Veljko
14.08.2016 17:00 Trajal 1 : 1 SFS Borac
14.08.2016 17:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Žitorađa
14.08.2016 17:00 OFK Lugomir 3 : 1 Jedinstvo
14.08.2016 17:00 Župa 1 : 1 Levač
14.08.2016 17:00 Budućnost (P) 3 : 1 Ropotovo
14.08.2016 17:00 OFK Brzi Brod 0 : 0 Nebeski andjeli
14.08.2016 17:00 Mladost (M) 1 : 0 GFK Dubočica
14.08.2016 17:00 Vranjska Banja 3 : 0 Pusta reka
14.08.2016 17:00 Zvezdara 2 : 0 Jedinstvo
14.08.2016 10:00 Torlak 1 : 3 Sremčica
14.08.2016 17:00 PKB Padinska Skela 0 : 2 Borac (O)
14.08.2016 11:00 Hajduk 1 : 3 Borac (L)
14.08.2016 17:00 Budućnost 0 : 0 Srem
14.08.2016 17:30 Vinogradar 2 : 2 Čantavir
14.08.2016 17:30 Sutjeska 5 : 1 Eđšeg
14.08.2016 17:30 Jadran (S) 0 : 2 Njegoš
14.08.2016 17:30 Napredak 2 : 3 Proleter (Nj)
14.08.2016 17:30 Bajša 2 : 0 Preporod
14.08.2016 17:30 Senta 1 : 1 Proleter (RS)
14.08.2016 17:30 C. Zvezda (RS) 2 : 1 Banat
14.08.2016 17:30 Mladost (BD) 1 : 0 Omladinac
14.08.2016 17:30 Naftagas (B) 4 : 0 Mladost (L)
14.08.2016 17:30 Jedinstvo 0 : 4 Begej
14.08.2016 17:30 Lehel 2 : 0 C. Zvezda (VS)
14.08.2016 17:30 Sloboda 1 : 0 1. Maj Ruma
14.08.2016 17:30 Jadran 0 : 1 Borac
14.08.2016 17:30 Ljukovo 3 : 1 Rudar
14.08.2016 17:30 Mitros 4 : 0 Donji Petrovci
14.08.2016 17:30 Napredak 4 : 1 FK Graničar 1924
14.08.2016 17:30 Jevremovac 0 : 1 Borac (L)
14.08.2016 17:30 Antimon 1 : 2 Mladost (P)
14.08.2016 17:30 Cer 2 : 1 Mladost (PP)
14.08.2016 17:30 Hajduk Stanko 3 : 1 Podrinje
14.08.2016 17:30 Železničar 4 : 0 Crnokosa
14.08.2016 17:30 Lazarica 6 : 1 Savinac
14.08.2016 17:30 Jedinstvo (K) 0 : 0 Višesava
14.08.2016 17:30 Zlatar 0 : 0 Polet
14.08.2016 17:30 Jasen 2 : 0 Ariljska rampa
14.08.2016 17:30 Perućac 1 : 1 Ježevica
14.08.2016 17:00 Morava 1 : 1 Hajduk
14.08.2016 17:00 Budućnost 4 : 2 Resavac
14.08.2016 17:00 Juhor 5 : 2 OFK Bratstvo
14.08.2016 17:00 Bratstvo 1 : 2 Napredak (Z)
14.08.2016 17:00 Kušiljevo 3 : 1 Partizan
14.08.2016 17:00 Mladost (J) 3 : 4 Napredak (D)
14.08.2016 17:00 OFK Tekstilac 1 : 1 Dragocvet
14.08.2016 17:00 Kupinovac 3 : 0 Sloga
14.08.2016 17:00 Šumadinac 2 : 3 Mladost (D)
14.08.2016 17:00 Vinorača 4 : 2 Mladost (G)
14.08.2016 17:00 Ursule 6 : 1 Sinđelić 1934
14.08.2016 17:00 Morava 1 : 2 Kolare
14.08.2016 17:30 OFK Zeka Buljubaša 5 : 0 Mladost
14.08.2016 17:30 Fruškogorac 1 : 1 Borac
14.08.2016 17:30 PSK Putinci 2 : 0 Obilić 1993
14.08.2016 17:30 OFK Brestač 3 : 3 Sloga
14.08.2016 17:30 Graničar (K) 1 : 0 Napredak
14.08.2016 17:30 Graničar (O) 0 : 2 Hajduk
14.08.2016 17:30 Železničar 7 : 0 Jedinstvo (P)
14.08.2016 17:30 Cer 5 : 2 Napredak
14.08.2016 17:30 Gorki 2 : 0 Torpedo
14.08.2016 17:30 Proleter 1 : 2 Sloga (B)
14.08.2016 17:30 Budućnost (PD) 9 : 2 Drina
14.08.2016 17:30 Borac (Š) 4 : 2 Omladinac
14.08.2016 17:30 Budućnost (Z) 3 : 2 Mladost (MM)
14.08.2016 17:30 Duško 4 : 2 Sloga (D)
14.08.2016 17:30 Karađorđe 1 : 1 Vlašić
14.08.2016 17:30 Miloš Pocerac 2013 2 : 1 Varna 012
14.08.2016 17:30 OFK Jelen 1 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
14.08.2016 17:30 Mladost 2013 2 : 2 Rankovac
14.08.2016 17:30 Radnički (К) 4 : 5 Dobrava
14.08.2016 17:30 Trešnjevka 2 : 2 Dušan Silni
14.08.2016 17:30 Šipurske Livade 2 : 3 Sloga (K)
14.08.2016 17:30 Cerić 7 : 1 Torpedo
14.08.2016 17:30 Prva Iskra 5 : 0 7. Juli
14.08.2016 17:30 Mladost (DD) 2 : 0 Jadar (S)
14.08.2016 17:30 Jedinstvo (Z) 2 : 1 Borac (K)
14.08.2016 17:30 Stolice 0 : 4 Sloga (S)
14.08.2016 17:30 Gučevo 3 : 0 Cerova
14.08.2016 17:30 Jedinstvo (MZ) 4 : 0 Azbukovica
14.08.2016 17:30 Sloga (LŠ) 8 : 1 Milan Orlić
14.08.2016 17:30 Vidojevica 4 : 1 Velika Reka
14.08.2016 11:00 Vojvodina 2 : 2 Spartak ŽK
14.08.2016 11:00 Vojvodina 2 : 0 Spartak ŽK
14.08.2016 10:00 Teleoptik 6 : 1 Brodarac
14.08.2016 14:00 Real Niš 1 : 4 Čukarički
14.08.2016 13:00 OFK Beograd 0 : 2 Partizan
14.08.2016 14:00 Real Niš 1 : 4 Čukarički
Drugari da li moze neko da napise ako zna raspored prijateljskih utakmica na teritoriji Beograda i okoline u narednih nedelju dana? Daleko je mart i pocetak sezone nizih liga. :) Pozdrav i svako dobro.
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zvonko Sladakovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu