XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Napredak - FK Graničar 1924 4:1
2 21.08.2016 17:30 Hrtkovci - FK Graničar 1924 0:3
3 28.08.2016 17:00 FK Graničar 1924 - Hajduk 1:0
4 04.09.2016 17:00 Donji Petrovci - FK Graničar 1924 0:4
5 11.09.2016 16:30 FK Graničar 1924 - Rudar 4:0
6 18.09.2016 16:30 Borac - FK Graničar 1924 3:0
7 25.09.2016 16:00 FK Graničar 1924 - Budućnost 0:4
8 01.10.2016 16:00 1. Maj Ruma - FK Graničar 1924 6:0
9 09.10.2016 15:30 FK Graničar 1924 - Partizan 2:1
10 16.10.2016 15:00 Sloboda - FK Graničar 1924 3:2
11 23.10.2016 14:00 FK Graničar 1924 - Sloven 1:2
12 30.10.2016 13:30 Jadran - FK Graničar 1924 3:3
13 06.11.2016 13:30 FK Graničar 1924 - Ljukovo 6:0
14 12.11.2016 13:00 Mitros - FK Graničar 1924 2:3
15 20.11.2016 13:00 FK Graničar 1924 - Podrinje 2:2
16 12.03.2017 14:30 FK Graničar 1924 - Napredak 2:2
17 19.03.2017 14:30 FK Graničar 1924 - Hrtkovci 1:0
18 26.03.2017 15:00 Hajduk - FK Graničar 1924 4:4
19 02.04.2017 15:30 FK Graničar 1924 - Donji Petrovci 4:2
20 08.04.2017 16:00 Rudar - FK Graničar 1924 1:0
21 15.04.2017 16:00 FK Graničar 1924 - Borac 0:0
22 23.04.2017 16:00 Budućnost - FK Graničar 1924 2:2
23 30.04.2017 16:00 FK Graničar 1924 - 1. Maj Ruma 1:3
24 06.05.2017 16:30 Partizan - FK Graničar 1924 2:0
25 14.05.2017 17:00 FK Graničar 1924 - Sloboda 2:1
26 17.05.2017 17:00 Sloven - FK Graničar 1924 2:1
27 21.05.2017 17:00 FK Graničar 1924 - Jadran 2:0
28 28.05.2017 17:00 Ljukovo - FK Graničar 1924 6:4
29 04.06.2017 17:00 FK Graničar 1924 - Mitros 2:3
30 10.06.2017 17:00 Podrinje - FK Graničar 1924 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Jug"Vojvođanska liga "Jug" Hajduk 30 21 4 5 67
2 1. Maj Ruma 30 20 6 4 66
3 Podrinje 30 19 7 4 64
4 Sloboda 30 16 1 13 49
5 Jadran 30 13 8 9 47
6 Ljukovo 30 11 6 13 39
7 Borac 30 11 6 13 39
8 Budućnost 30 11 6 13 39
9 FK Graničar 1924 30 11 6 13 39
10 Sloven 30 10 8 12 38
11 Hrtkovci 30 11 3 16 36
12 Napredak 30 9 8 13 35
13 Rudar 30 11 2 17 35
14 Partizan 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Srem Mitros 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Srem Donji Petrovci 30 7 1 22 22
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu