XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Subota, 20 Avgust 2016

Fudbal

20.08.2016 20:00 Napredak 3 : 1 Javor Matis
20.08.2016 19:00 Spartak ŽK 2 : 1 Partizan
20.08.2016 20:00 Rad 2 : 1 OFK Bačka
20.08.2016 20:00 Borac 2 : 1 Novi Pazar
20.08.2016 20:00 Mladost 0 : 1 Voždovac
20.08.2016 17:00 Inđija 0 : 1 Sloboda
20.08.2016 17:00 Zemun 1 : 3 Mačva
20.08.2016 17:00 Proleter 2 : 1 Bežanija
20.08.2016 17:00 Kolubara 1 : 1 Jagodina
20.08.2016 17:00 OFK Odžaci 1 : 1 Budućnost
20.08.2016 17:00 BSK Borča 2 : 1 OFK Beograd
20.08.2016 17:00 ČSK Pivara 0 : 0 Sindjelić
20.08.2016 18:30 Leicester 0 : 0 Arsenal
20.08.2016 16:00 Burnley 2 : 0 Liverpool
20.08.2016 16:00 Swansea 0 : 2 Hull
20.08.2016 16:00 Tottenham 1 : 0 Crystal Palace
20.08.2016 16:00 Watford 1 : 2 Chelsea
20.08.2016 16:00 WBA 1 : 2 Everton
20.08.2016 13:30 Stoke 1 : 4 Manchester City
20.08.2016 18:00 Roma 4 : 0 Udinese
20.08.2016 20:45 Juventus 2 : 1 Fiorentina
20.08.2016 17:00 Nantes 0 : 1 Monaco
20.08.2016 20:00 Lorient 0 : 3 Bastia
20.08.2016 20:00 Lille 1 : 0 Dijon
20.08.2016 20:00 Toulouse 4 : 1 Bordeaux
20.08.2016 20:00 Angers 0 : 1 Nice
20.08.2016 20:00 Rennes 2 : 0 Nancy
20.08.2016 18:15 Barcelona 6 : 2 Betis
20.08.2016 20:15 Granada 1 : 1 Villarreal
20.08.2016 22:15 Sevilla 6 : 4 Espanyol
20.08.2016 17:00 Sutjeska 2 : 0 Bokelj
20.08.2016 17:00 Rudar 0 : 1 Mladost
20.08.2016 17:00 Dečić 2 : 1 Lovćen
20.08.2016 17:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
20.08.2016 17:00 Iskra 1 : 0 OFK Petrovac
20.08.2016 17:00 Omladinac 3 : 0 Crvena zvezda (NS)
20.08.2016 17:00 Radnički (Zr) 1 : 1 Borac (S)
20.08.2016 17:00 TSC 1 : 1 Dunav
20.08.2016 17:00 Radnički (SM) 2 : 0 Vršac
20.08.2016 17:00 Bačka 1901 2 : 1 Sloga
20.08.2016 17:00 Bratstvo 1946 5 : 0 Radnički (Š)
20.08.2016 17:00 Smederevo 1924 0 : 1 Mokra Gora
20.08.2016 17:00 FAP 4 : 1 Železničar
20.08.2016 17:00 Sloga (P) 1 : 0 Šapine
20.08.2016 17:00 Šumadija 1903 1 : 2 Radnički 1923
20.08.2016 17:00 Jošanica 1 : 1 Mihajlovac 1934
20.08.2016 17:00 Karađorđe (T) 2 : 3 Polet (LJ)
20.08.2016 17:00 Loznica 2 : 1 Zlatibor (Č)
20.08.2016 17:00 Trstenik PPT 2 : 0 Sloga (D)
20.08.2016 17:00 OFK Sinđelić 4 : 0 Tabane 1970
20.08.2016 17:00 Ozren 1 : 2 Radnički (S)
20.08.2016 17:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 Jedinstvo (P)
20.08.2016 17:00 Dunav 1 : 3 Temnić 1924
20.08.2016 17:00 Radnički (NB) 2 : 0 Rakovica
20.08.2016 17:00 Radnički (O) 2 : 1 GSP Polet
20.08.2016 17:00 IMT 0 : 0 BASK
20.08.2016 17:00 Sopot 0 : 1 Žarkovo
20.08.2016 17:00 Polet (K) 1 : 0 Radnički (S)
20.08.2016 17:00 Potisje 0 : 3 Bečej 1918
20.08.2016 17:00 Sloga (Č) 1 : 0 Mladost APA
20.08.2016 17:00 Budućnost (SC) 2 : 2 Jedinstvo (BK)
20.08.2016 17:00 Sloboda 2 : 0 Sloga
20.08.2016 17:00 Radnički (S) 5 : 0 Dolina
20.08.2016 17:00 Vršac united 0 : 5 Dinamo 1945
20.08.2016 17:00 Radnički (K) 3 : 0 Jedinstvo (NB)
20.08.2016 17:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Index
20.08.2016 17:00 Slavija 0 : 1 Hajduk (Č)
20.08.2016 17:00 Jedinstvo (SP) 0 : 0 LSK Laćarak
20.08.2016 17:00 Slavija 0 : 0 Ovčar
20.08.2016 17:00 Takovo 2 : 1 Bane
20.08.2016 17:00 Gruža 1 : 0 VGSK
20.08.2016 17:00 Radnički 1926 3 : 2 Homoljac
20.08.2016 17:00 Šumadija (A) 0 : 1 Napredak
20.08.2016 17:00 Sevojno 2 : 1 Drina
20.08.2016 17:00 Radnički Gorenje 2 : 1 Sloga (S)
20.08.2016 17:00 Ribnica 2 : 1 Polimlje
20.08.2016 17:00 Brodoremont 1 : 4 Moravica
20.08.2016 17:00 Rtanj 1 : 0 Svrljig
20.08.2016 17:00 OFK Bor 3 : 1 Napredak
20.08.2016 17:00 SFS Borac 4 : 0 Levač
20.08.2016 17:00 Jedinstvo 0 : 3 OFK Topličanin
20.08.2016 17:00 Žitorađa 5 : 2 OFK Kosanica
20.08.2016 17:00 GFK Dubočica 6 : 0 Balkanski
20.08.2016 17:00 Nebeski andjeli 0 : 3 Pčinja
20.08.2016 17:00 Lužnica 3 : 6 Budućnost (P)
20.08.2016 17:00 Milutinac 4 : 1 Balkan Mirijevo
20.08.2016 17:00 Proleter (RS) 3 : 1 Radnički 1905
20.08.2016 17:00 Njegoš 3 : 0 Napredak
20.08.2016 17:00 Panonija IM Topola 1 : 0 Sutjeska
20.08.2016 17:00 Polet (S) 0 : 0 Budućnost
20.08.2016 17:00 Mladost (K) 2 : 2 BSK
20.08.2016 17:00 Jedinstvo Stević 5 : 0 Partizan (G)
20.08.2016 17:00 BAK 3 : 0 Vojvodina (C)
20.08.2016 17:00 OFK Kikinda 1 : 2 Krajina
20.08.2016 17:00 Begej 6 : 1 Naftagas (E)
20.08.2016 17:00 Mladost (L) 1 : 4 Jedinstvo
20.08.2016 17:00 Proleter 2006 0 : 0 C. Zvezda (RS)
20.08.2016 17:30 Rudar 2 : 0 Mitros
20.08.2016 17:30 1. Maj Ruma 4 : 0 Sloven
20.08.2016 17:30 Partizan 3 : 0 Sloboda
20.08.2016 17:00 OFK Sirig 0 : 2 Bačka
20.08.2016 17:00 Mladost 1 : 0 Omladinac
20.08.2016 17:00 OFK Futog 0 : 3 Tatra
20.08.2016 17:30 Rudar 1 : 0 Proleter
20.08.2016 17:30 Kutlovo 2 : 3 Partizan
20.08.2016 17:30 Srbija 2 : 0 Vinogradi DB
20.08.2016 17:30 Borac 1 : 6 Vodojaža
20.08.2016 17:30 Mladost 1 : 1 Šumadija 1934
20.08.2016 17:30 Jadran 3 : 0 Ćava
20.08.2016 17:30 Kolonija 2 : 3 Šumadinac
20.08.2016 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost
20.08.2016 17:30 Sloga D 0 : 2 Sloboda
20.08.2016 17:00 Parmenac 6 : 1 Zadrugar
20.08.2016 17:00 Mladi borac 5 : 0 7. Juli
20.08.2016 17:00 Cerovac 2013 1 : 1 Polet
20.08.2016 17:30 Trgovački 0 : 1 Đerdap
20.08.2016 17:30 Rudar 2001 1 : 2 Sloga 33
20.08.2016 17:00 Radnički Šabački 3 : 0 Antimon
20.08.2016 17:00 Radnik 2 : 1 OFK Jabučje
20.08.2016 17:00 Crnokosa 2 : 0 Ježevica
20.08.2016 17:00 Poreč 4 : 1 Brestovac
20.08.2016 17:00 Naisus 1977 0 : 0 Zemljoradnik
20.08.2016 17:00 Jedinstvo GVD 2 : 2 Mladost (Ba)
20.08.2016 17:00 Rudar (G) 3 : 0 Omladinac
20.08.2016 17:00 Rgotina 1 : 0 Midžor
20.08.2016 17:00 Budućnost 1 : 0 Crvena zastava
20.08.2016 17:00 Proleter (DV) 3 : 1 Morava
20.08.2016 17:00 AZ Borac 2014 2 : 2 Aluminijum
20.08.2016 17:00 Proleter (M) 0 : 4 OFK Niš
20.08.2016 17:00 Rudar 0 : 3 Palilulac
20.08.2016 17:00 Mladost 6 : 0 Vulkan
20.08.2016 17:00 Sloga 1948 1 : 2 Sloboda
20.08.2016 Čekmin 1 : 0 Jedinstvo (GS)
20.08.2016 Jedinstvo (Š) 2 : 2 Sloga
20.08.2016 Bobište 0 : 3 Zloćudovo
20.08.2016 Omladinac (DS) 0 : 2 Umac
20.08.2016 Kumarevo 65 3 : 1 Progres
20.08.2016 Brza 3 : 0 Radnički (P)
20.08.2016 Mladi Borac 0 : 2 Jablanica
20.08.2016 Vučje 4 : 3 Polet
20.08.2016 17:00 Mladost (C) 2 : 2 TEK Sloga
20.08.2016 17:00 Šumadija 1 : 4 Napredak
20.08.2016 17:00 Vinča 6 : 0 Selo Mladenovac
20.08.2016 17:00 Mladenovac 4 : 0 Velika Krsna
20.08.2016 17:00 Supska 0 : 2 Zemljoradnik
20.08.2016 17:00 Omladinac 5 : 2 Moravac 2015
20.08.2016 17:00 Borac 1805 1 : 3 Mladost (S)
20.08.2016 17:00 Javor 3 : 0 Radnički (T)
20.08.2016 17:00 Rudar Stenjevac 12 : 1 Moravac
20.08.2016 17:00 Omladinski 1 : 1 Šumadija
20.08.2016 17:00 Rudar 5 : 1 Napredak (S)
20.08.2016 17:00 15. Avgust 1950 1 : 1 Istok 63
20.08.2016 17:00 OFK Morava 4 : 1 Mladost (DL)
20.08.2016 17:00 Lemind 1 : 2 Milanovo
20.08.2016 17:00 BSK 1 : 1 Mladost (B)
20.08.2016 17:00 Marjan MB 3 : 0 Napredak
20.08.2016 17:00 Sušica 2012 5 : 1 Navalin
20.08.2016 17:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Real
20.08.2016 17:00 Mladost (V) 6 : 2 Gradac
20.08.2016 17:00 Atletiko 1 : 1 Šumadija
20.08.2016 17:00 Sloboda (DB) 0 : 0 Bratstvo
20.08.2016 17:30 Sloga 1 : 0 Graničar (K)
20.08.2016 17:30 Partizan 5 : 0 Zvezda
20.08.2016 17:30 Popovići 1 : 2 Lazac
20.08.2016 17:30 Maršić 1 : 0 Erdoglija
20.08.2016 17:30 Zastava 3 : 0 OFK Žeželj
20.08.2016 17:30 Košutnjak 3 : 0 Hajduk
20.08.2016 17:30 Divostin 3 : 0 Azbest
20.08.2016 17:30 Seljak 2 : 2 Korićani
20.08.2016 17:30 21. oktobar 4 : 0 Kremenac
20.08.2016 17:30 Jedinstvo (LJ) 3 : 1 Žika Marković Uča
20.08.2016 17:00 Milicionar 3 : 0 Proleter
20.08.2016 17:00 Dušan Silni 5 : 0 Šipurske Livade
20.08.2016 17:00 Azbukovica 2 : 2 Sloga (LŠ)
20.08.2016 17:00 Jadar (S) 0 : 0 Jedinstvo (Z)
20.08.2016 17:00 Knez Lazar 1 : 1 BSK
20.08.2016 17:00 Kapidžija 3 : 3 Gornji Stepoš
20.08.2016 17:00 Dedina 2 : 1 Budućnost
20.08.2016 17:00 Borac 0 : 0 Sloga
20.08.2016 17:00 Jugovići 1 : 1 Donji Kopaonik
20.08.2016 17:00 Pasjak 2013 1 : 4 Globoder
20.08.2016 17:00 Gaglovo 0 : 1 Meševo
20.08.2016 11:00 Napredak 0 : 1 Spartak ŽK
20.08.2016 11:00 Voždovac 1 : 2 Vojvodina
20.08.2016 10:00 Rad 1 : 2 Brodarac
20.08.2016 11:00 Crvena zvezda 6 : 1 Radnički (V)
20.08.2016 11:00 Radnički (P) 2 : 1 Radnički (N)
20.08.2016 14:00 Partizan 2 : 1 Novi Pazar
20.08.2016 17:00 VGSK 7 : 0 Mladi borac
20.08.2016 17:00 Šapine 4 : 0 Homoljac
20.08.2016 17:00 Mihajlovac 5 : 0 Sloga 33
20.08.2016 17:00 Karadjordje 4 : 0 Morava
20.08.2016 17:00 Radnički 1926 2 : 5 Smederevo 1924
20.08.2016 14:00 Studentski Grad 1 : 2 Vojvodina
20.08.2016 12:30 Rad 5 : 1 Brodarac
20.08.2016 14:00 Kiker 2 : 1 Zemun
20.08.2016 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 Novi Pazar
20.08.2016 11:00 Jošanica 4 : 4 Rudar
20.08.2016 10:30 Sloga (K) 1 : 2 Šumadija 1903
20.08.2016 17:00 Nacional AG 2 : 3 Tutin
20.08.2016 17:00 Šumadija 4 : 2 Petar Dobrnjac
20.08.2016 17:00 Smederevo 1924 3 : 2 Radnički 1926
20.08.2016 17:00 Šapine 1 : 3 GFK Jasenice 1911
20.08.2016 17:00 Mihajlovac 1934 2 : 2 Petlić 2006
20.08.2016 13:00 Radnički 1923 8 : 2 Kosmet
20.08.2016 13:00 Jošanica 0 : 6 Kiker
20.08.2016 Novi Pazar 1 : 2 Sport Klub 99
20.08.2016 11:00 Apolon 4 3 : 0 Bane
20.08.2016 17:00 Šumadija 4 : 0 Kolonija 11421
20.08.2016 17:00 Smederevo 1924 1 : 1 Cepelin 026
20.08.2016 17:00 GFK Jasenica 1911 1 : 3 Pinkum
20.08.2016 17:00 Zvižd 5 : 1 Presing
20.08.2016 17:00 Plana 6 : 1 Petlić 2006
20.08.2016 17:00 Sloga 33 3 : 0 AF Djokić
20.08.2016 17:00 Bačinac 1 : 1 AF Duljaj

Vaterpolo

20.08.2016 Spartak Prozivka 13 : 4 KVK Radnički
20.08.2016 Jezero 15 : 9 Goč

Ragbi 13

20.08.2016 Radnički 0 : 18 Dorćol