XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 278 utakmica za dan
Subota, 27 Avgust 2016

Fudbal

27.08.2016 20:00 Voždovac 0 : 0 Napredak
27.08.2016 20:00 Radnički (N) 2 : 0 Mladost
27.08.2016 20:00 OFK Bačka 1 : 0 Borac
27.08.2016 19:00 Partizan 4 : 0 Rad
27.08.2016 20:00 Javor Matis 0 : 0 Čukarički
27.08.2016 17:00 Sindjelić 0 : 0 Inđija
27.08.2016 17:00 OFK Beograd 0 : 2 ČSK Pivara
27.08.2016 17:00 Budućnost 0 : 2 BSK Borča
27.08.2016 17:00 Jagodina 3 : 0 OFK Odžaci
27.08.2016 17:00 Mačva 1 : 0 Proleter
27.08.2016 17:00 Sloboda 0 : 0 Zemun
27.08.2016 18:30 Hull 0 : 1 Manchester Utd
27.08.2016 16:00 Chelsea 3 : 0 Burnley
27.08.2016 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Bournemouth
27.08.2016 16:00 Everton 1 : 0 Stoke
27.08.2016 16:00 Leicester 2 : 1 Swansea
27.08.2016 16:00 Southampton 1 : 1 Sunderland
27.08.2016 16:00 Watford 1 : 3 Arsenal
27.08.2016 13:30 Tottenham 1 : 1 Liverpool
27.08.2016 15:30 Borussia Dortmund 2 : 1 Mainz 05
27.08.2016 15:30 Köln 2 : 0 Darmstadt 98
27.08.2016 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Ingolstadt
27.08.2016 15:30 Augsburg 0 : 2 Wolfsburg
27.08.2016 15:30 Eintracht 1 : 0 Schalke 04
27.08.2016 18:30 Borussia M'gladbach 2 : 1 Bayer Leverkusen
27.08.2016 18:00 Lazio 0 : 1 Juventus
27.08.2016 20:45 Napoli 4 : 2 Milan
27.08.2016 17:00 Dijon 4 : 2 Lyon
27.08.2016 20:00 Nancy 0 : 2 Guingamp
27.08.2016 20:00 Montpellier 1 : 1 Rennes
27.08.2016 20:00 Nice 1 : 1 Lille
27.08.2016 20:00 Caen 2 : 0 Bastia
27.08.2016 20:00 Metz 2 : 0 Angers
27.08.2016 18:15 Osasuna 0 : 2 Real Sociedad
27.08.2016 18:15 Eibar 1 : 0 Valencia
27.08.2016 20:15 Real Madrid 2 : 1 Celta Vigo
27.08.2016 22:15 Leganés 0 : 0 Atlético Madrid
27.08.2016 17:00 Sutjeska 1 : 1 Grbalj
27.08.2016 17:00 Rudar 1 : 1 Zeta
27.08.2016 17:00 Dečić 1 : 3 Bokelj
27.08.2016 17:00 Iskra 1 : 0 Lovćen
27.08.2016 16:30 Radnički (Š) 0 : 2 Omladinac
27.08.2016 16:30 Sloga 1 : 1 Bratstvo 1946
27.08.2016 16:30 Cement 0 : 2 Bačka 1901
27.08.2016 16:30 Vršac 2 : 1 Železničar
27.08.2016 16:30 Radnički (NP) 0 : 0 Radnički (Zr)
27.08.2016 16:30 Zlatibor (Č) 0 : 0 Smederevo 1924
27.08.2016 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Loznica
27.08.2016 16:30 Radnički 1923 2 : 1 Jošanica
27.08.2016 16:30 Šapine 2 : 1 Šumadija 1903
27.08.2016 16:30 Mokra Gora 1 : 0 FAP
27.08.2016 16:30 Jedinstvo (P) 0 : 0 Dunav
27.08.2016 16:30 Radnički (S) 1 : 1 Jedinstvo (B)
27.08.2016 16:30 Tabane 1970 4 : 2 Ozren
27.08.2016 16:30 Sloga (D) 0 : 0 Car Konstantin
27.08.2016 16:30 Timok 0 : 1 Trstenik PPT
27.08.2016 16:30 Teleoptik 2 : 1 Sopot
27.08.2016 10:00 BASK 4 : 2 Grafičar
27.08.2016 11:00 GSP Polet 1 : 4 IMT
27.08.2016 16:30 Rakovica 0 : 2 Stepojevac Vaga
27.08.2016 16:30 Mladost APA 1 : 0 Polet (K)
27.08.2016 16:30 Srbobran 2 : 1 Mladost (T)
27.08.2016 16:30 Bečej 1918 5 : 0 Zadrugar
27.08.2016 16:30 OFK Vrbas 1 : 2 Potisje
27.08.2016 16:30 Radnički (S) 1 : 0 Subotica
27.08.2016 16:30 Kozara 1 : 0 Budućnost (SC)
27.08.2016 16:30 Proleter (BK) 4 : 1 ŽAK
27.08.2016 16:30 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Slavia
27.08.2016 16:30 Dinamo 1945 6 : 1 Radnički (K)
27.08.2016 16:30 Sloga 2 : 2 Radnički (S)
27.08.2016 16:30 Jedinstvo (BK) 4 : 2 Sloboda
27.08.2016 16:30 Veternik 0 : 4 Kabel
27.08.2016 16:30 Sloga 1 : 0 Jedinstvo (SP)
27.08.2016 16:30 ŽSK 1 : 2 Hajduk (B)
27.08.2016 16:30 Sremac Vojka 1 : 2 Slavija
27.08.2016 16:30 Sloboda (Č) 1 : 0 Takovo
27.08.2016 16:30 Sloga 1 : 1 Orlovac
27.08.2016 16:30 Ovčar 4 : 2 Miokovci
27.08.2016 16:30 Radnički (K) 2 : 1 Slavija
27.08.2016 16:30 VGSK 0 : 0 Radnički 1926
27.08.2016 16:30 Morava 3 : 1 Zvižd
27.08.2016 16:30 Jedinstvo 1945 1 : 0 Zadrugar
27.08.2016 16:30 Sloga (S) 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
27.08.2016 16:30 Spartak 1924 0 : 0 Sevojno
27.08.2016 16:30 Đerdap 3 : 1 Malošište
27.08.2016 16:30 BSK 3 : 1 Majdanpek
27.08.2016 16:30 Napredak 0 : 2 Timočanin
27.08.2016 16:30 Svrljig 2 : 1 OFK Bor
27.08.2016 16:30 OFK Kosanica 0 : 1 Trajal
27.08.2016 16:30 Morava 1918 4 : 4 Žitorađa
27.08.2016 16:30 OFK Topličanin 1 : 0 Juhor
27.08.2016 16:30 Kopaonik 3 : 1 Jedinstvo
27.08.2016 16:30 Sloga (L) 0 : 1 Lužnica
27.08.2016 16:30 Pčinja 3 : 0 Jedinstvo (P)
27.08.2016 16:30 Balkanski 1 : 1 Budućnost (O)
27.08.2016 16:30 Pusta reka 2 : 0 Jedinstvo (GM)
27.08.2016 16:30 Avala 1 : 2 Borac (L)
27.08.2016 16:30 Lokomotiva 2 : 1 Srem
27.08.2016 16:30 Balkan Mirijevo 3 : 1 Vrčin
27.08.2016 17:00 Njegoš 2 : 1 Senta
27.08.2016 17:00 Panonija IM Topola 3 : 1 Jadran (S)
27.08.2016 16:30 ŽAK 1 : 1 Mladost (BP)
27.08.2016 17:00 Partizan (U) 2 : 1 Vulturul
27.08.2016 17:00 BAK 3 : 0 Vojvodina (S)
27.08.2016 17:00 Jedinstvo Stević 6 : 0 Crvena zvezda
27.08.2016 17:00 Naftagas (E) 3 : 0 Mladost (L)
27.08.2016 17:00 Bilećanin 2 : 0 Borac
27.08.2016 17:00 Krajina 1 : 0 C. Zvezda (VS)
27.08.2016 17:00 Sloven 1 : 0 Partizan
27.08.2016 17:00 Mitros 0 : 3 Borac
27.08.2016 17:00 Podrinje 8 : 0 Rudar
27.08.2016 17:00 Jugović 3 : 2 Petrovaradin
27.08.2016 17:00 Šajkaš 1908 1 : 3 Borac
27.08.2016 17:00 Omladinac 1 : 1 TSK
27.08.2016 17:00 Goč 1 : 1 Rudar
27.08.2016 17:30 Partizan 4 : 2 Sloboda
27.08.2016 17:30 Budućnost 2 : 1 Sloga D
27.08.2016 17:30 Šumadinac 0 : 0 Jedinstvo
27.08.2016 17:30 Ćava 1 : 5 Kolonija
27.08.2016 17:30 Šumadija 1934 2 : 3 Jadran
27.08.2016 17:30 Vodojaža 4 : 0 Mladost
27.08.2016 17:30 Vinogradi DB 2 : 0 Borac
27.08.2016 17:30 Kutlovo 1 : 2 Srbija
27.08.2016 16:30 Slatina 3 : 1 Spartak
27.08.2016 16:30 Bresje Superior 1 : 2 SASK
27.08.2016 17:00 Sloga 33 5 : 0 Radnik (S)
27.08.2016 17:00 Đerdap 1 : 1 Rudar 2001
27.08.2016 17:00 Polet (SD) 3 : 0 Trgovački
27.08.2016 16:30 Sindjelić 1 : 0 Borac (L)
27.08.2016 16:30 Mačva 2005 1 : 2 Podrinje
27.08.2016 16:30 Majur 0 : 1 Jedinstvo
27.08.2016 17:00 Junior Novo Naselje 2 : 1 OFK Jabučje
27.08.2016 17:00 Pepeljevac 4 : 0 Joševa
27.08.2016 17:00 Banjani 4 : 0 ZSK
27.08.2016 15:00 Čajetina 3 : 1 Železničar
27.08.2016 16:30 Zlot 1 : 3 Sloga
27.08.2016 16:30 Rudna Glava 3 : 3 Deli Jovan
27.08.2016 16:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Morava (Ž)
27.08.2016 17:00 Malinik 4 : 2 Bučje Topla
27.08.2016 17:00 Midžor 3 : 6 Vratarnica
27.08.2016 17:00 Rudar (G) 5 : 0 Rgotina
27.08.2016 16:30 Budućnost 1 : 3 Hajduk
27.08.2016 17:00 Blagotin 7 : 1 Mladi radnik
27.08.2016 17:00 Vulkan 2 : 1 Sloga 1948
27.08.2016 17:00 Palilulac 3 : 0 Vrtište
27.08.2016 17:00 Aluminijum 0 : 5 Proleter (M)
27.08.2016 16:30 Brodarac 2 : 0 13. Maj Zemun
27.08.2016 16:30 Napredak 8 : 2 Barajevo
27.08.2016 16:30 Zabrežje 0 : 3 Šumadija
27.08.2016 16:30 TEK Sloga 7 : 0 Rušanj
27.08.2016 16:30 Burovo 3 : 0 Polet
27.08.2016 16:30 Kosmaj 0 : 1 Dunavac
27.08.2016 16:30 Vinča 4 : 0 Ropočevo
27.08.2016 16:30 Istok 63 3 : 0 Supska
27.08.2016 16:30 Napredak (S) 1 : 0 15. Avgust 1950
27.08.2016 16:30 Šumadija 0 : 0 Rudar
27.08.2016 16:30 Moravac 0 : 2 Omladinski
27.08.2016 16:30 Radnički (T) 0 : 2 Rudar Stenjevac
27.08.2016 16:30 Mladost (S) 2 : 0 Javor
27.08.2016 16:30 Moravac 2015 1 : 1 Borac 1805
27.08.2016 16:30 Zemljoradnik 3 : 2 Omladinac
27.08.2016 16:30 Ursule 1 : 2 Mladi radnik
27.08.2016 16:30 Zenit 2 : 1 Sinđelić 1934
27.08.2016 16:30 Sloga (K) 2 : 3 OFK Sloga (D)
27.08.2016 16:30 OFK Rutevac 1908 1 : 0 Mladi Radnik
27.08.2016 16:30 Jastrebac 6 : 0 Ratar
27.08.2016 16:30 Polet (R) 2 : 1 Jedinstvo
27.08.2016 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Tornjoš
27.08.2016 17:00 Hajduk 4 : 1 Jedinstvo (SK)
27.08.2016 17:00 Napredak (BT) 0 : 3 Proleter
27.08.2016 17:00 Fruškogorac 4 : 1 OFK Zeka Buljubaša
27.08.2016 17:00 Železničar 1 : 0 RFK Novi Sad 1921
27.08.2016 17:30 Grdica 1 : 1 Budućnost (K)
27.08.2016 17:30 Erdoglija 7 : 0 Kremenac
27.08.2016 17:30 Korićani 4 : 0 21. oktobar
27.08.2016 17:30 Azbest 3 : 6 Seljak
27.08.2016 17:30 Hajduk 0 : 2 Divostin
27.08.2016 17:30 OFK Žeželj 2 : 3 Košutnjak
27.08.2016 17:30 OFK Bagremar 0 : 1 Zastava
27.08.2016 17:00 Mladost (R) 1 : 1 Rade Milošević
27.08.2016 17:00 Polet (V) 1 : 3 Jedinstvo (LJ)
27.08.2016 17:00 Rubribreza 3 : 0 Mladost
27.08.2016 17:00 Kalenić 0 : 3 Vrelo Sport
27.08.2016 17:00 Crvena Jabuka 3 : 0 OFK Stublenica
27.08.2016 17:00 Budućnost 1 : 0 Bukovica
27.08.2016 17:00 Gornji Stepoš 1 : 0 Dedina
27.08.2016 17:00 BSK 3 : 3 Kapidžija
27.08.2016 11:00 Mladost VPD 0 : 3 Knez Lazar
27.08.2016 17:00 Varvarin 1 : 1 Rubin (DS)
27.08.2016 17:00 Morava 1949 1 : 0 Stevan Nešticki
27.08.2016 17:00 Sport 1 : 1 KFK Kula
27.08.2016 17:00 Rastina 1918 2 : 0 Jedinstvo (R)
27.08.2016 17:00 Kruševica 2 : 2 Padež
27.08.2016 16:30 Turekovac 5 : 1 Nomanica
27.08.2016 16:30 Gornje Krajince 2 : 4 Badince
27.08.2016 16:30 Moravac (P) 9 : 1 ŠFU Derbi 2016
27.08.2016 17:00 Mladost (Č) 0 : 1 Šumadija (MC)
27.08.2016 17:00 Borac (A) 3 : 9 Mladi Borac
27.08.2016 16:30 Mašinac Trejs PZP 0 : 1 Vojvodina
27.08.2016 16:30 Obilić 3 : 4 Požarevac
27.08.2016 11:00 Crvena zvezda 2 : 3 Brodarac
27.08.2016 13:00 Radnički (P) 2 : 2 Lokomotiva
27.08.2016 19:00 Čukarički 1 : 1 Jagodina
27.08.2016 10:00 Rudar 3 : 0 Novi Pazar
27.08.2016 17:00 Budućnost (K) 3 : 1 Partizan
27.08.2016 11:00 Železničar 5 : 4 Budućnost-Krušik 2014
27.08.2016 14:00 Jedinstvo 5 : 2 Radnički Šabački
27.08.2016 17:00 Morava 1 : 0 Radnički 1926
27.08.2016 17:00 Sloga 33 1 : 3 Karadjordje
27.08.2016 17:00 Homoljac 1 : 3 Mihajlovac
27.08.2016 17:00 Mladi borac 1 : 5 Šapine
27.08.2016 17:00 Šumadija 4 : 1 VGSK
27.08.2016 15:00 Žarkovo 0 : 2 Studentski Grad
27.08.2016 17:00 BASK 1 : 2 BSK Borča
27.08.2016 10:00 Radnički (NB) 3 : 0 Siti Sport Klub
27.08.2016 10:00 Internacional 3 : 1 Zemun
27.08.2016 IM Rakovica 0 : 3 Brodarac 2
27.08.2016 10:00 Hajduk junior 1 : 3 Bačka 1901
27.08.2016 12:00 Bačka 7 : 0 Njerš Ištvan
27.08.2016 11:00 011 3 : 0 Budućnost
27.08.2016 16:30 PKB 0 : 1 Vrčin
27.08.2016 12:00 BSK Borča MK 2 : 2 Studenski Grad MK
27.08.2016 10:00 Zemun MK 3 : 0 Sinđelić MK
27.08.2016 13:00 Kiker 0 : 1 Vojvodina
27.08.2016 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 Brodarac
27.08.2016 17:00 Čukarički 4 : 0 Jagodina
27.08.2016 13:00 Bane 2 : 0 Apolon
27.08.2016 10:00 Tutin 3 : 1 Mokra Gora
27.08.2016 12:00 Rudar 0 : 2 Sloga (K)
27.08.2016 12:00 Jedinstvo 3 : 1 Donjošorac Sunrise
27.08.2016 12:00 Savacium 5 : 0 Radnički (V)
27.08.2016 17:00 Petlić 2006 4 : 1 Karadjordje
27.08.2016 17:00 GFK Jasenice 1911 9 : 1 Mihajlovac 1934
27.08.2016 17:00 Radnički 1926 1 : 4 Šapine
27.08.2016 17:00 Šumadija 1 : 1 Smederevo 1924
27.08.2016 10:00 Mladenovac 1 : 3 Lokomotiva
27.08.2016 10:00 Internacional 2 : 1 Sindjelic
27.08.2016 11:00 BSK 1925 1 : 2 Kolubara
27.08.2016 09:00 Crvena zvezda MK 7 : 0 BASK MK
27.08.2016 11:30 Brodarac MK 2 : 1 Čukarički MK
27.08.2016 13:00 Radnički NB MK 2 : 4 Teleoptik MK
27.08.2016 10:00 BSK Borča MK 0 : 6 Rad MK
27.08.2016 12:00 Proleter 2006 3 : 1 Vršac
27.08.2016 12:00 Inđija 0 : 2 Borac
27.08.2016 12:00 Spartak 6 : 0 Bečej 1918
27.08.2016 10:00 Bežanija 6 : 0 Vinca
27.08.2016 12:00 Beograd 1929 4 : 1 IMT
27.08.2016 11:00 Kosmet 1 : 1 Bane
27.08.2016 12:00 Tutin 0 : 7 Apolon 4
27.08.2016 15:00 Sport Klub 99 0 : 3 Apolon
27.08.2016 Pazar Juniors 5 : 1 Novi Pazar
27.08.2016 AS 6 : 0 Šumadija 1903
27.08.2016 11:00 Kiker 0 : 1 Sloga (K)
27.08.2016 Radnički 1923 5 : 2 Jošanica
27.08.2016 12:00 Loznica 4 : 1 OFK Osečina
27.08.2016 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Donjošorac Sunrise
27.08.2016 10:00 Savacijum 1 : 0 Radnički (V)
27.08.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 5 : 0 Omladinac 2014
27.08.2016 17:00 Kolonija 11421 0 : 3 AF Duljaj
27.08.2016 17:00 AF Djokić 0 : 4 Bačinac
27.08.2016 17:00 Morava 2 : 1 Sloga 33
27.08.2016 17:00 Presing 4 : 1 Plana
27.08.2016 17:00 Pinkum 5 : 2 Zvižd
27.08.2016 17:00 Cepelin 026 3 : 0 GFK Jasenica 1911
27.08.2016 17:00 Šumadija 2 : 1 Smederevo 1924
27.08.2016 10:00 Inđija 2 : 3 Srem
27.08.2016 10:00 Proleter 2006 5 : 2 Vršac
27.08.2016 10:00 Bečkerek 023 1 : 7 Radnički (Z)
27.08.2016 11:00 CFK 11 : 0 Bačka 1901
27.08.2016 10:00 Spartak 15 : 0 Bečej 1918
27.08.2016 Lavice Dubočica 1 : 8 Radnički 2012
27.08.2016 Rosulja 2014 0 : 1 Napredak
27.08.2016 Jedinstvo 2014 3 : 0 Mašinac
27.08.2016 Levač 0 : 3 Krstarica
27.08.2016 Knjaževac 2015 4 : 2 Majdanpek

Ragbi 13

27.08.2016 Dorćol : Tašmajdan
27.08.2016 Vojna akademija : Novi Beograd
27.08.2016 Voždovac : Zemun
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu