XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 455 utakmica za dan
Nedelja, 28 Avgust 2016

Fudbal

28.08.2016 17:00 Novi Pazar 1 : 4 Crvena zvezda
28.08.2016 20:00 Vojvodina 5 : 0 Spartak ŽK
28.08.2016 17:00 Dinamo 0 : 0 Kolubara
28.08.2016 17:00 Manchester City 3 : 1 West Ham
28.08.2016 14:30 WBA 0 : 0 Middlesbrough
28.08.2016 15:30 Hertha BSC 2 : 1 Freiburg
28.08.2016 17:30 Hoffenheim 2 : 2 RB Leipzig
28.08.2016 18:00 Internazionale 1 : 1 Palermo
28.08.2016 20:45 Cagliari 2 : 2 Roma
28.08.2016 20:45 Crotone 1 : 3 Genoa
28.08.2016 20:45 Fiorentina 1 : 0 Chievo
28.08.2016 20:45 Sampdoria 2 : 1 Atalanta
28.08.2016 20:45 Sassuolo 0 : 3 Pescara
28.08.2016 20:45 Torino 5 : 1 Bologna
28.08.2016 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
28.08.2016 15:00 Bordeaux 1 : 0 Nantes
28.08.2016 17:00 Saint-Étienne 0 : 0 Toulouse
28.08.2016 20:45 Monaco 3 : 1 PSG
28.08.2016 18:15 Las Palmas 5 : 1 Granada
28.08.2016 18:15 Alavés 0 : 0 Sporting Gijón
28.08.2016 20:15 Athletic Club 0 : 1 Barcelona
28.08.2016 22:15 Villarreal 0 : 0 Sevilla
28.08.2016 17:00 Budućnost 1 : 0 Mladost
28.08.2016 17:00 OFK Petrovac 0 : 0 Jedinstvo
28.08.2016 17:00 Bratstvo 1 : 2 Berane
28.08.2016 17:00 Čelik 0 : 1 Ibar
28.08.2016 17:00 Cetinje 0 : 1 Igalo
28.08.2016 17:00 Otrant Olympic 1 : 0 Jezero
28.08.2016 17:00 Radnički 0 : 0 Mornar
28.08.2016 17:00 Petnjica 2 : 1 OFK Borac
28.08.2016 16:30 Dunav 2 : 1 Radnički (SM)
28.08.2016 16:30 Borac (S) 2 : 0 TSC
28.08.2016 11:00 Polet (LJ) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
28.08.2016 16:30 Mihajlovac 1934 0 : 2 Karađorđe (T)
28.08.2016 16:30 Železničar 2 : 2 Sloga (P)
28.08.2016 16:30 Temnić 1924 1 : 1 Moravac Orion
28.08.2016 16:30 Pukovac 1 : 2 OFK Sinđelić
28.08.2016 16:30 Vlasina 2 : 2 Radan
28.08.2016 11:00 Žarkovo 2 : 1 BSK Batajnica
28.08.2016 16:30 Brodarac 1947 3 : 0 Radnički (O)
28.08.2016 16:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Radnički (NB)
28.08.2016 11:00 Prva Iskra 3 : 1 Dorćol
28.08.2016 16:30 Bačka (P) 3 : 0 Sloga (Č)
28.08.2016 16:30 Tavankut 1 : 0 Budućnost (G)
28.08.2016 16:30 Tisa (A) 2 : 0 Tekstilac
28.08.2016 16:30 Vojvodina 1928 0 : 0 Vršac united
28.08.2016 16:30 Dolina 0 : 2 Polet (N)
28.08.2016 16:30 LSK Laćarak 1 : 0 Kupinovo
28.08.2016 16:30 Hajduk (Č) 2 : 1 Borac
28.08.2016 10:00 Index 4 : 0 Sofeks
28.08.2016 16:30 Hajduk 1925 Podunavac 2 : 0 Mladost (BJ)
28.08.2016 16:30 Bane 3 : 1 Sušica
28.08.2016 16:30 Karađorđe 4 : 1 Dragačevo
28.08.2016 16:30 Arsenal 0 : 1 Tutin
28.08.2016 16:30 Napredak 3 : 0 Šumadija (T)
28.08.2016 16:30 Homoljac 2 : 1 Šumadija (A)
28.08.2016 16:30 Petar Dobrnjac 4 : 1 Gruža
28.08.2016 16:30 RSK 3 : 0 Mladi radnik 1940
28.08.2016 16:30 Borac (Ž) 1 : 0 Borac 1932
28.08.2016 16:30 Polimlje 1 : 1 Radjevac
28.08.2016 16:30 OFK Osečina 0 : 0 Ribnica
28.08.2016 16:30 Drina 1 : 0 Radnički Gorenje
28.08.2016 16:30 OFK Divci 2 : 5 Sloga 1940 (BB)
28.08.2016 16:30 Šarbanovac 3 : 0 Zaplanjac
28.08.2016 16:30 Moravica 3 : 1 Rtanj
28.08.2016 16:30 Hajduk Veljko 2 : 1 Brodoremont
28.08.2016 16:30 Poljoprivrednik 2 : 5 SFS Borac
28.08.2016 16:30 OFK Lugomir 1 : 2 Sloga
28.08.2016 16:30 Župa 3 : 1 Rembas
28.08.2016 16:30 Levač 1 : 0 Bošnjane
28.08.2016 16:30 Budućnost (P) 3 : 0 Morava (VH)
28.08.2016 16:30 OFK Brzi Brod 3 : 1 Ropotovo
28.08.2016 16:30 Mladost (M) 1 : 1 Nebeski andjeli
28.08.2016 10:00 Torlak 1 : 0 Jedinstvo
28.08.2016 16:30 PKB Padinska Skela 3 : 1 Zvezdara
28.08.2016 11:00 Hajduk 1 : 2 Sremčica
28.08.2016 16:30 Budućnost 2 : 1 Borac (O)
28.08.2016 16:30 Turbina 2 : 0 Milutinac
28.08.2016 17:00 Preporod 9 : 2 Radnički 1905
28.08.2016 17:00 Proleter (Nj) 0 : 4 Proleter (RS)
28.08.2016 17:00 Krivaja 2 : 1 Bajša
28.08.2016 17:00 Eđšeg 0 : 2 Napredak
28.08.2016 17:00 Čantavir 0 : 3 Jadran (F)
28.08.2016 17:00 Vinogradar 1 : 1 Obilić
28.08.2016 16:30 Hajduk Junior 2 : 0 Krila Krajine
28.08.2016 16:30 Slavija 2 : 0 Rusin
28.08.2016 16:30 BSK 4 : 0 Lipar
28.08.2016 16:30 Borac (BG) 4 : 2 Mladost (K)
28.08.2016 16:30 Budućnost 1 : 4 OFK Šikara
28.08.2016 16:30 Hercegovac 1 : 0 Polet (S)
28.08.2016 16:30 Stari Grad 1 : 1 Terekveš
28.08.2016 17:00 Partizan (G) 2 : 1 Strela
28.08.2016 17:00 Borac (St) 1 : 0 Sloga (BNS)
28.08.2016 17:00 Jugoslavija 0 : 2 Polet
28.08.2016 17:00 Budućnost (A) 2 : 4 Jedinstvo (V)
28.08.2016 17:00 Vojvodina (C) 1 : 3 Mladost (O)
28.08.2016 17:00 C. Zvezda (RS) 1 : 2 OFK Kikinda
28.08.2016 17:00 Mladost (BD) 1 : 3 Proleter 2006
28.08.2016 17:00 Naftagas (B) 0 : 0 Banat
28.08.2016 17:00 Jedinstvo 7 : 3 Omladinac
28.08.2016 17:00 Lehel 1 : 4 Begej
28.08.2016 17:00 Sloboda 2 : 0 Hrtkovci
28.08.2016 17:00 Jadran 2 : 1 1. Maj Ruma
28.08.2016 17:00 Ljukovo 2 : 1 Budućnost
28.08.2016 17:00 Napredak 2 : 0 Donji Petrovci
28.08.2016 17:00 FK Graničar 1924 1 : 0 Hajduk
28.08.2016 17:00 Vinogradar 0 : 0 Tatra
28.08.2016 17:00 Proleter 6 : 2 OFK Futog
28.08.2016 17:00 Titel 0 : 1 Mladost
28.08.2016 17:00 Bačka 5 : 1 Jedinstvo
28.08.2016 17:00 Miletić 0 : 1 OFK Sirig
28.08.2016 11:00 Real 3 : 0 Borac
28.08.2016 17:00 Mataruge 1 : 2 Stubal
28.08.2016 17:00 Proleter 5 : 2 Radnik
28.08.2016 17:00 Ribnica 0 : 1 Polet
28.08.2016 17:00 Magnohrom 0 : 0 OFK Ras
28.08.2016 17:00 Ibar 1 : 1 Omladinac
28.08.2016 17:00 Granit 1 : 6 Novi Pazar 1928
28.08.2016 16:30 Polet (T) 5 : 2 Lunjevica
28.08.2016 16:30 Napredak 1 : 2 Jedinstvo (K)
28.08.2016 16:30 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Parmenac
28.08.2016 16:30 Backovac Junajted 2 : 1 Brezak
28.08.2016 19:00 LFK Mladost 4 : 0 Omladinac (Z)
28.08.2016 16:30 Ozrem PMH 1 : 4 Donja Vrbava
28.08.2016 16:30 Prijevor 3 : 0 Mladost (P)
28.08.2016 16:30 Podunavac 6 : 2 Budućnost
28.08.2016 16:30 Udarnik 2 : 1 Osipaonica
28.08.2016 16:30 Polet 2 : 0 Crvena zvezda
28.08.2016 16:30 7. Juli 0 : 0 Cerovac 2013
28.08.2016 16:30 Pobeda 2 : 3 Mladi borac
28.08.2016 16:30 Sloboda 0 : 0 Šumadija
28.08.2016 16:30 Sloga 0 : 0 Omladinac
28.08.2016 16:30 Prvi srpski ustanak 3 : 0 Borac
28.08.2016 16:30 ŽSK 3 : 0 Vitlina-Bokanja
28.08.2016 16:30 OFK Aranđelovac 1 : 2 Proleter 1976
28.08.2016 16:30 BSK 0 : 3 Vinča
28.08.2016 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Banja 1957
28.08.2016 16:30 Junkovac 1 : 2 OFK Šatornja
28.08.2016 17:00 Rudar (Kr) 4 : 0 Makce
28.08.2016 17:00 Rudar (S) 2 : 1 Sloga (B)
28.08.2016 17:00 Krilaš 0 : 1 Borac (K)
28.08.2016 17:00 Mlava (ML) 2 : 0 Budućnost (V)
28.08.2016 17:00 Mladost (B) 0 : 3 Napredak 1936
28.08.2016 16:30 Antimon 4 : 0 Jevremovac
28.08.2016 16:30 Cer 2 : 0 Radnički Šabački
28.08.2016 16:30 Hajduk Stanko 4 : 2 Mladost (P)
28.08.2016 16:30 Mladi Borac 6 : 2 Borac (V)
28.08.2016 17:00 Iskra 2 : 2 Radnik
28.08.2016 17:00 Brezovica 4 : 0 Tvrdojevac
28.08.2016 17:00 Mladost 2 : 3 Sovljak
28.08.2016 17:00 Tulari 1 : 0 Trlić
28.08.2016 17:00 Kačer 2 : 0 Tešnjar
28.08.2016 16:30 Lazarica 2 : 1 Crnokosa
28.08.2016 16:30 Jedinstvo (K) 3 : 0 Savinac
28.08.2016 16:30 Zlatar 6 : 0 Višesava
28.08.2016 16:30 Jasen 4 : 0 Prvi partizan
28.08.2016 16:30 Perućac 0 : 2 Polet
28.08.2016 16:30 Ježevica 0 : 0 Ariljska rampa
28.08.2016 16:30 Blizna 2 : 3 Branik
28.08.2016 16:30 Brestovac 3 : 3 Radnički
28.08.2016 16:30 Čubra 0 : 3 Poreč
28.08.2016 16:30 Krivelj 1 : 1 Nemetali
28.08.2016 16:30 Zemljoradnik 1 : 0 Moravac (ZT)
28.08.2016 16:30 Palilula 0 : 3 Rudar Alpos
28.08.2016 16:30 Radnički 1924 3 : 2 Rasovača
28.08.2016 16:30 Mladost 1976 1 : 1 Orljane
28.08.2016 16:30 Doljevac 1971 4 : 0 Radnički 1947
28.08.2016 16:30 Mladost (Ba) 1 : 1 Naša krila
28.08.2016 16:30 Naisus 1977 2 : 1 Jedinstvo GVD
28.08.2016 17:00 Omladinac 0 : 3 OFK Knjaz
28.08.2016 17:00 Radnički (L) 1 : 2 Graničar
28.08.2016 17:00 Sloga 0 : 2 OFK Grlište
28.08.2016 17:00 Kablovi 1 : 0 ŠSK
28.08.2016 17:00 Trebič 2 : 3 Osnić
28.08.2016 16:30 Juhor 4 : 3 Resavac
28.08.2016 16:30 Bratstvo 2 : 3 OFK Batinac
28.08.2016 16:30 Kušiljevo 2 : 2 OFK Bratstvo
28.08.2016 16:30 Mladost (J) 2 : 4 Napredak (Z)
28.08.2016 16:30 OFK Tekstilac 4 : 3 Partizan
28.08.2016 16:30 Dragocvet 1 : 0 Napredak (D)
28.08.2016 17:00 Naupare 0 : 0 Šanac
28.08.2016 17:00 Kupci 5 : 1 Ribnik
28.08.2016 17:00 Jastrebac 4 : 0 Parunovac
28.08.2016 17:00 Vinogradar 3 : 0 Mačkovac
28.08.2016 17:00 13. April 6 : 1 Čitluk
28.08.2016 11:00 Crvena zastava 1 : 2 Sloboda
28.08.2016 17:00 OFK Niš 6 : 1 Rudar
28.08.2016 17:00 Morava 0 : 3 AZ Borac 2014
28.08.2016 17:00 Budućnost 2 : 0 Proleter (DV)
28.08.2016 16:30 Jedinstvo (GS) 4 : 0 Polet
28.08.2016 16:30 Železničar 6 : 1 Vučje
28.08.2016 16:30 Jablanica 5 : 0 Plantaža
28.08.2016 16:30 Radnički (P) 2 : 1 Mladi Borac
28.08.2016 16:30 Progres 7 : 1 Brza
28.08.2016 16:30 Umac 3 : 1 Kumarevo 65
28.08.2016 16:30 Zloćudovo 1 : 0 Omladinac (DS)
28.08.2016 16:30 Sloga 2 : 1 Bobište
28.08.2016 16:30 Čekmin 4 : 0 Jedinstvo (Š)
28.08.2016 17:00 BSK Bujanovac 0 : 3 Pavlovac
28.08.2016 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Biljači
28.08.2016 16:30 Vihor 2 : 0 Trešnjevka
28.08.2016 16:30 Južna pruga 3 : 2 Crnotince
28.08.2016 16:30 Lugina 3 : 0 Čelik
28.08.2016 16:30 Ternoci 3 : 0 Mladost (S)
28.08.2016 16:30 Borac 1 : 0 Zmaj 1953
28.08.2016 16:30 Sinđelić 2012 2 : 0 PKB Kovilovo
28.08.2016 16:30 Mladi proleter 2 : 3 Dunav
28.08.2016 16:30 Banja 1 : 1 Institut
28.08.2016 16:30 Lepušnica 1 : 2 Šumadinac
28.08.2016 16:30 Komgrap 1 : 1 Poštar Zvezdara
28.08.2016 16:30 Mladost (B) 0 : 2 Urovci
28.08.2016 16:30 BSK 3 : 0 Mladost (C)
28.08.2016 10:00 Radnički 1 : 2 Strelac
28.08.2016 16:30 Hajduk 2 : 0 Kovačevac
28.08.2016 16:30 Boleč 1 : 2 Leštane
28.08.2016 16:30 Velika Krsna 4 : 1 Pudarci
28.08.2016 16:30 Mladost 1 : 0 Mladenovac
28.08.2016 16:30 Crni Vrh 0 : 1 Sloga
28.08.2016 16:30 Šumadinac 3 : 0 Kupinovac
28.08.2016 16:30 Vinorača 2 : 1 Mladost (D)
28.08.2016 16:30 Morava 0 : 3 Mladost (G)
28.08.2016 16:30 Kolare 5 : 1 Mladost (K)
28.08.2016 16:30 Polet (V) 1 : 3 Napredak 2012
28.08.2016 16:30 Borac 6 : 0 Planinac 2015
28.08.2016 16:30 Mladost (DL) 0 : 2 Bratstvo
28.08.2016 16:30 Šumadija 7 : 1 Sloboda (DB)
28.08.2016 16:30 Gradac 0 : 3 Atletiko
28.08.2016 16:30 Real 2 : 1 Mladost (V)
28.08.2016 16:30 Navalin 2 : 2 Jedinstvo (G)
28.08.2016 16:30 Napredak 0 : 3 Sušica 2012
28.08.2016 16:30 Mladost (B) 5 : 3 Marjan MB
28.08.2016 16:30 Milanovo 4 : 0 BSK
28.08.2016 16:30 OFK Morava 5 : 1 Lemind
28.08.2016 17:00 Đurđin 3 : 0 Bratstvo
28.08.2016 17:00 Žednik 2 : 0 Udarnik Višnjevac
28.08.2016 17:00 Bikovo 0 : 2 Lokomotiva
28.08.2016 17:00 Palić 3 : 4 Hajduk
28.08.2016 17:00 Elektrovojvodina 3 : 0 OFK Mala Bosna 2015
28.08.2016 17:00 Šampion 3 : 1 AFK
28.08.2016 17:00 Čoka 3 : 3 Tromedja
28.08.2016 17:00 Graničar 1 : 2 Tisa
28.08.2016 17:00 Slavija 0 : 1 Horgoš 1911
28.08.2016 17:00 Kula 1 : 0 Dunav
28.08.2016 17:00 Kordun 0 : 3 Stanišić
28.08.2016 17:00 Aleksa Šantić 3 : 0 Radnički 1918
28.08.2016 17:00 Hajduk (S) 3 : 1 Graničar (R)
28.08.2016 17:00 Omladinac (D) 3 : 0 Omladinac (B)
28.08.2016 17:00 Vladimirovac 1 : 6 Borac (VS)
28.08.2016 17:00 Potporanj 5 : 0 Dunav
28.08.2016 17:00 Borac (VG) 3 : 0 Dobrica
28.08.2016 17:00 Partizan (K) 6 : 0 Radnički 1927
28.08.2016 17:00 Ševac 1 : 0 Ratar
28.08.2016 17:00 Hajdučica 1 : 0 Banat
28.08.2016 17:00 Karaš (K) 2 : 1 Vojvodina (CC)
28.08.2016 17:00 Rusanda 5 : 1 ŽFK Banat
28.08.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Radnički 1911
28.08.2016 17:00 MSK 2 : 2 Zadrugar
28.08.2016 17:00 ASK 2 : 2 OFK Gradnulica
28.08.2016 17:00 OFK Klek 2 : 6 OFK Stajićevo
28.08.2016 17:00 Zlatica 2 : 1 Omladinac
28.08.2016 17:00 Vojvodina (B) 3 : 0 Borac (I)
28.08.2016 17:00 Vojvodina (NM) 2 : 1 Napredak (Č)
28.08.2016 17:00 Terekves 3 : 0 2. Oktobar
28.08.2016 17:00 Bega 1 : 2 Delija
28.08.2016 17:00 Roham 3 : 2 1.Oktobar
28.08.2016 17:00 Jedinstvo (M) 2 : 2 Mladost
28.08.2016 17:00 OFK Brestač 1 : 0 Borac
28.08.2016 17:00 Graničar (O) 1 : 1 Sloga
28.08.2016 17:00 Železničar 6 : 1 Napredak
28.08.2016 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Hajduk
28.08.2016 17:00 Bačka 1 : 2 Centar
28.08.2016 17:00 Obilić 0 : 1 Fruškogorac
28.08.2016 17:00 Čenej 0 : 2 Borac
28.08.2016 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Moskva
28.08.2016 10:00 Mlada krila 0 : 0 Lazac
28.08.2016 17:30 Mladost (V) 2 : 1 Popovići
28.08.2016 17:30 Napredak (G) 2 : 2 Tavnik
28.08.2016 17:30 Zvezda 2 : 4 Metalac
28.08.2016 17:30 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Partizan
28.08.2016 17:30 Borac (A) 2 : 3 Jedinstvo (D)
28.08.2016 17:00 Brezova 3 : 0 Vrelo
28.08.2016 17:00 Gorušica 4 : 3 Jedinstvo
28.08.2016 17:00 Voćar 2 : 0 Gradina
28.08.2016 17:00 Jelica 1 : 0 Prilike
28.08.2016 17:00 Sloga 4 : 1 Dedinje Junajted
28.08.2016 16:30 Šamot 0 : 1 Šumadinac (N)
28.08.2016 16:30 Kopljari 2 : 1 Žabare
28.08.2016 16:30 Jasenica 1 : 1 Plaskovac
28.08.2016 11:00 B 2000 2 : 2 Mladi rudar
28.08.2016 16:30 Šumadinac (S) 3 : 7 Partizan
28.08.2016 16:30 Brezovac 3 : 0 Budućnost
28.08.2016 16:30 Kotlenik 2 : 3 Udarnik
28.08.2016 16:30 Mladost MG 5 : 1 Omladinac (V)
28.08.2016 16:30 Sloga (M) 3 : 4 Karađorđe
28.08.2016 16:30 Pobeda (Đ) 0 : 0 Mladost (R)
28.08.2016 16:30 BSK 5 : 1 Crvena zvezda
28.08.2016 17:00 Omladinac (S) 1 : 1 Zadrugar (T)
28.08.2016 17:00 Bata Bulić 3 : 0 BSK
28.08.2016 17:00 Sloga 1952 4 : 0 Omladinac (Š)
28.08.2016 17:00 Stig (MC) 2 : 1 Dragoš
28.08.2016 17:00 Integral 1 : 0 Napredak (S)
28.08.2016 17:00 Kurjače 1 : 3 Napredak 1934
28.08.2016 17:00 Napredak (P) 5 : 0 Jedinstvo (D)
28.08.2016 17:00 Desine 4 : 1 Obilić
28.08.2016 17:00 Žika Marković Uča 5 : 0 Dizel
28.08.2016 17:00 Železničar 5 : 0 Sloga (Ć)
28.08.2016 17:00 Dunavac (P) 6 : 3 Radnički (P)
28.08.2016 16:30 Gorki 1 : 3 Napredak
28.08.2016 16:30 Proleter 3 : 3 Torpedo
28.08.2016 16:30 Budućnost (PD) 2 : 1 Milicionar
28.08.2016 16:30 Borac (Š) 2 : 2 Sloga (B)
28.08.2016 16:30 Budućnost (Z) 8 : 1 Drina
28.08.2016 16:30 Duško 7 : 0 Omladinac
28.08.2016 16:30 Sloga (D) 2 : 1 Mladost (MM)
28.08.2016 16:30 Miloš Pocerac 2013 1 : 2 Vlašić
28.08.2016 16:30 OFK Jelen 0 : 4 Karađorđe
28.08.2016 16:30 Mladost 2013 2 : 3 Varna 012
28.08.2016 16:30 Radnički (К) 1 : 4 Vojvoda Stepa Stepanović
28.08.2016 16:30 Trešnjevka 3 : 2 Rankovac
28.08.2016 16:30 Šipurske Livade 1 : 0 Dobrava
28.08.2016 16:30 Cerić 4 : 1 Dušan Silni
28.08.2016 16:30 Torpedo 1 : 0 Sloga (K)
28.08.2016 16:30 Mladost (DD) 3 : 1 7. Juli
28.08.2016 16:30 Jedinstvo (Z) 0 : 1 Prva Iskra
28.08.2016 16:30 Stolice 3 : 2 Jadar (S)
28.08.2016 16:30 Gučevo 2 : 0 Borac (K)
28.08.2016 16:30 Jedinstvo (MZ) 1 : 1 Sloga (S)
28.08.2016 16:30 Sloga (LŠ) 3 : 2 Cerova
28.08.2016 16:30 Vidojevica 2 : 0 Azbukovica
28.08.2016 11:00 Velika Reka 2 : 3 Milan Orlić
28.08.2016 17:00 Gunjevac 3 : 1 Dimitrije Tucović
28.08.2016 17:00 OFK Paljuvi 5 : 0 Rudar
28.08.2016 17:00 Polet (T) 2 : 0 Proleter
28.08.2016 17:00 Ribnikar 3 : 0 Polet
28.08.2016 17:00 Liplje 2 : 4 Mladost
28.08.2016 17:00 Kotešica 0 : 2 Rajac
28.08.2016 17:00 Popadić 0 : 4 Jadar 2013
28.08.2016 17:00 Borac 3 : 1 Milenko Pavlović
28.08.2016 17:00 Kolubara 2 1 : 0 OFK Brđanac
28.08.2016 17:00 Glumač 4 : 2 Trešnjica
28.08.2016 14:00 Bakionica 5 : 1 Pobeda
28.08.2016 14:00 Gorobilje 1 : 4 Sečica
28.08.2016 14:00 Napredak 1 : 5 Lauš
28.08.2016 17:00 Avijatičar 2 : 1 Dobrinjac
28.08.2016 17:00 Borac 0 : 5 Plavi Tok
28.08.2016 14:00 Omladinac 6 : 2 Duškovci
28.08.2016 11:00 Sebečevac 2 : 2 Čarapan
28.08.2016 17:00 Jedinstvo 1936 2 : 3 Žabare
28.08.2016 17:00 Rasina 3 : 0 Borac
28.08.2016 17:00 14. Oktobar 2 : 0 Polet 57
28.08.2016 17:00 Trudbenik 3 : 0 Sloga
28.08.2016 17:00 Omladinac 2 : 3 Jugovići
28.08.2016 17:00 Rubin (Z) 1 : 1 Borac
28.08.2016 17:00 Gradina 2 : 1 Stari Trstenik
28.08.2016 17:00 Beli Orlovi 2 : 2 Mladost
28.08.2016 17:00 Supovac 2 : 2 Durlan Siti
28.08.2016 17:00 Delijski Vis 1 : 3 Čegar 2013
28.08.2016 17:00 Dinamo (S) 3 : 2 Panonija
28.08.2016 17:00 OFK Metalac 1 : 5 Partizan
28.08.2016 16:30 Sloga Trgošped 1 : 3 Jedinstvo 2014
28.08.2016 16:30 Dragojevac 1 : 1 Sloga 1949
28.08.2016 16:30 Verko 7 : 1 Sloga (R)
28.08.2016 16:30 Hajduk 0 : 2 Mladost (B)
28.08.2016 16:30 Provo 2015 4 : 0 Polet
28.08.2016 11:00 Skupljen 2013 0 : 1 Mladost (Z)
28.08.2016 11:00 Petrovac 74 2 : 3 Mrovska
28.08.2016 17:00 Ljubinić 0 : 4 Krtinska
28.08.2016 17:00 Zvezda 2 : 0 Partizan
28.08.2016 17:00 Borac 2 : 0 Sloga
28.08.2016 17:00 Belo Polje 2 : 1 Jedinstvo
28.08.2016 17:00 Duboko 1 : 1 Rvati
28.08.2016 17:00 Rekreativo 2 : 3 Posavina
28.08.2016 17:00 Sloga Gorić 0 : 3 OFK Povlen
28.08.2016 17:00 Dupljaj 1 : 0 Lukavac
28.08.2016 17:00 Rakac Stave 3 : 1 Mladi radnik
28.08.2016 17:00 Beloševac 0 : 0 Paune
28.08.2016 17:00 Mali korak 2 : 2 Bujačić
28.08.2016 17:00 Žabari 6 : 2 Dupljaj 2016
28.08.2016 17:00 Gradac Pričević 6 : 0 Zadrugar
28.08.2016 17:00 Doljane Meševo 1 : 1 Štitari
28.08.2016 17:00 Polet (Š) 2 : 1 Mladost 2015
28.08.2016 17:00 Zdravinje 9 : 1 Zmajevac
28.08.2016 17:00 Mudrakovac 4 : 1 Polet (K)
28.08.2016 11:00 Globoder 0 : 3 Gaglovo
28.08.2016 11:00 Konjuh 7 : 3 Pasjak 2013
28.08.2016 11:00 Srnje 3 : 3 Vratare
28.08.2016 11:00 Moravac (G) 1 : 1 Todorovce
28.08.2016 10:00 Jašunja 2 : 1 Rudar 1973
28.08.2016 17:00 Rudar 5 : 2 OFK Radnički
28.08.2016 17:00 Sloga 2 : 1 Polet
28.08.2016 17:00 Budućnost (D) 1 : 2 Bistrica
28.08.2016 17:00 Sloboda 4 : 2 BSK
28.08.2016 17:00 Car Uroš 2 : 1 Fruška Gora
28.08.2016 17:00 Vojvodina 3 : 1 Jedinstvo (K)
28.08.2016 17:00 Polet 5 : 1 Fruškogorac
28.08.2016 17:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 Sremac
28.08.2016 17:00 Planinac 2 : 2 Sloga
28.08.2016 17:00 S.V.Radnički 1 : 2 Graničar
28.08.2016 17:00 Jednota 13 : 1 Sremac
28.08.2016 17:00 OFK Bikić 7 : 2 Graničar
28.08.2016 17:00 OFK Bačinci 2 : 3 OFK Bingula
28.08.2016 17:00 Sinđelić 6 : 0 Omladinac
28.08.2016 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Borac
28.08.2016 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Napredak
28.08.2016 13:00 Voždovac 3 : 0 Spartak ŽK
28.08.2016 13:30 Rad 3 : 0 Napredak
28.08.2016 11:00 Mačva 1 : 4 Vojvodina
28.08.2016 11:00 OFK Beograd 3 : 0 Radnički (V)
28.08.2016 13:00 Partizan 2 : 1 Radnički (N)
28.08.2016 12:00 Goč 2 : 2 Šumadija 1903
28.08.2016 17:00 Radnički 1923 2 : 0 Jošanica
28.08.2016 11:00 Savacijum 4 : 2 Radnički Stobex
28.08.2016 10:00 Sindjelic 2 : 0 Kolubara
28.08.2016 10:00 Balkan 0 : 4 Bežanija
28.08.2016 16:00 IMT 5 : 2 Radnički (O)
28.08.2016 10:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Železničar
28.08.2016 10:00 Dinamo 1945 5 : 1 Omladinac
28.08.2016 10:00 Radnički (NP) 0 : 2 Vojvodina
28.08.2016 10:00 Veternik 0 : 2 Radnički (SM)
28.08.2016 13:00 Indeks 1 : 3 Inđija
28.08.2016 10:00 Proleter 1 : 2 OFK Hajduk
28.08.2016 10:00 TSC 2 : 1 ČSK Pivara
28.08.2016 10:00 Radnički (S) 2 : 1 Krila Krajine
28.08.2016 10:00 BASK MK 1 : 0 Radnički MK
28.08.2016 13:00 Studentski Grad 1 : 0 Spartak ŽK
28.08.2016 09:00 Rad 0 : 1 Teleoptik
28.08.2016 14:00 Real Niš 3 : 1 Zemun
28.08.2016 14:00 OFK Beograd 3 : 0 Novi Pazar
28.08.2016 Šumadija 1903 0 : 1 Nacional AG
28.08.2016 15:00 Radnički 1923 6 : 0 Jošanica
28.08.2016 12:00 Železničar 1 : 2 Mačva 2005
28.08.2016 12:00 Mačva (Š) 0 : 2 Senjak
28.08.2016 12:00 OFK Šabac 6 : 0 Drina
28.08.2016 13:00 BASK 0 : 7 Teleoptik
28.08.2016 16:30 Voždovac 3 : 1 BSK
28.08.2016 17:00 OFK Beograd MK 3 : 0 Lokomotiva MK
28.08.2016 12:00 Radnički (K) 3 : 5 Dinamo 1945
28.08.2016 10:00 Vršac United 1 : 0 Radnički (Z)
28.08.2016 12:00 Železničar 4 : 1 Kikinda 1909
28.08.2016 12:00 Radnički (SM) 3 : 0 Indeks
28.08.2016 12:00 Petar Puača 1 : 0 RFK N.S. 1921
28.08.2016 12:00 Bačka (BP) 4 : 1 ŽAK junior
28.08.2016 12:00 Hajduk junior 1 : 2 Radnički (S)
28.08.2016 12:00 Vrbas 0 : 3 TSC
28.08.2016 13:00 OFK Balkan 3 : 0 Graficar
28.08.2016 10:00 Železničar 3 : 1 Mačva 2005
28.08.2016 10:00 Mačva (Š) 11 : 0 Ribnica
28.08.2016 10:00 OFK Šabac 13 : 0 Drina
28.08.2016 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Indeks
28.08.2016 10:00 Petar Puača 9 : 0 RFK N.S. 1921
28.08.2016 10:00 Radnički (K) 2 : 9 Dinamo 1945
28.08.2016 10:00 Železničar 1 : 1 Kikinda 1909
28.08.2016 10:00 Hajduk junior 0 : 1 Radnički (S)
28.08.2016 10:00 Vrbas 0 : 8 TSC

Ragbi 13

28.08.2016 Radnički 0 : 18 Crvena Zvezda
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu