XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 653 utakmica za dan
Subota, 29 Oktobar 2016

Fudbal

29.10.2016 17:00 Radnik 1 : 3 Partizan
29.10.2016 14:30 Inđija 1 : 0 OFK Odžaci
29.10.2016 14:30 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički
29.10.2016 14:30 OFK Beograd 0 : 2 Zemun
29.10.2016 18:30 Crystal Palace 2 : 4 Liverpool
29.10.2016 16:00 Manchester Utd 0 : 0 Burnley
29.10.2016 16:00 Middlesbrough 2 : 0 Bournemouth
29.10.2016 16:00 Tottenham 1 : 1 Leicester
29.10.2016 16:00 Watford 1 : 0 Hull
29.10.2016 16:00 WBA 0 : 4 Manchester City
29.10.2016 13:30 Sunderland 1 : 4 Arsenal
29.10.2016 15:30 Mainz 05 2 : 0 Ingolstadt
29.10.2016 15:30 Wolfsburg 1 : 2 Bayer Leverkusen
29.10.2016 15:30 Augsburg 1 : 3 Bayern
29.10.2016 15:30 Werder 1 : 3 Freiburg
29.10.2016 15:30 Darmstadt 98 0 : 2 RB Leipzig
29.10.2016 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 Schalke 04
29.10.2016 18:00 Bologna 0 : 1 Fiorentina
29.10.2016 20:45 Juventus 2 : 1 Napoli
29.10.2016 17:00 Toulouse 1 : 2 Lyon
29.10.2016 20:00 Nancy 2 : 0 Caen
29.10.2016 20:00 Saint-Étienne 1 : 1 Monaco
29.10.2016 20:00 Lorient 2 : 2 Montpellier
29.10.2016 20:00 Bastia 0 : 0 Dijon
29.10.2016 20:00 Guingamp 1 : 0 Angers
29.10.2016 13:00 Sporting Gijón 1 : 1 Sevilla
29.10.2016 16:15 Alavés 1 : 4 Real Madrid
29.10.2016 18:30 Atlético Madrid 4 : 2 Málaga
29.10.2016 20:45 Barcelona 1 : 0 Granada
29.10.2016 13:30 Grbalj 0 : 0 Bokelj
29.10.2016 13:30 Mladost 1 : 0 Zeta
29.10.2016 13:30 Lovćen 0 : 2 Sutjeska
29.10.2016 13:30 Jedinstvo 0 : 0 Rudar
29.10.2016 13:30 OFK Petrovac 3 : 0 Dečić
29.10.2016 13:30 Iskra 0 : 3 Budućnost
29.10.2016 13:00 Fair Play 0 : 5 Gusinje
29.10.2016 13:00 Polimlje 4 : 2 Petnjica
29.10.2016 13:00 Brskovo 4 : 0 OFK Borac
29.10.2016 14:00 OFK Mladost 1970 4 : 0 Zabjelo
29.10.2016 13:30 Omladinac 2 : 0 Železničar
29.10.2016 13:30 Bačka 1901 3 : 1 Radnički (SM)
29.10.2016 13:30 Bratstvo 1946 2 : 1 TSC
29.10.2016 13:30 Radnički (Š) 0 : 1 Radnički (Zr)
29.10.2016 13:30 Cement 0 : 0 Crvena zvezda (NS)
29.10.2016 13:30 Vršac 2 : 0 Radnički (NP)
29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 2 : 0 Karađorđe (T)
29.10.2016 13:30 Loznica 3 : 1 Šumadija 1903
29.10.2016 13:30 Zlatibor (Č) 0 : 3 Sloga (P)
29.10.2016 13:30 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 FAP
29.10.2016 13:30 Radnički 1923 2 : 0 Šapine
29.10.2016 14:00 Jedinstvo (B) 1 : 1 OFK Sinđelić
29.10.2016 14:00 Dunav 1 : 1 Radan
29.10.2016 14:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Trstenik PPT
29.10.2016 14:00 Radnički (S) 0 : 0 Timok
29.10.2016 14:00 Tabane 1970 7 : 4 Sloga (D)
29.10.2016 13:30 Sopot 2 : 2 Stepojevac Vaga
29.10.2016 13:30 Teleoptik 3 : 0 Dorćol
29.10.2016 10:00 BASK 4 : 1 Prva Iskra
29.10.2016 11:00 GSP Polet 0 : 0 Crvena Zvezda
29.10.2016 13:30 Polet (K) 3 : 0 Zadrugar
29.10.2016 13:30 Sloga (Č) 2 : 0 Budućnost (G)
29.10.2016 13:30 Mladost APA 3 : 0 Tekstilac
29.10.2016 13:30 Srbobran 1 : 1 Radnički (S)
29.10.2016 13:30 Bečej 1918 2 : 1 Tisa (A)
29.10.2016 13:30 OFK Vrbas 0 : 0 Tavankut
29.10.2016 13:30 Budućnost (SC) 4 : 1 Radnički (K)
29.10.2016 13:30 Kozara 3 : 2 Radnički (S)
29.10.2016 13:30 Proleter (BK) 0 : 0 Sloboda
29.10.2016 13:30 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
29.10.2016 13:30 Dinamo 1945 6 : 1 Sloga
29.10.2016 13:30 Jedinstvo (SP) 5 : 1 Borac
29.10.2016 13:30 Veternik 1 : 1 Sofeks
29.10.2016 13:30 Sloga 2 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
29.10.2016 13:30 ŽSK 0 : 2 Index
29.10.2016 13:30 Takovo 5 : 0 Miokovci
29.10.2016 13:30 Sloga 0 : 0 Trepča
29.10.2016 13:30 Radnički 1926 1 : 1 Zvižd
29.10.2016 13:30 Šumadija (A) 1 : 0 Mladi radnik 1940
29.10.2016 13:30 VGSK 4 : 3 Borac (Ž)
29.10.2016 13:30 Morava 0 : 0 RSK
29.10.2016 13:30 Jedinstvo 1945 2 : 0 Sevojno
29.10.2016 14:00 Đerdap 1 : 1 Rtanj
29.10.2016 14:00 BSK 1 : 3 Brodoremont
29.10.2016 14:00 Napredak 0 : 0 Svrljig
29.10.2016 14:00 SFS Borac 1 : 0 Sloga
29.10.2016 14:00 Žitorađa 3 : 0 Juhor
29.10.2016 14:00 OFK Kosanica 3 : 1 Bošnjane
29.10.2016 14:00 Morava 1918 1 : 1 Levač
29.10.2016 14:00 OFK Topličanin 3 : 0 Kopaonik
29.10.2016 14:00 Lužnica 0 : 0 Budućnost (O)
29.10.2016 14:00 Sloga (L) 0 : 1 Jedinstvo (GM)
29.10.2016 14:00 Pčinja 2 : 1 Vranjska Banja
29.10.2016 13:30 Jedinstvo 0 : 0 Borac (O)
29.10.2016 13:30 Avala 1 : 1 Lokomotiva
29.10.2016 14:00 Panonija IM Topola 0 : 2 Radnički 1905
29.10.2016 14:00 Obilić 4 : 1 Proleter (Nj)
29.10.2016 14:00 Jadran (F) 4 : 1 Proleter (RS)
29.10.2016 13:30 Polet (S) 3 : 2 Slavija
29.10.2016 13:30 Mladost (K) 0 : 0 Rusin
29.10.2016 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 Jugoslavija
29.10.2016 15:00 BAK 2 : 0 Borac (St)
29.10.2016 13:30 OFK Kikinda 8 : 1 Omladinac
29.10.2016 13:30 Proleter 2006 0 : 4 Begej
29.10.2016 13:30 Naftagas (E) 2 : 1 Lehel
29.10.2016 13:30 1. Maj Ruma 1 : 1 Borac
29.10.2016 13:30 Partizan 4 : 1 Rudar
29.10.2016 13:30 Sloven 0 : 0 Hajduk
29.10.2016 13:30 Mitros 1 : 0 Podrinje
29.10.2016 13:30 OFK Sirig 2 : 3 Jugović
29.10.2016 13:30 Mladost 1 : 1 Tatra
29.10.2016 14:00 Omladinac 7 : 2 Mataruge
29.10.2016 14:00 Rudar 4 : 1 Radnik
29.10.2016 14:00 Sloga D 1 : 4 Mladost
29.10.2016 14:00 Ćava 2 : 0 Vinogradi DB
29.10.2016 13:30 Slatina 7 : 0 Jedinstvo (GG)
29.10.2016 14:00 Cerovac 2013 1 : 0 Podunavac
29.10.2016 13:30 Trgovački 2 : 1 Makce
29.10.2016 13:30 Rudar 2001 1 : 1 Sloga (B)
29.10.2016 13:30 Radnički Šabački 2 : 0 Mladost (PP)
29.10.2016 13:30 Sindjelić 3 : 2 Jedinstvo
29.10.2016 13:30 Junior Novo Naselje 5 : 1 Mladost
29.10.2016 13:30 Prvi partizan 1 : 1 Lazarica
29.10.2016 14:00 Poreč 8 : 0 Blizna
29.10.2016 14:00 Zlot 3 : 1 Polom
29.10.2016 14:00 Rudna Glava 3 : 0 Krivelj
29.10.2016 14:00 Crvena Zvezda 9 : 1 Naisus 1977
29.10.2016 13:30 Resavac 0 : 0 OFK Bratstvo
29.10.2016 13:30 FUD 5 : 1 Mladi radnik
29.10.2016 14:00 Nikodije Stojanović Tatko 2 : 4 Trbunje
29.10.2016 14:30 Real 4 : 0 Pobeda
29.10.2016 14:30 Polet 3 : 1 Partizanski put
29.10.2016 14:00 AZ Borac 2014 2 : 1 Vulkan
29.10.2016 14:00 Zvezda 1 : 3 Borac
29.10.2016 14:00 Vladimir Durković 10 : 0 Napredak
29.10.2016 Radnički 1 : 0 Gračanica
29.10.2016 Ugljare 0 : 4 Polet
29.10.2016 Brezovica 3 : 2 Čaglavica
29.10.2016 Gracko 6 : 0 Gračanica
29.10.2016 Sitnica 1 : 2 Polet
29.10.2016 Radnički 3 : 0 Ugljare
29.10.2016 13:30 Brodarac 1 : 1 Komgrap
29.10.2016 13:30 Šumadija 2 : 2 Mladost (B)
29.10.2016 13:30 Napredak 1 : 0 Polet
29.10.2016 13:30 Zabrežje 1 : 0 Strelac
29.10.2016 13:30 TEK Sloga 4 : 2 Radnički
29.10.2016 13:30 Radnički (T) 3 : 4 Mladost (S)
29.10.2016 14:00 Pobeda 1976 1 : 1 Planinac 2015
29.10.2016 14:00 OFK Sloga (D) 4 : 2 Mladi Radnik
29.10.2016 14:00 Gredetin 3 : 0 OFK Draževac
29.10.2016 14:00 Polet (V) 2 : 4 Jedinstvo
29.10.2016 14:00 Hajduk 0 : 1 Napredak 1976
29.10.2016 14:00 Mladost 3 : 7 Slemen
29.10.2016 13:30 Bratstvo 1 : 2 Marjan MB
29.10.2016 13:30 Gradac 4 : 1 Lemind
29.10.2016 13:30 Studenski Grad 1 : 2 BUSK
29.10.2016 13:30 Sparta Železnik 1 : 3 Posavac Tišma
29.10.2016 13:30 Atakante 3 : 0 Petrovčić
29.10.2016 15:00 Sloboda 1 : 3 Vojvodina
29.10.2016 14:00 Tvrdjava 2 : 1 Borac
29.10.2016 13:30 Železničar 0 : 1 Moskva
29.10.2016 13:30 Fruškogorski partizan 1 : 2 Jedinstvo
29.10.2016 16:30 Partizan 0 : 3 Popovići
29.10.2016 14:00 Seljak 3 : 0 Erdoglija
29.10.2016 14:00 21. oktobar 2 : 3 Divostin
29.10.2016 14:00 Kremenac 1 : 2 Košutnjak
29.10.2016 14:00 Korićani 1 : 0 Zastava
29.10.2016 14:00 Hajduk 2 : 3 Maršić
29.10.2016 14:00 OFK Žeželj 1 : 0 OFK Bagremar
29.10.2016 14:30 Bjelica 4 : 1 Vrelo
29.10.2016 13:30 Sparta 3 : 0 Mladost 09
29.10.2016 13:30 Ozremica 5 : 4 Šilopaj
29.10.2016 13:30 Omladinac (V) 1 : 0 Pobeda (S)
29.10.2016 13:30 Mladost (R) 3 : 2 Stig (MC)
29.10.2016 13:30 Polet (V) 1 : 2 Železničar
29.10.2016 13:30 Jadar (S) 4 : 1 Sloga (S)
29.10.2016 13:30 Vrelo Sport 3 : 2 Dimitrije Tucović
29.10.2016 13:30 Rubribreza 5 : 0 OFK Stublenica
29.10.2016 13:30 Kalenić 3 : 2 Rudar
29.10.2016 13:30 Polet (DL) 2 : 2 Proleter
29.10.2016 13:30 Crvena Jabuka 2 : 2 OFK Paljuvi
29.10.2016 15:00 GP Zlatibor 7 : 0 Višesava
29.10.2016 15:00 Policajac 92 0 : 0 Raketa
29.10.2016 13:30 BSK 3 : 2 Budućnost
29.10.2016 13:30 Sloga 3 : 0 Knez Lazar
29.10.2016 13:30 Kapidžija 2 : 0 Jedinstvo 1936
29.10.2016 13:30 Dedina 2 : 1 Čarapan
29.10.2016 13:30 Jugovići 1 : 0 Sloga
29.10.2016 13:30 Poštar 1 : 1 Dedinje
29.10.2016 15:30 Mladost (G) 6 : 1 Popović
29.10.2016 15:30 Vis 3 : 0 Nemenikuće
29.10.2016 14:00 Senjak 5 : 1 Sloboda
29.10.2016 14:00 Mladost 2 : 5 Rajko Mitić
29.10.2016 14:00 Omladinac 3 : 0 Durlan Siti
29.10.2016 14:00 Moravac 5 : 1 Marina Kutina
29.10.2016 14:00 Grkinja 3 : 0 Mekiš
29.10.2016 14:00 Kosovo 2 : 4 Kastrum
29.10.2016 13:30 Sport 1 : 1 Partizan
29.10.2016 13:30 Rastina 1918 3 : 0 OFK Metalac
29.10.2016 13:30 Jedinstvo 2014 3 : 0 Polet
29.10.2016 13:30 Provo 2015 1 : 0 Skupljen 2013
29.10.2016 14:00 Gornje Sinkovce 6 : 3 Todorovce
29.10.2016 14:00 Turekovac 2 : 3 Rudar 1973
29.10.2016 14:00 Veternica 3 : 1 Jašunja
29.10.2016 13:30 Mladost (Č) 1 : 4 BSK
29.10.2016 13:30 Borac (A) 0 : 5 Sloboda
29.10.2016 13:30 Rudar Kostolac 2008 2 : 3 Ljubičevo
29.10.2016 13:30 Dunav 5 : 1 Mip Majdan
29.10.2016 13:30 Beljanica 11 : 1 Mladi borac
29.10.2016 13:30 Planinac 3 : 3 Orlovi
29.10.2016 14:00 Kamenorezac 76 2 : 0 Vinogradar
29.10.2016 14:00 Radnik 8 : 0 Vihor
29.10.2016 13:30 Granit 0 : 3 Hajduk
29.10.2016 13:30 Luk 1 : 2 Mladost (DB)
29.10.2016 13:30 Budućnost MI 2 : 4 Mladost (J)
29.10.2016 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Sloga
29.10.2016 13:30 Omladinac 0 : 4 Sloboda
29.10.2016 14:00 Bojić 1 : 3 Maovi MH
29.10.2016 14:00 Pocerina 11 : 1 Zablaće
29.10.2016 14:00 Metlić 1 : 2 Volujac
29.10.2016 14:00 Borac BTG 1 : 6 Pričinović
29.10.2016 14:00 Partizan 3 : 0 Culjković
29.10.2016 14:00 Metaloplastika 3 : 0 Napredak
29.10.2016 13:30 Pobeda 1 : 1 BSK 2015
29.10.2016 13:30 Radenka 0 : 1 Zviždic
29.10.2016 13:30 Sloga 4 : 2 Neresnica
29.10.2016 13:30 Ušće 2 : 0 OFK Marenovo
29.10.2016 13:30 Budućnost 3 : 1 OFK Homolje
29.10.2016 13:30 Jasenovac 3 : 1 Borac
29.10.2016 13:30 Žitkovica 6 : 1 OFK Vinci
29.10.2016 14:00 Bratstvo 1975 3 : 0 Pobeda 1926
29.10.2016 13:30 Šumadija 2 : 4 Meteor
29.10.2016 14:00 Sinđelić 1 : 6 Budućnost
29.10.2016 14:00 Mladi Radnik 3 : 0 Vinogradar
29.10.2016 Nepričava 2 : 3 Sloga
29.10.2016 Lajkovac 1 : 10 Ratkovac
29.10.2016 14:00 Dobra Voda 7 : 0 Oniks
29.10.2016 14:00 Domaćin 4 : 0 Dražmirovac
29.10.2016 14:00 Lipar 3 : 4 Sloboda
29.10.2016 14:00 Tornado 2 : 0 Munja
29.10.2016 14:00 Zadrugar 2 : 0 Skela
29.10.2016 14:00 Roma 2 : 4 Rojkovac
29.10.2016 14:00 Spartak 4 : 0 Sloga Radnički
29.10.2016 15:00 Rad 2 : 0 Mačva
29.10.2016 11:00 Kolibri 0 : 4 ŽGFK Lavice Dubočica
29.10.2016 14:00 Šumadija 1903 1 : 2 Polet
29.10.2016 Radnički 2012 7 : 1 Majdanpek
29.10.2016 Knjaževac 2015 3 : 0 Levač
29.10.2016 13:00 Napredak 4 : 0 Radnički (V)
29.10.2016 11:00 Rad 4 : 0 Jagodina
29.10.2016 Mačva 1 : 2 Čukarički
29.10.2016 12:00 Crvena zvezda 3 : 0 Partizan
29.10.2016 13:00 Radnički (P) 2 : 0 OFK Beograd
29.10.2016 11:00 Partizan 3 : 2 Budućnost (K)
29.10.2016 Jošanica 2 : 2 Radnički 1923
29.10.2016 10:00 Radnički Stobex 2 : 1 Budućnost-Krušik 2014
29.10.2016 14:00 Jedinstvo 2 : 0 Železničar
29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 1 : 2 Karadjordje
29.10.2016 13:30 Morava 4 : 0 Mihajlovac
29.10.2016 13:30 Sloga 33 7 : 2 Šapine
29.10.2016 13:30 Homoljac 1 : 2 VGSK
29.10.2016 13:30 Mladi borac 0 : 10 Šumadija
29.10.2016 10:00 Studentski Grad 1 : 0 Kolubara
29.10.2016 11:00 BSK Borča 2 : 2 Bežanija
29.10.2016 13:00 Radnički (NB) 1 : 0 Internacional
29.10.2016 10:00 Železničar 1 : 2 Radnički (Zr)
29.10.2016 10:00 Vojvodina 3 : 1 Veternik
29.10.2016 10:00 Hajduk junior 1 : 0 Radnički (S)
29.10.2016 11:00 Krila Krajine 3 : 1 Njerš Ištvan
29.10.2016 11:00 Budućnost 0 : 2 Partizan
29.10.2016 14:00 Proleter 1 : 5 Stari Tamiš
29.10.2016 10:00 Napredak 1 : 1 Sloga
29.10.2016 10:00 Mladi radnik 1940 3 : 1 Sloboda
29.10.2016 10:00 Zmaj 1953 1 : 0 Vrčin
29.10.2016 16:00 011 5 : 0 Trudbenik
29.10.2016 11:00 BSK 1925 8 : 0 Prva Iskra
29.10.2016 14:30 Omladinac 2 : 3 Brodarac 1947
29.10.2016 13:00 Milutinac 0 : 3 Sremcica
29.10.2016 15:00 Seceranac Ada 5 : 1 Vinča
29.10.2016 10:00 Minel 2 : 0 Postar 1930
29.10.2016 10:00 Zemun MK 1 : 0 Lokomotiva MK
29.10.2016 15:30 Teleoptik 0 : 0 Novi Pazar
29.10.2016 13:00 Rad 0 : 1 Jagodina
29.10.2016 13:00 Kiker 2 : 0 Čukarički
29.10.2016 10:00 Crvena zvezda 3 : 1 Partizan
29.10.2016 13:00 Apolon 4 6 : 0 Mokra Gora
29.10.2016 13:00 Bane 0 : 3 Nacional AG
29.10.2016 14:00 Tutin 0 : 3 Sloga (K)
29.10.2016 12:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 0 Mačva (Š)
29.10.2016 12:00 Drina 1 : 0 Jedinstvo
29.10.2016 11:00 Senjak 11 : 0 Železničar
29.10.2016 12:00 Donjošorac Sunrise 0 : 0 Mačva 2005
29.10.2016 13:30 Karadjordje 1 : 1 Petlić 2006
29.10.2016 13:30 Mihajlovac 1934 1 : 1 GFK Jasenice 1911
29.10.2016 13:30 Šapine 3 : 5 Radnički 1926
29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 0 : 1 Šumadija
29.10.2016 10:00 Teleoptik 2 : 0 Radnički (O)
29.10.2016 10:00 BSK 0 : 0 Radnicki (NB)
29.10.2016 10:00 BASK 0 : 5 Lokomotiva
29.10.2016 10:00 Voždovac 1 : 0 Sindjelic
29.10.2016 10:00 PKB 2 : 1 Kolubara
29.10.2016 10:00 011 2 : 1 BSK 1925
29.10.2016 10:00 Mladenovac 1 : 0 Internacional
29.10.2016 12:00 Radnički (NP) 2 : 1 Radnički (SM)
29.10.2016 12:00 Vojvodina 1 : 1 Petar Puača
29.10.2016 12:00 Indeks 1 : 1 Inđija
29.10.2016 09:30 RFK N.S. 1921 0 : 1 Borac
29.10.2016 10:00 ŽAK junior 1 : 2 Hajduk junior
29.10.2016 12:00 TSC 1 : 0 Bečej 1918
29.10.2016 14:00 Omladinac 0 : 4 Podunavac
29.10.2016 14:00 7.juli 0 : 3 Pobeda
29.10.2016 14:00 Budućnost 2 : 1 Polet
29.10.2016 10:00 Bresje Superior 3 : 0 Šumadija
29.10.2016 13:30 Donji Petrovci 3 : 0 Napredak
29.10.2016 13:30 Hrtkovci 3 : 6 Sloven
29.10.2016 13:30 Mladost 0 : 5 Rudar
29.10.2016 11:00 Mladost (O) 0 : 3 Dinamo 1945
29.10.2016 11:00 Borac 5 : 1 Radnički
29.10.2016 11:00 Tempo 3 : 0 Slavia
29.10.2016 13:00 Polet 1 : 4 Rvati
29.10.2016 14:00 GSP Polet 5 : 0 Avala 1939
29.10.2016 15:00 Sinđelić MK 1 : 2 Zemun MK
29.10.2016 011 MK 0 : 1 Rad MK
29.10.2016 FSFV MK : Lokomotiva MK
29.10.2016 Voždovac MK 3 : 0 Brodarac MK
29.10.2016 IMT MK 3 : 2 Crvena Zvezda MML MK
29.10.2016 Šumadija 1962 MK 2 : 2 OFK Beograd MK
29.10.2016 Leštane MK : Internacional MK
29.10.2016 10:00 Zmaj 1953 MK 1 : 3 Zemun MK-V
29.10.2016 12:30 DIF MK 1 : 0 Srem MK
29.10.2016 11:00 Bane 1 : 1 Šumadija 1903
29.10.2016 12:00 Tutin 1 : 1 Sloga (K)
29.10.2016 Sport Klub 99 1 : 3 Jošanica
29.10.2016 Pazar Juniors 7 : 0 Radnički 1923
29.10.2016 13:00 AS 1 : 2 Kiker
29.10.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 1 Mačva (Š)
29.10.2016 10:00 Drina 0 : 4 Jedinstvo
29.10.2016 10:00 Donjošorac Sunrise 4 : 0 Mačva 2005
29.10.2016 13:30 Kolonija 11421 0 : 10 Pinkum
29.10.2016 13:30 Cepelin 026 3 : 1 Presing
29.10.2016 13:30 Šumadija 1 : 1 Petlić 2006
29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 5 : 0 Morava
29.10.2016 13:30 GFK Jasenica 1911 6 : 0 AF Djokić
29.10.2016 13:30 Zvižd 7 : 0 AF Duljaj
29.10.2016 13:30 Plana 1 : 0 Bačinac
29.10.2016 10:00 BSK 0 : 9 Zemun
29.10.2016 10:00 OFK Beograd 0 : 1 Rad
29.10.2016 10:00 Crvena zvezda 1 : 0 Teleoptik
29.10.2016 10:00 Čukarički 3 : 0 FSFV
29.10.2016 10:00 Vozdovac 1 : 4 Partizan
29.10.2016 10:00 Brodarac 1 : 3 011
29.10.2016 10:00 Radnički (NP) 0 : 3 Radnički (SM)
29.10.2016 10:00 Vojvodina 4 : 1 Petar Puača
29.10.2016 10:00 Indeks 0 : 2 Inđija
29.10.2016 11:00 CFK 6 : 0 Vrbas
29.10.2016 10:00 TSC 0 : 2 Bečej 1918
29.10.2016 15:00 Osipaonica 14 : 0 Borac 1932
29.10.2016 14:00 Proleter 10 : 0 Udarnik
29.10.2016 11:00 Subotica 15 : 0 Proleter
29.10.2016 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Crvena zvezda
29.10.2016 10:30 Obrenovac 1905 4 : 0 Belo Polje
29.10.2016 14:00 Trepča 2 : 0 Sport Klub 99
29.10.2016 14:30 ND 2011 3 : 0 Rudar
29.10.2016 10:00 Provo 1 : 0 Hajduk
29.10.2016 09:30 13. Maj 6 : 0 Graficar
29.10.2016 12:00 OLE 3 : 2 Rakovica
29.10.2016 10:00 Palilulac 2 : 3 Beograd 1929
29.10.2016 15:30 Studentski Grad 0 : 0 Radnički NB
29.10.2016 12:00 Sindjelic 3 : 1 Kolubara
29.10.2016 12:30 Dominus 7 : 0 BASK
29.10.2016 13:30 Seceranac Ada 7 : 0 Nord Star
29.10.2016 10:00 Sremcica 1 : 1 Vinca
29.10.2016 12:00 Trijumf 5 : 0 Avala 1939
29.10.2016 16:00 Altina MK 2 : 0 Brodarac MK
29.10.2016 09:00 Sinđelić MK 0 : 5 Ole MK
29.10.2016 15:00 Boleč MK 3 : 1 Beograd 1929 MK
29.10.2016 10:00 Dunavac MK 3 : 3 Kosmaj MK
29.10.2016 17:00 Voždovac B MK 0 : 1 Obrenovac 1905 MK
29.10.2016 Olimpik MK 8 : 0 ŽFK Crvena zvezda MK
29.10.2016 Sinđelić MK 2 : 0 Fer Plej 06 MK
29.10.2016 Mungosi MK 12 : 1 Borac MK
29.10.2016 Dušanovac MK 2 : 4 Radnički MK
29.10.2016 11:00 Lavice Dubočica 2 : 1 Jagodina
29.10.2016 10:00 Vozdovac 0 : 0 Kolubara
29.10.2016 10:00 Sloga 1 : 12 Podrinje
29.10.2016 10:00 Loznica II 1 : 4 Loznica I
29.10.2016 14:00 Pčelinjo 15 : 0 Radnički Stobeks
29.10.2016 10:30 CFK 2 : 0 Subotica
29.10.2016 09:00 Vinogradar 0 : 3 Bajša
29.10.2016 10:00 Zvezda 1 : 11 Duboko
29.10.2016 10:00 Rvati 0 : 21 Zabrezje
29.10.2016 10:00 Omladinac 9 : 0 Pobeda
29.10.2016 10:00 Zadrugar 15 : 0 Sloga
29.10.2016 10:00 OFK AS 10 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
29.10.2016 10:00 Tutin 0 : 3 OFK National AG
29.10.2016 13:00 Luna 4 : 0 Rudar
29.10.2016 16:00 Rudar 3 : 2 Bane
29.10.2016 10:00 POFK Savacium 1 : 0 POFK Čivija
29.10.2016 10:00 Mačva 3 : 0 Tamnava 2016
29.10.2016 10:00 POFK Letnjikovac 0 : 13 Rađevac
29.10.2016 10:00 Mačva 2005 0 : 6 OFK Šabac
29.10.2016 10:00 Bačka 3 : 0 Sloga
29.10.2016 10:00 Potisje 1 : 5 Njerš Ištvan
29.10.2016 FK Napredak : FK Plana
29.10.2016 FK Sloga 33 : FK Presing
29.10.2016 FK Strai Grad : FK AF Đokić
29.10.2016 FK Trgovački : FK Petlić
29.10.2016 09:00 Olimpik 5 : 0 Bezanija
29.10.2016 10:00 Dominus 5 : 1 Ada
29.10.2016 11:00 Buducnost 1 : 3 Srem
29.10.2016 12:00 Studentski Grad 5 : 1 Sinjdjelic
29.10.2016 10:00 Postar 5 : 1 Banja
29.10.2016 17:30 Sindjelic 1 : 0 Atakante
29.10.2016 18:00 Rakovica 7 : 0 Rusanj
29.10.2016 11:30 Karioke 2 : 1 Trijumf
29.10.2016 10:30 Trijumf 0 : 2 Borac
29.10.2016 10:00 Rusanj 1 : 13 BSK 1926
29.10.2016 17:00 Lokomotiva 4 : 0 Rakovica
29.10.2016 10:00 Komgrap 0 : 4 Karioke
29.10.2016 09:00 Dorcol 8 : 0 Vinca
29.10.2016 13:00 Zemun B 0 : 0 Radnicki NB
29.10.2016 13:00 Torlak 0 : 0 Forza
29.10.2016 10:00 IMT 9 : 1 BSK 1925 B
29.10.2016 14:30 Zmaj 1953 1 : 2 Lokomotiva V
29.10.2016 10:00 Posavina 0 : 0 Radnicki
29.10.2016 11:00 Buducnost 3 : 1 Feniks
29.10.2016 12:00 Skela 1 : 1 Pobeda
29.10.2016 FK Petlić 4 : 1 FK Napredak
29.10.2016 FK Trgovački 1 : 1 FK AF Đokić
29.10.2016 FK Stari Grad : FK Presing
29.10.2016 FK Sloga 33 0 : 4 FK Plana
29.10.2016 15:30 Leštane 2 : 1 Sinđelić

Košarka

29.10.2016 21:00 Partizan NIS 61 : 64 Budućnost VOLI
29.10.2016 19:00 Cibona 87 : 68 FMP
29.10.2016 17:00 Smederevo 1953 88 : 98 Napredak Rubin
29.10.2016 19:30 Beovuk 72 93 : 96 OKK Beograd
29.10.2016 18:00 Metalac 80 : 85 Spartak
29.10.2016 19:00 Tamiš 97 : 81 Konstantin
29.10.2016 20:00 Dunav 63 : 78 Dynamic BG
29.10.2016 19:30 Kolubara LA 2003 70 : 76 Radnički 1950
29.10.2016 19:00 Plana 88 : 78 Proleter Naftagas
29.10.2016 18:00 Zlatibor 86 : 64 Sloboda
29.10.2016 18:00 Rtanj 79 : 62 Napredak Bosphorus
29.10.2016 19:00 Mladost 105 : 76 Futog Tupanjac MD
29.10.2016 20:00 Crvenka 89 : 79 Kris Kros
29.10.2016 20:00 Radnički 69 : 73 Nova Pazova
29.10.2016 19:00 Jedinstvo 71 : 102 Akademik
29.10.2016 16:30 Stara Pazova 58 : 63 Vrbas
29.10.2016 20:00 Sveti Đorđe 90 : 58 Železničar
29.10.2016 19:00 Zlatar 86 : 35 Ub
29.10.2016 19:00 Priboj 67 : 80 KKK Radnički
29.10.2016 18:00 Zekas 75 80 : 75 Crnokosa
29.10.2016 18:00 Šabac 73 : 75 Mileševac
29.10.2016 20:15 Zdravlje Leskovac 70 : 66 Niš
29.10.2016 18:00 Sokobanja 60 : 52 Dimitrovgrad
29.10.2016 16:20 Borča 68 : 75 BKK Radnički
29.10.2016 12:15 Torlak 78 : 74 Radnički (O)
29.10.2016 14:00 Slodes 67 : 88 Žarkovo
29.10.2016 20:00 Star 91 : 95 Velika Kikinda
29.10.2016 14:30 Kadet 55 : 80 Mladost Veternik
29.10.2016 13:00 Sivac 88 : 105 Sloboda NS
29.10.2016 18:45 Vojka 58 : 89 Jadran
29.10.2016 20:00 Jedinstvo 86 : 67 BNS
29.10.2016 20:30 Lokomotiva 2016 48 : 102 Dinamo
29.10.2016 17:30 Opovo 99 71 : 54 Šimanovci
29.10.2016 12:00 Play off 70 : 90 Morava
29.10.2016 20:00 Goč 75 : 59 Stragari
29.10.2016 16:00 Paraćin 101 : 60 Napredak Junior
29.10.2016 18:00 Zvezdara 96 : 70 Torlak 2
29.10.2016 16:15 Vitez BGD 011 82 : 73 BASK
29.10.2016 18:00 Lazarevac 57 : 80 Novi Beograd 7
29.10.2016 16:00 Jugbasket 110 : 49 Hisar
29.10.2016 16:00 Đerdap 72 : 77 Mladost Vesna
29.10.2016 17:00 Partizan 1953 59 : 52 Kraljevo
29.10.2016 15:30 Novosadska ŽKA 42 : 81 Spartak
29.10.2016 18:30 Student 61 : 77 Šabac
29.10.2016 20:00 Šumadija 63 : 73 Vršac
29.10.2016 19:00 Crvena zvezda 74 : 75 Radivoj Korać
29.10.2016 18:30 Duga 68 : 24 Play Off
29.10.2016 13:00 Loznica 67 : 43 Zvečan
29.10.2016 14:00 Užice 77 : 28 Lim
29.10.2016 15:00 Palanka 2012 57 : 52 Topličanin 2012
29.10.2016 16:30 Student 2 41 : 94 Bor
29.10.2016 14:00 Bagdala 40 : 92 Paraćin
29.10.2016 13:00 Radnički 50 : 66 Actavis academy
29.10.2016 18:00 Radnički 2016 70 : 63 Gimnazijalac
29.10.2016 14:00 Radnički 66 : 70 Njegoš
29.10.2016 19:00 Srbobran 48 : 87 Stara Pazova
29.10.2016 19:30 Beočin 86 : 38 Proleter
29.10.2016 20:00 Jadran 39 : 105 Topolčanka
29.10.2016 Crvena Zvezda M:TS 100 : 61 Železničar
29.10.2016 Dinamik 92 : 69 Vojvodina
29.10.2016 Nibak 58 : 80 Mega Bemax
29.10.2016 Zdravlje 80 : 62 Polet
29.10.2016 Mladost 56 : 69 Partizan NIS
29.10.2016 Radnički 92 : 85 Žarkovo
29.10.2016 Vizura Shark 108 : 53 Mladost (SP)
29.10.2016 Mega Bemax 79 : 60 Konstantin
29.10.2016 Partizan NIS 68 : 60 Mladost (Č)
29.10.2016 Borac 74 : 82 Crvena zvezda M:TS
29.10.2016 Sport's World 57 : 73 Zemun
29.10.2016 Mladost 20 : 0 M-015
29.10.2016 Železničar 102 : 65 MIX
29.10.2016 Koceljeva 20 : 0 MIX 1
29.10.2016 MIX 2 20 : 0 Student 014
29.10.2016 Železničar 54 : 63 OKK Šabac
29.10.2016 Student 014 102 : 19 Mionica
29.10.2016 MIX 2 20 : 0 Železničar
29.10.2016 M-015 20 : 0 LA Basket
29.10.2016 MIX 2 20 : 0 MIX 1
29.10.2016 Inter koš 32 : 15 Student 014
29.10.2016 Železničar 20 : 0 Rađevac
29.10.2016 Mionica 15 : 30 LA Basket
29.10.2016 Osečina 20 : 0 Student
29.10.2016 MIX 20 : 0 Rađevac
29.10.2016 Mionica 20 : 0 Mladost 014

Odbojka

29.10.2016 17:00 Niš IGM Mladost 3 : 1 Jedinstvo (SP)
29.10.2016 19:00 Spartak (LJ) 0 : 3 Vojvodina NS Seme
29.10.2016 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Crvena zvezda
29.10.2016 18:00 Novi Pazar 3 : 1 Partizan
29.10.2016 18:00 Železničar 3 : 1 Toplički Vitezovi
29.10.2016 19:00 VGSK 1 : 3 Kosovska Mitrovica
29.10.2016 17:00 VA 014 Gorenje 3 : 2 Borac
29.10.2016 16:00 Jagodina 2 : 3 Spartak (S)
29.10.2016 19:00 FAP Livnica 1 : 3 Smederevo Carina
29.10.2016 17:00 Bavanište 3 : 1 Metalac Takovo
29.10.2016 17:00 Užice 1 : 3 Zaslon
29.10.2016 19:00 Mladenovac 3 : 0 Dubočica
29.10.2016 16:00 Srem Iton 3 : 0 Antena
29.10.2016 17:00 Stig 3 : 1 BMR Petlovača
29.10.2016 20:00 Loznica 3 : 0 Šumadija
29.10.2016 19:30 Karađorđe 0 : 3 Rudar
29.10.2016 16:30 Gračac 3 : 0 Novi Pazar 2
29.10.2016 15:30 Putevi 0 : 3 Ribnica 2
29.10.2016 14:00 Knez Lazar 3 : 1 Arilje
29.10.2016 13:00 Botafogo 0 : 3 Banat
29.10.2016 15:00 Kikinda 3 : 1 Šid
29.10.2016 17:00 Proleter 2 : 3 Mladost
29.10.2016 17:30 Vojvodina 2 1 : 3 Mladost-Expans
29.10.2016 12:30 Niš 2 2 : 3 Pirot
29.10.2016 19:00 Mladost 0 : 3 Ozren
29.10.2016 14:00 Goč 1 : 3 Tehničar
29.10.2016 Vest 1 : 3 Partizan
29.10.2016 Maglić 1953 3 : 1 Merkur
29.10.2016 Mladost 0 : 3 Sloven
29.10.2016 Klek Srbijašume 2 1 : 3 Vrbas
29.10.2016 Novi Sad 2 3 : 2 Stražilovo
29.10.2016 Inđija 3 : 0 Vojvodina 3
29.10.2016 20:00 MD Zrenjanin 1 : 3 Vizura
29.10.2016 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Leskovac 98
29.10.2016 19:30 Roda 3 : 2 FOK
29.10.2016 20:00 Smederevo 1 : 3 Vranje
29.10.2016 20:00 Student 1 : 3 Millennium
29.10.2016 18:00 Ivanjica 0 : 3 Ub
29.10.2016 17:00 Tutin 1 : 3 Žabalj Volej
29.10.2016 16:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Sterija
29.10.2016 14:45 Borac (Č) 1 : 3 Jagodina
29.10.2016 17:00 Ribnica 1 : 3 Zaslon
29.10.2016 17:00 Srbijanka 014 1 : 3 Kralj
29.10.2016 15:30 Smeč 5 3 : 2 Lucky Star
29.10.2016 14:00 Zlatibor 3 : 0 Tehničar
29.10.2016 20:00 Bambi volej 3 : 0 Putevi Trendteks
29.10.2016 13:30 Radan 0 : 3 Majdanpek FBC
29.10.2016 18:00 Bor 3 : 1 Topličanin
29.10.2016 18:00 Zaječar 3 : 0 Pirot
29.10.2016 18:00 Leskovac-98 3 : 1 Stampedo
29.10.2016 18:00 Volejstars 2 : 3 Mladost (NP)
29.10.2016 17:00 Apatin 3 : 0 Vršac
29.10.2016 17:00 Elan Volej 1 : 3 Novi Sad
29.10.2016 Kraljevo : Mladost 2000
29.10.2016 13:00 Napredak 037 3 : 1 Ušće
29.10.2016 13:00 Zvečan 3 : 0 Mokra Gora 2
29.10.2016 12:00 Raška 0 : 3 Bane
29.10.2016 Grbić 3 : 1 Štrand Volej
29.10.2016 NS Volej tim 3 : 1 Star
29.10.2016 Lavice 07 3 : 1 Slavija
29.10.2016 NS Tim 1 : 3 Dunav Volej
29.10.2016 Libero 3 : 0 Beočin Metal
29.10.2016 Bečej 1 : 3 Banat
29.10.2016 Proleter 1 : 3 Žitište
29.10.2016 Mladost 2 3 : 0 Hercegovina
29.10.2016 Inđija 3 : 0 Krajišnik
29.10.2016 Hajduk 3 : 0 Soko
29.10.2016 Merkur 3 : 2 CVS
29.10.2016 Sutjeska 2 : 3 Gox-IN
29.10.2016 Trijumf 2013 0 : 3 Blok aut
29.10.2016 Maks 3 : 1 Prvi Tempo
29.10.2016 Mitrovica 3 : 0 Mitrovica 2
29.10.2016 Sloga 1 : 3 Prvi Tempo
29.10.2016 Sirmium 0 : 3 Radinci Volej

Rukomet

29.10.2016 19:00 Sloga 38 : 20 Jugović
29.10.2016 19:00 Spartak Vojput 30 : 19 Metaloplastika
29.10.2016 18:00 Dubočica 54 25 : 23 Zlatar
29.10.2016 18:00 Topličanin 17 : 35 Proleter
29.10.2016 13:00 Novi Pazar 20 : 22 Obilić
29.10.2016 19:00 Vranje 1957 22 : 22 Sindjelić
29.10.2016 20:30 Kikinda 30 : 28 Crvena Zvezda
29.10.2016 20:00 Jabuka 17 : 21 Crvenka
29.10.2016 20:30 Rekreativo 24 : 22 Novi Beograd
29.10.2016 20:00 Studentski grad 27 : 21 Partizan 2
29.10.2016 19:00 Hajduk Veljko 31 : 24 Jagodina
29.10.2016 19:00 ORK Bor 24 : 31 Bela Palanka
29.10.2016 19:00 Radnički 29 : 23 Žitorađa
29.10.2016 20:00 Jastrebac 36 : 22 Aleksinac
29.10.2016 19:00 Radnički 2 29 : 19 Beli andjeo
29.10.2016 18:00 Mladost 28 : 33 Župa 54
29.10.2016 18:00 Goč Merkur 32 : 31 Arilje
29.10.2016 18:30 Napredak 27 : 34 Prva Petoletka
29.10.2016 14:00 Radnički 1958 31 : 29 Mladost
29.10.2016 17:30 Dorćol 24 : 22 Smederevo
29.10.2016 16:00 Gučevo 18 : 43 Metaloplastika 2
29.10.2016 19:30 BASK Soko 32 : 24 Beograd
29.10.2016 20:00 Paraćin 33 : 21 Mladost 1949
29.10.2016 18:30 Majdanpek 28 : 27 Đerdap
29.10.2016 18:00 Hidroelektrana 28 : 22 Zlatar 2
29.10.2016 19:00 Bane 23 : 32 Pobednik
29.10.2016 19:00 Omladinac 30 : 34 Sloga
29.10.2016 19:00 Šamot 65 2 34 : 29 Radnički 1964 2
29.10.2016 18:00 Senta 28 : 38 Vojvoda Stepa
29.10.2016 19:00 Radnički 33 : 21 Obilić
29.10.2016 15:00 Jedinstvo 21 : 35 Zrenjanin
29.10.2016 18:30 Omladinac (D) 20 : 7 Crepaja
29.10.2016 17:00 Jedinstvo 23 : 37 Radnički
29.10.2016 17:30 Junior 29 : 33 Medicinar
29.10.2016 19:30 Naisa 26 : 21 Sloga
29.10.2016 19:00 Jagodina 37 : 24 Radnički KG
29.10.2016 18:00 Kikinda 24 : 19 Bor RTB
29.10.2016 19:00 Minaqua Vojvodina 30 : 25 Pančevo
29.10.2016 17:30 ORK Loznica 43 : 32 Mačva
29.10.2016 19:30 Grand Zvezda 22 : 34 Kučevo
29.10.2016 18:00 Jastrebac 37 : 14 Dubočica
29.10.2016 19:00 Radnički 28 : 15 Radan
29.10.2016 19:00 Knjaževac 21 : 26 Naisa 2
29.10.2016 21:00 Rtanj 18 : 28 Mladost
29.10.2016 19:00 Đerdap 34 : 24 Topličanin
29.10.2016 13:15 Sočanica 12 : 30 Prijepolje
29.10.2016 17:00 Metalac AD 33 : 9 Košutnjak
29.10.2016 18:00 Radnički 36 : 31 Srem
29.10.2016 18:00 Laki 33 : 16 Petrovaradin
29.10.2016 18:00 Sloven 25 : 24 Partizan
29.10.2016 16:00 Senta 11 : 15 Obilić

Vaterpolo

29.10.2016 20:00 BVK Crvena zvezda 17 : 4 Zadar 1952
29.10.2016 19:30 Primorac 14 : 4 Šabac
29.10.2016 18:45 Medveščak 9 : 9 VA Cattaro

Futsal

29.10.2016 Kragujevac 2011 3 : 6 Župski rubin
29.10.2016 15:30 Aranđelovac 2 : 12 Šljivici
29.10.2016 21:00 Tisa 4 : 2 Indians 2013
29.10.2016 20:30 Sombor 5 : 4 Kikinda
29.10.2016 20:00 Prokuplje 1 : 2 Rota
29.10.2016 21:00 Gurgusovac 3 : 11 Aleksinac 2015

Hokej

29.10.2016 18:00 ECE Celje 7 : 3 Crvena zvezda
29.10.2016 19:15 Triglav 10 : 1 Maribor
29.10.2016 20:15 Bled 8 : 4 Mladost
29.10.2016 17:00 Dunarea Galati 7 : 5 Fehérvári Titánok