XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 474 utakmica za dan
Subota, 17 Septembar 2016

Fudbal

17.09.2016 19:00 Radnik 3 : 1 Voždovac
17.09.2016 19:00 Novi Pazar 1 : 2 Mladost
17.09.2016 16:00 OFK Bačka 1 : 0 Metalac
17.09.2016 18:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
17.09.2016 20:00 Javor Matis 1 : 1 Rad
17.09.2016 19:00 Čukarički 2 : 4 Spartak ŽK
17.09.2016 16:30 Inđija 2 : 0 Proleter
17.09.2016 16:30 Kolubara 1 : 1 Sloboda
17.09.2016 16:30 BSK Borča 1 : 0 Bežanija
17.09.2016 16:30 ČSK Pivara 2 : 0 Dinamo
17.09.2016 16:30 Sindjelić 1 : 0 Jagodina
17.09.2016 16:30 OFK Beograd 0 : 0 Budućnost
17.09.2016 18:30 Everton 3 : 1 Middlesbrough
17.09.2016 16:00 Hull 1 : 4 Arsenal
17.09.2016 16:00 Leicester 3 : 0 Burnley
17.09.2016 16:00 Manchester City 4 : 0 Bournemouth
17.09.2016 16:00 WBA 4 : 2 West Ham
17.09.2016 15:30 Bayern 3 : 1 Ingolstadt
17.09.2016 15:30 Borussia Dortmund 6 : 0 Darmstadt 98
17.09.2016 15:30 Hamburger SV 0 : 4 RB Leipzig
17.09.2016 15:30 Hoffenheim 0 : 0 Wolfsburg
17.09.2016 15:30 Eintracht 2 : 1 Bayer Leverkusen
17.09.2016 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder
17.09.2016 18:00 Lazio 3 : 0 Pescara
17.09.2016 20:45 Napoli 3 : 1 Bologna
17.09.2016 17:00 Monaco 3 : 0 Rennes
17.09.2016 20:00 Nancy 1 : 1 Nantes
17.09.2016 20:00 Lorient 1 : 0 Lille
17.09.2016 20:00 Bordeaux 0 : 1 Angers
17.09.2016 20:00 Dijon 0 : 0 Metz
17.09.2016 20:00 Toulouse 2 : 1 Guingamp
17.09.2016 13:00 Leganés 1 : 5 Barcelona
17.09.2016 16:15 Atlético Madrid 5 : 0 Sporting Gijón
17.09.2016 18:30 Eibar 1 : 1 Sevilla
17.09.2016 20:45 Las Palmas 1 : 0 Málaga
17.09.2016 15:30 Rudar 1 : 1 Grbalj
17.09.2016 15:30 Dečić 1 : 0 Sutjeska
17.09.2016 15:30 Iskra 1 : 0 Bokelj
17.09.2016 15:30 OFK Petrovac 0 : 3 Mladost
17.09.2016 15:30 Jedinstvo 0 : 2 Lovćen
17.09.2016 15:00 Polimlje 1 : 1 OFK Borac
17.09.2016 15:00 Fair Play 0 : 9 Komovi
17.09.2016 16:00 Omladinac 3 : 0 Radnički (Zr)
17.09.2016 16:00 Radnički (SM) 3 : 1 Crvena zvezda (NS)
17.09.2016 16:00 Bačka 1901 1 : 1 Borac (S)
17.09.2016 16:00 Bratstvo 1946 2 : 0 Dunav
17.09.2016 16:00 Radnički (Š) 3 : 1 Vršac
17.09.2016 16:00 Sloga 1 : 1 Cement
17.09.2016 16:00 Smederevo 1924 0 : 1 Sloga (P)
17.09.2016 16:00 Šumadija 1903 1 : 2 FAP
17.09.2016 16:00 Karađorđe (T) 2 : 0 Železničar
17.09.2016 16:00 Loznica 1 : 1 Radnički 1923
17.09.2016 16:00 Zlatibor (Č) 1 : 1 Mihajlovac 1934
17.09.2016 16:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Polet (LJ)
17.09.2016 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Timok
17.09.2016 16:00 Ozren 1 : 0 Sloga (D)
17.09.2016 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 0 Vlasina
17.09.2016 16:00 Dunav 5 : 0 Pukovac
17.09.2016 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 2 Radnički (S)
17.09.2016 16:00 Radnički (O) 2 : 4 Prva Iskra
17.09.2016 16:00 IMT 2 : 0 Crvena Zvezda
17.09.2016 16:00 Sopot 1 : 0 Brodarac 1947
17.09.2016 11:00 Žarkovo 4 : 0 GSP Polet
17.09.2016 16:00 Teleoptik 1 : 0 BASK
17.09.2016 16:00 Polet (K) 0 : 0 Tekstilac
17.09.2016 16:00 Potisje 1 : 1 Radnički (S)
17.09.2016 16:00 Sloga (Č) 1 : 1 OFK Vrbas
17.09.2016 16:00 Mladost APA 1 : 5 Bečej 1918
17.09.2016 16:00 Budućnost (SC) 2 : 1 Radnički (S)
17.09.2016 16:00 Vršac united 2 : 0 Jedinstvo (BK)
17.09.2016 16:00 Radnički (K) 4 : 0 Sloga
17.09.2016 16:00 Kozara 0 : 1 Dinamo 1945
17.09.2016 16:00 Proleter (BK) 1 : 0 Jedinstvo (NB)
17.09.2016 16:00 Slavija 0 : 2 Mladost (BJ)
17.09.2016 16:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Sremac Vojka
17.09.2016 16:00 Veternik 3 : 1 ŽSK
17.09.2016 16:00 Tutin 1 : 1 Trepča
17.09.2016 16:00 Ovčar 2 : 1 Orlovac
17.09.2016 16:00 Takovo 1 : 0 Arsenal
17.09.2016 16:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Sloga
17.09.2016 16:00 Gruža 0 : 1 Proleter
17.09.2016 16:00 Radnički 1926 1 : 0 RSK
17.09.2016 16:00 Šumadija (A) 1 : 2 Morava
17.09.2016 16:00 Ribnica 1 : 0 Spartak 1924
17.09.2016 16:00 Jedinstvo 1945 1 : 1 OFK Osečina
17.09.2016 16:00 OFK Bor 1 : 4 Brodoremont
17.09.2016 16:00 Timočanin 0 : 3 Hajduk Veljko
17.09.2016 16:00 BSK 3 : 1 Šarbanovac
17.09.2016 16:00 SFS Borac 2 : 2 Rembas
17.09.2016 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Bošnjane
17.09.2016 16:00 Žitorađa 0 : 1 Kopaonik
17.09.2016 16:00 Trajal 3 : 2 OFK Topličanin
17.09.2016 16:00 OFK Kosanica 2 : 0 Morava 1918
17.09.2016 16:00 Nebeski andjeli 2 : 0 Pusta reka
17.09.2016 16:00 Lužnica 1 : 0 Mladost (M)
17.09.2016 16:00 Sloga (L) 2 : 2 OFK Brzi Brod
17.09.2016 16:30 Jadran (F) 1 : 0 Obilić
17.09.2016 16:30 Proleter (RS) 5 : 0 Eđšeg
17.09.2016 16:00 Polet (S) 0 : 2 Hajduk Junior
17.09.2016 16:00 Mladost (K) 2 : 0 Stari Grad
17.09.2016 16:00 Jugoslavija 1 : 1 Borac (St)
17.09.2016 16:00 Jedinstvo Stević 1 : 0 Polet
17.09.2016 16:00 BAK 1 : 3 Mladost (O)
17.09.2016 16:00 OFK Kikinda 5 : 0 Borac
17.09.2016 16:00 Begej 2 : 0 C. Zvezda (VS)
17.09.2016 16:00 Mladost (L) 3 : 8 Krajina
17.09.2016 16:00 Proleter 2006 2 : 2 Naftagas (E)
17.09.2016 16:30 Rudar 1 : 0 Hajduk
17.09.2016 16:30 1. Maj Ruma 1 : 0 Podrinje
17.09.2016 16:30 Partizan 4 : 2 Mitros
17.09.2016 16:30 Sloven 1 : 0 Jadran
17.09.2016 16:00 Šajkaš 1908 2 : 1 Proleter
17.09.2016 16:00 Omladinac 1 : 1 Tatra
17.09.2016 16:00 OFK Sirig 0 : 2 TSK
17.09.2016 16:30 Goč 7 : 0 Mataruge
17.09.2016 16:30 Omladinac 0 : 0 OFK Ras
17.09.2016 16:30 Borac 1 : 2 Partizan
17.09.2016 16:30 Mladost 3 : 2 Srbija
17.09.2016 16:30 Jadran 1 : 1 Kutlovo
17.09.2016 16:30 Kolonija 6 : 4 Vinogradi DB
17.09.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Vodojaža
17.09.2016 16:30 Sloga D 3 : 3 Šumadija 1934
17.09.2016 16:30 Sloboda 2 : 2 Ćava
17.09.2016 16:30 Budućnost 3 : 0 Šumadinac
17.09.2016 15:30 Slatina 1 : 0 Parmenac
17.09.2016 16:00 Mladi borac 6 : 0 Sloga
17.09.2016 16:00 Cerovac 2013 3 : 0 Sloboda
17.09.2016 16:00 Sloga 33 1 : 0 Rudar (S)
17.09.2016 16:00 Đerdap 4 : 0 Makce
17.09.2016 16:00 Polet (SD) 3 : 2 Sloga (B)
17.09.2016 16:00 Sindjelić 4 : 3 Hajduk Stanko
17.09.2016 16:00 Radnik 1 : 1 Brezovica
17.09.2016 16:00 OFK Jabučje 0 : 3 Banjani
17.09.2016 15:30 Jedinstvo (K) 1 : 4 Crnokosa
17.09.2016 15:30 Zlatar 4 : 1 Lazarica
17.09.2016 15:30 Jasen 3 : 0 Železničar
17.09.2016 15:30 Perućac 6 : 1 Savinac
17.09.2016 15:30 Ariljska rampa 2 : 0 Višesava
17.09.2016 15:30 Polet 3 : 0 Prvi partizan
17.09.2016 16:00 Poreč 5 : 0 BSK
17.09.2016 16:00 Palilula 3 : 2 Crvena Zvezda
17.09.2016 15:30 Resavac 1 : 1 Mladost (J)
17.09.2016 16:00 Real 3 : 2 Omladinac
17.09.2016 16:00 Palilulac 4 : 2 Vulkan
17.09.2016 16:00 Aluminijum 2 : 0 Sloga 1948
17.09.2016 16:00 AZ Borac 2014 1 : 2 Proleter (M)
17.09.2016 16:00 Zvezda 0 : 2 Mladost (PR)
17.09.2016 16:00 Vladimir Durković 2 : 0 Dragoš
17.09.2016 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Kumarevo 65
17.09.2016 16:00 Biljači 1 : 2 OFK Alakince
17.09.2016 16:00 Levosoje 0 : 4 Mladost (B)
17.09.2016 16:00 Mladost (C) 1 : 0 Strelac
17.09.2016 16:00 Šumadija 3 : 0 Burovo
17.09.2016 16:00 Napredak 3 : 0 Zabrežje
17.09.2016 16:00 Mladenovac 5 : 1 Selo Mladenovac
17.09.2016 15:30 Rudar Stenjevac 1 : 1 Zemljoradnik
17.09.2016 16:00 Pobeda 1976 1 : 3 OFK Draževac
17.09.2016 16:00 Ratar 0 : 5 Jedinstvo
17.09.2016 16:00 Mladi Radnik 4 : 3 Polet (R)
17.09.2016 16:00 Polet (V) 1 : 2 Sloga (K)
17.09.2016 16:00 Studenski Grad 6 : 0 Atakante
17.09.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Tomislavci
17.09.2016 16:30 Sloboda 0 : 3 Mladost Radost
17.09.2016 16:30 Tornjoš 0 : 0 Hajduk
17.09.2016 16:00 Crvenka 1 : 0 Omladinac (D)
17.09.2016 16:00 Stanišić 3 : 0 Hajduk (S)
17.09.2016 16:00 Delija 5 : 0 Proleter
17.09.2016 16:00 RFK Novi Sad 1921 4 : 0 Čenej
17.09.2016 16:00 Centar 2 : 4 Obilić
17.09.2016 16:30 Grdica 3 : 2 Popovići
17.09.2016 16:30 Zastava 1 : 5 Erdoglija
17.09.2016 16:30 Divostin 2 : 1 Maršić
17.09.2016 16:30 Seljak 0 : 3 OFK Bagremar
17.09.2016 16:30 21. oktobar 4 : 0 OFK Žeželj
17.09.2016 16:30 Kremenac 2 : 0 Hajduk
17.09.2016 16:30 Korićani 3 : 0 Azbest
17.09.2016 16:30 Bjelica 6 : 0 Prilike
17.09.2016 11:00 Omladinac (V) 0 : 2 Bare
17.09.2016 16:00 Rade Milošević 5 : 0 Napredak (S)
17.09.2016 16:00 Jedinstvo (LJ) 3 : 1 Radnički (P)
17.09.2016 16:00 Milicionar 4 : 0 Duško
17.09.2016 16:00 Torpedo 3 : 0 Budućnost (Z)
17.09.2016 16:00 Jadar (S) 2 : 3 Sloga (LŠ)
17.09.2016 16:00 Mladost 2 : 2 Rudar
17.09.2016 16:00 Vrelo Sport 6 : 0 Crvena Jabuka
17.09.2016 16:00 Rubribreza 4 : 1 Gunjevac
17.09.2016 16:00 Kalenić 4 : 2 Polet (DL)
17.09.2016 15:00 Tara : Raketa
17.09.2016 15:00 Policajac 92 3 : 4 Višesava
17.09.2016 16:30 Budućnost 4 : 4 Čarapan
17.09.2016 16:30 Gornji Stepoš 5 : 2 Žabare
17.09.2016 16:30 Knez Lazar 5 : 0 Bukovica
17.09.2016 16:30 Kapidžija 2 : 2 Dedina
17.09.2016 16:00 Heroj Polet 6 : 0 Sveti Stefan
17.09.2016 16:00 Mladost (MI) 2 : 2 Mladost (G)
17.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 3 Sloga
17.09.2016 16:00 Nišavac 2 : 1 Jerma
17.09.2016 16:00 Senjak 4 : 0 Mladost
17.09.2016 16:00 Omladinac 5 : 2 Radnički 1936
17.09.2016 16:00 Mekiš 0 : 0 Marina Kutina
17.09.2016 16:00 Moravac 4 : 1 Grkinja
17.09.2016 16:00 Velika Jasikova 1 : 2 Timok 1928
17.09.2016 16:00 Kastrum 5 : 0 Polet 1959
17.09.2016 16:00 Dobrič 1974 2 : 2 Banaćanin
17.09.2016 16:00 Borac 0 : 3 Jugovići 1976
17.09.2016 16:00 OFK Povlen 1 : 1 Dupljaj 2016
17.09.2016 11:00 Bujačić 3 : 0 Zadrugar
17.09.2016 16:00 Paune 5 : 0 Gradac Pričević
17.09.2016 11:00 Mladi radnik 1 : 3 Žabari
17.09.2016 16:00 Lukavac 6 : 1 Mali korak
17.09.2016 16:00 Sloga Gorić 2 : 1 Beloševac
17.09.2016 16:00 Dupljaj 1 : 1 Rakac Stave
17.09.2016 16:30 Pasjak 2013 1 : 4 Kruševica
17.09.2016 16:30 Gaglovo 5 : 0 Vratare
17.09.2016 16:30 Padež 2 : 0 Konjuh
17.09.2016 16:00 Nomanica 1 : 1 Rudar 1973
17.09.2016 16:00 Todorovce 3 : 6 Moravac (P)
17.09.2016 16:00 Gornje Sinkovce 3 : 1 Gornje Krajince
17.09.2016 16:00 Turekovac 3 : 2 Veternica
17.09.2016 16:00 Zabrđe 1936 1 : 0 Borac
17.09.2016 16:00 Veliko Laole 5 : 0 Burovac
17.09.2016 16:00 Brana Paunović 1933 4 : 2 Vukan
17.09.2016 16:00 Manastirica 7 : 0 Omladinac B
17.09.2016 16:00 Šumadija (MC) 2 : 2 BSK
17.09.2016 16:00 Rudar Kostolac 2008 0 : 6 Dunav
17.09.2016 16:00 Beljanica 5 : 2 Resavac
17.09.2016 16:00 Sloga 2 : 1 Crvena Zvezda
17.09.2016 16:00 Mladost 2 : 5 Graničar
17.09.2016 16:00 Naša Krajina 3 : 1 Solunac
17.09.2016 16:00 Mladost 0 : 2 Omladinac
17.09.2016 16:00 Kamenorezac 76 3 : 1 Stara Čaršija
17.09.2016 16:00 Radnik 2 : 2 Polet
17.09.2016 16:00 Granit 1 : 2 Rudar
17.09.2016 16:00 Luk 1 : 4 Mladost (B)
17.09.2016 16:30 Bogutovačka Banja 1 : 4 Mineral 2015
17.09.2016 16:00 Borac 0 : 4 Radoje Domanović
17.09.2016 Mladost(P) 2 : 1 Jedinstvo
17.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 1 Šumice
17.09.2016 16:00 Omladinac 2 : 2 Radnik
17.09.2016 16:00 Pocerina 7 : 0 Volujac
17.09.2016 16:00 Bojić 4 : 2 Zablaće
17.09.2016 16:00 Borac BTG 3 : 0 Mladost
17.09.2016 16:00 Partizan 4 : 1 Metaloplastika
17.09.2016 16:00 POFK Letnjikovac 3 : 1 Napredak
17.09.2016 16:00 Culjković 3 : 3 OFK Letnjikovac 1983
17.09.2016 16:30 OFK Marenovo 4 : 1 Parcane
17.09.2016 16:30 Velika Morava 0 : 2 Mladost
17.09.2016 16:00 Borac 2 : 1 OFK Homolje
17.09.2016 16:00 Budućnost 4 : 2 Pobeda 1953
17.09.2016 16:00 Čobanče 0 : 2 Crnča
17.09.2016 16:00 Grabovica 1 : 3 Vrhpolje
17.09.2016 16:00 Selanac 3 : 2 Sloga DB
17.09.2016 16:00 Karađorđe 3 : 2 Šumadija
17.09.2016 16:00 Badnjevac 2 : 3 Napredak
17.09.2016 16:00 Mladost 3 : 0 Mladost
17.09.2016 Lajkovac 1 : 2 Sloga
17.09.2016 Nepričava 2 : 3 Strmovo 1968
17.09.2016 16:00 Lipar 1 : 1 Dražmirovac
17.09.2016 16:00 Domaćin 5 : 2 Dobra Voda
17.09.2016 16:30 Crvena Zastava 2 : 4 Trstenica
17.09.2016 16:30 Skela 1 : 2 Rojkovac
17.09.2016 16:30 Munja 1 : 2 Roma
17.09.2016 16:30 Tornado 2 : 4 Zadrugar
17.09.2016 16:00 Petka 0 : 1 Vreoci
17.09.2016 15:00 Sloboda 2 : 4 Veliki Suvodol
17.09.2016 Knjaževac 2015 4 : 2 Majdanpek
17.09.2016 Radnički 2012 7 : 2 Krstarica
17.09.2016 Sremice 1 : 4 Radnički 1919
17.09.2016 17:00 Bačka Žabalj 1 : 4 Metalmania
17.09.2016 16:00 Požega 4 : 0 Šabac
17.09.2016 16:00 Slatke male 0 : 2 Sloga 036
17.09.2016 16:00 Kolubara 21 : 0 Bukovička Banja
17.09.2016 16:00 Unafortuna 1 : 4 Karađorđe
17.09.2016 11:00 Lokomotiva 2 : 3 Čukarički
17.09.2016 10:00 Brodarac 3 : 0 Partizan
17.09.2016 11:00 Partizan 0 : 3 Radnički 1923
17.09.2016 11:00 Budućnost (K) 3 : 0 Goč
17.09.2016 10:00 Radnički Stobex 0 : 4 Loznica
17.09.2016 16:00 Mihajlovac 2 : 0 VGSK
17.09.2016 16:00 Karadjordje 3 : 0 Šumadija
17.09.2016 16:00 Radnički 1926 10 : 2 Mladi borac
17.09.2016 16:00 Smederevo 1924 0 : 1 Homoljac
17.09.2016 16:00 Morava 3 : 0 Sloga 33
17.09.2016 11:30 Radnički (NB) 1 : 2 BSK Borča
17.09.2016 09:00 Internacional 3 : 0 Kolubara
17.09.2016 09:00 Zemun 8 : 1 Siti Sport Klub
17.09.2016 10:00 Vojvodina 1 : 0 Inđija
17.09.2016 10:00 Bačka 1901 5 : 1 Krila Krajine
17.09.2016 10:00 Hajduk junior 2 : 2 Bačka
17.09.2016 16:00 Budućnost 2 : 5 Stari Tamiš
17.09.2016 11:00 Polet 1 : 2 Borac (Sa)
17.09.2016 12:00 Jugoslavija 1 : 0 Omladinac 1927
17.09.2016 16:30 Glogonj 6 : 1 Dolina
17.09.2016 16:00 Sloga 3 : 1 Udarnik
17.09.2016 16:00 Osipaonica 2 : 3 Napredak
17.09.2016 10:00 Zmaj 1953 0 : 0 Trudbenik
17.09.2016 10:00 Vrčin 0 : 3 Brodarac 1947
17.09.2016 10:00 Srem 0 : 1 BSK 1925
17.09.2016 17:30 011 7 : 0 PKB
17.09.2016 09:30 Postar 1930 1 : 1 Sremcica
17.09.2016 13:00 Milutinac 0 : 2 Minel
17.09.2016 17:00 Seceranac Ada 4 : 0 Dunavac Grocka
17.09.2016 09:00 Sinđelić MK 3 : 4 Rad MK
17.09.2016 13:00 Studenski Grad MK 0 : 2 Lokomotiva MK
17.09.2016 09:30 BASK MK 3 : 0 Voždovac MK
17.09.2016 15:00 Brodarac MK 2 : 1 BSK Borča MK
17.09.2016 11:00 Šumadinac MK 4 : 3 Palilulac MK
17.09.2016 13:00 Novi Pazar 1 : 1 Jagodina
17.09.2016 12:30 Brodarac 1 : 8 Partizan
17.09.2016 10:00 Studentski Grad 0 : 3 Crvena zvezda
17.09.2016 16:30 Apolon 4 1 : 0 Šumadija 1903
17.09.2016 13:00 Bane 0 : 0 Tutin
17.09.2016 12:00 Savacium 5 : 1 Železničar
17.09.2016 12:00 Budućnost-Krušik 2014 5 : 1 Donjošorac Sunrise
17.09.2016 12:00 Drina 0 : 2 Senjak
17.09.2016 16:00 Šapine 1 : 0 Petar Dobrnjac
17.09.2016 16:00 Mihajlovac 1934 1 : 1 Smederevo 1924
17.09.2016 16:00 Karadjordje 4 : 4 Šumadija
17.09.2016 16:00 Petlić 2006 2 : 4 GFK Jasenice 1911
17.09.2016 14:00 Lokomotiva 1 : 1 Kolubara
17.09.2016 14:30 Radnicki (NB) 0 : 1 BSK 1925
17.09.2016 11:30 BASK 2 : 4 011
17.09.2016 09:00 BSK Borča MK 4 : 1 BASK MK
17.09.2016 10:00 OFK Beograd MK 1 : 1 Čukarički MK
17.09.2016 13:30 Voždovac MK 0 : 0 Zemun MK
17.09.2016 12:00 Dinamo 1945 5 : 3 Radnički (Z)
17.09.2016 10:00 Proleter 2006 1 : 2 Vršac United
17.09.2016 11:30 Radnički (NP) 2 : 5 RFK N.S. 1921
17.09.2016 12:00 Indeks 0 : 2 Borac
17.09.2016 12:00 Vojvodina 5 : 1 Inđija
17.09.2016 10:00 ŽAK junior 1 : 6 TSC
17.09.2016 12:00 Radnički (S) 4 : 1 Bečej 1918
17.09.2016 16:00 Pobeda 3 : 0 Šumadija
17.09.2016 11:00 Podunavac 4 : 3 Cerovac 2013
17.09.2016 16:00 Omladinac 0 : 19 Bresje Superior
17.09.2016 16:00 7.juli 1 : 5 Budućnost
17.09.2016 16:30 Napredak 0 : 1 Rudar
17.09.2016 16:30 Borac 6 : 1 Mladost
17.09.2016 16:30 Donji Petrovci 1 : 5 1. Maj
17.09.2016 16:30 Hrtkovci 0 : 3 Partizan
17.09.2016 10:00 Polet 0 : 7 Ševac
17.09.2016 16:00 Borac 1 : 7 Mladost (V)
17.09.2016 Mladost (O) 16 : 1 Radnički
17.09.2016 13:00 Rvati 2 : 5 Buducnost
17.09.2016 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Crvena Zastava
17.09.2016 13:00 Posavina 0 : 4 Zadrugar
17.09.2016 10:00 Cer 1 : 1 Loznica
17.09.2016 10:00 Jadar 0 : 3 Mladost
17.09.2016 12:00 Jadar 1961 4 : 6 Jedinstvo
17.09.2016 15:00 Podrinje 6 : 1 Borac
17.09.2016 10:00 Hajduk 6 : 1 Graficar
17.09.2016 12:30 Vinca 12 : 1 Avala 1939
17.09.2016 13:00 Žarkovo 4 : 2 Beograd 1929
17.09.2016 Internacional MK : Rad B MK
17.09.2016 Brodarac B MK 2 : 4 OFK Beograd B MK
17.09.2016 Crvena Zvezda MML MK 4 : 1 Šumadija 1962 MK
17.09.2016 011 B MK 8 : 0 Leštane MK
17.09.2016 IMT MK 2 : 3 Voždovac B MK
17.09.2016 Lokomotiva MK : FSFV MK
17.09.2016 12:00 Srem MK 3 : 2 Zemun B MK
17.09.2016 12:30 Zmaj 1953 MK 1 : 7 DIF MK
17.09.2016 11:00 Novi Pazar 5 : 1 Radnički 1923
17.09.2016 11:00 Apolon 4 1 : 1 AS
17.09.2016 11:00 Bane 1 : 1 Pazar Juniors
17.09.2016 10:00 Jedinstvo 5 : 0 OFK Osečina
17.09.2016 10:00 Savacijum 4 : 1 Železničar
17.09.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 5 : 1 Donjošorac Sunrise
17.09.2016 10:00 Drina 3 : 2 Ribnica
17.09.2016 16:00 Kolonija 11421 2 : 6 Morava
17.09.2016 16:00 Petlić 2006 7 : 1 AF Djokić
17.09.2016 16:00 Presing 6 : 0 AF Duljaj
17.09.2016 16:00 Pinkum 2 : 3 Bačinac
17.09.2016 16:00 Cepelin 026 9 : 0 Sloga 33
17.09.2016 16:00 Smederevo 1924 1 : 3 Plana
17.09.2016 16:00 GFK Jasenica 1911 3 : 2 Zvižd
17.09.2016 20:00 OFK Beograd 2 : 0 Vozdovac
17.09.2016 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Čukarički
17.09.2016 09:30 Radnički (NP) 2 : 2 RFK N.S. 1921
17.09.2016 10:00 Indeks 0 : 4 Srem
17.09.2016 10:00 Vojvodina 10 : 0 Inđija
17.09.2016 10:00 Dinamo 1945 6 : 1 Radnički (Z)
17.09.2016 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Bečej 1918
17.09.2016 11:00 CFK 1 : 1 Spartak
17.09.2016 16:30 Sloga 6 : 0 Udarnik
17.09.2016 16:30 Borac 1932 1 : 2 Proleter
17.09.2016 11:00 Subotica 5 : 0 Njerš Ištvan
17.09.2016 10:00 Borac 7 : 0 Budućnost
17.09.2016 11:00 Omladinac 4 : 4 Kolonija
17.09.2016 10:00 Partizan 8 : 1 Hajdučica
17.09.2016 10:00 Radnički Stobeks 2 : 2 Jadar 07 I
17.09.2016 10:00 Polet 0 : 4 Obrenovac 1905
17.09.2016 12:30 Trepča 8 : 0 Rudar
17.09.2016 11:00 Rudar Kostolac 2008 3 : 2 Rudar (S)
17.09.2016 11:00 Sloga (L) 3 : 0 RSK
17.09.2016 09:00 Borac 1 : 1 IMT
17.09.2016 14:15 GSP Polet 1 : 1 Zuce
17.09.2016 09:30 13. Maj 4 : 0 Dorcol
17.09.2016 12:30 Postar 1930 2 : 2 Hajduk
17.09.2016 15:00 Obilic 0 : 2 OLE
17.09.2016 09:00 BSK 1925 7 : 2 BASK
17.09.2016 09:00 Radnički NB 1 : 1 Radnički
17.09.2016 12:30 Bežanija 2 : 5 Sindjelic
17.09.2016 09:00 Žarkovo 3 : 2 Sremcica
17.09.2016 12:00 Crvena zvezda MK 3 : 0 Studenski grad MK
17.09.2016 18:00 Altina MK 1 : 0 Voždovac MK
17.09.2016 11:00 BSK Borča MK 1 : 3 OFK Beograd MK
17.09.2016 12:00 Zemun MK 1 : 1 Rad MK
17.09.2016 13:00 Vrčin MK 1 : 1 Kosmaj MK
17.09.2016 10:00 Dunav MK 1 : 11 Dunavac MK
17.09.2016 16:30 Lokomotiva MK 5 : 1 PKB MK
17.09.2016 11:00 Napredak MK 2 : 2 Kolubara MK
17.09.2016 10:30 Voždovac B MK 0 : 3 DIF MK
17.09.2016 Fer Plej 06 MK 3 : 1 ŽFK Crvena zvezda MK
17.09.2016 Tempo MK 8 : 1 Borac MK
17.09.2016 Radnički MK 9 : 0 Mungosi MK
17.09.2016 Olimpik MK 15 : 1 Sinđelić MK
17.09.2016 10:00 Kolubara 2 : 3 Čukarički
17.09.2016 11:00 BSK 1925 0 : 6 Radnički (NB)
17.09.2016 19:30 Brodarac 1947 0 : 1 Vozdovac
17.09.2016 10:00 Podrinje 8 : 1 Radnički Stobeks
17.09.2016 10:00 Sloga 0 : 8 Loznica II
17.09.2016 12:00 CFK 11 : 0 Bačka 1901
17.09.2016 12:00 Obrenovac 1905 0 : 5 Urovci
17.09.2016 10:00 Zabrezje 4 : 0 Partizan
17.09.2016 09:00 Belo Polje 11 : 1 Zvezda
17.09.2016 10:00 Posavina 3 : 0 Sloga
17.09.2016 10:00 Sočanica 3 : 0 Rudar
17.09.2016 10:00 Tamnava 2016 0 : 5 Rađevac
17.09.2016 10:00 POFK Čivija 1 : 6 OFK Šabac
17.09.2016 10:00 Jedinstvo 1945 0 : 2 Mačva 2005
17.09.2016 10:00 POFK Savacium 14 : 0 POFK Letnjikovac
17.09.2016 10:00 Mačva 18 : 0 Radnički (K)
17.09.2016 10:00 Bačka 1 : 3 AFK
17.09.2016 FK Plana 3 : 0 FK Napredak
17.09.2016 FK Presing 1 : 1 FK Sloga 33
17.09.2016 FK AF Đokić 3 : 0 FK Strai Grad
17.09.2016 FK Petlić 1 : 2 FK Trgovački
17.09.2016 10:00 Bezanija 5 : 0 Sinjdjelic
17.09.2016 11:00 Jedinstvo 0 : 5 Dominus
17.09.2016 13:00 Lola 10 : 0 Buducnost
17.09.2016 17:00 Srem 2 : 6 Ada
17.09.2016 17:30 Banja 0 : 8 Hajduk
17.09.2016 10:00 Zvezdara 7 : 2 Atakante
17.09.2016 13:00 DIF 3 : 1 Borac
17.09.2016 10:00 Vinca 3 : 9 Mladi Proleter
17.09.2016 11:00 Petlic 2 : 3 Lokomotiva B
17.09.2016 12:30 BSK 1925 B 2 : 0 Radnicki NB
17.09.2016 14:45 Zemun B 4 : 0 Zmaj 1953
17.09.2016 Radnički Stobeks 07 1 : 0 ŠF Lipnica - Bradić
17.09.2016 Loznica 06 16 : 0 Gučevo 2016
17.09.2016 Loznica 07 7 : 1 Borac
17.09.2016 Podrinje 2 : 0 Radnički Stobeks 06
17.09.2016 10:00 Feniks 3 : 0 Skela
17.09.2016 11:00 Radnicki 0 : 3 Buducnost
17.09.2016 12:00 Duboko 0 : 3 Posavina
17.09.2016 FK Plana 12 : 0 FK Napredak
17.09.2016 FK Presing 3 : 1 FK Sloga 33
17.09.2016 FK AF Đokić : FK Stari Grad
17.09.2016 FK Petlić 13 : 0 FK Trgovački

Rukomet

17.09.2016 18:00 Vojvodina 34 : 30 Sloga
17.09.2016 19:00 Morava 29 : 29 Crvena zvezda
17.09.2016 19:00 Spartak Vojput 23 : 21 Dinamo
17.09.2016 18:30 Metaloplastika 24 : 23 Jugović
17.09.2016 17:30 Šamot 65 25 : 19 Partizan
17.09.2016 19:00 Radnički 20 : 18 Metalac
17.09.2016 20:00 Kikinda 30 : 27 Junior
17.09.2016 18:00 Loznica grad 35 : 22 Mačva
17.09.2016 16:30 Petrovac 25 : 30 Kučevo

Futsal

17.09.2016 19:30 Kalča 7 : 1 Smederevo

Hokej

17.09.2016 18:00 ECE Celje 5 : 4 Zagreb
17.09.2016 19:00 Playboy Slavija 4 : 1 Medvescak
17.09.2016 19:00 Mladost 3 : 5 Maribor
17.09.2016 17:00 Sport Club Csíkszereda E 2 : 3 Fehérvári Titánok
17.09.2016 18:30 UTE 8 : 1 Hokej klub Beograd
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu