XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 165 utakmica za dan
Subota, 10 Jun 2017

Fudbal

10.06.2017 17:30 Polet 5 : 2 Dobričevo
10.06.2017 17:30 Sušica 2 : 1 Radnički (K)
10.06.2017 17:30 Ovčar 5 : 3 Trepča
10.06.2017 17:30 Sloga 3 : 0 Miokovci
10.06.2017 17:30 Sloboda (Č) 0 : 1 Tutin
10.06.2017 17:30 Bane 3 : 1 Dragačevo
10.06.2017 17:30 Takovo 4 : 0 Orlovac
10.06.2017 17:30 Šumadija (T) 2 : 3 Proleter
10.06.2017 17:30 RSK 4 : 2 Borac (Ž)
10.06.2017 17:30 Morava 5 : 0 Borac 1932
10.06.2017 17:30 VGSK 3 : 3 Mladi radnik 1940
10.06.2017 17:30 Homoljac 3 : 1 Zvižd
10.06.2017 17:30 Napredak 4 : 1 Gruža
10.06.2017 17:30 Šumadija (A) 2 : 1 Radnički 1926
10.06.2017 17:30 Zadrugar 7 : 0 Spartak 1924
10.06.2017 17:30 Drina 2 : 0 OFK Divci
10.06.2017 17:30 Sloga (S) 3 : 0 Sloga 1940 (BB)
10.06.2017 17:30 OFK Osečina 1 : 4 Sevojno
10.06.2017 17:30 Polimlje 0 : 3 Radnički Gorenje
10.06.2017 17:30 Radnički Stobex 1 : 2 Jedinstvo (Ub)
10.06.2017 17:30 Provo 1 : 0 Radjevac
10.06.2017 17:30 OFK Kikinda 7 : 1 Bilećanin
10.06.2017 17:30 Naftagas (E) 2 : 2 C. Zvezda (VS)
10.06.2017 17:30 Proleter 2006 0 : 1 Banat
10.06.2017 17:00 Podrinje 4 : 0 FK Graničar 1924
10.06.2017 17:00 Mitros 0 : 1 Hajduk
10.06.2017 17:00 Sloven 2 : 2 Borac
10.06.2017 17:00 Partizan 0 : 3 1. Maj Ruma
10.06.2017 17:30 Vinogradar 3 : 7 OFK Futog
10.06.2017 17:30 Petrovaradin 2 : 0 Tatra
10.06.2017 17:30 Borac 9 : 0 Proleter
10.06.2017 17:30 TSK 2 : 2 Jugović
10.06.2017 17:30 Mladost 3 : 0 Šajkaš 1908
10.06.2017 17:30 Jedinstvo 0 : 0 Omladinac
10.06.2017 17:30 OFK Sirig 5 : 0 Titel
10.06.2017 17:30 Miletić 2 : 4 Bačka
10.06.2017 18:00 Goč 1 : 1 Omladinac
10.06.2017 17:30 Vinogradi DB 3 : 1 Partizan
10.06.2017 17:30 Vodojaža 3 : 0 Kutlovo
10.06.2017 17:30 Šumadija 1934 3 : 3 Srbija
10.06.2017 17:30 Ćava 1 : 2 Borac
10.06.2017 17:30 Šumadinac 5 : 2 Mladost
10.06.2017 17:30 Budućnost 4 : 0 Jadran
10.06.2017 17:30 Sloboda 0 : 1 Kolonija
10.06.2017 17:30 Sloga D 3 : 1 Jedinstvo
10.06.2017 17:00 Prvi partizan 4 : 2 Čajetina
10.06.2017 17:30 Sloga 1 : 0 Radnički
10.06.2017 17:30 Rgotina 0 : 1 Trebič
10.06.2017 Rudar (G) 3 : 0 Midžor
10.06.2017 17:30 Zadrugar 1 : 9 Vladimir Durković
10.06.2017 17:30 Borac 3 : 2 Dragoš
10.06.2017 17:30 Napredak 4 : 3 Mladost (PR)
10.06.2017 17:30 Tanasko Rajić 7 : 0 Gnjilan
10.06.2017 17:30 Spartak 0 : 2 Padež
10.06.2017 Levosoje : Biljači
10.06.2017 17:30 Borac 8 : 0 OFK Draževac
10.06.2017 17:30 Polet (V) 3 : 0 Mladi Radnik
10.06.2017 17:30 Gredetin 3 : 1 Planinac 2015
10.06.2017 17:30 Rtanj 3 : 2 Napredak 1976
10.06.2017 17:30 Mladost 3 : 0 Palilulac
10.06.2017 17:30 Tornjoš 1 : 1 Šampion
10.06.2017 17:30 Sloga 1 : 1 Hajduk
10.06.2017 18:00 Gruža 2 : 1 Mlada krila
10.06.2017 18:00 Grdica 2 : 3 Borac (A)
10.06.2017 18:00 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Jedinstvo (D)
10.06.2017 18:00 Napredak (G) 0 : 2 Budućnost (K)
10.06.2017 18:00 Mladost (V) 2 : 3 Partizan
10.06.2017 18:00 Lazac 2 : 1 Metalac
10.06.2017 18:00 Popovići 2 : 3 Tavnik
10.06.2017 17:30 Šumadinac (N) 6 : 0 Ranilović
10.06.2017 17:30 Plaskovac 4 : 2 Šamot
10.06.2017 17:30 Mladi rudar 0 : 1 Kopljari
10.06.2017 17:30 Partizan 5 : 4 Jasenica
10.06.2017 17:30 Budućnost 2 : 2 B 2000
10.06.2017 17:30 Brezovac 4 : 3 Šumadinac (S)
10.06.2017 17:30 Omladinac (V) 2 : 1 Udarnik
10.06.2017 17:30 Karađorđe 3 : 0 Kotlenik
10.06.2017 17:30 Pobeda (S) 1 : 3 Mladost MG
10.06.2017 17:30 Grivac 1 : 3 Sloga (M)
10.06.2017 17:30 Mladost (R) 4 : 0 Marjan
10.06.2017 17:30 Crvena zvezda 1 : 1 Bare
10.06.2017 17:30 BSK 3 : 0 Pobeda (Đ)
10.06.2017 17:30 OFK Sikole 3 : 0 Malajnica
10.06.2017 17:30 Kovilovo 1 : 1 OFK Tamnič
10.06.2017 17:30 Polet 3 : 5 Miloševo
10.06.2017 17:30 Rečka 2 : 5 Urovica
10.06.2017 17:30 Graničar 1 : 2 Slatina
10.06.2017 17:30 Knez Lazar 1 : 1 Gornji Stepoš
10.06.2017 17:30 Nišavac 0 : 9 Senjak
10.06.2017 17:30 Sloboda 3 : 0 Veliki Suvodol
10.06.2017 17:30 Kastrum 3 : 0 Deli Jovan
10.06.2017 17:30 Velika Jasikova 3 : 0 Lovac
10.06.2017 17:30 OFK Rtanj 2016 2 : 0 Šljivar
10.06.2017 17:30 Timok 1928 3 : 2 Polet 1959
10.06.2017 17:30 Banaćanin 7 : 0 Borac
10.06.2017 17:30 Dobrič 1974 4 : 1 Jugovići 1976
10.06.2017 17:30 Gornje Sinkovce 1 : 4 Turekovac
10.06.2017 17:30 ŠFU Derbi 2016 2 : 0 Gornje Krajince
10.06.2017 17:30 Moravac (P) 2 : 2 Jašunja
10.06.2017 17:30 Velika Drenova 3 : 0 Mladost
10.06.2017 Mladost (G) 0 : 3 TE Gučevo
10.06.2017 Luk 1 : 4 Hajduk
10.06.2017 Granit 2 : 2 Jelav
10.06.2017 17:30 OFK Homolje 3 : 1 Budućnost
10.06.2017 17:30 Borac 0 : 3 Jasenovac
10.06.2017 10:00 Dinamo 1945 5 : 2 TSC
10.06.2017 18:00 Radnički (SM) 2 : 2 OFK Hajduk
10.06.2017 10:00 Begej 2 : 1 Omladinac
10.06.2017 11:00 Krila Krajine 2 : 0 Radnički (S)
10.06.2017 09:00 Studentski Grad 3 : 0 IM Rakovica
10.06.2017 18:00 Radnički (NB) 0 : 0 Zemun
10.06.2017 09:30 Sindjelic 1 : 5 Bežanija
10.06.2017 17:30 BASK 1 : 1 Kolubara
10.06.2017 18:00 Žarkovo 0 : 4 BSK Borča
10.06.2017 17:00 Dolina 3 : 3 Polet
10.06.2017 10:00 Brodarac 1947 0 : 5 Grafičar
10.06.2017 16:30 Omladinac 1 : 0 Trudbenik
10.06.2017 09:00 Zemun MK 5 : 1 011 MK
10.06.2017 15:00 Voždovac MK 1 : 0 Sinđelić MK
10.06.2017 12:15 Brodarac MK 4 : 3 Studenski Grad MK
10.06.2017 11:00 Borac (NS) 3 : 0 TSC
10.06.2017 12:00 Inđija 1 : 2 Indeks
10.06.2017 12:00 Petar Puača 3 : 0 Radnički (SM)
10.06.2017 12:00 Vršac 5 : 6 Proleter 2006
10.06.2017 12:00 Radnički (S) 3 : 2 Bečej 1918
10.06.2017 10:00 Internacional 2 : 2 Kolubara
10.06.2017 15:00 BASK 2 : 3 BSK
10.06.2017 10:00 Avala 1939 1 : 5 Graficar
10.06.2017 11:00 011 MK 3 : 2 Rad MK
10.06.2017 12:30 Sinđelić MK 7 : 0 BASK MK
10.06.2017 13:00 BSK Borča MK 3 : 0 Lokomotiva MK
10.06.2017 17:00 Brodarac MK 1 : 0 Teleoptik MK
10.06.2017 18:00 Voždovac MK 4 : 1 Šumadija 1962 MK
10.06.2017 10:00 Petar Puača 2 : 3 CFK
10.06.2017 10:00 Inđija 4 : 0 Indeks
10.06.2017 10:00 Srem 1 : 0 Radnički (SM)
10.06.2017 10:00 Vršac 4 : 2 Radnički (Zr)
10.06.2017 10:00 Radnički (S) 0 : 2 Bečej 1918
10.06.2017 11:00 Rudar Kostolac 2008 2 : 4 Rudar 2001
10.06.2017 11:00 Radnički 1926 3 : 0 Šapine
10.06.2017 16:00 Žarkovo 5 : 3 Nord Star
10.06.2017 12:00 Studenski grad MK 0 : 0 BSK Borča MK
10.06.2017 14:30 Brodarac MK 0 : 1 Zemun MK
10.06.2017 18:00 Altina MK 0 : 2 Rad MK
10.06.2017 10:00 011 MK 2 : 6 OFK Beograd MK
10.06.2017 15:30 Radnički NB 3 : 1 Tempo MK
10.06.2017 11:00 ŽFK Crvena zvezda MK 0 : 0 Forza MK
10.06.2017 15:30 Zemun MK 3 : 0 Borac MK
10.06.2017 Lavice Dubočica 0 : 1 Napredak
10.06.2017 09:00 Rad 1 : 1 Radnički (NB)
10.06.2017 10:00 Bajša 8 : 0 Vinogradar
10.06.2017 OFK Senjak 0 : 2 Radnički
10.06.2017 OFK Osečina 0 : 5 Jedinstvo
10.06.2017 Omladinac 2 : 8 Ribnica
10.06.2017 Budućnost Krušik 4 : 1 Šampion
10.06.2017 Polet 1 : 2 Železničar

Rukomet

10.06.2017 17:00 Vojvoda Stepa 41 : 25 Naftagas
10.06.2017 18:30 Gradnulica 33 : 26 Jedinstvo
10.06.2017 16:00 Lehel 15 : 9 Senta
10.06.2017 18:00 Obilić 30 : 17 Sonta

Ragbi 13

10.06.2017 19:00 Radnički (NB) 32 : 10 Morava Gepardi

Američki fudbal

10.06.2017 16:00 Panthers Pančevo 44 : 0 Celtis Sombor
10.06.2017 16:00 Angel Warriors Čačak 6 : 3 Golden Bears Bor
10.06.2017 13:00 Black Hornets 46 : 7 Pastuvi Požarevac
10.06.2017 17:30 Novi Sad Wild Dogs 0 : 22 Mammoths Kikinda
FKSlavia i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSlavia i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
FKSlavia i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
KV fudbal i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vrabazzzzz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
rambos1 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Ocokoljic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu