XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 647 utakmica za dan
Nedelja, 13 Novembar 2016

Fudbal

13.11.2016 13:00 Sindjelić 1 : 1 Kolubara
13.11.2016 13:00 Budućnost 1 : 1 Proleter
13.11.2016 13:00 Dinamo 1 : 0 Sloboda
13.11.2016 13:00 Bežanija 2 : 0 Mačva
13.11.2016 13:00 Kom 1 : 2 Mornar
13.11.2016 13:00 Radnički 0 : 2 Jezero
13.11.2016 13:00 Otrant Olympic 1 : 2 Igalo
13.11.2016 13:00 Cetinje 0 : 3 Ibar
13.11.2016 13:00 Čelik 3 : 2 Bratstvo
13.11.2016 14:00 Crvena stijena 2 : 5 Zabjelo
13.11.2016 13:00 Dunav 2 : 1 Crvena zvezda (NS)
13.11.2016 13:00 Borac (S) 1 : 3 Radnički (NP)
13.11.2016 11:00 Polet (LJ) 3 : 2 Sloga (P)
13.11.2016 13:00 Mihajlovac 1934 2 : 1 FAP
13.11.2016 13:30 Moravac Orion 0 : 1 Jedinstvo (B)
13.11.2016 13:30 Temnić 1924 2 : 1 OFK Sinđelić
13.11.2016 13:30 Tabane 1970 2 : 0 Trstenik PPT
13.11.2016 13:30 Pukovac 1 : 0 Timok
13.11.2016 13:30 Vlasina 0 : 1 Sloga (D)
13.11.2016 13:00 BSK Batajnica 3 : 0 Grafičar
13.11.2016 11:00 Žarkovo 3 : 0 Radnički (O)
13.11.2016 13:00 Brodarac 1947 3 : 2 Prva Iskra
13.11.2016 13:00 Bačka (P) 1 : 3 Budućnost (G)
13.11.2016 13:00 Tavankut 3 : 2 Tisa (A)
13.11.2016 13:00 ŽAK 1 : 0 Radnički (K)
13.11.2016 13:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Jedinstvo (BK)
13.11.2016 13:00 Dolina 0 : 2 Sloga
13.11.2016 10:00 Kabel 1 : 0 Jedinstvo (SP)
13.11.2016 13:00 Kupinovo 3 : 0 Hajduk (B)
13.11.2016 13:00 LSK Laćarak 1 : 1 Slavija
13.11.2016 13:00 Hajduk (Č) 1 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
13.11.2016 13:00 Sušica 3 : 1 Orlovac
13.11.2016 13:00 Bane 4 : 0 Tutin
13.11.2016 13:00 Arsenal 2 : 1 Trepča
13.11.2016 13:00 Šumadija (T) 0 : 2 Radnički 1926
13.11.2016 13:00 Napredak 2 : 1 Zvižd
13.11.2016 13:00 Homoljac 4 : 0 Mladi radnik 1940
13.11.2016 13:00 Petar Dobrnjac 6 : 2 Borac 1932
13.11.2016 13:00 RSK 2 : 1 Proleter
13.11.2016 13:00 Zadrugar 3 : 5 Radjevac
13.11.2016 13:00 Provo 2 : 0 Ribnica
13.11.2016 13:00 Radnički Stobex 2 : 0 Radnički Gorenje
13.11.2016 13:00 OFK Osečina 2 : 3 Sloga 1940 (BB)
13.11.2016 13:00 Sloga (S) 1 : 0 OFK Divci
13.11.2016 13:00 Drina 2 : 1 Spartak 1924
13.11.2016 13:30 Majdanpek 2 : 4 Bukovik
13.11.2016 13:30 Šarbanovac 2 : 3 Rtanj
13.11.2016 13:30 Trajal 5 : 1 Sloga
13.11.2016 13:30 Poljoprivrednik 2 : 1 Juhor
13.11.2016 13:30 OFK Lugomir 1 : 0 Bošnjane
13.11.2016 13:30 Morava (VH) 0 : 2 Ropotovo
13.11.2016 13:30 Budućnost (P) 3 : 1 Nebeski andjeli
13.11.2016 13:30 OFK Brzi Brod 2 : 1 GFK Dubočica
13.11.2016 13:30 Mladost (M) 2 : 2 Pusta reka
13.11.2016 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Sremčica
13.11.2016 13:30 Zvezdara 1 : 0 Borac (O)
13.11.2016 10:00 Torlak 4 : 0 Borac (L)
13.11.2016 13:00 PKB Padinska Skela 0 : 4 Srem
13.11.2016 11:00 Hajduk 1 : 0 Vrčin
13.11.2016 13:00 Budućnost 2 : 0 Milutinac
13.11.2016 13:00 Radnički 1905 2 : 0 Čantavir
13.11.2016 13:00 Vinogradar 8 : 0 Eđšeg
13.11.2016 13:00 Sutjeska 1 : 1 Njegoš
13.11.2016 13:00 Jadran (S) 2 : 6 Preporod
13.11.2016 13:00 Napredak 1 : 1 Proleter (RS)
13.11.2016 13:00 Bajša 2 : 0 Senta
13.11.2016 13:00 Hajduk Junior 3 : 0 Hercegovac
13.11.2016 13:00 Stari Grad 2 : 0 Budućnost
13.11.2016 13:00 Terekveš 6 : 0 Borac (BG)
13.11.2016 13:00 OFK Šikara 4 : 1 ŽAK
13.11.2016 13:00 Lipar 0 : 3 Krila Krajine
13.11.2016 13:00 Mladost (BP) 3 : 1 Rusin
13.11.2016 13:30 Partizan (G) 1 : 2 Vojvodina (S)
13.11.2016 13:30 Crvena zvezda 3 : 1 Budućnost (A)
13.11.2016 13:30 Mladost (O) 3 : 0 Partizan (U)
13.11.2016 13:30 Jedinstvo (V) 0 : 0 Borac (St)
13.11.2016 13:30 Polet 3 : 1 Strela
13.11.2016 13:30 Vulturul 3 : 1 Sloga (BNS)
13.11.2016 13:00 C. Zvezda (RS) 3 : 0 Mladost (L)
13.11.2016 13:00 Mladost (BD) 1 : 4 Begej
13.11.2016 13:00 Naftagas (B) 4 : 2 Borac
13.11.2016 13:00 Jedinstvo 4 : 1 C. Zvezda (VS)
13.11.2016 13:00 Lehel 2 : 0 Bilećanin
13.11.2016 13:00 Hrtkovci 2 : 1 1. Maj Ruma
13.11.2016 13:00 Sloboda 2 : 0 Borac
13.11.2016 13:00 Jadran 7 : 1 Donji Petrovci
13.11.2016 13:00 Ljukovo 1 : 2 Hajduk
13.11.2016 13:00 Vinogradar 1 : 2 Bačka
13.11.2016 13:00 Miletić 6 : 1 Titel
13.11.2016 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Šajkaš 1908
13.11.2016 13:00 TSK 0 : 2 Proleter
13.11.2016 13:00 Borac 5 : 1 Tatra
13.11.2016 13:00 Petrovaradin 3 : 5 OFK Futog
13.11.2016 11:00 Real 3 : 0 Ibar
13.11.2016 13:30 Granit 6 : 1 Magnohrom
13.11.2016 11:00 Novi Pazar 1928 2 : 1 Ribnica
13.11.2016 13:30 OFK Ras 2 : 1 Proleter
13.11.2016 13:30 Polet 4 : 0 Mataruge
13.11.2016 13:30 Radnik 3 : 1 Stubal
13.11.2016 13:00 Polet (T) 6 : 0 Ozrem PMH
13.11.2016 13:00 Prijevor 3 : 0 Backovac Junajted
13.11.2016 13:00 Mladost (P) 3 : 0 Jedinstvo (GG)
13.11.2016 13:00 Spartak 3 : 0 Zadrugar
13.11.2016 13:00 Donja Vrbava 1 : 0 Napredak
13.11.2016 13:00 Omladinac (Z) 2 : 4 Lunjevica
13.11.2016 13:00 Brezak 1 : 0 Jedinstvo (K)
13.11.2016 13:30 Crvena zvezda 1 : 0 Podunavac
13.11.2016 13:30 Osipaonica 1 : 2 Cerovac 2013
13.11.2016 13:30 Budućnost 0 : 1 Mladi borac
13.11.2016 13:30 Udarnik 4 : 3 SASK
13.11.2016 13:30 Polet 3 : 1 Šumadija
13.11.2016 13:30 7. Juli 6 : 0 Omladinac
13.11.2016 13:30 Pobeda 5 : 3 Sloga
13.11.2016 13:00 Omladinac 4 : 1 Junkovac
13.11.2016 13:00 Trnava 0 : 0 Lokomotiva
13.11.2016 13:00 OFK Šatornja 0 : 1 OFK Aranđelovac
13.11.2016 13:00 Banja 1957 0 : 3 ŽSK
13.11.2016 13:00 Vinča 5 : 0 Prvi srpski ustanak
13.11.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 5 : 1 Borac
13.11.2016 13:00 Rudar (Kr) 4 : 3 Mlava (ML)
13.11.2016 13:00 Mladost (B) 0 : 2 Polet (SD)
13.11.2016 13:00 Napredak 1936 3 : 1 Đerdap
13.11.2016 13:00 Budućnost (V) 3 : 4 Sloga 33
13.11.2016 13:00 Radnik (S) 4 : 2 Makce
13.11.2016 13:00 Borac (K) 2 : 0 Sloga (B)
13.11.2016 13:00 Borac (L) 1 : 0 Radnički Šabački
13.11.2016 13:00 Jevremovac 3 : 0 Mladost (P)
13.11.2016 13:00 Antimon 1 : 0 Podrinje
13.11.2016 13:00 Cer 2 : 1 Jedinstvo
13.11.2016 13:00 Hajduk Stanko 1 : 1 Borac (V)
13.11.2016 13:00 Kačer 2 : 1 Mladost
13.11.2016 13:00 Tešnjar 1 : 1 Brezovica
13.11.2016 13:00 Trlić 2 : 2 Banjani
13.11.2016 13:00 Sovljak 4 : 1 Pepeljevac
13.11.2016 13:00 Tvrdojevac 1 : 0 Iskra
13.11.2016 13:00 ZSK 2 : 1 OFK Jabučje
13.11.2016 13:00 Joševa 0 : 5 Radnik
13.11.2016 13:00 Perućac 4 : 1 Crnokosa
13.11.2016 13:00 Ježevica 2 : 1 Jasen
13.11.2016 13:00 Ariljska rampa 0 : 2 Zlatar
13.11.2016 13:00 Polet 0 : 3 Budućnost
13.11.2016 13:00 Višesava 2 : 2 Čajetina
13.11.2016 13:00 Savinac 2 : 3 Železničar
13.11.2016 13:30 Radnički 6 : 1 Blizna
13.11.2016 11:00 Sloga 3 : 0 Poreč
13.11.2016 13:30 Branik 1 : 0 Deli Jovan
13.11.2016 13:30 Brestovac 2 : 0 Ključ
13.11.2016 13:30 Čubra 4 : 0 Polom
13.11.2016 13:30 Krivelj 1 : 0 BSK
13.11.2016 13:30 Morava (Ž) 2 : 3 Zemljoradnik
13.11.2016 13:30 Rudar Alpos 2 : 0 Rasovača
13.11.2016 13:30 Moravac (ZT) 1 : 3 Orljane
13.11.2016 13:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Naša krila
13.11.2016 13:30 Radnički 1924 3 : 0 Jedinstvo GVD
13.11.2016 13:30 Mladost 1976 3 : 3 Naisus 1977
13.11.2016 13:30 Doljevac 1971 0 : 1 Mladost (Ba)
13.11.2016 14:00 OFK Grlište 9 : 0 Omladinac
13.11.2016 14:00 Graničar 3 : 1 Bučje Topla
13.11.2016 14:00 OFK Knjaz 0 : 0 ŠSK
13.11.2016 14:00 Radnički (L) 1 : 3 Osnić
13.11.2016 14:00 Sloga 3 : 2 Vratarnica
13.11.2016 14:00 Malinik 3 : 0 Rgotina
13.11.2016 13:30 Kablovi 3 : 2 Rudar (G)
13.11.2016 14:00 Trebič 4 : 1 Midžor
13.11.2016 13:30 Hajduk 5 : 0 Resavac
13.11.2016 13:30 Morava 0 : 1 OFK Batinac
13.11.2016 13:30 Budućnost 0 : 3 OFK Bratstvo
13.11.2016 13:30 Juhor 2 : 1 Partizan
13.11.2016 13:30 Bratstvo 1 : 0 Napredak (D)
13.11.2016 13:30 Kušiljevo 3 : 2 Dragocvet
13.11.2016 13:30 Mladost (J) 2 : 1 OFK Tekstilac
13.11.2016 13:30 Naupare 0 : 2 13. April
13.11.2016 13:30 Sloga 1 : 1 Vinogradar
13.11.2016 13:30 Čitluk 2 : 1 Jastrebac
13.11.2016 13:30 Mačkovac 1 : 2 Kupci
13.11.2016 13:30 Parunovac 2 : 0 Šanac
13.11.2016 13:30 Ribnik 5 : 1 Mladi radnik
13.11.2016 13:30 Jastreb 3 : 2 Veterani Jastrebac
13.11.2016 13:30 Spartak 1 : 4 Jastrebac
13.11.2016 14:00 Mladost 1982 3 : 0 Partizanski put
13.11.2016 11:00 Crvena zastava 2 : 3 Morava
13.11.2016 13:30 Budućnost 1 : 0 Aluminijum
13.11.2016 13:30 Proleter (DV) 0 : 3 OFK Niš
13.11.2016 13:30 Rudar 1 : 4 Vulkan
13.11.2016 13:30 Vrtište 1 : 4 Sloboda
13.11.2016 13:30 Mladost 4 : 0 Sloga 1948
13.11.2016 13:30 Dragoš 2 : 2 Borac
13.11.2016 13:30 Mladost (PR) 10 : 1 Napredak
13.11.2016 13:30 Gnjilan 1 : 3 Tanasko Rajić
13.11.2016 13:30 Padež 1 : 0 Spartak
13.11.2016 13:00 Plantaža 0 : 1 Jedinstvo (GS)
13.11.2016 13:00 Vučje 1 : 0 Mladi Borac
13.11.2016 13:00 Polet 7 : 2 Brza
13.11.2016 13:00 Železničar 5 : 0 Kumarevo 65
13.11.2016 13:00 Jablanica 6 : 0 Omladinac (DS)
13.11.2016 13:00 Radnički (P) 3 : 3 Bobište
13.11.2016 13:00 Progres 3 : 1 Jedinstvo (Š)
13.11.2016 13:00 Umac 2 : 1 Čekmin
13.11.2016 13:00 Zloćudovo 0 : 0 Sloga
13.11.2016 13:00 Lugina 3 : 1 Pavlovac
13.11.2016 13:00 Ternoci 6 : 1 OFK Alakince
13.11.2016 13:00 Mladost (S) 3 : 1 Južna pruga
13.11.2016 13:00 Čelik 0 : 0 Vihor
13.11.2016 13:00 Crnotince 3 : 0 Levosoje
13.11.2016 13:00 Trešnjevka 3 : 1 BSK Bujanovac
13.11.2016 13:00 Glama 2 : 1 Izmornik
13.11.2016 13:00 Oskar 3 : 0 Morava
13.11.2016 13:00 Rudar 1969 2 : 0 Sloga
13.11.2016 Sitnica 1 : 0 Brezovica
13.11.2016 Radnički 1 : 1 Gracko
13.11.2016 Ugljare 2 : 0 Čaglavica
13.11.2016 13:00 PKB Kovilovo 1 : 1 Borac
13.11.2016 13:00 Zmaj 1953 1 : 4 Dunav
13.11.2016 13:00 Sinđelić 2012 4 : 2 13. Maj Zemun
13.11.2016 13:00 Mladi proleter 0 : 1 Institut
13.11.2016 10:00 Brodarac 2 : 0 Šumadinac
13.11.2016 13:00 Banja 1 : 5 Poštar Zvezdara
13.11.2016 13:30 Lepušnica 2 : 2 Komgrap
13.11.2016 13:00 Barajevo 2 : 1 Mladost (B)
13.11.2016 13:00 Urovci 4 : 0 Šumadija
13.11.2016 13:00 BSK 4 : 3 Strelac
13.11.2016 13:00 Dunavac 3 : 0 Selo Mladenovac
13.11.2016 13:00 Kosmaj 0 : 2 Leštane
13.11.2016 13:00 Hajduk 1 : 0 Pudarci
13.11.2016 13:00 Boleč 5 : 3 Mladenovac
13.11.2016 13:00 Velika Krsna 3 : 0 Ropočevo
13.11.2016 13:00 Mladost 0 : 3 Vinča
13.11.2016 13:30 Supska 0 : 0 Rudar
13.11.2016 13:30 15. Avgust 1950 0 : 0 Omladinski
13.11.2016 13:30 Istok 63 0 : 0 Rudar Stenjevac
13.11.2016 13:30 Napredak (S) 0 : 3 Javor
13.11.2016 13:30 Šumadija 2 : 2 Borac 1805
13.11.2016 13:30 Moravac 1 : 2 Omladinac
13.11.2016 13:30 Mladost (S) 1 : 0 Moravac 2015
13.11.2016 13:30 Sloga 5 : 0 Osaonica
13.11.2016 13:30 Kupinovac 1 : 3 Mladost (D)
13.11.2016 13:30 Crni Vrh 1 : 5 Mladi radnik
13.11.2016 13:30 Šumadinac 4 : 1 Mladost (G)
13.11.2016 13:30 Vinorača 1 : 2 Kolare
13.11.2016 13:30 Morava 2 : 3 Zenit
13.11.2016 13:30 OFK Rutevac 1908 6 : 1 Polet (R)
13.11.2016 13:00 Atletiko 1 : 1 Mladost (DL)
13.11.2016 13:00 Sloboda (DB) 1 : 2 Mladost (V)
13.11.2016 13:00 Šumadija 4 : 1 Sušica 2012
13.11.2016 13:00 Real 3 : 1 BSK
13.11.2016 13:00 Napredak 0 : 3 OFK Morava
13.11.2016 13:00 Mladost (B) 2 : 1 Milanovo
13.11.2016 13:00 AFK 4 : 0 Tromedja
13.11.2016 13:00 Šampion 2 : 0 Tornjoš
13.11.2016 13:00 Čoka 0 : 3 Tisa
13.11.2016 13:00 Graničar 0 : 0 Jedinstvo (SK)
13.11.2016 13:00 Hajduk 0 : 3 Sloga
13.11.2016 13:30 Borac (VS) 4 : 1 Dunav
13.11.2016 13:30 Vladimirovac 1 : 2 Dobrica
13.11.2016 13:30 Potporanj 7 : 2 Radnički 1927
13.11.2016 13:30 Borac (VG) 2 : 0 Ratar
13.11.2016 13:30 Partizan (K) 4 : 1 Banat
13.11.2016 13:30 Ševac 1 : 2 Vojvodina (CC)
13.11.2016 13:30 Hajdučica 2 : 0 Karaš (K)
13.11.2016 13:00 Potisje 1 : 0 Radnički 1911
13.11.2016 13:00 Rusanda 3 : 0 Zadrugar
13.11.2016 13:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Gradnulica
13.11.2016 13:00 MSK 2 : 4 OFK Stajićevo
13.11.2016 13:00 ASK 0 : 1 Omladinac
13.11.2016 13:00 OFK Klek 4 : 1 Zlatica
13.11.2016 13:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Borac
13.11.2016 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 3 Obilić 1993
13.11.2016 13:00 Fruškogorac 2 : 1 Sloga
13.11.2016 13:00 PSK Putinci 1 : 1 Napredak
13.11.2016 13:00 OFK Brestač 1 : 2 Hajduk
13.11.2016 13:00 Graničar (K) 5 : 0 Jedinstvo (P)
13.11.2016 13:00 Graničar (O) 0 : 5 Železničar
13.11.2016 13:00 Susek 2 : 3 RFK Novi Sad 1921
13.11.2016 13:00 Obilić 3 : 0 Moskva
13.11.2016 13:00 Čenej 1 : 0 Jedinstvo
13.11.2016 10:00 Mlada krila 5 : 3 Gruža
13.11.2016 16:30 Borac (A) 3 : 3 Grdica
13.11.2016 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Kraljevo Hajduk
13.11.2016 16:30 Budućnost (K) 3 : 1 Napredak (G)
13.11.2016 10:00 Metalac 1 : 5 Lazac
13.11.2016 16:30 Tavnik 1 : 4 Popovići
13.11.2016 13:30 Malba 0 : 1 Lugovi
13.11.2016 13:30 Rudar 6 : 0 Gavrilo Princip
13.11.2016 13:30 Morava (K) 3 : 0 Čačak 94
13.11.2016 13:30 Planinac 3 : 1 Prijatelji
13.11.2016 13:30 Vujan 4 : 2 Morava (M)
13.11.2016 11:00 Rakova 0 : 3 Kej
13.11.2016 13:30 OFK Slavija 1 : 5 Vrbovac
13.11.2016 13:30 Skobalj 1 : 5 Jezava
13.11.2016 11:00 Železničar 0 : 4 Budućnost
13.11.2016 13:30 Hajduk Veljko 1934 8 : 2 Vučak
13.11.2016 13:30 Petrijevac 0 : 3 Drugovac
13.11.2016 13:30 Omladinac 3 : 2 Lunjevac
13.11.2016 13:30 Landol 0 : 1 Kolarac
13.11.2016 13:30 Udarnik 3 : 3 Beli Orlovi
13.11.2016 13:00 Ranilović 0 : 6 Šumadinac (N)
13.11.2016 13:00 Sloga 7 : 0 Žabare
13.11.2016 13:00 Šamot 4 : 6 Plaskovac
13.11.2016 13:00 Kopljari 3 : 1 Mladi rudar
13.11.2016 13:00 Jasenica 2 : 4 Partizan
13.11.2016 11:00 B 2000 9 : 2 Budućnost
13.11.2016 11:00 Šumadinac (S) 4 : 3 Brezovac
13.11.2016 13:00 Udarnik 1 : 0 Omladinac (V)
13.11.2016 13:00 Kotlenik 6 : 3 Karađorđe
13.11.2016 13:00 Mladost MG 4 : 0 Pobeda (S)
13.11.2016 13:00 Sloga (M) 2 : 0 Grivac
13.11.2016 13:00 Marjan 1 : 1 Mladost (R)
13.11.2016 13:00 Bare 5 : 0 Crvena zvezda
13.11.2016 13:00 Pobeda (Đ) 2 : 1 BSK
13.11.2016 13:00 BSK 1 : 1 Omladinac (S)
13.11.2016 13:00 Zadrugar (T) 4 : 1 Omladinac (Š)
13.11.2016 13:00 Bata Bulić 2 : 1 Radnički (K)
13.11.2016 13:00 Sloga 1952 3 : 3 Rade Milošević
13.11.2016 13:00 Stig (MC) 1 : 2 Integral
13.11.2016 13:00 Jedinstvo (D) 4 : 3 Kurjače
13.11.2016 13:00 Napredak 1934 2 : 1 Obilić
13.11.2016 13:00 Napredak (P) 3 : 1 Dizel
13.11.2016 13:00 Desine 3 : 2 Jedinstvo (LJ)
13.11.2016 13:00 Žika Marković Uča 4 : 1 Sloga (Ć)
13.11.2016 13:00 Železničar 4 : 0 Dunavac (P)
13.11.2016 13:00 Napredak 0 : 0 Torpedo
13.11.2016 13:00 Cer 0 : 0 Milicionar
13.11.2016 13:00 Gorki 6 : 2 Sloga (B)
13.11.2016 13:00 Proleter 3 : 2 Omladinac
13.11.2016 13:00 Budućnost (PD) 4 : 1 Mladost (MM)
13.11.2016 13:00 Borac (Š) 4 : 1 Sloga (D)
13.11.2016 13:00 Budućnost (Z) 0 : 5 Duško
13.11.2016 13:00 Vlašić 5 : 0 Varna 012
13.11.2016 13:00 Karađorđe 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
13.11.2016 13:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 0 Rankovac
13.11.2016 13:00 OFK Jelen 2 : 1 Dobrava
13.11.2016 13:00 Mladost 2013 2 : 1 Dušan Silni
13.11.2016 13:00 Radnički (К) 3 : 2 Sloga (K)
13.11.2016 13:00 Trešnjevka 6 : 0 Torpedo
13.11.2016 13:00 Šipurske Livade 0 : 1 Cerić
13.11.2016 13:00 7. Juli 2 : 2 Jadar (S)
13.11.2016 13:00 Prva Iskra 0 : 1 Borac (K)
13.11.2016 13:00 Mladost (DD) 3 : 1 Sloga (S)
13.11.2016 13:00 Jedinstvo (Z) 3 : 0 Cerova
13.11.2016 13:00 Stolice 5 : 1 Azbukovica
13.11.2016 13:00 Gučevo 0 : 2 Milan Orlić
13.11.2016 13:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Velika Reka
13.11.2016 13:00 Sloga (LŠ) 0 : 3 Vidojevica
13.11.2016 13:00 Gunjevac 4 : 1 Rudar
13.11.2016 13:00 OFK Paljuvi 2 : 2 Polet (T)
13.11.2016 13:00 Polet 3 : 0 Mladost
13.11.2016 13:00 Ribnikar 3 : 2 Komanice
13.11.2016 13:00 Liplje 4 : 0 Rajac
13.11.2016 13:00 Kotešica 2 : 2 Milenko Pavlović
13.11.2016 13:00 Popadić 5 : 2 OFK Brđanac
13.11.2016 13:00 Borac 3 : 3 Kolubara 2
13.11.2016 14:00 Borac 1 : 2 Pobeda
13.11.2016 13:30 Egeta 1 : 0 Napredak
13.11.2016 13:30 Lovćen 0 : 0 Kladušnica
13.11.2016 13:30 Koča Andjelković 2 : 1 Omladinac
13.11.2016 13:30 Milutinovac 0 : 4 Rtkovo
13.11.2016 14:00 Graničar 4 : 1 Urovica
13.11.2016 14:00 Rečka 3 : 1 Miloševo
13.11.2016 14:00 Polet 5 : 4 OFK Tamnič
13.11.2016 14:00 Kovilovo 1 : 0 Malajnica
13.11.2016 11:00 Sebečevac 1 : 4 BSK
13.11.2016 11:00 Mladost VPD 4 : 3 Gornji Stepoš
13.11.2016 13:30 Bukovica 2 : 2 Jedinstvo 1936
13.11.2016 13:30 14. Oktobar 3 : 3 Gradina
13.11.2016 13:30 Beli Orlovi 6 : 1 Rubin (Z)
13.11.2016 13:30 Mladost 7 : 0 Omladinac
13.11.2016 13:30 Stari Trstenik 1 : 2 Donji Kopaonik
13.11.2016 13:30 Borac 1 : 5 Varvarin
13.11.2016 13:30 Rubin (DS) 4 : 1 Sloga
13.11.2016 13:00 Crvenka 2 : 2 Pinosava
13.11.2016 13:00 Dunavac 0 : 4 Dedinje
13.11.2016 13:00 Sveti Stefan 2 : 1 Minel
13.11.2016 14:00 Mladost (MI) 6 : 5 OFK Slatina
13.11.2016 11:00 Mladost (G) 4 : 3 Rudar 2012
13.11.2016 10:00 Vis 5 : 1 OFK Rogača
13.11.2016 14:00 Vojvoda 6 : 0 Popović
13.11.2016 13:30 Lokomotiva 3 : 2 Temac
13.11.2016 13:30 Veliki Suvodol 0 : 0 Sloboda
13.11.2016 13:30 Željuša 2 : 1 Sloga
13.11.2016 13:30 Jerma 0 : 6 Rajko Mitić
13.11.2016 14:00 Mladost 4 : 0 Nacional
13.11.2016 14:00 Deli Jovan 2 : 3 Kastrum
13.11.2016 14:00 Lovac 1 : 3 Velika Jasikova
13.11.2016 14:00 Šljivar 0 : 1 OFK Rtanj 2016
13.11.2016 14:00 Polet 1959 0 : 1 Timok 1928
13.11.2016 Polet 1 : 4 Mladost
13.11.2016 Blagotin 5 : 0 Goša
13.11.2016 13:00 Sloga 1949 5 : 1 Sloga Trgošped
13.11.2016 10:00 Jedinstvo 2014 4 : 0 Sloga (R)
13.11.2016 13:00 Dragojevac 1 : 6 Mladost (B)
13.11.2016 13:00 Verko 3 : 1 Polet
13.11.2016 13:00 Hajduk 2 : 2 Mladost (Z)
13.11.2016 10:00 Skupljen 2013 1 : 0 Petrovac 74
13.11.2016 13:00 Krtinska 5 : 0 Partizan
13.11.2016 13:00 Ljubinić 0 : 5 Sloga
13.11.2016 13:00 Zvezda 3 : 1 Jedinstvo
13.11.2016 13:00 Borac 3 : 2 Rvati
13.11.2016 13:00 Belo Polje 1 : 5 Posavina
13.11.2016 13:00 Rekreativo 0 : 7 Omladinac
13.11.2016 13:00 OFK Povlen 7 : 4 Lukavac
13.11.2016 13:00 Sloga Gorić 2 : 5 Mladi radnik
13.11.2016 13:00 Dupljaj 1 : 4 Paune
13.11.2016 13:00 Rakac Stave 2 : 0 Bujačić
13.11.2016 13:00 Beloševac 4 : 2 Dupljaj 2016
13.11.2016 13:00 Mali korak 5 : 1 Zadrugar
13.11.2016 13:00 Žabari 5 : 1 Gradac Pričević
13.11.2016 11:00 Mladost 3 : 1 Badince
13.11.2016 11:00 Moravac (G) 0 : 6 Moravac (P)
13.11.2016 13:30 Belica 0 : 1 Morava
13.11.2016 13:30 OFK Borac 1 : 1 Jedinstvo
13.11.2016 13:30 Trnava 2 : 2 Omladinac
13.11.2016 13:30 Partizan 0 : 1 Šantarovac
13.11.2016 13:30 Mladost 3 : 0 Hajduk
13.11.2016 13:30 Omladinac 6 : 0 Vinogradar
13.11.2016 13:30 Rujišnik 2 : 0 Borjak 2013
13.11.2016 13:30 Razvitak 1 : 2 OFK Juhor 2016
13.11.2016 13:30 Polet 3 : 8 Mladost
13.11.2016 13:30 Sloboda 4 : 1 Vihor
13.11.2016 13:30 Popovac 1 : 1 Napredak
13.11.2016 13:30 ISK Izvor 2 : 5 OFK Borac
13.11.2016 13:30 Jedinstvo 0 : 5 Budućnost
13.11.2016 13:00 Mladost (B) 3 : 1 Hajduk
13.11.2016 13:00 Rudar 4 : 3 Mladost (DB)
13.11.2016 13:00 Sloga 0 : 4 Jadar 1961
13.11.2016 13:00 Stiški Kurjak 5 : 5 Pečanica
13.11.2016 13:00 Mladi Borac 1 : 0 Dunavac 1929
13.11.2016 13:00 Sirakovo 6 : 0 Mirko Tomić
13.11.2016 13:00 Kumane 3 : 0 Pek
13.11.2016 13:00 Srednjevo 3 : 0 Ram
13.11.2016 13:00 Sloga-TOP 2 : 3 Baštovan 2015
13.11.2016 13:00 Fruška Gora 4 : 1 27. Oktobar
13.11.2016 13:00 Borac 2 : 1 Jedinstvo (K)
13.11.2016 13:00 Car Uroš 4 : 4 Fruškogorac
13.11.2016 13:00 Vojvodina 3 : 0 Sremac
13.11.2016 13:00 Polet 3 : 0 Sloga
13.11.2016 13:00 Jedinstvo (R) 3 : 0 Graničar
13.11.2016 13:00 Planinac 1 : 0 S.V.Radnički
13.11.2016 13:00 Sloga 2 : 3 Šumadija 1962
13.11.2016 13:00 Ivanča 1 : 2 Vlaška 1950
13.11.2016 13:00 Borac 0 : 3 Šepšin
13.11.2016 13:00 Kosmajac 1 : 1 OFK Student
13.11.2016 13:00 Omladinac 2 : 2 Rabrovac
13.11.2016 13:00 Karađorđe 3 : 0 Mladost
13.11.2016 13:00 Mladost 1 : 0 Karađorđe
13.11.2016 14:00 Napredak 3 : 1 Obilić
13.11.2016 13:00 Vojvodina 4 : 4 Požarevac
13.11.2016 12:30 Lokomotiva 1 : 2 Voždovac
13.11.2016 11:00 Jagodina 0 : 6 Crvena zvezda
13.11.2016 10:00 Partizan 1 : 0 OFK Beograd
13.11.2016 12:30 Novi Pazar 4 : 1 Goč
13.11.2016 11:00 Šumadija 1903 0 : 2 Radnički 1923
13.11.2016 11:00 Sloga (K) 3 : 4 Jošanica
13.11.2016 11:00 Radnički Šabački 1 : 2 Loznica
13.11.2016 11:00 Savacijum 1 : 2 Jedinstvo
13.11.2016 18:00 Studentski Grad 0 : 2 BSK Borča
13.11.2016 13:00 Žarkovo 2 : 1 Kolubara
13.11.2016 14:00 BASK 0 : 0 Bežanija
13.11.2016 10:00 Balkan 3 : 3 Siti Sport Klub
13.11.2016 10:00 Radnički (NB) 4 : 1 Brodarac 2
13.11.2016 16:00 Internacional 3 : 0 IM Rakovica
13.11.2016 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 4 Omladinac
13.11.2016 10:00 Veternik 1 : 4 Proleter
13.11.2016 10:00 Bačka 1901 3 : 1 Radnički (S)
13.11.2016 10:00 TSC 0 : 1 Bačka
13.11.2016 10:00 ČSK Pivara 3 : 2 Krila Krajine
13.11.2016 11:00 BAK 4 : 0 Stari Tamiš
13.11.2016 13:30 Proleter 4 : 0 BSK
13.11.2016 17:30 Brodarac 1947 7 : 1 Prva Iskra
13.11.2016 11:30 BASK MK 10 : 0 Studenski Grad MK
13.11.2016 12:00 BSK Borča MK 2 : 2 Sinđelić MK
13.11.2016 13:00 Zemun MK 2 : 3 Rad MK
13.11.2016 09:00 Lokomotiva MK 4 : 1 Internacional MK
13.11.2016 15:30 Zemun 0 : 3 Studentski Grad
13.11.2016 13:30 Jagodina 1 : 3 Crvena zvezda
13.11.2016 12:00 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
13.11.2016 13:00 Apolon 0 : 5 Bane
13.11.2016 13:30 Mokra Gora 2 : 8 Tutin
13.11.2016 12:00 Radnički (V) 1 : 0 Jedinstvo
13.11.2016 12:00 Mačva 2005 3 : 2 Loznica
13.11.2016 12:00 Dinamo 1945 6 : 0 Vršac United
13.11.2016 12:00 Proleter 2006 1 : 3 Železničar
13.11.2016 12:00 Vršac 4 : 0 Radnički (Z)
13.11.2016 09:00 Indeks 1 : 1 RFK N.S. 1921
13.11.2016 12:00 Bačka (BP) 0 : 4 Bečej 1918
13.11.2016 10:00 Crvena zvezda 4 : 3 Polet
13.11.2016 11:00 Cerovac 2013 3 : 0 Šumadija
13.11.2016 13:00 Partizan 3 : 2 Napredak
13.11.2016 13:00 1. Maj 1 : 9 Sloven
13.11.2016 13:00 Rudar 4 : 2 Jedinstvo
13.11.2016 11:00 Ševac 1 : 1 Radnički 1927
13.11.2016 11:00 Polet 6 : 0 Dunav
13.11.2016 10:00 Zadrugar 4 : 3 Jedinstvo
13.11.2016 10:00 Crvena Zastava 3 : 0 Rvati
13.11.2016 11:00 Žarkovo 2 : 2 Vinca
13.11.2016 10:00 Dorcol 1 : 5 IMT
13.11.2016 10:00 Bežanija 7 : 2 Hajduk
13.11.2016 12:00 Avala 1939 3 : 5 OFK Balkan
13.11.2016 12:30 011 MK 6 : 0 Lokomotiva MK
13.11.2016 14:00 BSK Borča MK 0 : 2 Voždovac MK
13.11.2016 14:30 OFK Beograd MK 6 : 0 Studentski grad MK
13.11.2016 14:30 AS 4 : 0 Jošanica
13.11.2016 10:00 Omladinac 2014 2 : 2 OFK Šabac
13.11.2016 11:00 Ribnica 3 : 1 Savacijum
13.11.2016 10:00 Radnički (V) 2 : 1 Jedinstvo
13.11.2016 10:00 Mačva 2005 3 : 1 Loznica
13.11.2016 10:00 Dinamo 1945 4 : 0 Bečkerek 023
13.11.2016 10:00 Proleter 2006 1 : 0 Železničar
13.11.2016 10:00 Vršac 4 : 4 Radnički (Z)
13.11.2016 12:00 Bačka 1901 3 : 0 Vrbas
13.11.2016 10:00 Posavina 0 : 5 Obrenovac 1905
13.11.2016 10:00 Pobeda 0 : 6 Buducnost
13.11.2016 11:00 Radnički 1926 3 : 0 Rudar 2001
13.11.2016 13:00 Beograd 1929 0 : 3 OLE
13.11.2016 13:00 Bežanija 2 : 5 Internacional
13.11.2016 10:00 Studenski grad MK 1 : 1 Teleoptik MK
13.11.2016 14:00 Partizan MK 0 : 1 OFK Beograd MK
13.11.2016 12:00 011 MK 1 : 5 Rad MK
13.11.2016 10:00 Altina MK 2 : 1 Zemun MK
13.11.2016 Jedinstvo 2014 1 : 1 Jagodina
13.11.2016 11:00 CFK 7 : 0 Vinogradar
13.11.2016 10:00 Radnički (K) : POFK Čivija
13.11.2016 10:00 OFK Šabac 6 : 0 Rađevac
13.11.2016 10:00 BSK 1926 8 : 1 Rusanj
13.11.2016 13:00 Palilulac 3 : 1 Crvenka

Košarka

13.11.2016 12:00 Krka 97 : 87 MZT Skopje Aerodrom
13.11.2016 21:00 Mornar 104 : 110 Zadar
13.11.2016 21:00 Cibona 70 : 91 Crvena zvezda MTS
13.11.2016 19:00 Union Olimpija 89 : 85 FMP
13.11.2016 13:00 Mladost Admiral 97 : 66 Smederevo 1953
13.11.2016 17:00 Dunav 92 : 70 Borac
13.11.2016 19:00 Srem 77 : 79 Radnički 1950
13.11.2016 16:00 Jagodina 86 : 98 Sloboda
13.11.2016 20:00 Jedinstvo 84 : 77 Crvenka
13.11.2016 18:30 Železničar 75 : 65 Sloven
13.11.2016 13:00 Polet 80 : 81 Ub
13.11.2016 18:00 Železničar 81 : 92 Novi Pazar
13.11.2016 18:00 Mileševac 86 : 62 Prva Petoletka
13.11.2016 18:30 OKK Junior 84 : 70 Radan
13.11.2016 19:00 Zdravlje Leskovac 79 : 66 Jastrebac
13.11.2016 19:15 Mladost 73 : 66 Kuršumlija
13.11.2016 15:50 Ras 80 : 61 Zemun
13.11.2016 20:30 Astra 84 : 61 LA Basket
13.11.2016 17:00 Beko 88 : 71 Radnički (O)
13.11.2016 18:00 Žarkovo 81 : 56 Vitez
13.11.2016 19:00 Tisa 59 : 61 Velika Kikinda
13.11.2016 13:00 Sivac 92 : 84 Karađorđevo
13.11.2016 19:00 Mladost 2014 64 : 87 Radnički VA
13.11.2016 19:00 Vladimirci 48 : 90 Loznica
13.11.2016 17:30 Ivanjica 96 : 75 Užice
13.11.2016 18:00 Goč 64 : 87 Požarevac
13.11.2016 18:30 Sloga (PM) 71 : 75 Sloga (D)
13.11.2016 18:00 Paraćin 81 : 72 Stragari
13.11.2016 16:00 Basket 80 : 73 Napredak Junior
13.11.2016 12:30 Vitez BGD 011 86 : 46 Torlak 2
13.11.2016 18:00 Đerdap 69 : 63 Hisar
13.11.2016 17:30 BSK Junior 56 : 115 Mladost Vesna
13.11.2016 18:00 Novosadska ŽKA 52 : 74 Kraljevo
13.11.2016 19:00 Crvena zvezda 104 : 71 Šabac
13.11.2016 20:15 Vojvodina 0 : 20 Radivoj Korać
13.11.2016 13:30 Radnički 2016 90 : 80 Paraćin
13.11.2016 17:00 Gimnazijalac 80 : 57 Actavis academy
13.11.2016 20:00 Titel 83 : 60 SO Koš
13.11.2016 14:30 Hajduk 85 : 72 Proleter
13.11.2016 15:30 Bežanija 62 : 54 Girl Basket
13.11.2016 17:00 Dinamik 88 : 80 Partizan NIS

Odbojka

13.11.2016 19:00 Spartak (LJ) 3 : 2 Jedinstvo (SP)
13.11.2016 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Niš IGM Mladost
13.11.2016 18:00 Novi Pazar 3 : 1 Vojvodina NS Seme
13.11.2016 18:30 Futog 0 : 3 Smederevo Carina
13.11.2016 16:30 Srem Iton 3 : 1 Dubočica
13.11.2016 16:40 Lucky Star 3 : 1 Stig
13.11.2016 15:00 Putevi 3 : 2 Novi Pazar 2
13.11.2016 15:00 Knez Lazar 0 : 3 Gračac
13.11.2016 13:00 Lotus 0 : 3 Ribnica 2
13.11.2016 16:00 Kikinda 0 : 3 Sombor
13.11.2016 15:30 Vojvodina 2 2 : 3 Šid
13.11.2016 13:00 Dunav Volley 3 : 0 Mladost-Expans
13.11.2016 13:30 Niš 2 1 : 3 Topličanin
13.11.2016 17:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Pirot
13.11.2016 17:00 Ozren 3 : 2 Vranje
13.11.2016 16:15 Beograd 3 : 1 Leskovac 98
13.11.2016 18:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 2 FOK
13.11.2016 16:00 Vrbas 1 : 3 Sterija
13.11.2016 19:30 Valjevo 3 : 0 Jagodina
13.11.2016 15:00 Ribnica 3 : 1 Mali Zvornik
13.11.2016 15:30 Smeč 5 3 : 2 Fortuna Plus
13.11.2016 18:00 Ekonomac 3 : 1 Leposavić
13.11.2016 14:00 Zaječar 3 : 0 Aleksinac
13.11.2016 15:00 Odbojka 013 3 : 2 Mladost (NP)
13.11.2016 15:00 Apatin 1 : 3 Volejstars
13.11.2016 17:00 Ruma 3 : 0 Futog vest
13.11.2016 17:00 Panonija 0 : 3 Partizan
13.11.2016 13:00 Ozren 3 : 0 ŽOK 030
13.11.2016 13:00 Knjaževac 3 : 1 Viner

Rukomet

13.11.2016 17:00 Vojvodina 30 : 22 Metaloplastika
13.11.2016 17:00 Mladost 22 : 28 Srem Sm
13.11.2016 19:00 Metalac 26 : 28 Rekreativo
13.11.2016 19:30 Mačva 30 : 29 Sportski Centar Voždovac 2012
13.11.2016 17:00 Studentski grad 25 : 20 Jedinstvo 1974
13.11.2016 18:30 Partizan 2 29 : 33 Loznica
13.11.2016 19:00 Jagodina 25 : 36 Planinka
13.11.2016 19:00 Trepča 30 : 31 Župa 54
13.11.2016 18:00 Radnički 1958 30 : 25 Metalac
13.11.2016 14:00 Gučevo 31 : 37 Prva Iskra Barič
13.11.2016 17:30 Lazarevac 21 : 30 Beograd
13.11.2016 20:00 Bor 2 27 : 32 Rudar
13.11.2016 20:00 Paraćin 41 : 35 Knjaževac
13.11.2016 18:00 Majdanpek 35 : 34 Mladost 1949
13.11.2016 19:00 Pirot 33 : 32 Radan
13.11.2016 16:00 Užice 28 : 27 Hidroelektrana
13.11.2016 15:00 Omladinac 26 : 41 Pobednik
13.11.2016 18:30 Šamot 65 2 36 : 26 Sjenica
13.11.2016 18:30 Naisa 23 : 30 Medicinar
13.11.2016 20:00 Mladost (NP) 26 : 20 Požarevac
13.11.2016 14:30 Grand Zvezda 31 : 21 Rudar
13.11.2016 17:30 Radnički 36 : 30 Mačva
13.11.2016 11:30 Beograd 22 : 35 Kučevo
13.11.2016 16:30 ORK Beograd 31 : 20 Petrovac
13.11.2016 16:00 Metalac 2015 20 : 29 Loznica grad
13.11.2016 17:30 Jastrebac 38 : 29 Mladost
13.11.2016 15:30 Đerdap 28 : 24 Rtanj
13.11.2016 17:30 Košutnjak 15 : 48 Prijepolje
13.11.2016 18:00 Temerin 20 : 15 Spartak
13.11.2016 18:00 Laki 20 : 25 Halas Jožef
13.11.2016 19:00 Mladost 21 : 27 Srem
13.11.2016 19:00 Partizan 17 : 21 Jadran Lider
13.11.2016 19:00 Hajduk Veljko 21 : 16 Niška Banja
13.11.2016 15:00 Naftagas 21 : 31 Mladost
13.11.2016 17:00 Sonta 30 : 21 Obilić

Futsal

13.11.2016 17:00 Nova Pazova 1 : 4 Euro Motus
13.11.2016 20:00 Jastrebac 6 : 0 Leteći Holandjanin
13.11.2016 19:00 Smederevo 4 : 4 Novi Pazar
13.11.2016 19:00 Forum 14 : 3 Kraljevićevo
13.11.2016 16:00 TFK 5 : 2 Bečej 2003
13.11.2016 19:00 Hajduk 6 : 0 Apa Futsal
13.11.2016 18:00 Olimp 2 : 5 Ivanjica
13.11.2016 15:00 Raška 3 : 0 Župski rubin
13.11.2016 18:00 Partenon 8 : 0 Bellatores
13.11.2016 14:30 Ekonomac 2 5 : 2 Fontana
13.11.2016 20:15 Samo pravo 4 : 3 Intelektualac
13.11.2016 20:30 Banjica 2 : 2 Handy United
13.11.2016 19:00 Zlatar 033 12 : 4 Oplenac
13.11.2016 19:30 Sombor 5 : 8 Indians 2013
13.11.2016 19:00 Bele crkve 6 : 1 Dolap

Hokej

13.11.2016 18:00 MAC Budapest 6 : 2 Dunaújvárosi Acélbikák
13.11.2016 17:30 ASC Corona Brasov 1 : 4 DVTK Jegesmedvék
13.11.2016 18:30 UTE 5 : 1 Debreceni HK