XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 PIK - Kordun 3:0
2 26.08.2012 17:00 PIK - BSK 1:0
3 02.09.2012 17:00 Zadrugar - PIK 3:3
4 09.09.2012 16:30 PIK - Radnički 5:0
5 16.09.2012 16:30 Hajduk - PIK 1:2
6 23.09.2012 16:00 PIK - Sloga 4:2
7 29.09.2012 16:00 Polet - PIK 1:4
8 07.10.2012 15:30 PIK - Graničar (G) 4:0
9 14.10.2012 15:30 Kula - PIK 0:3
10 21.10.2012 15:00 PIK - OFK Mladost 1:0
11 27.10.2012 14:00 Mladost (K) - PIK 1:2
12 04.11.2012 14:00 PIK - Omladinac (B) 3:1
13 11.11.2012 14:00 Graničar (R) - PIK 2:3
14 18.11.2012 13:30 PIK - Borac 2:0
15 25.11.2012 13:00 Omladinac (D) - PIK 0:1
16 24.03.2013 15:00 Kordun - PIK 1:1
17 31.03.2013 15:30 BSK - PIK 1:3
18 07.04.2013 15:30 PIK - Zadrugar 2:0
19 13.04.2013 16:00 Radnički - PIK 0:5
20 21.04.2013 16:00 PIK - Hajduk 6:0
21 24.04.2013 16:00 Sloga - PIK 0:3
22 27.04.2013 16:30 PIK - Polet 1:0
23 04.05.2013 16:30 Graničar (G) - PIK 0:3
24 08.05.2013 17:00 PIK - Kula 5:1
25 11.05.2013 17:00 OFK Mladost - PIK 1:2
26 19.05.2013 17:00 PIK - Mladost (K) 3:0
27 26.05.2013 17:00 Omladinac (B) - PIK 0:3
28 02.06.2013 17:00 PIK - Graničar (R) 5:1
29 09.06.2013 17:00 Borac - PIK 1:5
30 16.06.2013 17:00 PIK - Omladinac (D) 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" PIK 30 28 2 0 86
2 OFK Mladost 30 19 6 5 63
3 Zadrugar 30 13 7 10 46
4 BSK 30 12 4 14 40
5 Hajduk 30 12 4 14 40
6 Polet 30 12 3 15 39
7 Kula 30 11 6 13 39
8 Borac 30 11 6 13 39
9 Kordun 30 10 9 11 39
10 Sloga 30 11 6 13 39
11 Omladinac (D) 30 10 8 12 38
12 Graničar (G) 30 12 2 16 38
13 Omladinac (B) 30 12 1 17 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Graničar (R) 30 10 5 15 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Mladost (K) 30 10 4 16 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Radnički 30 8 5 17 29
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu