XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.08.2012 17:30 Rad - Radnički 1923 2:0
2 17.08.2012 17:30 Radnički 1923 - Novi Pazar 1:1
3 24.08.2012 17:30 Radnički (N) - Radnički 1923 1:1
4 01.09.2012 17:00 Hajduk - Radnički 1923 0:0
5 16.09.2012 16:00 Radnički 1923 - Crvena zvezda 0:3
6 22.09.2012 16:30 Smederevo - Radnički 1923 2:2
7 29.09.2012 16:00 Radnički 1923 - Spartak ZV 1:1
8 07.10.2012 15:30 BSK Borča - Radnički 1923 2:0
9 20.10.2012 14:30 Radnički 1923 - Donji Srem 2:0
10 28.10.2012 13:30 Jagodina - Radnički 1923 2:1
11 03.11.2012 13:30 Radnički 1923 - OFK Beograd 3:2
12 11.11.2012 17:00 Partizan - Radnički 1923 2:0
13 18.11.2012 13:00 Radnički 1923 - Sloboda Point 0:2
14 24.11.2012 16:00 Vojvodina - Radnički 1923 0:0
15 01.12.2012 13:00 Radnički 1923 - Javor 1:2
16 27.02.2013 14:00 Radnički 1923 - Rad 1:1
17 02.03.2013 14:00 Novi Pazar - Radnički 1923 1:0
18 10.03.2013 13:00 Radnički 1923 - Radnički (N) 0:1
19 17.03.2013 14:30 Radnički 1923 - Hajduk 3:2
20 30.03.2013 18:00 Crvena zvezda - Radnički 1923 2:0
21 03.04.2013 15:00 Radnički 1923 - Smederevo 2:0
22 06.04.2013 15:30 Spartak ZV - Radnički 1923 1:2
23 13.04.2013 16:00 Radnički 1923 - BSK Borča 0:0
24 20.04.2013 16:00 Donji Srem - Radnički 1923 2:0
25 27.04.2013 16:30 Radnički 1923 - Jagodina 0:0
26 02.05.2013 17:00 OFK Beograd - Radnički 1923 1:0
27 11.05.2013 15:00 Radnički 1923 - Partizan 0:1
28 18.05.2013 17:00 Sloboda Point - Radnički 1923 0:2
29 22.05.2013 17:00 Radnički 1923 - Vojvodina 2:0
30 26.05.2013 17:00 Javor - Radnički 1923 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za Ligu Šampiona Partizan 30 23 4 3 73
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Crvena zvezda 30 20 2 8 62
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 17 10 3 61
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Jagodina 30 15 5 10 50
5 Sloboda Point 30 11 12 7 45
6 OFK Beograd 30 13 6 11 45
7 Rad 30 12 8 10 44
8 Klub se ugasio Hajduk 30 10 8 12 38
9 Spartak ZV 30 9 9 12 36
10 Javor 30 9 7 14 34
11 Donji Srem 30 9 7 14 34
12 Radnički (N) 30 9 7 14 34
13 Radnički 1923 30 7 10 13 31
14 Novi Pazar 30 7 9 14 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije BSK Borča 30 8 6 16 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 30 3 6 21 15
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu