XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2012 17:30 Vojvodina - Smederevo 0:0
2 18.08.2012 17:30 Spartak ZV - Vojvodina 0:1
3 25.08.2012 19:30 Vojvodina - BSK Borča 1:0
4 01.09.2012 21:00 Donji Srem - Vojvodina 0:1
5 16.09.2012 19:00 Vojvodina - Jagodina 1:1
6 22.09.2012 16:30 OFK Beograd - Vojvodina 0:0
7 29.09.2012 14:00 Vojvodina - Partizan 0:3
8 07.10.2012 15:30 Sloboda Point - Vojvodina 1:1
9 20.10.2012 19:00 Vojvodina - Hajduk 1:1
10 28.10.2012 15:00 Vojvodina - Javor 1:0
11 04.11.2012 13:00 Rad - Vojvodina 1:1
12 10.11.2012 13:30 Vojvodina - Novi Pazar 1:0
13 17.11.2012 13:00 Radnički (N) - Vojvodina 0:1
14 24.11.2012 16:00 Vojvodina - Radnički 1923 0:0
15 01.12.2012 19:00 Crvena zvezda - Vojvodina 0:3
16 27.02.2013 14:00 Smederevo - Vojvodina 1:2
17 02.03.2013 14:00 Vojvodina - Spartak ZV 2:1
18 09.03.2013 14:00 BSK Borča - Vojvodina 3:3
19 19.03.2013 14:30 Vojvodina - Donji Srem 3:0
20 30.03.2013 19:00 Jagodina - Vojvodina 0:1
21 03.04.2013 15:00 Vojvodina - OFK Beograd 0:1
22 07.04.2013 19:00 Partizan - Vojvodina 1:2
23 13.04.2013 19:00 Vojvodina - Sloboda Point 2:2
24 20.04.2013 16:00 Hajduk - Vojvodina 0:0
25 27.04.2013 16:30 Javor - Vojvodina 0:4
26 02.05.2013 19:00 Vojvodina - Rad 1:0
27 12.05.2013 17:00 Novi Pazar - Vojvodina 0:1
28 18.05.2013 17:00 Vojvodina - Radnički (N) 3:2
29 22.05.2013 17:00 Radnički 1923 - Vojvodina 2:0
30 26.05.2013 17:00 Vojvodina - Crvena zvezda 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za Ligu Šampiona Partizan 30 23 4 3 73
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Crvena zvezda 30 20 2 8 62
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 17 10 3 61
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Jagodina 30 15 5 10 50
5 Sloboda Point 30 11 12 7 45
6 OFK Beograd 30 13 6 11 45
7 Rad 30 12 8 10 44
8 Klub se ugasio Hajduk 30 10 8 12 38
9 Spartak ZV 30 9 9 12 36
10 Javor 30 9 7 14 34
11 Donji Srem 30 9 7 14 34
12 Radnički (N) 30 9 7 14 34
13 Radnički 1923 30 7 10 13 31
14 Novi Pazar 30 7 9 14 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije BSK Borča 30 8 6 16 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 30 3 6 21 15
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu