XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:30 Mladost (P) - 21. oktobar 2:0
2 26.08.2018 17:30 21. oktobar - OFK Bagremar 3:1
3 02.09.2018 17:00 Šumadija 1934 - 21. oktobar 5:3
5 12.09.2018 17:00 21. oktobar - Kutlovo 1:1
6 16.09.2018 16:00 Jedinstvo - 21. oktobar 2:0
7 22.09.2018 16:00 21. oktobar - Sloga (D) 0:3
8 30.09.2018 16:00 Šumadinac (KG) - 21. oktobar 1:3
9 06.10.2018 15:00 21. oktobar - Pobeda 1926 2:3
10 14.10.2018 15:00 Korićani - 21. oktobar 2:1
11 20.10.2018 15:00 21. oktobar - Jadran 1:1
12 28.10.2018 14:00 Borac (D) - 21. oktobar 4:1
13 04.11.2018 14:00 21. oktobar - Sloboda 1:1
14 11.11.2018 13:00 Slavija - 21. oktobar 2:1
15 18.11.2018 13:00 21. oktobar - Budućnost 3:2
16 25.11.2018 13:00 Srbija - 21. oktobar 2:2
17 02.12.2018 13:00 21. oktobar - Erdoglija 1931 2:2
18 10.03.2019 15:00 21. oktobar - Mladost (P) 1:1
19 17.03.2019 15:00 OFK Bagremar - 21. oktobar 1:1
20 24.03.2019 15:00 21. oktobar - Šumadija 1934 0:2
22 03.04.2019 16:00 Kutlovo - 21. oktobar 2:1
23 06.04.2019 16:00 21. oktobar - Jedinstvo 3:1
24 14.04.2019 16:00 Sloga (D) - 21. oktobar 4:1
25 20.04.2019 16:30 21. oktobar - Šumadinac (KG) 0:1
26 28.04.2019 16:30 Pobeda 1926 - 21. oktobar 2:0
27 01.05.2019 16:30 21. oktobar - Korićani 1:3
28 05.05.2019 17:00 Jadran - 21. oktobar 1:4
29 12.05.2019 17:00 21. oktobar - Borac (D) 2:1
30 19.05.2019 17:00 Sloboda - 21. oktobar 4:0
31 25.05.2019 17:00 21. oktobar - Slavija 3:1
32 29.05.2019 17:00 Budućnost - 21. oktobar 3:1
33 01.06.2019 17:30 21. oktobar - Srbija 0:1
34 08.06.2019 17:30 Erdoglija 1931 - 21. oktobar 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 32 20 7 5 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 32 18 6 8 60
3 Srbija 32 16 6 10 54
4 Sloga (D) 32 16 2 14 50
5 Mladost (P) 32 14 7 11 49
6 Kutlovo 32 12 12 8 48
7 OFK Bagremar 32 13 9 10 48
8 Jedinstvo 32 14 5 13 47
9 Sloboda 32 14 4 14 46
10 Borac (D) 32 13 7 12 46
11 Šumadinac (KG) 32 13 5 14 44
12 Pobeda 1926 32 12 8 12 44
13 Šumadija 1934 32 11 9 12 42
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 32 10 12 10 42
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 32 7 7 18 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 32 7 4 21 25
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 32 5 4 23 19
nermin je podelio utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu