10.03
14:30
Borac
Kabel
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Borac | 0 : 1 | Kabel | |||||
10.03
14:30
Dunav
ŽelezniÄar
1
1
|
10.03.2019 14:30 | Dunav | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
10.03
14:00
Provo
Sloga 33
2
0
|
10.03.2019 14:00 | Provo | 2 : 0 | Sloga 33 | |||||
10.03
14:00
Drina
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
10.03.2019 14:00 | Drina | 0 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
10.03
11:00
Polet (LJ)
Smederevo 1924
1
3
|
10.03.2019 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
10.03
14:00
Proleter Mihajlovac
FAP
1
0
|
10.03.2019 14:00 | Proleter Mihajlovac | 1 : 0 | FAP |
10.03
11:00
SFS Borac
TemniÄ 1924
0
1
|
10.03.2019 11:00 | SFS Borac | 0 : 1 | TemniÄ 1924 | |||||
10.03
15:00
Radan
Jedinstvo (P)
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Radan | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
10.03
11:00
Car Konstantin
Zaplanjac
2
0
|
10.03.2019 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Zaplanjac |
10.03
12:00
Stepojevac Vaga
IMT
0
5
|
10.03.2019 12:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 5 | IMT | |||||
10.03
11:00
Prva Iskra
GrafiÄar
1
2
|
10.03.2019 11:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | GrafiÄar | |||||
10.03
14:30
Zvezdara
Kolubara
0
2
|
10.03.2019 14:30 | Zvezdara | 0 : 2 | Kolubara | |||||
10.03
14:30
Crvena Zvezda
Brodarac
3
0
|
10.03.2019 14:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Brodarac |
10.03
14:30
ŽAK
RadniÄki (S)
0
1
|
10.03.2019 14:30 | ŽAK | 0 : 1 | RadniÄki (S) |
10.03
14:30
JugoviÄ
Podrinje
2
1
|
10.03.2019 14:30 | JugoviÄ | 2 : 1 | Podrinje | |||||
10.03
14:30
Hajduk (Ä)
Podunavac
0
3
|
10.03.2019 14:30 | Hajduk (Ä) | 0 : 3 | Podunavac | |||||
10.03
14:30
Tatra
LSK LaÄarak
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Tatra | 0 : 0 | LSK LaÄarak | |||||
10.03
14:30
Jedinstvo (SP)
Sloga (T)
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Sloga (T) | |||||
10.03
14:30
Sremac Vojka
RadniÄki (Å )
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Sremac Vojka | 0 : 1 | RadniÄki (Å ) |
10.03
14:30
Mladost (T)
Tavankut
1
1
|
10.03.2019 14:30 | Mladost (T) | 1 : 1 | Tavankut | |||||
10.03
14:30
Tekstilac
RadniÄki 1912
0
2
|
10.03.2019 14:30 | Tekstilac | 0 : 2 | RadniÄki 1912 | |||||
10.03
14:30
RadniÄki (S)
OFK Vrbas
0
0
|
10.03.2019 14:30 | RadniÄki (S) | 0 : 0 | OFK Vrbas | |||||
10.03
14:30
Tisa
BuduÄnost
2
0
|
10.03.2019 14:30 | Tisa | 2 : 0 | BuduÄnost |
10.03
15:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (P)
4
1
|
10.03.2019 15:00 | Jedinstvo (GS) | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
10.03
15:00
Mladost (M)
PÄinja
0
2
|
10.03.2019 15:00 | Mladost (M) | 0 : 2 | PÄinja | |||||
10.03
15:00
Vranjska Banja
Balkanski
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Vranjska Banja | 2 : 1 | Balkanski | |||||
10.03
15:00
OFK NiÅ”
OFK Brzi Brod
1
3
|
10.03.2019 15:00 | OFK NiÅ” | 1 : 3 | OFK Brzi Brod | |||||
10.03
11:00
Tanasko RajiÄ
Mladost (B)
4
1
|
10.03.2019 11:00 | Tanasko RajiÄ | 4 : 1 | Mladost (B) |
10.03
15:00
LevaÄ
Rembas
0
1
|
10.03.2019 15:00 | LevaÄ | 0 : 1 | Rembas | |||||
10.03
15:00
Jedinstvo (M)
Župa
3
1
|
10.03.2019 15:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Župa | |||||
10.03
15:00
Napredak (D)
OFK Kosanica
1
3
|
10.03.2019 15:00 | Napredak (D) | 1 : 3 | OFK Kosanica | |||||
10.03
15:00
ŽitoraÄa
Dragocvet
4
0
|
10.03.2019 15:00 | ŽitoraÄa | 4 : 0 | Dragocvet | |||||
10.03
15:00
Juhor
Morava 1918
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Juhor | 2 : 1 | Morava 1918 | |||||
10.03
15:00
OFK TopliÄanin
Jastrebac (VÅ )
5
0
|
10.03.2019 15:00 | OFK TopliÄanin | 5 : 0 | Jastrebac (VÅ ) | |||||
10.03
15:00
Jastrebac (B)
BoŔnjane
5
0
|
10.03.2019 15:00 | Jastrebac (B) | 5 : 0 | BoŔnjane |
10.03
15:00
Majdanpek
Moravica
1
1
|
10.03.2019 15:00 | Majdanpek | 1 : 1 | Moravica | |||||
10.03
15:00
MaloŔiŔte
Äerdap
1
2
|
10.03.2019 15:00 | MaloÅ”iÅ”te | 1 : 2 | Äerdap | |||||
10.03
15:00
NaŔa krila 1936
Timok 1919
2
3
|
10.03.2019 15:00 | NaŔa krila 1936 | 2 : 3 | Timok 1919 | |||||
10.03
15:00
TimoÄanin
OFK Slatina
2
0
|
10.03.2019 15:00 | TimoÄanin | 2 : 0 | OFK Slatina | |||||
10.03
15:00
Rudar Alpos
Kablovi
1
2
|
10.03.2019 15:00 | Rudar Alpos | 1 : 2 | Kablovi | |||||
10.03
15:00
Hajduk Veljko
BSK
3
0
|
10.03.2019 15:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | BSK |
10.03
10:00
Torlak
BSK Batajnica
1
1
|
10.03.2019 10:00 | Torlak | 1 : 1 | BSK Batajnica | |||||
10.03
10:00
Borac
LeŔtane
4
2
|
10.03.2019 10:00 | Borac | 4 : 2 | LeŔtane | |||||
10.03
14:30
Napredak
Hajduk
1
0
|
10.03.2019 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Hajduk | |||||
10.03
14:30
BuduÄnost
Studenski Grad
0
0
|
10.03.2019 14:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | Studenski Grad | |||||
10.03
15:00
SremÄica
Komgrap
7
1
|
10.03.2019 15:00 | SremÄica | 7 : 1 | Komgrap |
10.03
14:30
Vojvodina
Rusanda
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Vojvodina | 0 : 1 | Rusanda | |||||
10.03
14:30
Lehel
Delija
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Lehel | 0 : 1 | Delija | |||||
10.03
14:30
Omladinac FAM
Banat
4
5
|
10.03.2019 14:30 | Omladinac FAM | 4 : 5 | Banat | |||||
10.03
14:30
Naftagas
Proleter 2006
6
0
|
10.03.2019 14:30 | Naftagas | 6 : 0 | Proleter 2006 | |||||
10.03
14:30
RadniÄki 1911
Mladost (BD)
0
1
|
10.03.2019 14:30 | RadniÄki 1911 | 0 : 1 | Mladost (BD) | |||||
10.03
14:30
Borac
Crvena zvezda (VS)
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Borac | 0 : 0 | Crvena zvezda (VS) |
10.03
15:00
Hercegovac
Stari Grad
1
0
|
10.03.2019 15:00 | Hercegovac | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
10.03
15:00
Borac 46
OFK Odžaci
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Borac 46 | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
10.03
15:00
Slavija
ŽAK
0
0
|
10.03.2019 15:00 | Slavija | 0 : 0 | ŽAK | |||||
10.03
15:00
BuduÄnost (P)
Polet (S)
0
0
|
10.03.2019 15:00 | BuduÄnost (P) | 0 : 0 | Polet (S) | |||||
10.03
15:00
Lipar
Kulpin
0
3
|
10.03.2019 15:00 | Lipar | 0 : 3 | Kulpin | |||||
10.03
15:00
RadniÄki 1918
Vojvodina (T)
3
1
|
10.03.2019 15:00 | RadniÄki 1918 | 3 : 1 | Vojvodina (T) |
10.03
14:30
Borac (M)
Ljukovo
1
1
|
10.03.2019 14:30 | Borac (M) | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
10.03
14:30
Napredak
Sloven
2
0
|
10.03.2019 14:30 | Napredak | 2 : 0 | Sloven | |||||
10.03
14:30
Borac (K)
Sloboda (DT)
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Borac (K) | 0 : 0 | Sloboda (DT) | |||||
10.03
14:30
BuduÄnost
PSK Putinci
4
1
|
10.03.2019 14:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | PSK Putinci | |||||
10.03
14:30
Jadran
GraniÄar 1924
2
0
|
10.03.2019 14:30 | Jadran | 2 : 0 | GraniÄar 1924 | |||||
10.03
14:30
Polet (NK)
Donji Petrovci
2
0
|
10.03.2019 14:30 | Polet (NK) | 2 : 0 | Donji Petrovci | |||||
10.03
14:30
Kupinovo
Partizan
0
3
|
10.03.2019 14:30 | Kupinovo | 0 : 3 | Partizan |
10.03
15:00
Senta
Jadran
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Senta | 2 : 1 | Jadran | |||||
10.03
15:00
Proleter (Nj)
Sutjeska
7
2
|
10.03.2019 15:00 | Proleter (Nj) | 7 : 2 | Sutjeska | |||||
10.03
15:00
Vojvodina
Iskra
3
0
|
10.03.2019 15:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Iskra | |||||
10.03
15:00
ÄurÄin
ObiliÄ
2
1
|
10.03.2019 15:00 | ÄurÄin | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
10.03
15:00
Preporod
Vinogradar
2
0
|
10.03.2019 15:00 | Preporod | 2 : 0 | Vinogradar |
10.03
15:00
Javor
Resavac
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Javor | 2 : 1 | Resavac | |||||
10.03
15:00
Mladost (S)
OFK Batinac
1
3
|
10.03.2019 15:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | OFK Batinac | |||||
10.03
15:00
Bratstvo
Omladinac
4
2
|
10.03.2019 15:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Omladinac | |||||
10.03
15:00
OFK Bratstvo
Napredak
0
2
|
10.03.2019 15:00 | OFK Bratstvo | 0 : 2 | Napredak | |||||
10.03
15:00
Partizan
KuŔiljevo
1
3
|
10.03.2019 15:00 | Partizan | 1 : 3 | KuŔiljevo | |||||
10.03
15:00
Juhor
Hajduk
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Juhor | 2 : 1 | Hajduk | |||||
10.03
15:00
Mladost (K)
Kolare
1
5
|
10.03.2019 15:00 | Mladost (K) | 1 : 5 | Kolare |
10.03
11:00
Jedinstvo (P)
Napredak
2
2
|
10.03.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | Napredak |
10.03
15:00
FUD
MaÄkovac
0
2
|
10.03.2019 15:00 | FUD | 0 : 2 | MaÄkovac | |||||
10.03
15:00
Vinogradar
Jedinstvo 1936
1
1
|
10.03.2019 15:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
10.03
15:00
Donji Kopaonik
Kupci
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Donji Kopaonik | 2 : 1 | Kupci | |||||
10.03
15:00
Sloga (M)
Poljoprivrednik
7
1
|
10.03.2019 15:00 | Sloga (M) | 7 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
10.03
15:00
Å anac
13. April
2
2
|
10.03.2019 15:00 | Å anac | 2 : 2 | 13. April |
10.03
14:00
Mladi Borac
Mladost (DD)
0
0
|
10.03.2019 14:00 | Mladi Borac | 0 : 0 | Mladost (DD) | |||||
10.03
14:00
Jedinstvo (MZ)
DuŔko
4
3
|
10.03.2019 14:00 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 3 | DuŔko | |||||
10.03
14:00
Jedinstvo (Å T)
DuŔan Silni
2
2
|
10.03.2019 14:00 | Jedinstvo (ŠT) | 2 : 2 | DuŔan Silni | |||||
10.03
14:00
KaraÄorÄe
Podrinje
1
0
|
10.03.2019 14:00 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | Podrinje | |||||
10.03
14:00
Hajduk Stanko
Sloga (LÅ )
1
2
|
10.03.2019 14:00 | Hajduk Stanko | 1 : 2 | Sloga (LÅ ) | |||||
10.03
14:00
Cer
Sloga (BO)
1
3
|
10.03.2019 14:00 | Cer | 1 : 3 | Sloga (BO) |
10.03
14:30
Jedinstvo (V)
Sloga (BNS)
1
0
|
10.03.2019 14:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
10.03
14:30
Polet
Spartak 1911
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Polet | 0 : 0 | Spartak 1911 | |||||
10.03
14:30
Crvena zvezda
Potporanj
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Potporanj | |||||
10.03
14:30
Vojvodina (S)
Partizan (G)
1
4
|
10.03.2019 14:30 | Vojvodina (S) | 1 : 4 | Partizan (G) | |||||
10.03
14:30
Dolina
Borac (St)
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Dolina | 0 : 1 | Borac (St) | |||||
10.03
14:30
Vulturul
Jedinstvo SteviÄ
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Vulturul | 0 : 0 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
10.03
14:30
Strela
Partizan (U)
4
1
|
10.03.2019 14:30 | Strela | 4 : 1 | Partizan (U) | |||||
10.03
14:30
RadniÄki (B)
Dunav
2
0
|
10.03.2019 14:30 | RadniÄki (B) | 2 : 0 | Dunav |
10.03
15:00
Sloga
Doljevac
0
4
|
10.03.2019 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Doljevac | |||||
10.03
15:00
RadniÄki 1947
Morava (Ž)
1
6
|
10.03.2019 15:00 | RadniÄki 1947 | 1 : 6 | Morava (Ž) | |||||
10.03
15:00
Moravac
RadniÄki 1924
1
1
|
10.03.2019 15:00 | Moravac | 1 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
10.03
15:00
Elid
RasovaÄa
0
3
|
10.03.2019 15:00 | Elid | 0 : 3 | RasovaÄa | |||||
10.03
15:00
Zemljoradnik
Moravac
2
0
|
10.03.2019 15:00 | Zemljoradnik | 2 : 0 | Moravac | |||||
10.03
15:00
Mladost (B)
Palilula
5
0
|
10.03.2019 15:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | Palilula |
10.03
15:00
KoriÄani
Borac (D)
2
1
|
10.03.2019 15:00 | KoriÄani | 2 : 1 | Borac (D) | |||||
10.03
15:00
Pobeda 1926
Sloboda
3
1
|
10.03.2019 15:00 | Pobeda 1926 | 3 : 1 | Sloboda | |||||
10.03
15:00
Å umadinac (KG)
Slavija
1
1
|
10.03.2019 15:00 | Å umadinac (KG) | 1 : 1 | Slavija | |||||
10.03
15:00
Jedinstvo
Srbija
0
1
|
10.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Srbija | |||||
10.03
15:00
Kutlovo
Erdoglija 1931
2
2
|
10.03.2019 15:00 | Kutlovo | 2 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
10.03
15:00
21. oktobar
Mladost (P)
1
1
|
10.03.2019 15:00 | 21. oktobar | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
10.03
15:00
Å umadija 1934
OFK Bagremar
1
1
|
10.03.2019 15:00 | Å umadija 1934 | 1 : 1 | OFK Bagremar |
10.03
14:00
Äajetina
Prvi partizan
6
2
|
10.03.2019 14:00 | Äajetina | 6 : 2 | Prvi partizan | |||||
10.03
14:00
Savinac
Ježevica
1
2
|
10.03.2019 14:00 | Savinac | 1 : 2 | Ježevica | |||||
10.03
14:00
Lazarica
SeÄica
4
4
|
10.03.2019 14:00 | Lazarica | 4 : 4 | SeÄica | |||||
10.03
14:00
Ariljska rampa
Crnokosa
1
3
|
10.03.2019 14:00 | Ariljska rampa | 1 : 3 | Crnokosa | |||||
10.03
14:00
Omladinac
Jedinstvo
4
0
|
10.03.2019 14:00 | Omladinac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.03
14:00
Polet
PeruÄac
2
1
|
10.03.2019 14:00 | Polet | 2 : 1 | PeruÄac | |||||
10.03
14:00
Jasen
ViŔesava
3
0
|
10.03.2019 14:00 | Jasen | 3 : 0 | ViŔesava |
10.03
Jedinstvo (G)
Å umadija
1
1
|
10.03.2019 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Å umadija | |||||
10.03
ŽelezniÄar
VuÄje
2
2
|
10.03.2019 | ŽelezniÄar | 2 : 2 | VuÄje | |||||
10.03
Sloga
Polet
0
1
|
10.03.2019 | Sloga | 0 : 1 | Polet | |||||
10.03
Mladi borac
OFK Morava
1
4
|
10.03.2019 | Mladi borac | 1 : 4 | OFK Morava | |||||
10.03
ZloÄudovo
Kumarevo 65
4
0
|
10.03.2019 | ZloÄudovo | 4 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
10.03
Mladost 1959
Umac
1
1
|
10.03.2019 | Mladost 1959 | 1 : 1 | Umac | |||||
10.03
OFK Brza
BobiŔte
0
1
|
10.03.2019 | OFK Brza | 0 : 1 | BobiŔte | |||||
10.03
Progres
Äekmin
0
1
|
10.03.2019 | Progres | 0 : 1 | Äekmin |
10.03
15:00
Velika Drenova
Sloga (L)
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Velika Drenova | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
10.03
15:00
Trudbenik
Sloga (D)
2
0
|
10.03.2019 15:00 | Trudbenik | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
10.03
15:00
Borac
Gradina
0
1
|
10.03.2019 15:00 | Borac | 0 : 1 | Gradina | |||||
10.03
15:00
Rubin
14. Oktobar
3
1
|
10.03.2019 15:00 | Rubin | 3 : 1 | 14. Oktobar | |||||
10.03
15:00
Beli Orlovi
UÅ”Äe
3
2
|
10.03.2019 15:00 | Beli Orlovi | 3 : 2 | UÅ”Äe | |||||
10.03
15:00
Polet 57
Stari Trstenik
3
4
|
10.03.2019 15:00 | Polet 57 | 3 : 4 | Stari Trstenik | |||||
10.03
15:00
Omladinac
Mladost
2
2
|
10.03.2019 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | Mladost |
10.03
15:00
VinoraÄa
Sloga
2
1
|
10.03.2019 15:00 | VinoraÄa | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.03
15:00
Morava
Partizan
2
1
|
10.03.2019 15:00 | Morava | 2 : 1 | Partizan | |||||
10.03
15:00
Blagotin
Mladost (G)
1
2
|
10.03.2019 15:00 | Blagotin | 1 : 2 | Mladost (G) | |||||
10.03
15:00
SinÄeliÄ 1934
Ursule
1
1
|
10.03.2019 15:00 | SinÄeliÄ 1934 | 1 : 1 | Ursule | |||||
10.03
15:00
Vinogradar
Å umadinac
0
1
|
10.03.2019 15:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Å umadinac |
10.03
15:00
Mladost (GM)
Istok 63
6
1
|
10.03.2019 15:00 | Mladost (GM) | 6 : 1 | Istok 63 | |||||
10.03
15:00
Napredak
15. Avgust 1950
0
1
|
10.03.2019 15:00 | Napredak | 0 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
10.03
15:00
Moravac 2015
Borac 1805
4
0
|
10.03.2019 15:00 | Moravac 2015 | 4 : 0 | Borac 1805 | |||||
10.03
15:00
RadniÄki
Orlovi
2
7
|
10.03.2019 15:00 | RadniÄki | 2 : 7 | Orlovi |
10.03
14:30
TamiÅ”
OFK Gradnulica
5
4
|
10.03.2019 14:30 | TamiÅ” | 5 : 4 | OFK Gradnulica | |||||
10.03
14:30
Potisje
OFK StajiÄevo
1
1
|
10.03.2019 14:30 | Potisje | 1 : 1 | OFK StajiÄevo | |||||
10.03
14:30
BileÄanin
Mladost
3
1
|
10.03.2019 14:30 | BileÄanin | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.03
14:30
Jedinstvo
Naftagas
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Naftagas | |||||
10.03
14:30
ŽFK Banat
ASK
0
3
|
10.03.2019 14:30 | ŽFK Banat | 0 : 3 | ASK | |||||
10.03
14:30
MSK
Zadrugar
0
0
|
10.03.2019 14:30 | MSK | 0 : 0 | Zadrugar |
10.03
11:00
Lemind 1953
Milanovo
1
3
|
10.03.2019 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 3 | Milanovo | |||||
10.03
14:30
Marjan MB
Radnik SuŔica
2
2
|
10.03.2019 14:30 | Marjan MB | 2 : 2 | Radnik SuŔica | |||||
10.03
14:30
BSK
Sloboda
2
1
|
10.03.2019 14:30 | BSK | 2 : 1 | Sloboda | |||||
10.03
11:00
Bratstvo
Real
1
2
|
10.03.2019 11:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Real |
10.03
15:00
Jedinstvo (SK)
Hajduk
2
2
|
10.03.2019 15:00 | Jedinstvo (SK) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
10.03
15:00
Potisje
Å ampion
3
0
|
10.03.2019 15:00 | Potisje | 3 : 0 | Å ampion | |||||
10.03
15:00
Tisa
AFK
1
4
|
10.03.2019 15:00 | Tisa | 1 : 4 | AFK | |||||
10.03
15:00
Slavija
GraniÄar
2
0
|
10.03.2019 15:00 | Slavija | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
10.03
15:00
BaÄka
HorgoÅ” 1911
2
1
|
10.03.2019 15:00 | BaÄka | 2 : 1 | HorgoÅ” 1911 | |||||
10.03
15:00
Jedinstvo (M)
Jadran
0
5
|
10.03.2019 15:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 5 | Jadran | |||||
10.03
15:00
Tromedja
Äoka
0
1
|
10.03.2019 15:00 | Tromedja | 0 : 1 | Äoka |
10.03
18:00
Å iroki Brijeg
Sarajevo
0
3
|
10.03.2019 18:00 | Å iroki Brijeg | 0 : 3 | Sarajevo |
10.03
14:30
Bokelj
Berane
1
1
|
10.03.2019 14:30 | Bokelj | 1 : 1 | Berane | |||||
10.03
14:30
DeÄiÄ
Kom
1
2
|
10.03.2019 14:30 | DeÄiÄ | 1 : 2 | Kom | |||||
10.03
14:30
Jedinstvo
Jezero
0
1
|
10.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Jezero | |||||
10.03
14:30
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Igalo
4
1
|
10.03.2019 14:30 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | 4 : 1 | Igalo | |||||
10.03
14:30
Otrant
Arsenal
0
0
|
10.03.2019 14:30 | Otrant | 0 : 0 | Arsenal |
10.03
10:00
Adria
Äelik
3
0
|
10.03.2019 10:00 | Adria | 3 : 0 | Äelik | |||||
10.03
14:30
Polet Stars
GorŔtak
5
0
|
10.03.2019 14:30 | Polet Stars | 5 : 0 | GorŔtak | |||||
10.03
13:00
Drezga
Crvena stijena
2
3
|
10.03.2019 13:00 | Drezga | 2 : 3 | Crvena stijena |
10.03
14:00
Cetinje
Hajduk
0
0
|
10.03.2019 14:00 | Cetinje | 0 : 0 | Hajduk | |||||
10.03
14:00
Sloga (SB)
Sloga (R)
0
4
|
10.03.2019 14:00 | Sloga (SB) | 0 : 4 | Sloga (R) |
10.03
17:30
Arsenal
Manchester United
2
0
|
10.03.2019 17:30 | Arsenal | 2 : 0 | Manchester United | |||||
10.03
15:05
Chelsea
Wolverhampton
1
1
|
10.03.2019 15:05 | Chelsea | 1 : 1 | Wolverhampton | |||||
10.03
13:00
Liverpool
Burnley
4
2
|
10.03.2019 13:00 | Liverpool | 4 : 2 | Burnley |
10.03
16:15
Girona
Valencia
2
3
|
10.03.2019 16:15 | Girona | 2 : 3 | Valencia | |||||
10.03
18:30
Levante
Villarreal
0
2
|
10.03.2019 18:30 | Levante | 0 : 2 | Villarreal | |||||
10.03
12:00
Celta de Vigo
Real Betis
0
1
|
10.03.2019 12:00 | Celta de Vigo | 0 : 1 | Real Betis | |||||
10.03
20:45
Real Valladolid
Real Madrid
1
4
|
10.03.2019 20:45 | Real Valladolid | 1 : 4 | Real Madrid | |||||
10.03
18:30
Sevilla
Real Sociedad
5
2
|
10.03.2019 18:30 | Sevilla | 5 : 2 | Real Sociedad |
10.03
15:30
Hoffenheim
NĆ¼rnberg
2
1
|
10.03.2019 15:30 | Hoffenheim | 2 : 1 | NĆ¼rnberg | |||||
10.03
18:00
Hannover 96
Bayer Leverkusen
2
3
|
10.03.2019 18:00 | Hannover 96 | 2 : 3 | Bayer Leverkusen |
10.03
15:00
Sampdoria
Atalanta
1
2
|
10.03.2019 15:00 | Sampdoria | 1 : 2 | Atalanta | |||||
10.03
12:30
Bologna
Cagliari
2
0
|
10.03.2019 12:30 | Bologna | 2 : 0 | Cagliari | |||||
10.03
20:30
Fiorentina
Lazio
1
1
|
10.03.2019 20:30 | Fiorentina | 1 : 1 | Lazio | |||||
10.03
18:00
Sassuolo
Napoli
1
1
|
10.03.2019 18:00 | Sassuolo | 1 : 1 | Napoli | |||||
10.03
15:00
Internazionale
SPAL
2
0
|
10.03.2019 15:00 | Internazionale | 2 : 0 | SPAL | |||||
10.03
15:00
Frosinone
Torino
1
2
|
10.03.2019 15:00 | Frosinone | 1 : 2 | Torino |
10.03
21:00
Olympique Marseille
Nice
1
0
|
10.03.2019 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 0 | Nice | |||||
10.03
15:00
Montpellier
Angers
2
2
|
10.03.2019 15:00 | Montpellier | 2 : 2 | Angers | |||||
10.03
17:00
Rennes
Caen
3
1
|
10.03.2019 17:00 | Rennes | 3 : 1 | Caen | |||||
10.03
15:00
Saint-Ćtienne
Lille
0
1
|
10.03.2019 15:00 | Saint-Ćtienne | 0 : 1 | Lille | |||||
10.03
15:00
Toulouse
Guingamp
1
0
|
10.03.2019 15:00 | Toulouse | 1 : 0 | Guingamp |
10.03
15:00
Dinamo
ÄukariÄki
0
0
|
10.03.2019 15:00 | Dinamo | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
10.03
15:00
Spartak ŽK
Radnik
3
2
|
10.03.2019 15:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Radnik | |||||
10.03
17:00
Voždovac
Partizan
1
0
|
10.03.2019 17:00 | Voždovac | 1 : 0 | Partizan | |||||
10.03
17:00
Proleter
Rad
0
0
|
10.03.2019 17:00 | Proleter | 0 : 0 | Rad | |||||
10.03
17:00
OFK BaÄka
MaÄva
0
1
|
10.03.2019 17:00 | OFK BaÄka | 0 : 1 | MaÄva |
10.03
15:00
BuduÄnost
Zlatibor
1
0
|
10.03.2019 15:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
10.03
15:00
Bežanija
Javor Matis
1
2
|
10.03.2019 15:00 | Bežanija | 1 : 2 | Javor Matis | |||||
10.03
15:00
Novi Pazar
Metalac
2
0
|
10.03.2019 15:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Metalac | |||||
10.03
15:00
RadniÄki 1923
OFK Žarkovo
1
1
|
10.03.2019 15:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
10.03
15:00
Borac
TSC
0
3
|
10.03.2019 15:00 | Borac | 0 : 3 | TSC | |||||
10.03
15:00
Sloboda
BeÄej 1918
1
0
|
10.03.2019 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | BeÄej 1918 |
10.03
12:30
Å abac
Požarevac
0
7
|
10.03.2019 12:30 | Šabac | 0 : 7 | Požarevac | |||||
10.03
14:00
Jedinstvo 2014
Spartak
0
14
|
10.03.2019 14:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 14 | Spartak | |||||
10.03
15:00
Polet
Sloga
0
4
|
10.03.2019 15:00 | Polet | 0 : 4 | Sloga |
10.03
13:00
OFK Beograd
Voždovac
1
0
|
10.03.2019 13:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Voždovac | |||||
10.03
11:00
Dinamo (P)
Vojvodina
0
2
|
10.03.2019 11:00 | Dinamo (P) | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
10.03
11:00
InÄija
Rad
0
0
|
10.03.2019 11:00 | InÄija | 0 : 0 | Rad |
10.03
10:00
OFK Beograd
Voždovac
2
2
|
10.03.2019 10:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Voždovac | |||||
10.03
10:00
Teleoptik
Vojvodina
2
0
|
10.03.2019 10:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
10.03
15:00
Real NiÅ”
Apolon 4
1
0
|
10.03.2019 15:00 | Real NiÅ” | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
10.03
13:00
ÄukariÄki
Kiker
0
0
|
10.03.2019 13:00 | ÄukariÄki | 0 : 0 | Kiker | |||||
10.03
11:00
Crvena Zvezda
Spartak ŽK
3
1
|
10.03.2019 11:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Spartak ŽK |
10.03
18:00
Star
Sveti ÄorÄe
95
100
|
10.03.2019 18:00 | Star | 95 : 100 | Sveti ÄorÄe |
10.03
18:30
NiÅ”
Fair Play
66
90
|
10.03.2019 18:30 | NiÅ” | 66 : 90 | Fair Play |
10.03
16:00
Crnokosa
Smederevo
89
74
|
10.03.2019 16:00 | Crnokosa | 89 : 74 | Smederevo | |||||
10.03
18:00
Student BB
Požarevac
85
73
|
10.03.2019 18:00 | Student BB | 85 : 73 | Požarevac |
10.03
20:00
Student 014
M015
83
90
|
10.03.2019 20:00 | Student 014 | 83 : 90 | M015 | |||||
10.03
19:00
Mladost 2014
Ub
80
55
|
10.03.2019 19:00 | Mladost 2014 | 80 : 55 | Ub | |||||
10.03
12:30
Mix
OseÄina
74
93
|
10.03.2019 12:30 | Mix | 74 : 93 | OseÄina |
10.03
15:30
MileŔevac
Ivanjica
82
68
|
10.03.2019 15:30 | MileŔevac | 82 : 68 | Ivanjica |
10.03
12:30
Veba Basket
Vizura
113
107
|
10.03.2019 12:30 | Veba Basket | 113 : 107 | Vizura | |||||
10.03
19:30
Umka Džez
AS Basket
70
60
|
10.03.2019 19:30 | Umka Džez | 70 : 60 | AS Basket |
10.03
19:00
Mornar
FMP
79
69
|
10.03.2019 19:00 | Mornar | 79 : 69 | FMP | |||||
10.03
17:00
Petrol Olimpija
Cedevita
70
98
|
10.03.2019 17:00 | Petrol Olimpija | 70 : 98 | Cedevita |
10.03
18:00
OKK Novi Pazar
Borac
77
68
|
10.03.2019 18:00 | OKK Novi Pazar | 77 : 68 | Borac | |||||
10.03
20:00
Dynamic VIP PAY
Vojvodina
99
87
|
10.03.2019 20:00 | Dynamic VIP PAY | 99 : 87 | Vojvodina |
10.03
20:00
Plana
Kolubara LA 2003
63
103
|
10.03.2019 20:00 | Plana | 63 : 103 | Kolubara LA 2003 |
10.03
17:30
MileŔevka
Play Off
83
49
|
10.03.2019 17:30 | MileŔevka | 83 : 49 | Play Off | |||||
10.03
12:00
Lim
ÄA basket
54
83
|
10.03.2019 12:00 | Lim | 54 : 83 | ÄA basket |
10.03
14:00
Rtanj
Trstenik
73
72
|
10.03.2019 14:00 | Rtanj | 73 : 72 | Trstenik |
10.03
18:00
Proleter 023
Ljubovija
70
56
|
10.03.2019 18:00 | Proleter 023 | 70 : 56 | Ljubovija | |||||
10.03
17:00
Karaburma
RadniÄki (Kg)
64
75
|
10.03.2019 17:00 | Karaburma | 64 : 75 | RadniÄki (Kg) |
10.03
14:30
GraÄanica
Lotus
3
2
|
10.03.2019 14:30 | GraÄanica | 3 : 2 | Lotus | |||||
10.03
12:30
Partizan
TehniÄar
3
0
|
10.03.2019 12:30 | Partizan | 3 : 0 | TehniÄar | |||||
10.03
15:00
Antena
GraÄac
0
3
|
10.03.2019 15:00 | Antena | 0 : 3 | GraÄac |
10.03
17:30
Sombor
Proleter
3
1
|
10.03.2019 17:30 | Sombor | 3 : 1 | Proleter |
10.03
19:00
Å umadija
Crnjanski
3
0
|
10.03.2019 19:00 | Å umadija | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
10.03
18:00
KaraÄorÄe
Lucky Star
2
3
|
10.03.2019 18:00 | KaraÄorÄe | 2 : 3 | Lucky Star |
10.03
17:00
Srem Eaton 2
Vojvodina NS Seme 3
0
3
|
10.03.2019 17:00 | Srem Eaton 2 | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 |
10.03
17:00
Pin
Dunav Stars
2
3
|
10.03.2019 17:00 | Pin | 2 : 3 | Dunav Stars | |||||
10.03
15:00
Ozren
Viner
3
2
|
10.03.2019 15:00 | Ozren | 3 : 2 | Viner |
10.03
14:00
Mladost (NP)
Novi Sad
1
3
|
10.03.2019 14:00 | Mladost (NP) | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
10.03
14:30
Panonija
Odbojka 013
3
0
|
10.03.2019 14:30 | Panonija | 3 : 0 | Odbojka 013 |
10.03
17:00
Mokra Gora
Stopanja
3
0
|
10.03.2019 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Stopanja | |||||
10.03
14:00
Sloga 031
Tara
3
2
|
10.03.2019 14:00 | Sloga 031 | 3 : 2 | Tara |
10.03
16:00
Mladi Radnik
AS Batajnica
2
3
|
10.03.2019 16:00 | Mladi Radnik | 2 : 3 | AS Batajnica | |||||
10.03
15:30
Karadjordje
Å umadija
0
3
|
10.03.2019 15:30 | Karadjordje | 0 : 3 | Å umadija |
10.03
19:00
KI 0230
KrajiŔnik
3
1
|
10.03.2019 19:00 | KI 0230 | 3 : 1 | KrajiŔnik |
10.03
18:00
Apatin
Vrbas
3
1
|
10.03.2019 18:00 | Apatin | 3 : 1 | Vrbas | |||||
10.03
12:30
Spartak 2
Sutjeska
3
0
|
10.03.2019 12:30 | Spartak 2 | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
10.03
18:00
Goks IN
CVS
3
0
|
10.03.2019 18:00 | Goks IN | 3 : 0 | CVS | |||||
10.03
19:30
Libero
Merkur
0
3
|
10.03.2019 19:30 | Libero | 0 : 3 | Merkur |
10.03
19:00
Jadran
Dunav
3
1
|
10.03.2019 19:00 | Jadran | 3 : 1 | Dunav |
10.03
17:00
BeÄej
Mladost
3
1
|
10.03.2019 17:00 | BeÄej | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.03
13:00
Blok Aut
BagljaÅ” 023
0
3
|
10.03.2019 13:00 | Blok Aut | 0 : 3 | BagljaÅ” 023 | |||||
10.03
16:30
Novi Sad 2
BeoÄin
3
0
|
10.03.2019 16:30 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | BeoÄin |
10.03
19:00
Ravno
SmeÄ SV
1
3
|
10.03.2019 19:00 | Ravno | 1 : 3 | SmeÄ SV |
10.03
16:30
Carina
TvrÄava
3
0
|
10.03.2019 16:30 | Carina | 3 : 0 | TvrÄava |
10.03
13:00
Ozren
Viner
3
2
|
10.03.2019 13:00 | Ozren | 3 : 2 | Viner | |||||
10.03
19:00
Bor 2
Hajduk Veljko
0
3
|
10.03.2019 19:00 | Bor 2 | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
10.03
14:45
ŽelezniÄar
Crnjanski
3
0
|
10.03.2019 14:45 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
10.03
10:45
Lucky Star
Mladenovac
3
0
|
10.03.2019 10:45 | Lucky Star | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
10.03
12:45
Roda
Blok Aut
1
3
|
10.03.2019 12:45 | Roda | 1 : 3 | Blok Aut |
10.03
09:00
Lucky Star
Radnicki
0
3
|
10.03.2019 09:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Radnicki | |||||
10.03
10:45
Roda
Kralj
3
0
|
10.03.2019 10:45 | Roda | 3 : 0 | Kralj |
10.03
12:45
Partizan
AS
3
1
|
10.03.2019 12:45 | Partizan | 3 : 1 | AS | |||||
10.03
09:00
Blok Aut
Crvena zvezda
2
3
|
10.03.2019 09:00 | Blok Aut | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.03
10:45
Beograd
TENT
3
2
|
10.03.2019 10:45 | Beograd | 3 : 2 | TENT |
10.03
17:00
Nova Pazova 1957
Mladost
27
28
|
10.03.2019 17:00 | Nova Pazova 1957 | 27 : 28 | Mladost | |||||
10.03
19:00
Crvena Zvezda
Hercegovina
33
30
|
10.03.2019 19:00 | Crvena Zvezda | 33 : 30 | Hercegovina |
10.03
18:30
Metaloplastika 2
Sloga
31
36
|
10.03.2019 18:30 | Metaloplastika 2 | 31 : 36 | Sloga | |||||
10.03
16:00
Smederevo
Rakovica
29
23
|
10.03.2019 16:00 | Smederevo | 29 : 23 | Rakovica | |||||
10.03
17:30
Partizan 2
RadniÄki
26
22
|
10.03.2019 17:30 | Partizan 2 | 26 : 22 | RadniÄki |
10.03
KaraÄorÄe
Prva Petoletka
30
32
|
10.03.2019 | KaraÄorÄe | 30 : 32 | Prva Petoletka |
10.03
20:00
Senta
PanÄevo
32
32
|
10.03.2019 20:00 | Senta | 32 : 32 | PanÄevo | |||||
10.03
17:00
Slavija
Somborelektro
32
33
|
10.03.2019 17:00 | Slavija | 32 : 33 | Somborelektro | |||||
10.03
19:00
RadniÄki
Naftagas
26
32
|
10.03.2019 19:00 | RadniÄki | 26 : 32 | Naftagas | |||||
10.03
18:00
Metalac
BuduÄnost
39
28
|
10.03.2019 18:00 | Metalac | 39 : 28 | BuduÄnost |
10.03
Progres
DuboÄica 54 2
24
28
|
10.03.2019 | Progres | 24 : 28 | DuboÄica 54 2 |
10.03
20:15
Nexe
Vardar
24
21
|
10.03.2019 20:15 | Nexe | 24 : 21 | Vardar |
10.03
18:00
Dinamo
Novi Pazar
35
21
|
10.03.2019 18:00 | Dinamo | 35 : 21 | Novi Pazar |
10.03
20:00
TopliÄanin
KurŔumlija
23
22
|
10.03.2019 20:00 | TopliÄanin | 23 : 22 | KurÅ”umlija | |||||
10.03
20:00
Pobednik
Bela Palanka
25
33
|
10.03.2019 20:00 | Pobednik | 25 : 33 | Bela Palanka |
10.03
18:30
Požarevac
Proleter
23
37
|
10.03.2019 18:30 | Požarevac | 23 : 37 | Proleter | |||||
10.03
17:00
Morava
JugoviÄ
32
28
|
10.03.2019 17:00 | Morava | 32 : 28 | JugoviÄ | |||||
10.03
17:30
Lavovi BP
Loznica
29
19
|
10.03.2019 17:30 | Lavovi BP | 29 : 19 | Loznica |
10.03
18:00
Jadran
Proleter (Ž)
25
33
|
10.03.2019 18:00 | Jadran | 25 : 33 | Proleter (Ž) | |||||
10.03
14:00
Dolovo (Ž)
Temerin
20
18
|
10.03.2019 14:00 | Dolovo (Ž) | 20 : 18 | Temerin | |||||
10.03
18:00
Mladost
Ravangrad
41
36
|
10.03.2019 18:00 | Mladost | 41 : 36 | Ravangrad | |||||
10.03
18:00
Kikinda
Spartak
27
25
|
10.03.2019 18:00 | Kikinda | 27 : 25 | Spartak |
10.03
18:00
Mladi radnik
Metalac 2015
33
25
|
10.03.2019 18:00 | Mladi radnik | 33 : 25 | Metalac 2015 | |||||
10.03
20:30
Medicinar 2
RadniÄki
31
22
|
10.03.2019 20:30 | Medicinar 2 | 31 : 22 | RadniÄki |
10.03
17:00
Mladost
ARIF Osice
39
17
|
10.03.2019 17:00 | Mladost | 39 : 17 | ARIF Osice | |||||
10.03
16:00
Aleksinac
TopliÄanin 2
13
28
|
10.03.2019 16:00 | Aleksinac | 13 : 28 | TopliÄanin 2 | |||||
10.03
16:00
Morava
Remesiana
23
31
|
10.03.2019 16:00 | Morava | 23 : 31 | Remesiana |
10.03
16:00
KuÄevo
Pirot
28
22
|
10.03.2019 16:00 | KuÄevo | 28 : 22 | Pirot | |||||
10.03
19:30
Sloven
Vrbas
19
29
|
10.03.2019 19:30 | Sloven | 19 : 29 | Vrbas | |||||
10.03
18:00
TopliÄanin
RadniÄki 1964
31
27
|
10.03.2019 18:00 | TopliÄanin | 31 : 27 | RadniÄki 1964 |
10.03
20:00
BVK Crvena zvezda
Å abac
10
13
|
10.03.2019 20:00 | BVK Crvena zvezda | 10 : 13 | Å abac |
10.03
20:30
KalÄa
Ivanjica
7
1
|
10.03.2019 20:30 | KalÄa | 7 : 1 | Ivanjica | |||||
10.03
20:00
Nova Pazova
RB
5
3
|
10.03.2019 20:00 | Nova Pazova | 5 : 3 | RB | |||||
10.03
19:00
Ekonomac
FON
3
1
|
10.03.2019 19:00 | Ekonomac | 3 : 1 | FON |
10.03
19:30
Sopot
Banjica
4
4
|
10.03.2019 19:30 | Sopot | 4 : 4 | Banjica | |||||
10.03
18:15
SK Ekonomist
Ekonomac 2
2
2
|
10.03.2019 18:15 | SK Ekonomist | 2 : 2 | Ekonomac 2 |
10.03
18:00
Borac
Olimp
3
6
|
10.03.2019 18:00 | Borac | 3 : 6 | Olimp | |||||
10.03
18:00
Partenon
KosjeriÄ
7
3
|
10.03.2019 18:00 | Partenon | 7 : 3 | KosjeriÄ |
10.03
18:30
Leskovac
Miners
9
2
|
10.03.2019 18:30 | Leskovac | 9 : 2 | Miners | |||||
10.03
18:30
BSK
Timok 2013
5
4
|
10.03.2019 18:30 | BSK | 5 : 4 | Timok 2013 |
10.03
18:00
Oftal -C
GroÄanski
3
7
|
10.03.2019 18:00 | Oftal -C | 3 : 7 | GroÄanski |
10.03
19:00
LeteÄi Holandjanin
Viking
5
3
|
10.03.2019 19:00 | LeteÄi Holandjanin | 5 : 3 | Viking | |||||
10.03
18:00
Apa Futsal
Forum
9
7
|
10.03.2019 18:00 | Apa Futsal | 9 : 7 | Forum | |||||
10.03
16:30
Novi Sad
Tisa
2
10
|
10.03.2019 16:30 | Novi Sad | 2 : 10 | Tisa |
10.03
17:30
LeteÄi BajmoÄani
Kikinda
5
8
|
10.03.2019 17:30 | LeteÄi BajmoÄani | 5 : 8 | Kikinda | |||||
10.03
20:30
Tango
KraljeviÄevo
7
4
|
10.03.2019 20:30 | Tango | 7 : 4 | KraljeviÄevo |
10.03
13:00
Karanovac
Bezbednost 192
2
9
|
10.03.2019 13:00 | Karanovac | 2 : 9 | Bezbednost 192 | |||||
10.03
16:00
SFU LeposaviÄ
PP 192
9
3
|
10.03.2019 16:00 | SFU LeposaviÄ | 9 : 3 | PP 192 | |||||
10.03
16:00
FleÅ”
Loznica Grad 2018
1
2
|
10.03.2019 16:00 | FleÅ” | 1 : 2 | Loznica Grad 2018 |
10.03
17:30
NiÅ” 92
Napredak 1389
5
0
|
10.03.2019 17:30 | NiÅ” 92 | 5 : 0 | Napredak 1389 |
10.03
21:30
Prokuplje
Zadrugar 2017
4
2
|
10.03.2019 21:30 | Prokuplje | 4 : 2 | Zadrugar 2017 | |||||
10.03
14:30
As
Radnik
7
4
|
10.03.2019 14:30 | As | 7 : 4 | Radnik | |||||
10.03
16:30
Lindoret
Dolap
10
2
|
10.03.2019 16:30 | Lindoret | 10 : 2 | Dolap |
10.03
14:00
Crveni Kenguri
RadniÄki (NB)
12
24
|
10.03.2019 14:00 | Crveni Kenguri | 12 : 24 | RadniÄki (NB) |
10.03
14:00
RadniÄki (N)
Car DuŔan Silni
42
12
|
10.03.2019 14:00 | RadniÄki (N) | 42 : 12 | Car DuÅ”an Silni |
10.03
14:00
Dinamo 1954
Rad Mozzart
0
116
|
10.03.2019 14:00 | Dinamo 1954 | 0 : 116 | Rad Mozzart |