XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 1 Jun 2019

Fudbal

01.06.2019 17:30 Željezničar 3 : 1 Borac
01.06.2019 17:30 Kozara 0 : 0 Sloga
01.06.2019 17:30 Rudar Prijedor 3 : 0 Podrinje
01.06.2019 17:30 Sloboda 1 : 3 Tekstilac
01.06.2019 17:30 Sutjeska 2 : 2 Slavija
01.06.2019 17:30 Drina 1 : 0 Alfa Modriča
01.06.2019 17:00 Borac 2 : 0 Cement
01.06.2019 17:00 Dunav 3 : 3 Omladinac
01.06.2019 17:00 Crvena zvezda 1 : 0 Kabel
01.06.2019 17:00 Bačka 1901 0 : 2 Železničar
01.06.2019 17:00 Hajduk 1912 4 : 2 Radnički (ZR)
01.06.2019 17:00 Bratstvo 1946 0 : 2 OFK Vršac
01.06.2019 17:00 Radnički (NP) 0 : 1 Mladost
01.06.2019 17:00 Dinamo 1945 0 : 2 ČSK Pivara
01.06.2019 17:00 BASK 1 : 3 Radnički (NB)
01.06.2019 17:00 Stepojevac Vaga 0 : 3 OFK Beograd
01.06.2019 17:00 Prva Iskra 1 : 6 Jedinstvo
01.06.2019 17:00 Lokomotiva 2 : 4 IMT
01.06.2019 17:00 GSP Polet Dorćol 1 : 1 Grafičar
01.06.2019 17:00 Zvezdara 1 : 2 Radnički (O)
01.06.2019 17:00 Crvena Zvezda 3 : 5 BSK Borča
01.06.2019 17:00 Brodarac 2 : 1 Kolubara
01.06.2019 17:00 Begej 5 : 2 Krajina
01.06.2019 17:00 Jedinstvo (NB) 3 : 0 Budućnost
01.06.2019 17:00 Kozara 2 : 1 Kikinda 1909
01.06.2019 17:00 Sloga 1 : 2 Mladost (O)
01.06.2019 17:00 BAK 4 : 1 Radnički (K)
01.06.2019 17:00 OFK Proleter 3 : 2 Sloboda
01.06.2019 17:00 ŽAK 3 : 2 Vojvodina 1928
01.06.2019 17:00 Radnički (S) 1 : 0 Jedinstvo (BK)
01.06.2019 17:30 Goč 3 : 1 Gruža
01.06.2019 17:30 Novi Pazar 1928 0 : 1 Trepča
01.06.2019 17:30 Bane 1931 5 : 1 Real
01.06.2019 17:30 Karađorđe 0 : 3 Polet
01.06.2019 17:30 Šumadija (T) 4 : 2 Vodojaža
01.06.2019 17:30 Apolon 2018 3 : 3 Sušica
01.06.2019 17:30 Šumadija 1903 1 : 0 Sloga
01.06.2019 17:30 Homoljac 3 : 5 OFK Napredak
01.06.2019 17:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Zvižd
01.06.2019 17:30 Mladi borac 1 : 3 Udarnik
01.06.2019 17:30 VGSK 3 : 0 Partizan 1945
01.06.2019 17:30 OFK Aranđelovac 1979 2 : 1 Borac 1932
01.06.2019 17:30 Morava 3 : 1 RSK
01.06.2019 17:30 Karađorđe 5 : 0 Rudar
01.06.2019 17:30 Vrelo Sport 2 : 0 Železničar
01.06.2019 17:30 Borac 3 : 1 OFK Osečina
01.06.2019 17:30 Radnički Stobeks 3 : 2 Brezovica
01.06.2019 17:30 Radjevac 3 : 4 Ribnica
01.06.2019 17:30 OFK Divci 2 : 3 Spartak 1924
01.06.2019 17:30 Mačva 2005 3 : 1 Radnički (V)
01.06.2019 17:30 Zadrugar 3 : 2 Radnički Šabački
01.06.2019 17:30 Jedinstvo Putevi 5 : 0 Sloboda
01.06.2019 17:30 Sloga (BB) 1 : 2 Zlatar
01.06.2019 17:30 Polimlje 4 : 3 Sloga (S)
01.06.2019 17:30 Prijevor 3 : 2 Budućnost
01.06.2019 17:30 LFK Mladost 5 : 4 Polet (T)
01.06.2019 17:30 Proleter 2006 7 : 0 Polet
01.06.2019 17:30 Delija 2 : 1 Omladinac FAM
01.06.2019 17:00 Mladost (C) 6 : 1 Strelac
01.06.2019 17:00 Zvezda 3 : 2 Radnički
01.06.2019 17:00 Budućnost 1 : 3 Mladost (B)
01.06.2019 17:00 Borac 3 : 1 Lisović
01.06.2019 17:00 Zabrežje 2 : 0 Omladinac
01.06.2019 17:00 Duboko 3 : 2 Šumadija
01.06.2019 18:00 Jevremovac 3 : 5 Mladi Borac
01.06.2019 18:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 2 Mladost (DD)
01.06.2019 18:00 Jedinstvo (ŠT) 3 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
01.06.2019 18:00 Sindjelić 1 : 0 Duško
01.06.2019 18:00 Karađorđe 3 : 1 Dušan Silni
01.06.2019 18:00 Hajduk Stanko 1 : 3 Mladost (PR)
01.06.2019 18:00 Cer 2 : 1 Podrinje
01.06.2019 18:00 Sloga (BO) 5 : 3 Sloga (LŠ)
01.06.2019 17:30 Rudar 2001 2 : 1 Obilić
01.06.2019 17:30 Trgovački 2 : 5 Železničar
01.06.2019 17:30 OFK Napredak 1929 0 : 3 Zemljoradnik
01.06.2019 17:30 Morava (Ž) 3 : 0 Elid
01.06.2019 17:30 Brestovac 1 : 1 Branik
01.06.2019 17:30 BSK 5 : 1 Šarbanovac
01.06.2019 17:30 Poreč 5 : 0 Krivelj
01.06.2019 17:00 OFK Brđanac 2 : 2 OFK Jabučje
01.06.2019 17:00 Pepeljevac 3 : 4 Radnik
01.06.2019 17:30 Pobeda 1926 5 : 3 Jadran
01.06.2019 17:30 Šumadinac (KG) 0 : 4 Borac (D)
01.06.2019 17:30 Sloga (D) 1 : 2 Sloboda
01.06.2019 17:20 Jedinstvo 4 : 3 Slavija
01.06.2019 17:30 Kutlovo 2 : 2 Budućnost
01.06.2019 17:30 21. oktobar 0 : 1 Srbija
01.06.2019 17:30 Šumadija 1934 1 : 1 Erdoglija 1931
01.06.2019 17:30 OFK Bagremar 4 : 2 Mladost (P)
01.06.2019 18:00 Midžor (K) 4 : 0 Malinik
01.06.2019 18:00 Ozren 7 : 1 Bučje Podvis
01.06.2019 18:00 Rudar Vrška Čuka 3 : 0 Kosovo
01.06.2019 17:00 Senjak 5 : 6 Sloga
01.06.2019 17:00 Zadrugar 0 : 9 Rajko Mitić
01.06.2019 17:00 Padež 1 : 6 Dragoš
01.06.2019 17:00 Mladost 1 : 8 Lužnica
01.06.2019 17:00 Vladimir Durković 1 : 4 Gnjilan
01.06.2019 17:30 Polet 5 : 3 Pobednik
01.06.2019 17:30 Krtinska 5 : 4 Sloga
01.06.2019 17:00 Avala 3 : 0 Sveti Stefan
01.06.2019 18:00 Metalac 4 : 2 Partizan
01.06.2019 18:00 Mineral 2015 2 : 2 Tavnik
01.06.2019 18:00 Mladost 2 : 5 Mladi Radnik 1925
01.06.2019 18:00 Progorelica 2 : 0 Lazac
01.06.2019 18:00 Borac (V) 5 : 5 Jedinstvo (G)
01.06.2019 18:00 Zvezda 4 : 1 Borac (A)
01.06.2019 18:00 Jovo Kursula 2 : 1 Jedinstvo (D)
01.06.2019 18:00 Bogutovačka Banja 2 : 1 Mlada krila
01.06.2019 17:30 Marjan 3 : 2 Badnjevac
01.06.2019 18:00 OFK Šabac 2 : 1 Budućnost (PD)
01.06.2019 18:00 Sloboda 2 : 3 Milicionar
01.06.2019 18:00 Majur 4 : 2 Premijer
01.06.2019 18:00 Napredak 3 : 2 Zadrugar
01.06.2019 18:00 Drina 0 : 2 Gorki
01.06.2019 18:00 Budućnost 1929 (ZM) 7 : 5 Torpedo 1924
01.06.2019 17:00 AFK 3 : 0 Jedinstvo (M)
01.06.2019 17:00 Tornjoš 6 : 0 Tisa
01.06.2019 17:00 Sloboda 2 : 5 Jedinstvo
01.06.2019 17:30 Vreoci 3 : 3 Bistrica
01.06.2019 17:00 Zeppelin 026 2 : 1 Budućnost
01.06.2019 17:00 Veliki Suvodol 2 : 4 Mladost
01.06.2019 17:30 Polet (R) 6 : 1 Pobeda 1976
01.06.2019 17:30 OFK Draževac 6 : 1 Borac
01.06.2019 17:30 Gredetin 1 : 4 OFK Rutevac 1908
01.06.2019 17:30 OFK Sloga 4 : 2 Škriljac
01.06.2019 17:30 Ratar 4 : 4 Polet (V)
01.06.2019 17:30 Jedinstvo 4 : 1 Jastrebac
01.06.2019 17:30 Napredak 1 : 3 Hajduk
01.06.2019 17:30 Aluminjum 6 : 0 Čegar 1946
01.06.2019 17:30 Taskovići 3 : 1 10. februar
01.06.2019 18:00 Mladost 2013 0 : 6 Belpos
01.06.2019 18:00 Sparta 7 : 4 Jedinstvo 2014
01.06.2019 17:30 Radnik 1 : 1 Budućnost
01.06.2019 17:30 Miločajac 8 : 1 Morava
01.06.2019 17:30 Mladost 1925 4 : 2 Sloga Obrva
01.06.2019 17:30 Zgodačica 3 : 1 Stara Čaršija
01.06.2019 17:30 Magnohrom 6 : 2 Šumadija
01.06.2019 17:30 Milakovac 2018 1 : 0 Braća Vuković
01.06.2019 17:30 Gornje Krajince 3 : 0 Napredak
01.06.2019 17:30 ŠFU Derbi 2016 1 : 5 FSU Borac 2018
01.06.2019 18:00 Trnava 0 : 2 Sloboda
01.06.2019 17:00 Zvizdar 4 : 1 Brgule
01.06.2019 17:00 Borac 2 : 4 Polet
01.06.2019 17:00 Topoljak 1 : 1 Vinogradar
01.06.2019 18:00 Jelav 2 : 2 Mladost (DB)
01.06.2019 18:00 Luk 4 : 1 Granit
01.06.2019 18:00 Mladost (G) 0 : 11 Gučevo 1929
01.06.2019 18:00 TE Gučevo 1 : 1 Sloga
01.06.2019 18:00 Hajduk 0 : 2 Studenac
01.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 5 Borac
01.06.2019 17:30 Mladost 3 : 0 Pobeda 1953
01.06.2019 17:30 Kumane 5 : 0 Pek
01.06.2019 17:30 OFK Kopaonik 1931 7 : 2 Baštovan
01.06.2019 17:00 Sloga 036 3 : 0 ŽFK Una Fortuna
01.06.2019 17:00 Požega 3 : 0 Šabac
01.06.2019 17:00 Slatke male 0 : 1 Heroj Polet
01.06.2019 13:00 Voždovac 3 : 1 Dinamo (P)
01.06.2019 13:00 Radnički (N) 1 : 0 OFK Beograd
01.06.2019 14:30 Čukarički 1 : 0 Vojvodina
01.06.2019 11:00 Inđija 1 : 0 Jedinstvo
01.06.2019 11:00 Crvena Zvezda 2 : 2 Internacional
01.06.2019 13:00 Trajal 1 : 1 Rad
01.06.2019 11:00 Crvena Zastava 0 : 2 Posavina
01.06.2019 11:00 Polet 3 : 2 Prva Iskra
01.06.2019 13:00 Rvati 3 : 0 Strelac
01.06.2019 13:00 Jedinstvo 7 : 0 Budućnost
01.06.2019 12:00 Čukarički 0 : 1 Vojvodina
01.06.2019 18:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Zemun
01.06.2019 11:00 Radnički (Z) 3 : 6 Rad
01.06.2019 12:00 Bečkerek 023 1 : 5 TSC
01.06.2019 12:00 Spartak 4 : 0 Inđija
01.06.2019 10:00 Coerver junior FA 6 : 2 Bečkerek 023
01.06.2019 10:30 Preporod 1 : 4 Bajša
01.06.2019 10:00 Radnički 1905 4 : 2 Tavankut
01.06.2019 10:00 Obilić 0 : 1 Spartak
01.06.2019 10:00 Zvezda 2 : 5 Radnički
01.06.2019 13:00 Sinđelić 5 : 0 IMT
01.06.2019 17:00 Šampion 5 : 0 Karađordje
01.06.2019 15:30 Ad Drinum 3 : 0 Sloga 036
01.06.2019 Preševo 7 : 5 Jagodina
01.06.2019 Vučice 1 : 1 Mašinac
01.06.2019 Rosulja 2014 3 : 3 Kolibri
01.06.2019 Morava 1 : 1 Napredak junior 2018
01.06.2019 Radnički 2012 6 : 1 Krstarica
01.06.2019 Levač 1 : 0 Majdanpek
01.06.2019 Nova Kolonija : Banat
01.06.2019 Bačka : Polet
01.06.2019 Spartak : Vojvodina
01.06.2019 Mladost : Voja Gačić
01.06.2019 10:00 Spartak '06 3 : 1 Bajša
01.06.2019 16:00 Vinogradar 3 : 0 Arena SU
01.06.2019 10:00 Čantavir 0 : 6 Subotica
01.06.2019 17:30 Bežanija 0 : 3 Olimpik

Rukomet

01.06.2019 19:30 Rtanj 38 : 32 Aleksinac
01.06.2019 19:00 Radnički 41 : 26 Paraćin
01.06.2019 19:00 Jagodina 39 : 28 Zaječar
01.06.2019 18:00 Radnički 44 : 32 Vojvoda Stepa

Vaterpolo

01.06.2019 17:30 BVK Crvena zvezda 7 : 5 Šabac 1:1
01.06.2019 20:00 Taš 2000 6 : 8 Crvena zvezda 0:1
01.06.2019 20:45 Vojvodina 8 : 14 Palilula 0:1
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.