XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 228 utakmica za dan
Subota, 25 Maj 2019

Fudbal

25.05.2019 17:00 Mladost : Krupa
25.05.2019 17:00 Radnik : Sloboda
25.05.2019 17:00 Čelik : Široki Brijeg
25.05.2019 17:00 Tuzla City : Željezničar
25.05.2019 17:00 Zvijezda 09 : Zrinjski
25.05.2019 17:00 GOŠK : Sarajevo
25.05.2019 17:00 Borac : Podrinje
25.05.2019 17:00 Sloga : Rudar Prijedor
25.05.2019 17:00 Željezničar : Kozara
25.05.2019 17:00 Tekstilac : Alfa Modriča
25.05.2019 17:00 Slavija : Drina
25.05.2019 17:00 Sloboda : Sutjeska
25.05.2019 17:30 Budućnost : Sutjeska
25.05.2019 17:30 Grbalj : Mornar
25.05.2019 17:30 Iskra : Rudar
25.05.2019 17:30 OFK Titograd : OFK Petrovac
25.05.2019 17:30 Zeta : Lovćen
25.05.2019 17:30 Berane : Dečić
25.05.2019 17:30 Bokelj : Kom
25.05.2019 17:30 Igalo : Jezero
25.05.2019 17:30 Jedinstvo : Otrant
25.05.2019 17:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Arsenal
25.05.2019 16:30 Cement : ČSK Pivara
25.05.2019 16:30 Mladost : Dinamo 1945
25.05.2019 16:30 OFK Vršac : Radnički (SM)
25.05.2019 16:30 Radnički (ZR) : Bratstvo 1946
25.05.2019 16:30 Omladinac : Crvena zvezda
25.05.2019 17:00 Mokra Gora : Loznica
25.05.2019 17:00 Smederevo 1924 : Jošanica
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (Ub) : Proleter Mihajlovac
25.05.2019 17:00 Mladi radnik 1926 : Tutin
25.05.2019 17:00 Šumadija (A) : Polet (LJ)
25.05.2019 17:00 Sloga 33 : Drina
25.05.2019 17:00 Sloga (PŽ) : Budućnost Krušik 2014
25.05.2019 17:00 Rtanj : SFS Borac
25.05.2019 17:00 Trstenik PPT : Jagodina Tabane
25.05.2019 17:00 OFK Sinđelić : Temnić 1924
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (B) : Moravac Orion
25.05.2019 17:00 Radnički (S) : Radnički (P)
25.05.2019 17:00 GFK Dubočica : Pukovac
25.05.2019 17:00 Radnički (NB) : Kolubara
25.05.2019 17:00 Radnički (O) : Crvena Zvezda
25.05.2019 11:00 Grafičar : Zvezdara
25.05.2019 17:00 IMT : GSP Polet Dorćol
25.05.2019 17:00 OFK Beograd : Prva Iskra
25.05.2019 10:00 BASK : Stepojevac Vaga
25.05.2019 16:30 Krajina : Jedinstvo (BK)
25.05.2019 16:30 Sloboda : ŽAK
25.05.2019 16:30 Radnički (K) : OFK Proleter
25.05.2019 16:30 Kikinda 1909 : Sloga
25.05.2019 16:30 Budućnost : Kozara
25.05.2019 16:30 Begej : Jedinstvo (NB)
25.05.2019 16:30 Sloga (E) : Hajduk (B)
25.05.2019 16:30 Sloga (T) : Radnički (Š)
25.05.2019 16:30 OFK Vrbas : Tisa
25.05.2019 15:30 Radnički 1912 : OFK Mladost APA
25.05.2019 16:30 Sloga (Č) : Crvenka
25.05.2019 17:00 Gruža : Sloga
25.05.2019 17:00 Sušica : Šumadija 1903
25.05.2019 17:00 Trepča : Bane 1931
25.05.2019 17:00 Goč : Novi Pazar 1928
25.05.2019 17:00 Radnički (V) : Zadrugar
25.05.2019 17:00 Spartak 1924 : Mačva 2005
25.05.2019 17:00 Ribnica : OFK Divci
25.05.2019 17:00 Takovo : LFK Mladost
25.05.2019 17:30 OFK Brzi Brod : Mladost (B)
25.05.2019 17:30 Balkanski : Tanasko Rajić
25.05.2019 17:30 Pčinja : Budućnost
25.05.2019 17:30 Pusta Reka : OFK Niš
25.05.2019 17:30 Morava : Sloga
25.05.2019 17:30 Sloga : Jastrebac (VŠ)
25.05.2019 17:30 OFK Kosanica : OFK Topličanin
25.05.2019 17:30 Timok 1919 : Rudar Alpos
25.05.2019 17:30 Đerdap : Timočanin
25.05.2019 10:00 Studenski Grad : BSK Baćevac
25.05.2019 17:00 Sopot : Milutinac
25.05.2019 17:00 Turbina : Borac
25.05.2019 17:00 Polet : Banat
25.05.2019 17:00 Mladost (L) : Mladost (BD)
25.05.2019 17:00 Sloga Bat 1924 : Šumadinac (N)
25.05.2019 17:30 Slavija : Index
25.05.2019 17:30 RFK Novi Sad 1921 : Mladost
25.05.2019 17:30 Omladinac : Šajkaš 1908
25.05.2019 17:30 Fruškogorski partizan : Miletić
25.05.2019 17:00 Proleter (RS) : Preporod
25.05.2019 17:00 Radnički 1905 : Vinogradar
25.05.2019 17:00 Napredak : Njegoš
25.05.2019 17:00 Sloga : Proleter (Nj)
25.05.2019 17:30 Hajduk : Kolare
25.05.2019 17:00 Dunav : Zmaj
25.05.2019 17:30 Omladinac : Lasta
25.05.2019 17:30 Čitluk : 13. April
25.05.2019 17:30 Blagotin : Sloga (M)
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 1936 : Varvarin
25.05.2019 17:30 Mladi Borac : Sloga (LŠ)
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 1945 (VL) : Sindjelić
25.05.2019 17:30 Jevremovac : Jedinstvo (MZ)
25.05.2019 17:30 Dunav : Jedinstvo Stević
25.05.2019 17:00 Polet (SD) : Rudar 2001
25.05.2019 17:00 Makce : Pomoravlje
25.05.2019 17:00 Đerdap : Trgovački
25.05.2019 17:00 Jedinstvo (Lj) : Borac (K)
25.05.2019 17:00 Zemljoradnik : Morava (Ž)
25.05.2019 17:00 Crvena zvezda : Moravac
25.05.2019 17:30 Krivelj : Brestovac
25.05.2019 17:30 Šarbanovac : Blizna
25.05.2019 17:30 Polom : BSK
25.05.2019 17:30 Zlot : OFK Bor
25.05.2019 17:30 Rudna Glava : Ključ
25.05.2019 17:00 Banjani : Tešnjar
25.05.2019 17:00 Radnik : Tvrdojevac
25.05.2019 17:00 OFK Jabučje : Pepeljevac
25.05.2019 17:00 21. oktobar : Slavija
25.05.2019 17:00 Čajetina : Perućac
25.05.2019 17:00 Crnokosa : Jasen
25.05.2019 17:30 Velika Jasikova : Osnić
25.05.2019 17:00 Lužnica : Borac
25.05.2019 17:00 Rajko Mitić : Padež
25.05.2019 17:00 Sloga : Zadrugar
25.05.2019 Polet : Radnički
25.05.2019 Čaglavica : Gračanica
25.05.2019 Ugljare : Sitnica
25.05.2019 16:00 Mineralac : Rudar
25.05.2019 17:00 Crvena Jabuka : Kalenić
25.05.2019 17:00 Rudar : Gunjevac
25.05.2019 17:30 OFK Futog : Jedinstvo
25.05.2019 17:30 Veternik : Susek
25.05.2019 17:30 Železničar : Bačka
25.05.2019 17:30 Vojvodina (CC) : Budućnost (A)
25.05.2019 17:30 Garevina : Stari Trstenik
25.05.2019 17:30 Sloga (D) : Beli Orlovi
25.05.2019 17:30 Kamenorezac 76 : Borac
25.05.2019 17:30 Šumadinac : Mladost (T)
25.05.2019 17:30 Jedinstvo (D) : Šantarovac
25.05.2019 17:30 Morava : Blagotin
25.05.2019 17:30 Omladinski : Pomoravlje
25.05.2019 17:30 Borac 1805 : Rudar (St)
25.05.2019 17:30 Istok 63 : Moravac 2015
25.05.2019 17:00 Junior Novo Naselje : Rakac Stave
25.05.2019 17:30 Mladi Radnik 1925 : Progorelica
25.05.2019 17:30 Azbukovica : 7. Juli
25.05.2019 17:00 Kralj Petar I : Šumadinac (S)
25.05.2019 17:30 Torpedo 1924 : Cer
25.05.2019 17:30 Milicionar : Majur
25.05.2019 17:30 OFK Šabac : Sloboda
25.05.2019 17:30 Radnički : Vlašić
25.05.2019 17:00 Žitkovica 2017 : Polet (B)
25.05.2019 12:00 Petlić SD 026 : 7. Juli
25.05.2019 17:30 Škriljac : Ratar
25.05.2019 11:00 Polet (R) : OFK Draževac
25.05.2019 17:00 Palić : Čantavir
25.05.2019 17:00 Bjelica : Jelica
25.05.2019 17:00 Sloga : Jugovići
25.05.2019 17:00 Dobrič : Lepaja 2018
25.05.2019 17:00 Slemen : Sokograd
25.05.2019 17:00 Rtanj : Mladost
25.05.2019 17:00 Bratstvo 1975 : Seljak
25.05.2019 17:30 Mekiš : Taskovići
25.05.2019 17:30 Jedinstvo 2014 : Dragojevac
25.05.2019 17:30 Belpos : Polet
25.05.2019 17:00 Radnik : BSK Buljane
25.05.2019 17:30 Braća Vuković : Miločajac
25.05.2019 17:30 Šumadija : Milakovac 2018
25.05.2019 17:30 Stara Čaršija : Magnohrom
25.05.2019 17:30 Sloga Obrva : Zgodačica
25.05.2019 17:30 Morava : Mladost 1925
25.05.2019 17:00 Napredak : Mladost (DL)
25.05.2019 17:00 Navalin : Badince
25.05.2019 17:30 Metaloplastika : Napredak
25.05.2019 17:30 OFK Letnjikovac 1983 : Partizan
25.05.2019 17:30 Sloga : Borac
25.05.2019 17:00 Burovac : Dragoš
25.05.2019 17:00 Dobrnje : Udarnik 2015
25.05.2019 17:00 Borac : Soko
25.05.2019 17:00 Vukan : Melnica
25.05.2019 17:00 Mladost : Zabrđe 1936
25.05.2019 17:00 Polet : Grivac
25.05.2019 17:00 Kruševica 1980 : Borac
25.05.2019 17:00 Mladost : Bečevica
25.05.2019 17:00 Kotlenik (L) : Beli Orlovi
25.05.2019 17:00 Solunac : Gaj
25.05.2019 17:00 Strmovo 1968 : Sloga
25.05.2019 17:00 Pobeda 1953 : Budućnost
25.05.2019 17:00 Borac : Mladost
25.05.2019 18:00 Jagodina : GFK Strelište
25.05.2019 18:00 Frosinone : Chievo
25.05.2019 20:30 Bologna : Napoli
25.05.2019 17:00 TSC : Mačva
25.05.2019 17:00 Šabac : Slatke male
25.05.2019 17:00 ŽFK Una Fortuna : Požega
25.05.2019 17:00 Jedinstvo : Sloga 036
25.05.2019 11:00 Rad : Partizan
25.05.2019 11:00 Internacional : Trajal
25.05.2019 13:00 Vojvodina : Brodarac
25.05.2019 13:00 Posavina : Jedinstvo
25.05.2019 13:00 Budućnost : Rvati
25.05.2019 10:00 Strelac : Polet
25.05.2019 13:00 Rad : Partizan
25.05.2019 13:00 Zemun : Radnički (Z)
25.05.2019 16:00 Kiker : Crvena Zvezda
25.05.2019 11:00 Apolon 4 : Sloboda
25.05.2019 11:00 Vojvodina : Brodarac
25.05.2019 15:00 Teleoptik : Real Niš
25.05.2019 11:00 Zvezda : Urovci
25.05.2019 10:00 Zadrugar : Polet
25.05.2019 11:00 Bajša : Spartak
25.05.2019 12:00 Bačka 1901 : Čantavir
25.05.2019 10:30 Preporod : Radnički 1905
25.05.2019 10:00 Njerš Ištvan : Spartak
25.05.2019 10:00 Radnički (S) : Arena Su
25.05.2019 10:00 Radnički : Jedinstvo
25.05.2019 10:00 Duboko : Posavina
25.05.2019 Voja Gačić : Inđija
25.05.2019 Vojvodina : Mladost
25.05.2019 Polet : Spartak
25.05.2019 Banat 0 : 1 Bačka
25.05.2019 09:30 Bajša : Spartak '07
25.05.2019 10:00 Subotica : AFK

Košarka

25.05.2019 20:00 Dunav : FMP
25.05.2019 19:00 Borac : Zlatibor
25.05.2019 17:00 OKK Beograd : Crvena zvezda MTS

Rukomet

25.05.2019 18:00 Novi Pazar : Dinamo
25.05.2019 18:00 Partizan : Železničar 1949
25.05.2019 18:00 Vojvodina : Metaloplastika
25.05.2019 Spartak Vojput : Šamot 65
25.05.2019 Kikinda Grindex : Obilić
25.05.2019 Sloga : Crvena zvezda
25.05.2019 Rudar : Mokra Gora