XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 396 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2018

Fudbal

25.11.2018 17:00 Partizan 6 : 0 Dinamo
25.11.2018 13:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Inđija
25.11.2018 13:00 Metalac 2 : 5 TSC
25.11.2018 13:00 Zlatibor 2 : 0 Trajal
25.11.2018 13:00 Sinđelić 3 : 1 Teleoptik
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
25.11.2018 13:00 Bežanija 1 : 2 Borac
25.11.2018 13:00 Radnik 0 : 1 Sloboda
25.11.2018 16:00 Široki Brijeg 1 : 1 GOŠK
25.11.2018 15:00 Sarajevo 3 : 1 Zvijezda 09
25.11.2018 13:00 Berane 0 : 4 Dečić
25.11.2018 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Otrant
25.11.2018 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 0 Arsenal
25.11.2018 13:00 Ribnica 2 : 3 Adria
25.11.2018 13:00 Zabjelo 0 : 2 Drezga
25.11.2018 13:00 Sloga (SB) 1 : 2 Cetinje
25.11.2018 13:00 Dinamo 1945 1 : 1 Cement
25.11.2018 13:00 Hajduk 1912 1 : 1 OFK Vršac
25.11.2018 13:00 Dunav 1 : 3 Kabel
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 3 Omladinac
25.11.2018 13:00 Proleter Mihajlovac 1 : 1 Mokra Gora
25.11.2018 11:00 Polet (LJ) 0 : 2 Jedinstvo (Ub)
25.11.2018 13:00 Drina 0 : 0 Mladi radnik 1926
25.11.2018 13:00 Zaplanjac 1 : 2 SFS Borac
25.11.2018 11:00 Car Konstantin 5 : 0 GFK Dubočica
25.11.2018 13:00 Radan 1 : 0 Budućnost
25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Kolubara
25.11.2018 13:00 Zvezdara 3 : 2 BSK Borča
25.11.2018 11:00 Prva Iskra 1 : 5 IMT
25.11.2018 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 5 Jedinstvo
25.11.2018 13:00 ŽAK 1 : 2 Jedinstvo (BK)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Hajduk (D)
25.11.2018 13:00 Tatra 3 : 1 Podunavac
25.11.2018 13:00 Hajduk (Č) 0 : 4 Podrinje
25.11.2018 13:00 Jugović 0 : 0 Borac (Š)
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 1 Mladost (T)
25.11.2018 13:00 Tisa 4 : 0 Polet (K)
25.11.2018 13:00 BSK 2 : 3 OFK Vrbas
25.11.2018 13:00 Tekstilac 0 : 3 Bajša
25.11.2018 13:00 Mladost (B) 0 : 2 Jedinstvo (GS)
25.11.2018 11:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Jablanica
25.11.2018 13:00 OFK Niš 1 : 1 Balkanski
25.11.2018 13:00 Vranjska Banja 1 : 2 Pčinja
25.11.2018 13:00 Mladost (M) 2 : 1 Pusta Reka
25.11.2018 13:00 Bošnjane 2 : 2 Sloga
25.11.2018 13:00 Jastrebac (B) 1 : 1 Jastrebac (VŠ)
25.11.2018 13:00 OFK Topličanin 1 : 0 Morava 1918
25.11.2018 13:00 Juhor 5 : 0 Dragocvet
25.11.2018 13:00 Žitorađa 1 : 2 OFK Kosanica
25.11.2018 13:00 Napredak (D) 1 : 2 Župa
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Rembas
25.11.2018 13:00 Levač 3 : 1 OFK Lugomir
25.11.2018 13:00 Hajduk Veljko 6 : 0 Orljane
25.11.2018 13:00 Rudar Alpos 2 : 3 OFK Slatina
25.11.2018 13:00 Timočanin 4 : 0 Bukovik
25.11.2018 13:00 Naša krila 1936 4 : 1 Đerdap
25.11.2018 13:00 Malošište 1 : 2 Moravica
25.11.2018 13:00 BSK Baćevac 1 : 0 Torlak
25.11.2018 13:00 Sremčica 4 : 1 Studenski Grad
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 1 Sopot
25.11.2018 10:00 Borac 0 : 4 TEK Sloga
25.11.2018 13:00 Turbina 1 : 2 BSK Batajnica
25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 1 Vojvodina
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 0 Mladost (BD)
25.11.2018 13:00 Radnički 1911 6 : 0 2. Oktobar
25.11.2018 13:00 Naftagas 3 : 1 Banat
25.11.2018 13:00 Omladinac FAM 5 : 2 Delija
25.11.2018 13:00 Lehel 3 : 0 Rusanda
25.11.2018 13:00 Rusin 3 : 0 Hercegovac
25.11.2018 13:00 Radnički 1918 1 : 5 Kulpin
25.11.2018 13:00 Lipar 2 : 2 Polet (S)
25.11.2018 13:00 Budućnost (P) 3 : 0 Kula
25.11.2018 13:00 Slavija 2 : 1 OFK Odžaci
25.11.2018 13:00 Borac 46 2 : 0 Stari Grad
25.11.2018 13:00 Železničar 4 : 0 Borac (M)
25.11.2018 13:00 Kupinovo 1 : 1 Donji Petrovci
25.11.2018 13:00 Polet (NK) 8 : 2 Graničar 1924
25.11.2018 13:00 Jadran 3 : 1 PSK Putinci
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 2 Sloboda (DT)
25.11.2018 13:00 Borac (K) 8 : 7 Sloven
25.11.2018 13:00 Napredak 2 : 0 Ljukovo
25.11.2018 13:00 Plaskovac 7 : 2 Mladi rudar 1954
25.11.2018 13:00 Preporod 1 : 2 Jadran
25.11.2018 13:00 Vinogradar 1 : 1 Obilić
25.11.2018 13:00 Đurđin 1 : 1 Proleter (RS)
25.11.2018 13:00 Vojvodina 6 : 2 Napredak
25.11.2018 13:00 Proleter (Nj) 1 : 1 Senta
25.11.2018 13:00 Kolare 2 : 5 Javor
25.11.2018 13:00 Mladost (D) 2 : 1 Hajduk
25.11.2018 13:00 Juhor 4 : 0 Kušiljevo
25.11.2018 13:00 Partizan 2 : 0 Napredak
25.11.2018 13:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Omladinac
25.11.2018 13:00 Bratstvo 4 : 2 OFK Batinac
25.11.2018 13:00 Mladost (S) 3 : 0 Resavac
25.11.2018 13:00 Ozrem 1 : 3 Backovac Junajted
25.11.2018 13:00 Zadrugar 2 : 3 Parmenac
25.11.2018 11:00 Rakova 4 : 2 Omladinac
25.11.2018 13:00 Spartak 4 : 1 Jedinstvo (GG)
25.11.2018 13:00 Mladost 2 : 4 Jedinstvo (K)
25.11.2018 13:00 Rudar 4 : 5 Slatina
25.11.2018 13:00 Lunjevica 0 : 1 Ovčar
25.11.2018 13:00 Lasta 0 : 3 Omladinac
25.11.2018 13:00 13. April 0 : 1 Sloga (Ć)
25.11.2018 13:00 Šanac 5 : 3 Poljoprivrednik
25.11.2018 13:00 Sloga (M) 6 : 0 Čitluk
25.11.2018 13:00 Donji Kopaonik 4 : 5 Jedinstvo 1936
25.11.2018 13:00 Vinogradar 2 : 0 Mačkovac
25.11.2018 13:00 FUD 2 : 3 Meševo
25.11.2018 13:00 Sloga (BO) 6 : 2 Mladi Borac
25.11.2018 13:00 Cer 3 : 3 Sloga (LŠ)
25.11.2018 13:00 Hajduk Stanko 4 : 1 Podrinje
25.11.2018 13:00 Karađorđe 0 : 4 Mladost (PR)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 1 Duško
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (V) 4 : 0 Polet
25.11.2018 13:00 Sloga (BNS) 2 : 0 Crvena zvezda
25.11.2018 13:00 Spartak 1911 1 : 1 Vojvodina (S)
25.11.2018 13:00 Potporanj 0 : 0 Dolina
25.11.2018 13:00 Partizan (G) 2 : 0 Vulturul
25.11.2018 13:00 Jugoslavija 0 : 2 Radnički (B)
25.11.2018 13:00 Partizan (U) 1 : 0 Dunav
25.11.2018 13:00 Sloga 4 : 4 Radnički 1947
25.11.2018 13:00 Doljevac 7 : 0 Padina
25.11.2018 13:00 Radnički 1924 0 : 2 Zemljoradnik
25.11.2018 13:00 Moravac 1 : 3 Mladost (B)
25.11.2018 13:00 Naisus 1977 3 : 2 Napredak 2012
25.11.2018 13:00 Palilula 5 : 0 Crvena zvezda
25.11.2018 13:00 Železničar Kusadak 2 : 1 Osipaonica
25.11.2018 13:00 Sloga (L) 3 : 0 Pobeda
25.11.2018 13:00 Proleter 1947 3 : 2 Sloga (M)
25.11.2018 13:00 Podunavac 1 : 2 Sloboda
25.11.2018 13:00 Polet 6 : 0 Bresje Superior
25.11.2018 11:00 Sloga 6 : 1 Brestovac
25.11.2018 13:00 Šarbanovac 6 : 3 Ključ
25.11.2018 13:00 Nemetali 1 : 4 Bor 1919
25.11.2018 13:00 Jadran 3 : 2 Pobeda 1926
25.11.2018 13:00 Borac (D) 5 : 0 Šumadinac (KG)
25.11.2018 13:00 Sloboda 2 : 1 Sloga (D)
25.11.2018 13:00 Slavija 2 : 4 Jedinstvo
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 0 Kutlovo
25.11.2018 13:00 Srbija 2 : 2 21. oktobar
25.11.2018 13:00 Erdoglija 1931 2 : 2 Šumadija 1934
25.11.2018 13:00 Mladost (P) 3 : 3 OFK Bagremar
25.11.2018 13:00 Čekmin 4 : 0 Jedinstvo (G)
25.11.2018 13:00 Progres 1 : 2 Bobište
25.11.2018 13:00 OFK Brza 3 : 2 Umac
25.11.2018 13:00 Mladost 1959 3 : 2 Kumarevo 65
25.11.2018 13:00 Zloćudovo 5 : 2 OFK Morava
25.11.2018 13:00 Mladi borac 6 : 3 Polet
25.11.2018 13:00 Sloga 0 : 1 Vučje
25.11.2018 13:00 Železničar 1 : 1 Šumadija
25.11.2018 13:00 OFK Rtanj 0 : 3 Malinik
25.11.2018 13:00 Omladinac 3 : 2 Sloga (M)
25.11.2018 13:00 Bučje Podvis 1 : 1 Midžor (K)
25.11.2018 13:00 Trebič 2 : 2 OFK 019
25.11.2018 13:00 Kosovo 1 : 1 Graničar
25.11.2018 13:00 Čegar 2013 3 : 2 Jedinstvo (GM)
25.11.2018 13:00 Morava 5 : 1 Vrtište
25.11.2018 11:00 Rudar 2 : 1 Mladost (L)
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 2 Palilulac
25.11.2018 13:00 Proleter 1 : 1 Crvena zastava
25.11.2018 13:00 Vulkan 1963 1 : 1 Mladost (DK)
25.11.2018 13:00 Stevan Nešticki 1 : 2 Sloboda
25.11.2018 13:30 Vrelo 0 : 3 Dimitrije Tucović
25.11.2018 13:30 Čučuge 0 : 1 OFK Paljuvi
25.11.2018 13:00 Vinogradar 1 : 1 Ševac
25.11.2018 13:00 Mladost 3 : 0 Garevina
25.11.2018 13:00 Omladinac 1 : 2 Stari Trstenik
25.11.2018 13:00 Polet 57 4 : 1 Ušće
25.11.2018 13:00 Beli Orlovi 1 : 5 14. Oktobar
25.11.2018 13:00 Rubin 2 : 4 Gradina
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 2 Sloga (D)
25.11.2018 13:00 Trudbenik 1 : 0 Sloga (L)
25.11.2018 13:00 Mladost (T) 5 : 0 Vinorača
25.11.2018 13:00 Šantarovac 1 : 1 Morava
25.11.2018 13:00 Sinđelić 1934 1 : 1 Mladost (G)
25.11.2018 13:00 Blagotin 2 : 3 Partizan
25.11.2018 13:00 Morava 2 : 0 Sloga
25.11.2018 13:00 Budućnost 4 : 1 Mladost (GM)
25.11.2018 13:00 Mladost (J) 6 : 0 Pomoravlje
25.11.2018 13:00 Rudar (St) 4 : 0 Orlovi
25.11.2018 13:00 Moravac 2015 4 : 1 Rudar (SR)
25.11.2018 13:00 Napredak 0 : 1 Istok 63
25.11.2018 13:00 Hajduk 7 : 0 Mladost
25.11.2018 13:00 Krušedol 3 : 0 Napredak
25.11.2018 13:00 OFK Bikić 0 : 0 BSK
25.11.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 1 Sloga (Č)
25.11.2018 13:00 Šumar 1 : 3 Donji Srem 2015
25.11.2018 13:00 Obilić 1993 1 : 0 Sloga (V)
25.11.2018 13:00 Mitros 4 : 3 Graničar
25.11.2018 13:00 Fruškogorac 0 : 3 OFK Zeka Buljubaša
25.11.2018 13:00 Trešnjevica 4 : 1 Radoje Domanović
25.11.2018 13:00 Moravac 0 : 1 Radnički
25.11.2018 11:00 Bratstvo 0 : 2 Sloboda
25.11.2018 13:00 BSK 4 : 0 Veliko Trnjane
25.11.2018 13:00 Marjan MB 2 : 3 Milanovo
25.11.2018 11:00 Lemind 1953 5 : 2 Plantaža
25.11.2018 13:00 Tromedja 0 : 4 Jadran
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 5 Horgoš 1911
25.11.2018 13:00 Bačka 3 : 0 Graničar
25.11.2018 13:00 Slavija 2 : 3 AFK
25.11.2018 13:00 Tisa 1 : 2 Šampion
25.11.2018 13:00 Potisje 3 : 0 Hajduk
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (SK) 0 : 3 Tornjoš
25.11.2018 13:30 Mršinci 3 : 2 Vujan
25.11.2018 13:30 Malba 0 : 1 Mladost (A)
25.11.2018 13:30 BIP 4 : 1 Planinac
25.11.2018 13:30 Morava (K) 6 : 4 Čačak 94
25.11.2018 13:30 Kej 3 : 0 Budućnost
25.11.2018 13:00 7. Juli 2 : 1 Petlić SD 026
25.11.2018 13:00 Lunjevac 3 : 0 Drugovac
25.11.2018 13:00 Stari Hrast 2018 6 : 1 Vrbovac
25.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 3 Hajduk Veljko 1934
25.11.2018 13:00 Vučak 4 : 2 OFK Slavija
25.11.2018 13:00 Skobalj 2 : 2 Jezava
25.11.2018 16:00 Mladost 1 : 7 Hajduk
25.11.2018 13:00 Napredak 6 : 3 Budućnost
25.11.2018 13:00 Razvitak 1 : 0 Jedinstvo
25.11.2018 13:00 OFK Juhor 2016 5 : 2 Radnik
25.11.2018 13:00 Šumadija 2 : 2 Heroj
25.11.2018 13:00 Popovac 1 : 3 ISK Izvor
25.11.2018 13:00 Sloga 3 : 2 Donja Mutnica
25.11.2018 11:00 Badince 2 : 2 Napredak
25.11.2018 10:00 Jašunja 3 : 4 Navalin
25.11.2018 11:00 Rudar 1973 3 : 2 Veternica
25.11.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost 1995
25.11.2018 11:00 Vukona 0 : 0 OFK Stublenica
25.11.2018 11:00 Sloga 1 : 2 Murgaš
25.11.2018 11:00 OFK Takovo 0 : 3 Kolubara
25.11.2018 11:00 Omladinac 5 : 0 Brgule
25.11.2018 13:00 Mladost 0 : 6 Kruševica 1980
25.11.2018 13:00 Polet 2 : 4 Čestin
25.11.2018 15:00 Kopaonik 6 : 0 Obilić
25.11.2018 14:30 AFC Bournemouth 1 : 2 Arsenal
25.11.2018 17:00 Wolverhampton 0 : 2 Huddersfield Town
25.11.2018 12:00 Athletic Club 1 : 1 Getafe
25.11.2018 18:30 Espanyol 1 : 3 Girona
25.11.2018 16:15 Sevilla 1 : 0 Real Valladolid
25.11.2018 20:45 Villarreal 2 : 1 Real Betis
25.11.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 4 : 1 Hannover 96
25.11.2018 15:30 Freiburg 1 : 1 Werder
25.11.2018 15:00 Bologna 0 : 0 Fiorentina
25.11.2018 15:00 Empoli 3 : 2 Atalanta
25.11.2018 20:30 Genoa 1 : 1 Sampdoria
25.11.2018 18:00 Lazio 1 : 1 Milan
25.11.2018 15:00 Napoli 0 : 0 Chievo
25.11.2018 12:30 Parma 2 : 1 Sassuolo
25.11.2018 21:00 Amiens SC 1 : 3 Olympique Marseille
25.11.2018 15:00 Montpellier 2 : 2 Rennes
25.11.2018 17:00 Nice 2 : 0 Lille
25.11.2018 11:00 Spartak ŽK 1 : 1 Trajal
25.11.2018 13:00 Internacional 5 : 0 Inđija
25.11.2018 10:00 BASK 0 : 3 Čukarički
25.11.2018 13:00 Vojvodina 6 : 0 Radnički (N)
25.11.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 3 : 4 Borac (NS)
25.11.2018 10:00 Proleter (NS) 4 : 2 RFK N.S. 1921
25.11.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 1 Dinamo 1945
25.11.2018 12:00 OFK Bačka (BP) 3 : 1 Borac (NS)
25.11.2018 12:00 Radnički (S) 6 : 2 Inđija
25.11.2018 13:00 Spartak 1 : 1 Dinamo 1945
25.11.2018 17:30 Studentski Grad MK 1 : 5 Crvena zvezda MK

Košarka

25.11.2018 19:00 Cedevita 104 : 75 Krka
25.11.2018 12:00 OKK Beograd 91 : 81 Borac
25.11.2018 18:30 Futog Tupanjac MD 84 : 80 Sloven
25.11.2018 18:00 Star 94 : 88 Nova Pazova
25.11.2018 16:00 Jablanica 58 : 63 Radnik
25.11.2018 13:00 Prokuplje 0 : 20 Dimitrovgrad
25.11.2018 15:00 Smederevo 1953 76 : 61 Paraćin
25.11.2018 18:00 Prva Petoletka 66 : 78 Radnički 1950
25.11.2018 18:00 Student 67 : 75 Zlatar
25.11.2018 12:30 Barajevo 79 : 72 Borča
25.11.2018 15:30 Astra 60 : 89 BKK Radnički
25.11.2018 19:00 Ub 91 : 96 Mladost 2014
25.11.2018 17:00 Osečina 89 : 49 Mix
25.11.2018 16:00 Užice 63 : 99 Mileševac
25.11.2018 12:40 Sava 65 : 78 Žarkovo 2
25.11.2018 20:00 Umka Džez 81 : 84 Mladenovac
25.11.2018 14:20 Vitez 71 : 59 Ras
25.11.2018 18:30 Cerak 72 : 77 BASK
25.11.2018 21:30 Vizura 90 : 89 Zvezdara
25.11.2018 20:00 Umka Džez 81 : 84 Mladenovac
25.11.2018 14:20 Vitez 71 : 59 Ras
25.11.2018 12:40 Sava 65 : 78 Žarkovo 2
25.11.2018 18:30 Cerak 72 : 77 BASK
25.11.2018 15:00 Duga 66 : 59 Radnički 2016
25.11.2018 18:00 Karaburma 66 : 71 Radnički (Bg)
25.11.2018 14:45 Sivac 99 : 60 Jedinstvo
25.11.2018 15:00 Proleter 66 : 59 Njegoš
25.11.2018 18:00 Gimnazijalac 70 : 66 Sistem 2000

Odbojka

25.11.2018 17:00 Banat 3 : 2 Klek Srbijašume
25.11.2018 18:00 Dubočica 3 : 0 Srem Eaton
25.11.2018 16:00 Borac (Par) 2 : 3 Mladost
25.11.2018 19:00 Tehničar 1 : 3 Lotus
25.11.2018 17:00 Ribnica 2 2 : 3 Partizan
25.11.2018 12:30 Dunav Volley 3 : 1 Proleter
25.11.2018 18:00 Vrbas 0 : 3 Kulpin
25.11.2018 20:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 0 Hercegovina
25.11.2018 17:00 Topličanin 3 : 0 Topličanin 97
25.11.2018 15:00 Vest 2 : 3 Vojvodina NS Seme 3
25.11.2018 12:30 Botafogo 3 : 0 Inđija
25.11.2018 15:00 Viner 1 : 3 Pin
25.11.2018 15:00 Knjaževac 0 : 3 Dunav Stars
25.11.2018 18:00 Ruma 3 : 2 Borac (Ča)
25.11.2018 16:00 Dubočica 3 : 0 Majdanpek FBC
25.11.2018 13:00 Jagodina 0 : 3 Desetka
25.11.2018 17:00 Kuršumlija 3 : 0 Stampedo
25.11.2018 15:30 Elan Volej 1 : 3 Mladost (NP)
25.11.2018 21:00 Futog Vest 0 : 3 Novi Sad
25.11.2018 14:00 Lavice 07 3 : 2 Partizan
25.11.2018 12:00 Odbojka 013 3 : 2 Volley Stars
25.11.2018 12:00 Stopanja 0 : 3 Mokra Gora
25.11.2018 16:00 Tutin 3 : 1 Crnokosa Artos
25.11.2018 15:00 Sloboda S 1 : 3 Novi Pazar
25.11.2018 19:00 Partizan 2 2 : 3 Ribnica
25.11.2018 19:00 Šumadija 3 : 0 Karadjordje
25.11.2018 12:00 Akademija Singidunum 1 : 3 Blok Aut
25.11.2018 14:00 Banat 3 : 0 KI 0230
25.11.2018 15:30 Merkur 3 : 1 Spartak 2
25.11.2018 20:15 Štrand Volej 3 : 1 Dunav Volej
25.11.2018 18:00 Srem 2 3 : 0 NS Tim
25.11.2018 13:45 Star 3 : 0 Jadran
25.11.2018 17:30 Beočin 0 : 3 Bečej
25.11.2018 15:30 Grbić 3 : 2 Novi Sad 2
25.11.2018 12:00 Jasenica (SP) 0 : 3 Radnički
25.11.2018 13:30 Tvrđava 0 : 3 Carina
25.11.2018 18:00 Knjaževac 2 0 : 3 Đerdap
25.11.2018 18:00 Bor 2 0 : 3 Timok
25.11.2018 10:45 Partizan 0 : 3 Crvena zvezda
25.11.2018 09:00 Lucky Star 2 : 3 Železničar
25.11.2018 09:00 Sterija 1 : 3 Kralj
25.11.2018 10:45 AS 0 : 3 Beograd
25.11.2018 12:30 Lazarevac 3 : 1 AS Batajnica
25.11.2018 09:00 Akademija Singidunum 3 : 1 Dunav
25.11.2018 10:45 SPAS 0 : 3 Avala
25.11.2018 12:45 Beograd 2 0 : 3 Volleyland 2
25.11.2018 12:45 Vizurine Ajkulice 3 : 0 21. maj

Rukomet

25.11.2018 18:30 Crvena zvezda 26 : 25 Novi Pazar
25.11.2018 18:00 Spartak Vojput 31 : 21 Mokra Gora
25.11.2018 18:00 Pobednik 30 : 28 Topličanin
25.11.2018 16:30 Dubočica 54 29 : 22 Zlatar
25.11.2018 17:30 Lavovi BP 19 : 25 Proleter
25.11.2018 18:00 Mladost TSK 31 : 21 Nova Pazova 1957
25.11.2018 20:00 Mladost 24 : 22 Crvena Zvezda
25.11.2018 18:00 Metaloplastika 2 17 : 26 Metalac Gorenje
25.11.2018 18:00 PKB 22 : 21 Smederevo
25.11.2018 18:30 Novi Beograd 24 : 27 Sindjelić
25.11.2018 18:30 BASK Soko 20 : 27 Partizan 2
25.11.2018 16:30 Rakovica 23 : 23 Rekreativo
25.11.2018 15:00 Metalac 36 : 36 Šamot 65 2
25.11.2018 19:00 Omladinac 28 : 31 Goč Merkur
25.11.2018 19:00 Vlasotince 39 : 25 Pirot
25.11.2018 16:30 Pančevo 33 : 33 Metalac
25.11.2018 14:30 Vojvoda Stepa 37 : 34 Budućnost
25.11.2018 18:00 Majdanpek 36 : 20 Đerdap
25.11.2018 18:00 Hajduk Veljko 2 27 : 25 Arif Knjaz 1957
25.11.2018 19:00 Arilje 33 : 28 Krusevac
25.11.2018 18:30 Užice 25 : 24 Beli andjeo
25.11.2018 12:30 Vranje 1957 - 2 25 : 20 Železničar 1949 - 2
25.11.2018 16:00 Nišava 26 : 17 Morava 84
25.11.2018 17:30 Jadran 35 : 28 Dolovo (Ž)
25.11.2018 19:00 Proleter (Ž) 26 : 27 Mladost
25.11.2018 20:00 Temerin 16 : 22 Mokrin
25.11.2018 16:00 Ravangrad 28 : 41 Radnički
25.11.2018 18:30 Atenica 25 : 29 Bekament Bukovička Banja 2
25.11.2018 13:00 Bor - RTB 2 20 : 18 Jagodina 2

Vaterpolo

25.11.2018 Taš 2000 2 : 9 Vojvodina
25.11.2018 Crvena zvezda 4 : 6 Palilula

Futsal

25.11.2018 18:15 SK Ekonomist 4 : 4 Bečej
25.11.2018 17:00 Partenon 7 : 2 Raška
25.11.2018 19:00 Bele crkve 3 : 3 Timok 2013
25.11.2018 19:30 Miners 4 : 5 Akademac
25.11.2018 18:30 Oftal -C 3 : 11 Palež
25.11.2018 21:00 Novi Sad 7 : 6 Leteći Bajmočani
25.11.2018 18:00 Mićko trend 9 : 3 Hajduk
25.11.2018 14:00 Bezbednost 192 8 : 4 Aranđelovac
25.11.2018 21:00 PP 192 4 : 3 Šljivici

FFA

25.11.2018 13:05 Bačka 1 : 1 Jedinstvo (NB)
25.11.2018 15:10 AFK A 2 : 1 Jedinstvo (BPS)
25.11.2018 12:45 AFK B 0 : 3 TSC
25.11.2018 12:20 Bečej 1918 0 : 3 Bajša
25.11.2018 13:55 Jedinstvo (NB) 0 : 4 Bajša
25.11.2018 13:30 TSC 2 : 2 Bečej 1918
25.11.2018 14:20 Jedinstvo (BPS) 2 : 0 AFK B
25.11.2018 14:45 Bačka 1 : 3 AFK A
25.11.2018 11:45 Bačka A 0 : 3 TSC B
25.11.2018 10:35 Bačka B 1 : 3 TSC A
25.11.2018 08:55 AFK A 4 : 0 Potisje
25.11.2018 08:30 AFK B 0 : 3 Bečej 1918
25.11.2018 10:10 TSC B 1 : 1 Bečej 1918
25.11.2018 09:25 Potisje 2 : 2 AFK B
25.11.2018 09:45 TSC A 1 : 10 AFK A
25.11.2018 11:00 Bačka A 1 : 3 Potisje
25.11.2018 11:25 TSC A 5 : 0 Bačka B

Hokej

25.11.2018 16:15 Crvena zvezda 2 : 4 Triglav
25.11.2018 14:00 Vojvodina 3 : 5 Mladost
25.11.2018 16:15 ECE Celje 1 : 2 Crvena zvezda
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.