XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 436 utakmica za dan
Subota, 17 Novembar 2018

Fudbal

17.11.2018 13:00 Sloga 4 : 0 Željezničar Sport Team
17.11.2018 13:00 Sloboda 1 : 3 Drina
17.11.2018 13:00 Slavija 2 : 1 Sutjeska
17.11.2018 13:00 Alfa 0 : 0 Kozara
17.11.2018 13:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Borac
17.11.2018 13:00 Podrinje 5 : 0 Tekstilac
17.11.2018 13:00 Ribnica 4 : 0 Gorštak
17.11.2018 13:00 Cement 2 : 2 Borac
17.11.2018 13:00 Omladinac 1 : 0 Dunav
17.11.2018 13:00 Radnički (ZR) 0 : 1 Hajduk 1912
17.11.2018 13:00 OFK Vršac 0 : 0 Bratstvo 1946
17.11.2018 13:00 Mladost 0 : 0 Radnički (NP)
17.11.2018 13:00 ČSK Pivara 1 : 2 Dinamo 1945
17.11.2018 11:00 Radnički (NB) 1 : 0 BASK
17.11.2018 11:00 Radnički (O) 0 : 0 Zvezdara
17.11.2018 11:00 BSK Borča 2 : 4 Crvena Zvezda
17.11.2018 13:00 Krajina 0 : 1 Begej
17.11.2018 13:00 Budućnost 3 : 3 Jedinstvo (NB)
17.11.2018 13:00 Kikinda 1909 0 : 2 Kozara
17.11.2018 13:00 Radnički (K) 1 : 0 BAK
17.11.2018 13:00 Sloboda 8 : 0 OFK Proleter
17.11.2018 13:00 Jedinstvo (BK) 3 : 2 Radnički (S)
17.11.2018 13:00 Sloga (E) 2 : 2 Jugović
17.11.2018 13:00 Podrinje 0 : 0 Tatra
17.11.2018 13:00 Sloga (T) 3 : 2 Sremac Vojka
17.11.2018 13:00 OFK Vrbas 1 : 0 OFK Mladost APA
17.11.2018 13:00 Polet (K) 3 : 1 Budućnost
17.11.2018 13:00 Sopot 1 : 3 Sremčica
17.11.2018 11:00 Studenski Grad 1 : 0 Milutinac
17.11.2018 13:00 Delija 0 : 0 Naftagas
17.11.2018 13:00 Proleter 2006 2 : 7 Radnički 1911
17.11.2018 13:00 ŽAK 3 : 0 Budućnost (P)
17.11.2018 13:00 Vojvodina (T) 1 : 1 Rusin
17.11.2018 13:00 Sloven 0 : 8 Budućnost
17.11.2018 13:00 Partizan 2 : 1 Železničar
17.11.2018 13:00 Sloga Bat 1924 1 : 2 ŽSK
17.11.2018 13:00 Bare : Mladost MG
17.11.2018 13:00 Omladinac 5 : 8 Fruškogorski partizan
17.11.2018 13:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Šajkaš 1908
17.11.2018 13:00 Slavija 1 : 0 Fruškogorac
17.11.2018 13:00 Napredak 0 : 0 Panonija IM Topola
17.11.2018 13:00 Radnički 1905 4 : 1 Đurđin
17.11.2018 13:00 Proleter (RS) 3 : 2 Vinogradar
17.11.2018 13:00 Obilić 4 : 0 Preporod
17.11.2018 11:00 Balkan Mirijevo 2 : 0 Srem
17.11.2018 13:00 Institut 2 : 2 Dunav
17.11.2018 11:00 Rakovica 1 : 0 Atakante
17.11.2018 13:00 Zvezda 0 : 0 Mladost (B)
17.11.2018 14:00 Ovčar 2 : 0 Rudar
17.11.2018 14:00 Slatina 2 : 1 Mladost
17.11.2018 14:00 Parmenac 1 : 0 Jedinstvo (P)
17.11.2018 13:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Ribnik
17.11.2018 13:00 Čitluk 5 : 2 Šanac
17.11.2018 13:00 Jedinstvo 1945 (VL) 2 : 4 Jedinstvo (ŠT)
17.11.2018 13:00 Dušan Silni 4 : 1 Karađorđe
17.11.2018 13:00 Dunav 3 : 1 Jugoslavija
17.11.2018 13:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 2 Rudar 2001
17.11.2018 13:00 Đerdap 2 : 3 Mlava (ML)
17.11.2018 13:00 Makce 0 : 1 Borac (Ž)
17.11.2018 13:00 Polet (SD) 3 : 2 Omladinac (Š)
17.11.2018 13:00 Napredak 2012 2 : 1 Moravac
17.11.2018 13:00 Brestovac 4 : 0 Poreč
17.11.2018 13:00 BSK 3 : 2 Nemetali
17.11.2018 13:00 OFK Bor 3 : 0 Šarbanovac
17.11.2018 13:00 Pepeljevac 4 : 3 Mladost
17.11.2018 13:00 OFK Brđanac 3 : 1 Radnik
17.11.2018 13:00 Sloga (D) 3 : 0 Borac (D)
17.11.2018 13:00 Šumadinac (KG) 2 : 0 Jadran
17.11.2018 13:30 Rudar Vrška Čuka 2 : 1 OFK Rtanj
17.11.2018 13:30 Ozren 1 : 4 Radnički 1946
17.11.2018 13:30 Slobodno kolo 2 : Bučje Podvis
17.11.2018 13:30 Midžor (K) 1 : 0 Omladinac
17.11.2018 13:00 Omladinac (GK) 0 : 4 Stevan Nešticki
17.11.2018 13:00 Glama 2 : 0 Kusce
17.11.2018 13:30 Kalenić 2 : 2 Dimitrije Tucović
17.11.2018 13:00 Veternik 7 : 1 Hajduk
17.11.2018 13:00 OFK Futog 5 : 1 Čenej
17.11.2018 13:00 Vojvodina (CC) 3 : 2 Borac (VG)
17.11.2018 13:00 Garevina 2 : 2 Velika Drenova
17.11.2018 13:00 Kamenorezac 76 3 : 1 Trudbenik
17.11.2018 13:00 Sloga (D) 5 : 2 Rubin
17.11.2018 13:00 Stari Trstenik 3 : 2 Mladost
17.11.2018 13:30 Sloga 2 : 2 Blagotin
17.11.2018 13:30 Partizan 1 : 1 Sinđelić 1934
17.11.2018 13:30 Morava 3 : 2 Mladost (T)
17.11.2018 13:30 Istok 63 3 : 1 Beljanica
17.11.2018 13:30 Mladost (J) 5 : 0 Budućnost
17.11.2018 13:30 Bogutovačka Banja 8 : 1 Partizan
17.11.2018 13:30 Mladost 3 : 0 Lazac
17.11.2018 13:00 Borac 1 : 0 Jadar 1961 (GD)
17.11.2018 13:00 Kralj Petar I 3 : 0 Ranilović
17.11.2018 13:00 Radnički 4 : 1 Jedinstvo (Š)
17.11.2018 13:00 OFK Šabac 1 : 2 Milicionar
17.11.2018 13:00 Tornjoš 7 : 3 Potisje
17.11.2018 13:00 Bačka 1945 1 : 3 Naša Zvezda
17.11.2018 13:00 Žitkovica 2017 2 : 1 Mladost (B)
17.11.2018 13:00 Jasenovac 2 : 1 Sloga 1952
17.11.2018 13:00 Badljevica 0 : 0 Landol
17.11.2018 13:00 Pobeda 3 : 1 Rongo Siti
17.11.2018 13:00 Zvezda 7 : 2 Sloboda
17.11.2018 13:30 Kapidžija 2 : 0 Globoder
17.11.2018 13:00 Veternica 1 : 0 Gornje Sinkovce
17.11.2018 13:00 Navalin 4 : 2 Turekovac
17.11.2018 13:00 Atletiko 0 : 1 Badince
17.11.2018 13:00 Bojić 0 : 1 Zablaće
17.11.2018 13:00 Rudar 2 : 1 Korman
17.11.2018 13:00 OFK Letnjikovac 1983 6 : 0 POFK Letnjikovac
17.11.2018 13:00 Metaloplastika 1 : 5 Borac
17.11.2018 13:00 Dumača 4 : 2 Partizan
17.11.2018 13:00 Petlovača 0 : 0 Lipolist
17.11.2018 13:00 Kruševica 1980 2 : 1 Kotlenik (L)
17.11.2018 13:00 Polet 1 : 3 Beli Orlovi
17.11.2018 13:00 Čestin 1 : 4 Bečevica
17.11.2018 13:00 Kotlenik (G) 2 : 2 Borac
17.11.2018 13:00 Jedinstvo 5 : 0 Grivac
17.11.2018 13:00 Zmajevac : Lomnica
17.11.2018 13:00 Borac 6 : 0 Budućnost Krušik 2014
17.11.2018 13:00 Sloboda (U) 2 : 0 Javor Matis
17.11.2018 10:00 Železničar 0 : 3 TSC
17.11.2018 13:00 Jedinstvo Stević 1 : 1 Index
17.11.2018 IMT 1 : 0 Brodarac
17.11.2018 OFK Beograd 0 : 1 Sinđelić
17.11.2018 Voždovac 3 : 1 Lokomotiva
17.11.2018 Crvena zvezda 3 : 0 Rad
17.11.2018 Zemun 1 : 1 Partizan
17.11.2018 Grafičar 3 : 3 Internacional
17.11.2018 BSK Borča 2 : 3 Radnički
17.11.2018 Zvezdara 1 : 0 Sremčica
17.11.2018 Sinđelić 2 4 : 1 Leštane
17.11.2018 OFK Zabrežje 3 : 0 Rad 2
17.11.2018 Bežanija 11 : 0 Komgrap
17.11.2018 OFK Beograd 2 5 : 4 Lokomotiva 2
17.11.2018 DIF 8 : 0 Zmaj 1953
17.11.2018 Stepojevac Vaga 0 : 4 OFK Žarkovo
17.11.2018 11:00 Borac 3 : 2 Budućnost Krušik 2014
17.11.2018 11:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 5 Sloga (P)
17.11.2018 12:00 Spartak 3 : 1 Petar Puača
17.11.2018 12:00 Bečkerek 023 1 : 2 OFK Vršac
17.11.2018 Kopernikus Želežničar 3 : 0 Car Konstantin
17.11.2018 Napredak 7 : 0 Lider MGM
17.11.2018 Radnički (P) 4 : 1 Radnik
17.11.2018 BSK 1925 0 : 2 Grafičar
17.11.2018 Kolubara 2 : 1 Sinđelić
17.11.2018 Radnički (NB) 1 : 2 BSK Borča
17.11.2018 Bežanija 2 : 0 Studenski grad
17.11.2018 011 3 : 0 DIF
17.11.2018 Teleoptik 5 : 1 IMT
17.11.2018 Lokomotiva 2 : 0 Internacional
17.11.2018 Beograd 1929 1 : 3 Palilulac
17.11.2018 OLE 0 : 0 Rakovica
17.11.2018 Postar 1930 1 : 1 Jedinstvo
17.11.2018 Novi Beograd 6 : 1 Budućnost
17.11.2018 Omladinac 0 : 2 Radnički
17.11.2018 Homoljac 3 : 2 VGSK
17.11.2018 Sloga 33 3 : 2 Partizan 1945
17.11.2018 10:00 Voždovac MK 4 : 0 O11 MK
17.11.2018 11:00 Zemun MK 3 : 1 Crvena zvezda MK
17.11.2018 13:00 Brodarac MK 0 : 3 OFK Beograd MK
17.11.2018 DIF MK 4 : 0 Grafičar MK
17.11.2018 Dunavac 2 : 1 Kolubara MK
17.11.2018 011 B MK 0 : 1 Radnički (NB) MK
17.11.2018 OFK Beograd MK 2 : 0 Voždovac MK
17.11.2018 IMT 2 : 3 Brodarac MK
17.11.2018 Obrenovac 1905 MK 2 : 2 Napredak
17.11.2018 Zemun MK 1 : 1 Rad MK
17.11.2018 Rad MK 3 : 2 Rakovica MK
17.11.2018 Sinđelić 2012 3 : 0 Sopot MK
17.11.2018 Prva Iskra MK 3 : 1 Zemun MK-V
17.11.2018 Crvena Zvezda MML MK 7 : 1 Borac MK
17.11.2018 Vinča MK 3 : 1 Srem MK
17.11.2018 OFK Beograd MK 0 : 2 Boleč MK
17.11.2018 Brodarac MK 1 : 1 Radnički PDM MK
17.11.2018 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Apolon 4
17.11.2018 11:00 Bubamara 3 : 2 Pazar Juniors
17.11.2018 11:00 Mokra Gora 3 : 2 Radnički 1923
17.11.2018 11:00 Apolon 4 : 0 Novi Pazar
17.11.2018 11:00 Bane 0 : 4 Kiker
17.11.2018 11:00 Kosmet 4 : 1 OFK AS 2003
17.11.2018 11:00 Sport Klub 99 4 : 0 Jošanica
17.11.2018 Teleoptik 3 : 1 Brodarac
17.11.2018 011 0 : 1 BSK
17.11.2018 Crvena zvezda 3 : 1 Rad
17.11.2018 Vozdovac 0 : 3 Zemun
17.11.2018 OFK Beograd 0 : 1 Čukarički
17.11.2018 Internacional 0 : 10 Partizan
17.11.2018 11:30 Kolubara 2 : 7 Radnički
17.11.2018 09:00 Lokomotiva 2 : 1 OLE
17.11.2018 09:00 BASK 2 : 4 DIF
17.11.2018 Vrcin 2 : 1 Mladenovac
17.11.2018 Hajduk 9 : 0 Vinca
17.11.2018 Banja 2 : 13 GSP Polet
17.11.2018 Trudbenik 0 : 7 Kovacevac
17.11.2018 Postar 1930 0 : 3 Palilulac
17.11.2018 Sloboda (Č) 0 : 3 Sloga (P)
17.11.2018 Duel Juniors 0 : 0 Timočanin
17.11.2018 Nacional 3 : 2 Jagodina
17.11.2018 Lider MGM 3 : 1 Radnički (N)
17.11.2018 Dinamo 2 : 5 SFS Borac
17.11.2018 Real 7 : 0 Timok
17.11.2018 Trajal 1 : 0 OFK Radnički
17.11.2018 Radnički (P) 1 : 5 Trstenik PTT
17.11.2018 Kopernikus Železničar 1 : 0 Napredak
17.11.2018 Prosoker 3 : 1 Radnički
17.11.2018 Jedinstvo : Župa
17.11.2018 Junior 1 : 3 Car Lazar
17.11.2018 Kopaonik 3 : 0 Bor
17.11.2018 Kruševac 2 : 2 Hajduk Veljko
17.11.2018 Dunav 2 : 1 Temnić 1924
17.11.2018 Morava 1 : 5 OFK Napredak
17.11.2018 Mali Bor 2 : 1 Djerdap
17.11.2018 Kosanica 0 : 2 Mladi Borac
17.11.2018 Radnik 2 : 1 Vlasina
17.11.2018 Topličanin 0 : 3 Real
17.11.2018 Dubočica 3 : 0 Ternoci
17.11.2018 Lugina 3 : 0 Sinđelić
17.11.2018 Šampion 1 : 0 Sloga
17.11.2018 OFK Beograd 3 : 0 Sinđelić
17.11.2018 Zemun 0 : 2 Partizan
17.11.2018 Čukarički 0 : 3 Crvena zvezda
17.11.2018 Radnički (O) 3 : 1 Internacional
17.11.2018 BSK Borča 0 : 1 Voždovac
17.11.2018 011 3 : 2 Rad
17.11.2018 Radnički (NB) 1 : 0 Brodarac
17.11.2018 Rad 2 : 3 Radnički PDM
17.11.2018 Teleoptik 7 : 0 Lokomotiva
17.11.2018 DIF 0 : 4 Ada
17.11.2018 Olimpik 3 : 0 Obrenovac 1905
17.11.2018 OFK Beograd 0 : 1 BSK 1925
17.11.2018 Zemun 1 : 3 Kolubara
17.11.2018 Jedinstvo 2014 11 : 0 Majdanpek
17.11.2018 Levač 0 : 1 Jagodina
17.11.2018 Morava 1 : 1 Lavice Dubočica
17.11.2018 Rosulja 2014 1 : 0 Napredak junior 2018
17.11.2018 Preševo 2 : 4 Mašinac
17.11.2018 Vučice 2 : 2 Kolibri
17.11.2018 Banat 2 : 2 Nova Kolonija
17.11.2018 11:00 Polet 0 : 4 Bačka
17.11.2018 Voja Gačić : Mladost
17.11.2018 13:00 Vojvodina 2 : 6 Spartak
17.11.2018 ŽFK Rad 5 : 0 ŽFK Kolubara
17.11.2018 11:00 Sloga (L) : Stari Grad
17.11.2018 11:00 Jasenica 1911 : Lider 2017
17.11.2018 11:00 Presing : Soko 2015
17.11.2018 11:00 VGSK : Železničar
17.11.2018 Lokomotiva 0 : 7 Zemun
17.11.2018 Kolubara 0 : 8 Crvena Zvezda
17.11.2018 Radnicki 7 : 0 BSK Borča
17.11.2018 Rad 6 : 0 Radnički
17.11.2018 Brodarac 1947 0 : 4 Teleoptik
17.11.2018 OLE 6 : 0 BSK 1925
17.11.2018 Partizan 2 : 1 Cukaricki
17.11.2018 OFK Beograd 3 : 1 Vozdovac
17.11.2018 Sloga 0 : 3 Jedinstvo
17.11.2018 Loznica 2 : Loznica
17.11.2018 Jadar 07 2 : 6 Podrinje
17.11.2018 Gučevo 1929 2 : 10 Radnički Stobeks

Košarka

17.11.2018 19:00 Crvena zvezda MTS 104 : 71 Mornar
17.11.2018 17:00 FMP 81 : 95 Cedevita
17.11.2018 18:00 Zlatibor 74 : 66 Beovuk 72
17.11.2018 18:00 Vršac 79 : 96 Dynamic VIP PAY
17.11.2018 19:00 Tamiš 97 : 80 Vojvodina
17.11.2018 19:00 Sloboda 105 : 79 Dunav
17.11.2018 19:00 Borac 88 : 71 Metalac
17.11.2018 19:30 Spartak 73 : 75 OKK Novi Pazar
17.11.2018 19:30 Pirot 99 : 103 Mladost (SP)
17.11.2018 18:30 Konstantin 84 : 85 KKK Radnički
17.11.2018 19:30 Kolubara LA 2003 106 : 75 Plana
17.11.2018 19:00 Rtanj 76 : 78 Zdravlje Leskovac
17.11.2018 19:30 Sloga 66 : 53 Zemun Fitofarmacija
17.11.2018 19:00 Napredak Bosphorus 99 : 85 Žarkovo
17.11.2018 18:20 Zvezdara 49 : 60 Cerak
17.11.2018 15:30 Barajevo Bambi 55 : 70 Sava
17.11.2018 17:00 Nova Pazova 66 : 82 Sveti Đorđe
17.11.2018 18:30 Topola 57 : 56 Futog Tupanjac MD
17.11.2018 16:00 Sloven 85 : 72 Železničar
17.11.2018 20:00 Srem 89 : 80 Jedinstvo
17.11.2018 18:00 Kris Kros 88 : 74 Hajduk
17.11.2018 13:00 Radnik 88 : 74 Bor RTB
17.11.2018 20:30 Fair Play 96 : 60 Niš
17.11.2018 15:30 Jastrebac 70 : 89 OKK Junior
17.11.2018 17:00 Jugbasket 0 : 20 Prokuplje
17.11.2018 19:30 Napredak Junior 67 : 63 Radnički 1950
17.11.2018 18:00 Priboj 117 : 96 Crnokosa
17.11.2018 16:30 Čačak 94 67 : 74 Klik
17.11.2018 20:00 Radnički VA 75 : 89 Zlatar
17.11.2018 17:00 BKK Radnički 87 : 72 Barajevo
17.11.2018 15:20 Borča 81 : 60 Žitko Basket
17.11.2018 15:30 Barajevo Bambi 55 : 70 Sava
17.11.2018 17:25 Borča 2 90 : 60 Veba Basket
17.11.2018 18:20 Zvezdara 49 : 60 Cerak
17.11.2018 19:00 Ljubovija 57 : 65 Proleter 023
17.11.2018 14:30 Radnički (Kg) 100 : 65 Karaburma
17.11.2018 18:00 Stara Pazova 78 : 61 Topolčanka
17.11.2018 16:30 Sloga 62 : 57 ČA basket
17.11.2018 13:00 Lim 40 : 89 Mileševka

Odbojka

17.11.2018 Novi Pazar 0 : 3 Jedinstvo (SP)
17.11.2018 Mladi radnik 3 : 1 Partizan
17.11.2018 VGSK 1 : 3 Mladenovac
17.11.2018 Napredak 037 3 : 1 Kosovska Mitrovica
17.11.2018 Železničar (Bg) 0 : 3 Futog
17.11.2018 Novi Sad 0 : 3 Smederevo Carina
17.11.2018 Niš 3 : 0 Borac (St)
17.11.2018 14:30 Mladost 0 : 3 Dubočica
17.11.2018 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Bavanište
17.11.2018 20:00 Hercegovina 2 : 3 Vrbas
17.11.2018 20:00 Proleter 3 : 0 Bečej
17.11.2018 20:00 Vranje 3 : 0 Hajduk Veljko
17.11.2018 14:00 Pirot 3 : 0 Niš 2
17.11.2018 19:00 Karađorđe 3 : 0 Blok Aut
17.11.2018 16:00 Rudar 3 : 0 Crnjanski
17.11.2018 18:15 As Beograd 3 : 0 Sloga 2015
17.11.2018 15:30 Vest 3 : 1 Srem Eaton 2
17.11.2018 16:00 Stražilovo 3 : 0 Inđija
17.11.2018 13:00 Mladost 3 : 0 Junior
17.11.2018 Ub 3 : 2 Dinamo
17.11.2018 Roda 3 : 0 Beograd
17.11.2018 FOK 0 : 3 Smederevo
17.11.2018 19:00 Borac (Ča) 1 : 3 Ivanjica
17.11.2018 18:30 Inđija 3 : 2 Kralj
17.11.2018 15:00 Milenijum 1 : 3 Gimnazijalac
17.11.2018 18:00 Majdanpek FBC 2 : 3 Knjaževac
17.11.2018 17:00 Panda 3 : 0 Bor
17.11.2018 12:00 Student 2 : 3 Jagodina
17.11.2018 20:00 Mladost (NP) 3 : 2 Panonija
17.11.2018 19:00 Partizan 2 : 3 Futog Vest
17.11.2018 13:00 Novi Sad 3 : 0 Elan Volej
17.11.2018 12:30 Novi Pazar 3 : 0 Tutin
17.11.2018 19:00 Tehničar 3 : 0 Bambi volej
17.11.2018 16:00 Mladi Radnik 3 : 2 Tehničar (Sd)
17.11.2018 14:00 Red Fox-Smeč 5 1 : 3 Lazarevac
17.11.2018 14:45 Imlek 3 : 0 Fortuna Plus
17.11.2018 17:40 Lucky Star 2 : 3 Šumadija
17.11.2018 12:00 Akademija Singidunum 0 : 3 AS
17.11.2018 18:15 Dunav 0 : 3 Obilić
17.11.2018 10:00 Radnički 2 3 : 0 Pionir
17.11.2018 14:00 21. maj 0 : 3 Obrenovac
17.11.2018 15:00 Vizurine Ajkulice 3 : 1 Spas
17.11.2018 14:00 Banat 3 : 0 Hercegovina
17.11.2018 15:00 Kikinda 3 : 1 Krajišnik
17.11.2018 14:00 Proleter 3 : 1 Žitište
17.11.2018 14:00 Libero 1 : 3 Vrbas
17.11.2018 16:30 Apatin 3 : 0 Sutjeska
17.11.2018 20:30 Jadran 0 : 3 Srem 2
17.11.2018 12:00 NS Tim 3 : 0 Dunav
17.11.2018 17:00 Grbić 3 : 2 Mladost
17.11.2018 14:00 Blok Aut 1 : 3 Beočin
17.11.2018 18:00 Bečej 0 : 3 Bagljaš 023
17.11.2018 16:00 Timok 2 : 3 Hajduk Veljko
17.11.2018 18:00 Pusta Reka 3 : 0 ŽOK Topličanin
17.11.2018 10:45 Spas 2 : 3 Mladenovac
17.11.2018 09:00 AS 3 : 0 Lucky Star
17.11.2018 09:00 Blok Aut 1 : 3 Obrenovac
17.11.2018 12:30 Roda 3 : 2 Crnjanski
17.11.2018 10:45 Crvena zvezda 3 : 2 Partizan
17.11.2018 Železnik 2012 3 : 2 Imlek
17.11.2018 Partizan 3 : 1 Roda
17.11.2018 Lucky Star 0 : 3 AS
17.11.2018 Kolubara 2 : 3 Blok Aut
17.11.2018 Mladenovac 0 : 3 TENT
17.11.2018 Lazarevac 3 : 0 Sterija
17.11.2018 AS Batajnica 3 : 0 Crvena zvezda
17.11.2018 Beograd 3 : 1 Vizurine Ajkulice

Rukomet

17.11.2018 16:30 Novi Pazar 30 : 33 Dinamo
17.11.2018 18:30 Metaloplastika 32 : 24 Spartak Vojput
17.11.2018 19:00 Mokra Gora 27 : 24 Kikinda
17.11.2018 19:00 Rudar 32 : 19 Sloga
17.11.2018 21:00 Obilić 31 : 31 Crvena zvezda
17.11.2018 18:00 Radnički 1964 24 : 17 Priboj
17.11.2018 19:00 Vranje 1957 30 : 23 Pobednik
17.11.2018 19:00 Hajduk Veljko 32 : 29 Žitorađa
17.11.2018 19:00 Kuršumlija 19 : 22 Bela Palanka
17.11.2018 19:00 Zlatar 36 : 25 Lokomotiva
17.11.2018 19:00 Morava 34 : 32 Vrbas Petrol
17.11.2018 18:00 Crvenka 24 : 21 Lavovi BP
17.11.2018 19:00 Jugović 23 : 23 SC Voždovac 2012
17.11.2018 20:00 Sivac 69 26 : 19 Jabuka
17.11.2018 19:00 Hercegovina 31 : 26 Mladost
17.11.2018 18:00 Crvena Zvezda 27 : 21 Radnički 1958
17.11.2018 17:00 Partizan 2 29 : 33 Novi Beograd
17.11.2018 17:00 Sindjelić 20 : 25 PKB
17.11.2018 18:30 Šamot 65 2 27 : 28 Goč Merkur
17.11.2018 19:30 Heba 21 : 32 Vlasotince
17.11.2018 19:00 Zaječar 42 : 27 Aleksinac
17.11.2018 20:00 ORK Bor 44 : 20 Paraćin
17.11.2018 18:00 Budućnost 31 : 27 Pančevo
17.11.2018 15:30 Metalac 33 : 29 PIK Prigrevica
17.11.2018 19:00 Rembas 46 : 19 Borsko jezero
17.11.2018 13:30 Sloga KV 2 23 : 34 Arilje
17.11.2018 18:30 Naisa 27 : 34 Bekament BB
17.11.2018 18:30 Kučevo 20 : 33 Pančevo
17.11.2018 18:00 Sloven 27 : 31 Topličanin
17.11.2018 17:00 Pirot 25 : 24 Radnički 1964
17.11.2018 20:00 Vrbas 19 : 15 Železničar
17.11.2018 18:00 Kikinda 29 : 18 Ravangrad
17.11.2018 17:00 Metalac AD 24 : 28 Prijepolje
17.11.2018 16:00 Metalac 19 : 37 Bekament Bukovička Banja 2
17.11.2018 17:00 Loznica grad 29 : 30 Radnički
17.11.2018 19:30 ORK Loznica 24 : 40 Metalac 2015
17.11.2018 19:00 Radnički 21 : 26 Vranje
17.11.2018 17:00 Hajduk Veljko 21 : 27 Đerdap
17.11.2018 16:30 Naisa 2 13 : 25 Žitorađa
17.11.2018 16:00 Jagodina 2 32 : 11 Dubočica

Vaterpolo

17.11.2018 19:00 Jadran HN 13 : 6 Šabac
17.11.2018 18:00 OVK POŠK 11 : 20 Primorac
17.11.2018 19:30 Mornar BS 8 : 12 Jug CO
17.11.2018 20:00 Solaris 5 : 3 KVK Radnički
17.11.2018 19:00 Valjevo 15 : 5 Galeb
17.11.2018 18:00 VA Cattaro 9 : 9 Zadar 1952
17.11.2018 19:00 Vojvodina 12 : 4 Koper 1958
17.11.2018 19:45 Medveščak 5 : 18 Budva
17.11.2018 20:45 Nais 6 : 4 Primorje EB
17.11.2018 21:00 TENT 9 : 9 Banjica
17.11.2018 17:45 Zemun 14 : 5 Beograd
17.11.2018 20:00 Banja Luka 12 : 12 Palilula
17.11.2018 16:00 Valis 7 : 8 Rasina
17.11.2018 19:00 Spartak Prozivka 17 : 12 ŽAK
17.11.2018 Vojvodina 16 : 4 Taš 2000
17.11.2018 Palilula 11 : 12 Crvena zvezda

Futsal

17.11.2018 16:30 Vranje 3 : 4 RB
17.11.2018 20:30 Vinter sport 4 : 3 Ivanjica
17.11.2018 17:30 Zufo 4 : 1 Ekonomac 2
17.11.2018 19:00 Kosjerić 7 : 4 Partenon
17.11.2018 17:00 Raška 2 : 6 Kragujevac Wild Boars
17.11.2018 17:30 Futsal Trebinje 7 : 1 Oftal -C
17.11.2018 21:15 Konjarnik 6 : 3 Intelektualac
17.11.2018 18:00 Hajduk 1 : 7 Leteći Holandjanin
17.11.2018 16:00 Leteći Bajmočani 3 : 4 Mićko trend
17.11.2018 19:00 Apa Futsal 7 : 1 Novi Sad
17.11.2018 20:30 Forum 10 : 1 Indians 2013
17.11.2018 16:30 Fleš 4 : 6 Karađorđe 2015
17.11.2018 20:00 Gvozdeni puk 2 : 3 Napredak 1389
17.11.2018 19:15 Gurgusovac 4 : 4 Ozren
17.11.2018 17:00 Dolap 4 : 6 Zadrugar 2017

Ragbi 13

17.11.2018 Dorćol 18 : 0 Car Dusan Silni

Hokej

17.11.2018 19:15 Triglav E 3 : 4 Mladost
17.11.2018 20:15 Vojvodina E 3 : 2 Slavija Junior
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.