XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Vinogradar - Šanac 3:0
2 24.08.2014 17:00 Čitluk - Vinogradar 5:1
3 31.08.2014 17:00 Vinogradar - Sloga (Ć) 2:0
4 07.09.2014 16:30 Sloga (D) - Vinogradar 3:2
5 10.09.2014 16:30 Vinogradar - Naupare 5:3
6 14.09.2014 16:30 Jastrebac - Vinogradar 3:0
7 21.09.2014 16:30 Vinogradar - Mladost 3:2
8 28.09.2014 15:30 13. April - Vinogradar 2:2
9 05.10.2014 15:30 Vinogradar - Gornji Stepoš 5:1
10 08.10.2014 15:30 Mladi radnik - Vinogradar 8:1
11 12.10.2014 15:30 Vinogradar - Trudbenik 5:1
12 19.10.2014 14:30 Omladinac - Vinogradar 2:3
13 26.10.2014 13:30 Vinogradar - Bošnjane 5:2
14 01.11.2014 13:30 Blagotin - Vinogradar 2:2
15 09.11.2014 13:30 Vinogradar - Jedinstvo 1936 6:1
16 16.11.2014 13:00 Gradina - Vinogradar 3:1
17 23.11.2014 13:00 Vinogradar - Mačkovac 1:0
18 15.03.2015 14:00 Šanac - Vinogradar 1:0
19 22.03.2015 14:30 Vinogradar - Čitluk 3:2
20 25.03.2015 14:30 Sloga (Ć) - Vinogradar 5:1
21 29.03.2015 15:30 Vinogradar - Sloga (D) 4:0
22 05.04.2015 15:30 Naupare - Vinogradar 2:0
23 12.04.2015 16:00 Vinogradar - Jastrebac 0:0
24 14.04.2015 16:00 Mladost - Vinogradar 2:1
25 19.04.2015 16:30 Vinogradar - 13. April 1:2
26 26.04.2015 16:30 Gornji Stepoš - Vinogradar 3:2
27 03.05.2015 16:30 Vinogradar - Mladi radnik 0:3
28 10.05.2015 17:00 Trudbenik - Vinogradar 3:2
29 13.05.2015 17:00 Vinogradar - Omladinac 8:1
30 17.05.2015 17:00 Bošnjane - Vinogradar 5:1
31 24.05.2015 17:00 Vinogradar - Blagotin 5:4
32 31.05.2015 17:30 Jedinstvo 1936 - Vinogradar 2:3
33 03.06.2015 17:30 Vinogradar - Gradina 3:3
34 07.06.2015 17:30 Mačkovac - Vinogradar 6:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Bošnjane 34 26 4 4 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Sloga (Ć) 34 23 4 7 73
3 Šanac 34 20 3 11 63
4 13. April (-1) 34 18 5 11 58
5 Naupare 34 17 2 15 53
6 Mačkovac (-1) 34 16 3 15 50
7 Sloga (D) 34 14 6 14 48
8 Mladost 34 15 3 16 48
9 Mladi radnik 34 13 8 13 47
10 Vinogradar (-2) 34 15 4 15 47
11 Gornji Stepoš 34 14 4 16 46
12 Čitluk 34 15 1 18 46
13 Jastrebac 34 13 6 15 45
14 Gradina 34 13 5 16 44
15 Blagotin 34 13 4 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Trudbenik (-3) 34 12 1 21 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Omladinac 34 9 3 22 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac FSRO Jedinstvo 1936 (-2) 34 5 4 25 17
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
djurdjevichajrudin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu