XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Jedinstvo 1936 - Bošnjane 1:1
2 24.08.2013 17:00 Bošnjane - Vinogradar 3:1
3 28.08.2013 17:00 Temnić 1924 - Bošnjane 1:0
4 31.08.2013 17:00 Bošnjane - Trudbenik 2:2
5 08.09.2013 16:30 Mladost - Bošnjane 1:1
6 11.09.2013 16:30 Bošnjane - Čitluk 5:2
7 14.09.2013 16:30 Poljoprivrednik - Bošnjane 1:0
8 21.09.2013 16:30 Bošnjane - Jasika 2:2
9 29.09.2013 15:30 Šanac - Bošnjane 4:0
10 05.10.2013 15:30 Bošnjane - FUD 0:2
11 09.10.2013 15:30 Sloga Ćićevac - Bošnjane 2:2
12 12.10.2013 15:30 Bošnjane - Gradina 2:1
13 20.10.2013 14:30 Sloga Dašnica - Bošnjane 0:1
14 26.10.2013 14:30 Bošnjane - Jastrebac 2:1
15 03.11.2013 13:30 Mačkovac - Bošnjane 1:1
16 10.11.2013 13:30 Naupare - Bošnjane 1:2
17 16.11.2013 13:00 Bošnjane - Pepeljevac 3:0
18 08.03.2014 14:00 Bošnjane - Jedinstvo 1936 4:1
19 15.03.2014 14:30 Vinogradar - Bošnjane 1:2
20 22.03.2014 14:30 Bošnjane - Temnić 1924 1:3
21 30.03.2014 14:30 Trudbenik - Bošnjane 3:3
22 02.04.2014 16:00 Bošnjane - Mladost 2:0
23 06.04.2014 16:00 Čitluk - Bošnjane 1:0
24 12.04.2014 16:00 Bošnjane - Poljoprivrednik 2:1
25 23.04.2014 16:00 Jasika - Bošnjane 1:1
26 26.04.2014 16:30 Bošnjane - Šanac 1:0
27 30.04.2014 16:30 FUD - Bošnjane 3:0
28 03.05.2014 17:00 Bošnjane - Sloga Ćićevac 0:1
29 11.05.2014 17:00 Gradina - Bošnjane 3:2
30 25.05.2014 17:00 Bošnjane - Sloga Dašnica 1:1
31 01.06.2014 17:30 Jastrebac - Bošnjane 3:1
32 04.06.2014 17:30 Bošnjane - Mačkovac 3:2
33 08.06.2014 17:30 Bošnjane - Naupare 3:4
34 15.06.2014 17:30 Pepeljevac - Bošnjane 3:6
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Temnić 1924 34 26 5 3 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Poljoprivrednik 34 23 4 7 73
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" FUD 34 21 7 6 70
4 Sloga Ćićevac 34 17 9 8 60
5 Jastrebac 34 16 4 14 52
6 Sloga Dašnica 34 15 6 13 51
7 Bošnjane 34 14 9 11 51
8 Vinogradar (-2) 34 16 5 13 51
9 Šanac 34 14 7 13 49
10 Mladost 34 13 5 16 44
11 Naupare 34 12 3 19 39
12 Mačkovac (-1) 34 10 8 16 37
13 Gradina 34 11 2 21 35
14 Trudbenik 34 8 10 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pepeljevac (-1) 34 9 7 18 33
16 Čitluk (-1) 34 10 4 20 33
17 Jedinstvo 1936 (-1) 34 9 5 20 31
18 Klub se ugasio Jasika (-5) 34 8 8 18 27