XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Mladost - Gradina 4:2
2 25.08.2013 17:00 Gradina - Čitluk 2:1
3 28.08.2013 17:00 Poljoprivrednik - Gradina 1:0
4 01.09.2013 17:00 Gradina - Jasika 2:1
5 08.09.2013 16:30 Šanac - Gradina 2:0
6 11.09.2013 16:30 Gradina - FUD 0:2
7 15.09.2013 16:30 Sloga Ćićevac - Gradina 4:1
8 22.09.2013 16:30 Naupare - Gradina 4:2
9 29.09.2013 15:30 Gradina - Sloga Dašnica 1:0
10 06.10.2013 15:30 Jastrebac - Gradina 3:0
11 09.10.2013 15:30 Gradina - Mačkovac 1:2
12 12.10.2013 15:30 Bošnjane - Gradina 2:1
13 20.10.2013 14:30 Gradina - Pepeljevac 1:2
14 27.10.2013 13:30 Jedinstvo 1936 - Gradina 2:1
15 03.11.2013 13:30 Gradina - Vinogradar 1:2
16 10.11.2013 13:30 Temnić 1924 - Gradina 2:0
17 17.11.2013 13:00 Gradina - Trudbenik 4:1
18 09.03.2014 14:00 Gradina - Mladost 4:0
19 15.03.2014 14:30 Čitluk - Gradina 3:2
20 23.03.2014 14:30 Gradina - Poljoprivrednik 0:2
21 30.03.2014 14:30 Jasika - Gradina 0:0
22 02.04.2014 16:00 Gradina - Šanac 2:1
23 05.04.2014 16:00 FUD - Gradina 4:0
24 13.04.2014 16:00 Gradina - Sloga Ćićevac 1:1
25 23.04.2014 16:00 Gradina - Naupare 3:2
26 27.04.2014 16:30 Sloga Dašnica - Gradina 2:0
27 30.04.2014 16:30 Gradina - Jastrebac 1:0
28 04.05.2014 17:00 Mačkovac - Gradina 3:0
29 11.05.2014 17:00 Gradina - Bošnjane 3:2
30 25.05.2014 17:00 Pepeljevac - Gradina 0:3
31 01.06.2014 17:30 Gradina - Jedinstvo 1936 5:4
32 04.06.2014 17:30 Vinogradar - Gradina 6:2
33 08.06.2014 17:30 Gradina - Temnić 1924 2:5
34 15.06.2014 17:30 Trudbenik - Gradina 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Temnić 1924 34 26 5 3 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Poljoprivrednik 34 23 4 7 73
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" FUD 34 21 7 6 70
4 Sloga Ćićevac 34 17 9 8 60
5 Jastrebac 34 16 4 14 52
6 Sloga Dašnica 34 15 6 13 51
7 Bošnjane 34 14 9 11 51
8 Vinogradar (-2) 34 16 5 13 51
9 Šanac 34 14 7 13 49
10 Mladost 34 13 5 16 44
11 Naupare 34 12 3 19 39
12 Mačkovac (-1) 34 10 8 16 37
13 Gradina 34 11 2 21 35
14 Trudbenik 34 8 10 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pepeljevac (-1) 34 9 7 18 33
16 Čitluk (-1) 34 10 4 20 33
17 Jedinstvo 1936 (-1) 34 9 5 20 31
18 Klub se ugasio Jasika (-5) 34 8 8 18 27