XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Trudbenik - Sloga Dašnica 2:3
2 25.08.2013 17:00 Jastrebac - Trudbenik 2:0
3 28.08.2013 17:00 Trudbenik - Mačkovac 1:4
4 31.08.2013 17:00 Bošnjane - Trudbenik 2:2
5 08.09.2013 16:30 Trudbenik - Pepeljevac 2:2
6 11.09.2013 16:30 Jedinstvo 1936 - Trudbenik 1:1
7 15.09.2013 16:30 Trudbenik - Vinogradar 3:0
8 22.09.2013 16:30 Temnić 1924 - Trudbenik 2:1
9 29.09.2013 15:30 Trudbenik - Naupare 4:1
10 06.10.2013 15:30 Trudbenik - Mladost 2:1
11 09.10.2013 15:30 Čitluk - Trudbenik 0:1
12 13.10.2013 15:30 Trudbenik - Poljoprivrednik 0:2
13 20.10.2013 14:30 Jasika - Trudbenik 4:1
14 27.10.2013 13:30 Trudbenik - Šanac 2:2
15 02.11.2013 13:30 FUD - Trudbenik 2:0
16 10.11.2013 13:30 Trudbenik - Sloga Ćićevac 1:1
17 17.11.2013 13:00 Gradina - Trudbenik 4:1
18 09.03.2014 14:00 Sloga Dašnica - Trudbenik 4:1
19 15.03.2014 14:30 Trudbenik - Jastrebac 1:1
20 23.03.2014 14:30 Mačkovac - Trudbenik 0:3
21 30.03.2014 14:30 Trudbenik - Bošnjane 3:3
22 02.04.2014 16:00 Pepeljevac - Trudbenik 1:2
23 06.04.2014 16:00 Trudbenik - Jedinstvo 1936 0:0
24 13.04.2014 16:00 Vinogradar - Trudbenik 5:0
25 23.04.2014 16:00 Trudbenik - Temnić 1924 0:7
26 27.04.2014 16:30 Naupare - Trudbenik 2:0
27 30.04.2014 16:30 Mladost - Trudbenik 6:1
28 04.05.2014 17:00 Trudbenik - Čitluk 3:4
29 10.05.2014 17:00 Poljoprivrednik - Trudbenik 6:0
30 25.05.2014 17:00 Trudbenik - Jasika 3:3
31 01.06.2014 17:30 Šanac - Trudbenik 3:2
32 04.06.2014 17:30 Trudbenik - FUD 1:1
33 08.06.2014 17:30 Sloga Ćićevac - Trudbenik 1:2
34 15.06.2014 17:30 Trudbenik - Gradina 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Temnić 1924 34 26 5 3 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Poljoprivrednik 34 23 4 7 73
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" FUD 34 21 7 6 70
4 Sloga Ćićevac 34 17 9 8 60
5 Jastrebac 34 16 4 14 52
6 Sloga Dašnica 34 15 6 13 51
7 Bošnjane 34 14 9 11 51
8 Vinogradar (-2) 34 16 5 13 51
9 Šanac 34 14 7 13 49
10 Mladost 34 13 5 16 44
11 Naupare 34 12 3 19 39
12 Mačkovac (-1) 34 10 8 16 37
13 Gradina 34 11 2 21 35
14 Trudbenik 34 8 10 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pepeljevac (-1) 34 9 7 18 33
16 Čitluk (-1) 34 10 4 20 33
17 Jedinstvo 1936 (-1) 34 9 5 20 31
18 Klub se ugasio Jasika (-5) 34 8 8 18 27