XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 829 utakmica za dan
Nedelja, 20 Oktobar 2013

Fudbal

20.10.2013 15:00 Jagodina 0 : 3 Partizan
20.10.2013 15:00 Rudar 2 : 0 Sloboda
20.10.2013 15:00 Loznica 0 : 1 Šapine
20.10.2013 15:00 Šumadija 2 : 0 Bane
20.10.2013 15:00 Jošanica ND 2011 3 : 1 Partizan
20.10.2013 15:00 Seljak 2 : 0 Železničar
20.10.2013 15:00 Krušik 5 : 2 Pobeda
20.10.2013 15:00 Mačva 5 : 1 Mladi radnik
20.10.2013 11:00 Polet 4 : 0 GFK Jasenica 1911
20.10.2013 15:00 Jedinstvo (P) 0 : 2 Žitorađa
20.10.2013 15:00 Dubočica 1923 0 : 0 Tabane Trgovački
20.10.2013 15:00 Trstenik PPT 1 : 0 SFK Moravac
20.10.2013 15:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Timočanin
20.10.2013 15:00 Radnički (P) 1 : 0 Sinđelić
20.10.2013 15:00 Kopaonik 3 : 0 Sloga (D)
20.10.2013 15:00 Moravac Orion 3 : 0 Đerdap
20.10.2013 15:00 Radnički (S) 1 : 1 Car Konstantin
20.10.2013 15:00 Radnički (NP) 0 : 0 ČSK Pivara
20.10.2013 15:00 Dinamo 0 : 0 Radnički (SM)
20.10.2013 15:00 Bačka 1901 2 : 0 Novi Sad
20.10.2013 15:00 Tekstilac 1 : 0 Radnički (S)
20.10.2013 15:00 Radnički (Š) 1 : 1 Senta
20.10.2013 15:00 Sloga 2 : 1 Dunav
20.10.2013 15:00 Banat 0 : 0 Palić
20.10.2013 15:00 Bačka (BP) 2 : 0 Jedinstvo (NB)
20.10.2013 15:00 Železnik Lasta 1 : 1 Hajduk
20.10.2013 15:00 Lokomotiva 0 : 0 IM Rakovica
20.10.2013 15:00 Zemun 0 : 0 Turbina
20.10.2013 11:00 Žarkovo 0 : 0 Srem
20.10.2013 15:00 Sopot 5 : 0 Budućnost
20.10.2013 15:00 OFK Mladenovac 2 : 2 BASK
20.10.2013 15:00 Dorćol 3 : 0 Šumadija
20.10.2013 15:00 Kolubara 1 : 1 Radnički (O)
20.10.2013 11:00 Metalac 0 : 2 Vodojaža
20.10.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Slavija
20.10.2013 14:30 Dragačevo 1 : 2 Mokra Gora
20.10.2013 14:30 Polet 1 : 0 Sloboda
20.10.2013 14:30 Takovo 2 : 0 Orlovac
20.10.2013 15:00 Šumadija 2 : 4 Napredak
20.10.2013 15:00 Homoljac 2 : 0 Šumadinac 1913
20.10.2013 15:00 Morava 1 : 0 Mladi radnik
20.10.2013 15:00 Udarnik 1 : 2 Zvižd
20.10.2013 14:30 Sloga (S) 0 : 0 Polimlje
20.10.2013 14:30 Radnički Stobeks 3 : 4 FAP
20.10.2013 14:30 Zlatar 6 : 0 Mladost (DD)
20.10.2013 15:00 Zaplanjac 2 : 1 Bukovik
20.10.2013 15:00 BSK Bujanovac 1 : 0 Budućnost
20.10.2013 15:00 Radan 2 : 0 Pusta Reka
20.10.2013 15:00 Dinamo 2 : 0 Lužnica
20.10.2013 15:00 Pukovac 1 : 3 Topličanin
20.10.2013 15:00 OFK Bor 1 : 0 Rembas
20.10.2013 15:00 Župa 2 : 1 Rtanj
20.10.2013 15:00 Majdanpek 0 : 2 Kablovi
20.10.2013 15:00 Juhor 1 : 0 Rudar
20.10.2013 15:00 Borac (B) 3 : 1 Trajal
20.10.2013 15:00 Dragocvet 1 : 0 Lugomir
20.10.2013 15:00 Bačka (P) 2 : 2 Crvena Zvezda (RS)
20.10.2013 15:00 Tisa 3 : 1 Borac (Starčevo)
20.10.2013 10:00 Index 1 : 0 Jugović
20.10.2013 15:00 Borac 1 : 2 Srbobran
20.10.2013 10:00 Grafičar 0 : 3 Baćevac
20.10.2013 10:00 Železničar 1 : 2 Radnički (NB)
20.10.2013 10:00 Radnički (R) 0 : 1 Lepušnica
20.10.2013 15:00 PKB 6 : 1 Resnik
20.10.2013 15:00 Borac (V) 1 : 3 Budućnost
20.10.2013 15:00 Polet 0 : 3 Ribnica
20.10.2013 15:00 Radnik 2 : 1 Morava
20.10.2013 15:00 Mataruge 0 : 5 Braća Vuković
20.10.2013 15:00 Kraljevo Hajduk 1 : 2 Lazac
20.10.2013 15:00 Granit 0 : 3 Pazar Juniors 2011
20.10.2013 15:00 Radnički 4 : 5 Ibar
20.10.2013 15:00 Slatina 0 : 5 Jedinstvo (K)
20.10.2013 15:00 Donja Vrbava 2 : 1 Spartak
20.10.2013 15:00 Rudar 3 : 0 Mladost (A)
20.10.2013 15:00 Ovčar 1 : 0 Mladost (P)
20.10.2013 15:00 Omladinac 4 : 1 Gorušica
20.10.2013 15:00 Napredak 1 : 1 Prijevor
20.10.2013 15:00 Morava 1 : 1 Jedinstvo (GG)
20.10.2013 15:00 Miokovci 5 : 4 Backovac Junajted
20.10.2013 15:00 Šumadinac 1 : 0 OFK Bagremar
20.10.2013 15:00 Seljak 2 : 4 Sloga D
20.10.2013 15:00 Budućnost 1 : 0 Vinogradi DB
20.10.2013 15:00 Jadran 6 : 0 Maršić
20.10.2013 15:00 Sušica 2 : 0 Korićani
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Kolonija
20.10.2013 14:30 ŽSK 2 : 0 Partizan
20.10.2013 14:30 Borac 2 : 2 Aranđelovac
20.10.2013 14:30 Prvi srpski ustanak 5 : 0 Beli orlovi
20.10.2013 14:30 Marjan 2 : 0 Karađorđe
20.10.2013 14:30 Banja 6 : 3 Vinča
20.10.2013 14:30 Vitlina-Bokanja 0 : 3 Lepenica
20.10.2013 14:30 Junkovac 2 : 1 Šatornja
20.10.2013 11:00 Železničar (S) 3 : 1 Šumadija
20.10.2013 15:00 Osipaonica 1 : 3 Borac
20.10.2013 15:00 Bačinac 1 : 1 Budućnost (R)
20.10.2013 15:00 Sloboda 4 : 0 Železničar (K)
20.10.2013 15:00 Glavaš 2 : 1 Pobeda
20.10.2013 15:00 Polet 5 : 2 SASK
20.10.2013 15:00 Budućnost (MK) 4 : 1 Proleter
20.10.2013 15:00 Mlava 1 : 1 Napredak 1936
20.10.2013 15:00 Integral 0 : 2 Trgovački
20.10.2013 15:00 Sloga 4 : 1 Vihor
20.10.2013 15:00 RSK 2 : 0 Beli Orao
20.10.2013 15:00 Rudar 2 : 0 Omladinac
20.10.2013 15:00 Mladost 2 : 1 Đerdap
20.10.2013 15:00 Makce 1 : 5 Basarac
20.10.2013 15:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Gučevo
20.10.2013 15:00 Drina 3 : 1 Mladost (P)
20.10.2013 15:00 Hajduk Stanko 6 : 3 Jedinstvo (Š)
20.10.2013 15:00 Lipolist 0 : 1 Radjevac
20.10.2013 15:00 Mladi Borac 0 : 1 Provo
20.10.2013 15:00 Antimon 0 : 2 Jadar
20.10.2013 14:30 Joševa 2 : 1 Kolubara
20.10.2013 14:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Železničar
20.10.2013 14:30 GP Zlatibor 1 : 2 Ariljska rampa
20.10.2013 14:30 Omladinac 1 : 1 Perućac
20.10.2013 14:30 Polet 3 : 0 Budućnost
20.10.2013 14:30 Višesava 5 : 4 Čajetina
20.10.2013 14:30 Zlatibor 5 : 1 Jasen
20.10.2013 15:00 Radnički 1924 (K) 1 : 1 Rutevac
20.10.2013 15:00 Mladost (B) 3 : 1 Palilula
20.10.2013 15:00 Orljane 2 : 0 Morava
20.10.2013 15:00 Mladi Radnik 4 : 1 Borac (T)
20.10.2013 15:00 Malošište 4 : 0 Naisus
20.10.2013 15:00 Proleter (DV) 3 : 3 Omladinac
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 0 : 4 Mladost (M)
20.10.2013 15:00 Mladost (L) 2 : 1 Moravac 1948
20.10.2013 15:00 Crvena zastava 2 : 2 Sloboda
20.10.2013 15:00 Budućnost 1 : 1 OFK Niš
20.10.2013 15:00 Brzi Brod 5 : 0 Aluminjum
20.10.2013 15:00 Vrtište 1 : 1 Morava
20.10.2013 15:00 Rudar 1 : 1 Proleter (M)
20.10.2013 14:30 Plantaža 2 : 3 Radnički
20.10.2013 14:30 Gradac 2 : 3 Vučje
20.10.2013 14:30 Umac 2 : 1 Bobište
20.10.2013 14:30 Zloćudovo 3 : 1 Čekmin
20.10.2013 14:30 Mladi Borac 4 : 3 Sloga
20.10.2013 14:30 Šumadija 5 : 0 Jedinstvo (G)
20.10.2013 11:00 Lemind Livnica 0 : 3 Budućnost
20.10.2013 14:30 Jablanica 4 : 1 Progres
20.10.2013 15:00 N.S. Tatko 0 : 2 Borac
20.10.2013 15:00 Dobrič 3 : 0 Pobeda
20.10.2013 15:00 Jastrebac 5 : 1 Omladinac
20.10.2013 15:00 Partizanski put 2 : 2 Jug Bogdan
20.10.2013 15:00 Jedinstvo ( B.P) 4 : 1 Jedinstvo ( P )
20.10.2013 15:00 Napredak 0 : 2 Tanasko Rajić
20.10.2013 15:00 Željuša 1 : 2 Vladimir Durković
20.10.2013 15:00 Gnjilan 4 : 1 Mladost (P.R)
20.10.2013 15:00 Sloga 0 : 1 Padež
20.10.2013 15:00 Vranjska Banja 6 : 0 Trešnjevka
20.10.2013 15:00 Nebeski Anđeli 1 : 0 Levosoje
20.10.2013 15:00 Morava 9 : 0 Biljači
20.10.2013 15:00 Mladost (B) 0 : 1 OFK Alakince
20.10.2013 15:00 OFK Pavlovac 2 : 4 Vihor
20.10.2013 14:00 Glama 3 : 3 Rudar
20.10.2013 14:00 Ropotovo 2 : 1 Sloga (R)
20.10.2013 15:00 Gračanica 5 : 2 Radnički
20.10.2013 15:00 Ugljare 4 : 2 Polet
20.10.2013 15:00 Sitnica 2 : 1 Čaglavica
20.10.2013 15:00 Gracko 6 : 1 Brezovica
20.10.2013 14:00 Mladost (D) 0 : 0 Budućnost
20.10.2013 14:00 Vinorača 1 : 1 OFK Bratstvo
20.10.2013 14:00 Kušiljevo 0 : 3 Levač
20.10.2013 14:00 Sloga 3 : 1 Bratstvo
20.10.2013 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Mladost (K)
20.10.2013 14:00 Mladost (J) 2 : 1 Morava (R)
20.10.2013 14:30 Čitluk 1 : 1 Naupare
20.10.2013 14:30 Jasika 4 : 1 Trudbenik
20.10.2013 14:30 Šanac 0 : 0 Temnić 1924
20.10.2013 14:30 Sloga Ćićevac 5 : 1 Jedinstvo 1936
20.10.2013 14:30 Gradina 1 : 2 Pepeljevac
20.10.2013 14:30 Sloga Dašnica 0 : 1 Bošnjane
20.10.2013 14:30 Jastrebac 0 : 1 Mačkovac
20.10.2013 15:00 Sloga 0 : 0 Nemetali
20.10.2013 15:00 Slatina 2 : 0 Radnički
20.10.2013 15:00 Rajac 2 : 0 Branik
20.10.2013 15:00 Brodoremont 0 : 4 Krivelj
20.10.2013 15:00 Sloga 1 : 2 OFK 019 Zaječar
20.10.2013 15:00 Borac 2 : 1 Midžor
20.10.2013 15:00 Trebič 1 : 0 Bučje
20.10.2013 15:00 Rudar (VČ) 2 : 1 Osnić
20.10.2013 15:00 OFK Knjaz 0 : 2 ŠSK
20.10.2013 15:00 Polet 5 : 1 Omladinac
20.10.2013 15:30 Partizan (G) 2 : 0 Tempo
20.10.2013 15:30 Slavija 6 : 1 Mladost (O)
20.10.2013 15:30 Polet 2 : 1 BAK
20.10.2013 15:30 Crvena zvezda 3 : 3 Vojvodina
20.10.2013 15:30 Sloga (BNS) 0 : 0 Sloga (P)
20.10.2013 15:30 Vulturul 4 : 2 Kolonija
20.10.2013 15:30 Železničar 2 : 0 Radnički (B)
20.10.2013 15:30 Jugoslavija 3 : 0 Budućnost (A)
20.10.2013 14:30 Preporod 2 : 1 Jadran
20.10.2013 14:30 Olimpija (TS) 0 : 2 Bajša
20.10.2013 14:30 Bačka 0 : 0 Panonija IM Topola
20.10.2013 14:30 Proleter 2 : 0 Čantavir
20.10.2013 15:00 Borac 1 : 1 Potisje
20.10.2013 15:00 Vojvodina (NM) 5 : 1 Crvena zvezda
20.10.2013 15:00 Zadrugar 0 : 4 Mladost Bambi
20.10.2013 15:00 Vojvodina (P) 9 : 0 Omladinac
20.10.2013 14:00 Zadrugar 3 : 1 Crvenka
20.10.2013 14:00 Kula 0 : 4 ŽAK
20.10.2013 14:00 Hajduk 2 : 1 Sloga
20.10.2013 15:00 Kupinovo 1 : 0 Železničar
20.10.2013 15:00 Donji Petrovci 2 : 2 Hajduk 1932
20.10.2013 15:00 Ljukovo 2 : 1 Partizan
20.10.2013 15:00 Hajduk (V) 0 : 0 Sloven (R)
20.10.2013 15:00 Radnički 5 : 0 LSK Laćarak
20.10.2013 15:00 Jadran 2 : 1 Budućnost
20.10.2013 15:00 Budućnost (G) 4 : 2 Budućnost (M)
20.10.2013 15:00 Mladost (T) 1 : 0 Mladost (NS)
20.10.2013 15:00 Borac 2 : 1 Jedinstvo
20.10.2013 15:00 Vojvodina (BG) 1 : 1 Sutjeska
20.10.2013 15:00 TSK 0 : 1 Mladost (BP)
20.10.2013 15:00 Borac 1 : 2 Brodarac
20.10.2013 11:00 13. maj 1 : 0 Milutinac
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Policajac
20.10.2013 15:00 Stepojevac VAGA 3 : 0 OFK Zabrežje
20.10.2013 15:00 Strelac 1 : 1 Mladost (B)
20.10.2013 15:00 Budućnost 2 : 0 Šumadija
20.10.2013 15:00 Posavina 0 : 5 Prva Iskra
20.10.2013 10:00 Borac 2 : 1 Krtinska
20.10.2013 15:00 Nemenikuće 4 : 2 Pudarci
20.10.2013 15:00 Boleč 1 : 0 OFK Leštane
20.10.2013 15:00 Vlaška 0 : 3 Torlak
20.10.2013 15:00 Kosmaj 0 : 2 Dunavac
20.10.2013 10:00 Selo Mladenovac 1 : 0 Podunavac
20.10.2013 15:00 Stubal 0 : 1 Vrnjci
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Magnohrom
20.10.2013 15:00 OFK Ras 5 : 0 Mlada krila
20.10.2013 15:00 Tavnik 2 : 1 Bogutovačka Banja
20.10.2013 15:00 Napredak 1 : 0 Morava (S)
20.10.2013 15:00 Šumadija 3 : 0 Partizan
20.10.2013 14:30 Majdan 8 : 1 Omladinac
20.10.2013 14:30 Brezak 1 : 0 Lunjevica
20.10.2013 14:30 Šumadija 5 : 0 Mladost 09
20.10.2013 14:30 Jablanica 3 : 1 Velereč 94
20.10.2013 14:30 Ozremica 0 : 4 Ozrem PMH
20.10.2013 14:30 Takovski Ustanak 0 : 5 Mladi Rudar
20.10.2013 15:00 Planinac 0 : 1 Čačak 94
20.10.2013 15:00 Morava 2 : 2 Budućnost
20.10.2013 15:00 Zadrugar 1 : 0 Premeća
20.10.2013 15:00 Strelac 1 : 2 Vujan
20.10.2013 15:00 Lugovi 3 : 2 Polet (G)
20.10.2013 11:00 Rakova 1 : 1 Parmenac
20.10.2013 13:30 Radnički 2 : 0 Sloga
20.10.2013 13:30 Vrelo 6 : 1 Gradina
20.10.2013 11:00 Prilike 2 : 2 Brezova
20.10.2013 13:30 Jelica 2 : 2 Bratstvo
20.10.2013 15:00 Šumadija 1934 1 : 4 Kutlovo
20.10.2013 15:00 Borac 1 : 0 Zastava
20.10.2013 15:00 Sloga 3 : 2 Seljak
20.10.2013 15:00 Košutnjak 1 : 0 Mladost Teferič
20.10.2013 15:00 Kremenac 2 : 3 Botunje
20.10.2013 15:00 OFK Žeželj 1 : 1 Mladost
20.10.2013 15:00 Hajduk 2 : 1 21. oktobar
20.10.2013 11:00 B 2000 8 : 2 Radoje Domanović
20.10.2013 14:30 Plaskovac 4 : 3 Žabare
20.10.2013 14:30 Misača 1 : 0 BSK
20.10.2013 14:30 Jasenica 0 : 1 Trnava
20.10.2013 14:30 Proleter 4 : 0 Mladost
20.10.2013 14:30 Sloga 4 : 0 Kopljari
20.10.2013 14:30 BSK 3 : 2 Meteor
20.10.2013 14:30 Omladinac 3 : 0 Sloga (Z)
20.10.2013 14:30 Pobeda (S) 4 : 1 Mladost (R)
20.10.2013 14:30 Pobeda (Đ) 0 : 0 Sloga (M)
20.10.2013 14:30 Kotlenik 3 : 1 Bare
20.10.2013 14:30 Mladost (B) 2 : 2 Karađorđe
20.10.2013 15:30 Grivac 3 : 2 Mladost MG (S)
20.10.2013 15:30 Jasenica 0 : 3 Jedinstvo
20.10.2013 14:30 Šumadinac 2 : 2 Ravni Gaj
20.10.2013 14:30 Petrijevac 2 : 1 Podunavac
20.10.2013 14:30 Drugovac 3 : 0 Lunjevac
20.10.2013 14:30 7. Jul 0 : 2 Badljevica
20.10.2013 14:30 Kolarac 10 : 0 Slavija
20.10.2013 14:30 Jezava 4 : 0 Skobalj
20.10.2013 14:30 Vrbovac 2 : 1 Papazovac
20.10.2013 14:30 Sloga 3 : 0 Vučak
20.10.2013 14:30 Omladinac (S) 1 : 1 Omladinac (B)
20.10.2013 14:30 Mladost 3 : 2 Omladinac (M)
20.10.2013 14:30 Krilaš 3 : 1 Rudar
20.10.2013 14:30 Zadrugar 4 : 3 Dragoš
20.10.2013 14:30 Polet 6 : 2 Radnički
20.10.2013 14:30 Napredak 2 : 0 Borac
20.10.2013 14:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Sloga (Ć)
20.10.2013 14:30 Kurjače 1 : 1 Mlava
20.10.2013 14:30 Jedinstvo (D) 4 : 1 Dunavac
20.10.2013 14:30 Napredak 1 : 0 Sloga (D)
20.10.2013 14:30 Borac 2 : 3 Vojvoda Milenko
20.10.2013 14:30 Mladi Borac 2 : 2 Polet
20.10.2013 15:00 Karađorđe 2 : 1 Trešnjevka
20.10.2013 15:00 Cerić 4 : 0 Volujac
20.10.2013 15:00 Pričinović 3 : 0 Dumača
20.10.2013 15:00 Sloga Krnic 2 : 0 Dobrava
20.10.2013 15:00 Sloga Mat 3 : 3 Mrovska
20.10.2013 15:00 Borac 3 : 2 Galeb
20.10.2013 15:00 Mladost Zvezd 1 : 2 Radnički
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Cer
20.10.2013 15:00 Borac K 4 : 1 Studenac
20.10.2013 15:00 Stolice 1 : 1 Hajduk
20.10.2013 15:00 Borac Lešnica 2 : 0 Mladost
20.10.2013 15:00 Jadar 1961 5 : 0 Bratstvo
20.10.2013 15:00 Sloga K 2 : 0 Velika Reka
20.10.2013 15:00 Milan Orlić 1 : 0 Sloga LŠ
20.10.2013 14:30 Napredak BP 3 : 0 Gorki
20.10.2013 14:30 Partizan 3 : 1 Budućnost PD
20.10.2013 14:30 Torpedo 2 : 0 Premijer
20.10.2013 14:30 BMR Petlovača 5 : 2 Sloboda
20.10.2013 14:30 Napredak RIB 0 : 2 Sloga
20.10.2013 14:30 Drina 1 : 5 Duško
20.10.2013 14:30 Proleter 2 : 1 Napredak MB
20.10.2013 14:30 Borac 3 : 3 Kolubara 2
20.10.2013 14:30 Tešnjar 2 : 1 Liplje
20.10.2013 14:30 Iskra 6 : 1 Rajac
20.10.2013 14:30 Beloševac 0 : 1 Junior Novo Naselje
20.10.2013 14:30 Polet 1 : 0 Ribnikar
20.10.2013 14:30 Sovljak 1 : 0 Tvrdojevac
20.10.2013 14:30 Rudar 1945 1 : 1 Gunjevac
20.10.2013 14:30 Stepanje 1 : 4 Kalenić
20.10.2013 14:30 Ratkovac 0 : 3 OFK Stublenica
20.10.2013 14:30 Polet (T) 3 : 0 Polet (DL)
20.10.2013 14:30 Proleter 1 : 1 Omladinac
20.10.2013 14:00 Policajac 92 0 : 5 Prvi partizan
20.10.2013 14:00 Tara 5 : 0 Bioska
20.10.2013 15:00 Napredak 1 : 1 Plavi tok
20.10.2013 15:00 Glumač 2 : 2 Ježevica
20.10.2013 15:00 Pobeda 3 : 1 Borac
20.10.2013 15:00 Duškovci 1 : 7 Lauš
20.10.2013 15:00 Avijatičar 2 : 2 Trešnjica
20.10.2013 15:00 Gorobilje 6 : 3 Dobrinjac
20.10.2013 15:00 Savinac 2 : 3 Lazarica
20.10.2013 15:00 Knežica 3 : 0 Dušnik
20.10.2013 15:00 Moravac (Č) 3 : 0 Pobeda
20.10.2013 14:30 Polet (R) 3 : 2 Crvena Zvezda
20.10.2013 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Feniks 2012
20.10.2013 14:30 Ratar 0 : 3 Polet (V)
20.10.2013 14:30 Sloga (K) 3 : 1 Pobeda 1976
20.10.2013 14:30 OFK Sloga (D) 2 : 2 Napredak 2012
20.10.2013 14:30 Vukašinovac 4 : 2 Kraljevo
20.10.2013 14:30 Tempo 0 : 2 OFK Draževac
20.10.2013 15:00 Stevan Nešticki 0 : 2 Palilulac
20.10.2013 15:00 Vulkan 1963 6 : 0 Mladost 1954 (DM)
20.10.2013 15:00 Sloga (DT) 2 : 1 Čegar 2013 (K)
20.10.2013 15:00 Radnički 1936 3 : 0 Čegar 1946 (DM)
20.10.2013 15:00 Mladost (DK) 0 : 2 Mramor 1927
20.10.2013 15:00 Sečanica 4 : 2 Supovac
20.10.2013 14:30 Železničar 3 : 1 Mladost (DL)
20.10.2013 14:30 Morava 3 : 2 Navalin
20.10.2013 14:30 Polet 2 : 0 Sloboda
20.10.2013 14:30 Kumarevo 3 : 0 OFK Morava
20.10.2013 14:30 Veternica 0 : 3 Omladinac
20.10.2013 15:00 Provalija 0 : 5 Borac
20.10.2013 15:00 Lokomotiva 1 : 2 Zvezda
20.10.2013 15:00 Temac 5 : 2 Mladost (M.S)
20.10.2013 14:00 Vinogradar 5 : 0 Crni Vrh
20.10.2013 14:00 Napredak (SL) 0 : 0 Resavac (S)
20.10.2013 14:00 Sloga 4 : 1 Zenit
20.10.2013 14:00 Kolare 1 : 2 Mladi radnik
20.10.2013 14:00 Juhor 0 : 2 Ursule
20.10.2013 14:00 Napredak (SV) 2 : 4 Napredak (Z)
20.10.2013 14:00 Hajduk 5 : 1 Napredak (ST)
20.10.2013 14:00 Mladost (S) 2 : 0 Polet
20.10.2013 14:00 Resavac (VP) 1 : 3 Javor
20.10.2013 14:30 Mladost (DK) 2 : 0 Rubin (Z)
20.10.2013 14:30 Rubin (DS) 4 : 4 Omladinac
20.10.2013 14:30 Ribnik 3 : 0 Ušće
20.10.2013 14:30 Mladost (T) 3 : 0 Beli Orlovi
20.10.2013 14:30 Župski biseri 2 : 0 14. Oktobar
20.10.2013 15:00 OFK Ribare 1 : 3 Gornji Stepoš
20.10.2013 15:00 13. April 4 : 0 Dušan Ristić
20.10.2013 15:00 Kapidžija 1 : 0 Rasina
20.10.2013 15:00 Dvorane 2 : 1 Sloga
20.10.2013 15:00 Kupci 0 : 0 Sebečevac
20.10.2013 15:00 Dedina 1 : 0 BSK
20.10.2013 15:00 Mudrakovac 0 : 3 Parunovac
20.10.2013 15:00 Pontes 6 : 3 Omladinac
20.10.2013 15:00 Egeta 3 : 1 Napredak
20.10.2013 15:00 Rtkovo 2 : 1 Lokomotiva
20.10.2013 15:00 Mala Vrbica 1958 4 : 1 Velika Vrbica
20.10.2013 15:00 Kladušnica 3 : 1 Koča Andjelković
20.10.2013 15:30 Vidrovac 2 : 1 Kovilovo
20.10.2013 11:00 Miloševo 6 : 0 Smedovac
20.10.2013 15:30 Graničar 2 : 0 Slatina
20.10.2013 15:30 Ratar 4 : 1 Čubra
20.10.2013 15:30 Srbovo 2 : 5 Polet
20.10.2013 15:30 Urovica 3 : 1 OFK Tamnič
20.10.2013 15:30 Rečka 1 : 1 Malajnica
20.10.2013 15:30 Pobeda 4 : 0 Palilulac
20.10.2013 15:30 Omladinac 0 : 3 Mladost
20.10.2013 15:30 Slemen 6 : 5 Sloboda 2013
20.10.2013 15:00 Kastrum 5 : 2 Nacional
20.10.2013 15:00 IMT 2 : 4 Vratarnica
20.10.2013 15:00 Graničar 0 : 3 Lovac
20.10.2013 15:00 Malinik 0 : 3 Šljivar
20.10.2013 15:30 Pobeda 1 : 1 Omladinac (O)
20.10.2013 15:30 Jedinstvo Stević 3 : 2 Spartak
20.10.2013 15:30 Mladost (V) 2 : 0 Polet
20.10.2013 15:30 Plavi Dunav 1932 1 : 0 Dolovo
20.10.2013 15:30 Proleter 3 : 3 Budućnost (BB)
20.10.2013 15:30 BSK Bavanište 2 : 3 Strela
20.10.2013 15:30 Borac (P) 0 : 9 Omladinac (D)
20.10.2013 15:30 Karaš (J) 2 : 1 Borac (VG)
20.10.2013 15:30 Vladimirovac 2 : 2 Potporanj
20.10.2013 15:30 Dobrica 7 : 0 Partizan (K)
20.10.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Ševac
20.10.2013 15:30 Dunav 3 : 1 Hajdučica
20.10.2013 15:30 Borac (VS) 0 : 0 Hajduk
20.10.2013 15:30 Vinogradar 4 : 1 Karaš (K)
20.10.2013 15:30 Ratar 0 : 0 Partizan (U)
20.10.2013 14:30 Tromedja 1 : 0 Hajduk
20.10.2013 14:30 Slavija 2 : 2 Tisa (P)
20.10.2013 14:30 Jadran 1 : 2 Potisje
20.10.2013 14:30 Đurđin 5 : 1 Radnički 1905
20.10.2013 14:30 Elektrovojvodina 0 : 1 Dušan Silni
20.10.2013 14:30 Lokomotiva 1 : 1 Udarnik
20.10.2013 14:30 Bratstvo 1 : 4 Hajduk
20.10.2013 14:30 Solid 0 : 2 Zrinjski 1932
20.10.2013 14:30 Bikovo 2 : 3 Žednik
20.10.2013 15:00 Tomislavci 3 : 2 Sokolac
20.10.2013 15:00 Pobeda 6 : 1 Eđšeg
20.10.2013 15:00 OFK Klek 7 : 0 Zlatica
20.10.2013 15:00 Banat 3 : 1 Borac
20.10.2013 15:00 Omladinac 3 : 0 Radnički Ratar
20.10.2013 15:00 OFK Gradnulica 0 : 1 Mladost
20.10.2013 15:00 Lehel 0 : 4 Proleter 2006
20.10.2013 15:00 ŽFK Banat-Bagljaš 3 : 0 Naftagas
20.10.2013 15:00 2. Oktobar 3 : 2 Delija
20.10.2013 15:00 Napredak 0 : 2 ŽAK
20.10.2013 15:00 Borac 4 : 3 Polet
20.10.2013 15:00 Budućnost 0 : 11 Roham
20.10.2013 15:00 Napredak 7 : 1 Proleter
20.10.2013 15:00 1.Oktobar 3 : 0 Terekves
20.10.2013 15:00 Bega 2 : 1 Olimpija
20.10.2013 14:00 OFK Šikara 2 : 1 Rusin
20.10.2013 14:00 Dunav 2 : 2 Jedinstvo 1947
20.10.2013 14:00 Lipar 3 : 0 Jedinstvo
20.10.2013 14:00 Rastina 1918 3 : 1 Radnički 1918
20.10.2013 14:00 Terekveš 3 : 0 Aleksa Šantić
20.10.2013 14:00 Dinamo 1 : 0 OFK Metalac
20.10.2013 14:00 Graničar 3 : 0 Panonija
20.10.2013 10:00 Fruška Gora 3 : 2 Fruškogorac
20.10.2013 15:00 PSK Putinci 3 : 0 Sloven
20.10.2013 15:00 Napredak (P) 2 : 0 Graničar
20.10.2013 15:00 ČSK Čortanovci 2 : 0 Podunavac
20.10.2013 15:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Jedinstvo (R)
20.10.2013 15:00 Sremac 4 : 1 Šumar
20.10.2013 15:00 Napredak (Ž) 5 : 0 Sloga Milšped
20.10.2013 15:00 Sloboda 5 : 0 OFK Bačinci
20.10.2013 15:00 Borac (M) 5 : 2 Fruškogorac (K)
20.10.2013 15:00 Sinđelić 1 : 1 Hajduk
20.10.2013 15:00 Napredak (V) 1 : 3 Jedinstvo (M)
20.10.2013 15:00 OFK Zeka Buljubaša 4 : 2 Srem
20.10.2013 15:00 Omladinac (M) 0 : 0 Noćaj
20.10.2013 15:00 Susek 2 : 1 Sofeks
20.10.2013 15:00 Dinamo 7 : 2 Proleter
20.10.2013 15:00 Bačka 0 : 1 Omladinac
20.10.2013 15:00 Tatra 2 : 1 Sremac Beomal
20.10.2013 15:00 Čenej 1 : 3 Fruškogorski partizan
20.10.2013 15:00 Bačka (Đurđ.) 3 : 1 Napredak (Nadalj)
20.10.2013 15:00 Jedinstvo (B.P.S.) 2 : 4 Hajduk (Čurug)
20.10.2013 15:00 Mladost (Radič.) 0 : 4 Iskra (Kucura)
20.10.2013 15:00 Jedinstvo (Gosp.) 0 : 2 Budućnost (S.S.)
20.10.2013 15:00 Proleter (R.S.) 3 : 1 Obilić (Vilovo)
20.10.2013 15:00 Hajduk (Gard.) 5 : 2 Sloga (Lok)
20.10.2013 15:00 Obilić (Zmajevo) 6 : 0 Miletić (Mošorin)
20.10.2013 15:00 Titel 1 : 3 Mladost Radost (Srbob)
20.10.2013 14:30 Hercegovac 1 : 1 Stari Grad
20.10.2013 14:30 Borac 46 4 : 0 Slavija
20.10.2013 14:30 Bačka 0 : 0 Maglić
20.10.2013 14:30 Bački Hajduk 1 : 0 Soko
20.10.2013 15:00 Sindjelić 2012 3 : 0 Šumadinac
20.10.2013 15:00 OFK Petrovčić 4 : 1 BUSK
20.10.2013 15:00 Crvenka 2 : 0 Šećeranac
20.10.2013 15:00 Pobednik 2 : 3 Dunav
20.10.2013 15:00 Mladost 1 : 6 Dunavac
20.10.2013 10:00 Mladi proleter 1 : 0 Sparta
20.10.2013 14:30 Dimitrije Tucović 0 : 0 Mladi Borac
20.10.2013 14:30 Sloga 1 : 4 Mladi radnik
20.10.2013 14:30 Bistrica 2 : 1 Polet
20.10.2013 15:00 Lisović 1977 0 : 0 Barajevo
20.10.2013 15:00 Beljina 1 : 3 OFK Meljak
20.10.2013 15:00 Rušanj 5 : 0 Borac
20.10.2013 15:00 Senaja 0 : 2 Napredak
20.10.2013 15:00 Sloga 2 : 1 Omladinac
20.10.2013 15:00 Šepšin 0 : 0 Radnički PDM
20.10.2013 15:00 Markovac 0 : 2 Borac
20.10.2013 15:00 OFK Mladost 5 : 3 Partizan
20.10.2013 10:00 Heroj 1925 3 : 0 Zuce
20.10.2013 15:00 Pinosava 1 : 1 Heroj-Polet
20.10.2013 15:00 Đuriselac 1 : 3 Borac
20.10.2013 15:00 Studenac 3 : 2 Divostin
20.10.2013 10:00 Budućnost 2 : 0 Krćevac 04
20.10.2013 10:00 Mladost 2 : 0 Borac
20.10.2013 10:00 Venčani 1 : 0 Tulež
20.10.2013 10:00 Šamot 1 : 1 Brezovac
20.10.2013 14:00 Polet 3 : 1 Mladost
20.10.2013 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Omladinac-Šumadinac
20.10.2013 14:00 Borac 1 : 4 Kotlenik
20.10.2013 Mladost 5 : 1 Karađorđe
20.10.2013 15:00 Badnjevac 2 : 0 Crvena zvezda
20.10.2013 15:00 Pomoravlje 1 : 0 Napredak
20.10.2013 15:00 Udarnik 4 : 3 Proleter
20.10.2013 15:00 OFK Porodin 1 : 2 Budućnost
20.10.2013 15:00 Mladost 0 : 4 BSK
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Sloga
20.10.2013 14:30 Mlava 1 : 2 Mladost
20.10.2013 11:00 Budućnost (A) 4 : 1 Sloga (VS)
20.10.2013 11:00 Stig (MC) 5 : 2 Stig (C)
20.10.2013 14:30 Carevac 2 : 0 Radnički
20.10.2013 14:30 Pek 0 : 0 Kumane
20.10.2013 14:30 Žika Marković Uča 3 : 2 Električar
20.10.2013 14:30 Desine 1 : 5 Usije
20.10.2013 14:30 OFK Braničevo 6 : 0 Ram
20.10.2013 14:30 Polet 2 : 0 Srednjevo
20.10.2013 14:30 Graničar 2013 1 : 0 Barič
20.10.2013 14:30 Mrčkovac 1 : 5 OFK Vinci
20.10.2013 14:30 Metalac 1 : 2 Dunav
20.10.2013 14:30 Napredak 1934 2 : 0 Napredak 1947
20.10.2013 14:30 Dizel 4 : 0 Proleter
20.10.2013 14:30 Zemljoradnik 4 : 0 Sloga (D)
20.10.2013 14:30 Pobeda 5 : 1 Sopot
20.10.2013 14:30 Homolje 0 : 3 Radenka
20.10.2013 14:30 Sloga 6 : 1 Neresnica
20.10.2013 11:00 Mladost PB 3 : 4 Vojvoda Stepa Stepanović
20.10.2013 11:00 Dragojevac 0 : 3 Torpedo
20.10.2013 15:00 Krnule 09 4 : 0 Mladost 2013
20.10.2013 15:00 Polet 2 : 3 Sloga Trgošped
20.10.2013 11:00 Skupljen 2013 1 : 2 Petrovac 74
20.10.2013 11:00 Mladost sl 0 : 2 Rankovac
20.10.2013 11:00 Zablaće 3 : 0 Metlić
20.10.2013 11:00 Korman 2 : 4 Žabar
20.10.2013 11:00 Jedinstvo 0 : 5 OFK Jelen
20.10.2013 11:00 Miloš Pocerac 4 : 2 Sava
20.10.2013 15:00 Sloga 0 : 0 Prva Iskra
20.10.2013 15:00 Jelav 6 : 2 Luk
20.10.2013 15:00 Granit 0 : 9 Mladost Br
20.10.2013 11:00 Stojan Lazarac 0 : 0 Mladost MM
20.10.2013 11:00 Bair 0 : 4 Omladinac
20.10.2013 11:00 Šumice 0 : 4 Mladost O
20.10.2013 14:30 Jedinstvo 12 : 0 Proleter
20.10.2013 14:30 Mionica 3 : 0 Mladost
20.10.2013 14:30 Komanice 1 : 0 Toplica
20.10.2013 14:30 Popadić 3 : 0 Orao
20.10.2013 14:30 Veliševac 3 : 2 Gornji Lajkovac
20.10.2013 14:30 Lukavac 5 : 0 Zadrugar
20.10.2013 14:30 Bujacic 1 : 3 Rakac Stave
20.10.2013 14:30 Zabari 3 : 4 Jadar 2013
20.10.2013 14:30 Mladi radnik 1 : 1 Mali korak
20.10.2013 14:30 Dupljaj 3 : 1 Paune
20.10.2013 14:30 OFK Povlen 7 : 0 Borac
20.10.2013 14:30 Dimitrije Tucović 5 : 0 Strmovo 1968
20.10.2013 14:30 Brgule 2 : 3 Kolubara
20.10.2013 14:30 Strelac 001 1 : 3 Jedinstvo
20.10.2013 14:30 Sloga 1 : 0 Vrelo
20.10.2013 14:30 Vukona 0 : 1 Crvena Jabuka
20.10.2013 14:30 Pambukovica 2 : 2 Dokmir
20.10.2013 14:30 Zvizdar 0 : 4 Đorđe Bodinović
20.10.2013 14:30 Čučuge 1 : 4 Šarbane
20.10.2013 14:30 Sloga 1 : 3 Murgaš 2012
20.10.2013 15:00 Napredak 2 : 3 Bratstvo
20.10.2013 10:00 Jašunja 4 : 1 Nomanica
20.10.2013 14:00 Polet 2 : 1 OFK Tvrđava
20.10.2013 14:00 OFK Blagotin 2 : 0 Šumadija
20.10.2013 15:00 Trnava 1 : 0 Jedinstvo
20.10.2013 15:00 Ribnik 0 : 2 Morava (KS)
20.10.2013 15:00 Osaonica 1 : 2 Kolonija
20.10.2013 15:00 Lipar 1 : 4 Partizan (G)
20.10.2013 15:00 Dražmirovac 1 : 2 Partizan (M)
20.10.2013 15:00 Sloboda 1 : 1 Morava (R)
20.10.2013 15:00 Mladi Radnik 0 : 1 Jedinstvo
20.10.2013 14:00 Heroj 1 : 0 Omladinac
20.10.2013 14:00 OFK Borac 4 : 2 Jedinstvo
20.10.2013 14:00 Budućnost (L) 2 : 7 Polet
20.10.2013 14:00 ISK Izvor 4 : 0 Radnik
20.10.2013 14:00 Sloboda 1 : 0 Popovac
20.10.2013 14:00 Vihor 3 : 3 Mladost (GM)
20.10.2013 14:00 Mladost Virine 8 : 3 Budućnost
20.10.2013 14:00 Sloga 3 : 5 Supska
20.10.2013 14:00 OFK Krušar 0 : 3 OFK Batinac
20.10.2013 14:00 Mladost 1950 0 : 1 Rudar (SR)
20.10.2013 14:00 Sindjelić 0 : 2 Rudar (ST)
20.10.2013 14:00 Planinac 1 : 2 Beljanica
20.10.2013 14:00 Kiseljak 1 : 2 Gradac
20.10.2013 11:00 Borjak 2013 1 : 4 Omladinac (U)
20.10.2013 11:45 Rujišnik 1 : 1 Kamenorezac 76
20.10.2013 15:00 Topoljak 3 : 0 Omladinac (O)
20.10.2013 15:00 Vinogradar 2 : 0 Sloboda 1948
20.10.2013 14:30 Mladi Gorani 4 : 0 Mladost (R)
20.10.2013 14:30 Garevina 0 : 3 Mladost (G)
20.10.2013 14:00 Žabare 4 : 1 Pasjak 2013
20.10.2013 14:00 Sokolovi 3 : 0 Gaglovo
20.10.2013 14:00 Konjuh 2 : 3 Kruševica
20.10.2013 14:00 Globoder 2 : 1 Srnje
20.10.2013 14:00 Drugari 2 : 4 Zdravinje
20.10.2013 14:00 Rasinac 3 : 2 Bukovica
20.10.2013 14:00 Grkljane 4 : 2 Modrica
20.10.2013 14:00 Jablanica 2 : 1 Štitari
20.10.2013 14:00 Polet (K) 2 : 2 OFK Budućnost
20.10.2013 14:00 Polet (Š) 4 : 2 Trmčare
20.10.2013 15:00 Banat 3 : 0 Lokve
20.10.2013 15:00 Crvena Zvezda 5 : 0 Gaj
20.10.2013 15:00 Janošik 3 : 1 Naša Krajina
20.10.2013 15:00 Vojvodina 3 : 0 OFK Barice
20.10.2013 15:30 Vojvodina 3 : 0 Radnički 1927
20.10.2013 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Pobeda
20.10.2013 15:00 Proleter 2 : 3 ASK
20.10.2013 15:00 OFK Stajićevo 6 : 0 Tamiš
20.10.2013 15:00 Mladost 1 : 1 MSK
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga
20.10.2013 15:00 Vojvodina 2 : 2 Fruškogorac
20.10.2013 15:00 Mladost (P) 0 : 4 Borac (K)
20.10.2013 15:00 Sremac 5 : 1 Polet
20.10.2013 15:00 Borac (S) 0 : 1 Planinac
20.10.2013 15:00 Krušedol 6 : 0 27. Oktobar
20.10.2013 15:00 Mladost (B) 5 : 0 OFK Kraljevci
20.10.2013 15:00 Car Uroš 0 : 1 Sloga
20.10.2013 15:00 Kameni 0 : 3 Srem
20.10.2013 15:00 Lovac 0 : 7 OFK Brestač
20.10.2013 15:00 Vitez 1 : 8 Sloga
20.10.2013 15:00 Graničar 1 : 0 Mladost
20.10.2013 15:00 Sloboda 4 : 7 Polet
20.10.2013 Borac (R) 5 : 1 Napredak
20.10.2013 Sloga (Č) 2 : 0 Borac (VR)
20.10.2013 Sloga (Z-I) 1 : 3 OFK Bosut
20.10.2013 Sremac 3 : 1 BSK
20.10.2013 Planinac 0 : 0 Mitros
20.10.2013 Grgurevci 2 : 8 Fruškogorac
20.10.2013 15:00 OFK Bingula 2 : 1 Sremac
20.10.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac
20.10.2013 15:00 Graničar 1 : 2 OFK Bikić
20.10.2013 15:00 Omladinac 1 : 3 Jednota
20.10.2013 11:00 Vreoci 3 : 0 Mladost (L)
20.10.2013 14:30 BSK 2 : 1 OFK Borac
20.10.2013 14:30 Šumadinac (K) 3 : 1 OFK Radnički
20.10.2013 15:00 Skela 4 : 0 Rekreativo
20.10.2013 15:00 Zvezda Konatice 0 : 0 Partizan
20.10.2013 15:00 Crvena Zastava 2 : 3 Ljubinić
20.10.2013 15:00 Baljevac 0 : 1 Borac
20.10.2013 15:00 Sloga 3 : 2 Proleter
20.10.2013 14:30 Mogren 0 : 3 Sutjeska
20.10.2013 14:30 Cetinje 3 : 1 Jedinstvo
20.10.2013 14:30 Igalo 2 : 0 Zabjelo
20.10.2013 14:30 Jezero 2 : 2 Berane
20.10.2013 14:30 Zora 1 : 0 Ibar
20.10.2013 14:30 Arsenal 2 : 0 Kom
20.10.2013 14:30 Bokelj 1 : 0 Bratstvo
20.10.2013 15:00 Sloboda (MG) 6 : 3 Borac
20.10.2013 11:30 Slatke male 2 : 1 Radnički 2013
20.10.2013 11:00 ŽFK Bukovička Banja 3 : 1 ŽFK Užice
20.10.2013 15:00 Kikinda 3 : 2 Bačka Žabalj
20.10.2013 15:00 Radnički 1919 0 : 3 Metalmania
20.10.2013 10:00 BSK Borča 2 : 0 Partizan
20.10.2013 11:00 Napredak 2 : 0 Borac
20.10.2013 11:00 Vojvodina 3 : 0 OFK Beograd
20.10.2013 13:00 Sloboda Piont 0 : 5 ČSK Pivara
20.10.2013 11:00 Rad 2 : 0 Jagodina
20.10.2013 11:00 Radnički 1923 3 : 2 Novi Pazar
20.10.2013 10:00 Vršac United 1 : 2 Spartak
20.10.2013 10:00 Proleter (NS) 1 : 0 OFK Hajduk
20.10.2013 10:00 Donji Srem 0 : 3 Proleter 2006
20.10.2013 11:00 Javor 4 : 0 Jadran
20.10.2013 14:30 Sloga (P) 3 : 0 Sušica
20.10.2013 11:00 Metalac (GM) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
20.10.2013 11:00 Timok 1 : 3 Jedinstvo (P)
20.10.2013 11:00 Toplicanin 0 : 2 Radnički (N)
20.10.2013 13:00 Svrljig 2 : 0 Vlasina
20.10.2013 16:00 Voždovac 1 : 1 Brodarac 2
20.10.2013 09:00 Čukarički 10 : 0 Grafičar
20.10.2013 12:30 Internacional 1 : 0 Balkan
20.10.2013 10:00 Palilulac 1 : 1 BSK Borča 2
20.10.2013 11:30 Bresje Superior 3 : 0 Šumadija
20.10.2013 12:00 Teleoptik 1 : 1 Radnički 1923
20.10.2013 11:00 Vojvodina 3 : 1 OFK Beograd
20.10.2013 13:00 Sloga (L) 5 : 1 ČSK Pivara
20.10.2013 11:00 Borac 1 : 0 Jagodina
20.10.2013 12:00 TSC 1 : 2 Inđija
20.10.2013 10:00 Čačak 94 0 : 0 Metalac (GM)
20.10.2013 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Sevojno
20.10.2013 13:00 AS 0 : 1 Novi Pazar
20.10.2013 11:00 Sušica 0 : 0 Javor
20.10.2013 15:00 Slatina 3 : 0 Omladinac
20.10.2013 12:00 Trepča 1 : 0 Rudar
20.10.2013 10:00 Dinamo 0 : 3 Banat
20.10.2013 11:00 AS 0 : 1 Radnički 1923
20.10.2013 10:00 Crvena zvezda 2 : 2 Zemun
20.10.2013 13:00 Nacional 1 : 4 Partizan
20.10.2013 13:00 OFK Beograd 3 : 0 Brodarac
20.10.2013 10:00 TSC 2 : 3 Inđija
20.10.2013 10:00 FAP 2 : 1 Čačak 94
20.10.2013 13:00 Vrnjačka Banja 0 : 2 Sloga (K)
20.10.2013 13:00 Metalac (GM) 2 : 0 Javor
20.10.2013 10:00 BIP 2 : 2 Budućnost
20.10.2013 10:00 Spartak 2 : 2 Obilić
20.10.2013 10:00 Potisje 5 : 2 Radnički 1905
20.10.2013 12:00 Partizan (U) 0 : 9 Vršac
20.10.2013 11:00 BSK 3 : 0 Omladinac (D)
20.10.2013 11:00 Borac (St) 7 : 0 Kolonija
20.10.2013 09:00 Jugoslavija 3 : 2 Vladimirovac
20.10.2013 09:30 Dolina 4 : 1 Borac (S)
20.10.2013 10:00 Jedinstvo Stević 2 : 0 Slavija
20.10.2013 11:00 Dobrica 0 : 4 Proleter
20.10.2013 11:00 Mladi radnik 3 : 0 Podunavac
20.10.2013 10:00 Mladi borac 4 : 1 Napredak
20.10.2013 09:30 Bresje Superior 0 : 6 Šumadija
20.10.2013 15:00 Mladost (P) 3 : 3 Mladost (L)
20.10.2013 Orlovac 11 : 0 Takovo Junior
20.10.2013 14:30 VGSK 7 : 1 Borac
20.10.2013 Rudar (B) 2 : 1 OFK Nacional
20.10.2013 Tutin 0 : 1 Kosmet
20.10.2013 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 7 Rudar (KM)
20.10.2013 10:00 Obilić 1 : 8 Bačka 1901
20.10.2013 10:00 Subotica 1 : 1 TSC
20.10.2013 Polet 1 : 4 OFK Senjak
20.10.2013 10:00 Karađorđe 1 : 4 Duljaj
20.10.2013 10:00 Radnicki 1923 II 2 : 2 Šumadija
20.10.2013 Rudar (B) 2 : 2 Mokra Gora
20.10.2013 Trepča 3 : 0 Sočanica
20.10.2013 Tutin 1 : 0 Kosmet
20.10.2013 OFK Vlada Dimitrijević 6 : 0 Rudar (KM)

Košarka

20.10.2013 19:00 Igokea 91 : 88 Radnički
20.10.2013 17:00 Union Olimpija 61 : 62 Crvena zvezda Telekom
20.10.2013 17:00 Szolnoki Olaj 71 : 69 Široki Primorka
20.10.2013 21:00 Partizan mts 80 : 65 Zadar
20.10.2013 19:30 Šabac 77 : 79 Pirot
20.10.2013 16:00 Mladost (Z) 87 : 75 Proleter Naftagas
20.10.2013 19:00 Spartak 72 : 63 Kolubara LA 2003
20.10.2013 18:00 Železničar 77 : 65 Svilajnac