XS
SM
MD
LG
34.kolo
Rezultati
24.05.2008
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.05.2008 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (N)
24.05.2008 Srem 0 : 1 Rad
24.05.2008 Sevojno 2 : 1 Mladost (A)
24.05.2008 Novi Pazar 4 : 1 Zemun
24.05.2008 Jagodina 3 : 1 Hajduk
24.05.2008 Vlasina 2 : 1 Mladenovac
24.05.2008 Novi Sad 0 : 0 Javor
24.05.2008 Metalac 1 : 1 Voždovac
24.05.2008 BSK Borča 3 : 0 Radnički (P)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Javor 34 18 16 0 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Jagodina 34 15 13 6 58
3 BSK Borča 34 17 7 10 58
4 Beleška: prelazi u Superligu Srbije Rad 34 16 9 9 57
5 Voždovac 34 16 9 9 57
6 Metalac 34 13 10 11 49
7 Srem 34 14 5 15 47
8 Mladost (A) 34 13 8 13 47
9 ČSK Pivara 34 11 13 10 46
10 Novi Sad 34 12 10 12 46
11 Sevojno 34 11 12 11 45
12 Novi Pazar 34 12 9 13 45
13 Hajduk 34 12 8 14 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (N) 34 11 10 13 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Zemun 34 10 12 12 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Vlasina 34 9 10 15 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Mladenovac 34 7 9 18 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (P) 34 1 6 27 9

Baraž za plasman u Meridijan Superligu:

28.05.2008 Rad - Voždovac 1:1 (p. 3:1)
28.05.2008 BSK - Metalac 0:0 (p. 4:3)

01.06.2008 BSK - Rad 0:0 (p. 2:4)

07.06.2008 Rad - Smederevo 3:1
11.06.2008 Smederevo - Rad 2:1

U MSL se plasirao Rad, a Smederevo je ispalo u PLS.

Baraž za Prvu Ligu Srbije

07.06.2008 Inđija - Radnički (N) 2:0
11.06.2008 Radnički (N) - Inđija 1:1

Inđija se plasirala u PLS dok u Srpsku ligu Istok ispada Radnički.

 

 


Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu