17.10
15:00
Mladost
OFK Vršac
2
0
|
17.10.2018 15:00 | Mladost | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
17.10
15:00
ČSK Pivara
Radnički (ZR)
1
1
|
17.10.2018 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 1 | Radnički (ZR) | |||||
17.10
15:00
Dinamo 1945
Železničar
1
0
|
17.10.2018 15:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Železničar | |||||
17.10
15:00
Radnički (NP)
Kabel
0
3
|
17.10.2018 15:00 | Radnički (NP) | 0 : 3 | Kabel | |||||
17.10
15:00
Radnički (SM)
Omladinac
0
2
|
17.10.2018 15:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Omladinac | |||||
17.10
15:00
Bratstvo 1946
Borac
1
0
|
17.10.2018 15:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 0 | Borac | |||||
17.10
15:00
Hajduk 1912
Dunav
3
0
|
17.10.2018 15:00 | Hajduk 1912 | 3 : 0 | Dunav | |||||
17.10
15:00
Bačka 1901
Crvena zvezda
1
0
|
17.10.2018 15:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Crvena zvezda |
17.10
15:00
Jedinstvo (P)
SFS Borac
1
1
|
17.10.2018 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
17.10
15:00
Pukovac
Budućnost
0
3
|
17.10.2018 15:00 | Pukovac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
17.10
15:00
GFK Dubočica
Radnički (P)
0
1
|
17.10.2018 15:00 | GFK Dubočica | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
17.10
15:00
Zaplanjac
Moravac Orion
2
3
|
17.10.2018 15:00 | Zaplanjac | 2 : 3 | Moravac Orion | |||||
17.10
15:00
Car Konstantin
Dunav
4
0
|
17.10.2018 15:00 | Car Konstantin | 4 : 0 | Dunav | |||||
17.10
15:00
Radnički (S)
Temnić 1924
0
3
|
17.10.2018 15:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Temnić 1924 | |||||
17.10
15:00
Jedinstvo (B)
Jagodina Tabane
0
2
|
17.10.2018 15:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 2 | Jagodina Tabane | |||||
17.10
15:00
Radan
Rtanj
0
1
|
17.10.2018 15:00 | Radan | 0 : 1 | Rtanj |
17.10
14:00
Dinamo
Crvena zvezda
0
2
|
17.10.2018 14:00 | Dinamo | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
17.10
15:00
Napredak
Metalac
2
0
|
17.10.2018 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Metalac |
17.10
13:00
Crvena zvezda
Vojvodina
9
2
|
17.10.2018 13:00 | Crvena zvezda | 9 : 2 | Vojvodina |
17.10
16:00
Dunav
Dolovo
6
1
|
17.10.2018 16:00 | Dunav | 6 : 1 | Dolovo |
17.10
16:00
Njerš Ištvan
Bačka 1901
4
3
|
17.10.2018 16:00 | Njerš Ištvan | 4 : 3 | Bačka 1901 |
17.10
14:00
Čukarički
Voždovac
5
1
|
17.10.2018 14:00 | Čukarički | 5 : 1 | Voždovac | |||||
17.10
09:00
Real Niš
Brodarac
1
3
|
17.10.2018 09:00 | Real Niš | 1 : 3 | Brodarac | |||||
17.10
13:00
Teleoptik
Sloboda
1
0
|
17.10.2018 13:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Sloboda | |||||
17.10
10:00
OFK Beograd
Crvena Zvezda
0
2
|
17.10.2018 10:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
17.10
11:00
Vojvodina
Radnički (Z)
2
0
|
17.10.2018 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Radnički (Z) | |||||
17.10
11:00
Apolon 4
Partizan
1
1
|
17.10.2018 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Partizan | |||||
17.10
13:00
Kiker
Spartak ŽK
2
0
|
17.10.2018 13:00 | Kiker | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
17.10
12:00
Zemun
Rad
3
3
|
17.10.2018 12:00 | Zemun | 3 : 3 | Rad |
17.10
16:00
Bačka 1901
Đurđin
8
1
|
17.10.2018 16:00 | Bačka 1901 | 8 : 1 | Đurđin |
17.10
18:00
M015
Loznica
84
82
|
17.10.2018 18:00 | M015 | 84 : 82 | Loznica |
17.10
19:00
Rogaška
Vršac
92
80
|
17.10.2018 19:00 | Rogaška | 92 : 80 | Vršac | |||||
17.10
19:00
Sutjeska
Split
83
90
|
17.10.2018 19:00 | Sutjeska | 83 : 90 | Split | |||||
17.10
19:00
MZT Skopje Aerodrom
Lovćen 1947
100
90
|
17.10.2018 19:00 | MZT Skopje Aerodrom | 100 : 90 | Lovćen 1947 | |||||
17.10
20:00
Borac
Sixt Primorska
65
73
|
17.10.2018 20:00 | Borac | 65 : 73 | Sixt Primorska |
17.10
21:00
Art Basket
Čelarevo
71
53
|
17.10.2018 21:00 | Art Basket | 71 : 53 | Čelarevo |
17.10
18:30
Montana
RMU Banovići
98
86
|
17.10.2018 18:30 | Montana | 98 : 86 | RMU Banovići |
17.10
Spartak (Su)
Crvena zvezda
1
3
|
17.10.2018 | Spartak (Su) | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
17.10
VA 014 Bauwesen
Radnički
3
2
|
17.10.2018 | VA 014 Bauwesen | 3 : 2 | Radnički | |||||
17.10
Spartak (Lj)
Partizan
3
2
|
17.10.2018 | Spartak (Lj) | 3 : 2 | Partizan |
17.10
Mladenovac
Železničar (Bg)
1
3
|
17.10.2018 | Mladenovac | 1 : 3 | Železničar (Bg) | |||||
17.10
Niš
Napredak 037
3
0
|
17.10.2018 | Niš | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
17.10
Borac (St)
VGSK
2
3
|
17.10.2018 | Borac (St) | 2 : 3 | VGSK | |||||
17.10
Smederevo Carina
Kosovska Mitrovica
3
0
|
17.10.2018 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
17.10
Futog
Ribnica
1
3
|
17.10.2018 | Futog | 1 : 3 | Ribnica |
17.10
20:00
Toplički Vitezovi
Mladost
1
3
|
17.10.2018 20:00 | Toplički Vitezovi | 1 : 3 | Mladost | |||||
17.10
18:00
Banat
Borac (Par)
3
1
|
17.10.2018 18:00 | Banat | 3 : 1 | Borac (Par) | |||||
17.10
20:30
Timok
Dubočica
0
3
|
17.10.2018 20:30 | Timok | 0 : 3 | Dubočica |
17.10
21:00
Šumadija
Fortuna Plus
3
1
|
17.10.2018 21:00 | Šumadija | 3 : 1 | Fortuna Plus |
17.10
19:00
TENT
Jedinstvo (SP)
1
3
|
17.10.2018 19:00 | TENT | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
17.10
19:00
Vizura
Klek-MD Zrenjanin
3
0
|
17.10.2018 19:00 | Vizura | 3 : 0 | Klek-MD Zrenjanin | |||||
17.10
18:30
Dinamo
Spartak (Su)
1
3
|
17.10.2018 18:30 | Dinamo | 1 : 3 | Spartak (Su) |
17.10
Takovo Zvezda Helios
Valjevo
3
1
|
17.10.2018 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 1 | Valjevo | |||||
17.10
Srem
Vranje
3
2
|
17.10.2018 | Srem | 3 : 2 | Vranje | |||||
17.10
Smederevo
Spartak (Lj)
3
0
|
17.10.2018 | Smederevo | 3 : 0 | Spartak (Lj) | |||||
17.10
Srbijanka 014
Beograd
2
3
|
17.10.2018 | Srbijanka 014 | 2 : 3 | Beograd |
17.10
17:00
Futog
Leskovac-98
1
3
|
17.10.2018 17:00 | Futog | 1 : 3 | Leskovac-98 | |||||
17.10
20:00
Gimnazijalac
Ruma
1
3
|
17.10.2018 20:00 | Gimnazijalac | 1 : 3 | Ruma | |||||
17.10
16:00
Sterija
Ivanjica
0
3
|
17.10.2018 16:00 | Sterija | 0 : 3 | Ivanjica |
17.10
17:00
Crvena zvezda
Partizan
0
3
|
17.10.2018 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Partizan |
17.10
19:00
Bane
Prva Petoletka
21
41
|
17.10.2018 19:00 | Bane | 21 : 41 | Prva Petoletka |
17.10
20:30
Srbobran
Hercegovac
26
31
|
17.10.2018 20:30 | Srbobran | 26 : 31 | Hercegovac |
17.10
20:15
Metalurg
Železničar 1949
29
30
|
17.10.2018 20:15 | Metalurg | 29 : 30 | Železničar 1949 | |||||
17.10
18:00
Izviđač
Tatran Prešov
22
26
|
17.10.2018 18:00 | Izviđač | 22 : 26 | Tatran Prešov |
17.10
17:30
Vardar
PPD Zagreb
30
23
|
17.10.2018 17:30 | Vardar | 30 : 23 | PPD Zagreb | |||||
17.10
19:00
Dinamo Pančevo
Celje Piv. Laško
26
37
|
17.10.2018 19:00 | Dinamo Pančevo | 26 : 37 | Celje Piv. Laško |
17.10
19:00
ORK Loznica
Voždovac 1955 2
24
31
|
17.10.2018 19:00 | ORK Loznica | 24 : 31 | Voždovac 1955 2 |
17.10
18:00
Remesiana
Morava
30
11
|
17.10.2018 18:00 | Remesiana | 30 : 11 | Morava |
17.10
19:00
Jadran HN
Primorac
13
7
|
17.10.2018 19:00 | Jadran HN | 13 : 7 | Primorac |
17.10
20:00
Primorje EB
KVK Radnički
9
10
|
17.10.2018 20:00 | Primorje EB | 9 : 10 | KVK Radnički |