12.10
15:00
Bratstvo
Gradina
8
0
|
12.10.2018 15:00 | Bratstvo | 8 : 0 | Gradina |
12.10
15:00
Zlatibor
Budućnost
2
0
|
12.10.2018 15:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Budućnost | |||||
12.10
18:00
Javor Matis
Bežanija
4
1
|
12.10.2018 18:00 | Javor Matis | 4 : 1 | Bežanija |
12.10
10:00
Radnički (S)
Crvenka
5
0
|
12.10.2018 10:00 | Radnički (S) | 5 : 0 | Crvenka |
12.10
20:30
Srem
Sloven
81
88
|
12.10.2018 20:30 | Srem | 81 : 88 | Sloven | |||||
12.10
18:00
Jedinstvo
Star
107
92
|
12.10.2018 18:00 | Jedinstvo | 107 : 92 | Star |
12.10
17:30
Sokobanja
Jastrebac
86
95
|
12.10.2018 17:30 | Sokobanja | 86 : 95 | Jastrebac | |||||
12.10
19:30
Mladost Vesna
Niš
66
92
|
12.10.2018 19:30 | Mladost Vesna | 66 : 92 | Niš |
12.10
18:20
Borča
Beko
72
80
|
12.10.2018 18:20 | Borča | 72 : 80 | Beko |
12.10
18:00
Metalac
Sloboda
80
100
|
12.10.2018 18:00 | Metalac | 80 : 100 | Sloboda | |||||
12.10
20:30
Dynamic VIP PAY
Dunav
95
62
|
12.10.2018 20:30 | Dynamic VIP PAY | 95 : 62 | Dunav |
12.10
19:00
Zdravlje Leskovac
KKK Radnički
87
72
|
12.10.2018 19:00 | Zdravlje Leskovac | 87 : 72 | KKK Radnički |
12.10
Crvena zvezda
Mladi radnik
3
0
|
12.10.2018 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Mladi radnik |
12.10
Ribnica
Smederevo Carina
3
1
|
12.10.2018 | Ribnica | 3 : 1 | Smederevo Carina |
12.10
18:00
Jagodina
Klek Srbijašume
2
3
|
12.10.2018 18:00 | Jagodina | 2 : 3 | Klek Srbijašume |
12.10
20:00
Jabuka
Apatin
38
29
|
12.10.2018 20:00 | Jabuka | 38 : 29 | Apatin |
12.10
20:00
Dinamo
Sloga
34
20
|
12.10.2018 20:00 | Dinamo | 34 : 20 | Sloga |
12.10
17:00
Naftagas
Gradnulica
23
22
|
12.10.2018 17:00 | Naftagas | 23 : 22 | Gradnulica |
12.10
20:15
HAVK Mladost
BVK Crvena zvezda
16
7
|
12.10.2018 20:15 | HAVK Mladost | 16 : 7 | BVK Crvena zvezda |
12.10
19:00
Smederevo
Jastrebac
2
2
|
12.10.2018 19:00 | Smederevo | 2 : 2 | Jastrebac |
12.10
19:30
SAS
Zufo
1
4
|
12.10.2018 19:30 | SAS | 1 : 4 | Zufo | |||||
12.10
20:00
Zemun Samo pravo
Pirot
7
2
|
12.10.2018 20:00 | Zemun Samo pravo | 7 : 2 | Pirot |
12.10
21:00
Leteći Holandjanin
Tango
10
0
|
12.10.2018 21:00 | Leteći Holandjanin | 10 : 0 | Tango | |||||
12.10
21:00
Apa Futsal
Leteći Bajmočani
7
4
|
12.10.2018 21:00 | Apa Futsal | 7 : 4 | Leteći Bajmočani |
12.10
20:00
Tisa
Kikinda
8
4
|
12.10.2018 20:00 | Tisa | 8 : 4 | Kikinda |