XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 179 utakmica za dan
Subota, 3 Februar 2018

Fudbal

03.02.2018 16:00 Bournemouth 2 : 1 Stoke
03.02.2018 18:30 Arsenal 5 : 1 Everton
03.02.2018 16:00 Brighton 3 : 1 West Ham
03.02.2018 13:30 Burnley 1 : 1 Manchester City
03.02.2018 16:00 Leicester 1 : 1 Swansea
03.02.2018 16:00 Manchester Utd 2 : 0 Huddersfield
03.02.2018 16:00 WBA 2 : 3 Southampton
03.02.2018 18:30 Alavés 2 : 1 Celta Vigo
03.02.2018 16:15 Real Betis 2 : 1 Villarreal
03.02.2018 13:00 Eibar 5 : 1 Sevilla
03.02.2018 20:45 Levante 2 : 2 Real Madrid
03.02.2018 15:30 Hertha BSC 1 : 1 Hoffenheim
03.02.2018 15:30 Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
03.02.2018 18:30 Borussia Mönchengladbach 0 : 1 RB Leipzig
03.02.2018 15:30 Schalke 04 1 : 2 Werder
03.02.2018 15:30 Mainz 05 0 : 2 Bayern
03.02.2018 15:30 Wolfsburg 1 : 1 Stuttgart
03.02.2018 20:45 Internazionale 1 : 1 Crotone
03.02.2018 18:00 Sampdoria 1 : 1 Torino
03.02.2018 20:00 Amiens SC 0 : 2 Saint-Étienne
03.02.2018 17:00 Lille 0 : 3 PSG
03.02.2018 20:00 Montpellier 2 : 1 Angers
03.02.2018 20:00 Nice 0 : 1 Toulouse
03.02.2018 20:00 Strasbourg 0 : 2 Bordeaux

Košarka

03.02.2018 17:00 MZT Skopje Aerodrom 55 : 96 Union Olimpija
03.02.2018 19:00 Cedevita 76 : 71 Budućnost VOLI
03.02.2018 18:00 Vršac 89 : 73 Vojvodina
03.02.2018 20:00 Dunav 70 : 86 Dynamic
03.02.2018 19:30 Tamiš 104 : 74 Spartak
03.02.2018 19:30 Sloga 71 : 91 Borac
03.02.2018 18:00 Zlatibor 85 : 81 OKK Beograd
03.02.2018 19:30 Sloboda 100 : 91 Zdravlje Leskovac
03.02.2018 20:30 Konstantin 58 : 92 Žarkovo
03.02.2018 19:00 Klik 85 : 75 Kolubara LA 2003
03.02.2018 19:00 Napredak Bosphorus 60 : 80 Proleter Naftagas
03.02.2018 20:00 Radnički 88 : 76 Jedinstvo
03.02.2018 20:00 Sveti Đorđe 82 : 81 Kris Kros
03.02.2018 17:00 Mladost Veternik 95 : 66 Hajduk
03.02.2018 17:00 Nova Pazova 84 : 52 Dunav 2014
03.02.2018 20:00 Srem 71 : 66 Topola
03.02.2018 19:00 Futog Tupanjac MD 80 : 76 Sloven
03.02.2018 19:00 Zlatar 80 : 65 Železničar
03.02.2018 19:30 Napredak Junior 110 : 77 Priboj
03.02.2018 18:00 Zekas 75 75 : 85 Radnički 1950
03.02.2018 18:00 Student 88 : 56 Paraćin
03.02.2018 17:00 Mileševac 91 : 73 Polet
03.02.2018 20:00 Radnički VA 86 : 83 Jagodina
03.02.2018 17:00 Mladost Vesna 62 : 77 Jastrebac
03.02.2018 16:30 Radan 53 : 68 Jablanica
03.02.2018 16:30 Niš 71 : 83 Bor RTB
03.02.2018 14:30 Junior 86 : 81 Morava
03.02.2018 14:45 BKK Radnički 86 : 58 Radnički (O)
03.02.2018 12:00 Torlak 76 : 56 Beko
03.02.2018 14:00 Astra 61 : 93 Slodes
03.02.2018 17:30 Kadet 63 : 80 Petrovgrad
03.02.2018 18:00 Sloboda (NS) 76 : 83 Star
03.02.2018 20:00 Sivac 104 : 73 Vojvodina (BŠ)
03.02.2018 17:00 Karađorđevo 69 : 75 Budućnost (NS)
03.02.2018 15:00 RU Koš 57 : 90 Pink
03.02.2018 16:00 Stara Pazova 128 : 65 Lokomotiva 2016
03.02.2018 17:00 BNS 127 : 43 Vojka
03.02.2018 17:15 Jadran 82 : 61 Železničar
03.02.2018 12:30 M015 111 : 71 Ub
03.02.2018 Osečina 85 : 76 Šabac
03.02.2018 19:00 Mladost 2014 77 : 52 Mix
03.02.2018 19:30 Železničar 77 : 71 Vladimirci
03.02.2018 20:00 Trepča 20 : 0 Sloga (PM)
03.02.2018 13:00 Sloga Elite 79 : 59 Sloga (D)
03.02.2018 Despot 0 : 20 Zicer 2014
03.02.2018 19:30 Stragari Šumadija 73 : 62 Bane
03.02.2018 20:15 Mladost 2 78 : 61 Vitez
03.02.2018 11:00 Prijepolje 37 : 98 Ljubovija
03.02.2018 15:00 Zvečan 20 : 0 Užice
03.02.2018 15:00 Loznica 66 : 30 Lim
03.02.2018 14:00 Lim 27 : 72 Ljubovija
03.02.2018 19:00 Trstenik 66 : 52 Hajduk Veljko
03.02.2018 Topličanin 2012 0 : 20 Palanka 2012
03.02.2018 12:30 Joker 73 : 53 Banovci Dunav
03.02.2018 Voša 0 : 20 Srbobran
03.02.2018 12:00 Sivac 67 : 65 Ruma 92
03.02.2018 Proleter (NS) 20 : 0 Jedinstvo (NB)
03.02.2018 14:30 Delfin 47 : 66 Crvena zvezda 2
03.02.2018 16:00 Metalac 52 : 62 Lazarevac
03.02.2018 16:00 Železničar 47 : 42 MIX
03.02.2018 16:00 Šuter : M 015
03.02.2018 16:00 Šuter : Mladost 014
03.02.2018 16:00 M 015 : Radnički
03.02.2018 16:00 Inter Koš : MIX
03.02.2018 16:00 Student 2 : MIX 2
03.02.2018 16:00 Lazarevac : OKK Šabac
03.02.2018 16:00 Osečina : Inter Koš
03.02.2018 16:00 Metalac : Mionica
03.02.2018 16:00 Valjevski : Student 1
03.02.2018 16:00 LA Basket : Mladost 014
03.02.2018 16:00 Železničar : Mionica
03.02.2018 16:00 Šuter : Mladost 014
03.02.2018 16:00 Inter Koš 25 : 21 Valjevski
03.02.2018 16:00 MIX 1 : Student
03.02.2018 16:00 Šuter : Mionica
03.02.2018 16:00 MIX 2 : Student
03.02.2018 16:00 LA Basket : MIX 1
03.02.2018 16:00 Kolubara Mladost : Mionica
03.02.2018 16:00 MIX : Osečina
03.02.2018 Valjevski : Mladost 014
03.02.2018 Student : MIX
03.02.2018 Osečina 15 : 16 Mionica

Odbojka

03.02.2018 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Crvena zvezda
03.02.2018 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Vojvodina NS Seme
03.02.2018 17:00 VA-014 Gorenje 3 : 2 Partizan
03.02.2018 17:00 Napredak 037 3 : 2 Mladenovac
03.02.2018 14:30 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Futog
03.02.2018 17:00 Bavanište 2 : 3 Loznica
03.02.2018 17:00 Dubočica 3 : 0 FAP Livnica
03.02.2018 15:00 Antena 3 : 0 Gračanica
03.02.2018 15:00 Kulpin 3 : 0 Proleter
03.02.2018 19:00 Mladost (T) 3 : 1 Maglić 1953
03.02.2018 19:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 2 Hercegovina
03.02.2018 17:40 Lucky Star 3 : 0 Blok Aut
03.02.2018 19:00 Rudar 2 : 3 Karađorđe
03.02.2018 19:00 Vizura 3 : 0 Klek-MD Zrenjanin
03.02.2018 17:00 Dinamo 0 : 3 TENT
03.02.2018 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Partizan
03.02.2018 20:00 Srem 0 : 3 Spartak
03.02.2018 18:00 Smederevo 3 : 0 Gimnazijalac
03.02.2018 20:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Beograd
03.02.2018 18:00 Vranje 0 : 3 Ub
03.02.2018 16:00 Jedinstvo (U) 2 : 3 FOK
03.02.2018 20:00 Zlatibor 3 : 0 Jagodina
03.02.2018 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Paraćin
03.02.2018 18:00 Bor 1 : 3 Hajduk Veljko
03.02.2018 17:00 Panda 0 : 3 Student
03.02.2018 15:30 Partizan 2 : 3 Lavice 07
03.02.2018 12:00 Radnički 3 : 0 Mladi Radnik
03.02.2018 18:30 AS 2 : 3 Lucky Star
03.02.2018 16:30 Lazarevac 0 : 3 Imlek
03.02.2018 Sloga 3 : 1 Mitrovica
03.02.2018 Prvi Tempo 2 3 : 0 Maks 2
03.02.2018 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Ruma 2

Rukomet

03.02.2018 18:00 Medicinar 48 : 36 Voždovac 1955
03.02.2018 15:00 Sloga (PM) 21 : 28 Bor RTB
03.02.2018 18:30 Naisa 28 : 28 Kikinda
03.02.2018 17:00 Junior 28 : 29 Bekament

Vaterpolo

03.02.2018 18:00 OVK POŠK 7 : 9 Jadran Carine
03.02.2018 18:00 HAVK Mladost 14 : 8 Partizan RF
03.02.2018 19:00 Primorac 10 : 9 Mornar BS
03.02.2018 20:00 Nais 9 : 8 Solaris
03.02.2018 19:00 Vojvodina 0 : 5 BVK Crvena zvezda
03.02.2018 19:45 Medveščak 9 : 8 VA Cattaro
03.02.2018 15:00 Valjevo 17 : 15 Zadar 1952
03.02.2018 20:00 Šabac 9 : 9 Vojvodina
03.02.2018 Taš 6 : 9 Stari Grad
03.02.2018 Banjica 4 : 7 KVK Radnički
03.02.2018 Banja Luka 7 : 11 Singidunum
03.02.2018 Rasina 8 : 8 TENT
03.02.2018 Dorćol 11 : 9 Novi Beograd 011
03.02.2018 ŽAK 12 : 12 Bečej
03.02.2018 Spartak Prozivka 5 : 6 Dunav
03.02.2018 Valis 14 : 5 Mladost

FFA

03.02.2018 14:00 Bajša 3 : 2 Ada B
03.02.2018 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Bačka B
03.02.2018 13:30 Bečej 2 : 0 Ada B
03.02.2018 14:30 Bečej 3 : 1 Bačka B
03.02.2018 12:30 Bajša 2 : 4 Bečej
03.02.2018 16:30 Bačka B 1 : 3 Bačka A
03.02.2018 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Bačka A
03.02.2018 13:00 Ada A 1 : 3 Bajša
03.02.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Ada A
03.02.2018 15:00 Bačka A 1 : 2 Ada A
03.02.2018 Šampion Nais 3 : 10 Radnički OFK - Beli
03.02.2018 Delijski Vis 3 : 2 Šampion 2014
03.02.2018 Sinđelić 2 : 0 Šampion Nais
03.02.2018 Radnički ofk 17 : 0 KMF Junior
03.02.2018 KMF Junior 2 : 1 Delijski Vis
03.02.2018 Soko 3 : 4 Car Konstantin beli
03.02.2018 Aca Menta 3 : 3 Šampion 2014
03.02.2018 Delijski Vis 6 : 2 Car Konstantin beli
03.02.2018 Car Konstantin 1 : 2 Kopernikus Železničar A
03.02.2018 Radnički 3 : 0 Kopernikus Železničar B
03.02.2018 Vitez zeleni 3 : 2 Vitez crveni
jaskooo01 je tipovao utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Gospodine @Ašković-u u dva Vaša teksta (koja sam slučajno pročitao) izneli ste dve netačnosti ili neistine, kako god. U tekstu pod naslovom "VEK POSTOJANJA ŽAKa IZ SOMBORA" (inače klub osnovan 1924. godine) Vi pišete da je to najstariji železnički klub u Vojvodini?! Moram Vas ispraviti pa dodati da je prvi osnovani železnički klub u Vojvodini SzVAK ("Szabadkai Vasutasi Atletikai Klub" ili "Subotički Železnički Atletski Klub") osnovan 1914. godine... Drugi je ŽFK "Banat Bagljaš" Zrenjanin (osnovan 1922. godine)... U drugom tekstu pod naslovom "DRAGOJLO STANOJLOVIĆ: DEFANZIVA JE UNIŠTILA FUDBAL!" pišete da je gospodin Stanojlović u tri maha trenirao, možda i jeste, u to ne ulazim, FK "Radnički" Sombor, ali sigurno nije "Radnički 1912" jer je taj klub tada bio u Stanišiću (naseljeno mesto u Somborskoj opštini), takmičeći se pod imenom FK "Stanišić". Radi se o dva različita kluba iz grada Sombora, to je valjda svima jasno, FK "Radnički" Sombor je stari somborski fudbalski klub, osnovan 1912. godine dok je FK "Radnički 1912" ukradeni klub iz Stanišića (https://www.srbijasport.net/n/41749/ukraden-fudbalski-klub-u-stanisicu). Sportski pozdrav i da što manje bude netačnosti.
Mladenovcanin11400 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu