XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 313 utakmica za dan
Subota, 26 Novembar 2016

Fudbal

26.11.2016 13:00 OFK Bačka 0 : 1 Vojvodina
26.11.2016 13:00 Novi Pazar 1 : 2 Javor Matis
26.11.2016 13:00 Radnik 1 : 1 Čukarički
26.11.2016 13:00 Radnički (N) 0 : 1 Spartak ŽK
26.11.2016 13:00 Voždovac 0 : 0 Rad
26.11.2016 13:00 Mladost 3 : 0 Borac
26.11.2016 15:00 Metalac 1 : 2 Crvena zvezda
26.11.2016 18:30 Chelsea 2 : 1 Tottenham
26.11.2016 16:00 Hull 1 : 1 WBA
26.11.2016 16:00 Leicester 2 : 2 Middlesbrough
26.11.2016 16:00 Liverpool 2 : 0 Sunderland
26.11.2016 16:00 Swansea 5 : 4 Crystal Palace
26.11.2016 13:30 Burnley 1 : 2 Manchester City
26.11.2016 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Hoffenheim
26.11.2016 15:30 Köln 0 : 0 Augsburg
26.11.2016 15:30 Hamburger SV 2 : 2 Werder
26.11.2016 15:30 Ingolstadt 1 : 1 Wolfsburg
26.11.2016 15:30 Eintracht 2 : 1 Borussia Dortmund
26.11.2016 18:30 Bayern 2 : 1 Bayer Leverkusen
26.11.2016 18:00 Torino 2 : 1 Chievo
26.11.2016 20:45 Empoli 1 : 4 Milan
26.11.2016 17:10 Monaco 4 : 0 Marseille
26.11.2016 20:00 Bordeaux 3 : 2 Dijon
26.11.2016 20:00 Montpellier 0 : 0 Nancy
26.11.2016 20:00 Nantes 0 : 0 Lille
26.11.2016 20:00 Caen 1 : 1 Guingamp
26.11.2016 20:00 Metz 3 : 3 Lorient
26.11.2016 13:00 Málaga 4 : 3 La Coruña
26.11.2016 16:15 Real Madrid 2 : 1 Sporting Gijón
26.11.2016 18:30 Espanyol 3 : 0 Leganés
26.11.2016 20:45 Sevilla 2 : 1 Valencia
26.11.2016 13:00 Grbalj 2 : 2 Sutjeska
26.11.2016 13:00 Zeta 3 : 0 Rudar
26.11.2016 13:00 Bokelj 1 : 1 Dečić
26.11.2016 13:00 Mladost 1 : 2 Budućnost
26.11.2016 13:00 Lovćen 1 : 0 Iskra
26.11.2016 13:00 Jedinstvo 1 : 3 OFK Petrovac
26.11.2016 13:00 Sloga D 1 : 0 Partizan
26.11.2016 13:00 Sloboda 2 : 1 Jedinstvo
26.11.2016 13:00 Budućnost 4 : 0 Kolonija
26.11.2016 13:00 Šumadinac 1 : 1 Jadran
26.11.2016 13:00 Ćava 2 : 2 Mladost
26.11.2016 13:00 Šumadija 1934 2 : 3 Borac
26.11.2016 13:00 Vodojaža 2 : 0 Srbija
26.11.2016 13:00 Vinogradi DB 1 : 1 Kutlovo
26.11.2016 13:00 Parmenac 0 : 1 Lunjevica
26.11.2016 13:00 Bresje Superior 3 : 1 Omladinac
26.11.2016 13:00 Zlot 0 : 0 Poreč
26.11.2016 13:00 Rudna Glava 3 : 3 Ključ
26.11.2016 13:00 Crvena Zvezda 3 : 4 Orljane
26.11.2016 13:00 Graničar 4 : 0 Omladinac
26.11.2016 13:00 Trebič 1 : 0 Rgotina
26.11.2016 13:00 Midžor 3 : 0 Rudar (G)
26.11.2016 13:00 Biljači 3 : 0 Levosoje
26.11.2016 13:00 Mladost (K) 0 : 0 Morava
26.11.2016 13:00 Gredetin 6 : 0 OFK Sloga (D)
26.11.2016 13:00 OFK Rutevac 1908 3 : 0 OFK Draževac
26.11.2016 13:00 Bratstvo 6 : 1 Atletiko
26.11.2016 13:00 Gradac 0 : 2 Jedinstvo (G)
26.11.2016 13:00 Navalin 5 : 2 Marjan MB
26.11.2016 13:30 OFK Sikole 3 : 3 OFK Tamnič
26.11.2016 13:00 Mladost 3 : 1 Temac
26.11.2016 13:30 Jugovići 1976 3 : 0 Arbanasce
26.11.2016 13:00 Turekovac 2 : 1 Gornje Sinkovce
26.11.2016 13:00 Veternica 3 : 2 Badince
26.11.2016 13:00 Gornje Krajince 1 : 3 ŠFU Derbi 2016
26.11.2016 11:00 Borac (St) 1 : 5 Jugoslavija
26.11.2016 11:00 Borac (Sa) 2 : 4 Strela
26.11.2016 12:00 Kopaonik 0 : 3 Rudar
26.11.2016 18:00 Lokomotiva V 0 : 5 Brodarac 1947

Košarka

26.11.2016 17:00 Mornar 86 : 73 Krka
26.11.2016 19:00 Partizan NIS 86 : 79 Mega Leks
26.11.2016 21:00 Karpoš Sokoli 89 : 81 Cedevita
26.11.2016 18:00 Vršac 96 : 79 Sloga
26.11.2016 19:30 Tamiš 82 : 74 Napredak Rubin
26.11.2016 20:00 Dunav 74 : 73 OKK Beograd
26.11.2016 19:30 Konstantin 79 : 90 Borac
26.11.2016 19:00 Napredak Bosphorus 83 : 70 Kolubara LA 2003
26.11.2016 19:00 Sloboda 79 : 86 Vojvodina
26.11.2016 19:30 Pirot 84 : 76 Futog Tupanjac MD
26.11.2016 17:30 Proleter Naftagas 80 : 62 Mladost
26.11.2016 20:30 Radnički 1950 92 : 84 Jagodina
26.11.2016 20:30 Plana 84 : 67 Rtanj
26.11.2016 18:00 Jedinstvo 73 : 86 Kris Kros
26.11.2016 16:30 Stara Pazova 94 : 87 Crvenka
26.11.2016 19:00 Hajduk 80 : 58 Nova Pazova
26.11.2016 20:00 Sveti Đorđe 82 : 85 Akademik
26.11.2016 18:30 Klik 98 : 71 Polet
26.11.2016 18:00 Šabac 69 : 89 KKK Radnički
26.11.2016 17:00 Dimitrovgrad 75 : 73 Morava
26.11.2016 17:30 Niš 84 : 76 Kuršumlija
26.11.2016 18:00 Prokuplje 106 : 92 Mladost
26.11.2016 17:30 Žitko Basket 88 : 82 Borac
26.11.2016 20:00 Radnički (O) 80 : 63 Vitez
26.11.2016 19:30 LA Basket 61 : 80 Žarkovo
26.11.2016 20:30 BKK Radnički 80 : 74 Slodes
26.11.2016 19:30 Zemun 70 : 86 Beko
26.11.2016 17:20 Borča 84 : 60 Astra
26.11.2016 19:00 Kadet 68 : 79 Velika Kikinda
26.11.2016 20:00 Pink 47 : 76 Jadran
26.11.2016 18:30 Lokomotiva 2016 60 : 48 Vojka
26.11.2016 17:30 Opovo 99 64 : 77 Omladinac
26.11.2016 20:30 Šimanovci 75 : 81 Partizan
26.11.2016 18:00 Rađevac 62 : 73 Radnički VA
26.11.2016 14:00 Play off 81 : 75 Ivanjica
26.11.2016 16:00 Morava 90 : 76 Mladost
26.11.2016 12:00 Čačak 94 56 : 60 GM-032
26.11.2016 17:00 Paraćin 98 : 74 Goč
26.11.2016 13:30 Novi Beograd 7 83 : 51 Cerak
26.11.2016 20:00 Pusta Reka 65 : 84 Hajduk Veljko
26.11.2016 19:00 Mladost Vesna 80 : 72 Bor RTB
26.11.2016 17:00 Kraljevo 53 : 64 Radivoj Korać
26.11.2016 20:30 Vršac 20 : 0 Vojvodina
26.11.2016 15:00 Šabac 65 : 68 Vrbas Medela
26.11.2016 16:30 Spartak 48 : 80 Crvena zvezda
26.11.2016 19:00 Partizan 1953 93 : 58 Šumadija
26.11.2016 14:00 Play Off 89 : 34 Lim
26.11.2016 15:00 Zvečan 20 : 0 ČA basket
26.11.2016 15:00 Loznica 83 : 31 Užice
26.11.2016 14:00 Bagdala 64 : 66 Topličanin 2012
26.11.2016 13:00 Sivac 49 : 75 Radnički
26.11.2016 MIX 20 : 0 Mladost 014
26.11.2016 Železničar 20 : 0 Kolubara LA 2013
26.11.2016 13:00 Mladost (SP) 58 : 106 Crvena zvezda M:TS
26.11.2016 14:00 Mladost (Č) 85 : 50 Hisar
26.11.2016 12:00 Konstantin 63 : 78 Zemun
26.11.2016 16:30 Mega Bemax 89 : 58 Sloga
26.11.2016 Mladost 20 : 0 MIX
26.11.2016 Inter koš 36 : 51 M-015
26.11.2016 Koceljeva 20 : 0 Železničar
26.11.2016 Mionica 39 : 47 MIX 2
26.11.2016 LA Basket 20 : 0 MIX 1
26.11.2016 OKK Šabac 20 : 0 Student 014
26.11.2016 MIX 2 20 : 0 Železničar
26.11.2016 Mionica 24 : 12 Inter koš
26.11.2016 LA Basket 20 : 0 MIX 1
26.11.2016 Rađevac 20 : 0 Student 014

Odbojka

26.11.2016 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Jedinstvo (SP)
26.11.2016 18:00 Novi Pazar 3 : 2 Spartak (LJ)
26.11.2016 18:00 Partizan 0 : 3 Crvena zvezda
26.11.2016 17:00 VA 014 Gorenje 3 : 0 Toplički Vitezovi
26.11.2016 18:00 Jagodina 1 : 3 VGSK
26.11.2016 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Železničar
26.11.2016 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Kosovska Mitrovica
26.11.2016 17:00 Futog 2 : 3 Borac
26.11.2016 20:00 Smederevo Carina 3 : 1 Spartak (S)
26.11.2016 19:00 Mladenovac 3 : 1 Metalac Takovo
26.11.2016 19:00 Bečej 3 : 0 Užice
26.11.2016 17:00 Timok 3 : 0 Dubočica
26.11.2016 16:30 Antena 0 : 3 Napredak 037
26.11.2016 19:30 Karađorđe 0 : 3 Loznica
26.11.2016 16:00 Rudar 3 : 0 Stig
26.11.2016 17:45 Jedinstvo 1 : 3 Šumadija
26.11.2016 15:00 Kikinda 1 : 3 Hercegovina
26.11.2016 14:00 Proleter 3 : 2 Botafogo
26.11.2016 18:00 Vojvodina 2 3 : 0 Sombor
26.11.2016 17:00 Kulpin 1 : 3 Banat
26.11.2016 15:30 Dunav Volley 3 : 1 Šid
26.11.2016 15:00 Mladost 0 : 3 Borac
26.11.2016 20:00 Vranje 1 : 3 Hajduk Veljko
26.11.2016 19:00 Partizan 2012 3 : 0 Rudar
26.11.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Futog
26.11.2016 20:00 MD Zrenjanin 3 : 2 Spartak
26.11.2016 17:00 Dinamo 0 : 3 Železničar
26.11.2016 19:30 Roda 3 : 0 Kraguj Radnički
26.11.2016 17:00 Smederevo 3 : 0 Leskovac 98
26.11.2016 18:00 Vranje 1 : 3 FOK
26.11.2016 20:00 Gimnazijalac 0 : 3 Klek Srbijašume
26.11.2016 17:00 Tutin 2 : 3 Millennium
26.11.2016 19:30 Borac (Č) 3 : 0 Student
26.11.2016 19:00 Valjevo 3 : 2 Žabalj Volej
26.11.2016 17:00 Lazarevac 3 : 0 Zaslon
26.11.2016 18:00 Tehničar 2 : 3 Lucky Star
26.11.2016 16:00 Fortuna Plus 0 : 3 Mladi Radnik
26.11.2016 18:00 Zlatibor 3 : 1 Trstenik
26.11.2016 20:00 Bambi volej 3 : 1 Leposavić
26.11.2016 17:00 Putevi Trendteks 2 : 3 Tara
26.11.2016 18:00 Bor 3 : 0 Radan
26.11.2016 16:00 Leskovac-98 1 : 3 Majdanpek FBC
26.11.2016 14:00 Pirot 3 : 1 Topličanin
26.11.2016 17:00 Apatin 1 : 3 Mladost (NP)
26.11.2016 16:30 Mladost (I) 0 : 3 Vršac
26.11.2016 Napredak 037 : Mladost 2000
26.11.2016 Sportisimo : Kopaonik
26.11.2016 Župa : Kraljevo
26.11.2016 Ušće : Gimnazijalac 2
26.11.2016 Novi Pazar : Mokra Gora 2
26.11.2016 Volej stars junior : Raška
26.11.2016 Kosovska Mitrovica : Zvečan
26.11.2016 Koteks : Bane
26.11.2016 Lavice 07 3 : 0 Štrand Volej
26.11.2016 NS Tim 0 : 3 NS Volej tim
26.11.2016 Libero 0 : 3 Grbić
26.11.2016 Beočin Metal 0 : 3 Star
26.11.2016 Dunav Volej 3 : 0 Slavija
26.11.2016 Mladost 2 3 : 0 Bečej
26.11.2016 Inđija 3 : 1 Kikinda
26.11.2016 Krajišnik 0 : 3 Banat
26.11.2016 Hercegovina 1 : 3 Žitište
26.11.2016 Sutjeska 3 : 0 Soko
26.11.2016 Trijumf 2013 1 : 3 Merkur
26.11.2016 Maks 3 : 0 Hajduk
26.11.2016 Prvi Tempo 3 : 0 CVS
26.11.2016 Blok aut 3 : 2 Gox-IN
26.11.2016 11:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Viner
26.11.2016 Sirmium 3 : 0 Mitrovica 2
26.11.2016 Sloga 0 : 3 Radinci Volej
26.11.2016 Mitrovica 0 : 3 Prvi Tempo

Rukomet

26.11.2016 19:00 Spartak Vojput 24 : 17 Jugović
26.11.2016 17:00 Morava 26 : 33 Dinamo
26.11.2016 19:00 Rudar 26 : 27 Crvena zvezda
26.11.2016 20:30 Obilić 31 : 27 Dubočica 54
26.11.2016 19:00 Inđija 19 : 22 Vranje 1957
26.11.2016 18:00 Priboj 26 : 20 Novi Pazar
26.11.2016 19:00 Zlatar 37 : 26 Topličanin
26.11.2016 19:00 Kikinda 34 : 24 Jabuka
26.11.2016 19:00 Hercegovina 27 : 28 Crvena Zvezda
26.11.2016 19:00 Banatski Karlovac 32 : 23 Srem Sm
26.11.2016 18:00 Sivac 26 : 31 Crvenka
26.11.2016 20:00 Jedinstvo 30 : 30 Vrbas
26.11.2016 18:00 Radnički 18 : 25 Rekreativo
26.11.2016 20:00 Hisar 28 : 22 Radnički
26.11.2016 19:00 Hajduk Veljko 26 : 20 Žitorađa
26.11.2016 19:00 Planinka 45 : 21 BSK Heba
26.11.2016 18:00 Radnički 2 30 : 22 Mladost
26.11.2016 19:00 Trepča 32 : 22 Beli andjeo
26.11.2016 18:30 Napredak 30 : 30 Lokomotiva
26.11.2016 19:00 Prva Petoletka 25 : 34 Župa 54
26.11.2016 19:00 Radnički 1958 35 : 25 Budućnost
26.11.2016 18:30 Lavovi BP 36 : 20 Apatin
26.11.2016 16:30 BASK Soko 37 : 25 Ub
26.11.2016 18:30 Beograd 28 : 21 Metaloplastika 2
26.11.2016 19:00 Đerdap 33 : 18 Rudar
26.11.2016 19:00 Rembas 35 : 39 Mladost 1949
26.11.2016 19:00 Morava 34 : 26 Morava 84
26.11.2016 18:00 Omladinac 33 : 24 Bane
26.11.2016 19:30 Šamot 65 2 38 : 26 Hidroelektrana
26.11.2016 14:00 Radnički 1964 2 29 : 34 Pobednik
26.11.2016 20:00 Loznica grad 31 : 17 Petrovac
26.11.2016 18:00 Jastrebac 33 : 20 Rtanj
26.11.2016 19:00 Radnički 25 : 23 Mladost
26.11.2016 17:00 Radan 21 : 25 Naisa 2
26.11.2016 17:00 Pirot 28 : 22 Dubočica
26.11.2016 18:00 Mladost 29 : 24 Ravangrad
26.11.2016 15:30 Sloven 21 : 16 Halas Jožef
26.11.2016 18:30 Jadran Lider 28 : 22 Petrovaradin
26.11.2016 16:30 Hajduk Veljko 28 : 13 Bor - RTB 2
26.11.2016 14:00 Vranje 29 : 17 Morava Han

Vaterpolo

26.11.2016 HAVK Mladost 18 : 3 Budva
26.11.2016 Partizan Raiffeisen 12 : 9 Jadran Carine
26.11.2016 Mornar BS 8 : 7 Primorje EB
26.11.2016 Vojvodina 9 : 9 Jadran Split
26.11.2016 Zadar 1952 8 : 11 Šabac
26.11.2016 OVK POŠK 16 : 7 VA Cattaro
26.11.2016 BVK Crvena zvezda 13 : 8 Medveščak
26.11.2016 Solaris 5 : 8 Primorac
26.11.2016 Zemun 11 : 12 Stari Grad
26.11.2016 Dunav 8 : 15 Banjica
26.11.2016 Taš 10 : 9 Nais
26.11.2016 ŽAK 18 : 11 Spartak Prozivka
26.11.2016 Banja Luka 8 : 6 Proleter
26.11.2016 Polet 10 : 17 Bečej
26.11.2016 Novi Beograd 011 9 : 8 Singidunum
26.11.2016 Goč 2 : 10 Rasina
26.11.2016 Vojvodina 6 : 13 Crvena zvezda
26.11.2016 Senta 4 : 15 Vračar

Futsal

26.11.2016 15:30 Kopernikus SAS 3 : 4 Smederevo
26.11.2016 20:00 Viking 6 : 3 Kraljevićevo
26.11.2016 20:30 International 6 : 1 Apa Futsal
26.11.2016 18:15 Sopot 1 : 4 Ekonomist
26.11.2016 18:30 Handy United 3 : 2 Intelektualac
26.11.2016 15:30 Aranđelovac 0 : 9 Kosjerić
26.11.2016 20:00 Prokuplje 3 : 1 As
26.11.2016 17:00 Rota 6 : 1 Dolap
26.11.2016 19:30 Gurgusovac 5 : 4 Akademac
26.11.2016 15:00 Radnički 2010 8 : 12 Miners

FFA

26.11.2016 10:20 Aca Menta 0 : 7 Fri Kik
26.11.2016 10:00 Sinđelić 0 : 3 Delijski Vis
26.11.2016 10:00 KMF Junior 4 : 2 Aca Menta
26.11.2016 08:20 Sinđelić 0 : 0 Soko
26.11.2016 09:40 Šampion Nais 6 : 2 Fri Kik
26.11.2016 09:00 Durlan City 1 : 8 Šampion Nais
26.11.2016 09:40 KMF Junior 3 : 3 Delijski Vis
26.11.2016 13:30 Vinogradar 3 : 2 KMF Champions
26.11.2016 10:15 Bačka 1901 6 : 1 KMF Champions
26.11.2016 11:25 KMF Champions 3 : 11 Dribling
26.11.2016 13:00 Sinđelić A 0 : 9 Radnički B
26.11.2016 13:40 Delijski Vis 2 : 4 Radnički A
26.11.2016 11:40 Car Konstantin 0 : 10 Free Kick
26.11.2016 18:20 Radnički A 1 : 3 Soko
26.11.2016 17:40 Radnički B 3 : 3 Nacional Milan Crveni
26.11.2016 17:00 Filip Filipović 3 : 1 Nacional Milan Plavi
26.11.2016 16:20 Durlan City 0 : 1 Delijski Vis
26.11.2016 15:00 Delijski Vis 1 : 5 Car Plavi
26.11.2016 14:20 Filip Filipović 5 : 1 Fri Kik
26.11.2016 15:40 Durlan City 0 : 3 Car Beli
26.11.2016 11:00 Aca Menta 6 : 2 Soko
26.11.2016 12:25 KMF Champions 1 : 3 Akademija coerver
26.11.2016 OFK Osečina 1 : 0 Ribnica
26.11.2016 Akademija RAĐ 1 : 0 Železničar
26.11.2016 Sportakus 0 : 3 Radnički
26.11.2016 OFK Osečina 5 : 2 Ribnica
26.11.2016 Akademija RAĐ 1 : 1 Železničar
26.11.2016 Sportakus 2 : 0 Radnički
26.11.2016 Akademija RAĐ 4 : 0 OFK Osečina
26.11.2016 Železničar 3 : 0 Radnički
26.11.2016 Ribnica 0 : 1 Sportakus

Hokej

26.11.2016 19:00 Maribor 4 : 2 Crvena zvezda
26.11.2016 19:00 Playboy Slavija E 4 : 5 Triglav
26.11.2016 17:30 Medvescak 6 : 2 ECE Celje
26.11.2016 14:30 Zagreb 2 : 4 Bled
26.11.2016 17:30 Fehérvári Titánok E 5 : 6 Sport Club Csíkszereda
26.11.2016 18:00 Hokej klub Beograd 6 : 2 Dunarea Galati
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu