XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Nedelja, 21 Februar 2016

Fudbal

21.02.2016 14:00 Voždovac 2 : 1 Radnik
21.02.2016 14:00 Radnički (N) 2 : 0 Javor Matis
21.02.2016 14:00 OFK Beograd 2 : 1 Partizan
21.02.2016 09:30 Kolonija 2 : 0 Borac
21.02.2016 10:15 Jedinstvo 0 : 5 Radnički 1
21.02.2016 11:00 BSK 1 0 : 2 Partizan
21.02.2016 11:45 Proleter 1 : 0 Radnički 2

Košarka

21.02.2016 18:00 Pirot 91 : 71 Beko
21.02.2016 18:00 Zone Boys 71 : 61 Radan
21.02.2016 15:30 Sokobanja 58 : 60 Dimitrovgrad
21.02.2016 13:30 Knjaževac 64 : 56 Radnik
21.02.2016 18:30 OKK Junior 88 : 78 Prokuplje
21.02.2016 19:00 Ub 90 : 67 Prva Petoletka
21.02.2016 17:00 Student BB 79 : 78 Zekas 75
21.02.2016 18:00 Novi Pazar 90 : 70 Šabac
21.02.2016 18:00 Železničar 101 : 76 Crnokosa
21.02.2016 18:30 Železničar 74 : 64 Stara Pazova
21.02.2016 19:00 Akademik 103 : 106 Sveti Đorđe
21.02.2016 16:00 Mladost 2014 95 : 74 Rađevac
21.02.2016 12:00 Užice 64 : 62 Čačak 94
21.02.2016 14:00 Play Off 66 : 68 Morava
21.02.2016 17:00 Železničar 49 : 81 Loznica
21.02.2016 12:00 Duga 93 : 59 Mileševac
21.02.2016 18:00 Hajduk Veljko 43 : 47 Student 2
21.02.2016 16:00 Actavis academy 58 : 55 Paraćin

Odbojka

21.02.2016 16:00 SFS Borac 1 : 3 Pirot
21.02.2016 17:00 Timok 3 : 1 Dubočica
21.02.2016 17:00 Napredak 037 3 : 0 Putevi
21.02.2016 15:00 Antena 3 : 0 Partizan
21.02.2016 18:00 Proleter 3 : 2 Vrbas
21.02.2016 20:00 Rudar 1 : 3 Ribnica 2
21.02.2016 20:00 Žabalj Volej 3 : 0 Vršac
21.02.2016 18:30 Vrbas 0 : 3 Eaton Srem Tempo 2
21.02.2016 14:00 Crnokosa 3 : 0 Mokra Gora
21.02.2016 20:00 Borac 1 : 3 Ekonomac
21.02.2016 13:00 Jagodina 3 : 0 Bor
21.02.2016 13:00 Surdulica 0 : 3 Leskovac 98
21.02.2016 15:00 Kuršumlija 0 : 3 Vranje
21.02.2016 14:00 Gimnazijalac 2 3 : 1 Župa
21.02.2016 Jagodina 2 : Smeč SV
21.02.2016 Smeč 5 : Karadjordje
21.02.2016 Ravno 1 : 3 Fortuna plus
21.02.2016 Caribrod 0 : 3 Stampedo
21.02.2016 Mačva 0 : 3 Radinci Volej
21.02.2016 Sloga 1 : 3 Mitrovica
21.02.2016 Sirmium 0 : 3 Srem 022
21.02.2016 Mladost 0 : 3 Prvi Tempo

Rukomet

21.02.2016 18:00 Spartak Vojput 28 : 35 Meshkov

Vaterpolo

21.02.2016 Radnički 11 : 8 Mornar BS
21.02.2016 Vojvodina 13 : 9 OVK POŠK
21.02.2016 HAVK Mladost 5 : 10 Jadran Carine
21.02.2016 Primorje EB 6 : 5 Jug CO
21.02.2016 Stari Grad 19 : 9 Dunav
21.02.2016 Taš 4 : 22 Banjica
21.02.2016 Crvena zvezda 21 : 8 Senta Yordo

Futsal

21.02.2016 19:00 Deus 10 : 1 Kalča Memoris
21.02.2016 17:30 Kolubara 1 : 11 Euromotus
21.02.2016 14:30 Centar 7 : 5 Zrinjski
21.02.2016 19:00 Brotnjo Premier SK 7 : 4 Seljak
21.02.2016 17:00 Sofić Konjic 1 : 2 Tango
21.02.2016 20:30 Sokrates 10 : 4 Slavija
21.02.2016 19:00 Beli anđeo 3 : 6 Jahorina
21.02.2016 19:00 Brod 1 : 3 Doboj
21.02.2016 16:00 Starčevica 9 : 2 Mladost

FFA

21.02.2016 10:00 Šampion Nais 3 : 1 Durlan City B
21.02.2016 11:30 Delijski Vis B 3 : 4 Red Star B
21.02.2016 10:45 Delijski Vis A 1 : 1 Red Star A
21.02.2016 09:15 Durlan City A 0 : 3 Free Kick

Hokej

21.02.2016 13:15 Vojvodina 2 : 5 Vitez
21.02.2016 17:00 Crvena zvezda 6 : 3 Tisza Volán
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.