XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 107 utakmica za dan
Subota, 19 Decembar 2015

Košarka

19.12.2015 19:00 Partizan NIS 78 : 85 Mega Leks
19.12.2015 17:00 Metalac Farmakom 68 : 77 MZT Skopje Aerodrom
19.12.2015 19:00 Tajfun 52 : 74 Cibona
19.12.2015 21:00 Zadar 67 : 74 Krka
19.12.2015 19:00 Borac 84 : 76 Beovuk 72
19.12.2015 18:00 Student 65 : 70 Kakanj
19.12.2015 18:00 Bošnjak 83 : 80 Radnik BN Basket
19.12.2015 18:00 Široki 71 : 63 Spars
19.12.2015 18:00 Građanski 75 : 64 Zrinjski
19.12.2015 19:00 Prijedor 86 : 71 Drina Birač
19.12.2015 19:00 HEO 64 : 65 Kozara
19.12.2015 19:00 Borac 82 : 70 Rogatica
19.12.2015 19:00 Bratunac 73 : 86 Student
19.12.2015 19:00 Teslić 60 : 79 Sutjeska
19.12.2015 Prva Petoletka 84 : 67 Svilajnac Kompo
19.12.2015 Šabac 74 : 83 Zlatar
19.12.2015 Železničar 105 : 71 Zekas 75
19.12.2015 Novi Pazar 98 : 69 Ub
19.12.2015 Radnički 1950 96 : 69 Student BB
19.12.2015 Grocka 76 : 88 BKK Radnički
19.12.2015 Torlak Aboca 97 : 94 Milan Trivić
19.12.2015 Žarkovo 76 : 85 Barajevo
19.12.2015 Žitko Basket 68 : 95 Zvezdara
19.12.2015 18:00 Topola 75 : 57 Železničar
19.12.2015 Crvenka 73 : 121 Radnički
19.12.2015 11:00 Užice 56 : 61 GM-032
19.12.2015 Ras : Eko Sport
19.12.2015 AS Basket : Cerak
19.12.2015 Zvezda : Viva
19.12.2015 BASK : Novi Beograd 7
19.12.2015 Vitez BGD 011 : Borča
19.12.2015 Zvezdara 2 : Umka 2009
19.12.2015 Kadet 52 : 87 Budućnost
19.12.2015 Mladost Veternik 75 : 64 Velika Kikinda
19.12.2015 Bagljaš 87 : 78 Vojvodina NM
19.12.2015 Star Beočin 63 : 54 Dunav 2014
19.12.2015 Karađorđevo 71 : 83 SO Koš
19.12.2015 Feniks 115 : 108 Sivac
19.12.2015 Sloboda NS : Sport Key Plus
19.12.2015 Temnić 0 : 20 Bane
19.12.2015 Požarevac 111 : 90 Basket
19.12.2015 KKK Radnički 102 : 56 Paraćin
19.12.2015 19:00 Sloga (D) 87 : 56 Kopaonik
19.12.2015 Sloga (PM) 75 : 90 Trepča
19.12.2015 Studenica 94 : 85 Napredak Junior
19.12.2015 17:00 Šumadija 66 : 68 Novosadska ŽKA
19.12.2015 Topolčanka : Karaburma
19.12.2015 Bežanija : Njegoš
19.12.2015 Banat : Stara Pazova
19.12.2015 Proleter 66 : 63 Srbobran
19.12.2015 Beočin 47 : 57 Partizan
19.12.2015 Titel : Jedinstvo 2015
19.12.2015 Proleter 023 : Čelarevo
19.12.2015 Srem 53 : 65 Sivac
19.12.2015 18:00 Orlovi 60 : 65 RMU Banovići
19.12.2015 18:00 Željezničar 65 : 56 Rudar Sport
19.12.2015 18:00 Jedinstvo BHT 74 : 79 Play Off
19.12.2015 18:00 Mladi Krajišnik 96 : 55 Brčanka
19.12.2015 18:00 Mladost Basket Una 64 : 46 Igman

Odbojka

19.12.2015 18:00 Novi Pazar 3 : 1 Radnički
19.12.2015 18:00 Ilijaš 1 : 3 Gradina Herceg
19.12.2015 18:00 Modriča Optima 1 : 3 Maglić
19.12.2015 18:00 Jahorina 3 : 0 Drina
19.12.2015 18:00 Pelagićevo 1 : 3 Tempo
19.12.2015 18:00 Majevica 1 : 3 Crvena zvijezda
19.12.2015 18:00 Balkana 0 : 3 Slavija
19.12.2015 18:00 HE Drini 3 : 0 Maglić
19.12.2015 18:00 Jahorina 3 : 0 Glasinac
19.12.2015 18:00 Stakorina 2 : 3 Laktaši
19.12.2015 18:00 Bihać Preminger 3 : 0 Bosna
19.12.2015 18:00 Kula Gradačac 3 : 0 Derventa

Rukomet

19.12.2015 18:00 MKB-MVM Veszprém 39 : 31 Tatran
19.12.2015 18:00 Zagreb 30 : 20 Borac M:TEL
19.12.2015 18:30 Igman 29 : 39 Vogošća
19.12.2015 19:00 Maglaj 43 : 33 Bosna
19.12.2015 19:00 Izviđač 32 : 27 Konjuh

Futsal

19.12.2015 Župski Rubin 6 : 10 Fontana
19.12.2015 Raška 2 : 7 Ekonomac 2
19.12.2015 Partenon 7 : 5 RB-Radio 014
19.12.2015 19:00 OŠ Karađorđe 2 : 6 Olimp
19.12.2015 Smederevo 2 5 : 6 Požarevac
19.12.2015 Kragujevac 2011 : Karanovac
19.12.2015 Bajina Bašta : 92
19.12.2015 Kosjerić 4 : 4 Bellatores
19.12.2015 Flach 4 : 5 Kareli
19.12.2015 Put-inženjering 4 : 2 Ekonomist
19.12.2015 Babušnica 2011 7 : 9 Gurgusovac
19.12.2015 Zufo 5 : 2 Akademac
19.12.2015 Aleksinac 9 : 1 Rota
19.12.2015 Ozren 3 : 5 Miners
19.12.2015 20:00 Ljubinje 3 : 0 Ljubić
19.12.2015 20:00 Slavija 9 : 6 Obilić
19.12.2015 20:00 Sokrates 3 : 8 Nevesinje
19.12.2015 20:00 Brčko Zdravlje 8 : 4 Ugljevik

FFA

19.12.2015 10:15 Durlan City A 4 : 8 Red Star A
19.12.2015 09:30 Delijski Vis A 3 : 6 Free Kick
19.12.2015 11:00 Red Star B 1 : 6 Šampion Nais
19.12.2015 08:45 Durlan City B 0 : 0 Delijski Vis B
19.12.2015 11:45 Red Star A 2 : 1 Kopernikus Železničar B
19.12.2015 14:00 Proleter 0 : 3 Free Kick
19.12.2015 13:15 Kopernikus Železničar A 11 : 0 Sinđelić
19.12.2015 12:30 Red Star B 2 : 3 Car Konstantin
19.12.2015 16:15 Red Star B 13 : 3 Durlan City A
19.12.2015 14:45 Delijski Vis 4 : 4 Proleter
19.12.2015 15:30 Red Star C 0 : 3 Crvena Zvezda
19.12.2015 17:00 Nacional Milan A 8 : 3 Crvena Zvezda

Hokej

19.12.2015 18:00 Tisza Volán 2 : 1 Crvena zvezda
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.